Gintarė Gurevičiūtė

Gintarei Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos  (14)
2015 m. kovo 26 d. 11:56
Trečiojoje kelionių nuotykių laidoje „Bus Visko“ iš Boracay salos trys geriausios draugės - Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė-Bandita ir Silva Rindzevičiūtė išmėgins ekstremaliausias vandens pramogas.
G. Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos  (40)
2015 m. kovo 26 d. 10:53
Boracay saloje viešėjusios trys geriausios draugės - Gintarė Gurevičiūtė , Simona Albavičiūtė - Bandita ir Silva Rindzevičiūtė išmėgino ekstremaliausias vandens pramogas.
G. Gurevičiūtė išbandė terapiją, kuri padeda pažinti žmones: likau apstulbusi  (13)
2015 m. kovo 26 d. 02:48
Pastaruoju metu pasaulyje vis labiau populiarėja meno terapijos kursai. Moksliškai įrodyta, kad dailės terapija padeda nugalėti įvairias fobijas, išlaisvina mintis, nuramina emocijas. Išmėginę šią terapijos formą, daugelis nustemba, kaip jų pačių kūryba gali išlaisvinti iš streso bei jo sukeltų padarinių, sugrąžinti ramybės ir komforto jausmą.
G. Gurevičiūtės automobilis parduotas iš varžytinių  (77)
2015 m. kovo 25 d. 15:41
Po beveik pusmetį užsitęsusių varžytinių parduotas TV laidų vedėjos ir verslininkės G. Gurevičiūtės automobilis. Pirkėjas už dyzeliniu kuru varomą pilkos spalvos visureigį „Jeep Grand Cherokee“ sumokėjo 6 422 eurus.
Vyksta mainai: geriausio draugo nuotrauką keisk į svajonių fotoaparatą!
2015 m. kovo 19 d. 17:22
Kiekvieną mėnesį žurnalo "Panelė" rubrikoje "Foto istorijos" dovanojam momentinius fotoaparatus, kvepalus ir kitus prizus. Norint laimėti - tereikia atsiųsti savo darytą nuotrauką.
Seksi furija virtusi Gintarė Gurevičiūtė pavojingai apnuogino nugarą  (43)
2015 m. kovo 14 d. 04:49
Jau tapo įprasta, kad kultinio dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados šou neapsieina be tunto įžymybių – tiek salėje, tiek ant podiumo. Per penktadienį įvykusį naujos kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymą, ant podiumo buvo galima išvysti visą A sąrašo žvaigždyną, virtusį furijomis.
Dizainerio L. Salasevičiaus damos ir raganos
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Dizaineris L. Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“.
L. Salasevičiaus kolekcijoje - elegantiškos ir rafinuotos suknelės  (57)
2015 m. kovo 13 d. 21:38
Penktadienis, 13-ta. Šiandien dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekciją „Miesto raganos“ demonstruoti buvo pakviestos ne tik manekenės, bet ir žinomos moterys.
Tarp L. Salasevičiaus „Miesto raganų“ – ir I. Stumbrienė, ir V. Jakutienė  (54)
2015 m. kovo 13 d. 21:00
Mados kūrėjas Liutauras Salasevičius savo naujausios kolekcijos pristatymui atrinko ne tik būrį jaunų ir talentingų manekenių. Kaip ir pernai, šiemet ant podiumo jis pakvietė ir žinomas moteris.
Gintarė Gurevičiūtė pademonstravo saulės išbučiuotą kūną  (29)
2015 m. kovo 12 d. 13:07
Gintarė Gurevičiūtė pažadėjo: nuotykių dienoraščiuose iš prabangios Filipinų salos Boracay bus visko. Ir iš tikrųjų jau pirmojoje LNK GO interneto projekto „Bus visko“ serijoje trys gražuolės su kaupu viršijo interneto TV žiūrovų lūkesčius. LNK laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ir jos draugės Simona Albavičiūtė bei Silva Rindzevičiūtė prabangiame SPA nusimetė drabužėlius, pademonstruodamos Filipinų saulės išbučiuotus kūnus.
