Gintarė Gurevičiūtė

Gintaro Einikio žmona ryžosi atsiverti  (7)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:15
Šią trečiadienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai. Pirmą kartą itin atviram interviu ryžosi garsaus krepšininko Gintaro Einikio žmona Jurgita.
Smurtaujančio G. Einikio žmona Jurgita: noriu, kad baigtųsi šis košmaras, bet neturiu kur eiti  (105)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:02
Šią trečiadienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai.
G. Einikio žmona pirmą kartą ryžosi atviram interviu  (5)
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:12
Moteris prašo pagalbos.
Amsterdamą aplankiusi G. Gurevičiūtė pripažįsta: čia patekę žmonės tampa daug laisvesni ir atsipalaidavę  (13)
2014 m. rugsėjo 3 d. 15:39
Tolerantiškas, atviras ir kupinas įvairovės – tokį Amsterdamą galima pažinti trumpam pasiklydus siaurose miesto gatvelėse ir iš arčiau pažvelgus į vietinį gyvenimą. Miestą iš pirmo žvilgsnio leidžia pamilti jo unikalumas, praturtintas architektūros eklektika – nuo įmantrių renesansinių vingių iki grandioziškų postmodernizmo projektų.
Jauniausią brolį į mokyklą atlydėjusi G. Gurevičiūtė: bandome sukurti vaikui šventę  (57)
2014 m. rugsėjo 1 d. 11:32
Gintarė Gurevičiūtė kartu su visa šeima savo jauniausią broliuką Ugnių lydėjo į Rugsėjo 1 šventę. Berniukas šiais metais lankys trečią klasę. Naujienų portalui DELFI Gintarė prisipažino, kad jai mokykla paliko slogius prisiminimus, todėl ji daro viską, kad taip nebūtų jos mylimam broliui.
Paviešino ir išjuokė G. Gurevičiūtės ir Simonos Banditos pokalbį  (65)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 18:14
Pirmadenį LRT studijoje vykusioje pirmojoje Andriaus Rožicko ir Beatos Tiškevič-Hasanovos laidoje buvo paviešintas Gintarės Gurevičiūtės ir Simonos Albavičiūtės-Banditos pokalbis socialiniame tinkle " Facebook ".
Astos Stašaitytės-Masalskienės televizinėje karjeroje – staigus šuolis  (106)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 11:17
Praėjusio BTV sezono laida „Yra kaip yra“ dėl gerų reitingų sugrįžta. Šį sezoną Astos Stašaitytės-Masalskienės, Gintarės Gurevičiūtės ir Giedriaus Drukteinio trijulė atvyksta užkariauti LNK eterio.
Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (12)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Gintarė Gurevičiūtė savo kūnui tobulinti rado naują būdą  (23)
2014 m. liepos 30 d. 02:33
Nors irklentės – visai neseniai į Lietuvą atkeliavusi vandens sporto šaka, ji jau turi būrį gerbėjų. Vienos iš aktyvesnių šio sporto mėgėjų – merginos, tarp kurių ir neseniai pirmą kartą irklentę išbandžiusi Gintarė Gurevičiūtė. Nuotykių ieškotojos neatsispiria net ir ankstyviems, 6 val. ryto vykstantiems irklenčių klubo „Sup-board“ plaukimams.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (10)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Ankstų rytą G. Gurevičiūtė užtikta Neryje ant irklentės  (32)
2014 m. liepos 29 d. 10:14
Nors irklentės – visai neseniai į Lietuvą atkeliavusi vandens sporto šaka, ji jau turi būrį gerbėjų. Vienos iš aktyvesnių šio sporto mėgėjų – merginos, tarp kurių ir neseniai pirmą kartą irklentę išbandžiusi Gintarė Gurevičiūtė . Nuotykių ieškotojos neatsispiria net ir ankstyviems, 6 val. ryto vykstantiems irklenčių klubo „Sup-board“ plaukimams.
Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai  (39)
2014 m. liepos 24 d. 11:30
„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstene, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.
Penkioliktosios 1000 km lenktynės – statistikos veidrodyje  (1)
2014 m. liepos 24 d. 09:55
2014 m. liepos 16-19 d.d. penkioliktosiose paeiliui „Promo events“ surengtose tarptautinėse 1000 km lenktynėse dalyvavo 43 komandos iš dvylikos valstybių - Lietuvos , Latvijos, Estijos , Belgijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Vokietijos , Švedijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Baltarusijos ir Rusijos.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė maksimaliai apnuogino koją  (33)
2014 m. liepos 23 d. 16:08
Juoda aktorės Angelinos Jolie suknelė giliu skeltuku, kurią vilkėjo „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje 2012 metais, ilgam įsirėžė į atmintį.
G. Drukteinis: atrodome susirūpinę it „Al Kaidos“ atstovai, nepagalvojame, kad esame patys geriausi  (58)
2014 m. liepos 20 d. 10:38
Šokiruojančios nuomonės apie visus gyvenimo klausimus reiškėjas, žurnalistas, etiketo žinovas ir dar daugelio galų meistras Giedrius Drukteinis neslepia, jog jam patinka žarstyti išmintį, nors kai kam ji ir nebūna maloni.
Lenktynės į pajūrį sutraukė būrį žvaigždžių  (48)
2014 m. liepos 19 d. 13:50
Savaitgalį pajūryje dūzgianččios 1000 km lenktynės į Palangą sutraukė būrį žinomų pramogų, verslo, politikos ir sporto pasaulio atstovų. Vienam laukiamiausių kurorto renginių neatsispyrė premjeras Algirdas Butkevičius su šeima.
