eismo įvykiai

Magistralėje Vilnius–Kaunas – svarbūs kelio darbai  (14)
2015 m. liepos 30 d. 12:16
Siekiant pagerinti eismo saugą, magistralėje Vilnius–Kaunas pradedamos rekonstruoti ties Moluvėnais ir Žiežmariais esančios sankryžos. Šiuose magistralės ruožuose neliks apsisukimų per skiriamąją juostą, bus įrengtos dviejų lygių sankryžos su jungiamaisiais keliais.
Autobusų vairuotojams – KET testas  (3)
2015 m. liepos 22 d. 18:26
Grupė Kauno miesto viešojo transporto vairuotojų sėdo prie kompiuterių ir kibo spręsti Kelių eismo taisyklių ( KET ) testus. Patikrinti, ar kasdien keleivius vežantys miesto autobusų vairuotojai gerai prisimena Kelių eismo taisykles ir žino, kaip saugiai elgtis kelyje, nutarė bendrovės „Kauno autobusai“ vadovybė, bendradarbiaudama su Kauno apskrities policija ir vairavimo mokykla „Rigveda“.
Net trijuose iš 4 eismo įvykių vairuotojai neturėjo teisės vairuoti  (13)
2015 m. liepos 16 d. 18:58
Liepos 15-ąją Kauno apskrityje įvyko 4 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužaloti vairuotojai ir keleiviai. Trijuose iš šių eismo įvykių vairuotojai neturėjo teisės vairuoti.
S. Jasaitis – apie saugumą kelyje: kartą suklydus kito karto gali nebebūti  (4)
2015 m. liepos 14 d. 12:24
Baigėsi ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) inicijuota saugaus eismo kampanija „Žaisk pagal taisykles“. Saugaus eismo ambasadoriais tapę „Lietuvos ryto“ komandos krepšininkai vairuotojus ragino nevairuoti išgėrus, neviršyti leistino greičio, drausmingai elgtis kelyje ir prisisegti saugos diržus, o pėsčiuosius – užsisegti atšvaitus.
R. Sinkevičius: keliuose kasmet mažėja „juodųjų dėmių“  (9)
2015 m. liepos 3 d. 09:42
Likus dviem savaitėms iki Palangoje vyksiančio didžiausio Baltijos regione automobilių sporto renginio – tradicinių, jau šešioliktųjų „ENEOS 1000 km lenktynių“ – į renginio spaudos centro klausimus atsakė šalies Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius .
Ką daryti, kad pavojus pasitrauktų iš Vilniaus stotelių?  (3)
2015 m. birželio 14 d. 09:00
Dėl atskirtų Vilniaus viešojo transporto stotelių jau įvyko 2 eismo įvykiai: 2013 m. spalio 25 d., važiuojant T. Narbuto g. link centro susidūrė autobusas ir troleibusas, o 2015 m. gegužės 20 d. Laisvės pr. kryptimi važiuojantis 4G maršruto autobusas, įvažiuodamas į stotelę, užkabino stotelėje stovėjusio troleibuso šoninį veidrodėlį keleivių įlaipinimo metu.
Kauniečiai naujai įrengtą šviesoforą vadina prakeiktu: žmonės sužalojami kone kasdien  (136)
2015 m. birželio 5 d. 20:55
Kaune nesiliauja pranešimai apie eismo įvykius po Čiurlionio tiltu , kur prieš kelias savaites buvo įrengtas naujas šviesoforas.
Pavojingiausios ir saugiausios vietovės Lietuvos vairuotojams  (1)
2015 m. birželio 4 d. 10:42
Europos bendrovės „ ERGO Insurance“ Lietuvoje trejų metų statistika parodė, kad didžiausia tikimybė patirti avariją gresia Alytaus miesto gyventojams. 1000 gyventojų vidutiniškai Alytuje tenka beveik 11 eismo įvykių. Į 10-uką miestų, kuriuose fiksuojama daugiausiai avarijų, patenka ir kelios mažesnės savivaldybės: Neringa užima trečią vietą, Palanga – penktą, o Birštonas – devintą.
Keturi pavojų keliančių vairuotojų tipai: kuris kelyje pavojingiausias?  (15)
2015 m. gegužės 22 d. 13:47
Kelionės automobiliu – ne visuomet tik malonus pasivažinėjimas. Dažnai jas lydi įtampa ir stresas, o vairuotojų kasdienybę apkartina pasitaikančios avarinės situacijos ar eismo įvykiai, sukelti nedrausmingų, nekultūringų ar paprasčiausiai nepatyrusių vairuotojų.