Tarp L. Salasevičiaus modelių: „Mis Lietuva 2014“ A. Kavaliauskaitė ir „Mis Visata“ dalyvė P. Belousova  (8)
2015 m. kovo 10 d. 14:56
Dizaineris Liutauras Salasevičius , jau šį penktadienį pristatysiantis savo naujausią kolekciją „Miesto raganos“, ne tik atrinko būrį jaunų ir talentingų manekenių, bet ant podiumo pakvietė ir žinomas moteris. Vakarinių ir vestuvinių suknelių kūrėjas itin mylimas scenos žvaigždžių, kurios mielai sutiko demonstruoti jo mados namų sukneles.
G. Gurevičiūtė išdavė, kaip alkį malšina naktį  (99)
2015 m. kovo 10 d. 11:12
Vieni grožisi liauna Gintarės Gurevičiūtės figūra, kiti piktinasi, kad mergina yra per liekna, tačiau abejingų šios gražuolės kūno formos vis tiek nepalieka.
V. Gigevičiaus kavinės atidaryme apsilankė ir kūdikio besilaukianti G. Skačkauskaitė su vyru  (27)
2015 m. kovo 8 d. 15:23
Sekmadienį plaukų stilistas Valerijus Gigevičius savo bičiulius pakvietė į arbatos ir pyragaičių. Tačiau žinomas vyras visus pakvietė ne į savo grožio saloną, bet į savo ką tik duris atvėrusią kavinę.
Apnuoginusi pilvą Gintarė Gurevičiūtė viliojo fantastiška figūra  (94)
2015 m. kovo 7 d. 18:38
Penktadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulio elitas rinkosi į vieno populiariausio naktinio klubo „Mojo Lounge“ vienerių metų gimtadienį Vilniuje.
Po saulėtų atostogų namo sugrįžusi G. Gurevičiūtė pasidalino asmenuke iš lovos  (76)
2015 m. kovo 2 d. 10:54
Kelias savaites Filipinuose viešėjusi Gintarė grįžo į Lietuvą. Mergina ne itin džiaugėsi gimtinėje ją pasitikusiu apniukusiu pavasario rytu.
Gintarė Gurevičiūtė virto seksualia undinėle  (41)
2015 m. vasario 24 d. 11:45
Trys geriausios draugės – LNK laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė ir Silva Rindzevičiūtė - atvyko į brangiausią Filipinų salą Boracay tam, kad atskleistų visas vietos paslaptis bei parodytų skirtingus egzotiškos salos veidus.
G. Gurevičiūtė pasidalino itin seksualia nuotrauka iš persirengimo kabinos  (180)
2015 m. vasario 19 d. 11:19
Šiuo metu Gintarė Gurevičiūtė , Silva Rindzevičiūtė, Simona Albavičiūtė vieši Filipinuose. Lietuvaičių trijulė ne tik mirksta gražiausiuose egzotiškos šalies paplūdimiuose, bet ir siaubia vietos parduotuves.
Seksualiausių Lietuvos moterų TOP 10  (99)
2015 m. vasario 14 d. 15:14
Valentino dienos proga naujienų portalo DELFI skaitytojus kvietėme balsuoti už seksualiausią Lietuvos moterį. Savo nuomonę išreiškė daugiau nei 17 tūkst. DELFI skaitytojų. Surinkusi daugiau nei 1900 balsų, seksualiausia Lietuvos moterimi tapo aktorė Jurgita Jurkutė . Antroji – TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė , trečioje vietoje liko dainininkė Simona Nainė .
G. Gurevičiūtei – nesėkmių virtinė  (306)
2015 m. sausio 31 d. 20:09
TV laidų vedėjai ir verslininkei Gintarei Gurevičiūtei nesėkmės pasipylė viena po kitos it iš gausybės rago. Varžytinėse niekas neperka jos automobilio, teko mažinti jo kainą. Maža to, pakeliui į muzikos apdovanojimus, kurie vyko Kaune , užkalė Gintarės " Mini ".
Niekas nenori pirkti G. Gurevičiūtės automobilio  (148)
2015 m. sausio 30 d. 11:16
Varžytinėse parduodamo TV laidų vedėjos ir verslininkės G. Gurevičiūtės automobilio kol kas dar niekam neprireikė. Norintys įsigyti dyzeliniu kuru varomą pilkos spalvos visureigį „ Jeep Grand Cherokee “ turi sumokėti 463,40 eurų dalyvio mokestį. Pradinė automobilio pardavimo kaina siekia 4 634 eurų. Automobilis pardavinėjamas jau daugiau nei tris mėnesius, tačiau pirkėjų jam vis dar neatsiranda.
