barzda

„Gossip Girl“ herojai: kur jie yra šiuo metu? (FOTO)  (1)
2015 m. lapkričio 24 d. 11:24
Nuo populiariojo serialo „Gossip girl“ pirmojo sezono pradžios praėjo jau aštuoneri metai. Su serialo herojais daugelis pasaulio merginų tarsi susitapatino. Vienos kopijavo elegantiškąjį Blair Waldorf stiliuką, kitoms prie širdies buvo rokeriškasis mažosios Dženės stilius.
Neįtikėtinas vaizdelis: vyrai barzdas puošia blizgučiais, spragėsiais ir net balionais  (4)
2015 m. lapkričio 24 d. 11:14
Jau senokai galima buvo pamatyti, kaip vyrai puošia barzdas gėlėmis, tad buvo tik laiko klausimas, kada ši idėja transformuosis į ką nors dar įdomesnio. Šįkart, artėjant šventėms, vyrai barzdas puošia blizgučiais.
Keistas Kubos diktatoriaus šeimos klanas: Fidelio įkaitas Fidelito
2015 m. lapkričio 24 d. 02:39
Ką reiškia būti diktatoriaus vaiku? Nerūpestinga vaikystė, aprūpinta jaunystė, įvairiausios privilegijos ir neliečiamojo statusas? Nebūtinai. Kartais diktatorių atžalos bėgdavo nuo savo tėvų, bandydavo ištrinti juos iš atminties, kartais – tapdavo jų ramsčiais. Leidyklos „Alma Littera“ išleista Jeano-Christophe Brisardo ir Claude'o Qoételo sudaryta knyga „Diktatorių vaikai. Garsiausių 20 amžiaus diktatorių vaikų likimai“ pasakoja apie šiuos sudėtingo likimo žmones.
Į kariuomenę išeinantis I. Krupavičius nusiskuto ir plaukus, ir barzdą  (37)
2015 m. lapkričio 20 d. 18:04
Devyniems mėnesiams televiziją į karinę tarnybą iškeitęs Ignas Krupavičius veda paskutines laidas rytinėje LRT „Labo ryto“ laidoje. Praėjusią savaitę iškilmingai savo įpėdinį pristatęs Ignas penktadienio popietę nustebino nauju įvaizdžiu - nusiskuto pusilgius plaukus ir barzdą.
Neatpažinsite: taip dabar atrodo „robinzonas“ Linas  (10)
2015 m. lapkričio 19 d. 11:18
Prieš penkiolika metų per TV3 televiziją pradėtas rodyti realybės šou „Robinzonai“ tuo metu sumušė visus įmanomus populiarumo rekordus, o šou dalyviai tapo pirmo ryškumo žvaigždėmis.
Prabilo Paryžiaus išpuoliuose dalyvavusio teroristo kaimynai: buvo labai mandagus, bet uždaras  (57)
2015 m. lapkričio 15 d. 17:56
Buvę Omaro Ismailo Mostefai kaimynai labai nustebo, sužinoję, kad jis gali būti vienas iš savižudžių sprogdintųjų, per roko koncertą Paryžiuje pražudžiusį šimtus žmonių.
Stilingieji Lietuvos barzdočiai plūdo į naująją savo šventovę  (1)
2015 m. lapkričio 5 d. 02:18
Trečiadienio vakarą stilingieji šalies barzdočiai plūdo į sostinės centre duris atvėrusį jau antrąjį „Barzdaskučių“ saloną. Prieš kelerius metus veiklos ėmęsi barzdaskučiai kiek būgštavo, jog jų paslaugų gali neprireikti, tačiau jų populiarumas kasdien didėjo geometrinės progresijos tvarka.
R. Šapauskas: pradėsiu dirbti vyrų konsultantu  (2)
2015 m. lapkričio 4 d. 20:01
Trečiadienio vakarą žymūs vyrai rinkosi į salono „ Barzdaskučiai “ atidarymą. Nors vyriškoje kompanijoje buvo galima matyti ir kelias moteris, vis tik salono paslaugos – išskirtinai vyriškos.
Prestižinį darbą papildė netradiciniu hobiu ir nebeatsigina gerbėjų  (119)
2015 m. lapkričio 2 d. 21:03
Kai Tadas Sutkaitis pasakė dirbantis vienoje finansinėje įmonėje IT technikos skyriaus vadovu, nepatikėjau. Kalti ne tiek stereotipai, kiek sėdimo darbo pasekmės – nuolat prie kompiuterio sėdintis žmogus dažniausiai atrodo kiek kitaip. 187 cm ūgio vilnietis šiuo metu sveria 90 kilogram ų ir gali pasigirti sunkiai uždirbtu pilvo pres u, gera savijauta ir puikia nuotaika.
