Gintarė Gurevičiūtė

Gintarė Gurevičiūtė: žinau tikrąsias krepšininko mirties aplinkybes  (38)
2015 m. liepos 3 d. 11:25
Pirmadienį pasaulį apskriejusi liūdna žinia, kad krepšinio pasaulis neteko Jacksono Vromano (per savo karjerą jis yra ragavęs NBA duonos, taip pat žaidęs „Lietuvos ryte“) ypač nuliūdino Gintarę Gurevičiūtę .
Iš Los Andželo sugrįžusi G. Gurevičiūtė: ten susilaukiau dešimt kartų daugiau dėmesio  (180)
2015 m. liepos 1 d. 16:42
Antradienį iš Los Andželo sugrįžo TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė . Moteris tris savaites kartu su Simona Albavičiūte filmavosi naujame televizijos šou, kurį žiūrovai galės išvysti rudenį. Gražuolė šviesiaplaukė pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI papasakojo apie kelionės įspūdžius, darbo pasiūlymus, didelį dėmesį bei galbūt užsieniečiui įsiplieskusią meilę.
Tas nenuilstantis žvaigždžių gyvenimas LNK naujojo sezono užkulisių nuotraukos  (2)
2015 m. liepos 1 d. 13:18
„Dvidešimt kartų labiau“ – su tokiu šūkiu LNK televizija pasitinka savo dvidešimtąjį gimtadienį. Nors pagrindiniai siurprizai žiūrovų laukia rudenį su jubiliejinio sezono pradžia, nuo liepos 1-osios LNK eteryje jau pasirodys pirmosios šventės užuominos. Tai – smagūs vaizdo klipai, kuriuose LNK laidų vedėjai stebina vieni kitus dvidešimt kartų labiau. Tortu, rožėmis, konfeti – artėjančios šventės atributais.
TV žvaigždės prieš kameras šėlo negailėdamos savęs  (4)
2015 m. liepos 1 d. 12:20
„Dvidešimt kartų labiau“ – su tokiu šūkiu televizija LNK pasitinka savo dvidešimtąjį gimtadienį. Nors pagrindiniai siurprizai žiūrovų laukia rudenį su jubiliejinio sezono pradžia, nuo liepos 1-osios LNK eteryje pasirodys pirmosios šventės užuominos. Tai – smagūs vaizdo klipai, kuriuose LNK laidų vedėjai stebina vieni kitus dvidešimt kartų labiau. Tortu, rožėmis, konfeti – artėjančios šventės atributais.
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (82)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Viešėdama Amerikoje Gintarė Gurevičiūtė supanašėjo su Paris Hilton  (116)
2015 m. birželio 27 d. 12:12
Daugybė žaviosios įvairių televizijos projektų dalyvės Gintarės Gurevičiūtės gerbėjų apstulbo, išvydę jos paskyroje socialiniame tinkle publikuotą nuotrauką – iš jos žvelgė...garsioji amerikiečių vakarėlių pantera Paris Hilton .
Po Kalifornijos saule atsidūrusi G. Gurevičiūtė kaitina kraują  (102)
2015 m. birželio 12 d. 15:40
Geros bičiulės Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė šiuo metu vieši saulėtame Los Andžele, Kalifornijoje. DELFI žiniomis, žinomos moterys filmuojasi naujame šou, kurį žiūrovai galės išvysti rudenį. Merginos, lydimos dviejų vaikinų, į kelionę išvyko pirmadienį.
O. Lapinas apie norą dalintis asmeninio gyvenimo detalėmis: tik brandžiam žmogui tai neaktualu  (75)
2015 m. gegužės 21 d. 12:27
Nuolatos besikeičiančiame ir technologiškai tobulėjančiame pasaulyje socialiniai tinklai tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Jie leidžia lengvai bendrauti, sekti žinomus žmones, stebėti ir komentuoti aktualius įvykius. Deja, mokslininkai skambina pavojaus varpais, tvirtindami, kad tokie socialiniai gigantai kaip „Facebook“ ar „ Twitter “ kuria naująją kartą, turinčią rimtų dėmesio koncentracijos problemų ir varginamą iškreipto noro dalintis asmeniniu gyvenimu su svetimais žmonėmis.
Jautrus G. Gurevičiūtės laiškas žuvusiam broliui: vis dar su ašarom vaikštau ieškodama gydančių knygų  (104)
2015 m. gegužės 19 d. 10:28
Mažiau nei prieš dvejus metus, 2013 metų rugpjūtį kraupioje avarijoje Marijampolės rajone žuvo Gintarės Gurevičiūtės brolis Kęstutis Gurevičius. Antradienį, gegužės 19 dieną vaikinui būtų sukakę 27 metai.
