blyneliai

Julijos virtuvė. Bananiniai blyneliai
2015 m. lapkričio 7 d. 00:15
Kai kalba sukasi apie blynus , nėra ko nemėgti. Esu tikra, kad kiekvienam retkarčiais patinka pasimėgauti didžiule lėkšte katik iškeptų blynelių. Žinoma, visi turime savo mėgstamiausius receptus, bet apskritai, blynai yra tikra palaima.
Kodėl tiek daug sveikos mitybos rekomendacijų, o retas jų laikosi?  (9)
2015 m. lapkričio 6 d. 13:07
Sveika mityba – viena aktualiausių bei labiausiai plėtojamų temų ir ypatingai artėjant lapkričio 8 d., kai minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į mitybą, nuo kurios priklauso ne tik gera savijauta, bet ir sveikata . Tačiau net ir daug žinodami, domėdamiesi, žmonės nesilaiko sveikos subalansuotos mitybos principų, o tam yra keletas priežasčių.
Savaitės sveikų pusryčių planas  (18)
2015 m. lapkričio 2 d. 06:30
Nemanykite, kad sveiki patiekalai yra neskanūs, neišradingi. Tai įrodo savaitės sveikų pusryčių planas.
Šiuos patiekalus jūs neteisingai valgėte visą gyvenimą – pažiūrėkite, kaip reikia iš tiesų VIDEO  (10)
2015 m. lapkričio 1 d. 00:00
Ar žinote, kaip patogiausia valgyti makaronus? Vištienos sparnelius? Ar su6ius? Neabejojame, kad daugelis jūsų neteisingai juos valgė visą gyvenimą. Pažiūrėkite, kaip valgyti juos yra kur kas paprasčiau ir skaniau!
10 gurmaniškų filmų vietoj vakarienės
2015 m. spalio 31 d. 00:10
Būną filmų, kuriuos žiūrėdamas juokiesi iki ašarų arba lieji graudžias ašaras finalinėje scenoje. Ir būna filmų, kuriuos žiūrint burnoje kaupiasi seilės, o pilvas nenustoja gurgti iš alkio. Kodėl? Nes tokie filmai pasakoja apie vieną didžiausių malonumų pasaulyje – maistą .
10 gurmaniškų filmų vietoj vakarienės
2015 m. spalio 27 d. 12:43
Būną filmų, kuriuos žiūrėdamas juokiesi iki ašarų arba lieji graudžias ašaras finalinėje scenoje. Ir būna filmų, kuriuos žiūrint burnoje kaupiasi seilės, o pilvas nenustoja gurgti iš alkio. Kodėl ? Nes tokie filmai pasakoja apie vieną didžiausių malonumų pasaulyje – maistą.
Jaukiam vakarui: 10 gurmaniškų filmų vietoj vakarienės  (13)
2015 m. spalio 27 d. 12:14
Būną filmų, kuriuos žiūrėdamas juokiesi iki ašarų arba lieji graudžias ašaras finalinėje scenoje. Ir būna filmų, kuriuos žiūrint burnoje kaupiasi seilės, o pilvas nenustoja gurgti iš alkio. Kodėl ? Nes tokie filmai pasakoja apie vieną didžiausių malonumų pasaulyje – maistą.
Greitai paruošiamas meniu, kuris padeda įveikti alkį ir taupyti kalorijas  (4)
2015 m. spalio 26 d. 00:00
„Atradau naujus produktus apie kuriuos ankščiau net nebūčiau pagalvojusi. Man tai buvo tarsi nušvitimas“, – prisipažįsta 15 dieną lieknėjanti Živilė. Ji laikosi specialaus mitybos specialisto Artūro Sujetos sudaryto mitybos plano (planas žemiau). Jame – paprasti, lengvai pagaminami, tačiau organizmui vertingi produktai.
Cukinijų blyneliai su morkomis
2015 m. spalio 14 d. 00:15
Daržovių mėgėjams patiks šie blyneliai, be to, juos galima patiekti kaip garnyrą prie antrojo patiekalo.
