barzda

Vienišės dienoraštis: nejau buvau taip nusitašiusi, kad nieko nepamenu?
2015 m. balandžio 30 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Šonaslydininkai Klaipėdą „paskandino“ baltų dūmų kamuoliuose  (2)
2015 m. balandžio 27 d. 11:21
Šeštadienį Klaipėdoje įvyko pirmasis šonaslydžio SEMI PRO lygos etapas, kurį rengė ir ruošė D1 Sport komanda. Kaip ir buvo žadėta – miestas skendėjo baltų dūmų kamuoliuose, oras buvo nuostabus, o žiūrovai bei dalyviai liko patenkinti. Pirmosios vietos taurę iškovojo Gediminas Levickas, D1Sport komandos pilotas, valdęs kolegos išmarginta „ Nissan S13“.
B. Pittas viešumoje pasirodė stipriai sužalotu veidu  (18)
2015 m. balandžio 27 d. 10:48
Žvaigždė buvo pastebėtas stipriai sužalotu veidu – toks jis apsilankė šeštadienį, balandžio 25 dieną, Holivude surengtame autizmu sergantiems skirtame labdaros renginyje, praneša dailymail.co.uk.
P. Diklage: didelės mažo žmogaus pergalės ekrane ir asmeniniame gyvenime  (3)
2015 m. balandžio 26 d. 00:00
Aktoriui Peteriui Dinklage'ui , kurio venomis teka vokiečių, airių ir anglų kraujas, 45-eri. Aktoriaus gyvenime yra vienas labai reikšmingas faktas - jo ūgis yra 1 m 35 centimetrai.
Mokslininkai paaiškino, kodėl moterims patinka barzdoti ir tatuiruoti vyrai  (129)
2015 m. balandžio 21 d. 13:44
Ar pastebėjote, kad gatvėse ir baruose pastaruoju metu sparčiai daugėja barzdotų, tatuiruotų ir auskaruotų vyrų? Pasirodo šiai madai rastas mokslinis paaiškinimas, skelbia mic.com.
Radikalios Vudžio permainos: saldus berniukas virto macho  (28)
2015 m. balandžio 21 d. 02:36
Prieš dešimt metų savo kelią į žvaigždes pradėjęs Arvydas Martinėnas-Vudis ryžtingai užbaigė „nuogos bambos“ etapą – 31 metų vyras radikaliai pakeitė savo įvaizdį, taip atsisveikinęs su saldaus berniuko paveikslu.
Vilniuje policija iškrėtė Saulėtekio bendrabutį: ieškoma įtariamojo  (171)
2015 m. balandžio 20 d. 23:24
Pirmadienį vėlai vakare ant kojų sukeltos didžiulės policijos pajėgos. Pranešta, kad studentų bendrabutyje įvyko kruvinas konfliktas. Policijos pareigūnai įvykio vietoje ir apylinkėse dirbo kelias valandas.
Grožio revoliucija: kaip pasikeitė vyrų ir moterų idealai
2015 m. balandžio 20 d. 11:38
Moterų ir vyrų grožio proceso sudėtingumas apsikeitė vietomis. Reklama mums grąžina teisę būti natūralioms ir gręžia vyrų grožio pamatus. Dabar vyrai raunasi plaukus nesulaukdami eilės pas barzdaskutį, o viską spėti turinčioms moterims lieka išsitatuiruoti permanentinį veidą. Tikra grožio revoliucija.
Buriuotojas R. Milevičius: tikslai išlieka tie patys: laimėti arba finišuoti pirmame trejetuke  (3)
2015 m. balandžio 17 d. 13:06
Jachtų lenktynės aplink pasaulį „Volvo Ocean Race“ persiritus į antrą pusę, vieninteliam jose dalyvaujančiam lietuviui Rokui Milevičiui sunku nuslėpti nuovargį.
Ištrūko iš sekso vergijos: jauniausiai iš mūsų tebuvo 10 metų  (26)
2015 m. balandžio 14 d. 11:02
Šarijos pabėgėlių stovykloje tūkstančiai jazidų gyvena per girdimą atstumą nuo vienos iš Irako Kursdistano fronto linijų su ISIS .
7 rečiausi pasaulio gyvūnai: kai kurių laisvėje sutikti nenorėtumėt  (9)
2015 m. balandžio 12 d. 15:00
GRYNAS.lt jau rašė apie gyvūnus, kurių geriau nesutikti , o šiuos gyvūnus sutikus netgi labai pasisektų, nes tai vieni rečiausių pasaulio gyventojų. Vieni gražūs, kiti baisūs, bet dėl savo retumo jie visiems labai įdomūs.
