Gintarė Gurevičiūtė

G. Gurevičiūtė: dėl kelionių negaila atsisakyti nė brangių pirkinių  (13)
2015 m. lapkričio 24 d. 11:11
Kuo tamsiau ir šalčiau už lango, tuo paklausesnės egzotiškos kelionės po šiltus kraštus. Ir nors į tolimas šalis galima vykti kone ištisus metus, poilsiautojai iš Lietuvos dažniausiai kaulų nelaužančią egzotiką renkasi žiemą. Pavyzdžiui, šiuo metu Indijos vandenyno skalaujamoje Šri Lankoje ir sąlyginai netoli esančiose Maldyvų salose yra apie 25-28 °C šilumos. Lietuvoje gan pilku žiemos periodu dažniausiai po Azijos šalis keliaujanti TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė (29) sakė jose labiausiai besižavinti gamta, vietos gyventojų nuoširdumu ir galimybe užsiimti jėgos aitvarais.
47-erių Dž. Butkutė atrodo kone perpus jaunesnė  (292)
2015 m. lapkričio 22 d. 17:15
Be jokios abejonės – scenos karalienė. Tokį titulą Lietuvoje turi tik viena moteris – Džordana Butkutė . Sausakimšas arenas surenkanti atlikėja ne tik išgyvena auksinį amžių, bet ir stebina neįtikėtinai jaunatviška išvaizda.
G. Gurevičiūtė labdaros koncerte demonstravo kulinarinius sugebėjimus  (25)
2015 m. lapkričio 20 d. 21:14
Penktadienį vyko ketvirtasis „ Maisto banko “ ir LNK organizuojamas labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu garsiausi šalies atlikėjai, sporto, scenos, ekrano žvaigždės ragino Lietuvą drauge padėti įveikti nepriteklių.
Gintarė Gurevičiūtė pripažino jaučianti priklausomybę  (8)
2015 m. lapkričio 17 d. 17:35
Kuo tamsiau ir šalčiau už lango, tuo paklausesnės egzotiškos kelionės po šiltus kraštus. Ir nors į tolimas šalis galima vykti kone ištisus metus, poilsiautojai iš Lietuvos dažniausiai kaulų nelaužančią egzotiką renkasi žiemą. Pavyzdžiui, šiuo metu Indijos vandenyno skalaujamoje Šri Lankoje ir sąlyginai netoli esančiose Maldyvų salose yra apie 25-28 °C šilumos. Lietuvoje gan pilku žiemos periodu dažniausiai po Azijos šalis keliaujanti TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė (29) sakė jose labiausiai besižavinti gamta, vietos gyventojų nuoširdumu ir galimybe užsiimti jėgos aitvarais.
G. Gurevičiūtė: aš žinau, kur yra banglentininkų rojus  (4)
2015 m. lapkričio 17 d. 15:20
Žiemos periodu ypač norisi keliauti į šiltuosius kraštus. TV laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės teigimu, Azijos šalyse būsite sužavėti gamta, gyventojų nuoširdumu ir galimybe užsiimti jėgos aitvarais.
Kritikos dėl liesumo sulaukusi G. Gurevičiūtė: tai tik maža moteriška gudrybė  (181)
2015 m. lapkričio 11 d. 06:47
Viena gražiausių TV laidų vedėjų Gintarė Gurevičiūtė visuomet aplinkinių dėmesį traukia savo išpuoselėta išvaizda ir pavydėtinomis kūno linijomis. Tiesa, tam, kad išlaikytų dailią figūrą, Gintarė imasi itin drastiškų veiksmų – atsisako ne tik valgyti mėsą, bet ir 10 dienų alkį malšiną sultimis.
Tobula garbane tapusi G. Gurevičiūtė: savo grožį puoselėju kasdien
2015 m. spalio 27 d. 14:12
Naujų grožio priemonių išbandymas daugeliui moterų yra lyg žaidimas, laukiant išsvajoto rezultato ir ieškant priemonės, kuri joms taptų grožio perversmu. Štai kiekviena tiesių plaukų savininkė galėtų pasakyti, jog tapti garbane dažnai tampa tikru iššūkiu. Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė atskleidė, kaip jai pavyko susikurti nepriekaištingų garbanų šukuoseną.
29-tojo gimtadienio proga - stulbinantys G. Gurevičiūtės pokyčiai  (11)
2015 m. spalio 21 d. 12:52
29-tąjį gimtadienį švenčianti televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ypatingos dienos proga pakeitė įvaizdį ir tapo kerinčia garbane. Retai stilių keičianti gražuolė nusprendė atsinaujinti ir šukuosenos pokyčiais pasidalino su savo fanais.
