barzda

„Eurovizija“ – blogiausias Europos dainų konkursas. Juokauju.  (2)
2015 m. gegužės 22 d. 11:14
Eurovizija – blogiausias Europos dainų konkursas. Juokauju.
K. Vyšniauskas. Kičas, gėjai ir blogos dainos: ko mes nesuprantame apie „Euroviziją“  (269)
2015 m. gegužės 21 d. 08:23
Kai Lietuvą kadaise pakvietė dalyvauti „Eurovizijoje“, kažkas mus apgavo – pasakė, kad tai yra rimtas muzikinis konkursas. Ir mes vis dar tuo tikime, žiūrime rimtais veidais, užuot pasidavę jo beprotybei. Pabandykime ją suprasti.
J. Statkevičius – apie D.Grybauskaitės stilių ir kitus dalykus (be cenzūros ir iškarpymų)  (196)
2015 m. gegužės 21 d. 00:00
Kaip niekada atviras šiandien dizaineris Juozas Statkevičius buvo su mumis MOTERIS.LT konferencijų salėje. Dizainerio atsakymai į skaitytojų užduotus klausimus - be cenzūros ir iškarpymų.
Garsenybės atvirai apie savo intymias šukuosenas FOTO  (3)
2015 m. gegužės 20 d. 00:00
Dauguma mūsų tokiomis pikantiškomis temomis atvirai nesikalba net geriausių draugių ratelyje. O štai šios garsenybės rėžė atvirai ir be jokio drovumo!
Vienišės dienoraštis: toks vyras su tokia baidykle?!
2015 m. gegužės 19 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Sunkus, bet įdomus verslas  (51)
2015 m. gegužės 19 d. 00:03
Kai žmogui atsibosta viršininkai „ant galvos“, norisi būti nepriklausomam, jis kuria savo verslą. Taip pasielgė ir statybininko profesiją turintis Audrius Barzda. Daugiau kaip prieš dvejus metus jis ėmėsi Lietuvoje jau nenaujo afrikinių sraigių auginimo verslo. Iš kitų pasakojimų atrodęs gana lengvas ir pelningas darbas tikrovėje pasirodė esąs nei toks lengvas, nei pelningas. Bet įdomus.
Barzdaskučio patarimai: kaip teisingai skusti ir prižiūrėti barzdą  (13)
2015 m. gegužės 18 d. 11:52
Skutimasis, barzdos formavimas – dažno vyro kasdienybė. Visgi, ar tikrai tai darome teisingai? Kokias skutimosi priemones reikėtų rinktis? Kaip išvengti nemalonių pojūčių po procedūros? Šiuos ir kitus klausimus uždavėme salono „Barzdaskučiai“ vadovui Kazimierui Norkui.
Vyrai, man labai dėl jūsų gėda  (898)
2015 m. gegužės 18 d. 08:39
Atlikti privalomąją tarnybą Estijoje bet kuriam jaunuoliui yra garbė. Bet kurioje estijoje , kurioje pilietinė visuomenė ugdo ir auklėja savo atžalas mylėti save, savo šeimą ir šalį. Ta garbė dar didesnė, jei tu nesi etninis estas.
Vyriškos odos priežiūros ypatumai
2015 m. gegužės 18 d. 00:00
Ar tikrai tikram vyrui užtenka vandens ir muilo?
Conchita Monikai ir Vaidui: mėgaukitės tuo  (25)
2015 m. gegužės 15 d. 11:32
Teisę rengti 2015-ųjų „Euroviziją“ Austrijai iškovojusi barzdotoji dainininkė Conchita Wurst šiandien savo šalyje yra ne mažesnė žvaigždė negu prieš metus, kai tapo pasauline sensacija. Atvirkščiai – apkeliavusi pasaulį Conchita, likus kelioms dienoms iki „ Eurovizijos “ atidarymo, išleidžia pirmąjį albumą, kurio laukia milijonai gerbėjų. Jau kitą savaitę 2014-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja atidarys šių metų konkursą.
Plinta nuotrauka, kuri tave tikrai nustebins  (9)
2015 m. gegužės 13 d. 16:48
Dažniausiai dėl pablogėjusio savo regėjimo susirūpiname po apžiūros pas gydytoją. Tačiau ar žinote, jog, pasirodo, egzistuoja žymiai paprastesnis ir greitesnis būdas pasitikrinti regėjimą?
