barzda

Ukrainos derybininkas: turėjau nuspręsti, kas žus  (74)
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:52
Jis netarnauja vyriausybei. Jis nedėvi uniformos. Foreignpolicy.com supažindina su paslaptingu derybininku, kurio dėka išlaisvinti į nelaisvę Donecke paimti Ukrainos kariai.
Oficialu: skiriasi Kim Kardashian mama, prireikė metų užpildyti dokumentams  (3)
2014 m. rugsėjo 23 d. 10:01
Pernai spalį vienoje realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ laidoje jie paskelbė apie sprendimą pagyventi atskirai, o po metų Kris Jenner pateikė pareiškimą skirtis su Bruce‘u po 23 m. trukusios santuokos.
Alkoholiko išpažintis: kai pradedu gerti, viskas eina velniop  (131)
2014 m. rugsėjo 13 d. 00:02
Alkoholiui aukojami artimieji, darbai, sveikata, pinigai. Tai gali patvirtinti ir 37 metų virėjas Antanas, kurio gamintais patiekalais dar visai neseniai mėgavosi garsių Vilniaus restoranų klientai.
„120s“: JAV parbloškė Lietuvą, o M. Kuzminskas - barzdą
2014 m. rugsėjo 12 d. 16:49
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: lietuviai atsilaikė du kėlinius, avariniu būdu leidosi Kanados naikintuvas , baigiamosios pratybos „Šlovės takas“, O. Pistorius pripažintas kaltu dėl netyčinės žmogžudystės, M. Kuzminsko kepurė barzdai.
Mirė filmuose apie Džeimsą Bondą piktadarį Džosą įkūnijęs R. Kielas  (9)
2014 m. rugsėjo 11 d. 10:42
Richardas Kielas, kuris dviejuose filmuose apie Džeimsą Bondą suvaidino aukštaūgį piktadarį plieniniais dantimis Džosą, trečiadienį mirė, pranešė ligoninės atstovė.
Guinnesso pasaulio rekordų knygoje – ilgi liežuviai ir šokinėjančios katės  (5)
2014 m. rugsėjo 10 d. 16:47
Nuo superilgų liežuvių iki šokinėjančių kačių – keisti ir juokingi pasiekimai pateko į 60-ąjį, jubiliejinį, Guinnesso rekordų knygos leidimą, kuris pasirodė trečiadienį.
Naujoje Gineso rekordų knygoje – ilgi liežuviai ir šokinėjančios katės  (6)
2014 m. rugsėjo 10 d. 16:34
Nuo superilgų liežuvių iki šokinėjančių kačių – keisti ir juokingi pasiekimai pateko į 60-ąjį, jubiliejinį, Guinnesso rekordų knygos leidimą, kuris pasirodė trečiadienį.
Ieškomiausias Klaipėdos banditas iš areštinės pabėgo prieš 20 metų  (17)
2014 m. rugsėjo 8 d. 12:42
Garsiausio Lietuvos bandito R. Zamolsko sulaikymas Rusijoje privertė dar kartą pažvelgti į pasislėpusių nusikaltėlių ieškančių pareigūnų darbą. Klaipėda taip pat turi "savo banditą", kurį sulaikyti būtų policijos garbės reikalas.
Kiek reikia dirbti, kad išgyventum iš 9,5 hektaro?  (52)
2014 m. rugsėjo 6 d. 00:53
Stilingai apkirpta ūkininko barzdelė, tvarkinga ūkininkės šukuosena, manikiūrininkės sutvarkyti lakuoti nagai, padažytos lūpos. Atviros šypsenos ir vidinės giedros nušviesti veidai.
Garsūs barzdoti lietuviai: barzda - seksualu, brandu ir estetiška  (23)
2014 m. rugsėjo 5 d. 00:01
Pasaulyje yra viena vyrų grupė, kuri niekuomet nesielvartauja dėl praėjusios vasaros. Taip yra dėl to, jog šie vyrai netik nebijo sušalti, kai pradeda vėsti dienos, bet ir patys užkuria pirtį viena ypatinga proga. Tai barzdočiai, kurie visuomet švenčia Pasaulinę barzdų dieną.
