Eimantas Skrabulis

Išeitys Lietuvoje nebereikalingam lankininkui – teismų maratonas arba šalies keitimas  (11)
2016 m. vasario 2 d. 12:01
Praėjusį savaitgalį Lietuvos lankininkų federacijos (LLF) visuotinis susirinkimas nusprendė pašalinti iš organizacijos narių Kauno šaudymo iš lanko asociaciją (KŠLA). Jai atstovaujantis vienas geriausių šalies lankininkų Vladas Šigauskas teigia išsyk sulaukęs pasiūlymų persikelti po kitos valstybės vėliava, bet nuo tokio žingsnio kol kas susilaiko.
Kur šiais laikais dingsta Lietuvos sportininkų teisės?  (19)
2016 m. sausio 27 d. 12:31
Praėjusią savaitę žiniasklaidoje buvo atskleista intriguojanti vieno geriausio Lietuvos lankininkų Vlado Šigausko istorija – apie jo duobėtą kelią olimpinių žaidynių link.
E. Skrabulis: neturiu įtarimų, kad mūsų sportininkai vartoja kažką draudžiamo  (2)
2016 m. sausio 15 d. 12:19
Šiais metais Lietuvos lengvaatlečių laukia trys pagrindiniai startai: pasaulio uždarų patalpų žiemos čempionatas Portlande ( JAV ), Europos čempionatas Amsterdame (Olandija) ir Brazilijoje vyksiančios Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės.
Geriausi Lietuvos lengvaatlečiai – žurnalistė B. Virbalytė ir A. Gudžius  (3)
2015 m. gruodžio 22 d. 15:05
Pastaraisiais metais ne pačius geriausius laikus išgyvenantiems Lietuvos lengvaatlečiams 2015-ieji buvo itin niūrus. Bet nepaisant kartėlio svarbiausiose tarptautinėse varžybose, gimtinėje tradiciškai buvo organizuojami metų geriausiųjų rinkimai.
„Dopingeitas“ Maskvoje lietuviui prikėlė Ž. Balčiūnaitės bylą  (14)
2015 m. lapkričio 28 d. 11:11
Valstybė dangstė susitepusius sportininkus, o federacija mokėjo kyšius, kad jų kaltė neiškiltų į dienos šviesą. Tokie kaltinimai slegia Rusijos lengvąją atletiką, laikinai eliminuotą iš tarptautinės arenos. Ar panašus likimas galėjo ištikti ir lietuvius, jei prieš ketverius metus jie būtų mėginę tylomis numarinti maratonininkės Živilės Balčiūnaitės dopingo istoriją?
Sportas aižėja: didžiosios federacijos kratosi rūmų perversmą surengusių visuomenininkų  (15)
2015 m. lapkričio 24 d. 16:44
Pirmadienį iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) tarybos pirmininko pareigų nušalinus Kūno kultūros ir sporto departamento generalinį direktorių Edį Urbanavičių, savo nuomonę išsakė sporto federacijų vadovai, žinomi sportininkai ir treneriai.
Neįprasta bičiulystė: Lietuvos lengvaatlečiai atvėrė glėbį Irano atstovams  (9)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:57
Vakarų pasaulis tik šiemet įšaldė sankcijas Iranui, bet ilgametė izoliacija nesukliudė užsimegzti partnerystei tarp šios griežta šariato teise besivadovaujančios musulmoniškos valstybės ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijų. Ateityje lietuviai ketina ne tik patys stovyklauti Artimuosiuose Rytuose, bet ir kviestis Irano sportininkus į Lietuvoje vykstančias varžybas.
LLAF prezidentas E. Skrabulis: purvina kritika yra žeidžianti ir negarbinga  (8)
2015 m. spalio 14 d. 11:41
Trumpai pailsėję Lietuvos lengvaatlečiai jau pradėjo pasirengimą kitų – olimpinių – metų startams. 2015-i šalies lengvosios atletikos riteriams klostėsi permainingai: jaunimo varžybų medalių džiaugsmą keitė ne tokie sėkmingi startai Europos komandų čempionate ir planetos pirmenybėse, o į svarbiausias sezono varžybas lietuviai išvyko dėl traumų netekę net ketvirtadalio komandos.
