Gintaras Ruplėnas

Svarbiausi 2014 metų įvykiai  (1)
2014 m. gruodžio 30 d. 10:33
Naujienų agentūra BNS pateikia, jos požiūriu, svarbesnius 2014 metų Lietuvos politikos ir visuomeninio gyvenimo įvykius.
25 kvartalas arba vieta, kur ilsisi Lietuvos iškiliausi  (55)
2014 m. spalio 28 d. 15:00
Po kelių dienų lietuviai minės Visų mirusiųjų pagerbimo šventę, lankys kapus, degs žvakes už savo brangius ir mylėtus artimuosius. Prieš Vėlines DELFI apsilankė 25-ame Antakalnio kapinių kvartale, prieš keturis dešimtmečius pavadintame Menininkų kalneliu.
Artimieji ir draugai atsisveikino su netikėtai mirusiu G. Ruplėnu  (1)
2014 m. birželio 25 d. 18:06
Birželio 25-ąją, trečiadienį, Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje buvo palaidotas netikėtai Jordanijoje miręs „Dviračio šou“ kūrėjas, prodiuseris ir renginių vedėjas. Prieš tai Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko atsisveikinimo ceremonija.
„120s“: atsisveikinimas su G. Ruplėnu ir blėstančios iliuzijos dėl Rusijos  (1)
2014 m. birželio 25 d. 17:34
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: artimieji ir draugai atsisveikina su netikėtai mirusiu G. Ruplėnu, V. Putinas nebegali siųsti karių į Ukrainą, Ukrainoje teroristai paliaubas pažeidė mažiausiai 40 kartų, NATO sklaido iliuzijas dėl Rusijos, S. Brundza turi pasiūlymą tapti seimo nariu, orų prognozė ir dienos kadras.
Antakalnio kapinėse palaidotas G. Ruplėnas  (135)
2014 m. birželio 25 d. 16:16
Vilniaus Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje, šalia kitų kultūros ir meno žmonių, amžino poilsio atgulė televizijos laidų kūrėjas Gintaras Ruplėnas.
Artimieji ir draugai atsisveikina su netikėtai mirusiu G. Ruplėnu  (81)
2014 m. birželio 25 d. 11:07
Birželio 25-ąją, trečiadienį, Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje bus palaidotas netikėtai Jordanijoje miręs „ Dviračio šou “ kūrėjas, prodiuseris ir renginių vedėjas. Netikėtai atostogų metu mirusio vyro palaikai į Lietuvą buvo pargabenti praėjus 8 dienoms po jo mirties – praėjusį šeštadienį.
Jordanijoje mirusio „Dviračio šou“ kūrėjo palaikai grįžo į Lietuvą  (48)
2014 m. birželio 21 d. 19:01
Į Lietuvą pargabenti Jordanijoje mirusio vieno iš „ Dviračio šou “ kūrėjų Gintaro Ruplėno palaikai.
Netikėtai mirusio G. Ruplėno palaikai – vis dar Jordanijoje  (19)
2014 m. birželio 18 d. 14:26
Praėjusį ketvirtadienį netikėtai mirusio televizijos prodiuserio G. Ruplėno palaikai vis dar ne Lietuvoje . Vyras anapilin išėjo viešėdamas Jordanijoje. Užsienyje prodiuseris atostogavo su bičiulių kompanija. Vyrui viešbučio kambaryje sustojo širdis. Šių metų vasarą G. Ruplėnas būtų šventęs 50 metų jubiliejų.
Televizijos eteryje – vaizdo medžiaga iš paskutinės G. Ruplėno kelionės po Pažadėtąją žemę  (9)
2014 m. birželio 17 d. 10:50
Sekmadienį 20 val. LNK parodys dokumentinį filmą „ Gintaras Ruplėnas . Kelias“, skirtą šviesaus atminimo humoristui, TV prodiuseriui Gintarui Ruplėnui atminti.
Dokumentinis filmas apie Gintaro Ruplėno kelią
2014 m. birželio 17 d. 00:00
Sekmadienį 20 val. LNK parodys dokumentinį filmą „Gintaras Ruplėnas. Kelias“, skirtą šviesios atminties humoristui, TV prodiuseriui Gintarui Ruplėnui atminti.
