Gabumai

Astrologė Lolita Žukienė. Kaip Mėnulis veikia mūsų jausmus: priklauso nuo to, kada gimėte  (18)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Gimdami ateiname čia su savo gabumais, talentais, paskirtimi, tikslais ir likimu, kuriam įtaką daro unikalus planetų išsidėstymas mūsų gimimo akimirką.
Akustinės gitaros dievas Tommy Emmanuel koncertuos Lietuvoje
2015 m. kovo 31 d. 00:00
Visame pasaulyje išgarsėjas, daug kieno vadinamas akustinės gitaros dievas Tommy Emmanuel jau balandžio mėn. 28 d. koncertuos Vilniuje.
Anksčiau – gėda, dabar – mada: pedagogų klaidos kainuoja tūkstančius  (271)
2015 m. kovo 22 d. 15:02
Iki mokslo metų pabaigos liekant vis mažiau laiko daugelis tėvų suskumba rūpintis savo atžalų mokymosi rezultatais. Specialistai neslepia – korepetitorių populiarumas auga kaip ant mielių.
„Land Rover“ atstovai paskelbė, už kiek Lietuvoje pardavinės naująjį „Discovery Sport“  (15)
2015 m. kovo 16 d. 11:20
Praėjusių metų pabaigoje debiutavęs naujos kartos modelis „Discovery Sport “ yra šiandienos „Land Rover“ automobilių kūrimo filosofijos mįslė ir tuo pačiu tos mįslės įminimo raktas. Formaliai jis pakeitė ne „Discovery“, o „Freelander“, tačiau yra laikomas mažesniuoju būsimojo naujos kartos „didžiojo“ „Discovery“ broliu.
Jane Avril: paleistuvės motinos smurtas, gyvenimas bordelyje ir kabareto karalienės šlovė  (6)
2015 m. vasario 26 d. 00:00
Jane Avril - nenuginčijamai garsiausia kabareto šokėja , žvelgianti į mus iš daugybės Henri de Toulouse-Lautrec’o plakatų. Kelią į šlovę užsitarnavusi didžiuliu užsidegimu ir aistra savo pasirinktam keliui, po šimto metų ji vis dar – gyva Paryžiaus legenda.
Visa tiesa apie berniukų ir mergaičių skirtumus
2015 m. vasario 10 d. 00:05
Kokie yra labiausiai paplitę stereotipai apie mergaičių ir berniukų skirtumus? Kurie jų pagrįsti faktais, o kurie tėra tik mitai?
Kaip atpažinti gabų vaiką ir nenumarinti jo talentų  (14)
2015 m. sausio 28 d. 00:05
Tėvai dažnai klausia, ar galima pastebėti vaiko gabumus dar ankstyvame amžiuje, kokie yra gabaus vaiko požymiai ir kaip juos atpažinti? Kviečiame išklausyti pokalbio apie gabius vaikus su patyrusia specialiste.
Nelaimingo trisdešimtmečio išpažintis: gailiuosi paauglystėje padaryto sprendimo  (216)
2015 m. sausio 27 d. 18:50
Į DELFI redakciją kreipėsi nelaimingu trisdešimtmečiu prisistatęs smulkus verslininkas Artūras Rimeikis. Jis atviravo besigailintis dėl paauglystėje padaryto sprendimo, kuris nulėmė dabartinį jo gyvenimą.
Neeiliniai vairuotojos „gabumai“: degalinėje suko ratus, kol suprato, kurioje pusėje degalų bakas  (83)
2015 m. sausio 2 d. 15:28
Kiekvienas vairuotojas yra atsidūręs situacijose, kurias norėtų ištrinti iš atminties, tačiau vienai moteriškei tą padaryti nebus lengva. Jos „pasivažinėjimą“ degalinėje pamatė tūkstančiai internautų ir galima spėti – labai skaniai juokėsi.
Horoskopas savaitei (15-21 d.)  (2)
2014 m. gruodžio 14 d. 00:01
Sužinokite, kas Jūsų laukia kitą savaitę.
