eismo įvykiai

Vilniuje – vairuotojų įžūlumo pikas
2015 m. lapkričio 26 d. 20:13
Šis ruduo sostinėje atnešė daug skaudžių eismo įvykių. Vilniečiai kentėjo nuo tragiškų BMW stotelių niokojimų, neapdairių vairuotojų elgesio sankryžose bei atvejų, kai vairuotojai įžūliai ignoruoja pėsčiuosius.
Vilniuje – vairuotojų įžūlumo pikas  (52)
2015 m. lapkričio 26 d. 20:13
Šis ruduo sostinėje atnešė daug skaudžių eismo įvykių. Vilniečiai kentėjo nuo tragiškų BMW stotelių niokojimų, neapdairių vairuotojų elgesio sankryžose bei atvejų, kai vairuotojai įžūliai ignoruoja pėsčiuosius.
Reidas kruvinajame „Via Baltica” kelyje: problemą pabando spręsti lietuvių ir latvių pareigūnai  (82)
2015 m. lapkričio 26 d. 19:36
Metai dar nesibaigė, o kruvinuoju vadinamajame „ Via Baltica ” kelyje jau žuvo 17 žmonių. Didžiulis automobilių srautas, pavojingi lenkimai ir nesaugus pasirenkamas greitis – tik kelios priežastys, dėl kurių „Via Baltica ” laikoma pavojingiausiu keliu Lietuvoje . Atsižvelgiant į siaubingą statistiką ne tik Lietuvoje, bet kelio tęsinyje, kitose Baltijos šalyse, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su Latvijos pareigūnais šiandien surengė tarptautinį reidą.
Kaune partrenkta moteris neišgyveno  (13)
2015 m. lapkričio 26 d. 11:44
Sekmadienį Kaune partrenkta moteris. Iškart po įvykio sužeista moteris pristatyta į Kauno klinikas. Deja, jos gyvybės išgelbėti nepavyko – trečiadienį moteris (gim. 1951 m.) ligoninėje mirė.
Vasarinės padangos nyksta tik lapkričiui artėjant prie pabaigos  (9)
2015 m. lapkričio 26 d. 10:52
Lietuvos kelių policijos tarnybos (toliau - LKPT) pareigūnai lapkričio, mėnesį specialiųjų priemonių metu tikrino, kaip vairuotojai laikosi nustatytų techninių reikalavimų, taikomų padangoms, ar vairuotojai pasirengę žiemos sezonui, ar pasikeitę vairuojamų transporto priemonių vasarines padangas į tinkamas važiuoti žiemą.
Antausis kelininkus keiksnojantiems vairuotojams: ne kelio danga dėl visko kalta  (39)
2015 m. lapkričio 25 d. 15:11
Artėjant šaltajam žiemos laikotarpiui, vairuotojai vis dažniau susidurs su staigiai besikeičiančiomis oro ir kelio dangos sąlygomis. Sekmadienį, pradėjus kristi pirmajam sniegui, keliuose jau pasipylė avarijos. Nors įvykus eismo įvykiams, vairuotojai paprastai keiksnoja sniegą ar kaltina slidžią dangą, saugaus eismo ekspertai pabrėžia: atsakingai vairuojančiam vairuotojui – jokie orų pasikeitimai nėra baisūs.
Pašiepė bandymą pažaboti nepatyrusius vairuotojus: tai tas pats, kas atimti iš policininkų automatus  (114)
2015 m. lapkričio 23 d. 22:00
Jauni vairuotojai jau kurį laiką linksniuojami dėl rizikingų manevrų keliuose, kurie neretai baigiasi katastrofomis. Ypač garsiai apie stažo neturinčių vairuotojų keliamą pavojų keliuose imta kalbėti po avarijos Vilniaus centre , kai spalį 20-mečio vairuojamas automobilis su žeme sulygino autobusų stotelę.
Kaune sankryžoje partrenkta moteris, ėjusi per raudoną  (27)
2015 m. lapkričio 22 d. 17:41
Avaringoje sankryžoje sužeistas dar vienas žmogus. Spėjama, jog šį kartą Kelių eismo taisykles pažeidė per kelią ėjusi moteris. Ji išvežta į ligoninę.
