barzda

Policija ragina netikėti feisbuke sklindančia informacija  (7)
2016 m. vasario 2 d. 18:44
Lietuvos policija savo feisbuko paskyroje praneša, kad socialiniuose tinkluose plintanti informacija apie dingusį penkerių metų berniuką yra netiksli.
Kviečia Užgavėnių mugė Vilniuje
2016 m. sausio 31 d. 00:00
Siautulingos, linksmos, per barzdą taukais varvančios Užgavėnės Vilniuje vasario 6 d. kviečia vilniečius ir miesto svečius Gedimino prospekte visą dieną šėlti, triukšmą kelti ir visaip kaip šaltą žiemą iš Lietuvos kuo toliau varyti.
Kaip lietuvių kilmės Johno barzda tapo unikalios pergalių serijos simboliu  (2)
2016 m. sausio 28 d. 19:39
„Jis atrodė kaip Šagis iš „Scooby-Doo“ šou, tačiau persivaglęs steroidų. Plaukai buvo visur, barzda buvo visur“, – kvatojasi Valensijos „Basket“ komandoje žaidžiantis Luke'as Sikma. Juokas juokais, tačiau 25-erių Johno Shurnos barzda tapo unikaliu pergalių serijos simboliu ir Ispanijoje nebus pamiršta dar ilgus metus.
Kauniečiai prašo pagalbos: be žinios dingo jaunas vyras  (13)
2016 m. sausio 28 d. 13:20
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško Sauliaus Preišegolavičiaus (gimusio 1979 m.), kuris 2015 m. gruodžio 14 d. apie išėjo iš namų, esančių Kaune, Juozapavičiaus pr., ir dingo be žinios.
Savaitę Lietuvoje praleidusi emigrantė išsakė savo įspūdžius  (286)
2016 m. sausio 27 d. 12:20
Po ilgesnių apmąstymų, rašyti ar nerašyti, aš nusprendžiau parašyti, nors tiksliau – išreikšti laisvą mintį. Rašliavų ir taip netrūksta šiais laikas, kas antras „su klavišais“ – rašytojas. Nepaisant visko, turiu vilties atvėrusi pirmą puslapį neskaityti apie blondinės su Laplandijos seneliu nuotykius, turėtų jų užtekti ir savų.
Neįtikėtina, kaip barzdos veikia vyrų sveikatą  (130)
2016 m. sausio 22 d. 21:02
Jeigu ieškote naujų su ligomis kovojančių antibiotikų, kur vertėtų pradėti? Pelkėje? Atokioje saloje? O gal barzd oje, klausia bbc.com.
Įdomiausia diena gyvenime: buvo gėda dėl savo Sausio 13-osios prisiminimų  (149)
2016 m. sausio 22 d. 15:22
DELFI publikuoja skaitytojo Tomo laišką apie Sausio 13-ąją, kuriuo jis panoro pasidalyti jau po šios dienos minėjimo 25-ąjį kartą. Kviečiame prieš susidarant išankstinę nuomonę, perskaityti jį iki pabaigos.
J. Hardenas pasiekė NBA tritaškių rekordą
2016 m. sausio 21 d. 12:48
Praėjusią naktį įspūdingas rungtynes sužaidęs Hjustono „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas ne tik surinko trigubą dublį, bet ir pasiekė Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) rekordą.
Noriu padėti: paaiškinsiu, kaip merginos įsivelia į netinkamus santykius  (208)
2016 m. sausio 17 d. 16:00
Žiema – tai magiškas laikas, kai lauke taip greitai temsta ir kai taip labai norisi meilės . Tai laikas, kai tu sėdi prisiglaudusi prie kavinės lango ir arbata tavo puodelyje jau beveik šalta, o, atsidarius durims, įeina vis ne tas vyras. Tu vėl esi pasiruošusi į savo gyvenimą įsileisti jausmus . Deja, nori jų taip stipriai, kad bet kokį šiltesnį žvilgsnį, prisilietimą ar nuomonės sutapimą labai greitai palaikai meile. Aš tave puikiai suprantu, bet noriu, kad būtum laiminga. Taigi trumpai parodysiu tau, kaip pati nukeliauji į santykius, dėl kurių vėliau skauda.
Svarbiausias patarimas meilės išsiilgusiai moteriai  (10)
2016 m. sausio 17 d. 00:12
Žiema - tai magiškas laikas, kai lauke taip greitai temsta ir kai taip labai norisi meilės.
Kaip išlyginti drabužius be moters ir lygintuvo pagalbos  (3)
2016 m. sausio 13 d. 00:58
Drabužių lyginimas įeina į labiausiai erzinančių dalykų gyvenime sąrašą kartu su kamščiais keliuose, įsipjovimais skutantis barzdą , girtais vyrukais iš miegamųjų miesto rajonų ir įkyriai graužiančiu rėmeniu.
Kaip atpažinti idealų meilužį?  (69)
2016 m. sausio 11 d. 22:21
Kaip atrodo idealus meilužis? Egzistuoja daug būdų spręsti apie seksualinį temperamentą pagal vyro išvaizdą. Mes pateikiame pačius populiariausius.
Kaip homeopatiją vertina moksliniai tyrimai?  (45)
2016 m. sausio 11 d. 10:17
Taip jau susiklostė, kad medicinoje, vaisto veiksmingumu nepatikima tik dėl to, kad koks nors autoritetingas žmogus pasakė, jog tas vaistas efektyvus.
