Gintarė Gurevičiūtė

G. Gurevičiūtė pasidalino egzotišku vaizdeliu: kaip jos „iPhone 6” Nicki Minaj namuose nuskendo  (38)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:36
Per pastarąjį pusmetį daugelyje vietų, kur paprastas žmogus tik pasvajoja įžengti, apsilankiusi Gintarė Gurevičiūtė apie čia sutiktas garsenybes ir jų vakarėlius žada papasakoti naujoje LNK kelionių laidoje „Bus visko“. O kad potencialūs žiūrovai nenuobodžiautų, su savo kelionių užkulisiais ji supažindina socialinio tinklo paskyroje.
Į naujos laidos pristatymą G. Gurevičiūtė ir S. Albavičiūtė atvyko neįprastu būdu  (104)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 20:37
Ketvirtadienio vakarą viename prašmatniausių Lietuvos poilsio kompleksų „IDW Esperanza Resort“ , kuris yra įsikūręs Trakų rajone, vyko naujos kelionių laidos pristatymas. Čia susirinko būrys vasariškai nusiteikusių šalies garsenybių.
Apsitempusios maudomukais Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Bandita parodė dailius savo užpakaliukus  (55)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 12:25
Ruošdamasis naujam jubiliejiniam sezonui savo dvidešimtmetį švenčiantis televizijos kanalas LNK pristato dar vieną karštą naujieną - rudenį pasirodysiančią naują kelioninę laidą „Bus visko“ apie išskirtines istorijas iš viso pasaulio.
G. Gurevičiūtė turės savo TV laidą  (53)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 11:59
Ruošdamasis naujam jubiliejiniam sezonui savo dvidešimtmetį švenčiantis televizijos kanalas LNK pristato dar vieną karštą naujieną - rudenį pasirodysiančią naują kelioninę laidą „Bus visko“ apie išskirtines istorijas iš viso pasaulio.
Nori grakštaus kūno – stok ant irklentės!
2015 m. rugpjūčio 10 d. 00:00
Neverta nė ginčytis – Lietuva niekada netaps tokiu vandens pramogų rojumi kaip, tarkim, Australija, kur čiuožti banglente turbūt išmokstama anksčiau nei vaikščioti. Vis dėlto ir mūsų ežerai, pasirodo, ne tik guminėmis valtimis plaukioti tinkami. Tikru atradimu naujovių mėgėjams turėtų tapti vis labiau populiarėjantis irklenčių sportas.
G. Gurevičiūtė prisimena prieš du metus žuvusį brolį: klydo, kas sakė, kad laikas gydo  (90)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 10:49
2013 metų rugpjūtį kraupioje avarijoje Marijampolės rajone žuvo Gintarės Gurevičiūtės brolis Kęstutis Gurevičius. Praėjus dvejiems metams savo mylimo brolio gedinti Gintarė Gurevičiūtė neslėpia vis dar ją kamuojančio ilgesio ir skausmo.
Natūralaus grožio ambasadore pripažinta G. Gurevičiūtė – atvirai apie grožį ir badavimą  (51)
2015 m. liepos 31 d. 16:51
Ir su grimu, ir be jo Gintarė Gurevičiūtė tiesiog švyti - tą patvirtino portalo MIESTE.lt skaitytojai, neseniai ją išrinkę gražiausia lietuvaite be grimo. Natūralų savo grožį puoselėjanti mergina papasakojo, kokias procedūras ji atlieka grožio salonuose ir kaip jai pavyksta išlaikyti itin lieknas kūno linijas, nors neatsisako nei cepelinų, nei naktipiečių.
Dėl Gražuolės vardo įnirtingai kovoja net garsenybės (balsavimas)  (15)
2015 m. liepos 27 d. 17:34
Praėjusią savaitę prasidėjęs balsavimas, kuriame merginos varžosi dėl Gražuolių gražuolės vardo, virto tikra sensacija ir virtuali erdvė tiesiog ūžė. Daugiau nei 6,6 tūkst. balsų buvo išreikštas DELFI skaitytojų nuosprendis. Inirtingiausia kova vyko tarp kelių klubo „ Exit “ lankytojų ir populiariosios Gintarės Gurevičiūtės . Deja, šį kartą garsenybei tapti savaitės nugalėtoja ir patekti į finalą balsų pritrūko netgi turint 19 tūkst. „Facebook“ gerbėjų armiją.
Garsiausios šalies „zviazdos“ pradėjo rengtis vienodai  (37)
2015 m. liepos 17 d. 20:42
„ENEOS 1000 km lenktynės“ į Palangą sukvietė daug lenktyniniais automobiliais ir sportu besidominčių žmonių. Tarp jų – ir pramogų pasaulio atstovai, kurie neabejingi ekstremaliam sportui.
