barzda

10 faktų apie pasimatymus, kuriuos žino tik vyresni nei 30 m. žmonės  (69)
2014 m. liepos 26 d. 22:00
Huffingtonpost.com pateikia 10 faktų apie pasimatymus, kuriuos žino vyresni nei 30 m. žmonės.
Anykščių policija prašo pagalbos vyro paieškoje  (1)
2014 m. liepos 23 d. 17:57
Anykščių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Augustino Žiaušio , gimusio 1945 m., gyvenančio Troškūnų miestelyje (Anykščių r.).
Leonardo DiCaprio pokyčiai: kur dingo tas seksualus vyrukas?  (11)
2014 m. liepos 21 d. 12:02
Ei, ar prisimeni tą seksualų vaikinuką, iš proto variusį milijonus moterų? Dabar Leonardo DiCaprio sunku atpažinti! Į uodegėlę surišti plaukai, barzda, o ir sporto klube aktorius tikriausiai senokai lankėsi.
Holivudo berniukas apsileido: L. DiCaprio užsiaugino pilvą ir barzdą  (80)
2014 m. liepos 20 d. 17:16
Amžinai jaunas ir visada gražus Leonardo DiCaprio šiuo metu, panašu, nebeįsitenka į tradicinius grožio standartus. Rudenį 40-metį švęsiantis aktorius atostogų Majamyje metu nufotografuotas visiškai pasikeitęs.
Prognozės: kas taps Šiaulių miesto meru  (41)
2014 m. liepos 20 d. 13:18
Buvę ir esami Šiaulių miesto vadovai įsitikinę, kad tiesioginiai mero rinkimai didelių permainų neatneš, nes miesto vadovui nesuteikiama daugiau galių nei iki šiol.
Botulino injekcijų atsisakęs M. Rourke tapo sunkiai atpažįstamas  (67)
2014 m. liepos 19 d. 12:38
Plastinių operacijų išdarkytas aktoriaus Mickey Rourke veidas vėl tapo sunkiai atpažįstamas. Vyras numetė daug svorio ir atsisakė botulino injekcijų. Nuslūgus patinimui, išryškėjo jo veido bruožai ir mimikos raukšlelės. Holivudo žvaigždė taip pat užsiaugino barzdą.
Senovės Egipto grožio istorija: prostitutės ir šokėjos jau tada depiliuodavo kojas bei intymias vietas  (34)
2014 m. liepos 18 d. 00:01
Žvilgsnis į grožio istoriją, drabužius, kosmetiką ir stiliaus subtilybes Senovės Egipte.
FIFA pritrenkė: geriausias čempionato žaidėjas – 5 val. įvarčio nemušantis puolėjas  (53)
2014 m. liepos 7 d. 19:12
Pasibaigus 2014 m. pasaulio futbolo čempionat o Brazilijoje ketvirtfinalio etapui Tarptautinė futbolo federacijų asociacija ( FIFA ) paskelbė atnaujintą geriausių žaidėjų sąrašą, kuriame – netikėtos permainos.
Džihadistų „kalifas“ pasirodė viešai  (32)
2014 m. liepos 6 d. 13:00
Kalifu pasiskelbęs Abu Bakras al Baghdadi surengė precedento neturintį pasirodymą Irako Mosulo mieste, kurį jo pajėgos praėjusį mėnesį padėjo užimti, ir įsakė musulmonams jam paklusti, rodo internete paskelbtas vaizdo įrašas.
Paviešintas B. Obamos pokalbis telefonu su JAV rinktinės futbolininkais  (5)
2014 m. liepos 3 d. 14:55
Barackas Obama telefonu kalbėjosi su JAV vyrų futbolo rinktinės nariais puolėju Klintu Dempsey ir vartininku Timo Howardu bei pasveikino juos su įkvepiančiu pasirodymu Brazilijoje vykstančiame Pasaulio futbolo čempionate.
Kodėl „Eurovizijos“ nugalėtojos Conchitos Wurst dainos negroja Lietuvos radijo stotys?  (134)
2014 m. liepos 1 d. 14:15
Šių metų „ Eurovizijos “ nugalėtojos Conchitos Wurst daina „Rise Like A Phoenix“ karaliauja Rusijos „iTunes“ populiariausių reitinge. Tačiau Lietuvos radijo stotys šios atlikėjos kūrinio negroja.
