Gintarė Gurevičiūtė

Kaip tapti gražiai, likus savaitei iki švenčių...  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 00:10
Nesuskubusioms grožio ritualais pasirūpinti anksčiau, nenusiminkite - yra būdų, kaip tapti gražia. Skaitykite patarimus!
D. Bosas prabangius kailinius velkasi vis rečiau: mano požiūris keičiasi  (120)
2014 m. gruodžio 11 d. 17:51
Kailinius ar striukes renkasi žinomos Lietuvos moterys šaltuoju metų laiku? Naujienų portalo DELFI kalbintos garsios dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad norint nesušalti, nebūtina atrodyti stilingai. O norint atrodyti stilingai, nebūtina rengtis prabangiais drabužiais. Net ir verslininkė Daina Bosas pastebi, kad nešioti kailinius darosi nebemadinga. Pasak jos, ne vietoje ir ne laiku išsipusčiusi moteris atrodo kvailai.
Knygos apie stilių pristatyme garsenybės demonstravo išskirtinį mados pojūtį  (49)
2014 m. gruodžio 5 d. 19:22
Stilistė Agnė Gilytė pristatė savo pirmąją stiliaus patarimų knygą „Spintologija“. Pasveikinti žinomos moters atskubėjo visas būrys garsenybių.
Pramogų pasaulio atstovai veržėsi išvysti A. Pogrebnojaus kolekciją  (6)
2014 m. gruodžio 1 d. 12:40
Sekmadienį „Menų spaustuvėje“ vienas žymiausių Lietuvos dizainerių bei kostiumų dailininkų Aleksandras Pogrebnojus pristatė 2015 m. pavasario-vasaros kolekciją „Abracadabra“. Kolekcija dvelkė Viduramžių bei Renesanso epochoms būdinga dvasia, o tarp kolekciją demonstravusių modelių buvo galima išvysti Paryžiuje garsų modelį Margaritą Švėgždaitę, dizainerio mylimąją Moniką Račiūnaitę bei modelį Aistę-Reginą Klevickaitę.
Prieš mėnesį sūnaus susilaukusi A. Jagelavičiūtė susidomėjo A. Pogrebnojaus kolekcijos modeliais  (43)
2014 m. lapkričio 30 d. 18:09
Paskutinę rudens dieną dizaineris Aleksandras Pogrebnojus mados gerbėjams pristatė staigmeną – kolekciją „Abracadabra“, skirtą 2015 m. pavasariui-vasarai.
Spalvotus meduolius žvaigždės margino su savo šeimomis  (12)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:11
„Spalvoto meduolio dienos“ kepyklėlėje penktadienio popietę rinkosi LNK žvaigždės, kurios, pasitelkusios savo fantaziją, kepė ir margino kalėdinius meduolius.
Vilniaus elitas linksminasi su prostitute už 17 tūkst. litų  (12)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:08
Visa ši savaitė LNK pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ skirta prostitucijos temai. Vienoje iš laidų dalyvavo žinomas režisierius Marijus Bagdonavičius.
Vilniaus elitas linksminasi su prostitute už 17 tūkstančių  (185)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:54
Visa ši savaitė LNK pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ skirta prostitucijos temai. Vienoje iš laidų dalyvavo žinomas režisierius Marius Bagdonavičius. Studijoje kalbėdamas apie prostituciją, režisierius užsiminė apie lietuvę, kurią žino visas Vilniaus elitas ir kuri už naktį gauna 17 tūkstančių litų.
Už G. Gurevičiūtės automobilį varžytinėse pasiūlė beveik 200 tūkst. litų  (104)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:28
Nors už verslininkės ir TV laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės automobilį „ Jeep Grand Cherokee “ varžytinėse buvo pasiūlytas penktadalis milijono, automobilis bus pardavinėjamas dar kartą. Vėliau paaiškėjo, kad tokios sumos iš tiesų niekas mokėti nėra pasiruošęs – tai tik žmogaus klaida.