Žvaigždžių lenktynėse - ir gražuolė Gintarė Gurevičiūtė  (30)
2014 m. liepos 18 d. 19:58
Penktadienio vidurdienį „1000 km lenktynių“ trasą, tiksliau – labai mažą jos atkarpą, okupavo gerai pažįstamos, TV žiūrovų pamėgtos LNK žvaigždės, kurios vėl išmėgino jėgas po poros metų pertraukos į didžiųjų lenktynių programą sugrįžusiose LNK žvaigždžių drag‘o lenktynėse.
Žvaigždžių lenktynėse D. Zvonkus nusileido būsimai žmonai: reikia pradėti pratintis  (1)
2014 m. liepos 18 d. 18:08
1000 kilometrų lenktynių trasoje rytoj vyko LNK Žvaigždžių lenktynės, Rolandas Vilkončius, Gintarė Gurevičiūtė, Agnė Zacharevičienė, Viktoras Jakovlevas, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Su savo būsima žmona Katažina Niemycko lenktyniauti teko kompozitoriui Deivydui Zvonkui.
D. Zvonkus nusileido būsimai žmonai: reikia pradėti pratintis  (19)
2014 m. liepos 18 d. 14:06
1000 km lenktynių trasoje vyko LNK Žvaigždžių lenktynės, kuriose sudalyvavo  Rolandas Vilkončius , Gintarė Gurevičiūtė , Agnė Zacharevičienė , Viktoras Jakovlevas, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius . Su savo būsima žmona Katažina Niemycko lenktyniauti teko kompozitoriui Deivydui Zvonkui.
G. Gurevičiūtė drabužius siuvasi pati: kai savivertė nukrenta, reikia ją kažkaip pakelti  (62)
2014 m. liepos 17 d. 17:28
Pajūryje viešinti Gintarė Gurevičiūtė iš aplinkinių susilaukė itin daug komplimentų ne tik dėl savo tobulos figūros, bet ir dėl dailaus spalvingo kostiumėlio. Naujienų portalui DELFI mergina pasakojo, jog rūbą ji pasisiuvo pati.
Prieš artėjančias vestuves K. Nemycko ir D. Zvonkus ryžosi dar vienam iššūkiui  (5)
2014 m. liepos 10 d. 16:10
Vasariškai karštą ketvirtadienį prieš pietus „Le Meridien“ viešbučio restorane ant vandens buvo pristatytos į „ 1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės “. Vasariškai pasipuošę LNK veidai pristatė lenktynių automobilius, organizatoriai - lenktynių eigą.
Apnuoginusi pilvuką G. Gurevičiūtė parodė savo auskarą bamboje  (36)
2014 m. liepos 10 d. 14:49
Ketvirtadienio popietę „La Meridien“ viešbučio „Bora Bora“ restorane ant vandens vyko „1000 km lenktynių“ pristatymas, kuriame po kelerių metų pertraukos kartu grįžta ir LNK „Žvaigždžių lenktynės“.
Stiliaus dvikova: kuriai garsenybei seksualūs šortai tinka labiau?  (92)
2014 m. liepos 10 d. 14:48
Ketvirtadienį prieš pietus buvo pristatytos į „1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės“ bei jose dalyvausiantys šio televizijos veidai.
Prieš artėjančias vestuves K. Nemycko ir D. Zvonkus ryžosi dar vienam iššūkiui  (25)
2014 m. liepos 10 d. 11:13
Vasariškai karštą ketvirtadienį prieš pietus „Le Meridien“ viešbučio restorane ant vandens buvo pristatytos į „1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės“. Vasariškai pasipuošę LNK veidai pristatė lenktynių automobilius, organizatoriai - lenktynių eigą.
Klaipėdoje viešėjusi G. Rusytė vakarą leido E. Dragūno koncerte  (39)
2014 m. liepos 6 d. 00:32
Šeštadienį Klaipėdos vasaros estradoje vykusio grandiozinio grupės „Sel“ koncerto nepraleido ir būrys garsių Lietuvos žmonių. Jiems geriausioje estrados vietoje, atskirai nuo kitų grupės gerbėjų, buvo įrengta speciali pakyla. Ten su bičiulių kompanija apsilankė ir Niujorke, JAV , gyvenanti deimantų vertintoja, modelis Giedrė Rusytė .
G. Gurevičiūtė pasidalino nuotrauka, kurioje ji be makiažo  (283)
2014 m. birželio 13 d. 13:44
Laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė šiuo metu atostogauja Barselonoje. Mergina į Katalonijos regiono sostinę išvyko kartu su savo gera bičiule Simona Albavičiūte-Bandita.
Elito vakarėlyje Asta Valentaitė liemenėlei tarė „ne“  (82)
2014 m. birželio 6 d. 01:56
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus senamiestyje esančiame „Mabre Residence“ kiemelyje įvyko „Martini race to desire“ šventė.
E. Dragūnas su E. Sebrova ir kitais elito atstovais grožėjosi prabangiais automobiliais  (175)
2014 m. birželio 5 d. 21:55
Ketvirtadienio vakarą viename sostinės viešbutyje vykusiame vakarėlyje rinkosi Lietuvos pramogų verslo elitas sužinoti, kuriam iš laimingųjų atiteks kelialapis į pasaulinių lenktynių čempionatą Monzoje bei galimybė tapti automobilio „ Porsche 911“ savininku.
Gintarės Gurevičiūtės užpakaliukas – vertas nuodėmės  (94)
2014 m. birželio 4 d. 21:55
Trečiadienio popietę Vilniaus senamiestyje būrys Lietuvos garsenybių išbandė pilvo preso treniruotes.