Brangakmeniai

Gamtos turtas, už kurio saugojimą galite gauti pinigų  (1)
2015 m. kovo 28 d. 10:30
Pinigais galima įvertinti ne tik tokius gamtos išteklius, kaip auksas, brangakmeniai, nafta ar akmens anglis, bet ir gyvąją gamtą - augaliją, gyvūniją. Ir nors tokios sumos sąlyginės, ūkininkai, gyvenantys saugomose teritorijose, gali realiai prisidėti prie itin retų rūšių išsaugojimo ir už tai gauti kompensacijas. GRYNAS.lt domisi, kiek Lietuvoje yra tokių ūkininkų, kokios sumos jiems mokamos ir kokios konkrečios rūšys yra saugomos.
SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą  (17)
2015 m. kovo 21 d. 00:00
Senovės astrologai kreipdavosi į žvaigždes, ieškodami atsakymo į klausimą, dėl ko tam tikri akmenys pasižymi vienokiomis ar kitokiomis magiškomis savybėmis. Jie tikėjo, kad jūsų astrologinio ženklo įtaka sėkmei yra sustiprinama segint ar nešiojantis akmenį, kuris siejamas su žvaigždynu, po kurio ženklu gimėte.
Vilniaus mažojo teatro scenoje – jaudinanti legendinių aktorių ir žiūrovų akistata  (6)
2015 m. kovo 5 d. 17:37
Ketvirtadienio ir penktadienio vakarą Vilniaus mažojo teatro scenoje – 25 – ajam jubiliejui skirtas T. Bernhardo spektaklis „Minetis“, kurį režisuoja Rimas Tuminas .
Dizainerio filosofija: gamina tai, kas kitiems „neapsimoka“
2015 m. sausio 2 d. 09:40
„Mano tikslas – ne menas iš atliekų, o protingas panaudojimas žaliavos ir medžiagų, į kurias buvo investuota nemažai darbo ir lėšų, bet dėl gamybos specifikos kažkam atrodo, kad tai jau atliekos“, - sako dizaineris Žilvinas Stankevičius . Ir savo žodžius įrodo darbais – vyro rankose medienos atliekos iš stalių dirbtuvių virsta dailiomis kėdėmis, o štai ieškantiems iš tiesų originalios dovanos artimajam, dizaineris siūlo iš lazdyno šakos padarytą kaleidoskopą, kuriame lyg brangakmeniai spindi gintaro gabalėliai, surinkti iš juvelyrų dirbtuvių. GRYNAS.lt kalbina Ž. Stankevičių, teiraudamasis, kodėl kurti iš to, kas atlieka kitiems, jam yra įdomu ir vertinga.
Iš pirmo žvilgsnio „nekaltos“ lauktuvės, kurių į lagaminą geriau nesidėti
2014 m. gruodžio 29 d. 09:03
Už tai, kad norėjo savo kolekciją papildyti reta drugelio rūšimi, Madagaskare buvo įkalintas vienas Rusijos pilietis , rašo tripspirit.com. Jis buvo suimtas nacionaliniame parke, kai bandė sugauti drugelį, įrašytą į Raudonąją knygą.
SUŽINOK: kokia ateitis tavęs laukia 2015 metais ?
2014 m. gruodžio 13 d. 00:00
Apie ateitį ir tai, kas mūsų laukia po metų ar kelių, smalsauja bene kiekvienas žmogus. Štai kelios kolegės vis tariasi, kad eis pas būrėją. Jos nori sužinoti paprastus, bet labai svarbius dalykus: kada sukurs šeimas, susilauks vaikų, kur gyventi ar verta keisti darbą...
Papasakojo apie „aistros“ investicijų tendencijas
2014 m. gruodžio 4 d. 18:25
“Juškus Gallery” susitiko su savo senais ir naujais bičiuliais pasikalbėti apie meną kaip investiciją. Savo profesionaliomis įžvalgomis pasidalino MC Wealth Management vykdomasis partneris Marius Čiuželis , kuris kalbėjo apie “aistros” investicijas, kokios jų tendencijos, subtilybės ir vertė. Vakaro metu svečiai turėjo galimybę išvysti Agnės Kišonaitės, Indrės Ercmonaitės ir Monikos Furmanavičiūtės tapybos darbus, aptarti juos su pačiomis autorėmis.
Lietuvoje šią savaitę švenčia Žibintų šventę: kas tai? FOTO
2014 m. lapkričio 12 d. 10:08
Šią savaitę ne viename Lietuvos vaikų darželyje ar mokykloje vaikai švenčia Žibintų šventę. Kas tai per šventė, pasakoja darželio „Saulužės vaikai" vadovė Jolanta Augustinavičiūtė-Porochnia ir darželyje dirbanti vaikų psichologė Dovilė Jankauskienė.