Medikus gąsdinanti tendencija: staigiai sustoja širdis vis jaunesniems vyrams  (183)
2014 m. birželio 12 d. 15:51
Ketvirtadienį Jordanijoje staigiai mirusiam vienam iš laidos „ Dviračio šou “ kūrėjų Gintarui Ruplėnui buvo vos 50 metų, tačiau medikų tokios ankstyvų mirtys jau nestebina. Dažniausiai jo priežastis – sustojusi širdis.
Anapilin iškeliavusio G. Ruplėno bičiuliai ir kolegos: tai labai netikėta ir skaudu  (64)
2014 m. birželio 12 d. 12:56
Ketvirtadienį Lietuvą apskriejo netikėta žinia – viešėdamas Jordanijoje savo kambaryje rastas negyvas TV laidų kūrėjas, prodiuseris Gintaras Ruplėnas . Bičiuliai ir kolegos po šios netikėtos naujienos liko sukrėsti.
Mirė „Dviračio šou“ kūrėjas G. Ruplėnas  (425)
2014 m. birželio 12 d. 12:30
Ketvirtadienį Jordanijoje mirė vienas iš laidos „Dviračio šou“ kūrėjų Gintaras Ruplėnas .
Pirmąją DELFI teniso turnyro dieną – šypsenos ir favoritų pergalės  (4)
2014 m. kovo 29 d. 10:49
Šeštadienį Vilniaus SEB arenoje prasidėjo pirmosios DELFI teniso turnyro kovos, kurios truks dvi dienas. Šįkart turnyre rungiasi tik mėgėjai. Dėl nugalėtojų taurių dalyviai kausis vyrų ir moterų dvejetų bei mišrių dvejetų kovose.
„Visi namie“: Irmantas perka dulkių siurblį „Čudosos"
2013 m. lapkričio 27 d. 09:52
Irmantas perka diulkių siurblį „Čudosos" - tai ne dulkių siurblys , tai rusų kosmonautikos mokslininkų šedevras. Praktiškai „Lunachodas".
„Visi namie“: piketo agentūra rengia profesionalius protestuotojus
2013 m. lapkričio 26 d. 09:37
Protestuotojų agentūra - jeigu yra piketai ir protestai, tai labai svarbu surasti profesionalių ir patyrusių protestuotojų. Piketo agentūra tuo ir užsiima - ruošia Lietuvai piktus profesionalus. Laidą „Visi namie“ kuria ištisą gerbėjų kartą užsiauginę žinomi Lietuvos humoristai Haroldas Mackevičius, Vytautas Šerėnas ir Gintaras Ruplėnas. Pagrindinius vaidmenis kuria garsūs kino ir televizijos aktoriai Arūnas Sakalauskas ir Giedrius Savickas.
Vilniaus požemiuose rastas prancūzų leitenantas
2013 m. lapkričio 25 d. 16:30
Vilniaus požemiuose rastas prancūzų leitenantas - Napoleonas norėjo išsinešti šv.Onos bažnyčią, bet nepanešė, todėl paliko prancūzų leitenantą ją saugoti. Leidžiamės į svečius.
„Visi namie“: komentatorių milijonierius
2013 m. lapkričio 21 d. 17:16
Interneto komentarų rašytojau, šitas žaidimas tau. Gali laimėti. Prizo dydis iš humaninių ir finansinių sumetimų neskelbiamas.
„Visi namie“: kūrinys girininko 50-ečiui
2013 m. lapkričio 21 d. 17:11
Lietuviai nemoka nedainuoti. Deja.
„Visi namie“: ant bėgių apie Lietuvą
2013 m. lapkričio 21 d. 17:06
Kur gi tu, žmogau, pamąstysi taip giliai ir prasmingai? Aišku, ant bėgių. Vietos daug ir užpakaliui ir mintims. Šiandien mintys apie Lietuvą.
„Visi namie“: laida „Atsakymėlis“  (2)
2013 m. lapkričio 21 d. 17:03
Laida „ Atsakymėlis “ - kultinė Lietuvos laida, gyvuojanti jau ilgiau negu šimtmečiai diena, pagaliau užsirovė. Kaip ji suksis patekusi į ekstrasenso Malibogos rankas? O ir iš vis - kas tas Maliboga ?
