blyneliai

Traškūs morkų blyneliai
2015 m. spalio 7 d. 13:01
Blynai su obuoliais
2015 m. spalio 5 d. 00:15
Galiu pasigirti, kad blynus kepti man sekasi. Visokius. Ir saldžius, ir sūrius. Ir plonyčius lietinius, ir tradicinius mielinius. Labiausiai mūsų namuose mėgstami stori miltiniai blynai su įvairiais įdarais.
Blyneliai su bananais ir kokosų pienu
2015 m. rugsėjo 29 d. 00:00
Šie tailandietiški blyneliai – puikus kasdienių patiekalų paįvairinimas. Kokosų pieno ir bananų skoniai nuostabiai dera tarpusavyje.
Ką pagaminti iš kokosų pieno: 1 produktas – 4 skirtingi receptai
2015 m. rugsėjo 25 d. 12:35
Dar visai neseniai kokosų pienas parduotuvių lentynose visiems atrodė egzotika – prabangos dalykas, kuris neaišku, kam skirtas ir kur bei kaip naudojamas. Šiuolaikinės šeimininkės jau gali drąsiai eksperimentuoti virtuvėje su netradiciniais produktais, išgaudamos vis naujus patiekalų derinius. Kartais užtenka vieno ingrediento, kad dienos meniu būtų kitoks nei įprastai – jo didenybė kokosų pienas.
Išskirtinis interviu su A. Cholina Maskvoje: dabar gyvenu ir dirbu taip, kaip noriu  (69)
2015 m. rugsėjo 25 d. 00:00
Tai turbūt ilgiausiai mano kada nors darytas ir rengtas interviu. Su kūrybos 25-metį mininčia savo vardo teatro įkūrėja, choreografe, režisiere Anželika Cholina (45 m.) praleidau bemaž dvylika valandų, o tam, kad pajusčiau, kuo gyvena, kaip dirba ši talentinga asmenybė, specialiai skridau į Maskvą.
Išmėginkite: keturi gardūs receptai su kokosų pienu  (2)
2015 m. rugsėjo 24 d. 10:57
Dar visai neseniai kokosų pienas parduotuvių lentynose visiems atrodė egzotika – prabangos dalykas, kuris neaišku, kam skirtas ir kur bei kaip naudojamas. Šiuolaikinės šeimininkės jau gali drąsiai eksperimentuoti virtuvėje su netradiciniais produktais, išgaudamos vis naujus patiekalų derinius. Kartais užtenka vieno ingrediento, kad dienos meniu būtų kitoks nei įprastai – jo didenybė kokosų pienas.
9 blogiausių pusryčių variantai  (51)
2015 m. rugsėjo 16 d. 06:30
Vieni tyrimai rodo, kad valgyti pusryčius nėra būtina, norint sulieknėti, tačiau nereikėtų pratintis praleisti pirmą dienos patiekalą. Su tinkamais pusryčiais gaunate energijos dienai, nekyla noro užkandžiauti, taip pat sumažinama kai kurių chroninių ligų rizika.
Cukinijų blyneliai su varške
2015 m. rugsėjo 7 d. 00:15
Patys skaniausi cukinijų blyneliai man yra šie – su varške. Labai tikslių kiekių nenurodau, dedu viską kaip man atrodo skanu.
Aguročiai ir patisonai: ko apie jų auginimą dar nežinojote
2015 m. rugpjūčio 26 d. 11:36
Aguročiai (Cucurbita pepo L. var. giraumontia D.) – viena iš paprastojo moliūgo atmainų, dažniausiai krūminės formos. Aguročiai kaip ir cukinijos , kilusios iš Italijos. Lietuvoje plačiai auginami nuo 1970 m.
Didžioji paslaptis, ką daryti, jog sulauktumėte neregėto cukinijų derliaus (+ receptai)  (20)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 00:02
Cukinijos (Cucurbita pepo, brevicaulis) – tai aguročių atmaina, kilusi iš Italijos su mažesniais, švelnesnės odelės ir minkštesniu vidumi vaisiais. Jos ištvermingesnės nepalankioms metereologinėms sąlygoms ir dera gausiau už aguročius. Jos itin mėgstamos Vakarų Europoje ir Amerikoje. Lietuvoje plačiau auginamos nuo 1985 metų.
Grilio kultūra pasaulyje: ką ir kaip kepa pasaulio tautos  (3)
2015 m. rugpjūčio 6 d. 15:14
Kai pagalvojame apie grilį – dažniausiai jis mums asocijuojasi su armėniškais šašlykais ar amerikietiškais mėsainiais barbekiu padaže. Tačiau pasaulyje vyrauja ne tik šios grilio kepimo tendencijos, kilusios iš tradicijų, puoselėtų ilgus šimtmečius.
Tinginių bulviniai blynai vos per 5 min.  (13)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 09:18
Šį kartą siūlome receptą labai praktiškoms moterims. Nuo vakar dienos pietų liko bulvių košės? Neverta jos išmesti! Galite pagaminti labai gardžius bulvinius blynus.
Paviešintas slaptas „McDonald’s“ valgiaraštis  (137)
2015 m. liepos 25 d. 12:00
Veikiausiai ne vienas esame girdėję gandų, kad egzistuoja slapti restoranų valgiaraščiai, iš kurių gali užsisakyti ne kiekvienas. Štai kodėl ši informacija yra tokia įdomi. Pasirodo, kad slaptas „McDonald’s“ valgiaraštis iš tiesų egzistuoja, rašo „The Business Insider“.
O. Pikul-Jasaitienei nėštumą lengvino bananas  (65)
2015 m. liepos 11 d. 09:52
Skaičiuodama paskutines nėštumo dienas Oksana Pikul-Jasaitienė stengėsi kuo daugiau laiko praleisti namuose skaitydama knygas ar tiesiog džiaugdamasi ramybe. Nei vakarėliai, nei draugių susibūrimai jos nebeviliojo.