Horoskopas gruodžio 10-17: metas priimti sprendimus
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Visą savaitę teks spręsti gana sudėtingus uždavinius, tačiau beveik visada galimybės ir būdai, kaip juos spręsti, bus visai greta.
Politika Lietuvoje atbaido mane turėti vaikų  (52)
2014 m. lapkričio 24 d. 09:58
Seimas , mano nuomone, yra sumažintas valstybės modelis, tad natūralu, kad jame yra ūkininkų, aktorių, kadaise buvo ir pramogų verslo atstovų. Tai normalu ir tai veikia, juk visų interesai turi būti atstovaujami. Tačiau mane itin domina vienas medikas, kuris yra įsitaisęs Švietimo ministro kėdėje.
Horoskopas savaitei (lapkričio 17-23 d.)  (4)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:00
Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Horoskopas lapkričio 13-20 d.: nors viename fronte mūsų laukia sėkmė
2014 m. lapkričio 13 d. 00:00
Laikotarpio pradžia lydės gana sudėtingos situacijos, kai visiems suplanuotiems darbams tiesiog ims trūkti laiko.
Kas lemia vaiko protą - genai ar auklėjimas  (1)
2014 m. lapkričio 11 d. 00:05
Į klausimą, ar protiniai gabumai paveldimi, ar įgyjami, sunku atsakyti. Kartu gyvenantys žmonės (tėvai, vaikai, broliai, seserys) turi panašių protinių gabumų, tad nelengva apibrėžti, ar svarbiausia - genai, ar aplinka.
Praeities šmėklos Paragių dvare  (7)
2014 m. lapkričio 9 d. 14:42
Iš sulenkėjusių lietuvių bajorų kilęs, XIX–XX a. sandūroje gyvenęs ir kūręs dailininkas Nikodemas Erazmas Ivanauskas šiandien mažai kam žinomas.
Naujas numeris: kas laukia lapkričio „Panelėje“?
2014 m. lapkričio 6 d. 17:23
Naujutėlaitis lapkričio numeris dedikuojamas Z kartai – genijams, jau paauglystėje pasiekusiems tai, ką pasiekti kitiems pareikalauja viso gyvenimo. Nuo nulio sukrauti turtai, neeiliniai talentai ir gabumai, didelės ambicijos ar būriai gerbėjų – kiekvienas lapkričio „ Panelės “ herojus gali pasigirti bent vienu iš šių dalykų!
Vaikai nori pirmauti ir visada laimėti: skatinti tai ar slopinti
2014 m. lapkričio 4 d. 10:33
Parašyti šia tema paskatino tėvų klausimai, išreiškiantys susirūpinimą ir nuogąstavimą, kad jų vaikas pernelyg nori visur būti pirmas: labai pyksta, verkia, rėkia, jeigu ne pirmas praėjo pro lifto duris, ne pirmas laimėjo, ne pirmas pavalgė ir pan., t. y. labai skaudžiai ir jautriai išgyvena pralaimėjimus. Kai kyla nuogąstavimų ir matome, kad kažkas yra neįprasta, nenormalu, galime svarstyti, kodėl, kada ir kaip sutriko natūrali pusiausvyra ir ieškoti tinkamų būdų ją atkurti. Tema diskusinė, nuomonių ir samprotavimų yra daug ir įvairių. Manau, kad labai svarbu visų pirma suaugusiesiems patiems sau atsakyti, kiek ir kokio rungtyniavimo su aplinkiniais gyvenime reikia ir yra priimtina.
Karjera ir asmeninis gyvenimas: kiek reikia paaukoti?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 00:01
Taip jau atsitiko, kad karjeros, kaip, beje, ir pinigų samprata yra tai, kuo matuojama žmogaus sėkmė – jo profesionalumas, gabumai ir talentai. Manoma, kad karjera reikalauja milžiniškos įtampos: ant kortos statoma viskas – nervai, laikas, sveikata, draugystė, šeima. Vienu žodžiu, didžiulis darbas, nukreiptas į pasiekimus.
Obuolių duona  (3)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:15
Man nereikia jokios progos, kad iškepčiau pyragą . Nereikia net savaitgalio. Kepu, kai internete randu patinkantį receptą, arba ieškau idėjų knygose, žurnaluose, senuose užrašuose, jei užsimanau ko nors ypatingo.
Prognozės: šią savaitę - kaip niekad daug palankių dienų  (1)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:10
Sužinokite, kokios dienos bus pačios sėkmingiausios.
Imbiero arbata – geriausias gėrimas norinčioms sulieknėti  (3)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:00
Pakalbėkime apie imbierą – nuostabų savotiško skonio augalą, turinčio daug naudingų medžiagų.
Rudenį madingi kitokie paltai (FOTO)  (3)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:00
Įprasta, kad rudenį užklumpa slogutis: apniukusios dienos nė kiek nedžiugina, permainingi orai neretai sujaukia planus, o šaltas vėjas darosi per stiprus priešas lengviems lietpalčiams. Laikas įsigyti šiltą ir jaukų paltą, kuris ne tik apsaugotų nuo rudeninio oro, bet ir pakeltų nuotaiką.
Kokie gabumai būdingi kiekvienam horoskopo ženklui
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Kiekvienas Zodiako ženklas apdovanotas vienokiu ar kitokiu gebėjimu, talentu. O kartais - ir ne vienu.
Pasitikrink: tavo Zodiako ženklo stiprybės ir trūkumai mokykloje  (5)
2014 m. rugsėjo 23 d. 11:56
Kodėl tu labiau už viską nemėgsti matematikos pamokų , o geriausia draugė gliaudo uždavinius kaip riešutus? Tavo pomėgiai ir gabumai priklauso ir nuo Zodiako ženklo, po kuriuo esi gimusi. Pasitikrink!
K. Klimka. Kodėl Lietuvos žmonės nesiveržia dirbti ES institucijose?  (78)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:41
Tikriausiai gavusi signalą iš Briuselio, valdžia susirūpino, kodėl tiek mažai Lietuvos piliečių dirba Europos Sąjungos institucijose. Praėjusį ketvirtadienį Vyriausybėje vykusiame Viešojo valdymo tobulinimo komisijos posėdyje buvo svarstomi pasiūlymai „dėl efektyvesnio Lietuvos piliečių įsidarbinimo Europos Sąjungos institucijose“. Nors žinutė atrodo paprastutė, ji gana mįslinga.
4 žmonių psichotipai, lemiantis jūsų profesiją  (17)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 09:00
Jaustis laimingu yra kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslas. Laimės suvokimas individualiu atveju skiriasi taip pat, kaip skiriasi tai, kokia kaina ir kokiais keliais to siekiama. Vieniems pakanka tiesiog plaukti pasroviui ir, regis, visada lydi sėkmė, o kiti visą gyvenimą energingai iriasi prieš srovę, kasdien kovoja už vietą po saule. Kurie teisūs?
Lietuvą šachmatų olimpiadoje garsinusi žaidėja - kovos su sukčiavimu specialistė
2014 m. rugpjūčio 19 d. 13:15
Lietuvos moterų šachmatų rinktinė neseniai pasibaigusioje olimpiadoje pranoko visus lūkesčius. Merginos laimėjo auksą B grupėje, o bendroje įskaitoje užėmė 18 vietą tarp 136 dalyvių. Komandoje labiausiai išsiskyrė tarptautinė meistrė Salomėja Zaksaitė, antroje lentoje iš 10 partijų surinkusi 8 taškus.
Būti ambasadoriaus žmona: keliauti paskui vyrą ir atsisakyti savo karjeros  (1)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Ponia Letizia Taliani de Marchio, nepaprastojo ir įgaliotojo Italijos ambasadoriaus Lietuvoje pono Stefano Taliani de Marchio žmona, stengiasi rasti laiko ir savo mėgstamam užsiėmimui – tapybai .