Bigbank

Rusiški kanalai vilioja Lietuvos verslą  (170)
2015 m. balandžio 8 d. 19:51
Lietuvoje veikiančios įmonės, anksčiau pirkusios reklamą iš rusiškų televizijos kanalų BMA grupės, sulaukia pasiūlymų grįžti. Tai DELFI patvirtino Lietuvoje veikiančių įmonių atstovai.
Bankas uždarys visus skyrius Lietuvoje  (18)
2015 m. vasario 25 d. 09:59
Specializuotas paskolų bankas „ Bigbank “ per pirmą šių metų pusmetį planuoja uždaryti visus klientų aptarnavimo skyrius ir pereiti prie internetinio paskolų teikimo modelio.
Gyventojai pramogoms nesiskolintų
2014 m. lapkričio 20 d. 07:56
Devyni iš dešimties žmonių, bent kartą ėmusių paskolą, teigia, kad niekuomet nesiskolintų pramogoms, rodo tyrimas. Tuo metu mokslui finansuoti paskolos atsisakytų tik vienas iš dešimties apklaustų Lietuvos gyventojų.
Šunų veisėja pasibaisėjusi: ne už popieriuką yra mokami pinigai!  (47)
2014 m. spalio 17 d. 16:37
Žalinga yra ne tik nelegalių šunų veisėjų veikla, bet ir visuomenės požiūris – „ai, kam tie dokumentai“. Taip mano Berno zenenhundų veislyno „Agros Lobis“ vadovė Jelena, kurią GRYNAS.lt sutiko labdaringoje šunų parodoje „ Bigbank Match Show “. Jos teigimu, jai dažnai tenka sulaukti skambučių, kai žmonės prašo įsigyti šunis be dokumentų, tačiau veisėja atsisako tai padaryti. Anot jos, šuns dokumentai reikalingi ne tik kad jis galėtų dalyvauti parodose. Tai yra ir tam tikras šuns sveikatos garantas. Apie tai ieškantieji šuns dažnai nepagalvoja.
R. Norvilas. Nemokamų pietų nebūna. O paskolų?  (6)
2014 m. spalio 16 d. 08:05
Įsivaizduokite, kad atėjote pavalgyti į restoraną, paskelbusį neįtikėtinai viliojančią akciją „Nemokami pietūs!” „ Salotos , sriuba, upėtakis ir žalios arbatos puodelis su sausainiu – nekainuos nė cento (nė 0,01 euro cento)“, skelbia reklama, droviai slepianti papildomas akcijos sąlygas. Jos šaltai paaiškina: „Už pietus nemokėsite, jei viską suvalgysite per dvi minutes ir dvi sekundes“. Na, o jeigu valgysite lėčiau – teks sumokėti 50 Lt. Nieko nepadarysi.
Atskleidė, kokią didžiausią klaidą daro šunų šeimininkai  (8)
2014 m. spalio 12 d. 14:17
Penktą kartą vykstančioje labdaringoje šunų parodoje „BigBank Match Show“ šiemet akcentuota nelegalių šunų daugintojų problema. Vienoje vietoje susibūrė daugybės skirtingų veislinių šunų, šunų mišrūnų ir jų savininkų bendruomenė. Renginio tikslas – suteikti lankytojams kuo daugiau informacijos apie skirtingų veislių šunis, parodyti jų dresūros, bendravimo galimybes bei skatinti šunų priežiūros ir globos kultūrą.
Kiek tėvams Lietuvoje kainuoja vaiko išlaikymas  (43)
2014 m. rugsėjo 30 d. 11:35
34 proc. lietuvių vienam vaikui išlaikyti vidutiniškai per mėnesį skiria nuo 500 iki 1000 Lt.
