eismo įvykiai

Daug klausimų sukėlusi šiurpi avarija Plungės rajone: versijų sumažėjo  (8)
2015 m. spalio 7 d. 15:04
Skaudi avarija sekmadienį įvykusi Plungės rajone iki šiol kelia daug klausimų, į kuriuos sunku atsakyti. Neaišku nei kodėl automobilis BMW išvažiavo į priešingą eismo juostą, nei kitos incidento aplinkybės bei detalės.
Rudens pavojai keliuose: tai privalo prisiminti kiekvienas vairuotojas  (13)
2015 m. spalio 6 d. 19:22
Nors ruduo dar džiugina pakankamai šiltomis dienomis, draudikai vieningai pripažįsta – ruduo dėl pasikeitusių oro sąlygų vienas pavojingiausių laikotarpių metuose.
Draudikai: rudenį į kitus vairuotojus žiūrėkite kaip į „klevukus“  (5)
2015 m. spalio 6 d. 11:34
Tiek vairuotojai, tiek kelių policininkai didmiesčiuose rudens pirmąją pusę vadina padidėjusio pavojingumo laikotarpiu. Miesto gyventojams grįžus iš atostogų bei gatvėms prisipildžius tūkstančiu vairuojančių studentų – spūstys tampa neišvengiamos.
Vilkiko vairuotojo išpažintis: atradau vaistą nuo plaštakių  (199)
2015 m. rugsėjo 28 d. 16:23
Ilgus metus laivu po jūrą plaukiojęs Vaclovas Rūkštelis vieną dieną nusprendė pakeisti savo gyvenimo kryptį ir tapo vilkiko vairuotoju. „Dabar aš sausumos jūreivis“, - juokiasi jis pridurdamas, kad šie darbai iš tiesų labai panašūs.
Rudens sezonas – vienas pavojingiausių metuose
2015 m. rugsėjo 25 d. 12:01
Trumpėjantis šviesus paros laikas, skubantys į mokyklą ir universitetus mokiniai bei studentai, vis dar nesibaigiantys kamščiai bei prasidedantis lietus – visa tai atsiliepia avarijų skaičiui kelyje. Rudens sezonas , o ypač tamsus paros metas, draudimo ekspertų įvardijamas kaip vienas pavojingiausių laikotarpių metuose.
Asmenukės šiemet pražudė daugiau žmonių nei rykliai  (7)
2015 m. rugsėjo 23 d. 10:31
Panašu, kad asmenukių darymas – pavojingas užsiėmimas, dėl kurio tikrai nemenkas kiekis žmonių atsiranda po velėna, rašo telegraph.co.uk.
Specialistai pataria, kaip saugiai vežti vaikus
2015 m. rugsėjo 23 d. 00:00
Prasidėjus mokslo metams, miestuose suaktyvėja eismas - grįžtama į darbus, tėvai vėl ima vežti vaikus į darželius, mokyklas ir būrelius.
Pakliuvę į metalo gniaužtus: bandymas padėti baigėsi tragiškai  (65)
2015 m. rugsėjo 22 d. 21:07
Praėjusią savaitę Trakų rajone į avarijos vietą buvo suvažiavusios beveik visos tarnybos, nes bendruoju telefonu buvo pranešta, kad per avariją du žmonės liko prispausti automobilyje.
Naktį kelyje pavojingiausi jauni vairuotojai  (6)
2015 m. rugsėjo 21 d. 10:17
Daugiausiai nakties metu įvykstančių įskaitinių eismo įvykių – tokių, kuriuose sužalojamas ar žūsta eismo dalyvis – sukelia jauni, 18-27 m. amžiaus vairuotojai . Jie yra atsakingi už 2 iš 5 naktį įvykusių eismo nelaimių, rodo didžiausios šalyje ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ atlikta įskaitinių eismo įvykių analizė .
Per savaitę keliuose – 69 eismo įvykiai, žuvo 1 žmogus
2015 m. rugsėjo 18 d. 16:16
Per savaitę, rugsėjo 11–17 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 69 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės, informuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba .
Pareigūnai žino, kur laukti greičio mėgėjų: „Audi“ atlėkė net 175 km/val. greičiu  (60)
2015 m. rugsėjo 18 d. 14:36
Nors žiniasklaidos priemonės nuo pat rugpjūčio pabaigos informuoja apie tai, kokie patikrinimai laukia vairuotojų visą rugsėjo mėnesį, vis tik manančių, o galbūt tikinčių, kad pareigūnams neįklius, pasitaiko ne vienetai, o dešimtys.
Juos keikia visi vairuotojai: papasakojo apie savo nuotykius keliuose  (89)
2015 m. rugsėjo 17 d. 15:40
Išriedėjus automobiliu į gatvę ir nuo namų nutolus vos kelis šimtus metrų pro šalį važiuojantis vairuotojas grūmoja kumščiu – per lėtai persirikiavai į kitą juostą arba ne laiku pristabdei. Dar po kelių kilometrų kitas aplenkdamas sukioja pirštą prie smilkinio – per ilgai stovėjai prieš įvažiuodamas į žiedinę sankryžą ir skubantiems teko laukti. Galiausiai, trečiasis – taip ilgai pypina, kad net nebežinai, ko griebtis.
Frankfurte pristatyti gamybai parengti autonominio vairavimo sprendimai  (4)
2015 m. rugsėjo 17 d. 14:24
Automobilinių technologijų kompanija „Continental“ Frankfurto parodoje pristatė gamybai parengtus pagrindinius autonominį vairavimą užtikrinančius automobilių elementus.
Lietuvoje plinta naujas sukčiavimo būdas  (26)
2015 m. rugsėjo 15 d. 10:46
BTA draudimo bendrovė praneša, kad Lietuvoje pradėjo plisti sukčiavimas žiedinėse eismo sankryžose. Šioje kelio atkarpoje iš anksto pasiruošę nusikaltėliai inscenizuoja eismo įvykį ir naudodami psichologinį smurtą kaltę prisiimti priverčia kitus avarijos dalyvius.
Vairuotojų bukumas kelia pyktį: į sąrašą pakliūva ir kelių „vištelės“  (37)
2015 m. rugsėjo 14 d. 22:00
Kraupios ir tragiškos avarijos. Turbūt taip tiksliausiai galima apibūdinti eismo įvykius, įvykstančius geležinkelių pervažose. Baigtis, kai tokiuose incidentuose išvengiama žūčių, labiau stebuklas nei taisyklė.
Girti, bet gudrūs vairuotojai kalėjimo išvengs  (40)
2015 m. rugsėjo 14 d. 10:33
Naujiena vairuotojams Nr. 1 - nuo ateinančių metų balandžio 1-osios kriminalizuojami vidutinis ir sunkus girtumo laipsniai. Kitaip sakant, į policijos alkotesterį „įpūtusiems“ daugiau nei 1,5 promilės automobilininkams grės nebe administracinė, o kur kas griežtesnė baudžiamoji atsakomybė - areštas ir net laisvės atėmimas iki vienerių metų. Tačiau įdomiausia tai, kad įstatymų rengėjai tokiems vairuotojams paliko puikią landą išvengti tos atsakomybės.
Stebisi vairuotojų elgesiu: pristabdo vos keli, bet ne lietuviai  (29)
2015 m. rugsėjo 11 d. 21:15
Vairuotojai nepastebi, nežino, kad mokykliniame autobusiuke, iš visų pusių pažymėtame ženklais, vežami vaikai arba nekreipia į tai dėmesio. Bent jau taip tvirtina jų vairuotojai, kurie kiekvieną dieną moksleivius veža į mokyklas. Šių metų gegužę keli eismo įvykiai baigėsi itin skaudžiai: Šilalės rajone iš už mokyklinio autobusiuko išbėgęs pradinukas buvo mirtinai partrenktas lengvojo automobilio, tą pačią savaitę Klaipėdoje , panašioje situacijoje sunkiai sužalota mergaitė.
Mįslė: sunkiai įmena net įgudę vairuotojai  (247)
2015 m. rugsėjo 10 d. 10:47
Ekspertai tvirtina, kad žiedinės sankryžos daugeliui vairuotojų yra mįslė: vieni jau pamiršę, ko mokėsi laikydami vairavimo egzaminą, kiti nežino eismo taisyklių pakeitimų, treti – ypač iš mažesnių miestų – net neįsivaizduoja, kaip jas pervažiuoti teisingai, tai važiuoja bet kaip.
