barzda

Kodėl maratono nugalėtojas augina rožinę barzdą?
2014 m. spalio 15 d. 16:21
Įpusėjus kovos su krūties vėžio mėnesiui, Vilniaus maratono nugalėtojas Remigijus Kančys auginasi barzdą ir planuoja ją nusidažyti rožine spalva. Tokią krūties vėžiu sergančių moterų palaikymo akciją jis sugalvojo įgyvendinti spalio 26 dieną Kaune vyksiančio „Pink Run su BENU“ paramos bėgimo proga.
Ar barzda visada reiškia vyriškumą?  (103)
2014 m. spalio 15 d. 00:01
„Jei turi barzdą – nesi berniukas. Jei barzdos neturi – nesi vyras“, - konstatuoja viena iš Šekspyro komedijos veikėjų. Ar tas pats galioja ir šiandien? Apie ypatingą barzdos vietą šiuolaikinio vyro gyvenime diskutuoja subrendusių vyrų judėjimas N40.
Magija: ką turėtum žinoti apie užkalbėjimus ir užkeikimus  (6)
2014 m. spalio 11 d. 00:00
Geroji Pelenės krikštamotė tik suburbėjo kažką po nosimi – ir moliūgas virto karieta. Magiškais žodžiais žongliruoja ne tik pasakų fėjos – ir raganos, šamanai, kitokie burtininkai, net bobutės daugiabučiuose. O jei žodžių pritrūksta, tikslo siekiama žvilgsniu.
„Tobulas gražuolis“ turi populiariausių garsenybių bruožus, tačiau išvaizda šokiruoja(FOTO)  (7)
2014 m. spalio 9 d. 13:58
Kaip atrodo tobulo grožio vaikinas ? Mes tau padėsime įsivaizduoti: Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos metu paaiškėjo, kurioms garsenybėms priklauso dažniausiai giriami veido bruožai. Tačiau ar tikrai sudėjus šiuos bruožus gautume žadą atimantį gražuolį?
R. Karpis: mama nulėmė mano ateitį  (6)
2014 m. spalio 7 d. 00:00
Jaunasis tėvelis Vampyras, karvė su puantais, humoro šarvas ir geri ketinimai surimtėti - visa tai apie tenorą Rafailą Karpį.
Barzdą užsiauginęs K. Kerbedis tapo sunkiai atpažįstamas  (54)
2014 m. spalio 6 d. 16:18
Dainininkas Kastytis Kerbedis nusprendė pakeisti savo įvaizdį: užsiauginti barzdą bei pasipuošti akinukais. Tokie akivaizdūs žinomo atlikėjo pasikeitimai pro akis nepraslydo ir jo gerbėjams.
Audrius Rakauskas: nykštukas Benas - neišsipildžiusi mano vaikystės svajonė
2014 m. rugsėjo 26 d. 00:00
Žurnalistui, aktoriui ir TV laidos „Gustavo enciklopedija" vedėjui Audriui Rakauskui spalį į Lietuvos kino teatrus atkeliaujančiame filme „Gustavo nuotykiai" teko net 4 vaidmenys. Ko gero, paslaptingiausias ir simboliškiausias jų - ąžuolo uokse gyvenančio nykštuko, vardu Benas.
Svarbiausią gyvenimo dieną – nesėkmių virtinė  (71)
2014 m. rugsėjo 24 d. 16:51
Mūsų šventė vyko prieš šešerius metus, bet prisiminus ir kam nors papasakojus mūsų šventinės dienos įspūdžius, niekas nelieka be šypsenos.
Ukrainos derybininkas: turėjau nuspręsti, kas žus  (79)
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:52
Jis netarnauja vyriausybei. Jis nedėvi uniformos. Foreignpolicy.com supažindina su paslaptingu derybininku, kurio dėka išlaisvinti į nelaisvę Donecke paimti Ukrainos kariai.
Oficialu: skiriasi Kim Kardashian mama, prireikė metų užpildyti dokumentams  (3)
2014 m. rugsėjo 23 d. 10:01
Pernai spalį vienoje realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ laidoje jie paskelbė apie sprendimą pagyventi atskirai, o po metų Kris Jenner pateikė pareiškimą skirtis su Bruce‘u po 23 m. trukusios santuokos.
