daigai

Kad derlius džiugintų: kada sodinti agurkus pagal Mėnulio kalendorių  (6)
2015 m. balandžio 13 d. 10:57
Agurkai yra iš tropikų atkeliavęs augalas, todėl jis mėgsta šilumą. Agurkų daigus sodinti į gruntą galima tik tada, kai temperatūra ne žemesnė kaip plius 15 laipsnių.
Kada ir kaip sėti bei sodinti pomidorus  (20)
2015 m. balandžio 12 d. 17:14
Pomidorai – viena populiariausių daržovių daugelyje šalių. Ir tai visiškai nekelia nuostabos, nes jie skanūs, be to, puikiai atrodo. Kada sėti pomidorus?
Ekspertai pataria: mažos gudrybės šiltnamiui
2015 m. balandžio 8 d. 11:35
Šiltnamiai ir šiltlysvės tapo būtina kiekvieno sodo dalimi. Šitnamiais PORTA prekiaujanti įmonė „Averto“ ( www.averto.lt ) pastebi, kad „šaltąja“ plėvele dengtos šiltlysvės mūsų klimate sudaro augalams tokias sąlygas, lyg jie augtų pietuose.
Pavasarinė kūno valymo programa Kasdien - 1 kg  (9)
2015 m. balandžio 8 d. 09:24
Kokie jos ypatumai? Dieta apskaičiuota 5 dienoms, be to, kai šilti orai, daugiau norisi gerti, o tai tik privalumas, laikantis dietos! Jei svajojate iki vasaros atsikratyti kelių kilogramų, geriau jaustis ir gražiau atrodyti – ši kūno valymo programa būtent jums.
Kur slypi Velykų jėga  (89)
2015 m. balandžio 4 d. 23:00
„Dėkingi žvelkime į praeitį, aistringai gyvenkime dabartimi, viltingai apkabinkime ateitį“, – sveikindami su šv. Velykomis tikinčiuosius linkėjo Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas ir vyskupas Arūnas Poniškaitis.
SVEIKI RECEPTAI: žaliasis kokteilis vietoj kavos puodelio
2015 m. balandžio 3 d. 16:49
Augalinės kilmės mitybos specialistė Gintarė Jonaitytė pataria ir demonstruoja, kaip paprastai pasiruošti sveikus ir skanius patiekalus. Kiekvieną šeštadienį rasite po naują receptą.
S. Paltanavičius. Tokie orai – ne šiaip sau  (17)
2015 m. balandžio 2 d. 15:20
Taigi toks šių metų pavasaris. Mes norėtume kažko kito, nes čia pat – Velykos, nuotaikos turėtų būti šventinės. Tiesa, nuotaiką sau gali pakelti ir kitokiomis priemonėmis – kad ir buvimu artimų žmonių rate.
DIETA – lygesnei odai , sveikiems dantims ir gerai nuotaikai  (23)
2015 m. balandžio 2 d. 09:20
Dietos reikalingos ne tik tam, kad sulieknėtumėte. Teisingai maitinantis, dažnai galima išspręsti daugelį kitų problemų, pavyzdžiui, sustabdyti plaukų slinkimą.
Daigų pikavimas – dažniausios klaidos  (3)
2015 m. balandžio 2 d. 00:00
Kai daigeliai nebeišsitenka vazonėlyje ar daigykloje, reikia pikuoti. Atrodo, tokia nesudėtinga užduotis, tačiau yra keletas dalykų, į ką verta atkreipti dėmesį. Modernūs apželdinimo kursai „Geltonas karutis“ pataria neišradinėti dviračio ir nekartoti dažnai daromų klaidų.
Japoniška 13 dienų dieta - minus 12 kg. MENIU ir atsiliepimai  (25)
2015 m. kovo 31 d. 00:13
Laikytis dietos nebadaujant?! Ir kas gi tokia nesusigundytų?! Juk pačios mėgstamiausios ir populiariausios paprastai turi atitikti 2 svarbiausius kriterijus – kad valgyti būtų galima daug, o svoris vis tiek kristų greitai. Sužinokite, ar ši japoniška dieta būtent tokia.
Monika Liu: gangsterių rajone išgyventas savaites atsiminsiu visą gyvenimą  (8)
2015 m. kovo 29 d. 00:12
Buvusią LRT projekto „Auksinis balsas“ dalyvę elektroninės muzikos kūrėją, vokalistę Moniką Liubinaitę (26 m., sceninis slapyvardis Monika Liu ) prodiuseris Deividas Zvonkus apibūdino taip: „Monika yra žėrintis perlas lietuviškos muzikos dumble.“
Maltos kalakutienos vyniotinis su sūriu
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Patiekalas, tinkantis Šv. Velykų stalui. Valgomas ir šiltas, ir šaltas, tad galima išsikepti iš anksto ir laikyti šaldytuve.
Fotografas R. Daskevičius: visada ieškau netikėtų ir savitų sprendimų
2015 m. kovo 29 d. 00:00
„Profesionalus fotografas yra tas, kuris nesivadovauja šablonais, moka bendrauti, organizuoti, valdyti projektus ir kiekvieną kartą į tą patį pažvelgti vis naujai“, – sako fotografas Robertas Daskevičius, kurį, gali būti, jau esate sutikę fiksuojantį renginio akimirkas, matėte jo darytas kulinarinių šedevrų nuotraukas, o gal net esate jį pasikvietę fotografuoti vestuvių .
Kaip žengsime į pavasarį? Avalynės mados tendencijos  (1)
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Dienos ilgėja, saulė vis dažniau kviečia į lauką, o gaivūs pavasario vėjai žaidžia ne tik plaukuose, bet ir drabužių spintose. Šį pavasarį mada alsuoja elegantišku lengvumu: švelnios, šviesios pastelinės spalvos , plonyčiai audiniai, maloniai apglėbiantys kūną, sudėlioja pavasario mados manifestą – lengvai ir paprastai.
Tobulas pyragas su varške  (2)
2015 m. kovo 28 d. 00:15
Pyragas gardus, nėra itin saldus. Varškė čia – karalienė. Aš saviškę gerai sutryniau, tačiau kitą kartą palikčiau rupesnę, ne tokią kreminę.
Aleksandras Vasiljevas: ateityje liks tik trys drabužių dydžiai  (1)
2015 m. kovo 28 d. 00:13
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas , mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Lietuvoje paskutinį kartą viešą paskaitą skaitė daugiau nei prieš penkerius metus. Balandžio 21 dieną sostinėje mados metras kvies į renginį intriguojančia tema „Seksas ir mada“, kuris, mados istoriko teigimu, taps svarbiu miesto įvykiu.
Madingiausias sezono drabužis ir 25 jo variacijos  (6)
2015 m. kovo 28 d. 00:12
Šį sezoną visi iš proto kraustosi dėl denimo. Džinsinio audinio drabužiai užvaldė visų spintas. Siūlome pasižvalgyti, kuo įdomaus galite papildyti savąją.
Seksualumo horoskopas balandžiui - laukia kupidonų atakos  (3)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Balandį mus atakuos k upidonai , kurie taikliai šaudys į nerūpestingai vaikštinėjančius žmones ir dosniai skleis feromonus pavasariniame ore. Kaip į jų siautimą reaguos Zodiako ženklai, sužinosite iš mūsų sekso horoskopo .
Meilės emigrantė: net spalvingiausiuose sapnuose nemaniau, kad gyvensiu Meksikoje  (31)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Gyvendama Lietuvoje žurnalistė Jolanta Vitkutė rašė straipsnius apie maistą, vyną, gerą skonį, kūrė poeziją, tapė, bet niekada nesvajojo apie emigraciją . Viena netikėta pažintis apvertė jos įprastą būtį aukštyn kojomis. Kaip tai nutiko?
