Gintaras Ruplėnas

Pirmąją DELFI teniso turnyro dieną – šypsenos ir favoritų pergalės  (4)
2014 m. kovo 29 d. 10:49
Šeštadienį Vilniaus SEB arenoje prasidėjo pirmosios DELFI teniso turnyro kovos, kurios truks dvi dienas. Šįkart turnyre rungiasi tik mėgėjai. Dėl nugalėtojų taurių dalyviai kausis vyrų ir moterų dvejetų bei mišrių dvejetų kovose.
„Visi namie“: Irmantas perka dulkių siurblį „Čudosos"
2013 m. lapkričio 27 d. 09:52
Irmantas perka diulkių siurblį „Čudosos" - tai ne dulkių siurblys , tai rusų kosmonautikos mokslininkų šedevras. Praktiškai „Lunachodas".
„Visi namie“: piketo agentūra rengia profesionalius protestuotojus
2013 m. lapkričio 26 d. 09:37
Protestuotojų agentūra - jeigu yra piketai ir protestai, tai labai svarbu surasti profesionalių ir patyrusių protestuotojų. Piketo agentūra tuo ir užsiima - ruošia Lietuvai piktus profesionalus. Laidą „Visi namie“ kuria ištisą gerbėjų kartą užsiauginę žinomi Lietuvos humoristai Haroldas Mackevičius, Vytautas Šerėnas ir Gintaras Ruplėnas. Pagrindinius vaidmenis kuria garsūs kino ir televizijos aktoriai Arūnas Sakalauskas ir Giedrius Savickas.
Vilniaus požemiuose rastas prancūzų leitenantas
2013 m. lapkričio 25 d. 16:30
Vilniaus požemiuose rastas prancūzų leitenantas - Napoleonas norėjo išsinešti šv.Onos bažnyčią, bet nepanešė, todėl paliko prancūzų leitenantą ją saugoti. Leidžiamės į svečius.
„Visi namie“: komentatorių milijonierius
2013 m. lapkričio 21 d. 17:16
Interneto komentarų rašytojau, šitas žaidimas tau. Gali laimėti. Prizo dydis iš humaninių ir finansinių sumetimų neskelbiamas.
„Visi namie“: kūrinys girininko 50-ečiui
2013 m. lapkričio 21 d. 17:11
Lietuviai nemoka nedainuoti. Deja.
„Visi namie“: ant bėgių apie Lietuvą
2013 m. lapkričio 21 d. 17:06
Kur gi tu, žmogau, pamąstysi taip giliai ir prasmingai? Aišku, ant bėgių. Vietos daug ir užpakaliui ir mintims. Šiandien mintys apie Lietuvą.
„Visi namie“: laida „Atsakymėlis“  (2)
2013 m. lapkričio 21 d. 17:03
Laida „ Atsakymėlis “ - kultinė Lietuvos laida, gyvuojanti jau ilgiau negu šimtmečiai diena, pagaliau užsirovė. Kaip ji suksis patekusi į ekstrasenso Malibogos rankas? O ir iš vis - kas tas Maliboga ?
„Visi namie“: vokiečiai svečiuose pas Irmantą
2013 m. lapkričio 21 d. 16:52
Muselė voratinklyje jaučiasi geriau negu Irmantas prekeivio į namus rankose. Žmogau, būk atsargus ir tu - nežinai kada į kokią prekybinę akciją įlipsi.
„Visi namie“: ant bėgių apie paprastą žmogų
2013 m. lapkričio 21 d. 16:40
Kai jau pradedi mąstyti, tai kaip traukinys - negali sustot. Kas tas paprastas žmogus ? O gal jo išvis nėra?
Valdovų rūmuose LRT iškilmingai atvėrė duris į 88-ąjį sezoną  (69)
2013 m. rugpjūčio 27 d. 18:19
Likus keletui dienų iki kalendorinio rudens, Valdovų rūmuose, Vilniuje susirinkusiems garbiems kviestiniams svečiams – valstybės vadovams, garsiems kultūros žmonėms, politikams ir verslininkams, pramogų verslo atstovams - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija pristatė naująjį sezoną, kuriame eterio žvaigždės suspindės ryškiausiomis spalvomis. Tarp jų - ir Jurgita Jurkutė - LRT naujokė, ir minėtos televizijos eterio senbuviai.
Naujas LRT televizijos sezonas: grįžta E. Jakilaitis, lieka klasikai R. Miliūtė ir A. Čekuolis  (275)
2013 m. liepos 31 d. 19:15
Vasaros pabaigoje su nauju laidų tinkleliu startuosianti LRT televizija žada atsinaujinimo bangą. Į televiziją laukiama sugrįžtant žurnalisto Edmundo Jakilaičio, lieka senbuviai Rita Miliūtė , Virginijus Savukynas , Nemira Pumprickaitė ir Algimantas Čekuolis .
