„Girstučio“ baseinas

Trijų olimpiadų dalyvis plaukikas S. Binevičius: ramybė − didesnė vertybė nei nuolatinis dėmesys  (9)
2016 m. sausio 25 d. 16:04
Daugkartinis Lietuvos plaukimo rekordininkas, Sidnėjaus, Atėnų ir Pekino olimpinių žaidynių dalyvis Saulius Binevičius dabar savo patirtį ir žinias perduoda jauniesiems sportininkams. 206 cm ūgio vyras yra Kauno plaukimo mokyklos baseino „Dainava“ ugdymo vedėjas ir treneris, siekiantis ir plaukimo teisėjo karjeros.
Kviečia išbandyti „Girstučio“ baseino naujovės  (70)
2015 m. spalio 10 d. 15:33
Moderniausias Lietuvoje 50 metrų ilgio šiandien po rekonstrukcijos atveria duris. Lankytojus pasitinka ne tik atnaujintos erdvės, bet taip pat ir dar daugiau sveikatinimosi procedūrų.
Atsinaujinęs Kauno „Girstučio“ baseinas: galima plaukti be kepurėlių ir su šortais  (17)
2015 m. spalio 5 d. 17:50
Atsinaujinęs Kauno „Girstučio“ baseinas lankytojams paruošė daug siurprizų. Įvairių naujovių ir pramogų bus galima išbandyti per atvirų durų dieną spalio 10 d., kitą šeštadienį, kai baseinas bus atvertas po rekonstrukcijos.
„Girstučio“ baseinas bus perduotas koncesininkui  (1)
2015 m. birželio 9 d. 11:50
Kauno taryba antradienį pritarė „Girstučio“ baseino pramoginės dalies koncesijos sutarčiai ir sutiko išnuomoti sporto komplekso dalį. Tam taryba pritarė bendru sutarimu.
Siūlo perleisti viso „Girstučio“ baseino valdymą  (8)
2015 m. gegužės 30 d. 11:15
Kauno miesto savivaldybė baigė derybas su kultūros ir sporto rūmų „Girstutis“ pramoginės dalies koncesijos konkurso laimėtoju – jam planuojama išnuomoti ir sportinę komplekso dalį.
Savaitgalį Kaune – neregėtos plaukimo varžybos  (1)
2015 m. balandžio 9 d. 11:34
Balandžio 10-11 dienomis Kauno plaukimo centro baseine vyks Baltijos šalių plaukimo čempionatas bei Baltijos šalių jaunių plaukimo mačas. Tai – pirmos tokio masto tarptautinės varžybos rekonstruotame baseine, kuriame varžysis 281 plaukikas iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos.
Nerimą kelianti rekonstrukcija: galime prarasti visą plaukikų kartą  (7)
2015 m. balandžio 3 d. 13:54
Važinėti į Elektrėnus arba paieškoti naujų užsiėmimų – tokia dilema po metų iškils sostinės Lazdynų baseine besitreniruojantiems sportininkams, kuomet pagrindinėje miesto vandens sporto šakų bazėje ims šeimininkauti statybininkai. Iki baseino rekonstrukcijos plaukikams pastatyti naujus laikinus namus žadėjusi Vilniaus valdžia tokius planus tyliai „pamiršo“.
Lietuvos plaukimo jubiliejus – su džiaugsmo ir rūpesčio ženklu  (4)
2015 m. sausio 10 d. 15:52
Kėdainių arenoje penktadienį buvo surengta Lietuvos plaukimo 90-mečio jubiliejaus šventė. Šventės svečiai džiaugėsi Lietuvos plaukikų pergalėmis, prisiminė istorines akimirkas, kalbėjo apie perspektyvas, sveikino Lietuvos plaukimo federaciją ir bendruomenę. Tačiau iškilmingoje šventėje girdėjosi ir susirūpinimo gaidelių.
Moderniausią Lietuvos baseiną gelbsti latviai  (30)
2014 m. birželio 28 d. 09:54
Prieš metus Kaune triukšmingai atidarytas rekonstruotas „Girstučio“ baseinas iškart buvo pakrikštytas moderniausiu šalyje, bet Lietuvos plaukimo čempionatui būtų tekę ieškoti kitos vietos, jei ne pagalbos ranką ištiesę kaimynai. Apie pirmuosius baseino gyvavimo metus DELFI kalbėjosi su jo valdytojais ir miesto savivaldybės atstovais.
Kauno Dariaus ir Girėno stadiono atnaujinimas – prioritetinis miesto projektas  (24)
2014 m. kovo 14 d. 14:35
Maždaug 20 mln. litų vertės Kauno Dariaus ir Girėno stadiono atnaujinimas – prioritetinis miesto projektas, sako Kauno meras. Tačiau kol kas neprognozuojama, per kiek metų jis galėtų būti atnaujintas.
