Dainius Raižys

Etikos sargų apsvarstyti teisėjai keičia požiūrį į darbą  (7)
2013 m. balandžio 13 d. 10:13
Teisėjų garbės teismas (TGT) praėjusiais metais išnagrinėjo 8 teisėjams iškeltas drausmės bylas – beveik trigubai daugiau nei prieš keletą metų. 2006–2009 metais per metus TGT išnagrinėdavo po 2–3 drausmės bylas, o pastaraisiais metais drausmės bylų skaičius gerokai išaugo – 2011 metais išnagrinėta 12, pernai – 8 teisėjų drausmės bylos.
Ne savo bylas nagrinėjusi Kauno teisėja – nekalta, atsakomybės išvengė ir LVAT teisėjai  (8)
2013 m. vasario 19 d. 12:12
Teisėjų garbės teismas ( TGT ) nusprendė nutraukti Teisėjų etikos ir drausmės komisijos ( TEDK ) sprendimu keturiems teisėjams iškeltas drausmės bylas.
Teisėjų garbės teismo pirmininku išrinktas LVAT teisėjas D. Raižys  (25)
2012 m. gruodžio 14 d. 17:52
Šiandien į pirmą posėdį susirinkęs naujasis Teisėjų garbės teismas (TGT) išrinko naują pirmininką. Nuo 2008 metų TGT pirmininkavusį Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėją Antaną Simniškį keičia Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjas Dainius Raižys . Pirmininko pavaduotoju paskirtas Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas Albinas Bielskis .
Teisėjų tarybos pirmininku perrinktas G.Kryževičius  (54)
2012 m. lapkričio 16 d. 18:05
Tarybos pirmininku antrai kadencijai iš eilės penktadienį išrinktas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius .
Pakito Teisėjų atrankos komisijos sudėtis  (18)
2010 m. gruodžio 27 d. 16:30
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo keičiama Teisėjų atrankos komisijos sudėtis.
R.Piličiauskas paskirtas Vyriausiojo administracinio teismo pirmininku  (5)
2010 m. rugsėjo 6 d. 18:36
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucija ir atsižvelgdama į dviejų atrankos procese dalyvavusių komisijų išvadas bei Teisėjų tarybos patarimą, prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininku paskyrė Ričardą Piličiauską, skelbiama Prezidentūros pranešime.
R.Piličiauskas: užkirtau kelią politikų ir verslo grupuočių spaudimui  (88)
2010 m. rugsėjo 3 d. 11:01
Teisėjų taryba mano, kad Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjas Ričardas Piličiauskas gali vadovauti teismui, todėl patarė prezidentei jį skirti į šias pareigas. Savo ruožtu R. Piličiauskas pareiškė, kad pusantrų metų laikinai vadovaudamas teismui sugebėjo atsispirti politikų ir verslininkų grupuočių daromam spaudimui.
LVAT pirmininku prezidentė pasirinko R.Piličiauską  (39)
2010 m. rugpjūčio 31 d. 17:49
Pusantrų metų laikinai Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) vadovavęs Ričardas Piličiauskas turėtų būti paskirtas šio teismo pirmininku. Taip nusprendė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė, pasirašiusi dekretą dėl 41 metų R. Piličiausko paskyrimo teismo vadovu.
Atrankos komisija: LVAT geriausiai vadovautų R.Piličiauskas  (11)
2010 m. balandžio 27 d. 18:13
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) jau po mėnesio gali turėti nuolatinį vadovą - antradienį Pretendentų į teisėjus atrankos komisija nusprendė, kad šiam postui labiausiai yra tinkamas šiuo metu teismui laikinai vadovaujantis teisėjas Ričardas Piličiauskas.
L.Garnelienė: ar naujieji Teisėjų atrankos komisijos nuostatai naudingi, parodys ateitis  (46)
2009 m. rugsėjo 10 d. 15:52
Ar prezidentės pakeisti Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nuostatai naudingi, parodys ateitis, teigia Teisėjų tarybos pirmininkė Laima Garnelienė. "Tik laikas parodys, ar pakeistos nuostatos bus veiksmingos (...) Atrankos komisija tiek laiko nedirbo, kad būtų galima kategoriškai tvirtinti, kad buvusi tvarka buvo bloga", - BNS sakė Teisėjų tarybos pirmininkė.
Visuomenininkai vertins teismų veiklą bei teisėjus  (57)
2008 m. rugsėjo 9 d. 14:29
Prezidentui tinkamus kandidatus į teisėjų postą atrinkti padės ne tik teisininkai, bet ir visuomeniniai veikėjai. Du filosofai bei žurnalistas dirbs ir naujai sudarytoje komisijoje, turėsiančioje vertinti šalies tesėjų įgūdžius bei darbą.