Gintarė Gurevičiūtė

Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Didysis finalas  (13)
2014 m. balandžio 17 d. 22:25
Ilgai laukta akimirka atėjo – portalo KLUBAS.lt jau trečius metus iš eilės rengiami ir „Rasos“ kosmetikos bei putojančio vyno „Italiana“ remiami gražiausių Lietuvos moterų rinkimai pasiekė finišo tiesiąją.
Po pertraukos į TV ekranus sugrįžta „Studentės“  (9)
2014 m. balandžio 15 d. 11:06
Filmų premjeros, „Studenčių“ velykinis koncertas, „Šokių ant ledo“ pusfinalis – tai pagrindiniai šventinės LNK programos akcentai. Įžangą į Velykų savaitgalį šeštadienį padarys „Keistas penktadienis“.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Asta Valentaitė į finalą neprasibrovė  (89)
2014 m. balandžio 14 d. 02:45
Vėlų balandžio 13-osios vakarą paaiškėjo paskutinės keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų didžiojo finalo dalyvės.
„Šokius ant ledo“ savo noru paliko be partnerės likęs A. Butkus  (44)
2014 m. balandžio 13 d. 22:54
Vos du vakarai liko iki lemtingojo „Šokių ant ledo“ finalo, kai bus karūnuota geriausiai čiuožianti LNK projekto pora.
Gintarė Gurevičiūtė: mergina be kailinių  (77)
2014 m. balandžio 11 d. 11:30
Trečius metus iš eilės Gintarė Gurevičiūtė papuolė į KLUBAS.lt rengiamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų didįjį finalą – nedaug šalies dailiosios lyties atstovių gali pasigirti tokiu pasiekimu.
Gintarė Gurevičiūtė: mergina be kailinių  (7)
2014 m. balandžio 11 d. 11:19
Trečius metus iš eilės Gintarė Gurevičiūtė papuolė į KLUBAS.lt rengiamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų didįjį finalą – nedaug šalies dailiosios lyties atstovių gali pasigirti tokiu pasiekimu. G.Gureviičūtė yra išskirtinis žmogus tarp pripažintų gražuolių: adrenalino fanatikė, kovotoja už gyvūnų teises, prisiekusi vegetarė, nuo dvylikos metus visiškai atsisakiusi mėsos.
Fotografų dėmesys Gintarę Gurevičiūtę užklupo persirengimo kabinoje  (53)
2014 m. balandžio 10 d. 19:07
Ketvirtadienio pavakare viename sostinės prekybos centre buvo galima išvysti būrelį pramogų pasaulio įžymybių, atvykusių į „Sportland“ surengtas improvizuotas lenktynes.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Penktas pusfinalis  (143)
2014 m. balandžio 8 d. 01:46
Štai ir paskutinis, penktasis portalo KLUBAS.lt organizuojamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, pusfinalis.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Karina Stungytė – per žingsnį nuo sensacijos  (57)
2014 m. balandžio 7 d. 03:01
Balandžio 6-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės. Priminsime, kad rinkimuose-grožio reitinge dalyvauja šimtas įžymių Lietuvos moterų, kurias atrinko grožio ir stiliaus ekspertai. Visos dalyvės abėcėlės tvarka yra suskirstytos į penkis pusfinalius (po dvidešimt dalyvių kiekviename), iš kiekvieno pusfinalio į didįjį finalą keliauja po keturias dalyves.
„Šokius ant ledo“ teko palikti Kauno vicemerui S. Buškevičiui  (83)
2014 m. balandžio 6 d. 22:51
Nuodėmės – slidžios ir saldžios, juokingos ir rimtos – karaliavo ant LNK ledo šį sekmadienį.
Nusivylusi Gintarė Gurevičiūtė pratrūko  (45)
2014 m. balandžio 1 d. 11:59
LNK projekte „Šokiai ant ledo“ vis didėja konkurencija, o projekte išlikusios poros su kiekviena laida vienu žingsneliu artėja link pergalės. Komisijos nariai beria vis daugiau kritikos žodžių projekto poroms ir reikalauja nebetaupyti jėgų bei parodyti viską, ką poros moka geriausiai. Televizijos laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę ir jos partnerį Aleksėjų Rogonovą vis labiau liūdina komisijos komentarai, rašoma LNK pranešime žiniasklaidai.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Ketvirtas pusfinalis  (142)
2014 m. balandžio 1 d. 11:20
Prie pabaigos artėja portalo KLUBAS.lt organizuojami gražiausių Lietuvos moterų rinkimai, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“. Skaitytojų dėmesiui – priešpaskutinis, ketvirtas pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
G. Gurevičiūtė: komisijos kritika labai smukdo motyvaciją  (65)
2014 m. balandžio 1 d. 11:14
LNK projekte „Šokiai ant ledo“ vis didėja konkurencija, o projekte išlikusios poros su kiekviena laida vienu žingsneliu artėja pergalės link. Komisijos nariai beria vis daugiau kritikos žodžių projekto poroms ir reikalauja nebetaupyti jėgų bei parodyti viską, ką poros moka geriausiai.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Miai ir vėl nepasisekė  (88)
2014 m. kovo 31 d. 12:11
Kovo 30-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.
Seksualioji Gintarė Gurevičiūtė pasikeitė neatpažįstamai  (54)
2014 m. kovo 30 d. 23:21
Kaip jau tapo įprasta sekmadienio vakarais vyksta elegantiškas, intriguojantis ir verčiantis ant kelių parklupti LNK projektas „Šokiai ant ledo“.
