daigai

Daigų pikavimas – dažniausios klaidos
2015 m. balandžio 2 d. 00:00
Kai daigeliai nebeišsitenka vazonėlyje ar daigykloje, reikia pikuoti. Atrodo, tokia nesudėtinga užduotis, tačiau yra keletas dalykų, į ką verta atkreipti dėmesį. Modernūs apželdinimo kursai „Geltonas karutis“ pataria neišradinėti dviračio ir nekartoti dažnai daromų klaidų.
Japoniška 13 dienų dieta - minus 12 kg. MENIU ir atsiliepimai  (23)
2015 m. kovo 31 d. 00:13
Laikytis dietos nebadaujant?! Ir kas gi tokia nesusigundytų?! Juk pačios mėgstamiausios ir populiariausios paprastai turi atitikti 2 svarbiausius kriterijus – kad valgyti būtų galima daug, o svoris vis tiek kristų greitai. Sužinokite, ar ši japoniška dieta būtent tokia.
Monika Liu: gangsterių rajone išgyventas savaites atsiminsiu visą gyvenimą  (6)
2015 m. kovo 29 d. 00:12
Buvusią LRT projekto „Auksinis balsas“ dalyvę elektroninės muzikos kūrėją, vokalistę Moniką Liubinaitę (26 m., sceninis slapyvardis Monika Liu ) prodiuseris Deividas Zvonkus apibūdino taip: „Monika yra žėrintis perlas lietuviškos muzikos dumble.“
Maltos kalakutienos vyniotinis su sūriu
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Patiekalas, tinkantis Šv. Velykų stalui. Valgomas ir šiltas, ir šaltas, tad galima išsikepti iš anksto ir laikyti šaldytuve.
Fotografas R. Daskevičius: visada ieškau netikėtų ir savitų sprendimų
2015 m. kovo 29 d. 00:00
„Profesionalus fotografas yra tas, kuris nesivadovauja šablonais, moka bendrauti, organizuoti, valdyti projektus ir kiekvieną kartą į tą patį pažvelgti vis naujai“, – sako fotografas Robertas Daskevičius, kurį, gali būti, jau esate sutikę fiksuojantį renginio akimirkas, matėte jo darytas kulinarinių šedevrų nuotraukas, o gal net esate jį pasikvietę fotografuoti vestuvių .
Kaip žengsime į pavasarį? Avalynės mados tendencijos  (1)
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Dienos ilgėja, saulė vis dažniau kviečia į lauką, o gaivūs pavasario vėjai žaidžia ne tik plaukuose, bet ir drabužių spintose. Šį pavasarį mada alsuoja elegantišku lengvumu: švelnios, šviesios pastelinės spalvos , plonyčiai audiniai, maloniai apglėbiantys kūną, sudėlioja pavasario mados manifestą – lengvai ir paprastai.
Tobulas pyragas su varške  (2)
2015 m. kovo 28 d. 00:15
Pyragas gardus, nėra itin saldus. Varškė čia – karalienė. Aš saviškę gerai sutryniau, tačiau kitą kartą palikčiau rupesnę, ne tokią kreminę.
Aleksandras Vasiljevas: ateityje liks tik trys drabužių dydžiai
2015 m. kovo 28 d. 00:13
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas , mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Lietuvoje paskutinį kartą viešą paskaitą skaitė daugiau nei prieš penkerius metus. Balandžio 21 dieną sostinėje mados metras kvies į renginį intriguojančia tema „Seksas ir mada“, kuris, mados istoriko teigimu, taps svarbiu miesto įvykiu.
Madingiausias sezono drabužis ir 25 jo variacijos  (6)
2015 m. kovo 28 d. 00:12
Šį sezoną visi iš proto kraustosi dėl denimo. Džinsinio audinio drabužiai užvaldė visų spintas. Siūlome pasižvalgyti, kuo įdomaus galite papildyti savąją.
Meilės emigrantė: net spalvingiausiuose sapnuose nemaniau, kad gyvensiu Meksikoje  (31)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Gyvendama Lietuvoje žurnalistė Jolanta Vitkutė rašė straipsnius apie maistą, vyną, gerą skonį, kūrė poeziją, tapė, bet niekada nesvajojo apie emigraciją . Viena netikėta pažintis apvertė jos įprastą būtį aukštyn kojomis. Kaip tai nutiko?
Seksualumo horoskopas balandžiui - laukia kupidonų atakos  (3)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Balandį mus atakuos k upidonai , kurie taikliai šaudys į nerūpestingai vaikštinėjančius žmones ir dosniai skleis feromonus pavasariniame ore. Kaip į jų siautimą reaguos Zodiako ženklai, sužinosite iš mūsų sekso horoskopo .
Naminiai „Bounty“ saldainiai
2015 m. kovo 27 d. 00:15
Dievišką skanumyną galime pasigaminti ir patys!
A. Jagelavičiūtė - apie dvi populiarias šių metų įvaizdžio tendencijas  (1)
2015 m. kovo 27 d. 00:13
Agnė Jagelavičiūtė šiemet siūlo būti „gėlių vaikais” arba natūralistėmis .
A. Čelentano: gyvenimo moteris, meilės nuotykiai ir netradicinės orientacijos dukra  (13)
2015 m. kovo 27 d. 00:12
Aktorius, dainininkas, įrašų studijos savininkas Adriano Celentano buvo plevėsa ar ištikimas vyras?
Meilės romanų autorė: receptas pavargusiai mamai
2015 m. kovo 27 d. 00:10
Kodėl moterys negalėtų turėti tokios dienos, kuri pakrautų energijos pusei metų ir vėl leistų lengvai traukti moteriškomis pareigomis prikrautą vežimą? - klausia nesneniai meilės romaną išleidusi žurnalistė Lina Ever.
Per iškrovos dieną galime netekti iki 500 g  (4)
2015 m. kovo 27 d. 00:00
Kartais taip traukia prie žemės, tarsi kūnas būtų prikrautas akmenų. Toks pojūtis ypač dažnai aplanko po švenčių. Kaip palengvėti? Atsakymas paprastas – išsikraukime! Pasidomėkime, kuo sveikatai ir grožiui naudingos iškrovos dienos ir kaip neperlenkti lazdos.
„Mados infekcija“ – pirmą dieną pristatytos 8 kolekcijos
2015 m. kovo 27 d. 00:00
Penktadienio vakarą prasidėjęs jau septynioliktasis „Mados Infekcijos“ festivalis kaip ir kiekvienais metais susilaukė išskirtinio dėmesio. Pirmąjį festivalio vakarą buvo pristatytos aštuonios lietuvių bei svečių iš Latvijos ir Rusijos kolekcijos .
Pasakė, kada parskris gandrai  (8)
2015 m. kovo 26 d. 10:56
Trečiadienį šventėme Gandrines. Ši šventė Lietuvoje yra be galo svarbi paukščiams ir žmonėms. Po Gandrinių jau laukiame po visus lizdus pabyrančių gandrų. Prieš porą dienų mačiau ką tik Izraelyje darytą nuotrauką, kurioje buvo šimtai gandrų, ore sukančių ratus. Nors kelias neartimas, tačiau pavasarį namų trauka juos gena labai sparčiai. Vadinasi, po savaitės, per Velykas, gandrai turėtų būti Lietuvoje, savo namuose.
Pavasarinės Nomedos Marčėnaitės salotos
2015 m. kovo 26 d. 00:15
Naujos knygelės vaikams iliustravimu šiuo metu užimta menininkė Nomeda Marčėnaitė rado laiko ir jau šiandien, ketvirtadienį, sostinėje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“, susitiks su vaikais iš Lentvario vaikų globos namų, su kuriais keps bei kurs Velykų dekoracijas.