Automobilių vairuotojai motociklininkus gąsdina atidarinėdami dureles  (34)
2015 m. gegužės 21 d. 10:37
Artėjant vasaros sezonui paaštrėjo „karas kelyje“ tarp motociklininkų ir automobilių vairuotojų. Eismo dalyviai dažnai pamiršta, kad kelyje yra ne vieni, viršija greitį, nepasižiūri į veidrodėlius, dėl ko ir įvyksta avarijos, teigia draudimo bendrovės BTA ekspertai.
Kasdienybės eskizai. Nusikaltimų suvestinė: pavogta reputacija  (13)
2015 m. gegužės 8 d. 13:36
Eismo įvykiai Pirmadienį, 8.27 val. Bendrojo pagalbos centro (BPC) numeriu paskambinęs pilietis V. M. pats prisipažino Kėdainiuose vairuodamas automobilį „Mitsubishi L200“ sukėlęs eismo įvykį, kurio metu buvo nepataisomai sugadintas piliečiui V. U. priklausantis ir jo vairuojamas automobilis „Mercedes Benz S600“.
Įkaušusį motociklininką per gaudynės policija užspeitė į aklakelį  (14)
2015 m. gegužės 6 d. 15:11
Alytuje, Punsko gatvėje, pareigūnai stabdė motociklą „ Suzuki GSX 600 ". Vairuotojas nepakluso pareigūnų aiškiai išreikštam reikalavimui sustoti ir, padidinęs greitį, nurūko tolyn. Bandydamas pabėgti, motociklo vairuotojas pavojingai manevravo, „nardė" tarp kitų transporto priemonių, o per sankryžą, reguliuojamą šviesoforu , važiavo degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui.
Pagalbą kelyje kviečia ir dėl „įtartinų“ įspėjimų prietaisų skyde
2015 m. balandžio 30 d. 11:33
Elektros sistemos gedimai, eismo įvykiai, išsikrovęs akumuliatorius ir variklio sistemos bei pakabos bėdos – tokios penkios pagrindinės priežastys, dėl kurių vairuotojams dažniausiai teko kviesti pagalbą kelyje šių metų pirmą ketvirtį.
Reido „perliukas“: girtutėlis dviratininkas rizikavo dėl rimtos šventės  (7)
2015 m. balandžio 20 d. 14:29
Visoje Kauno apskrityje reidus rengę policijos pareigūnai sustabdė ne vieną prisiragavusį vairuotoją. Kėdainių rajone įkliuvo „nugalėtojas“, kuriam nustatytas 3,57 prom. girtumas. Vyrukas papasakojo, kad viskas dėl žmonos šventės.
Kaip tiriami eismo įvykiai: avarijos vietoje nebuvę ekspertai sprendžia įvairius galvosūkius  (12)
2015 m. balandžio 19 d. 15:48
Išmaniųjų technologijų laikais, kai jau garsiai kalbama apie automobilius , kurie savarankiškai, be vairuotojų , pasieks numatytą kelionės tikslą, avarijų vis dar pasitaiko. Žmogiškasis faktorius – bene dažniausia eismo įvykių priežastis.
Į veiksmo filmų herojų vaidmenį įsijautę vairuotojai rizikuoja ir bauda, ir dideliais nuostoliais
2015 m. balandžio 14 d. 11:05
Gerėjant orams kelių policijai vis dažniau tenka drausminti vairuotojus, kurie į automobilius sėda norėdami ne tik patogiai pasiekti kelionės tikslą, bet ir papramogauti prie vairo. Nuolat griežtinamos Kelių eismo taisyklės ( KET ) ir didinamos nuobaudos už nusižengimus vis dar neatbaido aštresnių potyrių mėgėjų nuo neretai Holivudo filmų vertų triukų šalies keliuose.
„Lietuvos ryto“ krepšininkai: sėskite už vairo blaivūs
2015 m. balandžio 13 d. 15:42
„Tik kelios taurelės ar bokalas alaus“, – dažnai teisinais policijos pareigūnams įkliuvęs vairuotojas. Tačiau statistika iškalbinga – vien pernai dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 303 eismo įvykiai, kuriuose 45 žmonės žuvo ir 408 buvo sužeisti.
185 km/val. greičiu lėkusiam „Renault“ vairuotojui nustatytas sunkus girtumas  (13)
2015 m. balandžio 13 d. 12:08
Balandžio 6–12 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę.
