Gintarė Gurevičiūtė

Po saulėtų atostogų namo sugrįžusi G. Gurevičiūtė pasidalino asmenuke iš lovos  (75)
2015 m. kovo 2 d. 10:54
Kelias savaites Filipinuose viešėjusi Gintarė grįžo į Lietuvą. Mergina ne itin džiaugėsi gimtinėje ją pasitikusiu apniukusiu pavasario rytu.
Gintarė Gurevičiūtė virto seksualia undinėle  (38)
2015 m. vasario 24 d. 11:45
Trys geriausios draugės – LNK laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė ir Silva Rindzevičiūtė - atvyko į brangiausią Filipinų salą Boracay tam, kad atskleistų visas vietos paslaptis bei parodytų skirtingus egzotiškos salos veidus.
G. Gurevičiūtė pasidalino itin seksualia nuotrauka iš persirengimo kabinos  (179)
2015 m. vasario 19 d. 11:19
Šiuo metu Gintarė Gurevičiūtė , Silva Rindzevičiūtė, Simona Albavičiūtė vieši Filipinuose. Lietuvaičių trijulė ne tik mirksta gražiausiuose egzotiškos šalies paplūdimiuose, bet ir siaubia vietos parduotuves.
Seksualiausių Lietuvos moterų TOP 10  (99)
2015 m. vasario 14 d. 15:14
Valentino dienos proga naujienų portalo DELFI skaitytojus kvietėme balsuoti už seksualiausią Lietuvos moterį. Savo nuomonę išreiškė daugiau nei 17 tūkst. DELFI skaitytojų. Surinkusi daugiau nei 1900 balsų, seksualiausia Lietuvos moterimi tapo aktorė Jurgita Jurkutė . Antroji – TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė , trečioje vietoje liko dainininkė Simona Nainė .
G. Gurevičiūtei – nesėkmių virtinė  (307)
2015 m. sausio 31 d. 20:09
TV laidų vedėjai ir verslininkei Gintarei Gurevičiūtei nesėkmės pasipylė viena po kitos it iš gausybės rago. Varžytinėse niekas neperka jos automobilio, teko mažinti jo kainą. Maža to, pakeliui į muzikos apdovanojimus, kurie vyko Kaune , užkalė Gintarės " Mini ".
Niekas nenori pirkti G. Gurevičiūtės automobilio  (148)
2015 m. sausio 30 d. 11:16
Varžytinėse parduodamo TV laidų vedėjos ir verslininkės G. Gurevičiūtės automobilio kol kas dar niekam neprireikė. Norintys įsigyti dyzeliniu kuru varomą pilkos spalvos visureigį „ Jeep Grand Cherokee “ turi sumokėti 463,40 eurų dalyvio mokestį. Pradinė automobilio pardavimo kaina siekia 4 634 eurų. Automobilis pardavinėjamas jau daugiau nei tris mėnesius, tačiau pirkėjų jam vis dar neatsiranda.
Beprotiškai populiari sulčių dieta - ar ji tikrai veiksminga? RECEPTAS  (60)
2015 m. sausio 25 d. 00:13
Internetiniame šią paslaugą teikiančios įmonės puslapyje rašoma, kad išbandžiusiosios sulčių dietą jaučiasi energingos, švytinčios, lengvos, o organizmas gauna visų būtinų vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų.
G. Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos  (71)
2015 m. sausio 24 d. 10:51
TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos - organizuos projektą "Ledo vaikai", kuriuo sieks praskaidrinti vaikų namų globotinių kasdienybę. Pasak Gintarės, per artėjantį pusmetį bus aplankyti šeši Lietuvos miestai : Vilnius , Kaunas , Klaipėda , Šiauliai , Elektrėnai , Panevėžys .
Vargai dėl kilogramų: valgo tik trintą maistą arba badauja  (100)
2015 m. sausio 11 d. 12:04
Vieni vos dieną ar kelias trunkantį organizmo valymą vadina vaistu nuo visų ligų, kiti taip stengiasi atsikratyti kelių per šventes priaugtų kilogramų, o tretiems tai tiesiog geros savijautos receptas. Įžymybės žurnalui MIESTE.lt atskleidė išbandytus organizmo valymo metodus.
Vapsvos liemenį demonstruojanti G. Gurevičiūtė naktinius klubus iškeičia į sportą  (170)
2015 m. sausio 5 d. 16:03
TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė savo gerbėjų vadinama viena gražiausių Lietuvos moterų . Subtiliu stiliaus pojūčiu, spinduliuojamu natūralumu išsiskirianti mergina žavi ne tik savo išvaizda, bet ir gyvenimo būdu.
