barzda

Šnipinėjimo byloje apklausta buvusi R. Lipskio advokatė  (14)
2015 m. rugsėjo 4 d. 18:24
Penktadienį šnipinėjimu kaltinamo buvusio valstybės įmonės „ Oro navigacija “ darbuotojo Romualdo Lipskio byloje apklausta advokatė Kazimira Kanišauskienė, kuri jam atstovavo ikiteisminio tyrimo metu.
Ar gražiam žmogui viskas tinka? Nepatikėsi, kaip atrodo „Saulėlydžio“ žvaigždė.. (FOTO)  (4)
2015 m. rugsėjo 4 d. 11:19
Ar pameni laikus, kai gražuolis Robertas Pattinsonas visų merginų širdis privertė plakti stipriau, žavėdamas savo vaidmenimis „Saulėlydžio“ sagos filmuose? Regis, tie laikai - gūdžioje praeityje.
Menas ant tris eurus kainuojančio popieriaus: to dar nesate matę  (12)
2015 m. rugsėjo 3 d. 21:12
Ar esate kada pagalvoję, koks stebuklingas dalykas yra baltas popieriaus lapas? Grafikos dizaineris, Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto Dizaino katedros vedėjas, profesorius Virgilijus Trakimavičius ne tik yra apie tai pagalvojęs, bet ir parodęs, ką nuostabaus gali sukurti žmogaus rankos, jo fantazija ir kruopštus darbas. Menininko darbai garsina Lietuvą visame pasaulyje.
3 su Justinu Bieberiu susiję skandalai, nutikę VMA apdovanojimuose (FOTO)  (5)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 10:18
Šį savaitgalį įvykusiuose MTV vaizdo klipų apdovanojimuose (VMA) karaliavo Justino Bieberio žvaigždė. Pradedant išskirtine jo išvaizda ir baigiant... ašaromis. Paskaityk apie 3 su Justinu susijusius įvykius VMA apdovanojimuose!
R. Zamolskio žmonos išpažintis Lietuvai: visi trokšta jo mirties  (200)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 05:30
Ilgą laiką ieškomiausiu Lietuvos nusikaltėliu laikyto Romo Zamolskio žmona Svetlana netiki, kad gyveno su šaltakrauju žudiku ir tikina, jog dės visas pastangas įrodyti, kad tiek Lietuvos, tiek Rusijos pareigūnai suklydo. „Ar jūs tikrai esate įsitikinę, kad jis yra R. Zamolskis, o ne visai kitas žmogus?“ – DELFI pareiškė dviejų vaikų nuo R. Zamolskio susilaukusi moteris.
D. Šemberas – apie gražiausią įvartį, Rusiją, J. Mourinho ir tragediją, kuri laukia Lietuvos futbolo  (11)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 13:01
Kodėl Deividas Šemberas pasirinko antru numeriu pažymėtus marškinėlius? Ką jam tekdavo veikti Kaukazo kalnuose? Kodėl jam tekdavo važinėti troleibusu ir kas buvo jo futbolo dievai?
Dėl barzdos garsusis čempionas patyrė netoleranciją  (3)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 10:56
Prieš kelerius metus barzdoti vyrai buvo pačioje mados viršūnėje. Ilgesnės ir trumpesnės barzdos puošė tikrų stileivų veidus. MIESTE.lt pasidomėjo, kodėl žymūs vyrai ėmė ir nusiskuto savo grožybes. Paaiškėjo nemažai įdomių faktų ir tai, kad barzdos auginimas nebuvo tik stilinga užgaida.
Viltį praradęs 30-metis meilę sutiko netikėtoje vietoje  (143)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 14:56
Paauglystė ir jaunystė prabėgo, nebuvau spėjęs susikurti tvirtų santykių, tiesiog nesisekdavo toje srityje. Ir nepastebimai atėjo 30-metis. Rutina gyvenime, darbas, seni geri draugai... Esu mėginęs ir pažintis klube, ir internetu. Tikrai nesu grožio etalonas, tačiau kai Dievas dalino iškalbą su humoro jausmu, matyt, stovėjau pirmoje eilėje.
Klaipėdos policija prašo pagalbos: dingo vyras, paskutinį kartą jį matė prie cerkvės  (4)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 21:09
Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos m. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Rimanto Pakulio , gim. 1951-10-12, kurį paskutinį kartą matė 2015-08-08, apie 17:00 val., netoli Rusų cerkvės Smiltelės g. Klaipėdoje.
Keliautojas apie Teheraną: to negalima aprašyti  (9)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 16:44
Kelionė Irane dažnam kelia šiurpą: kaip ten viskas yra, kokie ten gyventojai. Dienos, praleistos Teherane atvėrė akis apie vietinius, kuriems ypač svarbu, ką apie juos mano užsienyje.