Alkoholiko išpažintis: kai pradedu gerti, viskas eina velniop  (130)
2014 m. rugsėjo 13 d. 00:02
Alkoholiui aukojami artimieji, darbai, sveikata, pinigai. Tai gali patvirtinti ir 37 metų virėjas Antanas, kurio gamintais patiekalais dar visai neseniai mėgavosi garsių Vilniaus restoranų klientai.
„120s“: JAV parbloškė Lietuvą, o M. Kuzminskas - barzdą
2014 m. rugsėjo 12 d. 16:49
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: lietuviai atsilaikė du kėlinius, avariniu būdu leidosi Kanados naikintuvas , baigiamosios pratybos „Šlovės takas“, O. Pistorius pripažintas kaltu dėl netyčinės žmogžudystės, M. Kuzminsko kepurė barzdai.
Mirė filmuose apie Džeimsą Bondą piktadarį Džosą įkūnijęs R. Kielas  (9)
2014 m. rugsėjo 11 d. 10:42
Richardas Kielas, kuris dviejuose filmuose apie Džeimsą Bondą suvaidino aukštaūgį piktadarį plieniniais dantimis Džosą, trečiadienį mirė, pranešė ligoninės atstovė.
Guinnesso pasaulio rekordų knygoje – ilgi liežuviai ir šokinėjančios katės  (5)
2014 m. rugsėjo 10 d. 16:47
Nuo superilgų liežuvių iki šokinėjančių kačių – keisti ir juokingi pasiekimai pateko į 60-ąjį, jubiliejinį, Guinnesso rekordų knygos leidimą, kuris pasirodė trečiadienį.
Naujoje Gineso rekordų knygoje – ilgi liežuviai ir šokinėjančios katės  (6)
2014 m. rugsėjo 10 d. 16:34
Nuo superilgų liežuvių iki šokinėjančių kačių – keisti ir juokingi pasiekimai pateko į 60-ąjį, jubiliejinį, Guinnesso rekordų knygos leidimą, kuris pasirodė trečiadienį.
Ieškomiausias Klaipėdos banditas iš areštinės pabėgo prieš 20 metų  (17)
2014 m. rugsėjo 8 d. 12:42
Garsiausio Lietuvos bandito R. Zamolsko sulaikymas Rusijoje privertė dar kartą pažvelgti į pasislėpusių nusikaltėlių ieškančių pareigūnų darbą. Klaipėda taip pat turi "savo banditą", kurį sulaikyti būtų policijos garbės reikalas.
Kiek reikia dirbti, kad išgyventum iš 9,5 hektaro?  (52)
2014 m. rugsėjo 6 d. 00:53
Stilingai apkirpta ūkininko barzdelė, tvarkinga ūkininkės šukuosena, manikiūrininkės sutvarkyti lakuoti nagai, padažytos lūpos. Atviros šypsenos ir vidinės giedros nušviesti veidai.
Garsūs barzdoti lietuviai: barzda - seksualu, brandu ir estetiška  (23)
2014 m. rugsėjo 5 d. 00:01
Pasaulyje yra viena vyrų grupė, kuri niekuomet nesielvartauja dėl praėjusios vasaros. Taip yra dėl to, jog šie vyrai netik nebijo sušalti, kai pradeda vėsti dienos, bet ir patys užkuria pirtį viena ypatinga proga. Tai barzdočiai, kurie visuomet švenčia Pasaulinę barzdų dieną.
IS ekstremistai nupjovė galvą dar vienam JAV žurnalistui  (25)
2014 m. rugsėjo 3 d. 08:35
Džihadistų judėjimas „ Islamo valstybė “ nužudė dar vieną amerikietį žurnalistą ir antradienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip kaukėtas kovotojas, kalbantis su britišku akcentu, perpjovė gerklę pagrobtam JAV piliečiui.
Šiurpios JAV žurnalistų mirtys: džihadistų grupuotė įvykdė dar vieną egzekuciją  (164)
2014 m. rugsėjo 2 d. 21:17
Internete pasirodė „Islamo valstybės“ (IS) vaizdo įrašas, kuriame, kaip įtariama, įvykdoma įkaitu paimto JAV žurnalisto Steveno Sotloffo egzekucija, skelbia BBC .
