Bigbank

„Flamingo Volley-SM Tauro“ tinklininkai nugalėjo Baltijos lygos čempionus
2016 m. vasario 8 d. 12:31
Puikią pergalę savaitgalį Baltijos vyrų tinklinio pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Flamingo Volley-SM Tauro“ komanda. Vilniečiai šeštadienį namuose užtikrintai 3:0 (25:21, 25:11, 25:18) nugalėjo čempionės titulą ginančią Tartu „Bigbank“ (Estija) ekipą.
Šilumos aptirpdytą savaitgalį – badmintonas, šokiai ir žiemos festivalis
2016 m. vasario 5 d. 16:34
Nors dėl atšilusių orų tenka atšaukti kai kurias varžybas ir renginius, šį savaitgalį Lietuvoje netruks įdomių sporto varžybų. Druskininkai kviečia į žiemos olimpinį festivalį, šiame kurorte vyks ir Lietuvos badmintono čempionatas, Alytuje rengiamas sportinių šokių čempionatas.
Baltijos lygoje – Lietuvos moterų tinklinio komandų pergalės
2015 m. lapkričio 30 d. 11:39
Praėjęs savaitgalis puikiai susiklostė Lietuvos moterų tinklinio komandoms, skynusioms pergales Baltijos čempionate.
Antrąkart nuliūdinti latvių „Flamingo Volley“ tinklininkams nebepavyko
2015 m. lapkričio 16 d. 10:35
Baltijos šalių vyrų tinklinio čempionate „Lyga-100“ rungtyniaujančiai vienintelei Lietuvos komandai Vilniaus „Flamingo Volley-SM Tauras“ nepavyko sėkmingai pabaigti savaitgalio. Po pergalės šeštadienį prieš Jelgavos „VK Biolars“, sekmadienį vilniečiai namuose 1:3 (20:25, 23:25, 25:22, 21:25) pralaimėjo kitai Latvijos komandai – Uozuolniekų „Polars“ ir nusmuko į 6 vietą turnyro lentelėje.
K. Gečas. Finansų rinkų komunikacijoje darosi karšta  (1)
2015 m. spalio 8 d. 07:00
Rugpjūtį startavusi tarpusavio (P2P) skolinimo platforma „FinBee“ sako, kad einasi jiems puikiai.
Kiek kainuoja užauginti šuniuką  (3)
2015 m. rugsėjo 29 d. 11:42
Planuojantiems įsigyti šunį dažnai kyla klausimas – kodėl atsakingo veisėjo parduodamas šuniukas kainuoja kur kas brangiau nei turguje ar interneto skelbimuose siūlomas šuo, kurio pardavėjas nurodo, kad augintinis – „veislinis, tik be dokumentų”.
Sostinėje paaiškėjo 2015 metų sezono plento dviračių taurės nugalėtojai  (1)
2015 m. rugsėjo 21 d. 18:52
Sekmadienį sostinėje įvyko paskutinis - šeštas - „ Bigbank Lietuvos plento taurės 2015“ atskiro starto lenktynių etapas, po kurio paaiškėjo ir visų nuo balandžio mėnesio vykusių varžybų nugalėtojai.
D. Tušlaitė per sezoną numynė daugiau nei 16 tūkst. kilometrų
2015 m. rugsėjo 21 d. 13:00
Lietuvos dviračių čempionė Daiva Tušlaitė šio sezono varžybose jau dvylika kartų pateko į dešimtuką, o penkis kartus – tarp trijų geriausiųjų. 29 metų sportininkei birželį pirmą kartą pavyko tapti šalies grupinių lenktynių čempione. Patyrusi dviratininkė neseniai Italijoje vykusių trijų dienų lenktynių „Giro della Toscana“ galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą. Daiva šių lenktynių prologe buvo trečia, o pirmajame etape – antra. Lietuvos čempionė gerai pasirodė ir rugpjūčio pabaigoje Prancūzijoje surengtose lenktynėse „Trophee d'Or“.
Sekmadienį paaiškės Lietuvos plento dviračių varžybų nugalėtojas  (2)
2015 m. rugsėjo 18 d. 09:49
Šį sekmadienį Vilniuje vyks paskutinis – šeštas – „ Bigbank Lietuvos plento taurės 2015“ atskiro starto etapas. Asmeniniam laikui fiksuoti skirtų rungtynių trasa drieksis Vilniaus Antakalnio ir Saulėtekio rajonais, o joje varžysis apie 300 dviratininkų. Po šio etapo, susumavus rezultatus, bus paskelbtas ir visų plento taurės varžybų, trukusių nuo šių metų balandžio mėnesio, nugalėtojas.
Paskutinį vasaros sekmadienį dviratininkai varžėsi Kačerginės trasoje
2015 m. rugpjūčio 31 d. 09:21
Legendinę Kačerginės automobilių ir motociklų trasą paskutinį šios vasaros sekmadienį, rugpjūčio 30 dieną, užplūdo dviratininkai. 480 dviračių sporto entuziastų čia varžėsi priešpaskutiniame – penktame – „ Bigbank Lietuvos dviračių plento taurės 2015“ etape.
