daigai

Prasideda salotų sezonas: kaip sulaukti gausaus derliaus  (10)
2015 m. gegužės 6 d. 01:00
Seniau mūsų salotinėse puikavosi tik žaliosios lapinės salotos , o dabar yra jau didžiulis pasirinkimas skirtingų tipų, spalvų, formų, skonių salotų. O dar jas paskaninus prieskoninėmis žalumyninėmis daržovėmis, galime sukurti maistingus salotų derinius. Beje, visi šie augalai yra ir dekoratyvūs – tad tai dar atgaiva ir akims sode, darže bei balkone.
Kaip gelbėjami augalai: per šalnas šiltnamiai primena pasakų namelius  (10)
2015 m. balandžio 30 d. 10:12
Pavasarinės šalnos – nemalonus dalykas sodininkams, bet joms spaudžiant galima išvysti ir netikėtų vaizdų. Šalnų naktį žvakėmis apšviesti šiltnamiai ir įspūdingai, ir netgi šiek tiek paslaptingai. Taip sodininkai bando apsaugoti šiltnamiuose susodintus ankstyvuosius augalus.
Kokias ir kaip agurkines daržoves auginti lysvėje ir šiltnamyje?
2015 m. balandžio 30 d. 00:00
Tam, kad būtų patogiau orientuotis, siūlome daržoves pagal biologines savybes sugrupuoti į grupes, kaip ir stengsimės darže auginti, nes jos reikalauja tų pačių auginimo sąlygų. Šį kartą apie agurkinių daržovių sėją, daigų auginimą ir jų veisles, kurios tinkamos auginti Lietuvoje.
Balkoninių gėlių kompozicijos kūrimas nuo A iki Z
2015 m. balandžio 27 d. 13:28
Penktadienio vakarą būrys sodinimą mėgstančių vilniečių laiką leido sodinimo dirbtuvėse „Papuoškime balkonus žiedais“. Jų metu moterys ne tik išmoko balkoninių gėlių sodinimo paslapčių, bet ir susikūrė po kompoziciją, kuria jau netrukus galės pasipuošti savo balkonus ar terasas.
Balkoninių gėlių kompozicijos kūrimas nuo A iki Z
2015 m. balandžio 25 d. 18:29
Žydintis balkonas – vienas iš pavasario pranašų. Tačiau, ką reikia žinoti, kad jis džiugintų akį?
Kada elektromobilis Lietuvoje taps visaverte transporto priemone?  (28)
2015 m. balandžio 20 d. 10:13
Balandžio pradžioje pasirodžiusi informacija apie gegužės 8-ąją rengiamas pirmąsias ne tik Lietuvoje , bet ir visose Baltijos šalyse standartinių elektromobilių lenktynes „Pasikrauk su Energijos tiekimu: Vilnius - Palanga “, sukėlė nemenką ažiotažą ne tik tarp šių varžytuvių dalyvių ar elektromobilius siūlančių gamintojų įgaliotųjų atstovų Lietuvoje, bet ir tarp plačiosios visuomenės.
Gėlės jūsų balkone: kada sodinti ir kaip prižiūrėti, kad gausiai žydėtų  (4)
2015 m. balandžio 19 d. 15:51
Atšilus orams pradeda sprogti pumpurai, žaliuoti žolė ir skleistis gėlės . Todėl pats metas pasirūpinti tuščiais vazonais! Manoma, kad geriausia gėles auginti ant palangių. Tad namie pasisodinkite gražiausiai žydinčių gėlių ir džiaukitės grįžusiu pavasariu!
Kad derlius džiugintų: kada sodinti agurkus pagal Mėnulio kalendorių  (6)
2015 m. balandžio 13 d. 10:57
Agurkai yra iš tropikų atkeliavęs augalas, todėl jis mėgsta šilumą. Agurkų daigus sodinti į gruntą galima tik tada, kai temperatūra ne žemesnė kaip plius 15 laipsnių.