Naujame „Dviračio šou“ kūrėjų projekte - A. Sakalausko ir G. Savicko improvizacijos  (19)
2013 m. liepos 31 d. 13:33
Gera žinia subtilaus humoro mėgėjams: naująjį sezoną juo mėgautis bus galima kiekvieną savaitę naujoje LRT televizijos laidoje „Visi namie“. Laidą kurs ištisą gerbėjų kartą užsiauginę žinomi Lietuvos humoristai Haroldas Mackevičius , Vytautas Šerėnas ir gintaras Ruplėnas, visiems puikiai žinomi iš „ Dviračio šou “.
Socialdemokratai dar kartą įrodė pranašumą prieš žurnalistus  (5)
2013 m. gegužės 5 d. 20:51
Sekmadienį Vilniuje jau devintąjį kartą susitiko žymūs politikai, visuomenininkai, žurnalistai bei pramogų pasaulio žmonės teniso turnyre „Purpurinės rožės“ taurei laimėti. Savo jėgas kortuose išbandė buvęs Premjeras, Gediminas Kirkilas , Europos Parlamento narys Justas Vincas Paleckis , DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė -Budrienė, šoumenas Jogaila Morkūnas ir kiti žinomi žmonės.
N.Bunkė, I.Puzaraitė ir P.Skučas margino „Auksinius kiaušinius“  (32)
2013 m. balandžio 1 d. 15:07
Jau pirmadienį 19 val. tiesiogiai iš „Forum Palace“ rūmų LNK transliuos nacionalinius apdovanojimus „ Auksiniai kiaušiniai “, kuriuos ves politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis .
Velykos per LNK – šnekantys zuikiai, auksiniai kiaušiniai ir filmas, išgarsinęs M.Jampolskį  (77)
2013 m. kovo 29 d. 07:57
Šventinė programa per LNK prasidės jau šeštadienį – populiarieji „ Žvaigždžių duetai “ pakvies į lietuviškų hitų paradą. Po koncerto su garsiausiomis lietuviškomis dainomis lauks sėkmingai Holivude dirbančio rusų ir kazachų kilmės režisieriaus Timuro Bekmambetovo dviem „Oskarams“ nominuotas veiksmo filmas su Angelina Jolie ir Morganu Freemanu „Ieškomas“, o po to – romantinės komedijos „Aš irgi tave myliu“ premjera.
Politikų laukia besikalantys „Auksiniai kiaušiniai“  (2)
2013 m. kovo 28 d. 16:34
„Auksinių kiaušinių“ statulės išrikiuotos laukia savo šeimininkų. Jau pirmadienį 19 val. tiesiogiai iš „Forum Palace“ rūmų LNK transliuos nacionalinius apdovanojimus „ Auksiniai kiaušiniai “, kuriuos ves politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis .
DELFI premjera: „69 danguje“ narės į sceną grįžta su nauja daina  (61)
2013 m. kovo 26 d. 07:20
Jau balandžio 1-ąją LNK pakvies į humoristinius politikos apdovanojimus „Auksiniai kiaušiniai“, kuriuos pristato penki rimti televizijos vyrai - Vytautas Šerėnas , Edmundas Jakilaitis , Laurynas Šeškus , Haroldas Mackevičius ir Gintaras Ruplėnas .
Po 8-erių metų į LNK eterį sugrįžtantis E.Jakilaitis debiutuos netikėtame amplua  (75)
2013 m. kovo 1 d. 11:00
Į LNK televizijos eterį po ne vienerius metus trukusios pertraukos sugrįžta TV laidų vedėjas ir žurnalistas Edmundas Jakilaitis . Tai paaiškėjo penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje, kurioje LNK, „Dviračio šou“ ir „TV Play“ pristatė naujuosius balandžio 1-osios apdovanojimams „Auksiniai kiaušiniai“.
R.Bogdanas. Raudonos nosys, „Auksiniai svogūnai“ ir visuotinė rinkimų teisė  (248)
2012 m. balandžio 4 d. 13:58
Žmonės lengviausiai atsisveikina su praeitimi juokdamiesi. Juokas ne tik išreiškia džiaugsmą, bet ir skandina į užmarštį tai, ko atsikratome. Todėl žmonės jautrūs pajuokai – nuo jos vieni tarsi išnyksta, o kiti – sumažėja.
Legendinis Keistuolių teatro aktorių kvintetas, intymių vyrų trupė „Erelis“, grįžta į sceną  (11)
2012 m. sausio 6 d. 11:33
„Tais laikais „Erelis“ buvo it šviežio oro gurkšnis. Dabar neatsiminsiu tikslių detalių, bet puikiai atsimenu tas emocijas. Tai buvo nepaprastas pasirodymas. Subtilus teatro humoras, skirtas kolegoms bei intelektualiam žiūrovui, netaikant į plačiąsias mases. Laukiu premjeros: visad smagu laiko mašina sugrįžti į tam tikrą laikotarpį“, - taip apie pirmuosius „Erelio“ pasirodymus atsiliepia televizijos prodiuseris ir buvęs „Dviračio žynių“ vedėjas Gintaras Ruplėnas .