Lenktynių puošmena - gražios pramogų pasaulio moterys  (11)
2015 m. liepos 17 d. 15:23
„ENEOS 1000 km lenktynės“ patraukė ne tik automobiliais bei jų sportu besidominčius vyrus, bet ir pulką moterų.
Orientaciniame žvaigždžių ralyje startuosianti G. Gurevičiūtė: jaudulio tikrai nejaučiu  (19)
2015 m. liepos 17 d. 12:56
„ENEOS 1000 km lenktynės“ patraukė ne tik automobiliais bei jų sportu besidominčius vyrus, bet ir pulką moterų. Ketvirtadieį Palangoje prasidėjusių jau 16-ųjų 1000 kilometrų automobilių žiedinių lenktynių metu vyks ir televizijos bei pramogų pasaulio žvaigždžių varžybos – orientacinis ralis.
Vairuojančios moterys ir pramogauja, ir lenktyniauja
2015 m. liepos 16 d. 22:03
„ENEOS 1000 km lenktynės“ patraukė ne tik automobiliais bei jų sportu besidominčius vyrus, bet ir pulką moterų. Itin aktyvios vairuojančių moterų asociacijos „ Racing Ladies “, kuriai vadovauja pagrindinio lenktynių organizatoriaus Dariaus Jonušio žmona Asta, narės.
„Racing Ladies“ kviečia patirti lenktynių žavesį ir už trasos ribų  (2)
2015 m. liepos 16 d. 16:44
Vairuojančių moterų asociacija „ Racing Ladies “ „ Eneos 1000 km lenktynėse “ paruošė daug įdomios veiklos moterims, kurios per lenktynių savaitgalį nori pailsėti, atsipalaiduoti bei pačios patirti varžybų jaudulį.
L. Karalius vedė trečiąkart: žmona tapo 17 metų jaunesnė mylimoji  (165)
2015 m. liepos 15 d. 10:41
Trečiadienio rytą trečiąkart vedė grupės „Žas“ narys Linas Karalius . Jo žmona tapo 24 metų Viktorija Gradauskaitė.
„Exit“ vasaros rezidencijoje – ypatingas vakaras su būriu garsenybių priešakyje  (36)
2015 m. liepos 12 d. 13:48
Šeštadienį „Exit“ vasaros rezidencijoje buvo ypatingas vakaras. Didžejai Kastis Torray ir Donatello pristatė savo albumą „Report“. Vakaro metu „Virtuvės mitų griovėjai" gamino magiškus kokteilius su spanguoliu sniegu.
G. Gurevičiūtė maivėsi avėdama ypatingus aukštakulnius: nuo mažens esu puošeiva  (35)
2015 m. liepos 9 d. 17:20
Naujojo LNK sezono įvaizdiniame filmavime ir fotosesijoje stilistė Agnė Gilytė kanalo laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę papuošė ypatingais aukštakulniais.
Gintarė Gurevičiūtė pasipuošė ypatingais 14 cm batais-žudikais  (8)
2015 m. liepos 9 d. 16:38
Naujojo LNK sezono įvaizdiniame filmavime ir fotosesijoje stilistė Agnė Gilytė kanalo laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę papuošė ypatingais aukštakulniais.
Gintarė Gurevičiūtė: žinau tikrąsias krepšininko mirties aplinkybes  (39)
2015 m. liepos 3 d. 11:25
Pirmadienį pasaulį apskriejusi liūdna žinia, kad krepšinio pasaulis neteko Jacksono Vromano (per savo karjerą jis yra ragavęs NBA duonos, taip pat žaidęs „Lietuvos ryte“) ypač nuliūdino Gintarę Gurevičiūtę .
Iš Los Andželo sugrįžusi G. Gurevičiūtė: ten susilaukiau dešimt kartų daugiau dėmesio  (183)
2015 m. liepos 1 d. 16:42
Antradienį iš Los Andželo sugrįžo TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė . Moteris tris savaites kartu su Simona Albavičiūte filmavosi naujame televizijos šou, kurį žiūrovai galės išvysti rudenį. Gražuolė šviesiaplaukė pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI papasakojo apie kelionės įspūdžius, darbo pasiūlymus, didelį dėmesį bei galbūt užsieniečiui įsiplieskusią meilę.
Tas nenuilstantis žvaigždžių gyvenimas LNK naujojo sezono užkulisių nuotraukos  (3)
2015 m. liepos 1 d. 13:18
„Dvidešimt kartų labiau“ – su tokiu šūkiu LNK televizija pasitinka savo dvidešimtąjį gimtadienį. Nors pagrindiniai siurprizai žiūrovų laukia rudenį su jubiliejinio sezono pradžia, nuo liepos 1-osios LNK eteryje jau pasirodys pirmosios šventės užuominos. Tai – smagūs vaizdo klipai, kuriuose LNK laidų vedėjai stebina vieni kitus dvidešimt kartų labiau. Tortu, rožėmis, konfeti – artėjančios šventės atributais.
