Gabumai

Karjera ir asmeninis gyvenimas: kiek reikia paaukoti?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 00:01
Taip jau atsitiko, kad karjeros, kaip, beje, ir pinigų samprata yra tai, kuo matuojama žmogaus sėkmė – jo profesionalumas, gabumai ir talentai. Manoma, kad karjera reikalauja milžiniškos įtampos: ant kortos statoma viskas – nervai, laikas, sveikata, draugystė, šeima. Vienu žodžiu, didžiulis darbas, nukreiptas į pasiekimus.
Karjeros prognozė: gabumai ir talentai pagal zodiako ženklą
2014 m. spalio 8 d. 09:14
Vieni esame gabūs vienokiai veiklai, kiti  –  kitokiai. Kaip surasti savo kelią ir į darbą keliauti lyg į šventę? Zodiako ženklų prognozė padės apsispręsti.
Obuolių duona  (2)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:15
Man nereikia jokios progos, kad iškepčiau pyragą . Nereikia net savaitgalio. Kepu, kai internete randu patinkantį receptą, arba ieškau idėjų knygose, žurnaluose, senuose užrašuose, jei užsimanau ko nors ypatingo.
Prognozės: šią savaitę - kaip niekad daug palankių dienų  (1)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:10
Sužinokite, kokios dienos bus pačios sėkmingiausios.
Imbiero arbata – geriausias gėrimas norinčioms sulieknėti  (3)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:00
Pakalbėkime apie imbierą – nuostabų savotiško skonio augalą, turinčio daug naudingų medžiagų.
Rudenį madingi kitokie paltai (FOTO)  (3)
2014 m. rugsėjo 29 d. 00:00
Įprasta, kad rudenį užklumpa slogutis: apniukusios dienos nė kiek nedžiugina, permainingi orai neretai sujaukia planus, o šaltas vėjas darosi per stiprus priešas lengviems lietpalčiams. Laikas įsigyti šiltą ir jaukų paltą, kuris ne tik apsaugotų nuo rudeninio oro, bet ir pakeltų nuotaiką.
Kokie gabumai būdingi kiekvienam horoskopo ženklui
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Kiekvienas Zodiako ženklas apdovanotas vienokiu ar kitokiu gebėjimu, talentu. O kartais - ir ne vienu.
Pasitikrink: tavo Zodiako ženklo stiprybės ir trūkumai mokykloje  (4)
2014 m. rugsėjo 23 d. 11:56
Kodėl tu labiau už viską nemėgsti matematikos pamokų , o geriausia draugė gliaudo uždavinius kaip riešutus? Tavo pomėgiai ir gabumai priklauso ir nuo Zodiako ženklo, po kuriuo esi gimusi. Pasitikrink!
K. Klimka. Kodėl Lietuvos žmonės nesiveržia dirbti ES institucijose?  (78)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:41
Tikriausiai gavusi signalą iš Briuselio, valdžia susirūpino, kodėl tiek mažai Lietuvos piliečių dirba Europos Sąjungos institucijose. Praėjusį ketvirtadienį Vyriausybėje vykusiame Viešojo valdymo tobulinimo komisijos posėdyje buvo svarstomi pasiūlymai „dėl efektyvesnio Lietuvos piliečių įsidarbinimo Europos Sąjungos institucijose“. Nors žinutė atrodo paprastutė, ji gana mįslinga.
4 žmonių psichotipai, lemiantis jūsų profesiją  (17)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 09:00
Jaustis laimingu yra kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslas. Laimės suvokimas individualiu atveju skiriasi taip pat, kaip skiriasi tai, kokia kaina ir kokiais keliais to siekiama. Vieniems pakanka tiesiog plaukti pasroviui ir, regis, visada lydi sėkmė, o kiti visą gyvenimą energingai iriasi prieš srovę, kasdien kovoja už vietą po saule. Kurie teisūs?
Lietuvą šachmatų olimpiadoje garsinusi žaidėja - kovos su sukčiavimu specialistė
2014 m. rugpjūčio 19 d. 13:15
Lietuvos moterų šachmatų rinktinė neseniai pasibaigusioje olimpiadoje pranoko visus lūkesčius. Merginos laimėjo auksą B grupėje, o bendroje įskaitoje užėmė 18 vietą tarp 136 dalyvių. Komandoje labiausiai išsiskyrė tarptautinė meistrė Salomėja Zaksaitė, antroje lentoje iš 10 partijų surinkusi 8 taškus.
Būti ambasadoriaus žmona: keliauti paskui vyrą ir atsisakyti savo karjeros  (1)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Ponia Letizia Taliani de Marchio, nepaprastojo ir įgaliotojo Italijos ambasadoriaus Lietuvoje pono Stefano Taliani de Marchio žmona, stengiasi rasti laiko ir savo mėgstamam užsiėmimui – tapybai .
Keli patarimai siekiantiems sudaryti gerą įspūdį  (39)
2014 m. rugpjūčio 3 d. 20:03
Verslo įvaizdžio konsultantė, knygos „Dalykinės išvaizdos vadovas“ autorė Alvyda Jasilionytė dalija patarimus aprangos klausimais.
Mokytoją pritrenkė mokinio gabumai: klausė, gal kas atsitiko  (80)
2014 m. liepos 28 d. 21:02
Šiais metais baigęs Šiaulių „Romuvos“ gimnaziją šiaulietis Justinas Rumbutis jau dvejus metus kremta sunkiausius fizikos uždavinius ir laimi tarptautinėse fizikos olimpiadose.
Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.)  (3)
2014 m. liepos 27 d. 00:01
Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei! Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Laiškas prezidentei: štai ką aš siūlau  (637)
2014 m. liepos 15 d. 14:10
Jūsų Ekscelencija, sveikinu pradėjus antrąją kadenciją Lietuvos Respublikos prezidento poste ir linkėdamas geriausios kloties, norėčiau prisidėti prie Lietuvos gerovės kėlimo keliomis savo pastabomis. Atsiprašau, jei ne visos mano pastabos Jums patiks, bet kaip žmogus, gyventis „ant žemės“, kartais geriau pastebiu didžiausias Lietuvos problemas, todėl jaučiu pilietinę pareigą jomis pasidalinti su Jumis ir visa Lietuva .
Auksinės taisyklės tėvams: žodžiai, kurių vaikai nepamiršta visą gyvenimą  (33)
2014 m. liepos 15 d. 07:17
„Migle, tu tik pažiūrėk, kaip broliukas moka pasidėti batukus“, „Giedriau, kur tu buvai? Tavo sesė jau seniai susitvarkiusi kambarį“. Ar šiuose teiginiuose įžvelgiate ką nors bloga? Jei ne, siūlome papildyti savo tėvystės kraitį naujomis žiniomis.
Lyderystės ekspertas: kartais pasamdyta voverė geriau nei mokytas šuo  (4)
2014 m. liepos 10 d. 11:07
Lietuvių liaudies išmintis byloja: „Blogas tas kareivis, kuris nenori būti generolu“. Iš tiesų – pradėjus dirbti natūralu svajoti apie aukštas pareigas ir atlyginimą. Tačiau retas jaunas darbuotojas suvokia ir lyderiui tenkančią atsakomybę. „Šiuolaikinėse žinių organizacijose vadybinis gebėjimas gerai „sustyguoti“ procesą nebe toks svarbus. Į pirmą vietą iškyla gebėjimas spręsti nestandartines veiklos problemas, kurti profesionalų tinklus ir juose efektyviai veikti, gebėjimas daryti įtaką žmonių elgsenai“, – teigia Kauno technologijos universiteto (KTU) profesorius Robertas Jucevičius , lyderystės studijų programos kūrėjas.
Nuomonė. Beraščiai - nesijaudinkite!  (16)
2014 m. liepos 4 d. 15:36
Esu tikras beraštis, bet tai siekti gyvenimo tikslų man netrukdo. Ir visi tie, kurie neišlaikė egzaminų ar išlaikė juos labai blogai, neturėtų nusivilti.
5 slapti NEC reikalavimai, kankinantys mokinius  (26)
2014 m. liepos 3 d. 13:47
Valstybinis lietuvių kalbos egzaminas pasirodė esantis loterija, o kaip žinia net ir loterijos turi savitas taisykles. Slaptieji NEC reikalavimai, kaip išlaikyti lietuvių VBE :
Tai jus nustebins: kas iš tiesų vyksta vaiko smegenyse?  (1)
2014 m. liepos 1 d. 00:05
Šiuolaikiniai smegenų tyrimai pakeitė mūsų požiūrį į vaikus ir jų ugdymą. Šiandien mes žinome, kad patirtis keičia ir formuoja smegenų struktūras. Šiame straipsnyje neurobiologas Geraldas Hutheris iš Getingeno universiteto (Vokietija) kalba apie naujausius atradimus šioje srityje ir aiškina, kokią įtaką jie turės mūsų vaikų ugdymui. Ankstyvos patirtys gali palikti pėdsakus, kurie gali turėti naudos arba žalos visam likusiam jų gyvenimui.