Kas atsitiko „Rockets“ lyderiui J. Hardenui?  (6)
2015 m. lapkričio 2 d. 19:20
Hjustono „Rockets“ komandos startas naujajame NBA sezone kol kas visiškai ne toks, kokio visi tikėjosi. Klubas pralaimėjo visas trejas rungtynes, o dar daugiau neramumų kelia ekipos lyderio Jameso Hardeno žaidimas.
Naujos vyrų šukuosenų tendencijos: anksčiau ar vėliau ši mada dominuos ir Lietuvoje  (2)
2015 m. lapkričio 2 d. 14:57
Kitą sezoną vyrų kirpime dominuos šlapių plaukų efektas, prognozuoja plaukų stilistė Raimonda Jusel. Pasak Raimondos, užsienyje vyrai vis dažniau renkasi „unisekso“ stiliaus kirpimų ir barzdos derinį, kuris laikui bėgant turėtų įsitvirtinti ir Lietuvoje .
Vyrų šukuosenose naujos tendencijos: „unisekso“ stiliaus kirpimas, barzda ir šlapias efektas  (29)
2015 m. lapkričio 2 d. 10:58
Kitą sezoną madingiausias bus šlapių plaukų efektas, prognozuoja Vilniuje įsikūrusio grožio salono „Blanco beauty“ plaukų stilistė Raimonda Jusel.
Lėktuve vienas kitą pamatę airiai gavo šoką  (78)
2015 m. spalio 31 d. 12:30
Kaip sureaguotumėte, jei pamatytumėte prieš save ateinantį žmogų, kaip du vandens lašai panašų į jus? Taip nutiko dviems airiams, nusipirkusiems bilietus iš Stanstedo į Galway ir keliavusiems tuo pačiu lėktuvu.
Aukštakulniais vaikščioti mokysis ir vyrai
2015 m. spalio 29 d. 23:00
Vienos akademijoje „Top in Heels“, kur moterys mokomos gražiai vaikščioti avėdamos aukštakulniais , atsirado tokie pat kursai, tik skirti vyrams. Kaip praneša „The Local“, tai sulaukė didelio vietinių gyventojų susidomėjimo po „Eurovizijos“ konkurso.
Vienišės dienoraštis: tavo mergaitė jau nebe mergaitė
2015 m. spalio 29 d. 00:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Dizaineriai pasaulio lyderius papuošė madingomis šukuosenomis  (48)
2015 m. spalio 27 d. 10:30
Kaip atrodytų pasaulio lyderiai, jei sektų paskutinę vyrų šukuosenų madą?
G. Nausėda: gali išeiti nuostabus kokteilis, naikinantis darbo vietas  (770)
2015 m. spalio 22 d. 08:41
Antradienį Seimas patyliukais pritarė po pateikimo socialdemokrato Algirdo Syso siūlymui jau nuo kitų metų įvesti progresinius mokesčius. „Esu socialistas ir sakau, kad progresiniai mokesčiai yra normalių, demokratinių valstybių pagrindas“, – tvirtina A. Sysas, jau 18 metų bandantis užkrauti daugiau uždirbantiems didesnę mokestinę naštą.
K. Miškinienė. Išklausykite antrąją pusę: apie „sočią vakarienę“ ir tuos, kuriems „per barzdą varvėjo“  (103)
2015 m. spalio 18 d. 19:58
Prieš porą dienų paskelbtame žurnalistės Vilmos Danauskienės straipsnyje „Po sočios vakarienės kurorte – premjero tūpsnis Druskininkų carui“ rašoma netiesa ir tendencingai iškraipomi faktai apie rugsėjo 22 d. įvykius, kuriuose dalyvavo Premjeras.
R. Valatka. Kas išgelbės Lietuvą – didesnė minimali ar didelė maksimali alga?  (555)
2015 m. spalio 18 d. 16:24
Pramušęs aptapšnotą Rolando Pakso lukštą Valentinas Mazuronis buvo tapęs neblogu aplinkos ministru. Po to pramušė Europos Parlamento auksą ir kaip bonusą dar gavo supuvusį Viktoro Uspaskicho kiaušinį. Ir prasidėjo.