Statant baseiną Vilniuje tikimasi pritaikyti olandų patirtį  (12)
2013 m. gruodžio 14 d. 15:17
Kaune jau atidarytas olimpinių matmenų Girstučio baseinas, tad dabar daugiausia dėmesio skiriama sostinei. Čia svarstomi įvairūs variantai. Kalbama apie galimybę greitai pastatyti 25 m baseiną, o nugriovus Lazdynų baseiną, čia pastatyti modernią vandens sporto šakų areną.
Kaune atidarytas rekonstruotas „Girstučio“ baseinas
2013 m. birželio 20 d. 14:01
Ketvirtadienį Kaune oficialiai duris atvėrė rekonstruotas moderniausias Lietuvoje „Girstučio“ baseinas. Atidarymo iškilmės prasidėjo Kauno moksleivių plaukimo varžybomis, kurioms startą davė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. "Noriu pasveikinti Kauną su šia švente, kuri simbolziuoja Lietuvos plaukimo naują etapą. Gerai, kad tai Kaunas - konkurencija Vilniui, kuris turi pasitempti", - kalbėjo D. Grybauskaitė. Prezidentė taip pat vylėsi, kad naujo centro atidarymas turės įtakos ir Lietuvos sportininkų rezultatams. "Šis centras ir šviesesnis, ir didesnis ir, galų gale, atitinka visus olimpinius reikalavimus. Taigi meilutyčių rūtelių tikrai galės užaugti daugiau", - teigė D. Grybauskaitė. "Kol kas dar nespėjau visko apžiūrėti, tačiau kiek mačiau - nuteikia optimistiškai. Dar kažko trūksta, tačiau gražu, švaru, nauja. Žinoma, kiekvienos tokios sporto bazės atidarymas yra šventė ne tik miestui, bet ir sportui", - teigė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.
Kaune atidarytas rekonstruotas „Girstučio“ baseinas  (50)
2013 m. birželio 20 d. 10:26
Ketvirtadienį Kaune oficialiai duris atvėrė rekonstruotas moderniausias Lietuvoje „Girstučio“ baseinas . Atidarymo iškilmės prasidėjo Kauno moksleivių plaukimo varžybomis, kurioms startą davė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė .
Kauno „Girstučio“ plaukimo centrui vadovaus M. Špokas  (18)
2013 m. balandžio 26 d. 16:38
Penktadienį baigtuose rekonstruoti „Girstučio“ rūmuose vyko neeilinis Kauno miesto Tarybos posėdis. Jo metu politikai pritarė sprendimui steigti Kauno plaukimo centrą. Įstaigos vadovu paskirtas buvęs profesionalus plaukikas, olimpinių žaidynių dalyvis, Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas . Planuojama, jog moderniausios Lietuvoje plaukimo bazės atidarymas įvyks birželio pabaigoje.
Ž.Šilgalis. Gerb. A.Kubiliau, jei neturite sporto visuomenei ką pasakyti, būkite malonus patylėti  (193)
2012 m. rugpjūčio 23 d. 15:16
Suprantu, jog prieš rinkimus labai norisi pasigirti, bet kam jau kam, o ministrui pirmininkui taip įžūliai meluoti tikrai netinka. Šiandien A. Kubilius pareiškė: „Mūsų vyriausybė, nepaisant visų krizės laikotarpių, sporto bazių plėtrai skyrė didelius pinigus, noriu pabrėžti – didelius pinigus, lyginant su kitomis sritimis“.
Premjeras olimpiečius apdalijo čekiais ir glumino žiniomis apie sportą  (364)
2012 m. rugpjūčio 22 d. 13:57
Jamaika su bene ryškiausia Londono olimpinių žaidynių žvaigžde, sprinteriu Usainu Boltu priešakyje – sporto pasaulyje ne konkurentė Lietuvai . Bent jau taip atrodo ministrui pirmininkui Andriui Kubiliui, kuris trečiadienį Vyriausybės rūmuose ne tik įteikė simbolinius čekius premijas pelniusiems šalies olimpiečiams, bet ir pažėrė naujų „išminties perliukų“.
Kodėl R.Meilutytė treniruojasi D.Britanijoje? Nes Lietuvoje nėra kur  (346)
2012 m. rugpjūčio 3 d. 00:00
Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė atstovauja šaliai, kurioje beveik nėra tinkamos infrastruktūros plaukikams. Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) generalinis sekretorius Gintautas Bartkus pabrėžia, kad prasčiausia situacija Vilniuje ir viliasi, kad padėtis pasikeis.
Kauno „Girstučio“ sporto centre tęsiami rekonstrukcijos darbai  (6)
2009 m. spalio 1 d. 15:43
Nuo kovo mėnesio Kauno „Girstučio“ sporto centro vyksta rekonstrukcijos darbai. Ketvirtadienį sporto centre vykstančius darbus apžiūrėjo miesto meras Andrius Kupčinskas kartu su Savivaldybės administracijos darbuotojais, - rašoma Kauno savivaldybės pranešime spaudai.