IS ekstremistai nupjovė galvą dar vienam JAV žurnalistui  (25)
2014 m. rugsėjo 3 d. 08:35
Džihadistų judėjimas „ Islamo valstybė “ nužudė dar vieną amerikietį žurnalistą ir antradienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip kaukėtas kovotojas, kalbantis su britišku akcentu, perpjovė gerklę pagrobtam JAV piliečiui.
Šiurpios JAV žurnalistų mirtys: džihadistų grupuotė įvykdė dar vieną egzekuciją  (166)
2014 m. rugsėjo 2 d. 21:17
Internete pasirodė „Islamo valstybės“ (IS) vaizdo įrašas, kuriame, kaip įtariama, įvykdoma įkaitu paimto JAV žurnalisto Steveno Sotloffo egzekucija, skelbia BBC .
Jono Valančiūno antrininkas Kaune mėgaujasi populiarumu  (38)
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:05
Barmenu Kauno „Dzempub“ bare dirbantis Rimtautas pastaruoju metu sulaukia milžiniško dėmesio iš baro lankytojų. Klientai, pamatę barmeną, užsimano pabendrauti su juo daugiau, prašosi nusifotografuoti kartu, dvidešimtmetis vaikinas kaip tikra roko žvaigždė pasirašinėja merginoms ant krūtinių. Rimtauto šlovės priežastis – panašumas į Lietuvos krepšinio žvaigždę Joną Valančiūną .
J. Valančiūno antrininkas Kaune mėgaujasi populiarumu  (26)
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:01
Barmenu Kauno „Dzempub“ bare dirbantis Rimtautas pastaruoju metu sulaukia milžiniško baro lankytojų dėmesio. Klientai, pamatę barmeną, užsimano pabendrauti su juo daugiau, prašosi nusifotografuoti kartu, dvidešimtmetis vaikinas kaip tikra roko žvaigždė pasirašinėja merginoms ant krūtinių. Rimtauto šlovės priežastis – panašumas į Lietuvos krepšinio rinktinės žvaigždę Joną Valančiūną.
Kaip tinkamai naikinti spuogus skirtingose veido ir kūno vietose?  (1)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:29
Sakoma, kad nelaimės, o ir spuogai , po vieną „nevaikšto“. Jei jau koks nenaudėlis išdygo ant kaktos, žiūrėk, kitas pasirodė ant smakro, trečias – ant kaklo, dar vienas – ant nugaros...
Separatistų rokiruotės: paslaptingai dingusius keičia kiti  (245)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 20:19
Vieni Maskvoje . Kiti paslaptingo išnyko. Ukrainos pajėgoms apsupus paskutines prorusiškų separatistų tvirtoves Donecke ir Luhanske, kai kurių įsimintinų Rusijos remiamų separatistų veidų kovos lauke nebematyti.
R. Zamolskis Rusijoje buvo apsimetęs stačiatikių šventiku  (11)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 12:46
Trečiadienį Policijos departamento vadovybė oficialiai patvirtino, kad Romas Zamolskis Rusijoje sulaikytas rugpjūčio 16 d. Pasak laikinai generalinio komisaro pareigas einančio Algirdo Stončaičio, šis sulaikymas - ilgo ir kruopštaus Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) darbo ir bendradarbiavimo su Rusijos policija rezultatas.
R. Zamolskis Rusijoje buvo apsimetęs stačiatikių šventiku?  (168)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:35
Trečiadienį Policijos departamento vadovybė oficialiai patvirtino, kad Romas Zamolskis Rusijoje sulaikytas rugpjūčio 16 d.
