barzda

Vienišės dienoraštis: tokios gėdos prieš vyrą dar nesu patyrusi
2015 m. kovo 5 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Labai paini vienos šeimos istorija  (6)
2015 m. kovo 3 d. 00:00
Kraujo ryšys. Ar jis būtinas, kad jaustumeisi artimas? Ar iš tiesų kraujas šaukia? Visus? Beka ilgisi sūnaus, kurio neturi teisės vadinti sūnumi. Dylanas ieško sesers, kurios nėra matęs. Laura myli savo šeimą, nors nė su vienu jos nariu nėra biologiškai susijusi. Istorijos susipina, suartina ir supriešina, iškelia tokių klausimų, kurie daugumai skaitytojų nė nekiltų.
Stingo išvaizdos pokyčiai: savo kūnu uoliai rūpinęsis atlikėjas pamiršo kelią pas stilistus  (14)
2015 m. vasario 25 d. 12:51
Gordon Matthew Thomas Sumneris, arba tiesiog Stingas , šiais metais švęs savo 64 gimtadienį. Tiesa, kartą viename interviu Gordonu pavadintas žurnalistas sulaukė dainininko replikos: „Mano vaikai vadina mane Stingu, mano mama mane vadina Stingu, kas yra tas Gordonas?“
V. Baumila ir M. Linkytė Mios sveikinimų kol kas nesulaukė  (625)
2015 m. vasario 23 d. 10:33
Pirmadienio rytą pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI redakcijoje viešėjo Monika Linkytė ir Vaidas Baumila . Šeštadienį jie, nedideliu skirtumu nugalėjęs Viliją Pilibaitytę-Mią, tapo Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“. Tiesioginės konferencijos metu jie atsakinėjo į skaitytojų klausimus.
A. Kriščiūnas: neįtikėtina, bet varguolio laimė yra bene tikriausia  (16)
2015 m. vasario 22 d. 00:00
Fotografo Algimanto Kriščiūno , kasdien pildančio feisbuko puslapį „Happy 365“, potyriai plečiasi...
Danijos saugumas žinojo, kad ginkluotas užpuolikas yra „linkęs radikalizuotis“
2015 m. vasario 17 d. 17:41
Danijos žvalgybos agentūra antradienį pripažino, kad įtariamas mirtinas šaudynes Kopenhagoje surengęs užpuolikas atkreipį kalėjimo pareigūnų dėmesį kaip linkęs į radikalizaciją.
M. Petruškevičius: vyrui neužtenka tik ūkiško muilo ir pigaus kremo  (181)
2015 m. vasario 14 d. 10:00
Floristą Mantą Petruškevičių (30) kasdien supa grožis, kurio nemenką dalį sukuria jis pats. Vyras pripažįsta, kad dirbant grožio srityje ir pačiam reikia pasitempti, nors kiek tūkstančių kas mėnesį išleidžia procedūroms, nepanoro atskleisti. Išsamus garsenybės interviu – iš naujausio žurnalo MIESTE.lt numerio.
Faktai, kurių nežinojote apie S. Beaną: penktąkart vesti ketinantis aktorius painiojamas su ponu Bynu  (4)
2015 m. vasario 8 d. 09:55
Karį Boromirą „Žiedų valdovo“ trilogijoje įkūnijęs ir kultiniame seriale „Sostų karai“ Nedo Starko vaidmenį atlikęs Anglijos aktorius Seanas Beanas šiuo metu Lietuvos kino teatruose padeda grumtis su klastinga ir pavojinga ateivių dinastija filme „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“).
Netikėti „50 pilkų atspalvių“ faktai: scenos bei kūno vietos, kurių neišvysime, aktorių dietos ir rekordai  (41)
2015 m. vasario 7 d. 10:19
Kino kūrėjai pasistengė, kad šios Šv. Valentino dienos daugelis lauktų kur kas labiau nei praėjusios. Jau visai netrukus didžiuosiuose ekranuose pasirodys pasaulį užkariavusios "50 pilkų atspalvių" trilogijos ekranizacija, kurioje pagrindinius vaidmenis atliks Dakota Johnson ir Jamie Dornanas . DELFI savo skaitytojams pateikia įdomiausius intriguojančius faktus, kuriuos žinant filmą žiūrėti bus dar įdomiau. Kviečiame į filmo užkulisius!
