barzda

Kruizų stebuklai: Kalėdų senelis vasarą ir nuolat kintantys mokesčiai  (1)
2015 m. liepos 30 d. 10:44
„Beveik į kiekvieną kruizą atvykdavo maždaug 70-ies sulaukęs amerikietis su pilka barzda. Prieš pasirodydamas savo „Facebook‟ paskyroje parašydavo „Santa is comming‟ ir nurodydavo laivo pavadinimą. Jis ne tik pažįsta ir prisimena daugumą laivo darbuotojų, bet ir prieš sėsdamas į lėktuvą JAV nusiperka gausybę vėliavėlių bei kitokios atributikos su nacionaliniais motyvais, kurią demonstruoja susitikęs. Tu iš Lietuvos – va tau tau trispalvė‟, – vieną iš sutiktų keleivių prisimena didžiuliuose kruiziniuose laivuose masažiste dirbusi Laima Simonovic.
5 dalykai, kuriuos vyrai privalo padaryti iki 30-ties  (126)
2015 m. liepos 29 d. 22:49
Kiekvienas vyras turi užsibrėžęs gyvenimo tikslus ir nori juos žūtbūt pasiekti. Ypatingai tada, kai draugai ir pažįstami yra jau senai įgyvendinę savo svajones, vairuoja mėgstamus automobilius, susitikinėja su puikiomis moterimis ar yra pradėję savo verslą.
Vienišės dienoraštis: net nežinau, kuo baigsis ši naktis...
2015 m. liepos 24 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
D. Mazuronienė apie sunkiausius gyvenimo metus: visi mus vadino blogiečiais  (202)
2015 m. liepos 19 d. 12:06
Europarlamentaro Valentino Mazuronio žmona Danutė buvo viena pirmųjų Lietuvos psichologų. Ji juokiasi, kad tada, prieš beveik keturiasdešimt metų, tokia specialybė buvo niekam negirdėta ir niekas nežinojo, ką psichologas turi daryti.
Agurkinių gaujos teismas: A. Permino-Šūdmaišio pasakojimas ir replika dėl ragų  (89)
2015 m. liepos 13 d. 17:44
Svarbiausiu Agurkinių gaujos bylos liudytoju, kuris turi ir nukentėjusiojo statusą, vadinto Aurelijaus Permino-Šūdmaišio pasakojimas Klaipėdos apygardos teisme įspūdžio nepaliko nei prokurorams, nei kaltinamųjų advokatams. A. Perminas kalbėjo tyliai, painiojosi parodymuose, o galiausiai prisipažino, jog ir pats yra sukčius.
Turino drobulės mįslė: tikra ar suklastota?  (48)
2015 m. liepos 11 d. 00:00
Kasmet tikintieji keliauja į paslaptimis apgaubtą Italijos miestą Turiną, kuriame saugoma ypatinga drobulė. Visame pasaulyje užminusią mįslę ir vieną paslaptingiausių Europos relikvijų galima pamatyti Šv. Jono Krikštytojo katedroje. Čia tikintieji gali apžiūrėti Jėzaus Kristaus kančias liudijantį dokumentą – Turino drobulę.
10 augalų, kurie žydi liepą, auginimo ypatumai  (4)
2015 m. liepos 9 d. 00:14
Vasara įpusėjo – liepos mėnesį daugiausia saulėtų ir karščiausių dienų, tad sode karaliauja vienmečiai augalai . Žydi serenčiai, verbenos, kvapieji žirneliai, nasturtės, kvapusis tabakas, portulakos, sukučiai ir kitos vasaros gėlių parado dalyvės.
Šauktiniai – ruoškitės: savanorio įspūdžiai po 16 valandų „kerzuose“ kasdien  (70)
2015 m. liepos 8 d. 12:14
Gana neseniai teko dalyvauti KASP BKSĮK (Baziniame kario savanorio įgūdžių kurse), kuris truko tris savaites. Kolega savanoris Vitalijus Čiapas aprašė, ką reiktų įsidėti kariui savanoriui į kuprinę . Aš taip pat norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais.
Liepos mėnesio žurnale „Mano Namai“ – kraustynės į lauką
2015 m. liepos 7 d. 00:07
Žurnalo MANO NAMAI liepos numeryje – visa tai, ką ir tikitės pamatyti – interjerus, užmiesčio namus, kiemo aplinką, sodų gėlynus, gyvenimą lauke. Nes – kokia palaima – dabar tik vidurvasaris!