Gintarė Gurevičiūtė pademonstravo, kaip atrodo pavojingas grožis  (16)
2014 m. kovo 25 d. 17:17
Nors LNK projektas „Šokiai ant ledo“ dar tik įpusėjo ir kol kas neįmanoma nuspėti, kas taps nugalėtoju, tačiau jau dabar aišku, kad Gintarės Gurevičiūtės ir Aleksejaus Rogonovo pora verti atskiro prizo kaip artistiškiausia pora.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Trečias pusfinalis  (181)
2014 m. kovo 25 d. 05:38
Portalo KLUBAS.lt organizuojami „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai“, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, įsibėgėja. Skaitytojų dėmesiui – trečias pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Oksana Pikul-Jasaitienė liko už finalo borto  (163)
2014 m. kovo 24 d. 02:28
Vėlų sekmadienio vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.
Gintarė Gurevičiūtė neria į naują veiklą  (53)
2014 m. kovo 19 d. 15:08
„Dabar asmeniniame gyvenime – pauzė, - atvirauja viena LNK „Šokių ant ledo“ lyderių Gintarė Gurevičiūtė. – Supratau, kad per šį laikotarpį liks tik tikri draugai. Tie, kurie kantrūs ir tikrai mane supranta. Esu tokia užsiėmusi, kad sakau: pasuk man po penkių dienų. Ne po penkių minučių, o penkių dienų. Ir draugai perskambina. Nes jie – tikri draugai“.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Antras pusfinalis  (156)
2014 m. kovo 18 d. 02:16
Portalo KLUBAS.lt organizuojami „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai“, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, įsibėgėja. Skaitytojų dėmesiui – antrasis pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Natalijai Bunkei ir vėl nepasisekė  (143)
2014 m. kovo 17 d. 13:14
Paaiškėjo pirmosios tradicinių portalo KLUBAS.lt organizuojamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“, kuriuos remia kosmetika „Rasa" ir putojantis vynas „Italiana" didžiojo finalo, įvyksiančio balandžio viduryje, dalyvės.
Nuo tobulai gražiai atrodančios G. Gurevičiūtės nebuvo galima atitraukti akių  (88)
2014 m. kovo 17 d. 01:51
Vieną sekmadienį tu kovoji dėl išlikimo, o po savaitės tampi visišku lyderiu. LNK superšou „Šokiai ant ledo“ netrūksta įtampų, intrigų ir netikėtumų. Šį sekmadienį LNK „Šokių ant ledo“ konkurso dalyviai ant „Akropolio“ ledo šoko pagal gražiausias pasakas.
„Šokiuose ant ledo“ triumfavo A. Nalivaikienė, pasaka baigėsi D. Mikučioniui  (122)
2014 m. kovo 16 d. 19:50
Šį sekmadienį LNK projekte „Šokiai ant ledo“ dalyviai įsikūnijo į pasakų herojus. Šioje laidoje žiūrovai nebeišvydo traumą patyrusios Gintarės Vostrecovaitės ir jos partnerio Vytauto Mackonio. Tačiau į dalyvių gretas įsiliejo dainininkas Justinas Lapatinskas ir jo žavioji partnerė Živilė Atkočiūnienė.
Pavydėtiną figūrą demonstruojanti G. Gurevičiūtė: savimi aš rūpinuosi visus metus  (90)
2014 m. kovo 14 d. 10:05
Sakoma, kad norint sveikai gyventi ir gražiai atrodyti, savimi reikia rūpintis ištisus metus. Tačiau dauguma savo figūromis susirūpina tik artėjant šiltajam metų sezonui, kuomet po žiemos likę kilogramai bado akis ir graužia sąžinę.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Pirmas pusfinalis  (243)
2014 m. kovo 10 d. 18:42
Giliau įkvėpkime – ir startuojame! Bundant pavasariui portalas KLUBAS.lt pradeda tradicinius, jau trečiuosius gražiausių Lietuvos moterų rinkimus. Skaitytojų dėmesiui – pirmasis pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
Gintarė Gurevičiūtė pademonstravo neapsakomo ilgio ir grožio blakstienas  (64)
2014 m. kovo 7 d. 18:25
Pasirodo, gražuolę televizijos laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę galima išvysti ne tik vedančią laidas ar dalyvaujančią įvairiuose projektuose, bet radusi laisvo laiko Gintarė mielai apsilanko kolegų organizuojamuose šou, į kuriuos kaip viešnia atvyksta pažiūrėti ir palaikyti savo draugų.
Skausmingas E.Vitulskienės atsivėrimas: pamenu interviu, kuris sugriovė mano gyvenimą  (89)
2014 m. kovo 7 d. 16:35
„Arogantiškos replikos sąmojo forma apie mano sudėjimą, nestandartines linijas, vyrą po padu, atviras pasišaipymas, kad esu negraži“, - Erika Vitulskienė pripažįsta, kad aplinkoje, kuriame sukasi su vyru Merūnu Vitulskiu, yra arogantiškų žmonių.
E. Vitulskienė neslėpė girdinti pasišaipymus, kad yra negraži, ir kalbas apie vyrą po padu  (198)
2014 m. kovo 7 d. 16:32
„Arogantiškos replikos sąmojo forma apie mano sudėjimą, nestandartines linijas, vyrą po padu, atviras pasišaipymas, kad esu negraži“, - Erika Vitulskienė pripažįsta, kad aplinkoje, kuriame sukasi su vyru Merūnu Vitulskiu, yra arogantiškų žmonių.
Antruosiuose rinkimuose – Gražinos Baikštytės triumfas  (105)
2014 m. kovo 6 d. 23:11
Antruosiuose „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimuose“, kuriuose portalo KLUBAS.lt skaitytojai bei komisija reitingavo šimtą atrinktų Lietuvos dailiosios lyties atstovių, netrūko staigmenų.