Per savaitę tamsa pasiglemžė 4 pėsčiųjų gyvybes  (3)
2015 m. lapkričio 20 d. 15:50
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, lapkričio 13-19 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 62 eismo įvykiai , kuriuose nukentėjo žmonės.
Kaip iš nukentėjusiojo per eismo įvykį netapti jo kaltininku  (9)
2015 m. lapkričio 19 d. 20:31
Dažnai būna, kad eismo įvykio kaltininkas, bandydamas išsisukti, puola kitą vairuotoją, o šis iš streso blogai užpildo deklaraciją ir prisiima kaltę, LRT RADIJUI sako Draudimo bendrovės „ Gjensidige Baltic “ Lietuvos filialo Transporto žalos sureguliavimo skyriaus vadovas Agnius Gučius .
Upėje panirusį vyrą pamatęs patrulis nesuabejojo, ar šokti paskui  (13)
2015 m. lapkričio 18 d. 15:19
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės (toliau – Kauno apskr. VPK PR) pareigūnai – dažnai nematomi miesto šeimininkai, besirūpinantys kiekvieno gyventojo saugumu. Pamainomis dirbantys Kauno apskr. VPK PR vyrai ir moterys ne tik fiksuoja daromus teisės pažeidimus, tačiau neretai kovoja ir dėl mūsų gyvybių.
Vilnius strigo spūstyse  (90)
2015 m. lapkričio 17 d. 09:31
Antradienio rytą Vilniuje susidarė spūstys, automobilių eilės driekėsi pagrindinėse šalies gatvėse.
Dėl važiavimo vasarinėmis padangomis – tūkstančius eurų siekiantys nuostoliai  (19)
2015 m. lapkričio 16 d. 10:46
Šalies vairuotojai nuo praėjusios savaitės privalo važinėti žieminėmis padangomis, tačiau pasiruošti šaltajam sezonui suskubo toli gražu ne visi. Nors laiku nepasikeitusiems padangų gresia nuo 28 iki 43 eurų nuobauda, tūkstantines žalas eismo įvykiuose skaičiuojantys draudikai tvirtina, kad vairuotojai turėtų saugotis ne baudas skiriančių policijos pareigūnų, o Lietuvos kelius pamažu užvaldančių prastesnių, žiemą primenančių eismo sąlygų.
Prie Katedros – neregėto grožio instaliacija Gyvybės medis  (19)
2015 m. lapkričio 15 d. 17:50
Trečiasis lapkričio sekmadienis – Pasaulinė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena.
Siaubą varanti prognozė: įvardijo, kokia bus viena dažniausių mirties priežasčių po dešimtmečio  (3)
2015 m. lapkričio 15 d. 17:25
Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje žūtys ir sužalojimai dėl eismo įvykių keliuose yra itin didelė problema, turinti tiek socialinių, tiek ekonominių pasekmių.
Tamsusis metų laikas prasidėjo: eismo įvykių daugėja  (2)
2015 m. lapkričio 13 d. 17:30
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, lapkričio 6-12 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 72 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
Kaune nustatė avaringiausias vietas  (11)
2015 m. lapkričio 10 d. 16:49
Išanalizavę per pastaruosius ketverius metus Kaune įvykusius eismo įvykius ir jų priežastis, Kelių ir transporto tyrimų instituto specialistai nustatė 66 vietas, kur įvyksta daugiausiai nelaimių.
Kelių statistika: septynios dienos – 7 žmonių gyvybės  (4)
2015 m. lapkričio 6 d. 17:45
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, spalio 30-lapkričio 5 dienomis, mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 69 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
0 promilių negana: vairuotojus siūlo tramdyti keliasdešimt kartų branginant automobilio draudimą  (436)
2015 m. lapkričio 5 d. 17:01
Pagal suvartojamą alkoholio kiekį Lietuva Europoje perkopia „rekordus“ - šalis priskiriama aukščiausiai rizikos grupei. Ne ką geriau pagal šį parametrą atrodome ir viso pasaulio kontekste – pagal suvartojamą alkoholio kiekį šiame sąraše esame treti.