Jono Valančiūno antrininkas Kaune mėgaujasi populiarumu  (38)
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:05
Barmenu Kauno „Dzempub“ bare dirbantis Rimtautas pastaruoju metu sulaukia milžiniško dėmesio iš baro lankytojų. Klientai, pamatę barmeną, užsimano pabendrauti su juo daugiau, prašosi nusifotografuoti kartu, dvidešimtmetis vaikinas kaip tikra roko žvaigždė pasirašinėja merginoms ant krūtinių. Rimtauto šlovės priežastis – panašumas į Lietuvos krepšinio žvaigždę Joną Valančiūną .
J. Valančiūno antrininkas Kaune mėgaujasi populiarumu  (26)
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:01
Barmenu Kauno „Dzempub“ bare dirbantis Rimtautas pastaruoju metu sulaukia milžiniško baro lankytojų dėmesio. Klientai, pamatę barmeną, užsimano pabendrauti su juo daugiau, prašosi nusifotografuoti kartu, dvidešimtmetis vaikinas kaip tikra roko žvaigždė pasirašinėja merginoms ant krūtinių. Rimtauto šlovės priežastis – panašumas į Lietuvos krepšinio rinktinės žvaigždę Joną Valančiūną.
Kaip tinkamai naikinti spuogus skirtingose veido ir kūno vietose?  (1)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:29
Sakoma, kad nelaimės, o ir spuogai , po vieną „nevaikšto“. Jei jau koks nenaudėlis išdygo ant kaktos, žiūrėk, kitas pasirodė ant smakro, trečias – ant kaklo, dar vienas – ant nugaros...
Separatistų rokiruotės: paslaptingai dingusius keičia kiti  (245)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 20:19
Vieni Maskvoje . Kiti paslaptingo išnyko. Ukrainos pajėgoms apsupus paskutines prorusiškų separatistų tvirtoves Donecke ir Luhanske, kai kurių įsimintinų Rusijos remiamų separatistų veidų kovos lauke nebematyti.
R. Zamolskis Rusijoje buvo apsimetęs stačiatikių šventiku  (11)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 12:46
Trečiadienį Policijos departamento vadovybė oficialiai patvirtino, kad Romas Zamolskis Rusijoje sulaikytas rugpjūčio 16 d. Pasak laikinai generalinio komisaro pareigas einančio Algirdo Stončaičio, šis sulaikymas - ilgo ir kruopštaus Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) darbo ir bendradarbiavimo su Rusijos policija rezultatas.
R. Zamolskis Rusijoje buvo apsimetęs stačiatikių šventiku?  (168)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:35
Trečiadienį Policijos departamento vadovybė oficialiai patvirtino, kad Romas Zamolskis Rusijoje sulaikytas rugpjūčio 16 d.
Trakai-Ulan Batoras „Žiguliuku“: viskas, ko reikia ir nereikia tokiai kelionei  (5)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 14:15
Po šešiolikos tūkstančių kilometrų klajonių Rusijos ir Mongolijos keliais, po kone dvidešimt dienų už vairo ir dvidešimt naktų pakeleivinguose viešbučiuose, o dažnai tiesiog vidury lauko suręstose palapinėse, į Lietuvą grįžo „Safari N40 Trakai – Ulan Batoras “ ekipažas Vaidotas Marozas ir Šarūnas Paliokas.
Pigiausias pasaulio bilietas: 5 patarimai, kaip keliauti autostopu  (17)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 10:20
Nepaisant Holivudo pastangų įrodyti, kad keliavimas autostopu baigiasi mažų mažiausiai brutalia mirtimi, ši keliavimo forma išlieka populiari. Ypač populiari Europoje, kur kelių yra daug, o civilizacija apsupusi mus saugiu gaubtu.
M. Vitulskis pasipuošė barzda  (46)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 23:14
Artėjančiai tėvystei besiruošiantis operos atlikėjas Merūnas Vitulskis pirmadienio vakarą į LNK projekto „ Lietuvos balsas“ filmavimą susirinkusius žiūrovus ir kolegas nustebino pasikeitusia savo išvaizda.