Egidijus Motiejūnas

Atpildo valanda: aktorius P. Dimša pripažintas kaltu  (341)
2015 m. kovo 3 d. 09:34
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė Petras Dimša pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas, o vėliau ir miręs dviratininkas Šarūnas Surblys .
Lemiama akimirka aktoriui P. Dimšai – bausmė, kurios nusipelnė už užmuštą dviratininką  (414)
2015 m. sausio 28 d. 10:04
Televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša turi būti pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas dviratininkas Šarūnas Surblys .
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša vėl nustebino teismą  (111)
2014 m. lapkričio 11 d. 14:01
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša , kurį prokurorai kaltina avarijoje pražudžius dviratininką Šarūną Surblį, toliau stebina teismą.
Melas klampina aktorių P. Dimšą: versija apie gudobelių tinktūrą – išgalvota  (128)
2014 m. lapkričio 4 d. 14:33
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė, aktorius Petras Dimša , kurį prokurorai kaltina avarijoje pražudžius dviratininką, toliau skęsta melo jūroje.
„Giminių“ serialo žvaigždė P. Dimša pribloškė žuvusio dviratininko šeimą: neturiu už ką atsiprašyti, avarijos nepadariau  (385)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:58
Prieš teismą stojęs televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša nepripažįsta kaltinimų dėl jauno dviratininko žūties, nes esą net nepakliuvo į jokią avariją.
V. Uspaskichas: reikėjo juos pavadinti ne nusikaltėliais, o klanu  (111)
2014 m. balandžio 1 d. 15:53
Antradienį į posėdį susirinko komisija, sprendžianti, ar Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas turėtų antrą kartą šioje Seimo kadencijoje prarasti teisinę neliečiamybę.
Ar įmanoma pažadinti „kelių erelio“ sąžinę?  (62)
2014 m. kovo 23 d. 21:48
Kraupių avarijų tyrimai, kai užmušami ar sužalojami žmonės, iki byla pasiekia teismą, trunka ne vieną mėnesį. Kartais ir apie metus. Ne visi įtariamieji teismo laukia suimti. N e iš visų paimamas ir vairuotojo pažymėjimas . O net jei ir paimamas, ar žmogų pražudęs vairuotojas elgsis sąžiningai ir vėl nesės prie vairo?
Teismas dar kartą reabilitavo A.Ūsą – pedofilija buvo išgalvota  (1844)
2013 m. balandžio 10 d. 15:02
Dviejų žmonių nužudymu įtariamas Drąsius Kedys kaltinimus pedofilija verslininkui Andriui Ūsui išsigalvojo. Taip trečiadienį paskelbė Vilniaus apygardos teismas , apeliacine tvarka išnagrinėjęs po mirties mažametės tvirkinimu kaltinto A. Ūso bylą.
Žmones traiškiusiam R.Balkūnui – teisėjų malonė  (99)
2013 m. balandžio 9 d. 13:40
Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone didžiuliu greičiu skriejęs ir jauną vyrą bei mėnesio mergytę užmušęs 21 metų Ramūnas Balkūnas kalės 8 metus. Taip galutine ir neskundžiama nutartimi antradienį nusprendė Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT).
Prokurorai prašo pripažinti, kad Vilniuje žmones traiškęs R.Balkūnas buvo apsvaigęs nuo narkotikų  (59)
2013 m. kovo 26 d. 12:56
Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone didžiuliu greičiu skriejęs ir jauną vyrą bei mėnesio mergytę užmušęs 21 metų Ramūnas Balkūnas gali sulaukti dar griežtesnio nuosprendžio – prokurorai siekia, kad jam būtų sugriežtinta bausmė.
Teisme pagarsintas A.Ūso ir L.Stankūnaitės telefoninis pokalbis  (896)
2013 m. vasario 27 d. 09:16
Vilniaus apygardos teismas trečiadienį baigė nagrinėti vadinamąją pedofilijos bylą, kurioje dėl mažametės mergaitės tvirkinimo buvo kaltintas verslininkas Andrius Ūsas.