19 klaidų, dėl kurių negaunama norimų darbų  (11)
2015 m. gegužės 9 d. 12:00
Leidinys „Business Insider“ sudarė dažniausių klaidų, daromų pokalbiuose dėl darbo, sąrašą.
Šonaslydininkai Klaipėdą „paskandino“ baltų dūmų kamuoliuose  (2)
2015 m. balandžio 27 d. 11:21
Šeštadienį Klaipėdoje įvyko pirmasis šonaslydžio SEMI PRO lygos etapas, kurį rengė ir ruošė D1 Sport komanda. Kaip ir buvo žadėta – miestas skendėjo baltų dūmų kamuoliuose, oras buvo nuostabus, o žiūrovai bei dalyviai liko patenkinti. Pirmosios vietos taurę iškovojo Gediminas Levickas, D1Sport komandos pilotas, valdęs kolegos išmarginta „ Nissan S13“.
B. Pittas viešumoje pasirodė stipriai sužalotu veidu  (18)
2015 m. balandžio 27 d. 10:48
Žvaigždė buvo pastebėtas stipriai sužalotu veidu – toks jis apsilankė šeštadienį, balandžio 25 dieną, Holivude surengtame autizmu sergantiems skirtame labdaros renginyje, praneša dailymail.co.uk.
P. Diklage: didelės mažo žmogaus pergalės ekrane ir asmeniniame gyvenime  (3)
2015 m. balandžio 26 d. 00:00
Aktoriui Peteriui Dinklage'ui , kurio venomis teka vokiečių, airių ir anglų kraujas, 45-eri. Aktoriaus gyvenime yra vienas labai reikšmingas faktas - jo ūgis yra 1 m 35 centimetrai.
Mokslininkai paaiškino, kodėl moterims patinka barzdoti ir tatuiruoti vyrai  (129)
2015 m. balandžio 21 d. 13:44
Ar pastebėjote, kad gatvėse ir baruose pastaruoju metu sparčiai daugėja barzdotų, tatuiruotų ir auskaruotų vyrų? Pasirodo šiai madai rastas mokslinis paaiškinimas, skelbia mic.com.
Radikalios Vudžio permainos: saldus berniukas virto macho  (33)
2015 m. balandžio 21 d. 02:36
Prieš dešimt metų savo kelią į žvaigždes pradėjęs Arvydas Martinėnas-Vudis ryžtingai užbaigė „nuogos bambos“ etapą – 31 metų vyras radikaliai pakeitė savo įvaizdį, taip atsisveikinęs su saldaus berniuko paveikslu.
Vilniuje policija iškrėtė Saulėtekio bendrabutį: ieškoma įtariamojo  (171)
2015 m. balandžio 20 d. 23:24
Pirmadienį vėlai vakare ant kojų sukeltos didžiulės policijos pajėgos. Pranešta, kad studentų bendrabutyje įvyko kruvinas konfliktas. Policijos pareigūnai įvykio vietoje ir apylinkėse dirbo kelias valandas.
Grožio revoliucija: kaip pasikeitė vyrų ir moterų idealai
2015 m. balandžio 20 d. 11:38
Moterų ir vyrų grožio proceso sudėtingumas apsikeitė vietomis. Reklama mums grąžina teisę būti natūralioms ir gręžia vyrų grožio pamatus. Dabar vyrai raunasi plaukus nesulaukdami eilės pas barzdaskutį, o viską spėti turinčioms moterims lieka išsitatuiruoti permanentinį veidą. Tikra grožio revoliucija.
Buriuotojas R. Milevičius: tikslai išlieka tie patys: laimėti arba finišuoti pirmame trejetuke  (3)
2015 m. balandžio 17 d. 13:06
Jachtų lenktynės aplink pasaulį „Volvo Ocean Race“ persiritus į antrą pusę, vieninteliam jose dalyvaujančiam lietuviui Rokui Milevičiui sunku nuslėpti nuovargį.
Ištrūko iš sekso vergijos: jauniausiai iš mūsų tebuvo 10 metų  (26)
2015 m. balandžio 14 d. 11:02
Šarijos pabėgėlių stovykloje tūkstančiai jazidų gyvena per girdimą atstumą nuo vienos iš Irako Kursdistano fronto linijų su ISIS .