Gintarė Gurevičiūtė pasekė Madonnos pėdomis: ryžosi drastiškoms grožio procedūroms  (58)
2015 m. spalio 20 d. 13:48
Gintarė Gurevičiūtė šiandien švenčia savo 29-ąjį gimtadienį, kurį mergina sutiko kiek neįprastai- medicinos klinikoje atlikdama visų pasaulio žvaigždžių itin mėgstamą grožio procedūrą - PRP. Specialistė iš venos paėmė Gintarės kraujo, išskyrė trombocitais praturtintą plazmą ir suleido į probleminę sritį. Paklausus, kodėl savo gimtadienį nusprendė sutikti būtent grožio kėdėje ir ar tai kažką reiškia, Gintarė sako, jog tai tik sutapimas.
Per savo gimtadienį G. Gurevičiūtė išbandė K. Kardashian pamėgtą skausmingą grožio procedūrą  (77)
2015 m. spalio 20 d. 13:40
Gintarė Gurevičiūtė antradienį švenčia savo 29-ąjį gimtadienį, kurį mergina sutiko kiek neįprastai- medicinos klinikoje atlikdama visų pasaulio žvaigždžių itin mėgstamą grožio procedūrą - PRP.
G. Gurevičiūtės interviu herojė nokautavo savo „technologiniu“ bikiniu  (11)
2015 m. spalio 17 d. 13:18
Neseniai savo 49-ąjį gimtadienį atšventusi Holivudo aktorė Bai Ling , iš kurios prieš kelias savaites interviu gauti pavyko LNK laidos „Bus visko“ vedėjai Gintarei Gurevičiūtei , vėl šokiravo Los Andželo gyventojus.
Apsinuoginti mėgstanti Holivudo aktorė G. Gurevičiūtei atskleidė savo jaunatviškumo paslaptį  (25)
2015 m. spalio 13 d. 20:11
Spalio 10-ąją savo 49-ąjį gimtadienį pažymėjusi kontraversiškai vertinama Holivudo aktorė Bai Ling originaliai buvo pagerbta ir Lietuvoje – LNK laidoje „Bus visko“ buvo parodytas Gintarės Gurevičiūtės ir Simonos Albavičiūtės paimtas interviu su šia aktore.
Į įžymybių vakarėlius sugrįžusi Gintarė Gurevičiūtė dėmesį traukė timpų išryškintu kojų grožiu  (118)
2015 m. spalio 3 d. 18:17
Iš Amerikos grįžusi LNK laidos „Bus visko“ vedėja Gintarė Gurevičiūtė jau buvo išsiilgta vakarėliuose šmirinėjančių fotografų, fiksuojančių šalies garsenybių spindinčio gyvenimo akimirkas. Tuo buvo galima įsitikinti naujų mados namų „Laura Daili Vilnius“ atidarymo proga surengtame vakarėlyje.
Vaidas Baumila: vėl vienišas ir apsuptas gandų  (17)
2015 m. spalio 2 d. 14:14
Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų - nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio.
V. Baumila išsiskyrė su mylimąja  (84)
2015 m. spalio 2 d. 11:53
Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų - nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio. Pagaliau prieš keletą mėnesių visai Lietuvai buvo pristatyta mergina. Tačiau Gintarės Gurevičiūtės , Simonos Albavičiūtės ir Vaido Baumilos pokalbis laidos metu apie Vaido meilę pakrypo netikėta linkme.
Iš JAV sugrįžusi G. Gurevičiūtė stebėjo kolekcijos pristatymą  (21)
2015 m. spalio 1 d. 22:45
Kalifornijoje, JAV, dirbusi ir pramogavusi TV laidos vedėja Gintarė Gurevičiūtė neseniai grįžo namo. Aktyvi mergina vėl pasinėrė į pramogų pasaulio renginius. Ketvirtadienio vakarą ji drauge su bičiule Simona Albavičiūte dalyvavo dizainerės Lauros Dailidėnienės mados namų atidaryme bei stebėjo 2015/16 m. rudens-žiemos kolekcijos pristatymas.
Rūta Lee įkvėpė Gintarę Gurevičiūtę: norėčiau senatvėje spinduliuoti tokia charizma  (13)
2015 m. spalio 1 d. 16:28
JAV rengdamos siužetus LNK laidai „Bus visko“, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė apsilankė sėkmingiausios visų laikų lietuvių kilmės Holivudo aktorės Rūtos Lee namuose.
Kiek kainuoja užauginti šuniuką  (3)
2015 m. rugsėjo 29 d. 11:42
Planuojantiems įsigyti šunį dažnai kyla klausimas – kodėl atsakingo veisėjo parduodamas šuniukas kainuoja kur kas brangiau nei turguje ar interneto skelbimuose siūlomas šuo, kurio pardavėjas nurodo, kad augintinis – „veislinis, tik be dokumentų”.