Lietuvaitis išklausė Conchitą Wurst: tėvai atlikėją palaikė ne visada  (75)
2014 m. birželio 30 d. 12:27
„Aš maniau, kad kažkas negerai su manimi. Atrodo lyg ir viskas gerai, sveikas, atrodau normalus. Tačiau jaučiau, kad kažkas ne taip“, - apie tai, kaip pajuto, jog yra homoseksualus, pasakoja didelio dėmesio sulaukęs Eurovizijos laimėtojas Tomas Neuwirth, geriau pažįstamas Conchitos Wurst pseudonimu. „Dublin Pride 2014“ renginio metu atlikėjas apsilankė Dubline, kur jo spaudos konferencijoje sudalyvavo ir DELFI skaitytojas.
Pas meškas pabėgęs ir pusę milijono medžių pasodinęs Skirmantas: vasara palapinėje man ne tragedija, o kaifas  (16)
2014 m. birželio 30 d. 08:48
Trečius metus Kanadoje medžius (net žiemą!) sodinantis ir miškų glūdumoje gyvenantis uteniškis Skirmantas Steiblys (27 m.) tikina atradęs svajonių darbą. „Tai pelninga, prasminga ir smagi veikla“, – tikina Robinzoną primenantis gamtos mylėtojas.
Gera žinia plinkantiems  (44)
2014 m. birželio 30 d. 05:30
Jeilio universiteto mokslininkai išsiaiškino, jog JAV federalinės vaistų agentūros (FDA) jau patvirtintas vaistas nuo artrito pasižymi netikėtu šalutiniu poveikiu, skelbia boston.cbslocal.com.
Dėl atakos Bengazyje kaltinamas kovotojas padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą
2014 m. birželio 29 d. 12:15
Libijos kovotojų lyderis, apkaltintas dėl kruvinos atakos prieš Amerikos misiją Bengazyje, šeštadienį trumpam pasirodęs JAV federaliniame teisme padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą.
Paslapčiomis užfiksuoti V. ir D. Beckhamai dar niekada neatrodė taip prastai  (85)
2014 m. birželio 17 d. 08:54
Ne vienas nustebo, jog futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas Brazilijoje su kitais futbolininkais nesidžiaugė Pasaulio futbolo čempionato pradžia – vyras laiką leido su šeima Londone, skelbia eprotoeu.mtiny.com.
Meilė brazilui lietuvės gyvenimą pakeitė neatpažįstamai  (125)
2014 m. birželio 14 d. 09:19
Lietuvaitė Rasa Brazilijos džiunglėse, palmių lapų pašiūrėje gyvena jau antri metai. Gimdo vaikus, ūkininkauja, augina bananus, laiko karves, o laisvalaikiu gamina bananinius, kokosinius, mangų saldainius savo saldainių fabrike, džiovina pomidorus ir juos parduoda restoranuose bei tiesiog mėgaujasi kiekviena diena.
Dzūkijos glušėko pramogos Karšuvos girioje  (8)
2014 m. birželio 13 d. 15:18
Pirmosios Viešvilės rezervato kurtinių vados veislyne išaugintas patinas Krunka (gavęs vardą dėl buvusios kreivos kojelės) buvo paleistas į gamtą 2011 m. spalio 4-ąją. Kurį laiką Krunkos globotojai žinių apie augintinį neturėjo. Didžiausias miškų paukštis gyveno normalų paukščio gyvenimą – ieškodamas maisto, ramybės, saugumo. Krunkos nuotykiai prasidėjo, kai nubudo tuoktuvių instinktas.
Liberalumas - kiek toli dar eisime?  (123)
2014 m. birželio 12 d. 09:49
Sąmoningai palaukusi, kol pasibaigs karštos diskusijos dėl „moters su barzda“, nusprendžiau pakalbėti populiaria tema iš nepopuliaraus kampo. Galvoje bandžiau daug kartų susidėlioti mintis, atsakyti sau į vis kylančius klausimus, skaityti įvairias nuomones ir žvelgti „plačiau“. Deja (o gal laimei), tai mano nuomonės ir vertybių nepakeitė. Pateikiu kelias įžvalgas apie taip visų iškeliamą šių dienų „liberalų požiūrį“.