S. Skvernelis: skamba drastiškai, tai ženkime tarpinį žingsnį  (61)
2015 m. lapkričio 5 d. 15:37
Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis neatsisako „nulio promilių keliuose“ idėjos ir ragina eiti jos link palaipsniui. Ketvirtadienį Vilniuje vykusioje europarlamentaro Bronio Ropės bei Europos Parlamento Informacijos biuro visuomenės ir ekspertų diskusijoje „Blaivybė keliuose: realybė ar utopija“ ministras daugelio nelaimių kaltininku buvo linkęs įvardyti alkoholį – pagrindinę mūsų visuomenės problemą.
Iškalbinga statistika – kas trečią avariją sukelia jaunas vairuotojas
2015 m. lapkričio 2 d. 12:58
Rodos, pasiekėme dar vieną Europos rekordą. Trečdalį įskaitinių eismo įvykių mūsų šalyje sukelia jauni vairuotojai. Kas savaitę kur nors Lietuvoje kas nors žūsta, kas nors būna sužeidžiamas. Ir kaltininkas neretai būna ne vyresnis nei 25-erių metų.
Keliuose žuvo mažiau, tačiau sužeistųjų – arti pusšimčio
2015 m. spalio 30 d. 16:28
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, spalio 23–29 dienomis, mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 73 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
Vairuotojus pasitinka tamsa ir šaltukas: ką reikėtų žinoti?  (23)
2015 m. spalio 26 d. 19:05
Įsibėgėjęs ruduo vairuotojus pasitinka vis sudėtingesnėmis eismo sąlygomis. Vis anksčiau pasitinkanti tamsa, migruojantys ir bet kada į kelią galintys iššokti gyvūnai bei nemalonus šaltukas rytais reikalauja vis didesnio vairuotojo akylumo.
Nerami savaitė: girti kelių ereliai toliau griauna gyvenimus  (16)
2015 m. spalio 23 d. 16:22
Per savaitę, spalio 16–22 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), Lietuvoje , pirminiais duomenimis, įvyko 74 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
Susikibo dėl 0 promilių vairuotojams: ar įstatymai padės kvailiams?  (275)
2015 m. spalio 22 d. 22:12
Žūčių Lietuvos keliuose mažėja, bet, nepaisant to, Lietuva užima 26 vietą Europos Sąjungoje pagal žūčių kiekį keliuose. Tai reiškia, kad esame treti nuo galo.
Siūlo griežčiau bausti girtus už vairo ir greičio mėgėjus  (207)
2015 m. spalio 22 d. 16:30
Siūloma sugriežtinti atsakomybę už greičio viršijimą, pakartotinį per trejus metus vairavimą išgėrus, taip pat sugriežtinti atsakomybę vairuotojams, apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, kai dėl jų kaltės žuvo žmogus.
Po siaubingų avarijų Lietuvos keliuose moralas gali būti tik vienas  (50)
2015 m. spalio 21 d. 11:47
Internete pastebėjau vieną vaizdo įrašą . Matėt jį? Jei ne, tai tiesiog trumpai pasakysiu, kad du vaikinai, apsvaigę nuo narkotinių medžiagų, važiavo Anglijos miestelyje 150 km/h greičiu ir nesuvaldę automobilio atsitrenkė į bažnyčią.
Būkite atidūs: spalis - ypač pavojingas mėnuo  (5)
2015 m. spalio 14 d. 16:25
Rudenį – bene didžiausia tikimybė partrenkti į kelią išbėgusius žvėris. Ši rizika išauga, nes gyvūnai migruoja savo įprastais takais, kerta intensyvius kelius, todėl tai kelia ypatingą pavojų vairuotojams.
Visus autonomiškų automobilių eismo įvykius Kalifornijoje sukėlė žmonės  (8)
2015 m. spalio 14 d. 14:45
Praeitą savaitę Kalifornijos motorinių transporto priemonių departamentas pateikė ataskaitą apie devynis eismo įvykius, susijusius su autonomiškais automobiliais , valstijoje įvykusius per pastaruosius metus. Įdomi detalė: dėl visų jų kalti žmonės, skelbia fusion.net.