Bigbank

Šiauliuose triumfavęs T. Vaitkus laimėjo 1000 eurų  (7)
2015 m. liepos 26 d. 22:14
Sekmadienį skambėjo ne tik Paryžius nuo „Tour de France“ dviračių lenktynių, bet ir Šiaulių miesto centras – čia vyko ketvirtasis Lietuvos „Bigbank plento taurės“ etapas, kuriame nugalėjo „Tour de France“ lenktynėse užsigrūdinęs Tomas Vaitkus iš „Best Team“ komandos.
Dviratininkams varžybose laimėti padeda ir tos pačios kojinės  (3)
2015 m. liepos 10 d. 11:23
Dviračiai kasmet vis labiau užkariauja lietuvių širdis. Jau šeštus metus organizuojamos „Bigbank Lietuvos plento taurės“ varžybos sutraukia vis didesnį būrį dviračių sporto entuziastų, o šiemet planuojama, kad visuose lenktynių etapuose iš viso sudalyvaus daugiau nei du tūstančiai dviratininkų.
Mindami pedalus pavasarį sostinėje palydėjo 627 dviratininkai  (1)
2015 m. birželio 1 d. 13:21
627-i dviratininkai sekmadienį stojo prie starto linijos varžytis trečiajame „Bigbank dviračių plento taurės“ etape. Vilniaus gatvėmis nusidriekusioje 9 km ilgio trasoje jėgas išmėgino ir profesionalai, ir mėgėjai. Pastarieji pradėjo varžybas ir lenktyniavo vieno rato (9 km) km „Judėjimas visiems“ trasoje.
8 vaikų šeimoje išaugusi Svetlana: pinigų nepadaugės, jeigu atžalų nebus  (16)
2015 m. gegužės 22 d. 13:09
„Kaip tu gyveni, taip ir gyvensi – kur dvi burnos valgo, ten ir trys pavalgys“, – sako Svetlana Bagrova, moteris, kuri puikiai žino, ką gyvenime reiškia dalintis. Ji užaugo turėdama net šešias seseris ir vieną brolį, tačiau niekada nesistebėjo savo šeimos gausa. „Yra ir valio!“, – juokavo viena iš DELFI ir BIGBANK Metų šeimos 2015 – Bagiočiūnų – narių.
Skelbiama Metų šeima 2015!  (34)
2015 m. gegužės 15 d. 12:04
Didžiulio dėmesio susilaukę DELFI ir BIGBANK Metų šeimos 2015 rinkimai baigėsi! Sveikiname visus dalyvavusius su šiandien švenčiama Tarptautine šeimos diena ir jos proga skelbiame 4 savaites trukusių rinkimų laimėtojus!
Po penkerių metų jau nebebūsime tik krepšinio tauta?  (9)
2015 m. gegužės 13 d. 17:41
Šiandien nieko nebestebina masiniai bėgimo ar dviračių renginiai-varžybos. Daugelyje miestų bei miestelių tokios varžybos tampa kasmete tradicija ir yra vieni populiariausių renginių Lietuvoje. Tačiau, ar mes esame tik bėgikų, dviratininkų arba krepšininkų tauta? Anaiptol – augantis tautiečių susidomėjimas ir kitomis sporto šakomis rodo, kad lietuviai nebijo išbandyti įvairesnį sportą – futbolą, paplūdimio tinklinį, šiaurietišką ėjimą, alpinizmą ar orientavimosi sportą.
Kaune sekmadienį surengta dviratininkų šventė  (8)
2015 m. gegužės 10 d. 15:29
Sekmadienį Kaune vyko didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“ antrasis etapas. Lenktynės rengtos vaizdingame Nemuno šlaite, šalia miesto centro, o trasą galėjo išbandyti ir varžybų įtampos užgrūdinti dviratininkai, ir mėgėjai. Pastarieji turėjo progą jėgas išmėginti specialioje „Judėjimas visiems“ distancijoje.
Sirgaliaus kalendorius: savaitgalį Lietuvoje – A. Didžbalio, G. Titenio ir L. Asadauskaitės startai  (1)
2015 m. gegužės 8 d. 09:52
Šį savaitgalį sporto sirgaliai turės galimybę išvysti Lietuvoje rungtyniaujančius tituluotus šalies sportininkus – olimpinę čempionę penkiakovininkę Laurą Asadauskaitę, Europos čempioną sunkiaatletį Aurimą Didžbalį ir pasaulio bei Europos čempionatų prizininką plaukiką Giedrių Titenį.
Pavasariškas oras į plento dviračių varžybų startą sutraukė beveik pusę tūkstančio dviratininkų
2015 m. balandžio 27 d. 11:05
Birštone įvyko pirmas „ Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“ varžybų etapas. Šiltas pavasariškas oras į didžiausias Lietuvoje plento dviračių varžybas sutraukė apie 450 dviratininkų – tiek profesionalų, tiek mėgėjų, kurie varžėsi trumpojoje (40 km) ir ilgojoje (80 km) distancijose.