Šaudynių Kaune liudininkui pačiam kilo klausimų  (16)
2015 m. balandžio 10 d. 14:23
„Tai teko matyti pirmą kartą“, – prisipažino su DELFI susisiekęs vyriškis, teigiantis kad ketvirtadienį jam teko tapti žiauraus įvykio liudininku Kaune . Jis sako matęs vyrus, kurie apie 13 val. Partizanų g. pašovė vyriškį ir pabėgo. Liudininkas sutiko tuo, ką matė, pasidalinti su DELFI skaitytojais.
Įtariamas žudynių Garisos universitete sumanytojas – malonaus būdo buvęs mokytojas  (4)
2015 m. balandžio 4 d. 13:07
Kenijos policija įvardijo islamistą kovotoją Mohamedą Mohamudą – maloniai kalbantį buvusį mokytoją – 148 gyvybes nusinešusių žudynių Garisos universitete sumanytoju.
Kvapą gniaužianti jaunuolio kelionė po Indiją ir nepamirštami nuotykiai
2015 m. balandžio 3 d. 00:00
Knygynus pasiekė nauja knygų serija jaunimui ir paaugliams „Tigro užkerėjimas" (aut. Colleen Houck). Tai magiška istorija, kupina ryškių spalvų, netikėtų siužeto vingių ir kerinčių atradimų. Viso pasaulio jaunimą sužavėjęs pasakojimas kviečia leistis į kvapą gniaužiančią kelionę po stulbinamo grožio Indijos kraštovaizdį, patirti draugystės ir nuotykių skonį, nusivylimo ir džiaugsmo akimirkas. Tai užburianti serija, pagal kurią kino kompanija „Paramount Pictures“ kuria filmą.
Iš Lietuvoje viešinčio prancūzų režisieriaus B. Nicholson sulaukė intriguojančio pasiūlymo  (7)
2015 m. kovo 29 d. 11:33
Prancūzų režisierius Franckas Ribiere išmaišė pusę pasaulio, vedinas gan ekscentriškos misijos – surasti patį geriausią jautienos kepsnį . Kulinarinę jo odisėją po 400 skirtingų vietų vainikavo 130 minučių kinematografinis šedevras, pavadinimu „Steiko (r)evoliucija“, kuriame jis ne tik žodžiais ir vaizdais bando perteikti tai, ką reikėtų ragauti, norint suprasti, tačiau ir iškelia daug šiuolaikiniam vartotojui nepatogių klausimų. Pavyzdžiui, ar tikrai galime sau leisti valgyti mėsą? Ar rūpinamės, kokiu būdu ji patenka ant mūsų stalų?
Rimas Valeikis – apie ambicijų ir seksizmo žalą  (7)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Balandžio mėnesio „Moteris“ – net 272 psl.!
Dar vienas vyrų tipas: labai savimi rūpinasi, bet nors nepanašūs į Žmones-vorus  (42)
2015 m. kovo 24 d. 23:00
Kas tie „ spornoseksualai “ – dėl saviugdos pamišę naujieji narcizai ar sveiko gyvenimo būdo šalininkai, nepripažįstantys šioje srityje jokių kompromisų, bando aiškintis psychologies.ru.
64 kv.m. butas Užupyje su įspūdinga palėpe  (57)
2015 m. kovo 23 d. 06:37
Į vidų kviečia ilgas koridorius, jo gale – šviesa su bažnyčios bokštu. Senamiestį išduoda palėpės kreivumas, dūmu kvepiančios parketo grindys , židinyje spragsinčios malkos . Nestandartiniam gyvenimui – erdvė be durų, pertvarų ir stereotipų. Šlaitų slėgimą nugali dominuojanti balta , apšviestos stygos. Viską slepia išsirangiusi blizgi juosta – erdvė lieka estetikai ir jaukiai židinio šviesai.
„Mes Bandom“ patarti:kaip išsirinkti barzdaskutę  (12)
2015 m. kovo 19 d. 10:49
Nevarbu ar vyras turi barzdą ar ne, jam bet kokiu atveju reikia naudoti arba skutimosi peiliukus arba barzdaskutę. Kad veido oda nebūtų dirginama, o ir pats prietaisas visada būtų paruoštas naudojimui reiktų išsirinti sau tinkamą. Net ir pačios brangiausios barzdaskutės gali tiesiog netikti jūsų odai, tad ją teks pakeisti, visus kitus svarbius jų aspektus apžvelgiame vaizdo siužete ir patariame į ką atkreipti dėmesį.