R. Samuolytė, G. Ivanauskas ir G. Savickas perleidžia Romeo ir Džuljetos vaidmenis jaunesniems
2015 m. vasario 4 d. 00:00
„Žinoma, liūdna išeiti, bet tai reikia padaryti, nes jau mano plaukai pražilo, barzda užaugo ir greĩčiai jau nebe tie. Užlipti tai dar užlipti į balkoną, bet nulipti jau darosi sunku,„ – juokauja aktorius, tačiau kartu ir pripažįsta, kad laikas su „Istabiąja ir graudžiąja Romeo ir Džiuljetos istorija“ jam daug ką reiškia.
R. Samuolytė, G. Ivanauskas ir G. Savickas perleidžia savo vaidmenis jaunesniems
2015 m. vasario 3 d. 12:24
„Tik dabar supratau, kad bijau aukščio“, – žiūrėdama į įspūdingas, Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas, kritikų išgirtas Jūratės Paulėkaitės dekoracijas prisipažino jaunoji aktorė Agnieška Ravdo. Ji – naujoji Oskaro Koršunovo spektaklio „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ Džuljeta.
Lietuvos barzdočiai į neigiamas reakcijas dėl įvaizdžio nekreipia dėmesio  (38)
2015 m. sausio 26 d. 14:35
Vyriška barzda iki šių dienų sulaukia įvarių vertinimų. Patys barzdočiai teigia, kad plaukai ant veido yra vyriškumo ir brandumo išraiška. Tiesa, kartais barzdos sulaukia ir neigiamos visuomenės reakcijos. Barzdas auginantys vyrai sako, kad stengiasi nekreipti į tai dėmesio. Barzdočiai buriasi į bendruomenes ir užsiima aktyvia veikla.
Pripažino: Tutanchamono kaukės barzda nulūžo ir buvo vėl priklijuota  (7)
2015 m. sausio 25 d. 16:41
Egipto muziejus Kaire pripažino, kad viena didžiausių jo vertybių – faraono Tutanchamono pomirtinė kaukė – buvo pažeista ir negrabiai suklijuota, bet tvirtino, kad jos ankstesnę didybę dar bus galima atkurti.
Valytojai Tutanchamonui nulaužė barzdą  (29)
2015 m. sausio 22 d. 21:14
Egipto muziejaus Kaire valytojai apgadino legendinę faraono Tutanchamono pomirtinę kaukę. Spėjama, kad valant visame pasaulyje žinomą meno kūrinį jis nukrito - dėl to nulūžo kaukės barzda, praneša agentūra AP.
J. Hardenas: turime labai daug talento ir norime į NBA finalą  (7)
2015 m. sausio 22 d. 18:16
Hiustono „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas šį sezoną susikoncentravęs tik ties komandos pasirodymu, o įvairūs individualūs apdovanojimai jo nedomina.
Kurios žmonos glėbyje Deivydas Zvonkus yra gražesnis?  (132)
2015 m. sausio 22 d. 15:52
Sakoma, kad įsimylėjusios moterys pražysta tarsi gėlės, tačiau akivaizdu, kad tą patį galima taikyti ir vyrams. Bėgant metams ir keičiantis žmonoms akivaizdžiai kito kompozitoriaus ir atlikėjo Deivydo Zvonkaus išvaizda.
A. Čekuolis: kodėl Kenijos moterims nerūpi, ar jų krūtys suglebusios, ar styro kaip cerkvės bokštai  (89)
2015 m. sausio 17 d. 08:25
Daugybės knygų ir TV laidų autorius Algimantas Čekuolis sako, jog gyvenime būna daug įdomesnių dalykų, nei rašytojas ar kūrėjas galėtų sugalvoti. Tad naujoji jo knyga „Iš ko šaiposi pasaulis“ yra apie tai, kas iš tikrųjų vyksta gyvenime, o ypač apie keistus ar net juokingus, bet tikroviškus dalykus: narsos šaknis, kairiarankių paslaptis, meną gyventi, gyvūnų psichologiją, meilės galią ir grimasas.
Tikrasis vyriškumas – alus ir prakaitas ar kojų depiliacija?  (344)
2015 m. sausio 17 d. 00:02
Tikrasis vyriškumas – alus ir prakaitas ar kojų depiliacija? Taip pavadinta antropologo Sauliaus Matulevičiaus paskaita sudomino tiek jaunų ir vyresnio amžiaus vyrų bei moterų, kad netilpo ne tik į sėdimas vietas, bet ir ant žemės.