TV žvaigždės prieš kameras šėlo negailėdamos savęs  (5)
2015 m. liepos 1 d. 12:20
„Dvidešimt kartų labiau“ – su tokiu šūkiu televizija LNK pasitinka savo dvidešimtąjį gimtadienį. Nors pagrindiniai siurprizai žiūrovų laukia rudenį su jubiliejinio sezono pradžia, nuo liepos 1-osios LNK eteryje pasirodys pirmosios šventės užuominos. Tai – smagūs vaizdo klipai, kuriuose LNK laidų vedėjai stebina vieni kitus dvidešimt kartų labiau. Tortu, rožėmis, konfeti – artėjančios šventės atributais.
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (86)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Viešėdama Amerikoje Gintarė Gurevičiūtė supanašėjo su Paris Hilton  (119)
2015 m. birželio 27 d. 12:12
Daugybė žaviosios įvairių televizijos projektų dalyvės Gintarės Gurevičiūtės gerbėjų apstulbo, išvydę jos paskyroje socialiniame tinkle publikuotą nuotrauką – iš jos žvelgė...garsioji amerikiečių vakarėlių pantera Paris Hilton .
Po Kalifornijos saule atsidūrusi G. Gurevičiūtė kaitina kraują  (102)
2015 m. birželio 12 d. 15:40
Geros bičiulės Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė šiuo metu vieši saulėtame Los Andžele, Kalifornijoje. DELFI žiniomis, žinomos moterys filmuojasi naujame šou, kurį žiūrovai galės išvysti rudenį. Merginos, lydimos dviejų vaikinų, į kelionę išvyko pirmadienį.
O. Lapinas apie norą dalintis asmeninio gyvenimo detalėmis: tik brandžiam žmogui tai neaktualu  (75)
2015 m. gegužės 21 d. 12:27
Nuolatos besikeičiančiame ir technologiškai tobulėjančiame pasaulyje socialiniai tinklai tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Jie leidžia lengvai bendrauti, sekti žinomus žmones, stebėti ir komentuoti aktualius įvykius. Deja, mokslininkai skambina pavojaus varpais, tvirtindami, kad tokie socialiniai gigantai kaip „Facebook“ ar „ Twitter “ kuria naująją kartą, turinčią rimtų dėmesio koncentracijos problemų ir varginamą iškreipto noro dalintis asmeniniu gyvenimu su svetimais žmonėmis.
Jautrus G. Gurevičiūtės laiškas žuvusiam broliui: vis dar su ašarom vaikštau ieškodama gydančių knygų  (104)
2015 m. gegužės 19 d. 10:28
Mažiau nei prieš dvejus metus, 2013 metų rugpjūtį kraupioje avarijoje Marijampolės rajone žuvo Gintarės Gurevičiūtės brolis Kęstutis Gurevičius. Antradienį, gegužės 19 dieną vaikinui būtų sukakę 27 metai.
G. Gurevičiūtė vilioja gerbėjus nusisegusi liemenėlę  (258)
2015 m. gegužės 1 d. 11:57
Penktadienio rytą LNK televizijos laidos "Yra kaip yra" asistentė Gintarė Gurevičiūtė pradžiugino gerbėjus socialiniame tinkle paviešinusi nuotrauką, kurioje ji pozuoja be liemenėlės. Kaip ir buvo galima tikėtis, tokia Gintarės nuotrauka sulaukė daugybės komplimentų ir aikčiojimų. "Pasakiška moteris, aš tavo", - vienas po kito prie G. Gurevičiūtės nuotraukos pylėsi komplimentai.
A. Stašaitytė-Masalskienė iš TV eterio dingo dėl mįslingos ligos  (158)
2015 m. balandžio 29 d. 16:17
Beveik visą balandžio mėnesį populiari LNK pokalbių laida „Yra kaip yra“ buvo transliuojama be jos vedėjos Astos Stašaitytės-Masalskienės . Laidos vairas buvo patikėtas Giedriui Drukteiniui , kuris užima laidos eksperto kėdę. Populiarios TV laidos vedėjos pasitraukimas pačiame sezono įkarštyje – iš tiesų nedažnas reiškinys dinamiškame ir reikliame TV pasaulyje.
Prie akcijos DAROM prisijungė žinomi veidai  (8)
2015 m. balandžio 21 d. 10:25
Pernai metais startavusi iniciatyva „ DAROM Patruliai " vėl gyva. Šiais metais idėją tęsia buvęs Vilniaus meras, politikas Artūras Zuokas , o prie jo prisijungia Aplinkos ministerijos viceministras Linas Jonauskas bei televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė .