dviračių sportas

55 straipsnių

Dviračių sportas – tai sporto šaka, kurioje naudojamas dviratis. Prie šios sporto šakos yra priskiriamos plento, dviračių kroso, treko lenktynės, kalnų dviračių kroso bei maratono varžybos, BMX rungtynės ir kitos.

1868 metais gegužės 31 dieną, netoli Paryžiaus, 200 metrų ilgio trasoje, Sen Klu parke, įvyko pirmosios dviračių lenktynės. Tada jas laimėjo Džeimsas Moore, kuris važiavo su mediniu dviračiu metalinėmis padangomis.

RED BULL 211 – tai komandinė svajonių estafetė. Kodėl svajonių? Nes kartą jau išbandėme ir tuo įsitikinome. Nes ir bėgikai, ir dviratininkai, ir baidarių irkluotojai varžosi gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių Nerijoje.

Tomas Gaubys, ldsf.lt

Prancūzijoje vykstančiose 20-osiose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse „Trophee d'Or Feminin“ (2.2 kategorija) po dviejų etapų Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa - Bianchi“) užima šeštą vietą. 30-metė lietuvė tapo lenktynių „Kalnų karalienės“ įskaitos lydere.

Tomas Gaubys

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse sekmadienį kovą savo antroje rungtyje tęsė dviratininkė Simona Krupeckaitė. Šeštadienį keirine 12-ą vietą užėmusi 33-ejų metų lietuvė sprinto lenktynių pirmame etape – šešioliktfinalyje – puikiu stiliumi užtikrintai įveikė tituluotą australę Anną Meares ir pateko ...