Požymiai, išduodantys per mažą testosterono kiekį  (60)
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Testosteronas – tai organizmo gaminamas hormonas. Nors jo randama ir moters organizme, vis dėlto dėl didesnės svarbos ir kiekio vyrų organizmui jis dažnai vadinamas vyriškumo hormonu. Vyrų organizme testosterono daugiausia pagaminama sėklidėse. Šis hormonas atsakingas ne tik už spermatozoidų gamybą, lytinį potraukį ar plaukuotumą, tačiau lemia ir žemą balso tembrą, padeda geriau koncentruoti dėmesį, gerina atmintį, stimuliuoja raumenų augimą, veikia mąstymą, kūrybingumą ir suteikia energijos.
Artėjant „KOK World GP“: nuovargis, „Už Lietuvą“ ir ant smakro užaugęs krūmas
2015 m. kovo 13 d. 10:46
Ką naujo gali pasakyti kovotojas prieš kovą? Neretai daug pažadų nežarstantys ir visų taktinių gudrybių prieš svarbią kovą neatskleidžiantys kovotojai išlieka paslaptingi. Matyt, „Sparta Gym“ kovotojai Igoris Osininas, Henrikas Vikšraitis ir Sergejus Maslobojevas prieš „KOK World GP“ turnyrą nėra išimtys.
A. Kavaliauskas: jei nusiskutu barzdą, atrodau lyg kūdikio veidu  (18)
2015 m. kovo 12 d. 17:40
Antanas Kavaliauskas „BEKO-LKL Žvaigždžių dienos“ balsavime aistruolių sprendimu rungtynes pradės starto penkete ir užims pagrindinio vidurio puolėjo poziciją. Krepšininkas neliko skolingas ir už jį balsavusiems atsilygino sėkmingu žaidimu BEKO-LKL čempionate.
Kaip bendrauti su japonais: lietuvės patirtis  (7)
2015 m. kovo 11 d. 13:43
Japonijos įmonės į verslo susitikimus su užsieniečiais siunčia darbuotojus, kurie yra gerai išmokyti ir laisvai šneka angliškai. Todėl klientai, pamatę taip laisvai bendraujančius atstovus, kurie puikiai reiškia mintis ir veda pokalbį, greitai pamiršta, kur yra, ir pasijunta kaip namie.
Kokioje padėtyje atsidūrė, ukrainietis suprato pačiu skausmingiausiu būdu: tikriausiai jie jau negyvi  (146)
2015 m. kovo 10 d. 16:28
Ukrainos karinių pajėgų sunkvežimių kolona dardėjo sušalusia duobėta žeme. Važiuoti greitai negalėjo net dėl kelių priežasčių – sunkvežimiai buvo pilni žmonių, o priekiniai stiklai aptaškyti storu purvo sluoksniu, pro kuriuos ankstyvo ryto šviesoje vairuotojai turėjo įsitempę stebėti kelią, rašo newsweek.com.
Nauja mada: būti lumberseksualu  (197)
2015 m. kovo 8 d. 20:12
Išsipuoselėjusio vyro mada, panašu, traukiasi, užleisdama vietą miesto „medkirčiams“.
Labai paini vienos šeimos istorija  (6)
2015 m. kovo 3 d. 00:00
Kraujo ryšys. Ar jis būtinas, kad jaustumeisi artimas? Ar iš tiesų kraujas šaukia? Visus? Beka ilgisi sūnaus, kurio neturi teisės vadinti sūnumi. Dylanas ieško sesers, kurios nėra matęs. Laura myli savo šeimą, nors nė su vienu jos nariu nėra biologiškai susijusi. Istorijos susipina, suartina ir supriešina, iškelia tokių klausimų, kurie daugumai skaitytojų nė nekiltų.
Stingo išvaizdos pokyčiai: savo kūnu uoliai rūpinęsis atlikėjas pamiršo kelią pas stilistus  (14)
2015 m. vasario 25 d. 12:51
Gordon Matthew Thomas Sumneris, arba tiesiog Stingas , šiais metais švęs savo 64 gimtadienį. Tiesa, kartą viename interviu Gordonu pavadintas žurnalistas sulaukė dainininko replikos: „Mano vaikai vadina mane Stingu, mano mama mane vadina Stingu, kas yra tas Gordonas?“
V. Baumila ir M. Linkytė Mios sveikinimų kol kas nesulaukė  (629)
2015 m. vasario 23 d. 10:33
Pirmadienio rytą pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI redakcijoje viešėjo Monika Linkytė ir Vaidas Baumila . Šeštadienį jie, nedideliu skirtumu nugalėjęs Viliją Pilibaitytę-Mią, tapo Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“. Tiesioginės konferencijos metu jie atsakinėjo į skaitytojų klausimus.