Natūralaus grožio šalininkės G. Gurevičiūtės išvaizdos pokyčiai: 2007-2014 metai  (94)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:23
TV laidų vedėja, įvairių projektų dalyvė ir verslininkė Gintarė Gurevičiūtė populiarumu mėgaujasi jau beveik 10 metų. Kelią į aukštuomenės renginius jai atvėrė lemtinga pažintis su buvusiu Seimo nariu, dainininku Linu Karaliumi. Nuo tada kiekvienas jos apsilankymas renginiuose buvo palydimas fotografų blykstėmis ir straipsniais žiniasklaidos priemonėse.
Azijoje atostogavusi G. Gurevičiūtė: pasidovanojau sau atostogas, kurių neturėjau daugiau nei 3 metus  (86)
2014 m. lapkričio 2 d. 14:29
Po trejų metų pertraukos TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė grįžo į Aziją. Ten žinoma moteris buvo išvykusi atostogų, kurių metu aplankė Indoneziją ir Singapūrą. „Misija – geras laikas, poilsis ir nepamirštami įspūdžiai“, - tokių tikslų vedina į kelionę išsiruošė G. Gurevičiūtė.
Singapūre besiilsinčios G.Gurevičiūtės nepriekaištingas kūno linijas išryškino juodas bikinis (foto - straipsnyje)  (24)
2014 m. spalio 31 d. 15:17
Televizijos laidų dalyvė ir vedėja Gintarė Gurevičiūtė pačiu laiku iš apniukusios Lietuvos ištrūko paatostogauti į egzotiškus kraštus, kur, panašu, ji jaučiasi taip, lyg būtų patekusi į rojų.
G. Gurevičiūtės automobilis dėl skolų parduodamas varžytinėse  (108)
2014 m. spalio 27 d. 09:55
TV laidų vedėjai Gintarei Gurevičiūtei priklausantis automobilis „ Jeep Grand Cherokee “ parduodamas e-varžytinėse. Norintys įsigyti dyzeliu varomą pilkos spalvos automobilį turi susimokėti 1600 litų dalyvio mokestį. Pradinė pardavimo kaina – 16 tūkst. litų. Naudotų automobilių skelbimuose už tų pačių metų automobilį prašoma ir iki 50 tūkst. litų.
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Gintarė Gurevičiūtė parodė tai, ko televizijos žiūrovai neišvydo ledo projekte  (11)
2014 m. spalio 15 d. 17:02
Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė prisiminė šiais metais laimėtą projektą „Šokiai ant ledo“, kuriame su savo partneriu Alekseju Rogonovu iškovojo pirmąją vietą.
D. Stachurą į teatrą atlydėjo žavus teniso treneris  (37)
2014 m. spalio 9 d. 19:03
Ketvirtadienio vakarą „Domino“ teatras savo žiūrovams pristatė pagal prancūzų romanisto ir dramaturgo Florian Zeller pjesę pastatytą spektaklį „Tiesa“.
Gintarė Gurevičiūtė papasakojo, kokios dietos laikosi norėdama atsikratyti kilogramų  (18)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:52
Lietuvos žvaigždės ypatingai saugo tobulas savo kūno formas. Ypatingą dėmesį savo mitybai skiria ir laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Nuo 12 metų ji nevalgo mėsos. „Buvo metas, kai mama sėdėdavo prie stalo ir žiūrėdavo, kad suvalgyčiau viską, kas įdėta lėkštėje. Taigi, paskutinius kotleto kąsnius kimšdavau už žandų, o paskui išspjaudavau į tualetą“, - jau šį penktadienio vakarą LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ atviraus Gintarė Gurevičiūtė, paklausta apie tai, ar mėsos nevalgo todėl, kad mėsa jai smirda...
Norėdama atsikratyti ligų ir kilogramų, G. Gurevičiūtė renkasi skysčių dietą  (65)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:33
Lietuvos žvaigždės ypatingai saugo tobulas savo kūno formas. Yratingą dėmesį savo mitybai skiria ir laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė . Nuo 12 metų ji nevalgo mėsos. „Buvo metas, kai mama sėdėdavo prie stalo ir žiūrėdavo, kad suvalgyčiau viską, kas įdėta lėkštėje. Taigi, paskutinius kotleto kąsnius kimšdavau už žandų, o paskui išspjaudavau į tualetą“, - jau šį penktadienio vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ atviraus Gintarė Gurevičiūtė, paklausta apie tai, ar mėsos nevalgo todėl, kad mėsa jai smirda...
