Eglė Ačaitė

Žinomos moterys atskleidė savo gražios išvaizdos paslaptis  (57)
2014 m. liepos 1 d. 13:39
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Bus parodyti vaizdai iš garsiausių šių metų vestuvių bei išgirsim gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.
J. Valančiūno ir jo išrinktosios tuoktuvių Šiluvoje akimirkos  (127)
2014 m. birželio 21 d. 21:07
Šeštadienio popietę Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje susituokė krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė . Pora santuoką oficialiai įregistravo dar rudenį. Tačiau šią vasarą nusprendė amžiną meilę prisiekti prieš Dievą.
Dievo akivaizdoje susituokė J. Valančiūnas ir jo išrinktoji: filmuoti kadrai  (24)
2014 m. birželio 21 d. 15:42
Šeštadienio popietę Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje susituokė krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė . Pora santuoką oficialiai įregistravo dar rudenį. Tačiau šią vasarą nusprendė amžiną meilę prisiekti prieš Dievą.
22-ąjį gimtadienį švenčiantis J. Valančiūnas: tai buvo puikūs metai...  (21)
2014 m. gegužės 6 d. 10:44
Jonui Valančiūnui antradienį – triguba šventė: NBA sezono pabaigtuvės, atostogų pradžia ir, žinoma, 22-asis gimtadienis.
Eglė Valančiūnienė pasidalino žavingu „selfie“ (foto - straipsnyje)  (83)
2014 m. balandžio 8 d. 16:57
Lietuvos žiniasklaidoje intensyviai aptariamas neblaivaus krepšininko Jono Valančiūno, stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA ginančio Toronto „Raptors“ spalvas, sulaikymas prie vairo. Tokio incidento šešėlyje liko jo sutuoktinės Eglės Valančiūnienės „selfie“, publikuotas asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle.
Garsių porų suderinamumas pagal veido bruožus komentuoja veidotyrininkė  (15)
2013 m. spalio 20 d. 09:00
Iš veido bruožų galima nusakyti žmogaus charakterį , kur slypi stiprybė, o kur – silpnosios vietos. Taip pat veidų dermė parodo ir poros santykių tvirtumą, jų vaidmenis šeimoje . Ką byloja garsių porų veidai?
Garsios Lietuvos moterys pražysta jaunesnių vyrų glėbyje  (260)
2013 m. spalio 13 d. 22:27
Besidomintieji lietuviškojo pramogų pasaulio garsenybėmis jau seniai pastebėjo, kad daugybė žinomų moterų sau į porą renkasi kur kas jaunesnį širdies draugą. Pavyzdžių - daugybė. Ir nors ne visi santykiai jaunesniems vyrams su žinomomis moterimis susiklosto sėkmingai, regis, moterys nė kiek nesibaimina sau į porą rinktis net dešimtmečiu jaunesnį partnerį.
Romantiškos J. Valančiūno ir jo žmonos Eglės akimirkos Las Vegase įamžintos specialiame filmuke  (245)
2013 m. spalio 1 d. 14:01
Iškart po tuoktuvių į Ameriką išvyko „ Toronto raptors“ žaidėjas Jonas Valančiūnas su žmona Egle Ačaitė-Valančiūnienė. Jiedu dar anksčiau nusifilmavo NBA vasaros lygos klipe. Kai Jonas ir Eglė buvo filmuojami, jiedu džiaugėsi tik įsimylėjėlių statusu. Šiandien NBA klipas jiedviems primena drauge praleistas romantiškas akimirkas Las Vegase , kur vyko vasaros lyga.
Romantiškos J. Valančiūno ir jo sutuoktinės Eglės akimirkos įamžintos NBA filmuke
2013 m. spalio 1 d. 13:57
Iškart po tuoktuvių į Ameriką išvyko „Toronto raptors“ žaidėjas Jonas Valančiūnas su žmona Egle Ačaitė-Valančiūnienė. Jiedu dar anksčiau nusifilmavo NBA vasaros lygos klipe. Kai Jonas ir Eglė buvo filmuojami, jiedu džiaugėsi tik įsimylėjėlių statusu. Šiandien NBA klipas jiedviems primena drauge praleistas romantiškas akimirkas Las Vegase, kur vyko vasaros lyga.
J. Valančiūnas: dar nesu NBA senbuvis, bet gal vieną dieną juo tapsiu  (85)
2013 m. spalio 1 d. 08:14
Jonas Valančiūnas , vos atvykęs į Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) Toronto „Raptors“ klubą, pateko į tradiciškai prieš sezoną rengiamą žiniasklaidos dieną. Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas, neseniai Europos čempionate iškovojęs sidabro medalį, tuoj pat atsidūrė žurnalistų ir fotografų dėmesio centre. „Aš dar nesu NBA senbuvis, bet gal vieną dieną juo tapsiu“, - sakė J. Valančiūnas.