Savaitgalis pažymėtas dvejomis žūtimis keliuose  (2)
2015 m. rugsėjo 7 d. 15:39
Pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, savaitgalį rugsėjo 4-6 dienomis šalies keliuose įvyko 24 eismo įvykiai. Žuvo du žmonės, sužeisti 35 eismo dalyviai.
Jaunos policininkės žūtis – pavojaus signalas: kas slepiasi už mirtį sėjančių avarijų  (85)
2015 m. rugsėjo 7 d. 15:02
Penktadienio naktį Radviliškyje neblaivus vilkiko vairuotojas partrenkė jauną policininkę ir nesustodamas dar apie kilometrą vilko kūną. Kraupaus įvykio auka tapo vos dvidešimties metų neseniai pareigūne pradėjusi dirbti Ligita Baniulytė . Vairuotojui buvo nustatytas 2,01 prom. girtumas, už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus policijai jis įkliūna jau penktą kartą.
Ši savaitė keliuose nusinešė 3 žmonių gyvybes
2015 m. rugsėjo 4 d. 17:35
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, rugpjūčio 28 - rugsėjo 3 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 38 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Dėl eismo įvykių pradėtas 21 ikiteisminis tyrimas.
Siaubinga vieta Vilniuje: per mėnesį krauju paženklinta net keliskart  (67)
2015 m. rugsėjo 3 d. 11:59
Per mėnesį beveik toje pačioje vietoje – trys avarijos. Tokia nedžiugia statistika įvykiai Vilniaus Žirmūnų mikrorajone papildė eismo įvykių suvestines.
Rytinė kelionė – didžiulis kantrybės išbandymas  (83)
2015 m. rugsėjo 3 d. 08:38
Rugsėjo trečią dieną vairuotojams teks dar kartą lūkuriuoti rytinėse spūstyse: pagrindinės sostinės gatvės vėl perpildytos automobilių.
Sostinės gatvėse - didžiulės spūstys  (163)
2015 m. rugsėjo 2 d. 08:36
Antrąją mokslo metų dieną sostinės gatvėse susidarė spūstys.
K. Lavrinovičius stebėjosi: kiek aš galiu kartoti vaikams?  (26)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:34
Šios rugsėjo pirmosios kelias į mokyklą sostinės mokiniams buvo ypatingas. Ryte einančius į mokyklą, prie perėjų, stebino žymūs Lietuvos krepšininkai. Abejingas neliko ir trijų vaikų tėvas Kšyštovas Lavrinovičius.
Rugsėjo pirmąją – staigmena moksleiviams
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:28
Šios rugsėjo pirmosios kelias į mokyklą sostinės mokiniams buvo ypatingas. Ryte einančius į mokyklą, prie perėjų, stebino žymūs Lietuvos krepšininkai. Abejingas neliko ir trijų vaikų tėvas Kšyštofas Lavrinovičius . Mokiniai sportininko patys noriai klausė patarimų, stengėsi įsidėmėti, kaip taisyklingai apsižvalgyti prieš einant per gatvę.
Pirmąją rudens savaitę – didesnis dėmesys ir įspėjimai vairuotojams  (33)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 09:44
Prasidedant naujiesiems mokslo metams pareigūnai vykdys eismo saugumui skirtas priemones: fiksuos menkiausią greičio viršijimą, stiprins eismo kontrolę prie vaikų mokymo ir ugdymo įstaigų. Tuo tarpu draudikai įspėja saugotis į gatves išlėksiančių nepatyrusių jaunų vairuotojų.
Ką daryti, kad vaiko žygis į mokyklą nebūtų paskutinis  (8)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 10:00
Artėjant mokslo metams tiek tėveliams, tiek vairuotojams svarbu priminti, kad nuo rugsėjo pirmosios į gatves iškeliauja mažiausieji eismo dalyviai.
Ką daryti, kad vaiko žygis į mokyklą nebūtų paskutinis  (10)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 19:19
Artėjant mokslo metams tiek tėveliams, tiek vairuotojams svarbu priminti, kad nuo rugsėjo pirmosios į gatves iškeliauja mažiausieji eismo dalyviai.