Anglas S. Coe išrinktas Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos prezidentu  (2)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 08:38
Buvęs dukart olimpinis 1500 metrų bėgimo čempionas 58-erių metų anglas Sebastianas Coe išrinktas Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos ( IAAF ) prezidentu.
LLAF prezidentas E. Skrabulis: norime to ar ne, tačiau kyla klausimas – o kur medaliai?  (2)
2015 m. gegužės 12 d. 17:46
Vilniaus „Campanile“ viešbutyje vyko metinė ataskaitinė Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) konferencija. Joje dalyvavo 46-i LLAF priklausančių klubų bei organizacijų atstovai. Konferencijos metu pateikta praėjusių metų federacijos veiklos ataskaita ir pristatytas 2015 metų biudžetas. LLAF veikla vienbalsiai įvertinta gerai.
Vilniuje vyks Europos lengvosios atletikos asociacijos kongresas  (1)
2015 m. balandžio 13 d. 16:39
Blede, Slovėnijoje, vyko Europos lengvosios atletikos asociacijos (EA) kongresas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos vadovai Eimantas Skrabulis bei Nijolė Medvedeva . Kongreso metu paaiškėjo naujasis EA prezidentas: juo tapo dar pirmame ture balsų daugumą surinkęs norvegas Sveinas Arne Hansenas, aplenkęs praėjusį rudenį Lietuvoje viešėjusį prancūzą Jeaną Gracią ir suomį Anttį Pihlakoskį.
Balsas tyruose: bandymas blokuoti LTOK biudžetą palaikymo nesulaukė  (8)
2015 m. sausio 23 d. 14:13
Penktadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) Generalinė asamblėja patvirtino 2015-ų organizacijos biudžetą. Dvi federacijos – Plaukimo ir Lengvosios atletikos – skundėsi, kad balsuoti turi už katę maiše, ir ragino daugiau pinigų skirti tiesiogiai sporto federacijoms, bet palaikančių siūlymą persvarstyti biudžetą neatsirado.
Sezoną vainikavo geriausių Europos lengvaatlečių apdovanojimai
2014 m. spalio 20 d. 18:04
Baku ( Azerbaidžanas ) vyko Europos lengvosios atletikos asociacijos (EAA) konvencija, kurioje dalyvavo Europos lengvosios atletikos federacijų atstovai. Konvencijoje Lietuvos delegatai su kitų šalių atstovais aptarė 2015 metų sezono planus, pasirašė tarpvalstybinių mačų sutartis ir svarstė, kaip būtų galima išplėsti Baltijos šalių bendradarbiavimą vykdant varžybas. Konvencijoje buvo patvirtintos svarbiausių nacionalinių ir tarptautinių varžybų vykdymo datos ir vietos.
Europos lengvosios atletikos vienas vadovų: jūsų nacionalinį stadioną stato taip ilgai, kaip viduramžiais - katedras  (6)
2014 m. spalio 7 d. 17:17
Praėjusią savaitę trijų dienų vizitui į Lietuvą atvyko vienas svarbiausių Europos lengvosios atletikos asociacijos („European Athletics“) vadovų Jeanas Gracia . Viceprezidento pareigas užimantis prancūzas dalyvavo LLAF Tarybos posėdyje, kuriame papasakojo apie Europos lengvosios atletikos asociacijos valdymo struktūrą, pasidalijo ilgalaikiais organizacijos planais bei pristatė Prancūzijos lengvosios atletikos federaciją (FFA).
Buvęs Olimpinio komiteto prezidentas A. Poviliūnas tapo premjero konsultatu  (11)
2014 m. rugsėjo 7 d. 12:02
Buvęs Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas tapo premjero Algirdo Butkevičiaus visuomeniniu konsultantu. Kaip nurodyta Vyriausybės vadovo dekrete, A. Poviliūnas jam patars sporto klausimais.