Savaitgalį – A lyga, pasaulio ultratriatlono čempionatas Panevėžyje ir vandens slidžių varžybos
2015 m. rugpjūčio 28 d. 13:26
DELFI supažindina sporto sirgalius su svarbiausiomis Lietuvoje vykstančiomis sporto varžybomis. Aistruoliai kviečiami į Kauną išvysti ne tik plento dviračių lenktynių, bet ir šonaslydžio meistrų pasirodymų. Panevėžyje geležinę ištvermę demonstruos ultratriatlono dalyviai, o sostinėje Gelūžės ežere skries vandens slidininkai.
Šiauliuose triumfavęs T. Vaitkus laimėjo 1000 eurų  (7)
2015 m. liepos 26 d. 22:14
Sekmadienį skambėjo ne tik Paryžius nuo „Tour de France“ dviračių lenktynių, bet ir Šiaulių miesto centras – čia vyko ketvirtasis Lietuvos „Bigbank plento taurės“ etapas, kuriame nugalėjo „Tour de France“ lenktynėse užsigrūdinęs Tomas Vaitkus iš „Best Team“ komandos.
Dviratininkams varžybose laimėti padeda ir tos pačios kojinės  (3)
2015 m. liepos 10 d. 11:23
Dviračiai kasmet vis labiau užkariauja lietuvių širdis. Jau šeštus metus organizuojamos „Bigbank Lietuvos plento taurės“ varžybos sutraukia vis didesnį būrį dviračių sporto entuziastų, o šiemet planuojama, kad visuose lenktynių etapuose iš viso sudalyvaus daugiau nei du tūstančiai dviratininkų.
Mindami pedalus pavasarį sostinėje palydėjo 627 dviratininkai  (1)
2015 m. birželio 1 d. 13:21
627-i dviratininkai sekmadienį stojo prie starto linijos varžytis trečiajame „Bigbank dviračių plento taurės“ etape. Vilniaus gatvėmis nusidriekusioje 9 km ilgio trasoje jėgas išmėgino ir profesionalai, ir mėgėjai. Pastarieji pradėjo varžybas ir lenktyniavo vieno rato (9 km) km „Judėjimas visiems“ trasoje.
8 vaikų šeimoje išaugusi Svetlana: pinigų nepadaugės, jeigu atžalų nebus  (16)
2015 m. gegužės 22 d. 13:09
„Kaip tu gyveni, taip ir gyvensi – kur dvi burnos valgo, ten ir trys pavalgys“, – sako Svetlana Bagrova, moteris, kuri puikiai žino, ką gyvenime reiškia dalintis. Ji užaugo turėdama net šešias seseris ir vieną brolį, tačiau niekada nesistebėjo savo šeimos gausa. „Yra ir valio!“, – juokavo viena iš DELFI ir BIGBANK Metų šeimos 2015 – Bagiočiūnų – narių.
Skelbiama Metų šeima 2015!  (34)
2015 m. gegužės 15 d. 12:04
Didžiulio dėmesio susilaukę DELFI ir BIGBANK Metų šeimos 2015 rinkimai baigėsi! Sveikiname visus dalyvavusius su šiandien švenčiama Tarptautine šeimos diena ir jos proga skelbiame 4 savaites trukusių rinkimų laimėtojus!
Po penkerių metų jau nebebūsime tik krepšinio tauta?  (9)
2015 m. gegužės 13 d. 17:41
Šiandien nieko nebestebina masiniai bėgimo ar dviračių renginiai-varžybos. Daugelyje miestų bei miestelių tokios varžybos tampa kasmete tradicija ir yra vieni populiariausių renginių Lietuvoje. Tačiau, ar mes esame tik bėgikų, dviratininkų arba krepšininkų tauta? Anaiptol – augantis tautiečių susidomėjimas ir kitomis sporto šakomis rodo, kad lietuviai nebijo išbandyti įvairesnį sportą – futbolą, paplūdimio tinklinį, šiaurietišką ėjimą, alpinizmą ar orientavimosi sportą.
Kaune sekmadienį surengta dviratininkų šventė  (8)
2015 m. gegužės 10 d. 15:29
Sekmadienį Kaune vyko didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“ antrasis etapas. Lenktynės rengtos vaizdingame Nemuno šlaite, šalia miesto centro, o trasą galėjo išbandyti ir varžybų įtampos užgrūdinti dviratininkai, ir mėgėjai. Pastarieji turėjo progą jėgas išmėginti specialioje „Judėjimas visiems“ distancijoje.
Sirgaliaus kalendorius: savaitgalį Lietuvoje – A. Didžbalio, G. Titenio ir L. Asadauskaitės startai  (1)
2015 m. gegužės 8 d. 09:52
Šį savaitgalį sporto sirgaliai turės galimybę išvysti Lietuvoje rungtyniaujančius tituluotus šalies sportininkus – olimpinę čempionę penkiakovininkę Laurą Asadauskaitę, Europos čempioną sunkiaatletį Aurimą Didžbalį ir pasaulio bei Europos čempionatų prizininką plaukiką Giedrių Titenį.