Beprotiškai populiari sulčių dieta - ar ji tikrai veiksminga? RECEPTAS  (61)
2015 m. sausio 25 d. 00:13
Internetiniame šią paslaugą teikiančios įmonės puslapyje rašoma, kad išbandžiusiosios sulčių dietą jaučiasi energingos, švytinčios, lengvos, o organizmas gauna visų būtinų vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų.
G. Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos  (71)
2015 m. sausio 24 d. 10:51
TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos - organizuos projektą "Ledo vaikai", kuriuo sieks praskaidrinti vaikų namų globotinių kasdienybę. Pasak Gintarės, per artėjantį pusmetį bus aplankyti šeši Lietuvos miestai : Vilnius , Kaunas , Klaipėda , Šiauliai , Elektrėnai , Panevėžys .
Vargai dėl kilogramų: valgo tik trintą maistą arba badauja  (100)
2015 m. sausio 11 d. 12:04
Vieni vos dieną ar kelias trunkantį organizmo valymą vadina vaistu nuo visų ligų, kiti taip stengiasi atsikratyti kelių per šventes priaugtų kilogramų, o tretiems tai tiesiog geros savijautos receptas. Įžymybės žurnalui MIESTE.lt atskleidė išbandytus organizmo valymo metodus.
Vapsvos liemenį demonstruojanti G. Gurevičiūtė naktinius klubus iškeičia į sportą  (170)
2015 m. sausio 5 d. 16:03
TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė savo gerbėjų vadinama viena gražiausių Lietuvos moterų . Subtiliu stiliaus pojūčiu, spinduliuojamu natūralumu išsiskirianti mergina žavi ne tik savo išvaizda, bet ir gyvenimo būdu.
Žvaigždžių Naujieji: nuo prabangios puotos iki Tauragės kultūros centro  (52)
2015 m. sausio 1 d. 14:53
Didžioji dalis šalies garsenybių per Naujuosius metus dirbo - koncertavo ar vedė renginius. Kita dalis šventė. 2015-uosius Lietuvos pramogų pasaulio atstovai sutiko įvairiuose šalies kampeliuose ir socialiniuose tinkluose siuntė sveikinimus tiek iš prabangių viešbučio vakarėlių sostinėje, tiek iš Šeduvos ar Tauragės koncertų salių.
Kaip tapti gražiai, likus savaitei iki švenčių...  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 00:10
Nesuskubusioms grožio ritualais pasirūpinti anksčiau, nenusiminkite - yra būdų, kaip tapti gražia. Skaitykite patarimus!
D. Bosas prabangius kailinius velkasi vis rečiau: mano požiūris keičiasi  (121)
2014 m. gruodžio 11 d. 17:51
Kailinius ar striukes renkasi žinomos Lietuvos moterys šaltuoju metų laiku? Naujienų portalo DELFI kalbintos garsios dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad norint nesušalti, nebūtina atrodyti stilingai. O norint atrodyti stilingai, nebūtina rengtis prabangiais drabužiais. Net ir verslininkė Daina Bosas pastebi, kad nešioti kailinius darosi nebemadinga. Pasak jos, ne vietoje ir ne laiku išsipusčiusi moteris atrodo kvailai.
Knygos apie stilių pristatyme garsenybės demonstravo išskirtinį mados pojūtį  (49)
2014 m. gruodžio 5 d. 19:22
Stilistė Agnė Gilytė pristatė savo pirmąją stiliaus patarimų knygą „Spintologija“. Pasveikinti žinomos moters atskubėjo visas būrys garsenybių.
Pramogų pasaulio atstovai veržėsi išvysti A. Pogrebnojaus kolekciją  (6)
2014 m. gruodžio 1 d. 12:40
Sekmadienį „Menų spaustuvėje“ vienas žymiausių Lietuvos dizainerių bei kostiumų dailininkų Aleksandras Pogrebnojus pristatė 2015 m. pavasario-vasaros kolekciją „Abracadabra“. Kolekcija dvelkė Viduramžių bei Renesanso epochoms būdinga dvasia, o tarp kolekciją demonstravusių modelių buvo galima išvysti Paryžiuje garsų modelį Margaritą Švėgždaitę, dizainerio mylimąją Moniką Račiūnaitę bei modelį Aistę-Reginą Klevickaitę.