E. Skrabulis: jei kritikai mato tik medalių blizgesį, jie neturi jokio supratimo apie sportą  (8)
2014 m. rugsėjo 3 d. 18:25
„Džiaukis, lietuvi, kad kaimyno namas dega“, – byloja lietuvių priežodis. Iš 2014 metų Europos lengvosios atletikos čempionato Lietuvos lengvaatlečiai grįžo be medalių bei sulaukė aštrios kritikos šalies žiniasklaidoje.
E. Skrabulis apie Europos čempionatą: liūdna ir skauda  (5)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 14:30
Ketvirtadienį surengtas išplėstinis Lietuvos lengvosios atletikos federacijos Tarybos posėdis, kurio metu įvertinti įvairių amžiaus grupių rinktinių pasirodymai svarbiausiose sezono varžybose, išklausyti trenerių komentarai, pageidavimai, analizuota, kas ir kodėl nepavyko suaugusiųjų komandos nariams Europos čempionate Šveicarijoje.
Olimpinis komitetas susigaudė nuosavoje piniginėje  (5)
2014 m. sausio 31 d. 14:01
Penktadienį posėdžiavusi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) generalinė asamblėja patvirtino 2014 metų biudžetą. Į jį planuojama surinkti 17,88 mln. litų pajamų, išleisti – 17,27 mln. litų. Biudžetas gerokai didesnis nei pernai, tačiau realybėje LTOK nepraturtėjo – prieš metus pajamas planavusi olimpinio judėjimo vadovybė smarkiai prašovė pro šalį.
Lietuvos Premjeras palaiko multifunkcinio nacionalinio stadiono statybą Vilniuje  (14)
2013 m. lapkričio 5 d. 17:42
Antradienį Lietuvos Respublikos Vyriausybėje viešėjo Europos lengvosios atletikos prezidentas Hansjorgas Wirzas . Lydimas Lietuvos lengvosios atletikos (LLAF) prezidento Eimanto Skrabulio ir LLAF generalinės sekretorės Nijolės Medvedevos, jis susitiko su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi ir aptarė Lietuvos nacionalinio stadiono klausimą bei pasidalino patirtimi statant multifunkcinius sporto kompleksus Šveicarijoje.
LLAF tarybos posėdyje buvo aptartas praėjęs sezonas ir iškelti tikslai ateičiai
2013 m. spalio 6 d. 10:31
Šį savaitgalį Palangos viešbutyje „Vanagupė“ vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) tarybos posėdis, kuriame buvo išanalizuoti praėjusio sezono sportininkų rezultatai, išspręsti esami klausimai bei numatyti ir patvirtinti artėjančio sezono tikslai.
Po pirmosios dienos Lietuvos komanda Europos lengvosios atletikos čempionate žengia antra  (57)
2013 m. birželio 22 d. 17:12
Kaune prasidėjo komandinis Europos lengvosios atletikos II lygos čempionatas. S.Dariaus ir S.Girėno stadione be žiūrovų palaikomų varžybų šeimininkų lietuvių dar dalyvauja Austrijos, Kroatijos, Kipro, Danijos, Izraelio, Serbijos ir Slovėnijos rinktinės. Kroatijos ir Slovėnijos lengvosios atletikos rinktinės II lygos varžybose dalyvaus iškritusios iš I lygos, o Kipro ir Izraelio atletai pakilę iš III lygos.
LLAF prezidentas E. Skrabulis: mūsų lengvaatlečių vieta - pirmoje lygoje  (7)
2013 m. birželio 21 d. 15:34
Iki Europos lengvosios atletikos komandų II lygos čempionato Kaune liko viena diena. Varžybų organizacinis komitetas jau sudėliojo paskutinius pasiruošimo taškus, o sportininkai nekantriai laukia varžybų starto. „Vieną tikslą mes jau pasiekėme, esame šio čempionato organizatoriai“, - varžybų spaudos konferencijoje džiaugėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prezidentas Eimantas Skrabulis .