Kaip iškepti tobulus prancūziškus blynelius  (9)
2015 m. liepos 11 d. 00:00
Šie iš Prancūzijos kilę blyneliai su įvairiais priedais tiks net ir prašmatniausiam stalui kaip karštas arba šaltas užkandis.
Dukano dieta išbandyta! Tomos istorija  (14)
2015 m. liepos 3 d. 00:00
Visame pasaulyje populiarią Dukano dietą sudaro keturi etapai: ataka, kaita, įtvirtinimas ir galutinė stabilizacija. Jos sumanytojas prancūzas gydytojas dr. Pjeras Dukanas (Pierre Dukan) teigia, kad šiuose etapuose ir slypi dietos veiksmingumas, mat jos besilaikantis žmogus turi galimybę stabilizuoti savo svorį ir niekada nebepriaugti numestų kilogramų. Gydytojui pritaria ir mūsų pašnekovė ‒ biuro vadovė Toma. Besilaikydama Dukano dietos mergina atsikratė nepageidaujamo svorio ir pakeitė mitybos įpročius.
A. Užkalnis tikrino bevardę taverną Kretoje ir lygino su Palanga  (212)
2015 m. birželio 7 d. 12:28
Kam lyginti mažą žvejų kaimelį Kretoje su Palanga ? Tam, kad abiejų šalių virtuvė panašiai nukentėjo nuo turizmo ir atsilikusių valgytojų.
Purūs morkų blyneliai su razinomis  (1)
2015 m. birželio 7 d. 01:00
Gražios oranžinės spalvos blyneliai ypač skanūs šilti. Galima patiekti su grietine arba tepamuoju sūreliu be priedų.
Burnoje tirpstantys amerikietiški blyneliai  (13)
2015 m. birželio 4 d. 09:41
Dalinamės mūsų jau išbandytu receptu. Labai purūs, lengvi ir ypač gardūs blynai, kuriems neatsispirs ir suaugę, ir vaikai.
Amerikietiški pusryčiai A. Užkalnį privertė jaustis civilizuotu  (448)
2015 m. gegužės 31 d. 14:24
Jei valgai pusryčius ne namie, tai apie tave daug pasako. Reiškia, sugebi atsikelti anksčiau ryte, kad galėtum išsikrapštyti iš namų. Be to, tai signalizuoja, kad gyvenime turbūt esi šiek tiek keliavęs, nes išskyrus tuos, kas yra gimęs ir užaugęs Amerikoje, mieste pusryčiauti įprantama gyvenant viešbučiuose. Bent jau man tikrai buvo būtent taip, ir aš to nesigėdinu.
A. Užkalnis nelaukė Vilniuje antro žmoniško meksikietiško restorano  (275)
2015 m. gegužės 17 d. 13:20
Vilniuje taip jau Dievo patvarkyta nuo seno, kad yra vienas Gedimino pilies bokštas, viena Prezidentūra , vieni Valdovų rūmai , vienas oro uostas ir vienas geras meksikiečių restoranas. Ir visi galvojo, kad taip ir bus per amžius, nes kam lietuviams daugiau Šiaurės Amerikos pramanų, mums ir taip gerai, mes labiau linkę prie tikrojo Baltijos jūros paveldo: picų ir šašlykų.
Greiti biskvitiniai blynukai , kepti sumuštinių keptuvėje  (1)
2015 m. gegužės 15 d. 10:43
Blynus mėgsta visi: ir dideli, ir maži. Tik pavasariui atėjus daugelis dejuoja: per riebu, per daug kalorijų... Mes jums siūlome tobulą variantą: greiti ir iškepti be riebalų blyneliai.
SKANUMĖLIS: aguročių blyneliai
2015 m. gegužės 11 d. 10:51
Lietiniai blynai (skaniausi pasaulyje)  (1)
2015 m. balandžio 12 d. 00:15
Receptas visiems, kurie mėgsta lietinius … ir tiems, kam pirmas blynas visada prisvyla. Garantuoju, kad šį kartą Jums pavyks! Pagaminti labai lengva, o blyneliai gaunasi plonyčiai, su apskrudusiais krašteliais, kvepiantys ir visai neriebalingi. Galima kepti ir visai be aliejaus. Aš šio recepto nekeisčiau į jokį kitą.
20 dalykų, kuriuos keliautojas turi nuveikti tik kartą gyvenime  (16)
2015 m. balandžio 7 d. 08:19
Pasaulyje yra daugybė nepakartojamų kampelių, kuriuos būtinai turite aplankyti bent kartą gyvenime. Tačiau pat yra ir nuolat sausakimšų turistinių vietų, dėl kurių tik sugaištumėte laiką.
Pasninkas: 4 nesudėtingi receptai be mėsos
2015 m. balandžio 3 d. 00:15
Ir pasninkaujant galima skaniai valgyti. Siūlome kelis nesudėtingus receptus: bulvių kotletai su grybais, orkaitėje kepti žiediniai kopūstai su česnakais, daržovių blyneliai, ryžių rutuliukai su keptų daržovių padažu.
Greiti blyneliai su krabų lazdelėmis  (4)
2015 m. kovo 15 d. 00:00
Greiti ir skanūs blyneliai tinka pusryčiams, pietums ir vakarienei. Receptu dalijasi skaitytoja Laima.
Vieno šaukšto mieliniai blyneliai  (16)
2015 m. vasario 23 d. 14:48
Dalinamės DELFI konkursui atsiųstu Gerdos M. blynelių receptu.
Amerikietiški blyneliai
2015 m. vasario 18 d. 00:00
Burnoje tirpstantys blyneliai