Dėl vaidmens H. Jackmanas ryžosi nusiskusti galvą plikai  (10)
2014 m. birželio 12 d. 07:41
Hugh Jackmanas socialiniame tinkle „ Instagram “ paskelbė, kad „gimė Juodabarzdis“.
Rusijos TV kanalo redaktorius: mums sekasi  (183)
2014 m. birželio 9 d. 22:47
Vakarams grasinant imtis griežtesnių sankcijų prieš Rusiją dėl įvykių Kryme, kritikai įspėja, jog nacionalistinės Rusijos žiniasklaidos siunčiama žinia primena Sovietų Sąjungos laikų propagandą, rašo BBC korespondentė Bridget Kendall.
Savaitgalį Trakų pusiasalio pilyje atgimė viduramžiai  (1)
2014 m. birželio 9 d. 14:24
Jau šešioliktąjį kartą Trakų miesto gyventojai ir svečiai buvo kviečiami į Trakų pusiasalio pilies Viduramžių šventę.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Negalime uždrausti renginio, net jei jį organizuoja priešiškos šalies ambasada  (181)
2014 m. birželio 9 d. 10:15
Išsirangiusio tarp kalvų, ežerų ir pelkučių, siauro, bet pakankamai lygaus, kad patyrusiam vairuotojui suteiktų malonumo, Veisiejų - Leipalingio kelio pakraštyje anądien sustojau pasigėrėti aguonų žiedais nuraudusiu rugių lauku.
Vešlūs plaukai ant vyrų kūnų kursto aistras – ką su jais daryti?  (305)
2014 m. birželio 5 d. 16:33
Šylantys orai ragina išsivaduoti iš uždarų drabužių, tad neišvengiamai apnuoginame vis daugiau kūno. Tiesa, reta moteris viešumoje išdrįsta pasirodyti taip, kaip gamta ją sutvėrė – plaukelius nuo kūno vasarą pradeda šalinti net uoliausios skutimosi peiliukų priešės. Nenusidepiliavusi kojų ar pažastų moteris visuomenėje neretai pasmerkiama, o štai vyrams, panašu, reikalavimai kur kas mažesni.
Kokios vyrų savybės moteris siaubingai erzina?  (35)
2014 m. gegužės 28 d. 10:15
Pastebėjau, kad su draugėmis per mergaitiškus vakarėlius dažnai aptarinėjame savo vyrus. Vis pasiskundžiame jų per ilgai užsitęsusiais vakarais baruose, tvarkos trūkumu, nesupratingumu (aišku, vis tiek juos mylime).
„Stiliaus inkubatorius“: barzdų mados ir formavimas  (22)
2014 m. gegužės 22 d. 12:25
DELFI TV pradeda stiliaus ir grožio patarimų projektą „Stiliaus inkubatorius“. Šį kartą kirpėjas Raimondas Pasternackis papasakos apie barzdas - kokio ilgio ir formos barzdą pasirinkti bei kaip ją prižiūrėti.
Savaitės prizas – už aktualų komentarą!  (3)
2014 m. gegužės 19 d. 17:49
Smalsavusiems, kam atiteks praėjusios savaitės DELFI Piliečio prizas, šiandien – gera diena! Skelbiame autorių, skaitytojams pateikusį savo nuomonę itin aktualia tema – Conchitos pergale „Eurovizijoje“!
Raulis paaiškino, kuo skiriasi nuo Conchitos  (169)
2014 m. gegužės 18 d. 22:25
Atslūgus „ Eurovizijos “ aistroms dėl nugalėtojos šalies atlikėjo personažo Conchitos , Lietuvoje gyvenantis transeksualas Raulis Mammadlis , prisistatantis kaip Agnes, pasakoja apie jo ir Austrijos atstovo dainų konkurse skirtumus. R. Mammadlį kalbino TV3 laida “Savaitės komentarai“.
A. Gudaitis - skulptorius, Sokrato biustui nuskutęs barzdą  (5)
2014 m. gegužės 18 d. 17:40
Dalys ir gabalai Arūno Gudaičio projekte, kuris irgi vadinasi taip pat, yra tiek apčiuopiami, tiek įsivaizduojami. Galime mintyse dėlioti juos kaip skulptūras, fotografijas, videoprojekcijas arba tik numanomus objektus. Kaip čia nepacitavus (laisvai, iš atminties) Ričardo Povilo Vaitiekūno sentencijos: Kai nukerta pirštus, nukerta ir tarpupirščius.