Teigiami asmenybės bruožai pagal zodiako ženklą  (14)
2014 m. birželio 30 d. 13:04
Jei žinosite savo teigiamas savybes, galėsite likimą tampyti už virvelių ir pasiekti to, ko jūsų širdis geidžia.
Gimimo laikas atskleidžia, koks bus kūdikis  (21)
2014 m. birželio 29 d. 00:02
Nekantriai mažylio atėjimo į šį pasaulį laukiantys šeimos nariai spėlioja – koks jis bus? Domina ne tik išvaizda, bet ir būdo bruožai, pomėgiai, gabumai. Net ir gimus vaikeliui, tiesa paaiškėja ne iš karto, nes mažylio būdo bruožai atsiskleidžia jam augant.
Pasitikrink: tavo likimas pagal antakių formą  (7)
2014 m. birželio 18 d. 14:15
Žmogaus antakiai labai daug pasako apie jo charakterį, asmenybės bruožus , geranoriškumą ir net likimą. Kas laukia tavęs ir ko geriau pasisaugoti ?
V. Valiušis. Kaip kunigaikščio Bradausko statytiniai valdo Elektrėnus  (94)
2014 m. birželio 5 d. 10:49
Daug kas mano, kad savivaldybėms vadovauja merai. Tačiau tai tik iliuzija, kurią puikiai atskleidžia Elektrėnų atvejis.
Kodėl abiturientams užsiveria prestižinių užsienio universitetų durys?  (16)
2014 m. gegužės 29 d. 10:14
Neįtikėtiną pažangą per 24 nepriklausomybės metus pademonstravusi Lietuva po finansinės krizės demonstruoja bene didžiausią ekonomikos augimą ES , stabiliai kyla investicinės aplinkos reitinguose, o lietuvių talentas ir jaunų specialistų kompetencijos pozityviai vertinamos tarptautinių kompanijų. Jaunoji karta - pasaulio vaikai. Baigęs studijas Jungtinėje Karalystėje ir sugrįžęs į Lietuvą, negaliu nepastebėti, kad pastaruoju metu Lietuvos abiturientų galimybes studijuoti svetur kartais lemia ne moksleivio gabumai, o Nacionalinio egzaminų centro darbuotojų vaizduotė.
DVYNIAI ir jų santykiai su kitais Zodiako ženklais  (1)
2014 m. gegužės 25 d. 20:09
Astrologė Rita Vainauskienė pasakoja apie vaiką, kuris gimė po Dvynių ženklu. Kokie bruožai būdingi šiam vaikui, ir kaip jam sekasi sutarti su tėvais, kurių Zodiako ženklai kitokie, negu jo.
Meilės dalybos: kodėl nereikia vaikų lyginti tarpusavyje  (6)
2014 m. gegužės 22 d. 08:15
„Migle, tu tik pažiūrėk, kaip broliukas moka pasidėti batukus“, „Giedriau, kur tu buvai? Tavo sesė jau seniai susitvarkiusi kambarį“. Ar šiuose teiginiuose įžvelgiate ką nors bloga? Jei ne, siūlome papildyti savo tėvystės kraitį naujomis žiniomis.
JTO dirbanti lietuvė: dalis europiečių – bailūs, demokratijai pavojingi dviveidžiai  (99)
2014 m. gegužės 18 d. 22:34
Lietuviai turi gerą progą pasiruošti, kad pasitiktų naujos kartos Lietuvą. Viešajame transporte vis dažniau sutiksime ne tik kita kalba kalbančių žmonių, bet ir tokių, kurie atrodys kitaip nei europiečiai. Dalį europiečių gąsdinanti imigracija – tai, kas padės nepasenti Europai, o kartu su ja – ir visai Lietuvai. Bet tik tada, jei nustosime bijoti, įžvelgsime šio neišvengiamo proceso privalumus.