Statistika: daugiausia šunų Lietuvoje gimsta daugintojų garažuose  (3)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:22
Spalio 12 d., sekmadienį, prie Vilniaus prekybo centro „Akropolis“ esančioje aikštelėje vyks šunims bei jų augintojams skirtas renginys „Bigbank Match Show“. Jau penktus metus iš eilės vykstančio renginio tikslas – skatinti šunų priežiūros ir globos kultūrą. Šių metų renginyje bus siekiama atkreipti dėmesį į kasmet vis opesnę problemą –komercinių šunų daugintojų veiklą, sąlygojančią nehumanišką elgesį su gyvūnais, jų dauginimą, iš to išplaukiančias šuns sveikatos ir psichikos problemas bei vis didėjantį benamių šunų skaičių.
Penktas dviračių plento taurės etapas pirmą kartą vyko Nemuno žiedo trasoje  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:03
Kačerginėje vyko penktas plento dviračių varžybų „ Bigbank plento taurė 2014“ etapas. Paskutinę vasaros dieną vykusios varžybos pritraukė apie 500 dviratininkų, kurie pirmą kartą istorijoje varžėsi Nemuno žiede įsikūrusioje automobilių ir motociklų žiedinių lenktynių trasoje.
Pagrindinį prizą Šiaulių plento lenktynėse iškovojo latvis A. Becis
2014 m. liepos 27 d. 22:07
Apie 500 stipriausių šalies plento dviratininkų ir mėgėjų sekmadienį Šiauliuose dalyvavo „BigBank“ plento taurės 2014“ ketvirtajame etape. Šiauliuose dviratininkams teko įveikti ne tik Latvijos ir Estijos dviratininkų konkurenciją, bet ir susidoroti su lietuviška kaitra, termometro stulpelis rodė apie 35 laipsnius.
P. Šiškevičius ir V. Sereikaitė laimėjo šlapias lenktynes Vilniaus gatvėse  (12)
2014 m. birželio 1 d. 21:12
Sekmadienį Vilniuje vyko trečias didžiausių plento dviračių varžybų „Bigbank plento taurė 2014“ etapas. Lietus neatbaidė norinčių išbandyti savo jėgas legendinėje trasoje, kurioje plento dviračių čempionatai vykdavo dar Sovietų Sąjungai priklausančioje Lietuvoje. Iš viso varžybose dalyvavo daugiau nei 550 mėgėjų ir profesionalių dviratininkų.
Sekmadienį Vilniuje – eismo ribojimai  (19)
2014 m. birželio 1 d. 07:41
Dėl sekmadienį vyksiančių „BIGBANK Plento dviračių taurės 2014" lenktynių bus ribojamas eismas nuo 8.00 val. iki 18.00 val. keliose Vilniaus gatvėse.
Perspėja dėl naujų eismo ribojimų Vilniuje  (12)
2014 m. gegužės 31 d. 18:00
Sekmadienį, birželio 1 d., Vilniuje vyks „Bigbank Plento dviračių taurės 2014“ varžybos.
Sekmadienį Vilniuje atgims legendinė Lazdynų plento dviračių varžybų trasa  (13)
2014 m. gegužės 29 d. 11:11
Šį sekmadienį, birželio 1 d., startuoja trečias didžiausių plento dviračių varžybų „ Bigbank plento taurė 2014“ etapas, vyksiantis Vilniuje. Šio etapo išskirtinumas – varžybų trasa, kurioje plento dviračių čempionatai vykdavo dar Sovietų Sąjungai priklausančioje Lietuvoje. Jėgas šioje trasoje jau panoro išbandyti Lietuvos dviratininkų rinktinės sportininkai bei šeimos, varžybose dalyvaujančios nemokamai.
Noras auginti tik vieną ar du vaikus – sovietinis palikimas  (88)
2014 m. gegužės 12 d. 08:22
Noras turėti daugiau vaikų dažnai priklauso nuo šeimos, kurioje augo žmogus, dydžio. Banko „Bigbank“ užsakymu tyrimų bendrovės „Vilmorus“ atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei trečdalis lietuvių, kurie patys augo 4 ir daugiau vaikų šeimoje, norėtų turėti tris bei daugiau vaikų, o vieną atžalą norėtų turėti tie, kurie ir patys yra vienturčiai (19 proc.).
Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką  (31)
2014 m. balandžio 15 d. 15:03
Šiais laikais didelis dėmesys skiriamas mokslui, karjerai, darbui, o gausi šeima , kaip vertybė, dažnai neakcentuojama ir tarsi atsiduria antraeilių vertybių sąraše. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad pavyzdinių, karjeros siekiančių ir dirbančių žmonių šeima turi apsiriboti daugių daugiausiai dviem vaikais, nes jei atžalų bus daugiau, tai neva liudys suaugusiųjų neatsakingumą ar neūkiškumą.
Ima vartojimo paskolas, kad pirktų NT  (29)
2014 m. vasario 25 d. 11:00
Vartojimo paskolų banko „ Bigbank “ klientų apklausa rodo, kad ryškėja nauja skolinimosi tendencija – vartojimo paskolos imamos padengti trūkstamą sumą perkamam nekilnojamajam ( NT ) turtui.
Po džiaugsmingų įrašų apie laimę užsienyje - atsakas  (195)
2013 m. spalio 18 d. 20:32
Nusivylę gyvenimu Lietuvoje tautiečiai bėga ieškoti geresnio gyvenimo į kitas šalis, tačiau neretai jie nori užmiršti ne tik daug nežadančias karjeros galimybes, bet ir susikaupusias skolas. Deja, vartojimo paskolų teikėjai vis daugiau laiko ir pastangų deda tam, kad iš Lietuvos išvykę skolininkai būtų surasti. Kartais juos vaikytis tenka ir per kelias šalis.
Labdaringoje šunų parodoje – žymūs žmonės ir televizijos vertas talentų šou  (3)
2013 m. spalio 13 d. 23:01
Sekmadienio popietę Lengvosios atletikos manieže netilo lojimas. Šeimynos, pavieniai šunų šeimininkai , smalsuoliai – visi rinkosi į 4-ąjį kartą rengiamą labdaringą šunų parodą „Bigbank Match Show“. Renginyje buvo demonstruojami įvairūs šunų talentai, pristatyta rudens-žiemos šunų drabužių kolekcija. Šunų ir jų šeimininkų labdaringa šventė pritraukė ir žinomų žmonių.
Labdaringos parodos globėja S. Jasevičiūtė: labai stinga renginių šunų augintojams  (24)
2013 m. spalio 11 d. 11:26
Šį sekmadienį, spalio 13-ą dieną, Vilniuje, Lengvosios atletikos manieže, vyks labdaringa šunų paroda „Bigbank Match Show“. Renginio, kurį jau trejus metus globoja Skaiva Jasevičiūtė, metu surinktos lėšos bus skiriamos edukaciniams vaikų užsiėmimams su šunimis.
Šunų elgsenos ekspertė J.Jusionytė: Lietuvoje kinologinio švietimo labai trūksta  (11)
2013 m. spalio 8 d. 00:00
Šuo – ne tik geriausias žmogaus draugas, bet ir puikus mokytojas. Užsiėmimai su gyvūnais ne tik skatina vaikų kūrybiškumą ir ugdo socialinius gebėjimus, bet ir suteikia vertingų žinių apie šunų auginimą. Taip apie šiuos keturkojus pasakoja Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro vadovė Jonaistė Jusionytė, kuri su bendraminčiais jau dvejus metus veda edukacinius užsiėmimus vaikams su šunimis.
Labdaringoje šunų parodoje bus renkamos lėšos specialių poreikių turintiems vaikams  (2)
2013 m. rugsėjo 25 d. 11:57
Spalio 13-ą dieną Vilniuje, lengvosios atletikos manieže, jau ketvirtus metus iš eilės vyks labdaringa šunų paroda „BIGBANK Match Show“. Tradicija tapusio renginio metu surinktos lėšos bus skiriamos specialių poreikių turintiems vaikams, kuriuos lavinti padeda keturkojai.