Vaizdo įrašas su užsimaskavusiu C. Ronaldo muša rekordus  (6)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 15:41
Internete žaibiškai pradėjo plisti vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip užsimaskavęs futbolininkas Cristiano Ronaldo spardo kamuolį vienoje Madrido gatvėje.
Vienišės dienoraštis: dabar man net nerūpi, su kuo TAI darau
2015 m. rugpjūčio 12 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
„Žalgirio“ vartininkas A. Vitkauskas: mokausi iš M. Neuerio  (3)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 12:15
Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai turėjo retą galimybę užduoti klausimus bei sužinoti įdomiausių dalykų apie pagrindinį komandos vartų sargą Armantą Vitkauską. Žaidėjo idealai, ritualai prieš rungtynes ar kada jis pradėjo auginti barzdą. Tai tik keli iš įdomiausių klausimų.
5 žvaigždės, kurios mokyklos laikais buvo atstumtos (FOTO)  (2)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 11:19
Mokyklos laikai yra tie, kurie niekuomet neišdils iš atminties. Deja, kartais dėl vienokių ar kitokių priežasčių mokyklą suaugę žmonės mini tikrai ne geruoju. Pavyzdžiui, žvaigždės, kurios šiuo metu yra garsios visame pasaulyje, dabar jau viešai prisipažįsta - mokyklos laikai jiems buvo tikrai ne patys nuostabiausi...
„Titaniko“ muziejuje gali išgyventi tragediją  (12)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 12:14
Rygoje kurį laiką buvo „prisišvartavęs“ „Titaniko“ muziejus, siūlantis sukrečiančią kelionę į prieš 103 metus nuskendusį ir legenda iki šiol laikomą didžiausią laivą.
Neįtikėtina žymaus lietuvio istorija: iš koncentracijos stovyklos – į Marilyn Monroe glėbį  (364)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 08:29
Aktorius Žakas Šernas (Jacques Sernas) penktajame dešimtmetyje buvo vadinamas gražiausiu pasaulio vyru. Kai po Antrojo pasaulinio karo Rusija ištrynė Lietuvos vardą iš Europos žemėlapio, 1918 – ųjų Nepriklausomybės akto signataro Jokūbo Šerno sūnui prasidėjo gražiausias gyvenimo etapas. Liepos 30-tą dieną Kaune gimusiam aktoriui būtų suėję 90 metų, tačiau jo gyvybė užgeso liepos 3-ąją netoli Romos, vos kelios dienos po šio paskutinio savo interviu.
Stulbinanti vagystė: policija ne iškart drįso paskelbti viešą išradingo vagies paiešką  (55)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 14:18
Tokio nesudėtingo, tačiau labai pelningo kriminalinio triuko nesugalvotų net patys garsiausi kriminalinių romanų autoriai. Vagystė įvyko lygiai prieš mėnesį Svažendzio mieste netoli Poznanės Lenkijoje.
M. Kuzminskas – apie statusą rinktinėje, D. Sabonio fenomeną ir barzdą  (12)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 12:13
Sėkmingai Ispanijos Malagos „Unicaja“ klube praėjusį sezoną rungtyniavęs 26-erių metų 205 cm ūgio puolėjas Mindaugas Kuzminskas jau ruošiasi naujiems iššūkiais su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine.
M. Kuzminskas: norisi įrodyti, kad pastaruosius metus nestovėjau vietoje  (10)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 12:00
Sėkmingai Ispanijos Malagos „Unicaja“ klube praėjusį sezoną rungtyniavęs 26-erių metų 205 cm ūgio puolėjas Mindaugas Kuzminskas jau ruošiasi naujiems iššūkiams su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine.
Barzdotos moterys: nereikia gėdytis plaukų ant veido!  (77)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 09:44
Taip , jei kas joms leistų pasirinkti, šios moterys tikrai nebūtų barzdotos. Tačiau ligų nepasirinksi, tad moterys, kurias aprašysime šiame straipsnyje pasirinko nesislapstyti ir parodyti tikrąjį savo veidą.
114 kv.m. lietuvių sukurtas buto interjeras Strasbūre: klasika ir autentika  (47)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 09:50
Ką tik pabaigę savo naujausią, Prancūzijoje įgyvendintą interjero projektą, vilniečių architektų komanda YCL jį pirmą kartą pristato Lietuvos ir kviečia ManoNamai.lt skaitytojus apsilankyti istorinio Strasbūro kvartalo name įrengtame ištaigingos architektūros bute, kuriame rafinuota prancūziška elegancija susipina su išgryninta šiuolaikiško dizaino estetika.