Žvaigždžių Naujieji: nuo prabangios puotos iki Tauragės kultūros centro  (52)
2015 m. sausio 1 d. 14:53
Didžioji dalis šalies garsenybių per Naujuosius metus dirbo - koncertavo ar vedė renginius. Kita dalis šventė. 2015-uosius Lietuvos pramogų pasaulio atstovai sutiko įvairiuose šalies kampeliuose ir socialiniuose tinkluose siuntė sveikinimus tiek iš prabangių viešbučio vakarėlių sostinėje, tiek iš Šeduvos ar Tauragės koncertų salių.
Kaip tapti gražiai, likus savaitei iki švenčių...  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 00:10
Nesuskubusioms grožio ritualais pasirūpinti anksčiau, nenusiminkite - yra būdų, kaip tapti gražia. Skaitykite patarimus!
D. Bosas prabangius kailinius velkasi vis rečiau: mano požiūris keičiasi  (121)
2014 m. gruodžio 11 d. 17:51
Kailinius ar striukes renkasi žinomos Lietuvos moterys šaltuoju metų laiku? Naujienų portalo DELFI kalbintos garsios dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad norint nesušalti, nebūtina atrodyti stilingai. O norint atrodyti stilingai, nebūtina rengtis prabangiais drabužiais. Net ir verslininkė Daina Bosas pastebi, kad nešioti kailinius darosi nebemadinga. Pasak jos, ne vietoje ir ne laiku išsipusčiusi moteris atrodo kvailai.
Knygos apie stilių pristatyme garsenybės demonstravo išskirtinį mados pojūtį  (49)
2014 m. gruodžio 5 d. 19:22
Stilistė Agnė Gilytė pristatė savo pirmąją stiliaus patarimų knygą „Spintologija“. Pasveikinti žinomos moters atskubėjo visas būrys garsenybių.
Pramogų pasaulio atstovai veržėsi išvysti A. Pogrebnojaus kolekciją  (6)
2014 m. gruodžio 1 d. 12:40
Sekmadienį „Menų spaustuvėje“ vienas žymiausių Lietuvos dizainerių bei kostiumų dailininkų Aleksandras Pogrebnojus pristatė 2015 m. pavasario-vasaros kolekciją „Abracadabra“. Kolekcija dvelkė Viduramžių bei Renesanso epochoms būdinga dvasia, o tarp kolekciją demonstravusių modelių buvo galima išvysti Paryžiuje garsų modelį Margaritą Švėgždaitę, dizainerio mylimąją Moniką Račiūnaitę bei modelį Aistę-Reginą Klevickaitę.
Prieš mėnesį sūnaus susilaukusi A. Jagelavičiūtė susidomėjo A. Pogrebnojaus kolekcijos modeliais  (43)
2014 m. lapkričio 30 d. 18:09
Paskutinę rudens dieną dizaineris Aleksandras Pogrebnojus mados gerbėjams pristatė staigmeną – kolekciją „Abracadabra“, skirtą 2015 m. pavasariui-vasarai.
Spalvotus meduolius žvaigždės margino su savo šeimomis  (12)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:11
„Spalvoto meduolio dienos“ kepyklėlėje penktadienio popietę rinkosi LNK žvaigždės, kurios, pasitelkusios savo fantaziją, kepė ir margino kalėdinius meduolius.
Vilniaus elitas linksminasi su prostitute už 17 tūkst. litų  (12)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:08
Visa ši savaitė LNK pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ skirta prostitucijos temai. Vienoje iš laidų dalyvavo žinomas režisierius Marijus Bagdonavičius.
Vilniaus elitas linksminasi su prostitute už 17 tūkstančių  (189)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:54
Visa ši savaitė LNK pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ skirta prostitucijos temai. Vienoje iš laidų dalyvavo žinomas režisierius Marius Bagdonavičius. Studijoje kalbėdamas apie prostituciją, režisierius užsiminė apie lietuvę, kurią žino visas Vilniaus elitas ir kuri už naktį gauna 17 tūkstančių litų.
Už G. Gurevičiūtės automobilį varžytinėse pasiūlė beveik 200 tūkst. litų  (104)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:28
Nors už verslininkės ir TV laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės automobilį „ Jeep Grand Cherokee “ varžytinėse buvo pasiūlytas penktadalis milijono, automobilis bus pardavinėjamas dar kartą. Vėliau paaiškėjo, kad tokios sumos iš tiesų niekas mokėti nėra pasiruošęs – tai tik žmogaus klaida.