Kada ir kaip sėti bei sodinti pomidorus  (20)
2015 m. balandžio 12 d. 17:14
Pomidorai – viena populiariausių daržovių daugelyje šalių. Ir tai visiškai nekelia nuostabos, nes jie skanūs, be to, puikiai atrodo. Kada sėti pomidorus?
Ekspertai pataria: mažos gudrybės šiltnamiui
2015 m. balandžio 8 d. 11:35
Šiltnamiai ir šiltlysvės tapo būtina kiekvieno sodo dalimi. Šitnamiais PORTA prekiaujanti įmonė „Averto“ ( www.averto.lt ) pastebi, kad „šaltąja“ plėvele dengtos šiltlysvės mūsų klimate sudaro augalams tokias sąlygas, lyg jie augtų pietuose.
Pavasarinė kūno valymo programa Kasdien - 1 kg  (9)
2015 m. balandžio 8 d. 09:24
Kokie jos ypatumai? Dieta apskaičiuota 5 dienoms, be to, kai šilti orai, daugiau norisi gerti, o tai tik privalumas, laikantis dietos! Jei svajojate iki vasaros atsikratyti kelių kilogramų, geriau jaustis ir gražiau atrodyti – ši kūno valymo programa būtent jums.
Kur slypi Velykų jėga  (89)
2015 m. balandžio 4 d. 23:00
„Dėkingi žvelkime į praeitį, aistringai gyvenkime dabartimi, viltingai apkabinkime ateitį“, – sveikindami su šv. Velykomis tikinčiuosius linkėjo Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas ir vyskupas Arūnas Poniškaitis.
SVEIKI RECEPTAI: žaliasis kokteilis vietoj kavos puodelio
2015 m. balandžio 3 d. 16:49
Augalinės kilmės mitybos specialistė Gintarė Jonaitytė pataria ir demonstruoja, kaip paprastai pasiruošti sveikus ir skanius patiekalus. Kiekvieną šeštadienį rasite po naują receptą.
S. Paltanavičius. Tokie orai – ne šiaip sau  (17)
2015 m. balandžio 2 d. 15:20
Taigi toks šių metų pavasaris. Mes norėtume kažko kito, nes čia pat – Velykos, nuotaikos turėtų būti šventinės. Tiesa, nuotaiką sau gali pakelti ir kitokiomis priemonėmis – kad ir buvimu artimų žmonių rate.
DIETA – lygesnei odai , sveikiems dantims ir gerai nuotaikai  (23)
2015 m. balandžio 2 d. 09:20
Dietos reikalingos ne tik tam, kad sulieknėtumėte. Teisingai maitinantis, dažnai galima išspręsti daugelį kitų problemų, pavyzdžiui, sustabdyti plaukų slinkimą.
Daigų pikavimas – dažniausios klaidos  (3)
2015 m. balandžio 2 d. 00:00
Kai daigeliai nebeišsitenka vazonėlyje ar daigykloje, reikia pikuoti. Atrodo, tokia nesudėtinga užduotis, tačiau yra keletas dalykų, į ką verta atkreipti dėmesį. Modernūs apželdinimo kursai „Geltonas karutis“ pataria neišradinėti dviračio ir nekartoti dažnai daromų klaidų.
Japoniška 13 dienų dieta - minus 12 kg. MENIU ir atsiliepimai  (25)
2015 m. kovo 31 d. 00:13
Laikytis dietos nebadaujant?! Ir kas gi tokia nesusigundytų?! Juk pačios mėgstamiausios ir populiariausios paprastai turi atitikti 2 svarbiausius kriterijus – kad valgyti būtų galima daug, o svoris vis tiek kristų greitai. Sužinokite, ar ši japoniška dieta būtent tokia.
Monika Liu: gangsterių rajone išgyventas savaites atsiminsiu visą gyvenimą  (8)
2015 m. kovo 29 d. 00:12
Buvusią LRT projekto „Auksinis balsas“ dalyvę elektroninės muzikos kūrėją, vokalistę Moniką Liubinaitę (26 m., sceninis slapyvardis Monika Liu ) prodiuseris Deividas Zvonkus apibūdino taip: „Monika yra žėrintis perlas lietuviškos muzikos dumble.“
Maltos kalakutienos vyniotinis su sūriu
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Patiekalas, tinkantis Šv. Velykų stalui. Valgomas ir šiltas, ir šaltas, tad galima išsikepti iš anksto ir laikyti šaldytuve.