Iš areštinės sprukęs bėglys sulaikytas lyg filme: šūviai, šunys ir pasala miške  (7)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 09:09
Ankstų sekmadienio rytą, apie 5 val., buvo sulaikytas iš Skuodo rajono policijos komisariato areštinės pabėgęs ne kartą teistas nusikaltėlis Andrius Švarlys, gimęs 1984 metais. Sulaikymo metu jungtinių policijos pajėgų – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Telšių apskrities VPK Mažeikių r. PK, Klaipėdos ir Skuodo rajonų PK pareigūnų – buvo suorganizuota pasala miške, esančiame už Mažeikių, link Akmenės.
Uogavimo papročiai: kodėl uogos siejamos su bučiniais ir vestuvėmis  (2)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 21:27
Anksčiau eidamos į mišką uogauti moterys net ir apsirengdavo kiek geresniais drabužiais – girdi, „suplyšusiam kaip ubagui negražu, gali žmogų susitikti, išsigųs“, pasakojama LRT KLASIKOS laidoje „Ryto rasa krito“. O ką jau kalbėti apie jaunimą – vaikinai ir merginos būdavo „šventadieniškai apsidarę“, nes jiems uogavimas – dar viena dingstis susiburti, pasikalbėti, be to, jauni uogaudami rasdavo vienintelę progą pasivaikščioti poromis ir nusiskinti, senesniems nesekant, kitokią uogą – bučinį.
VAIKINAI ATVIRAI: kokias grožio nesėkmes yra patyrę  (4)
2015 m. liepos 31 d. 15:04
Manai puoselėti grožį nelengva tik mums - merginoms? Vis dėlto vaikinai taip pat patiria grožio katastrofų, tiesa, neretai tai viso labo neišmanymas, kaip naudotis grožio priemonėmis.
Kruizų stebuklai: Kalėdų senelis vasarą ir nuolat kintantys mokesčiai  (1)
2015 m. liepos 30 d. 10:44
„Beveik į kiekvieną kruizą atvykdavo maždaug 70-ies sulaukęs amerikietis su pilka barzda. Prieš pasirodydamas savo „Facebook‟ paskyroje parašydavo „Santa is comming‟ ir nurodydavo laivo pavadinimą. Jis ne tik pažįsta ir prisimena daugumą laivo darbuotojų, bet ir prieš sėsdamas į lėktuvą JAV nusiperka gausybę vėliavėlių bei kitokios atributikos su nacionaliniais motyvais, kurią demonstruoja susitikęs. Tu iš Lietuvos – va tau tau trispalvė‟, – vieną iš sutiktų keleivių prisimena didžiuliuose kruiziniuose laivuose masažiste dirbusi Laima Simonovic.
5 dalykai, kuriuos vyrai privalo padaryti iki 30-ties  (128)
2015 m. liepos 29 d. 22:49
Kiekvienas vyras turi užsibrėžęs gyvenimo tikslus ir nori juos žūtbūt pasiekti. Ypatingai tada, kai draugai ir pažįstami yra jau senai įgyvendinę savo svajones, vairuoja mėgstamus automobilius, susitikinėja su puikiomis moterimis ar yra pradėję savo verslą.
D. Mazuronienė apie sunkiausius gyvenimo metus: visi mus vadino blogiečiais  (202)
2015 m. liepos 19 d. 12:06
Europarlamentaro Valentino Mazuronio žmona Danutė buvo viena pirmųjų Lietuvos psichologų. Ji juokiasi, kad tada, prieš beveik keturiasdešimt metų, tokia specialybė buvo niekam negirdėta ir niekas nežinojo, ką psichologas turi daryti.
Agurkinių gaujos teismas: A. Permino-Šūdmaišio pasakojimas ir replika dėl ragų  (89)
2015 m. liepos 13 d. 17:44
Svarbiausiu Agurkinių gaujos bylos liudytoju, kuris turi ir nukentėjusiojo statusą, vadinto Aurelijaus Permino-Šūdmaišio pasakojimas Klaipėdos apygardos teisme įspūdžio nepaliko nei prokurorams, nei kaltinamųjų advokatams. A. Perminas kalbėjo tyliai, painiojosi parodymuose, o galiausiai prisipažino, jog ir pats yra sukčius.
Turino drobulės mįslė: tikra ar suklastota?  (48)
2015 m. liepos 11 d. 00:00
Kasmet tikintieji keliauja į paslaptimis apgaubtą Italijos miestą Turiną, kuriame saugoma ypatinga drobulė. Visame pasaulyje užminusią mįslę ir vieną paslaptingiausių Europos relikvijų galima pamatyti Šv. Jono Krikštytojo katedroje. Čia tikintieji gali apžiūrėti Jėzaus Kristaus kančias liudijantį dokumentą – Turino drobulę.