Eglė Ačaitė ir Viktorija Lopyreva: draugystės identiškos, vestuvių scenarijai skirtingi  (24)
2013 m. rugsėjo 30 d. 20:20
Dvi žinios savaitgalį sporto ir gražių moterų gerbėjams trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus: Eglė Ačaitė Raseiniuose slapta ištekėjo už NBA lygoje žaidžiančio Toronto „Raptors“ krepšininko Jono Valančiūno, o štai ilgai lauktos Maskvos „Dinamo“ futbolininko Fiodoro Smolovo ir televizijos laidų vedėjos, „Mis Rusija 2003” Viktorijos Lopyrevos vestuvės buvo nukeltos.
Anksti tuoktis, keisti partnerius ar gyventi „susimetus“?  (401)
2013 m. rugsėjo 30 d. 14:22
Prieš kelis dešimtmečius 2 1 -erių krepšininko Jono Valančiūno ir 24-erių Eglės Ačaitės santuoka būtų buvusi įprasta. Šiandien Lietuvoje vidutinis vedybinis amžius siekia kone 28 metus, tad garsios poros sprendimas žengti prie altoriaus sukėlė diskusijas.
Pradėjo sklisti kalbos apie Jono Valančiūno vedybas  (43)
2013 m. rugsėjo 29 d. 00:31
Šeštadienio vakarą pradėjo sklisti kalbos apie vieno populiariausių šalies krepšininkų Jono Valančiūno vedybas. Šeštadienio vakarą šią žinią pateikė tarp sporto mėgėjų populiari ir patikimus šaltinius sportininkų gyvenimo užkulisiuose turinti sportalas.com paskyra socialiniame tinkle, taip pat ši žinia pasirodė keliuose naujienų portaluose.
Vedė krepšininkas J. Valančiūnas  (1496)
2013 m. rugsėjo 28 d. 23:10
Pastaroji savaitė ilgai įsirėš krepšininko Jono Valančiūno atmintin – praėjusį sekmadienį su Lietuvos krepšinio rinktine jis tapo Europos vicečempionu, o penktadienį vedė savo išrinktąją Eglę Ačaitę. Tai DELFI naujienų portalui patvirtino nuotakos tėtis Remigijus Ačas. 
Lietuvos krepšininkus kovojant su italais palaikė ir jų mylimosios  (135)
2013 m. rugsėjo 20 d. 00:18
Įtemptas varžybas Europos krepšinio čempionate tarp Italijos ir Lietuvos rinktinių stebėjo ne tik būrys sirgalių, bet ir krepšininkų mylimosios, atvykusias į Slovėniją palaikyti savo išrinktųjų.
J. Valančiūno sužadėtinė - kaip iš akies traukta Rusijos kino sekso simbolis S. Svetličnaja  (472)
2013 m. rugsėjo 16 d. 13:36
Panašu, kad krepšininko Jono Valančiūno sužadėtinė Eglė Ačaitė gali būti vadinama legendinės rusų aktorės antrininke. Šviesiaplaukė itin panaši į ekranų žvaigždę Svetlaną Svetličnają, kuri sovietmečiu buvo įvardijama kaip viena seksualiausių Rusijos moterų.
Palaikyti J. Valančiūno į Slovėniją atskrido jo išrinktoji E. Ačaitė  (579)
2013 m. rugsėjo 11 d. 23:05
Kol Lietuvos rinktinės krepšininkai kovėsi su Prancūzijos atstovais Europos čempionato antro etapo pirmose rungtynėse, Liublianos „Stožice“ arenos tribūnose juos emocingai palaikė ne tik maždaug šimtas tautiečių, bet ir antrosios pusės.
Kol J. Valančiūnas kovoja už Lietuvos garbę, jo sužadėtinė laiko veltui neleidžia  (507)
2013 m. rugsėjo 10 d. 12:51
Krepšininko Jono Valančiūno ir jo mylimosios Eglė Ačaitės sužadėtuvės daug kam buvo netikėtos. J. Valančiūno širdį gražuolė sugebėjo pavergti per mažiau nei pusmetį. Tam, kad būtų šalia mylimojo, Eglė metė darbą LR Seime ir išvyko gyventi į Torontą. Panašu, kad kol Jonas Valančiūnas žaidžia Europos vyrų krepšinio čempionate už Lietuvą, Eglė neliūdi.
Jono Valančiūno mylimoji Eglė įrodė, kad jos mielumui nėra lygių  (184)
2013 m. liepos 14 d. 10:34
Krepšininko Jono Valančiūno mylimoji Eglė Ačaitė – daug kam neįminta mįslė. Jos nesutiksi nei elitiniuose renginiuose, nei prabangiuose vakarėliuose. Politiko Remigijaus Ačo dukra Eglė stengiasi išvengti ir žiniasklaidos dėmesio.