Įnirtinga kiršlių žvejyba: užvirė tikra kova  (7)
2015 m. birželio 28 d. 19:26
Negaliu naktį užmigti, viską niežti. Valdžia šiemet nusprendė, kad chemikalai mašalams naikinti yra per brangus malonumas. Ir dabar jaučiu, kaip jie lenda į ausis, nosį, barzdą, plaukus ir kanda, skaudžiai kanda, o jie patys tokie maži, kad plekštelėjęs sau per veidą net nepajuntu malonumo kokį kraujasiurbį sutraiškyti, atrodo, nors ir taip skauda, bet dar papildomai save muščiau.
Kodėl vyrai augina barzdas: dėl mados, prestižo ar moterų?  (94)
2015 m. birželio 24 d. 00:00
Ne veltui teigiama, kad barzda apie vyrą pasako daugiau nei drabužiai ar šukuosena. Santūrūs stipriosios lyties atstovai apie ją kalba kaip apie moteris – šiek tiek rezervuotai, bet su meile. Įsitikinau, jog mada čia niekuo dėta, – barzdoti vyrai visais laikais buvo ypatingi.
H. Daktaras: žmona manęs niekada nepaliks, o Švinius – kentės  (511)
2015 m. birželio 22 d. 09:54
Lietuvos mafijos tėvas Henrikas Daktaras žinojo, kad niekur nuo Lietuvos pareigūnų nepasislėps – jau sprukdamas iš šalies jis suprato, jog negali gyventi be šeimos. Garsiausiam šalies nusikaltėliui skauda, kad jis negali apginti namiškių – sūnų nuskriaudė net artimas jo bičiulis. „Jie mane visi palaidojo“, – prisipažįsta jis.
Garsusis aktorius dėl vaidmens paaukojo vyriškumo simbolį  (15)
2015 m. birželio 20 d. 14:01
Dėl naujo vaidmens teatre aktoriui Mantui Vaitiekūnui teko atsisveikinti su 10 metų puoselėta barzda. Tokio pasiaukojimo pareikalavo Leo vaidmuo legendinėje Brodvėjaus komedijoje „Primadonos“.
Ką jie galvoja apie plaukus ant moterų kojų ir kitur  (2)
2015 m. birželio 17 d. 11:04
Priimta manyti, kad moteris turėtų intensyviai šalinti visus plaukus žemiau antakių: lygios tarsi kūdikio turėtų būti ne tik kojos, bet ir rankos, net ir mažiausi ūseliai - gėdinga, o bikinio linija turi būti švari, kaip pas pornografinių filmų žvaigždę. Tačiau, ar vyrai tikrai pastebi plaukelius ant moterų kūno ir ar jiems jie maišo?
Šiltojo metų sezono siaubas, bet su didele „alga“  (101)
2015 m. birželio 12 d. 21:13
Atėjus šiltajam metų laikui sostinę pristatantys gidai pakraupę: ir vėl tas pat – turistus gatvėse gaudo keletas elgetų, kurie juos sekioja tol, kol išprašo pinigų. Sostinės savivaldybė pataria situacijas filmuoti, o žmones, kurių prašoma pinigų, duoti parodymus.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Kada teismas panaikins Kovo 11-osios aktą?  (163)
2015 m. birželio 7 d. 19:12
Buvo tokia saulėta vos prasidėjusios vasaros popietė, kai po visų žiemos ir drungno pavasario prieblandų dar nespėjau prisitaikyti prie ryškios šviesos, beržų lapų žalumos, ilgas kojas ir gilias iškirptes apnuoginusių jaunų kūnų artumo viešose vietose. Lengviau atsikvėpiau tik išsiveržęs iš didelio miesto, o artėdamas prie Merkinės nusukau į vieną iš daugybės keliukų, vedančių į brandaus pušyno gilumą.
A. Užkalnis tikrino bevardę taverną Kretoje ir lygino su Palanga  (212)
2015 m. birželio 7 d. 12:28
Kam lyginti mažą žvejų kaimelį Kretoje su Palanga ? Tam, kad abiejų šalių virtuvė panašiai nukentėjo nuo turizmo ir atsilikusių valgytojų.
Rusijoje imtasi veiksmų prieš K. Sobčiak: ji „peržengė visas ribas“  (218)
2015 m. birželio 2 d. 11:16
Rusijos Tyrimo komiteto Maskvos Vyriausioji tyrimų valdyba pradėjo patikrinimą prieš Rusijos opozicijos žurnalistę Kseniją Sobčiak.
A. Kavaliauskas: turėjau būti lenktynininku arba statybininku  (21)
2015 m. gegužės 29 d. 22:11
Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgaliai socialiniame tinkle turėjo galimybę užduoti klausimą ekipos vidurio puolėjui Antanui Kavaliauskui . Gerbėjai teiravosi, ar žaidėjas pratęs besibaigiantį kontraktą ir toliau gins komandos spalvas.