LFF: mes remiame valstybę, o ne ji mus - tai kaip galima tikėtis gerų rezultatų iš rinktinės?  (11)
2013 m. birželio 11 d. 17:52
Nors 2013-i metai paskelbti Sveikatingumo metais, tačiau antradienį surengtoje apskritojo stalo diskusijoje aukštas pareigas užimantys sporto funkcionieriai atskleidė dideles spragas sporto rėmimo ir sveikatingumo skatinimo sistemoje.
Profesoriai A. Ruttenas ir B. Saltinas inauguruoti LSU garbės daktarais
2013 m. gegužės 30 d. 12:03
Iškilmingame Lietuvos sporto universiteto (LSU) Senato posėdyje Kopenhagos universiteto profesoriui Bengtui Saltinui ( Danija ) ir Erlangeno-Niurnbergo universiteto profesoriui Alfredui Ruttenui ( Vokietija ) suteikti garbės daktarų vardai ir regalijos. LSU garbės daktaro vardas B. Saltinui suteiktas už nuopelnus remiant universiteto sporto mokslo vystymą.
Lietuvos lengvosios atletikos federacijos vadovai dalyvavo Europos asociacijos kongrese  (1)
2013 m. balandžio 17 d. 08:01
Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prezidentas Eimantas Skrabulis ir generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva lankėsi Skopjės mieste Makedonijoje, kur vyko Europos lengvosios atletikos asociacijos kongresas. Apie 150 delegatų iš 50 Europos valstybių dvi dienas sprendė įvairius Europą dominančius lengvosios atletikos klausimus.
„Kibirkštis-VIČI-IKI“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Aistes-LSU“  (3)
2013 m. balandžio 5 d. 21:54
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda pergale pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos pusfinalio seriją. Kovoje iki dviejų pergalių šalies vicečempionės savo arenoje 69:50 (26:17, 14:16, 13:5, 16:13) nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“. Atsakomosios rungtynės įvyks pirmadienį Kaune, o jeigu prireiks trečiojo mačo, jis vyks balandžio 11 dieną Vilniuje.
Rusijoje apsilankęs LLAF prezidentas: universiadai jie tikrai spės pasiruošti  (2)
2013 m. vasario 20 d. 17:04
Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prezidentas Eimantas Skrabulis lankėsi Rusijoje. Tatarstano respublikos sostinėje Kazanėje vizito metu įvyko LLAF vadovo E. Skrabulio susitikimas su Tatarstano respublikos lengvosios atletikos federacijos prezidentu Chazifu Salichovu ir viceprezidentais Gabdulchaku Falachejevu bei Denisu Kapustinu, kuris kartu yra ir šios respublikos lengvosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris.
Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidentas tikrino totorių pasirengimą Universiadai  (7)
2013 m. vasario 20 d. 09:37
Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prezidentas Eimantas Skrabulis lankėsi Rusijoje. Tatarstano respublikos sostinėje Kazanėje vizito metu įvyko LLAF vadovo E. Skrabulio susitikimas su Tatarstano respublikos lengvosios atletikos federacijos prezidentu Chazifu Salichovu ir viceprezidentais Gabdulchaku Falachejevu bei Denisu Kapustinu, kuris kartu yra ir Totorijos krašto lengvosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris.
LTOK suraikė finansinę paramą olimpinėms sporto šakoms  (22)
2013 m. sausio 25 d. 12:40
Po 40 tūkst. litų – tokią paramą 2013 metais gaus 34-ių vasaros ir žiemos olimpinių sporto šakų federacijos iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) biudžeto. Plaukimo, šiuolaikinės penkiakovės, baidarių ir kanojų irklavimo, imtynių ir bokso federacijos, kurių atstovai laimėjo medalius Londono olimpiadoje, papildomai pasidalins 200 tūkst. litų.