Pavasariškas oras į plento dviračių varžybų startą sutraukė beveik pusę tūkstančio dviratininkų
2015 m. balandžio 27 d. 11:05
Birštone įvyko pirmas „ Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“ varžybų etapas. Šiltas pavasariškas oras į didžiausias Lietuvoje plento dviračių varžybas sutraukė apie 450 dviratininkų – tiek profesionalų, tiek mėgėjų, kurie varžėsi trumpojoje (40 km) ir ilgojoje (80 km) distancijose.
Savaitgalį Birštone – didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje startas
2015 m. balandžio 24 d. 14:31
Birštono etapu šį sekmadienį prasideda vienas svarbiausių dviračių sporto renginių Lietuvoje – „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“. Šeštą kartą rengiamų varžybų pirmojo etapo metu dviratininkai dėl Birštono mero taurės varžysis 80 km distancijoje. Kasmet gausų būrį dviračių sporto profesionalų ir mėgėjų pritraukiančių varžybų organizatoriai šiemet dalyviams ir žiūrovams žada naujovių ir dar daugiau intrigos.
Ieškoma Metų šeima!  (2)
2015 m. balandžio 21 d. 11:21
Dėmesio: ieškoma Metų šeima! Jei tokią pažįsti arba pats esi ją sukūręs, registruokis ir dalyvauk DELFI ir BIGBANK METŲ ŠEIMOS RINKIMUOSE 2015.
Rusiški kanalai vilioja Lietuvos verslą  (170)
2015 m. balandžio 8 d. 19:51
Lietuvoje veikiančios įmonės, anksčiau pirkusios reklamą iš rusiškų televizijos kanalų BMA grupės, sulaukia pasiūlymų grįžti. Tai DELFI patvirtino Lietuvoje veikiančių įmonių atstovai.
Bankas uždarys visus skyrius Lietuvoje  (18)
2015 m. vasario 25 d. 09:59
Specializuotas paskolų bankas „ Bigbank “ per pirmą šių metų pusmetį planuoja uždaryti visus klientų aptarnavimo skyrius ir pereiti prie internetinio paskolų teikimo modelio.
Gyventojai pramogoms nesiskolintų
2014 m. lapkričio 20 d. 07:56
Devyni iš dešimties žmonių, bent kartą ėmusių paskolą, teigia, kad niekuomet nesiskolintų pramogoms, rodo tyrimas. Tuo metu mokslui finansuoti paskolos atsisakytų tik vienas iš dešimties apklaustų Lietuvos gyventojų.
Šunų veisėja pasibaisėjusi: ne už popieriuką yra mokami pinigai!  (47)
2014 m. spalio 17 d. 16:37
Žalinga yra ne tik nelegalių šunų veisėjų veikla, bet ir visuomenės požiūris – „ai, kam tie dokumentai“. Taip mano Berno zenenhundų veislyno „Agros Lobis“ vadovė Jelena, kurią GRYNAS.lt sutiko labdaringoje šunų parodoje „ Bigbank Match Show “. Jos teigimu, jai dažnai tenka sulaukti skambučių, kai žmonės prašo įsigyti šunis be dokumentų, tačiau veisėja atsisako tai padaryti. Anot jos, šuns dokumentai reikalingi ne tik kad jis galėtų dalyvauti parodose. Tai yra ir tam tikras šuns sveikatos garantas. Apie tai ieškantieji šuns dažnai nepagalvoja.
R. Norvilas. Nemokamų pietų nebūna. O paskolų?  (6)
2014 m. spalio 16 d. 08:05
Įsivaizduokite, kad atėjote pavalgyti į restoraną, paskelbusį neįtikėtinai viliojančią akciją „Nemokami pietūs!” „ Salotos , sriuba, upėtakis ir žalios arbatos puodelis su sausainiu – nekainuos nė cento (nė 0,01 euro cento)“, skelbia reklama, droviai slepianti papildomas akcijos sąlygas. Jos šaltai paaiškina: „Už pietus nemokėsite, jei viską suvalgysite per dvi minutes ir dvi sekundes“. Na, o jeigu valgysite lėčiau – teks sumokėti 50 Lt. Nieko nepadarysi.
Atskleidė, kokią didžiausią klaidą daro šunų šeimininkai  (8)
2014 m. spalio 12 d. 14:17
Penktą kartą vykstančioje labdaringoje šunų parodoje „BigBank Match Show“ šiemet akcentuota nelegalių šunų daugintojų problema. Vienoje vietoje susibūrė daugybės skirtingų veislinių šunų, šunų mišrūnų ir jų savininkų bendruomenė. Renginio tikslas – suteikti lankytojams kuo daugiau informacijos apie skirtingų veislių šunis, parodyti jų dresūros, bendravimo galimybes bei skatinti šunų priežiūros ir globos kultūrą.
Kiek tėvams Lietuvoje kainuoja vaiko išlaikymas  (43)
2014 m. rugsėjo 30 d. 11:35
34 proc. lietuvių vienam vaikui išlaikyti vidutiniškai per mėnesį skiria nuo 500 iki 1000 Lt.