Natūralaus grožio šalininkės G. Gurevičiūtės išvaizdos pokyčiai: 2007-2014 metai  (94)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:23
TV laidų vedėja, įvairių projektų dalyvė ir verslininkė Gintarė Gurevičiūtė populiarumu mėgaujasi jau beveik 10 metų. Kelią į aukštuomenės renginius jai atvėrė lemtinga pažintis su buvusiu Seimo nariu, dainininku Linu Karaliumi. Nuo tada kiekvienas jos apsilankymas renginiuose buvo palydimas fotografų blykstėmis ir straipsniais žiniasklaidos priemonėse.
Azijoje atostogavusi G. Gurevičiūtė: pasidovanojau sau atostogas, kurių neturėjau daugiau nei 3 metus  (86)
2014 m. lapkričio 2 d. 14:29
Po trejų metų pertraukos TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė grįžo į Aziją. Ten žinoma moteris buvo išvykusi atostogų, kurių metu aplankė Indoneziją ir Singapūrą. „Misija – geras laikas, poilsis ir nepamirštami įspūdžiai“, - tokių tikslų vedina į kelionę išsiruošė G. Gurevičiūtė.
Singapūre besiilsinčios G.Gurevičiūtės nepriekaištingas kūno linijas išryškino juodas bikinis (foto - straipsnyje)  (24)
2014 m. spalio 31 d. 15:17
Televizijos laidų dalyvė ir vedėja Gintarė Gurevičiūtė pačiu laiku iš apniukusios Lietuvos ištrūko paatostogauti į egzotiškus kraštus, kur, panašu, ji jaučiasi taip, lyg būtų patekusi į rojų.
G. Gurevičiūtės automobilis dėl skolų parduodamas varžytinėse  (108)
2014 m. spalio 27 d. 09:55
TV laidų vedėjai Gintarei Gurevičiūtei priklausantis automobilis „ Jeep Grand Cherokee “ parduodamas e-varžytinėse. Norintys įsigyti dyzeliu varomą pilkos spalvos automobilį turi susimokėti 1600 litų dalyvio mokestį. Pradinė pardavimo kaina – 16 tūkst. litų. Naudotų automobilių skelbimuose už tų pačių metų automobilį prašoma ir iki 50 tūkst. litų.
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Gintarė Gurevičiūtė parodė tai, ko televizijos žiūrovai neišvydo ledo projekte  (11)
2014 m. spalio 15 d. 17:02
Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė prisiminė šiais metais laimėtą projektą „Šokiai ant ledo“, kuriame su savo partneriu Alekseju Rogonovu iškovojo pirmąją vietą.
D. Stachurą į teatrą atlydėjo žavus teniso treneris  (37)
2014 m. spalio 9 d. 19:03
Ketvirtadienio vakarą „Domino“ teatras savo žiūrovams pristatė pagal prancūzų romanisto ir dramaturgo Florian Zeller pjesę pastatytą spektaklį „Tiesa“.
Gintarė Gurevičiūtė papasakojo, kokios dietos laikosi norėdama atsikratyti kilogramų  (19)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:52
Lietuvos žvaigždės ypatingai saugo tobulas savo kūno formas. Ypatingą dėmesį savo mitybai skiria ir laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Nuo 12 metų ji nevalgo mėsos. „Buvo metas, kai mama sėdėdavo prie stalo ir žiūrėdavo, kad suvalgyčiau viską, kas įdėta lėkštėje. Taigi, paskutinius kotleto kąsnius kimšdavau už žandų, o paskui išspjaudavau į tualetą“, - jau šį penktadienio vakarą LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ atviraus Gintarė Gurevičiūtė, paklausta apie tai, ar mėsos nevalgo todėl, kad mėsa jai smirda...
Norėdama atsikratyti ligų ir kilogramų, G. Gurevičiūtė renkasi skysčių dietą  (65)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:33
Lietuvos žvaigždės ypatingai saugo tobulas savo kūno formas. Yratingą dėmesį savo mitybai skiria ir laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė . Nuo 12 metų ji nevalgo mėsos. „Buvo metas, kai mama sėdėdavo prie stalo ir žiūrėdavo, kad suvalgyčiau viską, kas įdėta lėkštėje. Taigi, paskutinius kotleto kąsnius kimšdavau už žandų, o paskui išspjaudavau į tualetą“, - jau šį penktadienio vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ atviraus Gintarė Gurevičiūtė, paklausta apie tai, ar mėsos nevalgo todėl, kad mėsa jai smirda...