Gyvoji ukrainiečių lėlytė: moku kosmoso kalbą  (17)
2014 m. rugsėjo 25 d. 17:01
LNK laidos „KK2 Penktadienis“ kvietimu Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.
Kvantinį virsmą planuojanti gyva lėlė: esu buvusi ir Veneroje, ir Marse  (52)
2014 m. rugsėjo 25 d. 16:47
LNK laidos „KK2 Penktadienis“ kvietimu Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį 19.30 paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.
Gintaro Einikio žmona ryžosi atsiverti  (8)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:15
Šią trečiadienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai. Pirmą kartą itin atviram interviu ryžosi garsaus krepšininko Gintaro Einikio žmona Jurgita.
Smurtaujančio G. Einikio žmona Jurgita: noriu, kad baigtųsi šis košmaras, bet neturiu kur eiti  (104)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:02
Šią trečiadienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai.
G. Einikio žmona pirmą kartą ryžosi atviram interviu  (6)
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:12
Moteris prašo pagalbos.
Amsterdamą aplankiusi G. Gurevičiūtė pripažįsta: čia patekę žmonės tampa daug laisvesni ir atsipalaidavę  (13)
2014 m. rugsėjo 3 d. 15:39
Tolerantiškas, atviras ir kupinas įvairovės – tokį Amsterdamą galima pažinti trumpam pasiklydus siaurose miesto gatvelėse ir iš arčiau pažvelgus į vietinį gyvenimą. Miestą iš pirmo žvilgsnio leidžia pamilti jo unikalumas, praturtintas architektūros eklektika – nuo įmantrių renesansinių vingių iki grandioziškų postmodernizmo projektų.
Jauniausią brolį į mokyklą atlydėjusi G. Gurevičiūtė: bandome sukurti vaikui šventę  (57)
2014 m. rugsėjo 1 d. 11:32
Gintarė Gurevičiūtė kartu su visa šeima savo jauniausią broliuką Ugnių lydėjo į Rugsėjo 1 šventę. Berniukas šiais metais lankys trečią klasę. Naujienų portalui DELFI Gintarė prisipažino, kad jai mokykla paliko slogius prisiminimus, todėl ji daro viską, kad taip nebūtų jos mylimam broliui.
Paviešino ir išjuokė G. Gurevičiūtės ir Simonos Banditos pokalbį  (66)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 18:14
Pirmadenį LRT studijoje vykusioje pirmojoje Andriaus Rožicko ir Beatos Tiškevič-Hasanovos laidoje buvo paviešintas Gintarės Gurevičiūtės ir Simonos Albavičiūtės-Banditos pokalbis socialiniame tinkle " Facebook ".
Astos Stašaitytės-Masalskienės televizinėje karjeroje – staigus šuolis  (106)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 11:17
Praėjusio BTV sezono laida „Yra kaip yra“ dėl gerų reitingų sugrįžta. Šį sezoną Astos Stašaitytės-Masalskienės, Gintarės Gurevičiūtės ir Giedriaus Drukteinio trijulė atvyksta užkariauti LNK eterio.
Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (12)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Gintarė Gurevičiūtė savo kūnui tobulinti rado naują būdą  (23)
2014 m. liepos 30 d. 02:33
Nors irklentės – visai neseniai į Lietuvą atkeliavusi vandens sporto šaka, ji jau turi būrį gerbėjų. Vienos iš aktyvesnių šio sporto mėgėjų – merginos, tarp kurių ir neseniai pirmą kartą irklentę išbandžiusi Gintarė Gurevičiūtė. Nuotykių ieškotojos neatsispiria net ir ankstyviems, 6 val. ryto vykstantiems irklenčių klubo „Sup-board“ plaukimams.