Barzdų ABC: kaip skusti ir kaip auginti?  (7)
2015 m. spalio 15 d. 11:20
Barzdos ar ūsų auginimas pastaraisiais metais tapo ypatingai populiariu reiškiniu. Ir seni, ir jauni lengvai pasidavė šiai pasaulį pavergusiai tendencijai – ir staiga visur ėmė dygti barzdos. Ši išvaizdos ypatybė, kaip ir bet kuri kita, gali atskleisti asmenybę, atspindėti jos charakterį. Ji taip pat puiki priemonė demonstruoti savo pasaulėžiūrą ir skonį bei patraukti priešingos lyties atstovių dėmesį.
47-ąjį gimtadienį J. Statkevičius švenčia po kaitria Italijos saule  (32)
2015 m. spalio 15 d. 06:30
Mylėkite jį ar nekęskite, žavėkites ar peikite, bet viena aišku – abejingų garsiausiam lietuvių dizaineriui Juozui Statkevičiui tiesiog nėra. Spalio 15 dieną 47-ąjį gimtadienį švenčiančio aukštosios mados kūrėjo žvaigždė per pastarąjį dešimtmetį sužibo dar ryškiau.
V. Cololo meilės istorijos pradžia: į savo būsimą žmoną mečiau televizoriaus anteną  (4)
2015 m. spalio 12 d. 12:59
TV3 televizijos laidų vedėjas, komikas Vitalijus Cololo pripratęs šmaikštauti ir pasijuokti iš savęs. Žiūrovai dažniausiai mato jį kandžiai replikuojantį ar įkūnijantį juokingiausius personažus. Tačiau koks V. Cololo būna tada, kai jo nebestebi filmavimo kameros?
27 modernaus vyro savybės lovoje  (60)
2015 m. spalio 10 d. 00:00
„The New York Times“ neseniai paskelbė 27 ypatybes, kurias rašytojas Brianas Lombardi įvardijo kaip „modernaus vyro savybes“.
Išskirtinis R. Zamolskio interviu: apie žudynes, meilę rusaitei ir planus pagrobti milijonus  (419)
2015 m. spalio 9 d. 05:30
Galvažudys, demonas, pavojingiausias ir visų laikų ieškomiausias Lietuvos nusikaltėlis. Tokiais epitetais piešiamas Kauno rajone gimęs ir daugybe žmogžudysčių ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje įtariamas Romas Zamolskis , pravarde Zamas, pirmą kartą prabilo apie tai, kur ir kaip slėpėsi po žudynių Panevėžyje, kaip pabėgo į Rusiją ir čia tapo kitu žmogumi.
Š. Kirdeikis barzdą nusidažė rožine spalva  (60)
2015 m. spalio 8 d. 17:17
Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis jau kurį laiką stebina nuotraukomis iš skirtingų Pasaulio vietų. Kelionių-foto projektas „Vietinis-Svetimas“, kuriame šokėjas tampa judančiu modeliu priešais vietinio fotografo objektyvą, apsilankė Europos kultūros sostinėje – Berlyne.
Vaikinu virtusi mergina trejus metus fiksavo savo pokyčius  (198)
2015 m. spalio 8 d. 12:11
Jamie Raines'as gimė mergaite, bet niekada nesijautė esąs mergaitė . Būdamas aštuoniolikos jis pradėjo vartoti hormoninius vaistus, kad taptų vyru .
8 „Saulėlydžio” herojai, kurie pasikeitė labiausiai (FOTO)
2015 m. spalio 6 d. 11:23
Septyni metai praėjo po to, kai visą pasaulį sudrebino pirmoji „Saulėlydžio” sagos dalis. 2008 metais visi kvaišo dėl vampyrų sagos herojų - pradedant ryškiausiais ir baigiant ne tokiais garsiais.
Policija prašo pagalbos: ieškomas be žinios dingęs vyras  (2)
2015 m. spalio 5 d. 15:08
2015 m. spalio 1 d., apie 20 val., iš namų Vilniuje, Tuskulėnų g., išėjo ir iki šiol negrįžo Vytautas Gurčys , gim. 1937 m.
Š. Marčiulionis atvirai – apie valią, milijonus, M. Jordano akibrokštą ir savo sūnų Lietuvos rinktinėje  (92)
2015 m. spalio 4 d. 09:34
Kai tris kartus būni per mažytį žingsnelį nuo savo didžiausios svajonės išsipildymo ir paskutinę akimirką tau vis spjauna į veidą, retas, kuris atsistotų, sukąstų dantis ir mėgintų dar sykį. Jeigu tik jis nėra Šarūnas Marčiulionis . „Būk savo valios viešpats ir savo sąžinės vergas“, – skelbia jo vardo krepšinio akademijos devizas. Mokyklos, kuri buvo įkurta nepraėjus ir mėnesiui po visai Lietuvai brangios 1992 metų Barselonos olimpiados.