G. Gurevičiūtė vilioja gerbėjus nusisegusi liemenėlę  (258)
2015 m. gegužės 1 d. 11:57
Penktadienio rytą LNK televizijos laidos "Yra kaip yra" asistentė Gintarė Gurevičiūtė pradžiugino gerbėjus socialiniame tinkle paviešinusi nuotrauką, kurioje ji pozuoja be liemenėlės. Kaip ir buvo galima tikėtis, tokia Gintarės nuotrauka sulaukė daugybės komplimentų ir aikčiojimų. "Pasakiška moteris, aš tavo", - vienas po kito prie G. Gurevičiūtės nuotraukos pylėsi komplimentai.
A. Stašaitytė-Masalskienė iš TV eterio dingo dėl mįslingos ligos  (158)
2015 m. balandžio 29 d. 16:17
Beveik visą balandžio mėnesį populiari LNK pokalbių laida „Yra kaip yra“ buvo transliuojama be jos vedėjos Astos Stašaitytės-Masalskienės . Laidos vairas buvo patikėtas Giedriui Drukteiniui , kuris užima laidos eksperto kėdę. Populiarios TV laidos vedėjos pasitraukimas pačiame sezono įkarštyje – iš tiesų nedažnas reiškinys dinamiškame ir reikliame TV pasaulyje.
Prie akcijos DAROM prisijungė žinomi veidai  (8)
2015 m. balandžio 21 d. 10:25
Pernai metais startavusi iniciatyva „ DAROM Patruliai " vėl gyva. Šiais metais idėją tęsia buvęs Vilniaus meras, politikas Artūras Zuokas , o prie jo prisijungia Aplinkos ministerijos viceministras Linas Jonauskas bei televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė .
Televizija pasisakė apie G. Gurevičiūtės akibrokštą  (564)
2015 m. balandžio 16 d. 11:49
Pramogų pasaulyje nyku ir nuobodu būna retai. Pastaroji sensacija – TV laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės parodytas palankumas Daktarų šeimai ir atviras susižavėjimas Henriko Daktaro žmona bei motina. Toks pareiškimas sulaukė itin didelio atgarsio visuomenėje. Vieni puolė ginti ir teisinti, tačiau smerkiančių šviesiaplaukę atsirado kur kas daugiau.
H. Daktaro dukra A. Jagelavičiūtei perdavė „linkėjimų iš Kauno“  (327)
2015 m. balandžio 15 d. 11:40
Pirmadienį šalies žiniasklaidą ir socialinius tinklus it viesulas apskriejo garsiai Gintarės Gurevičiūtės išsakytos mintys apie Daktarų šeimos moterų „lojalumą, atsidavimą ir ištikimybę“. Toks TV laidų vedėjos vertinimas neliko nepastebėtas ir stilistės Agnės Jagelavičiūtės . Užkūrusi itin audringą diskusiją „ Facebooke “, moteris netruko sulaukti ir pačių Daktarų dinastijos atstovių įsikišimo ir pastabų.
G. Gurevičiūtė liko sužavėta Daktarų šeimos moterimis  (398)
2015 m. balandžio 14 d. 10:40
Šią savaitę LNK laidoje „Yra kaip yra“ dalyvauja Henriko Daktaro žmona Ramutė Daktarienė ir mama Jadvyga Daktarienė . Šios laidos eskpertė Gintarė Gurevičiūtė liko sužavėta pašnekovių ir visos Daktarų dinastijos. Komplimentus iki gyvos galvos nuteisto kalėti nusikalstamo pasaulio atstovo šeimai ji išliejo socialiniame tinkle.
Dailias formas puoselėjanti Gintarė Gurevičiūtė atskleidė, kokias kiekiais valgo  (23)
2015 m. balandžio 10 d. 15:24
Viešėdamos Boracay saloje trys geriausios draugės Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė išmėgino visas įmanomas pramogas, o internetinės televizijos LNK GO laidos „Bus visko“ žiūrovams paskutinėje laidoje suteikia galimybę pažvelgti į itin pikantišką naktinį filipiniečių ir sekso turizmo ištroškusių turistų gyvenimą.
Ingos Valinskienės rankose simbolinė žinia - reikia išsaugoti šeimą  (20)
2015 m. balandžio 8 d. 16:42
Jau balandžio 22 dieną, trečiadienį, LNK eteryje - realybės dramos „Paskutinis šansas“ premjera. Naujame projekte poras, atsidūrusias ties skyrybų slenksčiu, konsultuos ir į šeiminį gyvenimą kvies sugrįžti dvidešimt aštuonerius metus santuokoje gyvenanti Inga Valinskienė ir psichologas, aštuonių knygų autorius, socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius.