Bulvių daigai gali išgydyti astmą ir vėžį  (97)
2015 m. kovo 26 d. 00:12
Rekomenduojame susipažinti su priemone, kuri gali išgydyti daug sunkių ligų ir netgi vėžį . Šio liaudies medicinos vaisto pagrindą sudaro bulvių daigai.
Jau pasodino bulves: startą nulėmė ūkininko nuotaika  (16)
2015 m. kovo 26 d. 00:03
Kėdainių rajono ūkininkas Saulius Dambrauskas neužleidžia novatoriško bulvių augintojo pozicijų. Antradienį jis bene pirmasis Lietuvoje pradėjo bulviasodį.
Moteriai per gyvenimą užtenka 6 porų batų. Ar turite visas?  (21)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Suprantame, kad batų, kaip ir rankinių ar kvepalų, per daug nebūna. Tačiau iš tiesų moteriai reikia tik 6 porų batų. Smalsu, kokių ir kodėl būtent jų?
Rimas Valeikis – apie ambicijų ir seksizmo žalą  (6)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Balandžio mėnesio „Moteris“ – net 272 psl.!
"Netikras zuikis" su ryžiais
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Dar vienas patiekalas, tinkantis šv. Velykų stalui. Šį kartą pabandžiau su ryžiais - labai patiko. Kai šaltas, tai labai tinka net ant sumuštinio riekelę užsidėti.
Prieskoninių augalų sėja kovo mėnesį  (2)
2015 m. kovo 20 d. 12:29
Jau prasidėjo pavasaris , įpusėjo kovas . Dabar pats tinkamiausias laikas šildomuose šiltnamiuose pasisėti prieskoninių augalų, kad vasarą galėtumėme mėgautis jų žaluma gaminant įvairius patiekalus, gaivintis aromatinėmis arbatomis, pasiruošti jų atsargų žiemai.
Balkono daržininkystė: ką jau laikas sėti ir kas gali užaugti  (1)
2015 m. kovo 20 d. 09:48
Lietuviai šiuo metu valgo 30 proc. mažiau daržovių nei rekomenduoja sveikatos specialistai. Vis dėlto sėklų pardavėjai pastebi, kad kovo ir balandžio mėnesiais įsigyti sėklų atskuba vis daugiau jaunų šeimų. Daržovių auginimui nebūtina turėti nuosavo žemės lopinėlio – pastaruoju metu vis daugiau naujų išveistų daržovių veislių sėklų žymima užrašu „tinka auginti terasoje ir balkone“. Sėklų bendrovės vadovas Ramūnas Ažukas teigia, jog tokia veikla mažina stresą, ramina ir kainuoja gerokai pigiau nei vizitai pas psichologą. LRT.lt domisi, kokios šįmet yra daržovių ir prieskoninių žolelių „mados“, kokios naujovės ir ką specialistai patartų visiškai „žaliems“ daržininkams.
Svarbiausi pavasario darbai augalų augintojams: ką sodinti, kas naudingiausia sveikatai
2015 m. kovo 19 d. 14:02
Kovo mėnuo reikšmingas ne tik kaip pavasario pradžia. Tiek daržininkams, tiek sodininkams šiuo laiku gausu darbų. O ir auginantiems kabarinius augalus reikėtų nepamiršti, kad dabar – tinkamiausias laikas jais pasirūpinti.
Pagrindiniai pavasario darbai augalų augintojams
2015 m. kovo 19 d. 13:29
Kovo mėnuo reikšmingas ne tik kaip pavasario pradžia. Tiek daržininkams, tiek sodininkams šiuo laiku gausu darbų. O ir auginantiems kabarinius augalus reikėtų nepamiršti, kad dabar – tinkamiausias laikas jais pasirūpinti.
Agurkų daigų auginimo gudrybės  (14)
2015 m. kovo 10 d. 00:00
Agurkai dėl vertingos maistinės ir gydomosios vertės vieni populiariausių, labiausiai paplitusių šiltnaminių ir lauko daržovių. Jų vaisiai malonaus aromato, švelnaus skonio, valgomi švieži, skanūs rauginti ir marinuoti.