Rumšiškėse jau prasidėjo pasiruošimas muzikos festivaliui „Granatos Live“  (12)
2013 m. liepos 31 d. 11:18
Unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje pirmą kartą vyksiantis tarptautinis muzikos festivalis „ Granatos Live “ jau pradėjo paruošiamuosius darbus visose festivalio erdvėse. Trijų dienų muzikos fiesta startuoja jau šį penktadienį, rugpjūčio 2 d.
„Granatos Live“: pramogų programoje - nuo rytinių mankštų iki pramogų ore
2013 m. liepos 18 d. 13:08
Pirmą kartą rugpjūčio 2–4 dienomis unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje startuosiantis tarptautinis muzikos festivalis „Granatos Live“ atskleidžia papildomą trijų dienų fiestos programą. Be keturių festivalio scenų, kuriose pasirodys daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos, specialios erdvės bus įrengtos meno ir amatų gerbėjams, sporto aistruoliams, aktyvių pramogų entuziastams bei pasyvaus poilsio propaguotojams.
Muzikos festivalis „Granatos Live“ atskleidžia papildomas festivalio pramogas
2013 m. liepos 18 d. 12:23
Pirmą kartą rugpjūčio 2–4 dienomis unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje startuosiantis tarptautinis muzikos festivalis „ Granatos Live “ atskleidžia papildomą trijų dienų fiestos programą. Be keturių festivalio scenų, kuriose pasirodys daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos, specialios erdvės bus įrengtos meno ir amatų gerbėjams, sporto aistruoliams, aktyvių pramogų entuziastams bei pasyvaus poilsio propaguotojams.
„Bigbank” Lietuvoje skaičiuoja nuostolius  (16)
2012 m. lapkričio 5 d. 12:46
„Bigbank AS” filialas Lietuvoje neaudituotais duomenimis per trečiąjį šių metų ketvirtį patyrė 0,818 mln. Lt nuostolio, paskolų portfelis per ketvirtį augo 5,7 proc.
Gyventojus klaidina vartojimo kreditų reklama  (3)
2012 m. spalio 11 d. 17:03
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, atsižvelgdama į gaunamus vartotojų prašymus, dėl akcijų 0 proc. palūkanos , išnagrinėjo bylas dėl UAB „Ūkio banko lizingas“ bei „Bigbank“ filialo nesąžiningos komercinės veiklos. Vartotojas prašyme Tarnybai nurodė, kad paveiktas reklamos „0 proc. palūkanos“, „Siūlomos akcijos sąlygos: 0 proc. fiksuota metinė palūkanų norma.
Paskutinio išpardavimo pinklės  (27)
2012 m. rugsėjo 26 d. 13:44
Lietuvos verslo konfederacijos iniciatyva Vilniuje buvo surengta konferencija „Rinkodara ir įstatymas: ne viskas, kas efektyvu, yra teisėta!“ Šauktukas padėtas ne šiaip sau: šios srities problemos turi rūpėti ne tik prekybininkams ir teisininkams. Rinkodaros efektyvumą kiekvienas iš mūsų pajunta per savo kišenę, o ar dėl to nukenčia mūsų žmogiškas orumas ar vartotojo teisės, nustatyti kartais keblu.
Konkurentai naudojosi DELFI prekės ženklu reklamai  (57)
2012 m. rugsėjo 13 d. 12:41
Lankomiausio naujienų tinklalapio DELFI prekės ženklas atsidūrė konkurentų tinklalapio „15min.lt“ reklamoje, patalpintoje „Google“ paieškos sistemoje. Teisininkai sako, kad tai - pažeidimas ir kad taip siekiama pasinaudojant DELFI reputacija nukreipti interneto vartotojus į „15min.lt“ svetainę. DELFI planuoja imtis teisinių priemonių ir ginti savo - žinomiausią Lietuvos internetinės rinkos vardą - nuo vagysčių.