Nuo naujojo sezono „Dviračio šou“ mokys šokių ir talentų  (5)
2010 m. rugpjūčio 27 d. 14:02
Nuo naujojo televizijos sezono LNK humoro laida „Dviračio šou“, kaip ir kiti rimti TV rinkos žaidėjai, nusprendė Lietuvą nustebinti šokių ir talentų projektais. „Kadangi dabar visi Lietuvoje šoka, mes nutarėme neatsilikti nuo kitų. „Dviračio šou“ startuoja rubrika „Šokiadienis“, kuriame profesionalus šokių mokytojas bandys išmokyti šokti labai garsią Lietuvos moterį“, - šypsodamasis pasakojo vienas „Dviračio šou“ kūrėjų Gintaras Ruplėnas.
,,Žasai“ įsikūnys į transvestitų kailį (FOTO)
2010 m. kovo 17 d. 18:46
Trečiadienio popietę ,,Dviračio šou“ kūrėjai ir herojai žurnalistus pasikvietė į vieną prabangų sostinės sporto klubą, kur mindami vietoje stovinčius dviračius pristatė legendinių ,,Auksinių svogūnų“ analogiją.
Realiausias pretendentas į „Dviračio žvaigždę“ - L.Karalius  (8)
2010 m. kovo 17 d. 16:23
Vytautas Šerėnas, Gintaras Ruplėnas ir Haroldas Mackevičius nuo šiol turės nuosavus šou verslo ir politikos veikėjų apdovanojimus „Dviračio žvaigždė“. Balandžio 1 d. LNK televizijos transliuojamoje netiesioginėje ceremonijoje bus įteikta 11 žvaigždžių, pagamintų pagal tą, kurią kažkada „Dviračio šou“ kūrėjams įteikė prezidentas Valdas Adamkus.
Ant taksi nusišlapinti norėjęs G.Ruplėnas: aš tik mojavau rankomis  (59)
2010 m. vasario 11 d. 09:46
Garsus humoristas ir vienas televizijos laidos „Dviračio žynios“ kūrėjų Gintaras Ruplėnas ketvirtadienio rytą teisme turėjo aiškintis, kodėl prieš mėnesį bandė apšlapinti taksi automobilį, nulaužė veidrodėlį nuo policijos mašinos ir nuvežtas į išblaivinimo įstaigą „Sala“ pasipriešino policijos pareigūnams. Nors kaltę iš dalies jis pripažino, tačiau pareiškė, kad policijos pareigūnai iš žurnalistų gavo 50 litų už informacijos atskleidimą.
Istorija apie M.Mikutavičiaus išsirenginėjimą striptizo klube į A.Valinsko biografiją nepateko  (7)
2009 m. lapkričio 28 d. 03:21
Lietuvos įžymybių gretas, galinčias pasigirti savo biografijomis, papildė ir buvęs Seimo pirmininkas, pramogų verslo banginis Arūnas Valinskas.
TV žvaigždės šiandien drebina Vilniaus geležinkelio stotį!(FOTO)  (20)
2009 m. liepos 28 d. 12:43
Antradienio rytą traukiniais atvykstantys ir išvykstantys keleiviai Vilniaus geležinkelio stotyje matė gan neįprastą vaizdą – čia, prie devintojo perono, šėlsta visos LNK televizijos žvaigždės.
Po filmavimo D.Katkus išvežtas tiesiai į ligoninę  (147)
2009 m. liepos 28 d. 12:36
Antradienio rytą Vilniaus geležinkelio stoties perone vyko LNK televizijos naujojo sezono klipo filmavimas. Į stotį specialiai atvažiavo dviaukštis traukinys. Filmuotis naująjame klipe atskubėjo ryškiausi LNK veidai, tarp jų -  ir profesorius Donatas Katkus. Nors naujojo sezono šūkis „Pramogų traukinys – visu greičiu!“, maestro juo vykti į Kauną ir pramogauti neteks. Vos tik buvo nufilmuotas, D. Katkus visu greičiu išvyko į ligoninę.
V.Šerėnas: penkiolika metų politiniame fronte  (24)
2009 m. birželio 13 d. 16:12
„Dviračio šou. 15 metų“ — taip vadinsis vasariška kasdienė humoro dozė per LNK. „Paprastai po tiek metų net recidyvistai išeina į laisvę“, — šypsosi Vytautas Šerėnas, ilgametis „Dviračio šou“ vedėjas.