A. Valentaitei – Holivudo garsenybės komplimentai  (75)
2015 m. rugsėjo 29 d. 10:13
LNK laidoje „KK2 penktadienis“ svečiuosis išskirtinis svečias, ryškiausių Holivudo žvaigždžių draugas ir asmeninis dizaineris Adamas Saaksas, kitaip žinomas „žirkliarankio“ pravarde, skelbiama televizijos pranešime spaudai.
G. Gurevičiūtė vyro ieško prestižiniuose Holivudo vakarėliuose  (178)
2015 m. rugsėjo 9 d. 10:49
Jau šį sekmadienį 16 val. per LNK startuoja nauja Gintarės Gurevičiūtės ir Simonos Albavičiūtės kelionių laida „Bus visko“. Ta proga Gintarė atvėrė savo gyvenimo užkulisius, kuriuose taip pat yra visko.
Be liemenėlės į renginį atvykusi G. Gurevičiūtė demonstravo liekną figūrą  (87)
2015 m. rugsėjo 4 d. 02:10
Lietuvos nacionalinis dramos teatras ketvirtadienio vakarą buvo suspindęs pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Tą vakarą karaliavo 20-metį švenčianti LNK televizija. Čia muzikantai grojo trimis skirtingais spalvų rojaliais, būtent, tokių pat spalvų, koks yra LNK logotipas. Nuo A iki Z apgalvotos detalės leido pasijusti tarsi aukščio lygio renginyje. O kur dar raudonu kilimu žingsniuojantys svečiai...
G. Gurevičiūtė atskleidė, kokios knygos pakeitė jos gyvenimą ir vėl išmokė šypsotis  (110)
2015 m. rugsėjo 1 d. 08:42
Jau nuo seniausių laikų literatūros skaitymas traktuojamas ne tik kaip puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir įkvepiantis bei sielos žaizdas gydantis užsiėmimas. Nors dienomis, kai gyvenimo tempas itin greitas, dažnas norėdamas pasisemti išminties ir atrasti atsakymus į esminius gyvenimo klausimus griebiasi knygų. Ne išimtis ir Lietuvos garsenybės. Viena jų – televizijos projektų dalyvė G. Gurevičiūtė naujienų portalui DELFI atskleidusi kokios knygos jai padėjo ne tik atsitiesti po didžiosios gyvenimo tragedijos, bet ir išmokė į gyvenimą pažvelgti kitokiu žvilgsniu.
Štai kaip atrodė televizijos laidų vedėjai, kai jiems buvo 20 metų  (4)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 02:52
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20: dirbo valytojais, studijavo teisę, vaidino teatre  (1)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 15:17
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
G. Gurevičiūtė pasidalino egzotišku vaizdeliu: kaip jos „iPhone 6” Nicki Minaj namuose nuskendo  (40)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:36
Per pastarąjį pusmetį daugelyje vietų, kur paprastas žmogus tik pasvajoja įžengti, apsilankiusi Gintarė Gurevičiūtė apie čia sutiktas garsenybes ir jų vakarėlius žada papasakoti naujoje LNK kelionių laidoje „Bus visko“. O kad potencialūs žiūrovai nenuobodžiautų, su savo kelionių užkulisiais ji supažindina socialinio tinklo paskyroje.
Į naujos laidos pristatymą G. Gurevičiūtė ir S. Albavičiūtė atvyko neįprastu būdu  (105)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 20:37
Ketvirtadienio vakarą viename prašmatniausių Lietuvos poilsio kompleksų „IDW Esperanza Resort“ , kuris yra įsikūręs Trakų rajone, vyko naujos kelionių laidos pristatymas. Čia susirinko būrys vasariškai nusiteikusių šalies garsenybių.
Apsitempusios maudomukais Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Bandita parodė dailius savo užpakaliukus  (56)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 12:25
Ruošdamasis naujam jubiliejiniam sezonui savo dvidešimtmetį švenčiantis televizijos kanalas LNK pristato dar vieną karštą naujieną - rudenį pasirodysiančią naują kelioninę laidą „Bus visko“ apie išskirtines istorijas iš viso pasaulio.
G. Gurevičiūtė turės savo TV laidą  (53)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 11:59
Ruošdamasis naujam jubiliejiniam sezonui savo dvidešimtmetį švenčiantis televizijos kanalas LNK pristato dar vieną karštą naujieną - rudenį pasirodysiančią naują kelioninę laidą „Bus visko“ apie išskirtines istorijas iš viso pasaulio.
Nori grakštaus kūno – stok ant irklentės!
2015 m. rugpjūčio 10 d. 00:00
Neverta nė ginčytis – Lietuva niekada netaps tokiu vandens pramogų rojumi kaip, tarkim, Australija, kur čiuožti banglente turbūt išmokstama anksčiau nei vaikščioti. Vis dėlto ir mūsų ežerai, pasirodo, ne tik guminėmis valtimis plaukioti tinkami. Tikru atradimu naujovių mėgėjams turėtų tapti vis labiau populiarėjantis irklenčių sportas.