Ekspertai: dėl susižalojimų viešajame transporte vairuotojai kalti retai  (5)
2015 m. balandžio 12 d. 16:25
Susižalojus viešojo transporto keleiviui , toks įvykis tiriamas kaip ir bet kuris kitas eismo įvykis, kai sužalojami žmonės, sako Vilniaus ir Kauno viešojo transporto ekspertai. Tačiau jie atkreipia dėmesį, kad labai retai nustatoma, jog dėl to buvo kaltas vairuotojas – dažniausiai savo saugumu nepasirūpina patys viešojo transporto keleiviai.
Bandęs aplenkti BMW motociklininkas atsidūrė po kito automobilio ratais  (55)
2015 m. balandžio 11 d. 19:09
Policijos pareigūnai praneša, jog kelyje Kaunas – Žeimiai įvyko eismo įvykis, kurio metu nukentėjo motociklo vairuotojas. Kitų dviejų transporto priemonių vairuotojai sveiki.
Papasakojo, kaip išaiškina meluojančius vairuotojus  (17)
2015 m. balandžio 9 d. 20:39
Praėjusiais metais Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 265 ir sužeisti 3 889 žmonės. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 303 eismo įvykiai. Juose žuvo 45 žmonės, 408 sužeisti.
Kauno kelių policijos savaitė: prieš šventes - intensyvi medžioklė  (5)
2015 m. balandžio 7 d. 13:47
Antroji Velykų Kauno policijos pareigūnus maloniai nustebino. Visą savaitę gaudyti pažeidimus darantys vairuotojai šventinę susikaupė ir elgėsi labai tvarkingai.
Avaringumas Lietuvoje: ar esame saugūs kelyje?  (2)
2015 m. balandžio 7 d. 10:48
Nuo 2006 m. balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Minėdamas šią dieną, Lietuvos statistikos departamentas skelbia statistinę informaciją apie saugumą šalies keliuose.
Kauno policija šimtais dalijo baudas ir „kelialapius“ į teismus  (14)
2015 m. kovo 30 d. 14:26
Lietuvos kelių policijos pareigūnai visoje Lietuvoje vykdo reidus. Kauno pareigūnai suskaičiavo, kiek vairuotojų teko auklėti baudomis ir „kelialapiais“ į teismus. Pėstieji taip pat neliko nepastebėti.
D. Burdulis. Draudikams teks ieškoti kitų būdų susigrąžinti draudimo išmokas  (8)
2015 m. kovo 30 d. 07:24
Pastaraisiais metais teismuose buvo nagrinėjamos kelios bylos, kuriose transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudikai siekė iš vairuotojų prisiteisti žalą, kuomet buvo sukelti eismo įvykiai, tačiau transporto priemonių techninės apžiūros galiojimas buvo pasibaigęs.
Atėjo pavojingiausias metų laikas dviratininkams  (28)
2015 m. kovo 16 d. 17:35
Atrodytų, jog atėjus pavasariui eismo įvykių gerokai sumažėja, o eismo sąlygos ir matomumas geresni. Vis dėlto anksti atšilus orams gatvėse pasirodžiusių pirmųjų dviratininkų tyko dideli pavojai. Šiai eismo dalyvių kategorijai pirmieji pavasario mėnesiai yra pats pavojingiausias laikotarpis.
Pro Kauno pareigūnus praskrido 156 km/val. greičiu  (15)
2015 m. kovo 16 d. 15:14
Praėjusią savaitę, kovo 9-15 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu iš viso nustatyti 87 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai.
Vairuotojų nuotykiai prekybos centrų aikštelėse  (19)
2015 m. kovo 14 d. 10:33
Prekybos centrų aikštelės – tarsi mistinė vieta, kurioje net ir esant mažam greičiui neretai dūžta automobiliai, virsta apšvietimo stulpai, o vairuotojai pameta savo mašinas. Pažiūrėkime į kuriozinius vaizdelius, kuriuos užfiksuoja stebėjimo kameros ir patikrinkime, ar vairuotojai moka Kelių eismo taisykles (KET).
Kurioziniai vaizdeliai iš prekybos centrų aikštelių  (28)
2015 m. kovo 14 d. 10:33
Prekybos centrų aikštelės – tarsi mistinė vieta, kurioje net ir esant mažam greičiui neretai dūžta automobiliai, virsta apšvietimo stulpai, o vairuotojai pameta savo mašinas. Pažiūrėkime į kuriozinius vaizdelius, kuriuos užfiksuoja stebėjimo kameros ir patikrinkime, ar vairuotojai moka Kelių eismo taisykles ( KET ).