Dantų puošyba: madinga ar žalinga?  (1)
2014 m. lapkričio 4 d. 00:00
Žibantis akmenukas ant danties – prieš kelerius metus buvęs mados topas . Tačiau ar taip yra dabar – abejotina. Moterys labiau vertina sveikus ir baltus dantis, o žibančių dantų papuošalų pageidauja reta.
Patarimai, kaip greitai išgliaudyti granatą
2014 m. spalio 24 d. 11:10
Granatai – rudens brangakmeniai, tačiau daugelis žmonių jais nesimėgauja, nes lobis slypi viduje, jį sunku atrasti.
25 geriausios Coco Chanel citatos  (31)
2014 m. rugsėjo 19 d. 08:15
Garsiajai madam Coco rugpjūtį sukaktų 131 metai. Ši moteris, jos požiūris į gyvenimą , moters grožį, meilę ir į vyrus tebėra aktualūs iki šiol.
Edinburgo gidas
2014 m. rugsėjo 19 d. 07:26
Edinburgas šaunus tuo, kad niekuomet nereikės ilgai ieškoti priežasties, kodėl verta jį aplankyti. Čia visuomet vyksta kažkas įdomaus ir naujo, kažkas, kas jums tikrai patiks ir negalėsit atitraukti akių. Žymusis „Hogmanay“ festivalis tikrai nėra vienintelė dėmesio verta šventė. Galva nesunkiai pradeda svaigti vien pažiūrėjus į nuostabią miesto architektūrą, - nuo aukštąją uolą apraizgiusios pilies iki pat senamiesčio, apipinto viduramžių legendomis.
Labiausiai šokiruojantis dailininkas, kurio mums pavydi pasaulis  (117)
2014 m. rugsėjo 12 d. 17:00
Bene garsiausias ir labiausiai šokiruojantis Lietuvos tapytojas. Taip galima pristatyti neseniai savo 56 gimtadienį atšventusį Šarūną Sauką.
Druska: kuo naudinga ar žalinga ir ar tikrai reikia jos atsisakyti  (14)
2014 m. rugsėjo 2 d. 06:30
Druska – kasdien vartojamas maisto pagardas. Pastaruoju metu dažnai perspėjama apie druskos žalą organizmui. Tai nejaugi reikia valgyti tik prėską maistą? Juk druska vartojama ne vieną tūkstantmetį – kodėl šitiek amžių nekenkdavo, ar anksčiau druska buvo kitokia? Tikrai taip!
Nematoma moters prabangos paslaptis
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:10
1975 metais garsi Meksikos aktorė Maria Felix įžengė pro prabangaus Paryžiaus butiko duris. Viešnia buvo ne viena: iš paskos, pririštas už pavadėlio, lėtai žingsniavo nedidelis krokodilas. Butiko darbuotojai maloniai sutiko gerbiamą damą ir nė žodeliu neprasitarė apie jos „naminį“ augintinį.
Spalvingoji Indija: mitologiją ir tikrovę supinančios legendos
2014 m. rugpjūčio 28 d. 15:03
Ko gero kiekviena Indijos vieta turi bent po vieną nuostabią legendą, kurioje sunkiai atskiriamos ribos tarp mitologijos ir tikrovės. Indiškos legendos ne tik gražios ir patraukiančios – jos pažymi pasaulio tvarką. Tokią, kur viskas įvyksta taip, kaip turi įvykti, kur nepažeidžiama pasaulio harmonija. Kur valdo kilmingi ir teisingi. Kur išlaikoma ir gerbiama religinė tradicija.
Ko nežinojome apie vieną prabangiausių ženklų
2014 m. rugpjūčio 22 d. 10:08
„Cartier“ – vardas, kurį neabejotinai atpažins kiekviena išskirtiniams aksesuarams ir kvepalams neabejinga moteris. Prabangos ir subtilumo derinys, užburiantis visus, netgi pačius didžiausius snobus ir estetus. Kokia tokios fenomenalios sėkmės paslaptis?
5 mitai apie aksesuarus + LAIMĖTOJOS
2014 m. rugpjūčio 13 d. 00:00
Yra nemažai mitų susijusių su mados aksesuarų pasirinkimu ir derinimu, kuriais šventai tiki daugelis moterų.  „ Luxury Life “  sugriauna 5 populiariausius mitus apie papuošalus.
Dubajus: skurdas, prabanga, viešumoje smerkiami bučiniai  (26)
2014 m. birželio 23 d. 17:32
Jungtinių Arabų Emyratų širdis yra Dubajus, nors sostinė Abu Dabis tačiau viskas sukasi apie Dubajų, vieną prabangiausių miestų pasaulyje, kuris nepalieka abejingų. Mirgantis, lyg ne šio pasaulio viešbučiais, skulptūromis, sunkiai suvokiamais vaizdais, ko visiškai nebuvo prieš 50 metų.