7 rečiausi pasaulio gyvūnai: kai kurių laisvėje sutikti nenorėtumėt  (9)
2015 m. balandžio 12 d. 15:00
GRYNAS.lt jau rašė apie gyvūnus, kurių geriau nesutikti , o šiuos gyvūnus sutikus netgi labai pasisektų, nes tai vieni rečiausių pasaulio gyventojų. Vieni gražūs, kiti baisūs, bet dėl savo retumo jie visiems labai įdomūs.
Šaudynių Kaune liudininkui pačiam kilo klausimų  (16)
2015 m. balandžio 10 d. 14:23
„Tai teko matyti pirmą kartą“, – prisipažino su DELFI susisiekęs vyriškis, teigiantis kad ketvirtadienį jam teko tapti žiauraus įvykio liudininku Kaune . Jis sako matęs vyrus, kurie apie 13 val. Partizanų g. pašovė vyriškį ir pabėgo. Liudininkas sutiko tuo, ką matė, pasidalinti su DELFI skaitytojais.
Įtariamas žudynių Garisos universitete sumanytojas – malonaus būdo buvęs mokytojas  (4)
2015 m. balandžio 4 d. 13:07
Kenijos policija įvardijo islamistą kovotoją Mohamedą Mohamudą – maloniai kalbantį buvusį mokytoją – 148 gyvybes nusinešusių žudynių Garisos universitete sumanytoju.
Kvapą gniaužianti jaunuolio kelionė po Indiją ir nepamirštami nuotykiai
2015 m. balandžio 3 d. 00:00
Knygynus pasiekė nauja knygų serija jaunimui ir paaugliams „Tigro užkerėjimas" (aut. Colleen Houck). Tai magiška istorija, kupina ryškių spalvų, netikėtų siužeto vingių ir kerinčių atradimų. Viso pasaulio jaunimą sužavėjęs pasakojimas kviečia leistis į kvapą gniaužiančią kelionę po stulbinamo grožio Indijos kraštovaizdį, patirti draugystės ir nuotykių skonį, nusivylimo ir džiaugsmo akimirkas. Tai užburianti serija, pagal kurią kino kompanija „Paramount Pictures“ kuria filmą.
Iš Lietuvoje viešinčio prancūzų režisieriaus B. Nicholson sulaukė intriguojančio pasiūlymo  (7)
2015 m. kovo 29 d. 11:33
Prancūzų režisierius Franckas Ribiere išmaišė pusę pasaulio, vedinas gan ekscentriškos misijos – surasti patį geriausią jautienos kepsnį . Kulinarinę jo odisėją po 400 skirtingų vietų vainikavo 130 minučių kinematografinis šedevras, pavadinimu „Steiko (r)evoliucija“, kuriame jis ne tik žodžiais ir vaizdais bando perteikti tai, ką reikėtų ragauti, norint suprasti, tačiau ir iškelia daug šiuolaikiniam vartotojui nepatogių klausimų. Pavyzdžiui, ar tikrai galime sau leisti valgyti mėsą? Ar rūpinamės, kokiu būdu ji patenka ant mūsų stalų?
Rimas Valeikis – apie ambicijų ir seksizmo žalą  (8)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Balandžio mėnesio „Moteris“ – net 272 psl.!
Dar vienas vyrų tipas: labai savimi rūpinasi, bet nors nepanašūs į Žmones-vorus  (42)
2015 m. kovo 24 d. 23:00
Kas tie „ spornoseksualai “ – dėl saviugdos pamišę naujieji narcizai ar sveiko gyvenimo būdo šalininkai, nepripažįstantys šioje srityje jokių kompromisų, bando aiškintis psychologies.ru.
64 kv.m. butas Užupyje su įspūdinga palėpe  (57)
2015 m. kovo 23 d. 06:37
Į vidų kviečia ilgas koridorius, jo gale – šviesa su bažnyčios bokštu. Senamiestį išduoda palėpės kreivumas, dūmu kvepiančios parketo grindys , židinyje spragsinčios malkos . Nestandartiniam gyvenimui – erdvė be durų, pertvarų ir stereotipų. Šlaitų slėgimą nugali dominuojanti balta , apšviestos stygos. Viską slepia išsirangiusi blizgi juosta – erdvė lieka estetikai ir jaukiai židinio šviesai.