„Visi namie“: vokiečiai svečiuose pas Irmantą
2013 m. lapkričio 21 d. 16:52
Muselė voratinklyje jaučiasi geriau negu Irmantas prekeivio į namus rankose. Žmogau, būk atsargus ir tu - nežinai kada į kokią prekybinę akciją įlipsi.
„Visi namie“: ant bėgių apie paprastą žmogų
2013 m. lapkričio 21 d. 16:40
Kai jau pradedi mąstyti, tai kaip traukinys - negali sustot. Kas tas paprastas žmogus ? O gal jo išvis nėra?
Valdovų rūmuose LRT iškilmingai atvėrė duris į 88-ąjį sezoną  (69)
2013 m. rugpjūčio 27 d. 18:19
Likus keletui dienų iki kalendorinio rudens, Valdovų rūmuose, Vilniuje susirinkusiems garbiems kviestiniams svečiams – valstybės vadovams, garsiems kultūros žmonėms, politikams ir verslininkams, pramogų verslo atstovams - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija pristatė naująjį sezoną, kuriame eterio žvaigždės suspindės ryškiausiomis spalvomis. Tarp jų - ir Jurgita Jurkutė - LRT naujokė, ir minėtos televizijos eterio senbuviai.
Naujas LRT televizijos sezonas: grįžta E. Jakilaitis, lieka klasikai R. Miliūtė ir A. Čekuolis  (275)
2013 m. liepos 31 d. 19:15
Vasaros pabaigoje su nauju laidų tinkleliu startuosianti LRT televizija žada atsinaujinimo bangą. Į televiziją laukiama sugrįžtant žurnalisto Edmundo Jakilaičio, lieka senbuviai Rita Miliūtė , Virginijus Savukynas , Nemira Pumprickaitė ir Algimantas Čekuolis .
Naujame „Dviračio šou“ kūrėjų projekte - A. Sakalausko ir G. Savicko improvizacijos  (19)
2013 m. liepos 31 d. 13:33
Gera žinia subtilaus humoro mėgėjams: naująjį sezoną juo mėgautis bus galima kiekvieną savaitę naujoje LRT televizijos laidoje „Visi namie“. Laidą kurs ištisą gerbėjų kartą užsiauginę žinomi Lietuvos humoristai Haroldas Mackevičius , Vytautas Šerėnas ir gintaras Ruplėnas, visiems puikiai žinomi iš „ Dviračio šou “.
Socialdemokratai dar kartą įrodė pranašumą prieš žurnalistus  (5)
2013 m. gegužės 5 d. 20:51
Sekmadienį Vilniuje jau devintąjį kartą susitiko žymūs politikai, visuomenininkai, žurnalistai bei pramogų pasaulio žmonės teniso turnyre „Purpurinės rožės“ taurei laimėti. Savo jėgas kortuose išbandė buvęs Premjeras, Gediminas Kirkilas , Europos Parlamento narys Justas Vincas Paleckis , DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė -Budrienė, šoumenas Jogaila Morkūnas ir kiti žinomi žmonės.
N.Bunkė, I.Puzaraitė ir P.Skučas margino „Auksinius kiaušinius“  (32)
2013 m. balandžio 1 d. 15:07
Jau pirmadienį 19 val. tiesiogiai iš „Forum Palace“ rūmų LNK transliuos nacionalinius apdovanojimus „ Auksiniai kiaušiniai “, kuriuos ves politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis .
Velykos per LNK – šnekantys zuikiai, auksiniai kiaušiniai ir filmas, išgarsinęs M.Jampolskį  (78)
2013 m. kovo 29 d. 07:57
Šventinė programa per LNK prasidės jau šeštadienį – populiarieji „ Žvaigždžių duetai “ pakvies į lietuviškų hitų paradą. Po koncerto su garsiausiomis lietuviškomis dainomis lauks sėkmingai Holivude dirbančio rusų ir kazachų kilmės režisieriaus Timuro Bekmambetovo dviem „Oskarams“ nominuotas veiksmo filmas su Angelina Jolie ir Morganu Freemanu „Ieškomas“, o po to – romantinės komedijos „Aš irgi tave myliu“ premjera.