Fotografas R. Daskevičius: visada ieškau netikėtų ir savitų sprendimų
2015 m. kovo 29 d. 00:00
„Profesionalus fotografas yra tas, kuris nesivadovauja šablonais, moka bendrauti, organizuoti, valdyti projektus ir kiekvieną kartą į tą patį pažvelgti vis naujai“, – sako fotografas Robertas Daskevičius, kurį, gali būti, jau esate sutikę fiksuojantį renginio akimirkas, matėte jo darytas kulinarinių šedevrų nuotraukas, o gal net esate jį pasikvietę fotografuoti vestuvių .
Kaip žengsime į pavasarį? Avalynės mados tendencijos  (1)
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Dienos ilgėja, saulė vis dažniau kviečia į lauką, o gaivūs pavasario vėjai žaidžia ne tik plaukuose, bet ir drabužių spintose. Šį pavasarį mada alsuoja elegantišku lengvumu: švelnios, šviesios pastelinės spalvos , plonyčiai audiniai, maloniai apglėbiantys kūną, sudėlioja pavasario mados manifestą – lengvai ir paprastai.
Tobulas pyragas su varške  (2)
2015 m. kovo 28 d. 00:15
Pyragas gardus, nėra itin saldus. Varškė čia – karalienė. Aš saviškę gerai sutryniau, tačiau kitą kartą palikčiau rupesnę, ne tokią kreminę.
Aleksandras Vasiljevas: ateityje liks tik trys drabužių dydžiai  (1)
2015 m. kovo 28 d. 00:13
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas , mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Lietuvoje paskutinį kartą viešą paskaitą skaitė daugiau nei prieš penkerius metus. Balandžio 21 dieną sostinėje mados metras kvies į renginį intriguojančia tema „Seksas ir mada“, kuris, mados istoriko teigimu, taps svarbiu miesto įvykiu.
Madingiausias sezono drabužis ir 25 jo variacijos  (6)
2015 m. kovo 28 d. 00:12
Šį sezoną visi iš proto kraustosi dėl denimo. Džinsinio audinio drabužiai užvaldė visų spintas. Siūlome pasižvalgyti, kuo įdomaus galite papildyti savąją.
Meilės emigrantė: net spalvingiausiuose sapnuose nemaniau, kad gyvensiu Meksikoje  (31)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Gyvendama Lietuvoje žurnalistė Jolanta Vitkutė rašė straipsnius apie maistą, vyną, gerą skonį, kūrė poeziją, tapė, bet niekada nesvajojo apie emigraciją . Viena netikėta pažintis apvertė jos įprastą būtį aukštyn kojomis. Kaip tai nutiko?
Seksualumo horoskopas balandžiui - laukia kupidonų atakos  (3)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Balandį mus atakuos k upidonai , kurie taikliai šaudys į nerūpestingai vaikštinėjančius žmones ir dosniai skleis feromonus pavasariniame ore. Kaip į jų siautimą reaguos Zodiako ženklai, sužinosite iš mūsų sekso horoskopo .
Naminiai „Bounty“ saldainiai
2015 m. kovo 27 d. 00:15
Dievišką skanumyną galime pasigaminti ir patys!
A. Jagelavičiūtė - apie dvi populiarias šių metų įvaizdžio tendencijas  (3)
2015 m. kovo 27 d. 00:13
Agnė Jagelavičiūtė šiemet siūlo būti „gėlių vaikais” arba natūralistėmis .
A. Čelentano: gyvenimo moteris, meilės nuotykiai ir netradicinės orientacijos dukra  (13)
2015 m. kovo 27 d. 00:12
Aktorius, dainininkas, įrašų studijos savininkas Adriano Celentano buvo plevėsa ar ištikimas vyras?