barzda

JAV paskelbė nuotraukas, įrodančias Rusijos karių buvimą Ukrainoje  (324)
2014 m. balandžio 22 d. 09:11
JAV valstybės departamentas pirmadienį paskelbė Kijevo pateiktas nuotraukas, kurios esą įrodo, kad Rytų Ukrainoje veikiantys ginkluoti separatistai iš tikrųjų yra Rusijos kariškiai arba žvalgybos pareigūnai.
Odė lietuviškiems lazeriams  (90)
2014 m. balandžio 21 d. 14:43
Mūsų maža valstybėlė taip nedaug turi kuo didžiuotis (krepšinis, moterys nuo jūros iki jūros, daugiau kažkaip neprisimenu...), tad lazeriai – sritis, kurioje mes esame neblogi vidutiniokai net tarp išsivysčiusių šalių, nuolat demonstruojami visiems kaip koks devynuodegis katinas. Lietuva pasaulinėse lazerių technologijų parodose atsiduria tarp tokių gigantų kaip JAV , Kinija , Vokietija ir kitos šalys, į kurias mes paslapčia norėtume būti panašūs.
Neregiams skirtame spektaklyje blogietis kvepia kitaip nei gerietis  (2)
2014 m. balandžio 20 d. 00:00
Aktorė ir režisierė Karolina Žernytė (27 m.) į teatro istoriją drąsiai žengia su nauju scenos žanru – ji stato spektaklius neregiams . Lietuvoje režisuotos „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams“ sudomino Maskvos lėlių teatro vadovus. Jų pakviesta, jaunoji menininkė pastatė spektaklį akliesiems „Gegužės naktis“ ir sulaukė puikaus kritikų įvertinimo. Negana to, K. Žernytė dėl bendradarbiavimo susitarė dar su dviem Rusijos teatrais.
A. Smetonos fotografo palikimą suradusi teisėja: norėčiau, kad tas nuotraukas įvertintų profesionalai  (89)
2014 m. balandžio 19 d. 10:39
Keliasdešimties tomų bylas nagrinėjanti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja, teisės mokslų daktarė Irma Randakevičienė , paklausta apie darbą, krūvio nesureikšmina.
Nekaltybė vyresniame amžiuje – kas skatina susilaikyti?  (47)
2014 m. balandžio 11 d. 06:00
Žmonės, ankstyvoje jaunystėje nepradėję seksualinio gyvenimo, sudaro mažumą, tačiau praktiškai visi gali įvardyti skirtingas susilaikymo priežastis.
Išrinkite labiausiai patikusius grožio pokyčių dalyvius (FOTO, VIDEO)  (6)
2014 m. balandžio 10 d. 00:05
Šį pavasarį projektas „ Didieji grožio pokyčiai “ net 5 dalyviams dovanojo galimybę atrasti save iš naujo. Čia dalyvavę laimingieji šiandien džiaugiasi jaunatviškesne ir stilingesne išvaizda, pokyčių rezultatai nustebino ir dalyvius, ir jų šeimas bei draugus. Išrinkite jums labiausiai patikusius pokyčius.
Roberto pokyčiai: iš meniško jaunuolio į stilingą verslininką (FOTO)  (10)
2014 m. balandžio 8 d. 00:05
Išvaizdos pokyčiai malonūs ne tik moterims, bet ir vyrams. Nauja šukuosena bei aprangos stilius pradžiugina akimirksniu: galite atrodyti rimčiau, patikimiau, o galbūt jaunatviškiau – priklauso nuo to, kokio rezultato siekiate. Šį kartą „Didžiuosiuose grožio pokyčiuose“ dalyvavusio vilniečio Roberto Pledo (23 m.) tikslas buvo patikimo verslininko įvaizdis . „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika Sugihara“ pasirūpino, kad jauno fotografo noras būtų išpildytas.
Prieš „Euroviziją“ V. Matačiūnaitei – bėdos dėl balso  (86)
2014 m. balandžio 2 d. 14:03
Kai Lietuva išsirinko savo atstovę prestižiniam „ Eurovizijos “ dainų konkursui, Vilijos Matačiūnaitės (26) gyvenimas pasikeitė. Dabar jį būtų galima prilyginti važiavimui galingu automobiliu autostradoje 6-a pavara. Nuolatinis bėgimas, lėkimas ir dėl to atsiradusios problemos dėl balso. Tačiau atlikėja nusiteikusi optimistiškai. Apie tai – žurnalo MIESTE.lt interviu su atlikėja.