Vos po pusmečio draugystės J. Valančiūnas pasipiršo savo mylimajai E. Ačaitei  (680)
2013 m. liepos 4 d. 06:41
Atrodo, krepšinio žvaigždė Jonas Valančiūnas  rimtai apsisprendė žengti prie altoriaus. Sportininkas pasipiršo savo mylimajai Eglei Ačaitei .
J. Valančiūnas su drauge leidžia paskutines atostogų dienas  (73)
2013 m. liepos 3 d. 15:49
Vasaros poilsis Toronto „Raptors“ klubo vidurio puolėjui Jonui Valančiūnui artėja prie pabaigos. Praėjusį savaitgalį 21-erių krepšininkas Veronoje (Italija) šoko buvusio komandos draugo Mindaugo Katelyno vestuvėse, o trečiadienį su mylimąja Egle Ačaite išskrido iš Vilniaus į Vakarų Europą praleisti paskutinės atostogų savaitės.
Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą  (612)
2013 m. liepos 3 d. 15:37
Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.
Oksana Pikul prieš vestuves nebijo priaugti svorio  (73)
2013 m. birželio 20 d. 16:27
Pagundai pasimėgauti gardžiais patiekalais, paruoštais ant žarijų, urbanistiniame Vilniaus centre „Rib Room“ restorano terasoje, neatsispiria vis daugiau garsių Lietuvos žmonių.
Atostogaujantis J. Valančiūnas su E. Ačaite nesiskiria nei Lietuvoje, nei užsienyje  (261)
2013 m. birželio 6 d. 00:17
„ Toronto Raptors “ klube žaidžiantis aukštaūgis Jonas Valančiūnas šiuo metu mėgaujasi atostogomis. Jaunosios kartos krepšinio žvaigždė niekur nesiskiria su savo širdies drauge, politiko Remigijaus Ačo dukra Egle. Mylimoji jam draugiją palaiko tiek užsienyje, tiek Lietuvoje.
Įsimylėjėliai J. Valančiūnas ir E. Ačaitė nuo fotografų slapstosi net viešuose renginiuose  (31)
2013 m. gegužės 16 d. 18:10
Antradienio vakarą į restorano „Rib Room“ vasaros terasą atvyko krepšininkas Jonas Valančiūnas susitikti su savo draugu, „Rib Room“ virtuvės šefu Svajūnu Jarmala, kad pastarasis jį pamokytų, kaip tinkamai išsikepti mėsytę ant žarijų.
Skaitytojo akimis: foto įspūdžiai iš krepšinio rungtynių „Lietuvos Rytas“ - „Prienai“  (2)
2013 m. balandžio 25 d. 12:48
Balandžio 24 d. Siemens arenoje vyko LKL varžybos tarp „Lietuvos Rytas“ ir „Prienai“ komandų. Rungtynių pradžioje iniciatyvą į savo rankas ėmė svečių komanda ir pirmo kėlinio pabaigoje laiminėjo prieš „Ryto“ komandą, bet didelis žiūrovų palaikymas privertė šeimininkus susigriebti ir kovoti dėl pergalės kurią ir pasiekė.
Į pusės milijono litų vertės automobilį sėdęs J. Valančiūnas į elitiniams klientams skirtą „Maserati“ atidarymą neatvyko  (74)
2013 m. balandžio 25 d. 00:08
Antradienio vakarą sostinės širdyje 20 metų krepšininkas Jonas Valančiūnas buvo pričiuptas fotografų su savo nauja mergina Egle Ačaite, važiuojantis prabangiu itališku automobiliu „Maserati“.
Pirmąkart viešai drauge pasirodė J. Valančiūnas su mylimąja E. Ačaite  (413)
2013 m. balandžio 23 d. 21:57
Antradienį 37-ąjį gimtadienį šventusio Egidijaus Dragūno skubėjo pasveikinti kelios dešimtys pramogų ir verslo atstovų. Atvykstantis į vakarėlį užfiksuotas ir jaunosios kartos krepšininkas Jonas Valančiūnas . Aukšatūgį lydėjo jo mylimoji Eglė Ačaitė.
E. Dragūnas į savo slapta organizuotą gimtadienio šventę atėjo su pluoštu vinilinių plokštelių ir fotoaparatu  (118)
2013 m. balandžio 23 d. 20:18
Praėjusiais metais grandioziniu koncertų turu grupės veiklos 20-metį paminėjęs Egidijus Dragūnas triukšmingai moka paminėti ir savo asmenines sukaktis. Daug dovanų ir daug svečių, - būtent taip būtų galima apibūdinti "Sel" lyderio 37-ąjį gimtadienį, kurį atlikėjas antradienį (banaldžio 23 d.) paminėjo sostinės senamiesčio knygyno patalpose esančioje kavinėje. Toje pat vietoje atlikėjas gerbėjus kvietė sutikti ir Naujuosius metus.