Vaiko teisių gynėjai persigalvojo – vėl prašo A.Ūsą pripažinti kaltu  (944)
2013 m. vasario 14 d. 09:16
Vadinamoji pedofilijos byla , kurioje dėl mažametės mergaitės tvirkinimo buvo kaltintas verslininkas Andrius Ūsas , vėl kursto naujas aistras.
A.Ūso tėvas: šis absurdas vieną kartą turi būti baigtas
2013 m. sausio 29 d. 14:52
Vadinamoji pedofilijos byla, kurioje dėl mažametės mergaitės tvirkinimo buvo kaltintas verslininkas Andrius Ūsas, vėl ant teisėjų stalo. Antradienį Vilniaus apygardos teismas pradėjo nagrinėti Vaiko teisių apsaugos tarnybos (VTAT) apeliacinį skundą. Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo nuosprendį apskundę VTAT atstovai siekia, kad byloje būtų atliktas pakartotinis tyrimas – esą pirmosios instancijos teismas šališkai išnagrinėjo bylą, nevertino įrodymų, patvirtinančių A. Ūso kaltę, o vertino tik duomenis, leidžiančius jį išteisinti. VTAT apeliacinį skundą teismui paruošė Šalčininkuose dirbantis advokatas Rostislavas Polubianka, tačiau jis į posėdį neatvyko - VTAT atstovavo savivaldybės specialistė Birutė Kraponienė. Į bylos nagrinėjimą atvyko po mirties teisiamo A. Ūso tėvai ir sutuoktinė, advokatas Adomas Liutvinskas bei prokuroras Egidijus Motiejūnas.
Į teismą neatvykus advokatui, stringa A.Ūso bylos nagrinėjimas  (420)
2013 m. sausio 29 d. 10:14
Vadinamoji pedofilijos byla , kurioje dėl mažametės mergaitės tvirkinimo buvo kaltintas verslininkas Andrius Ūsas, vėl ant teisėjų stalo.
N.Venckienė: mergaitei prievarta ištrinta atmintis, tėvas ją filmavo teisėtai  (1576)
2012 m. gruodžio 3 d. 12:28
Dviejų žmonių nužudymu įtarto Drąsiaus Kedžio sesuo, partijos „Drąsos kelias“ lyderė Neringa Venckienė įsitikinusi, kad mažametę mergaitę filmavęs Drąsius Kedys elgėsi tinkamai. Pedofilijos bylos baigtimi nepatenkinta N. Venckienė tvirtina, kad taip nutiko dėl mergaitei „prievarta ištrintos atminties“.
Teismui reabilitavus A.Ūsą, prokurorai pradės naujus tyrimus  (498)
2012 m. lapkričio 30 d. 16:31
Vilniaus miesto 2 apylinkės teismui visiškai reabilitavus mažametės mergaitės tvirkinimu apkaltintą verslininką Andrių Ūsą, prokurorai žada pradėti mažiausiai tris naujus ikiteisminius tyrimus – dėl poveikio Drąsiaus Kedžio dukrai bei melagingų parodymų davimo. Be to, teisėjas Audrius Cininas užsiminė, kad būtų galima teisti asmenis, kurie mergaitę vertė prieš kamerą pasakoti apie tariamą tvirkinimą.
Teismas penktadienį skelbs nuosprendį A.Ūso byloje  (273)
2012 m. lapkričio 30 d. 06:39
Ar mažametė dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio ir buvusios jos sugyventinės Laimutės Stankūnaitės dukra buvo seksualiai išnaudojama? Ar tai darė buvusio Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninis padėjėjas Andrius Ūsas ? Į šį klausimą jau šiandien žada atsakymą pateikti Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas .
Teismas: žmones Vilniuje traiškęs R.Balkūnas nebuvo apsvaigęs nuo narkotikų, todėl kalės ne 10, o 8 metus  (98)
2012 m. spalio 26 d. 11:14
Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone didžiuliu greičiu skriejęs ir jauną vyrą bei mėnesio mergytę užmušęs 21 metų Ramūnas Balkūnas nebuvo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Tai penktadienį nusprendė Vilniaus apygardos teismas.
Prokurator chce umorzyć tzw „sprawę pedofilską”  (1)
2012 m. spalio 18 d. 17:16
Prokurator Egidijus Motiejūnas chce umorzyć tzw. „sprawę pedofilską” i odstąpić od oskarżenie z jedynego podejrzanego w tej sprawie Andriusa Ūsasa. Zdaniem prokuratora w tej sprawie nie ma wiarygodnych świadków.
Prokuroras prašo A.Ūsą reabilituoti
2012 m. spalio 18 d. 16:21
Vadinamoji pedofilijos byla turi būti nutraukta konstatuojant, kad jau miręs verslininkas Andrius Ūsas netvirkino dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio ir buvusios jo sugyventinės Laimutės Stankūnaitės mažametės dukros. Tai ketvirtadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme pareiškė prokuroras Egidijus Motiejūnas. „Manau, kad A. Ūsui pripažinti kaltinimų pagrįstumą vien tik mergaitės parodymais nėra teisinio pagrindo, todėl prašau pripažinti, kad A. Ūsas nepadarė Baudžiamojo kodekso (BK) 153 str. numatytos nusikalstamos veikos dėl mažamečio asmens tvirkinimo, priimant išteisinamąjį nuosprendį“, – teisme sakė prokuroras. Su tokia prokuratūros pozicija nesutinka Vilniaus miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos (VTAT) atstovė Alina Masel, teismo prašanti nutraukti bylą tik dėl to, kad nebuvo surinkta pakankamai įrodymų kaltinamojo kaltei pagrįsti. Mažametės tvirkinimu kaltinamo A. Ūso tėvas Aleksandras teisme sakė, kad su sūnumi dirbo 14 metų tame pačiame kabinete. „Puikiai žinojau apie jam mestus kaltinimus, puikiai žinojau visas detales, – sakė kaltinamojo tėvas. – 2008 m. iš D. Kedžio buvo mesti kaltinimai, mačiau ir tą žinutę telefone: „Aš tave padarysiu pedofilu“. Žmona dar sūnaus paklausė, kas jis toks? Sakė, kad erelis, pasipuošęs auksiukais, grandinėlėmis... Išsiaiškinome, kas ten per šeima, žmona dar sakė, nepradėk su kariavimu“. „Visi kaltinimai yra niekingi, surašyti – pradžiai galvota, kad nestabilios psichikos žmogaus, gal padėjėjas buvo sveikas, ir galiu atsakingai pasakyti, kad paliksiu šį gyvenimą įrodęs, kad sūnus nekaltas, net nužudytas“, – teigė liudytojas.
Prokuroras prašo A.Ūsą reabilituoti, su tuo nesutinka vaiko teisių atstovai  (1271)
2012 m. spalio 18 d. 09:38
Vadinamoji pedofilijos byla turi būti nutraukta konstatuojant, kad jau miręs verslininkas Andrius Ūsas netvirkino dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio ir buvusios jo sugyventinės Laimutės Stankūnaitės mažametės dukros. Tai ketvirtadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme pareiškė prokuroras Egidijus Motiejūnas .
Vyrą ir kūdikį pražudęs R.Balkūnas: joks teismas taip nenubaus, kaip aš nubaudžiau save  (175)
2012 m. spalio 5 d. 12:10
Vyrą ir kūdikį per avariją pražudęs Ramūnas Balkūnas galėjo būti vartojęs metamfetamino, tačiau jo poveikis galėjo būti sumažintas jau po avarijos suleidus nuskausminamųjų – lidokaino.