G. Gurevičiūtė pademonstravo neįtikėtiną lankstumą  (39)
2015 m. balandžio 8 d. 12:51
Atletiškoji TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ruošiasi dar vienam naujam projektui – visai netrukus internetinėje televizijoje pristatys sveiką gyvenseną propoguojančią laidą.
G. Gurevičiūtė ryžosi drąsiam žingsniui: paviešino nuogų krūtų beveik neslepiančią nuotrauką  (133)
2015 m. balandžio 8 d. 01:43
Lietuvos garsenybės vis drąsiau seka savo garsiųjų kolegų iš užsienio pavyzdžiu – socialiniuose tinkluose viešina gana pikantiškas ir karštas nuotraukas.
Supeiktą madų pristatymą stojo ginti G. Gurevičiūtė: likau nustebusi svečių nekultūringumo  (95)
2015 m. balandžio 3 d. 12:15
Ketvirtadienio vakarą sostinės Pramogų arenoje įvyko mados namų „Inži“ naujausios kolekcijos pristatymas. Tačiau dizainerės Ingridos Žitkuvienės darbai sužavėjo ne visus svečius.
Stilingos viešnios užtvindė Pramogų areną  (72)
2015 m. balandžio 2 d. 20:29
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ mados namai „Inži“ pristatė naujausią vestuvinių ir proginių suknelių kolekciją.
Gintarė Gurevičiūtė išvydusi, kas darosi ant šviežios mėsos prekystalio, liko šokiruota
2015 m. balandžio 1 d. 14:00
Trys geriausios draugės Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė LNK GO laidos „Bus visko“ žiūrovams nusprendė atskleisti, jog prabangioje Borocay saloje galima atostogauti net ir tada, jei neturi itin daug pinigų.
Gintarei Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos  (15)
2015 m. kovo 26 d. 11:56
Trečiojoje kelionių nuotykių laidoje „Bus Visko“ iš Boracay salos trys geriausios draugės - Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė-Bandita ir Silva Rindzevičiūtė išmėgins ekstremaliausias vandens pramogas.
G. Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos  (40)
2015 m. kovo 26 d. 10:53
Boracay saloje viešėjusios trys geriausios draugės - Gintarė Gurevičiūtė , Simona Albavičiūtė - Bandita ir Silva Rindzevičiūtė išmėgino ekstremaliausias vandens pramogas.
G. Gurevičiūtė išbandė terapiją, kuri padeda pažinti žmones: likau apstulbusi  (15)
2015 m. kovo 26 d. 02:48
Pastaruoju metu pasaulyje vis labiau populiarėja meno terapijos kursai. Moksliškai įrodyta, kad dailės terapija padeda nugalėti įvairias fobijas, išlaisvina mintis, nuramina emocijas. Išmėginę šią terapijos formą, daugelis nustemba, kaip jų pačių kūryba gali išlaisvinti iš streso bei jo sukeltų padarinių, sugrąžinti ramybės ir komforto jausmą.
G. Gurevičiūtės automobilis parduotas iš varžytinių  (77)
2015 m. kovo 25 d. 15:41
Po beveik pusmetį užsitęsusių varžytinių parduotas TV laidų vedėjos ir verslininkės G. Gurevičiūtės automobilis. Pirkėjas už dyzeliniu kuru varomą pilkos spalvos visureigį „Jeep Grand Cherokee“ sumokėjo 6 422 eurus.
Vyksta mainai: geriausio draugo nuotrauką keisk į svajonių fotoaparatą!
2015 m. kovo 19 d. 17:22
Kiekvieną mėnesį žurnalo "Panelė" rubrikoje "Foto istorijos" dovanojam momentinius fotoaparatus, kvepalus ir kitus prizus. Norint laimėti - tereikia atsiųsti savo darytą nuotrauką.
Seksi furija virtusi Gintarė Gurevičiūtė pavojingai apnuogino nugarą  (43)
2015 m. kovo 14 d. 04:49
Jau tapo įprasta, kad kultinio dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados šou neapsieina be tunto įžymybių – tiek salėje, tiek ant podiumo. Per penktadienį įvykusį naujos kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymą, ant podiumo buvo galima išvysti visą A sąrašo žvaigždyną, virtusį furijomis.
Dizainerio L. Salasevičiaus damos ir raganos
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Dizaineris L. Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“.