Traškūs morkų blyneliai
2015 m. spalio 7 d. 13:01
Blynai su obuoliais
2015 m. spalio 5 d. 00:15
Galiu pasigirti, kad blynus kepti man sekasi. Visokius. Ir saldžius, ir sūrius. Ir plonyčius lietinius, ir tradicinius mielinius. Labiausiai mūsų namuose mėgstami stori miltiniai blynai su įvairiais įdarais.
Blyneliai su bananais ir kokosų pienu
2015 m. rugsėjo 29 d. 00:00
Šie tailandietiški blyneliai – puikus kasdienių patiekalų paįvairinimas. Kokosų pieno ir bananų skoniai nuostabiai dera tarpusavyje.
Ką pagaminti iš kokosų pieno: 1 produktas – 4 skirtingi receptai
2015 m. rugsėjo 25 d. 12:35
Dar visai neseniai kokosų pienas parduotuvių lentynose visiems atrodė egzotika – prabangos dalykas, kuris neaišku, kam skirtas ir kur bei kaip naudojamas. Šiuolaikinės šeimininkės jau gali drąsiai eksperimentuoti virtuvėje su netradiciniais produktais, išgaudamos vis naujus patiekalų derinius. Kartais užtenka vieno ingrediento, kad dienos meniu būtų kitoks nei įprastai – jo didenybė kokosų pienas.
Išskirtinis interviu su A. Cholina Maskvoje: dabar gyvenu ir dirbu taip, kaip noriu  (69)
2015 m. rugsėjo 25 d. 00:00
Tai turbūt ilgiausiai mano kada nors darytas ir rengtas interviu. Su kūrybos 25-metį mininčia savo vardo teatro įkūrėja, choreografe, režisiere Anželika Cholina (45 m.) praleidau bemaž dvylika valandų, o tam, kad pajusčiau, kuo gyvena, kaip dirba ši talentinga asmenybė, specialiai skridau į Maskvą.
Išmėginkite: keturi gardūs receptai su kokosų pienu  (2)
2015 m. rugsėjo 24 d. 10:57
Dar visai neseniai kokosų pienas parduotuvių lentynose visiems atrodė egzotika – prabangos dalykas, kuris neaišku, kam skirtas ir kur bei kaip naudojamas. Šiuolaikinės šeimininkės jau gali drąsiai eksperimentuoti virtuvėje su netradiciniais produktais, išgaudamos vis naujus patiekalų derinius. Kartais užtenka vieno ingrediento, kad dienos meniu būtų kitoks nei įprastai – jo didenybė kokosų pienas.
9 blogiausių pusryčių variantai  (51)
2015 m. rugsėjo 16 d. 06:30
Vieni tyrimai rodo, kad valgyti pusryčius nėra būtina, norint sulieknėti, tačiau nereikėtų pratintis praleisti pirmą dienos patiekalą. Su tinkamais pusryčiais gaunate energijos dienai, nekyla noro užkandžiauti, taip pat sumažinama kai kurių chroninių ligų rizika.
Cukinijų blyneliai su varške
2015 m. rugsėjo 7 d. 00:15
Patys skaniausi cukinijų blyneliai man yra šie – su varške. Labai tikslių kiekių nenurodau, dedu viską kaip man atrodo skanu.
Aguročiai ir patisonai: ko apie jų auginimą dar nežinojote
2015 m. rugpjūčio 26 d. 11:36
Aguročiai (Cucurbita pepo L. var. giraumontia D.) – viena iš paprastojo moliūgo atmainų, dažniausiai krūminės formos. Aguročiai kaip ir cukinijos , kilusios iš Italijos. Lietuvoje plačiai auginami nuo 1970 m.
