Gintarė Gurevičiūtė

Į įžymybių vakarėlius sugrįžusi Gintarė Gurevičiūtė dėmesį traukė timpų išryškintu kojų grožiu  (114)
2015 m. spalio 3 d. 18:17
Iš Amerikos grįžusi LNK laidos „Bus visko“ vedėja Gintarė Gurevičiūtė jau buvo išsiilgta vakarėliuose šmirinėjančių fotografų, fiksuojančių šalies garsenybių spindinčio gyvenimo akimirkas. Tuo buvo galima įsitikinti naujų mados namų „Laura Daili Vilnius“ atidarymo proga surengtame vakarėlyje.
Vaidas Baumila: vėl vienišas ir apsuptas gandų  (17)
2015 m. spalio 2 d. 14:14
Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų - nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio.
V. Baumila išsiskyrė su mylimąja  (84)
2015 m. spalio 2 d. 11:53
Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų - nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio. Pagaliau prieš keletą mėnesių visai Lietuvai buvo pristatyta mergina. Tačiau Gintarės Gurevičiūtės , Simonos Albavičiūtės ir Vaido Baumilos pokalbis laidos metu apie Vaido meilę pakrypo netikėta linkme.
Iš JAV sugrįžusi G. Gurevičiūtė stebėjo kolekcijos pristatymą  (21)
2015 m. spalio 1 d. 22:45
Kalifornijoje, JAV, dirbusi ir pramogavusi TV laidos vedėja Gintarė Gurevičiūtė neseniai grįžo namo. Aktyvi mergina vėl pasinėrė į pramogų pasaulio renginius. Ketvirtadienio vakarą ji drauge su bičiule Simona Albavičiūte dalyvavo dizainerės Lauros Dailidėnienės mados namų atidaryme bei stebėjo 2015/16 m. rudens-žiemos kolekcijos pristatymas.
Rūta Lee įkvėpė Gintarę Gurevičiūtę: norėčiau senatvėje spinduliuoti tokia charizma  (13)
2015 m. spalio 1 d. 16:28
JAV rengdamos siužetus LNK laidai „Bus visko“, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė apsilankė sėkmingiausios visų laikų lietuvių kilmės Holivudo aktorės Rūtos Lee namuose.
Kiek kainuoja užauginti šuniuką  (3)
2015 m. rugsėjo 29 d. 11:42
Planuojantiems įsigyti šunį dažnai kyla klausimas – kodėl atsakingo veisėjo parduodamas šuniukas kainuoja kur kas brangiau nei turguje ar interneto skelbimuose siūlomas šuo, kurio pardavėjas nurodo, kad augintinis – „veislinis, tik be dokumentų”.
A. Valentaitei – Holivudo garsenybės komplimentai  (75)
2015 m. rugsėjo 29 d. 10:13
LNK laidoje „KK2 penktadienis“ svečiuosis išskirtinis svečias, ryškiausių Holivudo žvaigždžių draugas ir asmeninis dizaineris Adamas Saaksas, kitaip žinomas „žirkliarankio“ pravarde, skelbiama televizijos pranešime spaudai.
G. Gurevičiūtė vyro ieško prestižiniuose Holivudo vakarėliuose  (178)
2015 m. rugsėjo 9 d. 10:49
Jau šį sekmadienį 16 val. per LNK startuoja nauja Gintarės Gurevičiūtės ir Simonos Albavičiūtės kelionių laida „Bus visko“. Ta proga Gintarė atvėrė savo gyvenimo užkulisius, kuriuose taip pat yra visko.
Be liemenėlės į renginį atvykusi G. Gurevičiūtė demonstravo liekną figūrą  (87)
2015 m. rugsėjo 4 d. 02:10
Lietuvos nacionalinis dramos teatras ketvirtadienio vakarą buvo suspindęs pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Tą vakarą karaliavo 20-metį švenčianti LNK televizija. Čia muzikantai grojo trimis skirtingais spalvų rojaliais, būtent, tokių pat spalvų, koks yra LNK logotipas. Nuo A iki Z apgalvotos detalės leido pasijusti tarsi aukščio lygio renginyje. O kur dar raudonu kilimu žingsniuojantys svečiai...