D. Anthony: jaunuolis, kurio laisvalaikio pramoga tapo pragyvenimo šaltiniu  (8)
2014 m. balandžio 11 d. 11:57
Vikšreliai, augalai, fejerverkai, lazeriai – maždaug taip keitėsi 21 metų koledžo studento Drake'o Anthony pomėgiai nuo vaikystės iki šių dienų. Chemijos besimokantis jaunuolis konferencijoje „ Login “ papasakojo, kaip jis tapo viena iš „Youtube“ žvaigždžių – jo kanalas, kuriame galima pamatyti, kaip D. Anthony gaminasi ir lazerius susilaukė jau 45 mln. peržiūrų.
Futbolo legenda Pelė parduoda iš savo plaukų kurtus deimantus  (7)
2014 m. balandžio 8 d. 17:22
Likus dviem mėnesiams iki pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje brazilų futbolo legenda Pelė savo fanams pateikė ypatingą staigmeną. Triskart pasaulio čempiono gerbėjai galės įsigyti iš jo plaukų sukurtų deimantų, praneša agentūra AFP.
Kokių iš pažiūros „nekaltų“ lauktuvių į lagaminą geriau nesidėti?
2014 m. kovo 17 d. 08:43
Už tai, kad norėjo savo kolekciją papildyti reta drugelio rūšimi, Madagaskare buvo įkalintas vienas Rusijos pilietis , rašo tripspirit.com. Jis buvo suimtas nacionaliniame parke, kai bandė sugauti drugelį, įrašytą į Raudonąją knygą.
Seime pagerbti Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai  (3)
2014 m. vasario 16 d. 22:02
Vasario 16 d., sekmadienį, Seime įvyko 2013-ųjų Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų pagerbimo ir kūrybos pristatymo renginys.
Pagalba vaikui keičiant aplinką: tikri gyvenimiški atvejai
2014 m. sausio 28 d. 10:50
Ko gali netekti vaikas, persikraustant į naujus namus, kokie vaiko elgesio pokyčiai po persikraustymo, ką daryti, kai prireikia keisti ugdymo įstaigą, kokių priemonių imtis, kai išvykstate į kitą šalį - šiuos ir daugelį kitų klausimų aptaria klinikinis psichologas Vytis Valantinas.
Ką žada Rytų horoskopas Arklio metams?  (7)
2014 m. sausio 1 d. 00:00
Kokias staigmenas, pokyčius ir netikėtumus mums žada Arklio metais Rytų astrologai?
Parduotuvės nerimauja: užplūs tie, kurių nelaukiama  (99)
2013 m. gruodžio 31 d. 08:53
Po švenčių pardavėjai bus užimti ne tik prekių pardavimu, bet ir nepatenkintų kalėdinėmis dovanomis klientų aptarnavimu. Prekybininkai pripažįsta - po švenčių prekių grąžinimų padaugėja, o kartu prasitaria ir apie vartotojų teisėmis piktnaudžiaujančius klientus.
„Seniausių pasaulyje deimantų“ atradėjai kalami prie gėdos stulpo  (17)
2013 m. gruodžio 30 d. 17:30
2007 metais tarptautinė mokslininkų komanda prestižiniame recenzuojamame mokslo žurnale „ Nature “ pirmą kartą publikavo mokslinį darbą apie jų atrastus mažučius brangakmenius, slypinčius Vakarų Australijos Jack Hills vietovėje iškastų cirkono kristalų įbrėžimuose ir įskilimuose. Tačiau atlikus papildomų tyrimų paaiškėjo, jog šie brangakmeniai – iš tiesų visai ne deimantai, o poliravimo pasta, kristalų ruošimo laboratoriniams tyrimams metu įsispraudusi į mikroskopinius įbrėžimus.
Gražiausia Visatos mergina, verta deimantų  (8)
2013 m. lapkričio 12 d. 13:53
Gražiausiai Visatos merginai brangakmeniai tikrai tinka. Ypatingai, kai jų tiek daug! „Mis Visata 2013“ laimėtoja Gabriela Isler pirmojo savo oficialaus pasirodymo metu pristatė maudymosi kostiumėlį, vertą milijono dolerių!
Naujoji „Mis Visata“ pademonstravo milijono dolerių vertės maudymosi kostiumėlį
2013 m. lapkričio 11 d. 19:21
Naujoji " Mis Visata " Gabriela Isler iš Venesuelos sekmadienį Maskvoje jau ėmėsi savo naujųjų pareigų - pozavo su brangakmeniais puoštu ir 1 mln. dolerių kainuojančiu maudymosi kostiumėliu.