Didžioji paslaptis, ką daryti, jog sulauktumėte neregėto cukinijų derliaus (+ receptai)  (20)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 00:02
Cukinijos (Cucurbita pepo, brevicaulis) – tai aguročių atmaina, kilusi iš Italijos su mažesniais, švelnesnės odelės ir minkštesniu vidumi vaisiais. Jos ištvermingesnės nepalankioms metereologinėms sąlygoms ir dera gausiau už aguročius. Jos itin mėgstamos Vakarų Europoje ir Amerikoje. Lietuvoje plačiau auginamos nuo 1985 metų.
Grilio kultūra pasaulyje: ką ir kaip kepa pasaulio tautos  (3)
2015 m. rugpjūčio 6 d. 15:14
Kai pagalvojame apie grilį – dažniausiai jis mums asocijuojasi su armėniškais šašlykais ar amerikietiškais mėsainiais barbekiu padaže. Tačiau pasaulyje vyrauja ne tik šios grilio kepimo tendencijos, kilusios iš tradicijų, puoselėtų ilgus šimtmečius.
Tinginių bulviniai blynai vos per 5 min.  (13)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 09:18
Šį kartą siūlome receptą labai praktiškoms moterims. Nuo vakar dienos pietų liko bulvių košės? Neverta jos išmesti! Galite pagaminti labai gardžius bulvinius blynus.
Paviešintas slaptas „McDonald’s“ valgiaraštis  (137)
2015 m. liepos 25 d. 12:00
Veikiausiai ne vienas esame girdėję gandų, kad egzistuoja slapti restoranų valgiaraščiai, iš kurių gali užsisakyti ne kiekvienas. Štai kodėl ši informacija yra tokia įdomi. Pasirodo, kad slaptas „McDonald’s“ valgiaraštis iš tiesų egzistuoja, rašo „The Business Insider“.
O. Pikul-Jasaitienei nėštumą lengvino bananas  (65)
2015 m. liepos 11 d. 09:52
Skaičiuodama paskutines nėštumo dienas Oksana Pikul-Jasaitienė stengėsi kuo daugiau laiko praleisti namuose skaitydama knygas ar tiesiog džiaugdamasi ramybe. Nei vakarėliai, nei draugių susibūrimai jos nebeviliojo.
Kaip iškepti tobulus prancūziškus blynelius  (9)
2015 m. liepos 11 d. 00:00
Šie iš Prancūzijos kilę blyneliai su įvairiais priedais tiks net ir prašmatniausiam stalui kaip karštas arba šaltas užkandis.
Dukano dieta išbandyta! Tomos istorija  (14)
2015 m. liepos 3 d. 00:00
Visame pasaulyje populiarią Dukano dietą sudaro keturi etapai: ataka, kaita, įtvirtinimas ir galutinė stabilizacija. Jos sumanytojas prancūzas gydytojas dr. Pjeras Dukanas (Pierre Dukan) teigia, kad šiuose etapuose ir slypi dietos veiksmingumas, mat jos besilaikantis žmogus turi galimybę stabilizuoti savo svorį ir niekada nebepriaugti numestų kilogramų. Gydytojui pritaria ir mūsų pašnekovė ‒ biuro vadovė Toma. Besilaikydama Dukano dietos mergina atsikratė nepageidaujamo svorio ir pakeitė mitybos įpročius.
A. Užkalnis tikrino bevardę taverną Kretoje ir lygino su Palanga  (212)
2015 m. birželio 7 d. 12:28
Kam lyginti mažą žvejų kaimelį Kretoje su Palanga ? Tam, kad abiejų šalių virtuvė panašiai nukentėjo nuo turizmo ir atsilikusių valgytojų.
Purūs morkų blyneliai su razinomis  (1)
2015 m. birželio 7 d. 01:00
Gražios oranžinės spalvos blyneliai ypač skanūs šilti. Galima patiekti su grietine arba tepamuoju sūreliu be priedų.
Burnoje tirpstantys amerikietiški blyneliai  (13)
2015 m. birželio 4 d. 09:41
Dalinamės mūsų jau išbandytu receptu. Labai purūs, lengvi ir ypač gardūs blynai, kuriems neatsispirs ir suaugę, ir vaikai.