Rusai Lietuvoje stato filmą apie Pirmąjį pasaulinį karą: pagrindinį vaidmenį kuria D. Bilanas  (35)
2014 m. balandžio 1 d. 12:52
Atlikėjas Dima Bilanas jau kelias savaites gyvena Vilniuje. Tačiau į Lietuvą žinomas Rusijos dainininkas atvyko ne su muzikiniais reikalais. D. Bilanas Vilniaus apylinkėse filmuojasi juostoje apie Pirmąjį pasaulinį karą.
Kas praktiškiau – vienaaukštis ar dviaukštis butas?  (28)
2014 m. kovo 29 d. 00:05
Dauguma standartinių butų pirkėjų interjerą mūsų šalyje įsirengia patys, tačiau išskirtinio išplanavimo ar kelių aukštų būstą jie dažniausiai patiki profesionaliems architektams ar interjero dizaineriams. Projektuojant ir įrenginėjant dviejų aukštų butus jų kūrėjai gali pademonstruoti visą savo išmonę ir išpildyti lūkesčius.
Klaipėdos policija prašo pagalbos: kas vogė sūrius?  (43)
2014 m. kovo 21 d. 13:31
Klaipėdos policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos aiškinantis kas vogė iš parduotuvės "Čia", esančios Klaipėdos m., Mogiliovo g. 12.
J. Gyllenhaalas glumino praevius nusirengęs viešumoje  (5)
2014 m. kovo 12 d. 08:17
Gera žinia visiems, kurie liko nusivylę juosta „ Kuprotas kalnas “ – aktorius Jake‘as Gyllenhaalas pagaliau visiems pademonstravo savo užpakaliuką, skelbia tmz.com.
Mano patirtis: kaip aš nesėkmingai ieškojau darbo  (244)
2014 m. kovo 11 d. 16:24
Esate išsilavinęs pilietis, turite magistro laipsnį ir neturite darbo? Neturite nei verslo, nei idėjų ar valios, o gal finansų jam sukurti? Nesijaudinkite, Jūs ne vienas. Tokių daug. Trinam darbo biržos suoliukus. Mūsų Lietuvai nereikia. Galvoju - gal laimingesnis būsiu emigravęs?
Eksperimentas: 5 dalyviai ryžosi kardinaliems grožio pokyčiams  (21)
2014 m. kovo 10 d. 00:00
Populiarūs stereotipai, kad reikia labai daug pastangų, pinigų ir laiko norint bent trumpam sustabdyti laiką ir kartu su juo lekiančią jaunystę, gniuždo pasitikėjimą savimi. O buitis ir kasdieniai rūpesčiai daugelį žmonių priverčia galutinai pamiršti savo išvaizdą bei savijautą.
VYRAS: plaukuotas ar depiliuotas? APKLAUSA  (60)
2014 m. vasario 27 d. 07:00
Kokiam vyrui teikiate pirmenybę: tam, kuris leidžia savo plaukams vešėti ten, kur juos įsodino motulė gamta, ar tam, už kurio plaukų (ir išvaizdos) neužkibsi?
Vyro laiškas... būsimai savo dukrai  (8)
2014 m. vasario 21 d. 22:02
Įsivaizduok: rausdamasi senuose tėčio popieriuose randi tau skirtą laišką, kurį jis parašė... dar tau negimus! Ant voko parašyta: „Patarimai tau, mano dukra“.
Barzdota mergina pradėjo naują „Instagram“ madą(FOTO)  (2)
2014 m. vasario 21 d. 14:15
Internetinės manijos gimsta visai netikėtai. Po to, kai bene garsiausia barzdą turinti mergina Harnaam Kaur iš Didžiosios Britanijos ( apie kurią rašėme ČIA ) viešai prabilo apie savo problemą, moteriškos barzdos tapo paskutiniu „ Instagram “ mados klyksmu.
Arabų princese virtusios Kauno ponios dėmesį prikaustė tatuiruotas dizaineris  (9)
2014 m. vasario 21 d. 14:08
Ketvirtadienį sostinės Rotušėje vieno prabangaus gėrimo platintojų surengtas vakarėlis „Didžiojo Getsbio“ tema dar ilgai bus aptarinėjamas grožio salonuose bei kirpyklose – damos turės ką apkalbėti.