Trakai-Ulan Batoras „Žiguliuku“: viskas, ko reikia ir nereikia tokiai kelionei  (5)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 14:15
Po šešiolikos tūkstančių kilometrų klajonių Rusijos ir Mongolijos keliais, po kone dvidešimt dienų už vairo ir dvidešimt naktų pakeleivinguose viešbučiuose, o dažnai tiesiog vidury lauko suręstose palapinėse, į Lietuvą grįžo „Safari N40 Trakai – Ulan Batoras “ ekipažas Vaidotas Marozas ir Šarūnas Paliokas.
Pigiausias pasaulio bilietas: 5 patarimai, kaip keliauti autostopu  (17)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 10:20
Nepaisant Holivudo pastangų įrodyti, kad keliavimas autostopu baigiasi mažų mažiausiai brutalia mirtimi, ši keliavimo forma išlieka populiari. Ypač populiari Europoje, kur kelių yra daug, o civilizacija apsupusi mus saugiu gaubtu.
M. Vitulskis pasipuošė barzda  (46)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 23:14
Artėjančiai tėvystei besiruošiantis operos atlikėjas Merūnas Vitulskis pirmadienio vakarą į LNK projekto „ Lietuvos balsas“ filmavimą susirinkusius žiūrovus ir kolegas nustebino pasikeitusia savo išvaizda.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Lietuvai reikia naujo tikslo  (89)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 07:00
Kai visi politiniai sprendimai dėl Lietuvos stojimo į euro zoną jau priimti ir beliko techniniai pinigų pakeitimo darbai, pats metas klausti, kokį naują ambicingą tikslą sau išsikels Lietuva.
V. Šimanskis. „Tikras lietuviškas“ izoliacijos kelias mums nebetinka  (93)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 09:21
Šiandien, kai didžiausias įžeidimas – tolerastas, o didžiausios Rytų kaimynės agresyvūs veiksmai prieš demokratiją nublanksta prieš pyktį ant moters su barzda (arba vyro su suknele, priklauso ko paklausi), nejučiomis pasikasai pakaušį ir įsižnybi ar nesapnuoji.
Permainos: dėl naujo vaidmens „Twilight“ gražuoliukas pasikeitė neatpažįstamai(VIDEO)
2014 m. liepos 29 d. 13:00
Po pirmojo „ Twilight “ filmo premjeros gerbėjos pasidalino į dvi stovyklas: vienos iš proto ėjo dėl jausmingojo vampyro Edwardo Culleno, kitos - dėl karštakraujo pusiau vilko Jacobo Blacko. Dėl skonio nesiginčijama, tačiau filmo karštuolio titulas dažniausiai atitekdavo Jacobą įkūnijusiam aktoriui Taylorui Lautneriui .
NAUJA MADA: moterys sako NE kojų plaukų depiliacijai !  (5)
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Yra vienas dalykas, apie kurį dabar madinga turėti savo nuomonę – moters kojų plaukai. Už ar prieš, šalinti ar auginti ir protestuoti? Skirtingos stovyklos pešasi, moterys viena kitą kaltina nehigieniškumu arba priešingai – pasidavimu depiliacijos priemonių gamintojų triukams, įsijungia ir partnerių plaukų klausimais susirūpinę vyrai. Greit prireiks referendumo!
10 faktų apie pasimatymus, kuriuos žino tik vyresni nei 30 m. žmonės  (72)
2014 m. liepos 26 d. 22:00
Huffingtonpost.com pateikia 10 faktų apie pasimatymus, kuriuos žino vyresni nei 30 m. žmonės.
Anykščių policija prašo pagalbos vyro paieškoje  (1)
2014 m. liepos 23 d. 17:57
Anykščių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Augustino Žiaušio , gimusio 1945 m., gyvenančio Troškūnų miestelyje (Anykščių r.).
Leonardo DiCaprio pokyčiai: kur dingo tas seksualus vyrukas?  (12)
2014 m. liepos 21 d. 12:02
Ei, ar prisimeni tą seksualų vaikinuką, iš proto variusį milijonus moterų? Dabar Leonardo DiCaprio sunku atpažinti! Į uodegėlę surišti plaukai, barzda, o ir sporto klube aktorius tikriausiai senokai lankėsi.