Savaitgalį Birštone – didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje startas
2015 m. balandžio 24 d. 14:31
Birštono etapu šį sekmadienį prasideda vienas svarbiausių dviračių sporto renginių Lietuvoje – „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“. Šeštą kartą rengiamų varžybų pirmojo etapo metu dviratininkai dėl Birštono mero taurės varžysis 80 km distancijoje. Kasmet gausų būrį dviračių sporto profesionalų ir mėgėjų pritraukiančių varžybų organizatoriai šiemet dalyviams ir žiūrovams žada naujovių ir dar daugiau intrigos.
Ieškoma Metų šeima!  (2)
2015 m. balandžio 21 d. 11:21
Dėmesio: ieškoma Metų šeima! Jei tokią pažįsti arba pats esi ją sukūręs, registruokis ir dalyvauk DELFI ir BIGBANK METŲ ŠEIMOS RINKIMUOSE 2015.
Rusiški kanalai vilioja Lietuvos verslą  (170)
2015 m. balandžio 8 d. 19:51
Lietuvoje veikiančios įmonės, anksčiau pirkusios reklamą iš rusiškų televizijos kanalų BMA grupės, sulaukia pasiūlymų grįžti. Tai DELFI patvirtino Lietuvoje veikiančių įmonių atstovai.
Bankas uždarys visus skyrius Lietuvoje  (18)
2015 m. vasario 25 d. 09:59
Specializuotas paskolų bankas „ Bigbank “ per pirmą šių metų pusmetį planuoja uždaryti visus klientų aptarnavimo skyrius ir pereiti prie internetinio paskolų teikimo modelio.
Gyventojai pramogoms nesiskolintų
2014 m. lapkričio 20 d. 07:56
Devyni iš dešimties žmonių, bent kartą ėmusių paskolą, teigia, kad niekuomet nesiskolintų pramogoms, rodo tyrimas. Tuo metu mokslui finansuoti paskolos atsisakytų tik vienas iš dešimties apklaustų Lietuvos gyventojų.
Šunų veisėja pasibaisėjusi: ne už popieriuką yra mokami pinigai!  (47)
2014 m. spalio 17 d. 16:37
Žalinga yra ne tik nelegalių šunų veisėjų veikla, bet ir visuomenės požiūris – „ai, kam tie dokumentai“. Taip mano Berno zenenhundų veislyno „Agros Lobis“ vadovė Jelena, kurią GRYNAS.lt sutiko labdaringoje šunų parodoje „ Bigbank Match Show “. Jos teigimu, jai dažnai tenka sulaukti skambučių, kai žmonės prašo įsigyti šunis be dokumentų, tačiau veisėja atsisako tai padaryti. Anot jos, šuns dokumentai reikalingi ne tik kad jis galėtų dalyvauti parodose. Tai yra ir tam tikras šuns sveikatos garantas. Apie tai ieškantieji šuns dažnai nepagalvoja.
R. Norvilas. Nemokamų pietų nebūna. O paskolų?  (6)
2014 m. spalio 16 d. 08:05
Įsivaizduokite, kad atėjote pavalgyti į restoraną, paskelbusį neįtikėtinai viliojančią akciją „Nemokami pietūs!” „ Salotos , sriuba, upėtakis ir žalios arbatos puodelis su sausainiu – nekainuos nė cento (nė 0,01 euro cento)“, skelbia reklama, droviai slepianti papildomas akcijos sąlygas. Jos šaltai paaiškina: „Už pietus nemokėsite, jei viską suvalgysite per dvi minutes ir dvi sekundes“. Na, o jeigu valgysite lėčiau – teks sumokėti 50 Lt. Nieko nepadarysi.
Atskleidė, kokią didžiausią klaidą daro šunų šeimininkai  (8)
2014 m. spalio 12 d. 14:17
Penktą kartą vykstančioje labdaringoje šunų parodoje „BigBank Match Show“ šiemet akcentuota nelegalių šunų daugintojų problema. Vienoje vietoje susibūrė daugybės skirtingų veislinių šunų, šunų mišrūnų ir jų savininkų bendruomenė. Renginio tikslas – suteikti lankytojams kuo daugiau informacijos apie skirtingų veislių šunis, parodyti jų dresūros, bendravimo galimybes bei skatinti šunų priežiūros ir globos kultūrą.
Kiek tėvams Lietuvoje kainuoja vaiko išlaikymas  (43)
2014 m. rugsėjo 30 d. 11:35
34 proc. lietuvių vienam vaikui išlaikyti vidutiniškai per mėnesį skiria nuo 500 iki 1000 Lt.
Statistika: daugiausia šunų Lietuvoje gimsta daugintojų garažuose  (3)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:22
Spalio 12 d., sekmadienį, prie Vilniaus prekybo centro „Akropolis“ esančioje aikštelėje vyks šunims bei jų augintojams skirtas renginys „Bigbank Match Show“. Jau penktus metus iš eilės vykstančio renginio tikslas – skatinti šunų priežiūros ir globos kultūrą. Šių metų renginyje bus siekiama atkreipti dėmesį į kasmet vis opesnę problemą –komercinių šunų daugintojų veiklą, sąlygojančią nehumanišką elgesį su gyvūnais, jų dauginimą, iš to išplaukiančias šuns sveikatos ir psichikos problemas bei vis didėjantį benamių šunų skaičių.