Medikė sako mačiusi A.Ūso vyndėmę, ekspertai nerado nei vyndėmės, nei jos šalinimo pėdsakų  (1197)
2012 m. rugsėjo 27 d. 10:27
Ketvirtadienį Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas tęsė vadinamosios Kauno pedofilijos bylos nagrinėjimą, kurioje Andrius Ūsas kaltinamas mergaitės tvirkinimu. Teisme liudijo Kauno medikė Laima Bloznelytė-Plėšnienė. Anksčiau televizijos laidoje tvirtinusi, kad pas ją lankėsi A. Ūsas, teisme medikė švelnino toną ir sakė, kad „jai taip atrodo”.
L.Stankūnaitė: A. Ūsas niekada su mano dukra nebuvo likęs vienas, D.Kedys vartojo narkotikus  (2013)
2012 m. rugsėjo 13 d. 09:22
Vadinamąją pedofilijos bylą atvertęs teismas nusprendė apklausti mažametės mergaitės motiną Laimutę Stankūnaitę – ją kaukėti pareigūnai ketvirtadienį atvežė į Vilniaus miesto 2 apylinkės teismą. Apie suplanuotą svarbios liudytojos apklausą iš anksto nebuvo pranešta – pareigūnai siekia, kad niekas nesužinotų jos gyvenamosios vietos ir po teismo jos nepersekiotų.
Teismas ekspertų prašo ištirti, ar žmones traiškęs R.Balkūnas buvo apsvaigęs nuo narkotikų  (41)
2012 m. birželio 22 d. 13:19
Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone didžiuliu greičiu skriejęs ir jauną vyrą bei mėnesio mergytę užmušęs 21 metų Ramūnas Balkūnas pereina į ekspertų rankas – Vilniaus apygardos teismas penktadienį nusprendė paprašyti specialistų ištirti, ar tragiškos avarijos metu vairuotojas nebuvo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų.
Teismas suabejojo, ar Vilniuje žmones traiškęs R.Balkūnas tikrai buvo apsvaigęs nuo narkotikų  (174)
2012 m. birželio 18 d. 15:33
Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone didžiuliu greičiu skriejęs ir jauną vyrą bei mėnesio mergytę užmušęs 21 metų Ramūnas Balkūnas gali sulaukti švelnesnės bausmės, jeigu ekspertai patvirtintų, jog jis nebuvo apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Jeigu ekspertų išvados R. Balkūnui būtų palankios, jam grėstų ne 10, o iki 8 metų nelaisvės.
Neringa Venckienė zeznaje w sądzie, a Stankūnaitė grozi niebezpieczeństwo  (2)
2012 m. birželio 6 d. 14:42
Neringa Venckienė dzisiaj zeznawała w sądzie w tzw. sprawie o pedofilię, w której nadal jedynym podejrzanym jest nieżyjący już Andrius Ūsas. Laimutė Stankūnaitė, która również występuje jako świadek w procesie, do sądu nie przybyła.
Dėl iškilusios grėsmės L.Stankūnaitė nori, kad teismas ją apklaustų nuotoliniu būdu  (1837)
2012 m. birželio 6 d. 13:41
Mažametės mergaitės motina Laimutė Stankūnaitė nori, kad vadinamąją pedofilijos bylą nagrinėjantis teismas ją apklaustų ne teismo salėje, o nuotoliniu būdu. Tai paaiškėjo trečiadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme, kuriame turėjo įvykti L. Stankūnaitės apklausa.
Teismas sprendžia, kas atstovaus nukentėjusiai mažametei galimos pedofilijos byloje  (215)
2012 m. gegužės 9 d. 11:08
Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija trečiadienį išnagrinėjo skundus dėl mažametės atstovavimo galimos pedofilijos byloje ir sprendimą skelbs gegužės 18 dieną.