G. Gurevičiūtė atskleidė, kokios knygos pakeitė jos gyvenimą ir vėl išmokė šypsotis  (110)
2015 m. rugsėjo 1 d. 08:42
Jau nuo seniausių laikų literatūros skaitymas traktuojamas ne tik kaip puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir įkvepiantis bei sielos žaizdas gydantis užsiėmimas. Nors dienomis, kai gyvenimo tempas itin greitas, dažnas norėdamas pasisemti išminties ir atrasti atsakymus į esminius gyvenimo klausimus griebiasi knygų. Ne išimtis ir Lietuvos garsenybės. Viena jų – televizijos projektų dalyvė G. Gurevičiūtė naujienų portalui DELFI atskleidusi kokios knygos jai padėjo ne tik atsitiesti po didžiosios gyvenimo tragedijos, bet ir išmokė į gyvenimą pažvelgti kitokiu žvilgsniu.
Štai kaip atrodė televizijos laidų vedėjai, kai jiems buvo 20 metų  (4)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 02:52
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20: dirbo valytojais, studijavo teisę, vaidino teatre  (1)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 15:17
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
G. Gurevičiūtė pasidalino egzotišku vaizdeliu: kaip jos „iPhone 6” Nicki Minaj namuose nuskendo  (40)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:36
Per pastarąjį pusmetį daugelyje vietų, kur paprastas žmogus tik pasvajoja įžengti, apsilankiusi Gintarė Gurevičiūtė apie čia sutiktas garsenybes ir jų vakarėlius žada papasakoti naujoje LNK kelionių laidoje „Bus visko“. O kad potencialūs žiūrovai nenuobodžiautų, su savo kelionių užkulisiais ji supažindina socialinio tinklo paskyroje.
Į naujos laidos pristatymą G. Gurevičiūtė ir S. Albavičiūtė atvyko neįprastu būdu  (105)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 20:37
Ketvirtadienio vakarą viename prašmatniausių Lietuvos poilsio kompleksų „IDW Esperanza Resort“ , kuris yra įsikūręs Trakų rajone, vyko naujos kelionių laidos pristatymas. Čia susirinko būrys vasariškai nusiteikusių šalies garsenybių.
Apsitempusios maudomukais Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Bandita parodė dailius savo užpakaliukus  (56)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 12:25
Ruošdamasis naujam jubiliejiniam sezonui savo dvidešimtmetį švenčiantis televizijos kanalas LNK pristato dar vieną karštą naujieną - rudenį pasirodysiančią naują kelioninę laidą „Bus visko“ apie išskirtines istorijas iš viso pasaulio.
G. Gurevičiūtė turės savo TV laidą  (53)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 11:59
Ruošdamasis naujam jubiliejiniam sezonui savo dvidešimtmetį švenčiantis televizijos kanalas LNK pristato dar vieną karštą naujieną - rudenį pasirodysiančią naują kelioninę laidą „Bus visko“ apie išskirtines istorijas iš viso pasaulio.
Nori grakštaus kūno – stok ant irklentės!
2015 m. rugpjūčio 10 d. 00:00
Neverta nė ginčytis – Lietuva niekada netaps tokiu vandens pramogų rojumi kaip, tarkim, Australija, kur čiuožti banglente turbūt išmokstama anksčiau nei vaikščioti. Vis dėlto ir mūsų ežerai, pasirodo, ne tik guminėmis valtimis plaukioti tinkami. Tikru atradimu naujovių mėgėjams turėtų tapti vis labiau populiarėjantis irklenčių sportas.
G. Gurevičiūtė prisimena prieš du metus žuvusį brolį: klydo, kas sakė, kad laikas gydo  (89)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 10:49
2013 metų rugpjūtį kraupioje avarijoje Marijampolės rajone žuvo Gintarės Gurevičiūtės brolis Kęstutis Gurevičius. Praėjus dvejiems metams savo mylimo brolio gedinti Gintarė Gurevičiūtė neslėpia vis dar ją kamuojančio ilgesio ir skausmo.
Natūralaus grožio ambasadore pripažinta G. Gurevičiūtė – atvirai apie grožį ir badavimą  (51)
2015 m. liepos 31 d. 16:51
Ir su grimu, ir be jo Gintarė Gurevičiūtė tiesiog švyti - tą patvirtino portalo MIESTE.lt skaitytojai, neseniai ją išrinkę gražiausia lietuvaite be grimo. Natūralų savo grožį puoselėjanti mergina papasakojo, kokias procedūras ji atlieka grožio salonuose ir kaip jai pavyksta išlaikyti itin lieknas kūno linijas, nors neatsisako nei cepelinų, nei naktipiečių.