Klaipėdoje dingo šunelis  (1)
2015 m. sausio 14 d. 10:05
Sausio 6 d. Vingio g., Klaipėdoje, dingo juodas terjero ir spanielio mišrūnas (tačiau dominuoja terjero genai – šunelis su ūsais ir barzda, tik nuleipusiomis ausimis).
Nuo lapkričio mėnesio dingusio vyro artimieji nepraranda vilties: padėkite surasti žmogų  (4)
2015 m. sausio 12 d. 17:45
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK KP SNTV) pareigūnai ieško Jono Kairio (gimusio 1950 m.), kuris 2014 m. lapkričio 18 d. nuo Kauno pilies autobusų sustojimo Kaune, turėjo vykti į namus sodų bendrijoje, Lapėse, Kauno rajone, tačiau į namus negrįžo.
K. Vyšniauskas: man liūdna dėl lietuviškos „Eurovizijos“  (688)
2015 m. sausio 11 d. 10:16
Niekada nemaniau, kad tai pasakysiu, bet: man liūdna dėl lietuviškos „Eurovizijos“. Šis šou, su visais savo euroviziškumais bent jau būdavo smagus žiūrėti. Šiemet jis tiesiog nykus.
„Saulės broliai“: natų nepripažįsta, bet groti gali viską  (2)
2015 m. sausio 11 d. 00:00
Tai, ką broliai multiinstrumentalistai Saulius (30 m.) ir Donatas (20 m.) Petreikiai išdarinėja scenoje , kad klausytojų kūnais bėgioja šiurpuliukai, žodžiais nusakyti nelengva.
Skerdynėmis įtariamų vyrų pasisakymai: rizikavau pasirodyti kaip bailys  (71)
2015 m. sausio 8 d. 12:12
Vienas iš įtariamųjų teroro akto vykdytojų kurį laiką kalėjo dėl ryšių su teroristais. Kitas įtariamasis policijos dėmesio sulaukė tiriant pabėgimą iš kalėjimo, skelbia CNN.
„Auksiniame prote” – siūlymas žaisti va bank  (3)
2015 m. sausio 7 d. 12:08
„Va bank – arba viskas, arba nieko”, – LRT intelektinio žaidimo „ Auksinis protas ” vedėjas Arūnas Valinskas kuria intrigas, provokuoja žaisti azartiškai ir rizikuoti. Pirmoje 2015-ųjį metų laidoje dalyvaus du „Auksinio proto” vedėjo Andriaus Tapino kolegos – aistringi pokerio lošėjai, tad siūlymas sužaisti va bank jiems puikiai pažįstamas.
Papasakojo apie geriausią darbą pasaulyje: kartais esu bejėgis  (24)
2015 m. sausio 6 d. 13:31
Viskas prasidėjo prieš dvidešimt metų. Buvau dvyliktokas. Kažkam į galvą šovė mintis, kad būtų labai gražu prieš Kalėdas pasveikinti būsimuosius pirmokus. Idėja šauni, tik jai realizuoti buvo skirtos gal trys dienos. Tačiau avantiūrizmo mums netrūko.
Savo kailiu išbandė karinius mokymus: kariuomenė – ne skystablauzdžiams  (139)
2015 m. sausio 5 d. 06:00
Spalio 23 d. Antra valanda nakties. Jau trečią naktį iš eilės leidžiame miške spaudžiant šaltukui. Vos prieš valandą priglaudžiau prie kūno automatą ir lyg vikšras susirangiau į miegmaišį, net ir veidą paslepiu nuo vėlyvą rudenį miškuose tūnančio drėgno šalčio.
Moteris tarpukario Lietuvoje: tie grožio konkursai – tikras siaubas  (24)
2015 m. sausio 4 d. 18:59
Tarpukario Lietuvoje moterys galėjo drąsiai jaustis ieškodamos kremų nuo saulės ar pėdkelnių, bet karjeros požiūriu buvo vertinamos kaip antrarūšiai žmonės. Na, o pirmieji lietuviški grožio konkursai kėlė pasipiktinimą.
Barzdą nusiskutęs R. Žiogas tapo vos atpažįstamas: jaučiuosi nuogas, man šalta  (10)
2015 m. sausio 3 d. 19:42
TV3 projekto “ Šok su manimi “ dalyvis Remigijus Žiogas nustebino dalyvius laidoje pasirodęs pasikeitusia išvaizda. Vyras nusiskuto jau vizitine kortele tapusią vešlią barzdą ir tapo vos atpažįstamas.