Įsiutęs vyras pasiūlė 10 naujų mokesčių  (34)
2015 m. gegužės 28 d. 11:03
Niekam ne paslaptis, kad Lietuva yra pakankamai turtinga šalis. Per trumpą nepriklausomybės laiką čia priviso tiek milijonierių, kad net VMI tikriausiai jų visų nesugeba suskaičiuoti. Kai turime tiek turtingų žmonių, tai galima ir mokesčių prisigalvoti įvairiausių, kad papildytume biudžetą ar dar labiau prikimštume kišenes banditams , kurie stato 10 000 litų vertės tualetus už 500 000 litų sumą.
Bloga žinia vairuotojams: siūlo įvesti 400 eurų automobilių mokestį  (2042)
2015 m. gegužės 23 d. 15:00
Specialistai laikosi nuomonės, kad kuo greičiau reikia apmokestinti automobilius ir pateikia savo skaičiavimus, kokį modelį reikėtų taikyti.
„Islamo valstybės“ struktūra: toli gražu ne fanatizmas groja pirmu smuiku  (102)
2015 m. gegužės 22 d. 21:01
Irako karininkas planavo įvykdyti „ Islamo valstybės “ perversmą Sirijoje. Tai liudija dokumentai, prie kurių išskirtinę prieigą gavo vokiečių leidinys SPIEGEL. Dokumentai atskleidžia, kad organizacija, kurios veikla, atrodytų, yra grindžiama religiniu fanatizmu, iš tiesų yra racionaliai suplanuota.
„Eurovizija“ – blogiausias Europos dainų konkursas. Juokauju.  (14)
2015 m. gegužės 22 d. 11:14
Eurovizija – blogiausias Europos dainų konkursas. Juokauju.
K. Vyšniauskas. Kičas, gėjai ir blogos dainos: ko mes nesuprantame apie „Euroviziją“  (272)
2015 m. gegužės 21 d. 08:23
Kai Lietuvą kadaise pakvietė dalyvauti „Eurovizijoje“, kažkas mus apgavo – pasakė, kad tai yra rimtas muzikinis konkursas. Ir mes vis dar tuo tikime, žiūrime rimtais veidais, užuot pasidavę jo beprotybei. Pabandykime ją suprasti.
J. Statkevičius – apie D.Grybauskaitės stilių ir kitus dalykus (be cenzūros ir iškarpymų)  (221)
2015 m. gegužės 21 d. 00:00
Kaip niekada atviras šiandien dizaineris Juozas Statkevičius buvo su mumis MOTERIS.LT konferencijų salėje. Dizainerio atsakymai į skaitytojų užduotus klausimus - be cenzūros ir iškarpymų.
Garsenybės atvirai apie savo intymias šukuosenas FOTO  (4)
2015 m. gegužės 20 d. 00:00
Dauguma mūsų tokiomis pikantiškomis temomis atvirai nesikalba net geriausių draugių ratelyje. O štai šios garsenybės rėžė atvirai ir be jokio drovumo!
Sunkus, bet įdomus verslas  (55)
2015 m. gegužės 19 d. 00:03
Kai žmogui atsibosta viršininkai „ant galvos“, norisi būti nepriklausomam, jis kuria savo verslą. Taip pasielgė ir statybininko profesiją turintis Audrius Barzda. Daugiau kaip prieš dvejus metus jis ėmėsi Lietuvoje jau nenaujo afrikinių sraigių auginimo verslo. Iš kitų pasakojimų atrodęs gana lengvas ir pelningas darbas tikrovėje pasirodė esąs nei toks lengvas, nei pelningas. Bet įdomus.
Barzdaskučio patarimai: kaip teisingai skusti ir prižiūrėti barzdą  (13)
2015 m. gegužės 18 d. 11:52
Skutimasis, barzdos formavimas – dažno vyro kasdienybė. Visgi, ar tikrai tai darome teisingai? Kokias skutimosi priemones reikėtų rinktis? Kaip išvengti nemalonių pojūčių po procedūros? Šiuos ir kitus klausimus uždavėme salono „Barzdaskučiai“ vadovui Kazimierui Norkui.
Vyrai, man labai dėl jūsų gėda  (899)
2015 m. gegužės 18 d. 08:39
Atlikti privalomąją tarnybą Estijoje bet kuriam jaunuoliui yra garbė. Bet kurioje estijoje , kurioje pilietinė visuomenė ugdo ir auklėja savo atžalas mylėti save, savo šeimą ir šalį. Ta garbė dar didesnė, jei tu nesi etninis estas.