Penktas dviračių plento taurės etapas pirmą kartą vyko Nemuno žiedo trasoje  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:03
Kačerginėje vyko penktas plento dviračių varžybų „ Bigbank plento taurė 2014“ etapas. Paskutinę vasaros dieną vykusios varžybos pritraukė apie 500 dviratininkų, kurie pirmą kartą istorijoje varžėsi Nemuno žiede įsikūrusioje automobilių ir motociklų žiedinių lenktynių trasoje.
Pagrindinį prizą Šiaulių plento lenktynėse iškovojo latvis A. Becis
2014 m. liepos 27 d. 22:07
Apie 500 stipriausių šalies plento dviratininkų ir mėgėjų sekmadienį Šiauliuose dalyvavo „BigBank“ plento taurės 2014“ ketvirtajame etape. Šiauliuose dviratininkams teko įveikti ne tik Latvijos ir Estijos dviratininkų konkurenciją, bet ir susidoroti su lietuviška kaitra, termometro stulpelis rodė apie 35 laipsnius.
P. Šiškevičius ir V. Sereikaitė laimėjo šlapias lenktynes Vilniaus gatvėse  (12)
2014 m. birželio 1 d. 21:12
Sekmadienį Vilniuje vyko trečias didžiausių plento dviračių varžybų „Bigbank plento taurė 2014“ etapas. Lietus neatbaidė norinčių išbandyti savo jėgas legendinėje trasoje, kurioje plento dviračių čempionatai vykdavo dar Sovietų Sąjungai priklausančioje Lietuvoje. Iš viso varžybose dalyvavo daugiau nei 550 mėgėjų ir profesionalių dviratininkų.
Sekmadienį Vilniuje – eismo ribojimai  (19)
2014 m. birželio 1 d. 07:41
Dėl sekmadienį vyksiančių „BIGBANK Plento dviračių taurės 2014" lenktynių bus ribojamas eismas nuo 8.00 val. iki 18.00 val. keliose Vilniaus gatvėse.
Perspėja dėl naujų eismo ribojimų Vilniuje  (12)
2014 m. gegužės 31 d. 18:00
Sekmadienį, birželio 1 d., Vilniuje vyks „Bigbank Plento dviračių taurės 2014“ varžybos.
Sekmadienį Vilniuje atgims legendinė Lazdynų plento dviračių varžybų trasa  (13)
2014 m. gegužės 29 d. 11:11
Šį sekmadienį, birželio 1 d., startuoja trečias didžiausių plento dviračių varžybų „ Bigbank plento taurė 2014“ etapas, vyksiantis Vilniuje. Šio etapo išskirtinumas – varžybų trasa, kurioje plento dviračių čempionatai vykdavo dar Sovietų Sąjungai priklausančioje Lietuvoje. Jėgas šioje trasoje jau panoro išbandyti Lietuvos dviratininkų rinktinės sportininkai bei šeimos, varžybose dalyvaujančios nemokamai.
Noras auginti tik vieną ar du vaikus – sovietinis palikimas  (88)
2014 m. gegužės 12 d. 08:22
Noras turėti daugiau vaikų dažnai priklauso nuo šeimos, kurioje augo žmogus, dydžio. Banko „Bigbank“ užsakymu tyrimų bendrovės „Vilmorus“ atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei trečdalis lietuvių, kurie patys augo 4 ir daugiau vaikų šeimoje, norėtų turėti tris bei daugiau vaikų, o vieną atžalą norėtų turėti tie, kurie ir patys yra vienturčiai (19 proc.).
Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką  (31)
2014 m. balandžio 15 d. 15:03
Šiais laikais didelis dėmesys skiriamas mokslui, karjerai, darbui, o gausi šeima , kaip vertybė, dažnai neakcentuojama ir tarsi atsiduria antraeilių vertybių sąraše. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad pavyzdinių, karjeros siekiančių ir dirbančių žmonių šeima turi apsiriboti daugių daugiausiai dviem vaikais, nes jei atžalų bus daugiau, tai neva liudys suaugusiųjų neatsakingumą ar neūkiškumą.
Ima vartojimo paskolas, kad pirktų NT  (29)
2014 m. vasario 25 d. 11:00
Vartojimo paskolų banko „ Bigbank “ klientų apklausa rodo, kad ryškėja nauja skolinimosi tendencija – vartojimo paskolos imamos padengti trūkstamą sumą perkamam nekilnojamajam ( NT ) turtui.
Po džiaugsmingų įrašų apie laimę užsienyje - atsakas  (195)
2013 m. spalio 18 d. 20:32
Nusivylę gyvenimu Lietuvoje tautiečiai bėga ieškoti geresnio gyvenimo į kitas šalis, tačiau neretai jie nori užmiršti ne tik daug nežadančias karjeros galimybes, bet ir susikaupusias skolas. Deja, vartojimo paskolų teikėjai vis daugiau laiko ir pastangų deda tam, kad iš Lietuvos išvykę skolininkai būtų surasti. Kartais juos vaikytis tenka ir per kelias šalis.