Naminiai „Bounty“ saldainiai
2015 m. kovo 27 d. 00:15
Dievišką skanumyną galime pasigaminti ir patys!
A. Jagelavičiūtė - apie dvi populiarias šių metų įvaizdžio tendencijas  (2)
2015 m. kovo 27 d. 00:13
Agnė Jagelavičiūtė šiemet siūlo būti „gėlių vaikais” arba natūralistėmis .
A. Čelentano: gyvenimo moteris, meilės nuotykiai ir netradicinės orientacijos dukra  (13)
2015 m. kovo 27 d. 00:12
Aktorius, dainininkas, įrašų studijos savininkas Adriano Celentano buvo plevėsa ar ištikimas vyras?
Meilės romanų autorė: receptas pavargusiai mamai
2015 m. kovo 27 d. 00:10
Kodėl moterys negalėtų turėti tokios dienos, kuri pakrautų energijos pusei metų ir vėl leistų lengvai traukti moteriškomis pareigomis prikrautą vežimą? - klausia nesneniai meilės romaną išleidusi žurnalistė Lina Ever.
Per iškrovos dieną galime netekti iki 500 g  (4)
2015 m. kovo 27 d. 00:00
Kartais taip traukia prie žemės, tarsi kūnas būtų prikrautas akmenų. Toks pojūtis ypač dažnai aplanko po švenčių. Kaip palengvėti? Atsakymas paprastas – išsikraukime! Pasidomėkime, kuo sveikatai ir grožiui naudingos iškrovos dienos ir kaip neperlenkti lazdos.
„Mados infekcija“ – pirmą dieną pristatytos 8 kolekcijos
2015 m. kovo 27 d. 00:00
Penktadienio vakarą prasidėjęs jau septynioliktasis „Mados Infekcijos“ festivalis kaip ir kiekvienais metais susilaukė išskirtinio dėmesio. Pirmąjį festivalio vakarą buvo pristatytos aštuonios lietuvių bei svečių iš Latvijos ir Rusijos kolekcijos .
Pasakė, kada parskris gandrai  (9)
2015 m. kovo 26 d. 10:56
Trečiadienį šventėme Gandrines. Ši šventė Lietuvoje yra be galo svarbi paukščiams ir žmonėms. Po Gandrinių jau laukiame po visus lizdus pabyrančių gandrų. Prieš porą dienų mačiau ką tik Izraelyje darytą nuotrauką, kurioje buvo šimtai gandrų, ore sukančių ratus. Nors kelias neartimas, tačiau pavasarį namų trauka juos gena labai sparčiai. Vadinasi, po savaitės, per Velykas, gandrai turėtų būti Lietuvoje, savo namuose.
Pavasarinės Nomedos Marčėnaitės salotos
2015 m. kovo 26 d. 00:15
Naujos knygelės vaikams iliustravimu šiuo metu užimta menininkė Nomeda Marčėnaitė rado laiko ir jau šiandien, ketvirtadienį, sostinėje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“, susitiks su vaikais iš Lentvario vaikų globos namų, su kuriais keps bei kurs Velykų dekoracijas.
Bulvių daigai gali išgydyti astmą ir vėžį  (98)
2015 m. kovo 26 d. 00:12
Rekomenduojame susipažinti su priemone, kuri gali išgydyti daug sunkių ligų ir netgi vėžį . Šio liaudies medicinos vaisto pagrindą sudaro bulvių daigai.
Jau pasodino bulves: startą nulėmė ūkininko nuotaika  (16)
2015 m. kovo 26 d. 00:03
Kėdainių rajono ūkininkas Saulius Dambrauskas neužleidžia novatoriško bulvių augintojo pozicijų. Antradienį jis bene pirmasis Lietuvoje pradėjo bulviasodį.