Dėl Gražuolės vardo įnirtingai kovoja net garsenybės (balsavimas)  (15)
2015 m. liepos 27 d. 17:34
Praėjusią savaitę prasidėjęs balsavimas, kuriame merginos varžosi dėl Gražuolių gražuolės vardo, virto tikra sensacija ir virtuali erdvė tiesiog ūžė. Daugiau nei 6,6 tūkst. balsų buvo išreikštas DELFI skaitytojų nuosprendis. Inirtingiausia kova vyko tarp kelių klubo „ Exit “ lankytojų ir populiariosios Gintarės Gurevičiūtės . Deja, šį kartą garsenybei tapti savaitės nugalėtoja ir patekti į finalą balsų pritrūko netgi turint 19 tūkst. „Facebook“ gerbėjų armiją.
Garsiausios šalies „zviazdos“ pradėjo rengtis vienodai  (37)
2015 m. liepos 17 d. 20:42
„ENEOS 1000 km lenktynės“ į Palangą sukvietė daug lenktyniniais automobiliais ir sportu besidominčių žmonių. Tarp jų – ir pramogų pasaulio atstovai, kurie neabejingi ekstremaliam sportui.
Lenktynių puošmena - gražios pramogų pasaulio moterys  (11)
2015 m. liepos 17 d. 15:23
„ENEOS 1000 km lenktynės“ patraukė ne tik automobiliais bei jų sportu besidominčius vyrus, bet ir pulką moterų.
Orientaciniame žvaigždžių ralyje startuosianti G. Gurevičiūtė: jaudulio tikrai nejaučiu  (19)
2015 m. liepos 17 d. 12:56
„ENEOS 1000 km lenktynės“ patraukė ne tik automobiliais bei jų sportu besidominčius vyrus, bet ir pulką moterų. Ketvirtadieį Palangoje prasidėjusių jau 16-ųjų 1000 kilometrų automobilių žiedinių lenktynių metu vyks ir televizijos bei pramogų pasaulio žvaigždžių varžybos – orientacinis ralis.
Vairuojančios moterys ir pramogauja, ir lenktyniauja
2015 m. liepos 16 d. 22:03
„ENEOS 1000 km lenktynės“ patraukė ne tik automobiliais bei jų sportu besidominčius vyrus, bet ir pulką moterų. Itin aktyvios vairuojančių moterų asociacijos „ Racing Ladies “, kuriai vadovauja pagrindinio lenktynių organizatoriaus Dariaus Jonušio žmona Asta, narės.
„Racing Ladies“ kviečia patirti lenktynių žavesį ir už trasos ribų  (2)
2015 m. liepos 16 d. 16:44
Vairuojančių moterų asociacija „ Racing Ladies “ „ Eneos 1000 km lenktynėse “ paruošė daug įdomios veiklos moterims, kurios per lenktynių savaitgalį nori pailsėti, atsipalaiduoti bei pačios patirti varžybų jaudulį.
L. Karalius vedė trečiąkart: žmona tapo 17 metų jaunesnė mylimoji  (168)
2015 m. liepos 15 d. 10:41
Trečiadienio rytą trečiąkart vedė grupės „Žas“ narys Linas Karalius . Jo žmona tapo 24 metų Viktorija Gradauskaitė.
„Exit“ vasaros rezidencijoje – ypatingas vakaras su būriu garsenybių priešakyje  (36)
2015 m. liepos 12 d. 13:48
Šeštadienį „Exit“ vasaros rezidencijoje buvo ypatingas vakaras. Didžejai Kastis Torray ir Donatello pristatė savo albumą „Report“. Vakaro metu „Virtuvės mitų griovėjai" gamino magiškus kokteilius su spanguoliu sniegu.
G. Gurevičiūtė maivėsi avėdama ypatingus aukštakulnius: nuo mažens esu puošeiva  (34)
2015 m. liepos 9 d. 17:20
Naujojo LNK sezono įvaizdiniame filmavime ir fotosesijoje stilistė Agnė Gilytė kanalo laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę papuošė ypatingais aukštakulniais.
Gintarė Gurevičiūtė pasipuošė ypatingais 14 cm batais-žudikais  (8)
2015 m. liepos 9 d. 16:38
Naujojo LNK sezono įvaizdiniame filmavime ir fotosesijoje stilistė Agnė Gilytė kanalo laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę papuošė ypatingais aukštakulniais.