„Žaliųjų“ miestas, kuriame homoseksualai turi savo gatvę  (10)
2014 m. vasario 21 d. 06:46
Su Perpasaulį.lt redakcija susisiekė jau 5 mėnesius Kanadoje gyvenanti lietuvė Rasa Bajoriūnaitė. Prieš beveik pusę metų į „kitą žemėlapio pusę“ persikrausčiusi tautietė buvo prisipildžiusi motyvacijos išbandyti save, pasisemti naujų idėjų, praplėsti akiratį. „Išvykau turėdama pinigų tik pirmam mėnesiui, daugiau neturėjau nieko: nei darbo, nei gyvenamos vietos, nei būrio draugų.“ Kanadoje Rasa pradėjo rašyti blog'ą, kuriuo toliau dalinamės su savo skaitytojais.
Drąsa: barzdota mergina savo trūkumus pavertė privalumais(VIDEO)  (11)
2014 m. vasario 20 d. 13:40
Merginos kaip įmanydamos šalina kūno plaukelius juos skusdamos, depiliuodamos vašku ar net lazerių pagalba. Jokia save gerbianti mergina nevaikščios plaukuotomis kojomis ir pažastimis!
Mokslininkas atskleidė formulę: kokia moteris gali tikėtis didžiausio vyrų dėmesio  (51)
2014 m. vasario 17 d. 22:16
Kodėl mes jaučiame potraukį jauniems, o ne pagyvenusiems žmonėms? Ar iš tiesų blondinės vyrams patrauklesnės ?
Liesas ir barzdotas – naujas M. Gibsono įvaizdis  (16)
2014 m. vasario 13 d. 12:57
Trečiadienį aktorius Melas Gibsonas pasirodė Los Andželo oro uoste atnaujinęs įvaizdį – pailsėjęs, įdegęs, su barzda ir sulieknėjęs.
Košmaras: šv. Valentino diena, kurios žvaigždės negali pamiršti
2014 m. vasario 10 d. 14:06
Šv. Valentino arba Meilės diena - jau visai čia pat. Įsimylėjėliai laukia šios dienos su džiaugsmu, vienišiai trokšta, kad ji kuo greičiau praeitų ir jiems netektų liūdėti, kad vis dar nerado antrosios pusės.
Įvaizdį pakeitęs aktorius A. Paulavičius: dabar žmonės man žiūri į akis, ne į plaukus  (41)
2014 m. vasario 7 d. 07:43
Aktorių Andrių Paulavičių pastaruoju metu sunku atpažinti. Daug metų barzdą ir ilgus plaukus auginantis vyras nusprendė pakeisti įvaizdį. Paklaustas, kas jį paskatino atsisakyti ilgus metus puoselėtos barzdos, A. Paulavičius išdavė, kad jo šukuosenas dažniausiai formuoja vaidmenys, kuriuos jam tenka kurti.
D. Bulatovas: mane mušė kasdien ir klausė apie pinigus  (928)
2014 m. vasario 6 d. 12:23
Į Lietuvą gydytis atvykęs „Automaidano“ lyderis Dmitrijus Bulatovas atvirai papasakojo apie savo dingimą ir susirėmimus su „ Berkut “.
Prabilo „Ramiojo vandenyno robinzono“ šeima  (30)
2014 m. vasario 5 d. 16:44
Ramiojo vandenyno robinzonas Jose Salvadoras Alvarenga trečiadienį ruošėsi greitesnei ir patogesnei kelionei namo po to, kai ilgiau nei metus praleido dreifuodamas mažame žvejybos laive, kol pasiekė Maršalo Salas.
Ar įtikėtina, kad žvejys 13 mėnesių praleido dreifuodamas atviroje jūroje?  (17)
2014 m. vasario 4 d. 23:34
37 metų žvejys Jose Alvarengas tvirtina 13 mėnesių praleidęs valtyje Ramiajame vandenyne. Tačiau kyla abejonių, ar tai yra tiesa.
Ūsus užsiauginęs I. Krupavičius: vieni žiūrovai giria, kiti liepia nusiskusti  (281)
2014 m. vasario 4 d. 10:37
LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius užsiaugino ūsus. Kaip DELFI tikino žinomas vyras, pakeisti savo išvaizdą jį paskatino nauji mados vėjai. Tiesa, tokius vedėjo pokyčius ne visi žiūrovai įvertino palankiai.
Paviešintos daugiau nei metus jūroje dreifavusio vyro nuotraukos  (109)
2014 m. vasario 3 d. 13:08
Daugiau kaip vienerius metus Ramiajame vandenyne dreifavęs meksikietis sekmadienį buvo paimtas iš atokios salos, į kurią bangos išmetė jo laivą, ir maldavo pargabenti jį namo. Netrukus paviešintos ir išsigelbėjusio vyro nuotraukos.