A. Užkalnis. Kodėl Amerikoje laimės D. Trumpas, o Vokietija prisišauks nacius  (827)
2016 m. sausio 8 d. 14:10
Šiandien planavau rašyti recenziją apie vieną amerikiečių režisierių (Michaelą Moore‘ą – pažadu, dar kada nors aptarsiu tą siautėjantį komunistų milijonierių), bet kai tokie įvykiai Europoje , turiu pakalbėti apie tai, kas šiandien labiausiai rūpi visiems.
Milijonierius Davidas Beckhamas glumino apšepėlio įvaizdžiu
2016 m. sausio 7 d. 13:19
Tokio Davido Beckhamo , futbolo legendos, stiliaus ikonos ir šauniosios ketveriukės tėvo, mes neįpratę matyti.
Mia savo partneriui iškėlė griežtas sąlygas dėl išvaizdos  (44)
2016 m. sausio 7 d. 12:27
Lietuvos popscenos užkulisiuose nepaslaptis, kad atlikėja Vilija Pilibaitytė– Mia visada gerai žino, ko nori, ir tai gauna. Šįmet ji jau ketvirtą kartą dalyvaus legendiniame ir smarkiai išaugusiame LNK projekte „ Žvaigždžių duetai “, tad turėdama tokį stažą, atlikėja ne iš karto sutiko ir su jai siūlomų partnerių kandidatūromis.
Mia scenos partneriui iškėlė sąlygą – atsisakyti svarbaus vyriško atributo  (40)
2016 m. sausio 7 d. 11:24
Lietuvos pop scenos užkulisiuose ne paslaptis, kad atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia visada gerai žino, ko nori, ir tai gauna. Šįmet ji jau ketvirtą kartą dalyvaus LNK projekte „ Žvaigždžių duetai “, tad turėdama tokį stažą, atlikėja ne iš karto sutiko ir su jai siūlomų partnerių kandidatūromis.
Naujuosius pasitiko kemperyje, keliaudami aplink Lietuvą  (17)
2016 m. sausio 6 d. 23:00
Penki draugai nusprendė leistis į avantiūrą – automobiliu bandyti apkeliauti visą Lietuvą. Ne bet kada, o per Naujuosius metus, juos pasitinkant nežinioje. 4 dienos, beveik 1500 kilometrų, gamta, veidą gnaibantis šaltis ir visa Lietuva.
Netaktas ar humoras? Operos teatre A. Orlauskui užkliuvo „ne ten auganti“ A. Kavaliausko barzda  (163)
2016 m. sausio 6 d. 08:59
Antradienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre surengtose geriausių 2015-ųjų šalies sportininkų apdovanojimuose ant scenos lipo ne tik laureatai, bet ir pramogų pasaulio atstovai, įvairiai linksminę susirinkusią sporto pasaulio grietinėlę. Tarp linksmintojų atsidūrė ir komikas Artūras Orlauskas , per mikrofoną pažėręs sau būdingo lygio sąmojų.
„Lietuvos rytą“ palikęs N. Laprovittola nusiskuto ir barzdą  (5)
2016 m. sausio 5 d. 13:04
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą į Madrido „Estudiantes“ iškeitęs argentinietis Nicolas Laprovittola nusprendė pakeisti ir savo įvaizdį.
Dvi valandas bandė apsimesti moterimi: patiko ne visiems  (171)
2016 m. sausio 3 d. 10:20
Į rimtos įmonės Kalėdinį vakarėlį atėjusio vilniečio Kristoforo namo neišsiuntė, iš darbo neatleido – nesupratę mandagiai patylėjo, bet tikrai buvo maniusių, kad to jau per daug.
„Muzikinės kaukės“ kūrėjai sulaukė priekaištų: linksminatės iš juodaodžių  (154)
2015 m. gruodžio 29 d. 18:21
Savaitgalį finišą pasiekusio muzikinio projekto „ Muzikinė kaukė “ kūrėjai sulaukė priekaištų dėl pasirodymų metu naudojamo grimo. „Šou organizatoriai pasiima juodaodžių kultūrą ir ją išnaudoja vardan savo pramogos ir pinigų“, – tikina muzikos apžvalgininkas Karolis Vyšniauskas tokį prodiuserių sprendimą net sulygindamas su liūdnu praeities reliktu, kuomet pasilinksminimui buvo rengiami neįprastos išvaizdos žmonių pasirodymai.
Iš kur atkeliauja Kalėdų Senelis?
2015 m. gruodžio 24 d. 00:00
Kūčios ir šv. Kalėdos – gražiausios žiemos šventės ir dideliam, ir mažam. Tai naujų vilčių, ateities siekių ir svajonių išsakymo metas. Šiuo laikotarpiu vaikus lanko Kalėdų Senelis , su kuriuo susitinkama šventinių renginių metu.
Po senelio barzda – garsi lengvaatletė  (3)
2015 m. gruodžio 22 d. 20:07
„Aš dar ir dabar tikiu Kalėdų Seneliu“, – šypsosi Egidijus Balčiūnas . O ėjikė Brigita Virbalytė -Dimšienė per Kalėdas pati velkasi Senelio kostiumą.
Nenorite puošti eglutės? Originalios kalėdinio dekoro alternatyvos
2015 m. gruodžio 22 d. 00:13
Tikra žaliaskarė per Kalėdas dažniausiai svečiuojasi tuose namuose, kur yra mažų mažų vaikų. Tačiau jiems gerokai ūgtelėjus, kai jau nebesmalsaujama, kas slepiasi po ilga Kalėdų Senelio barzda, galima paieškoti ir alternatyvių puošybos būdų. Juo labiau, kad šis procesas gali tapti labai smagiu visai šeimai užsiėmimu.
Nesuskubusiems įsigyti kalėdinių dovanų – 25 idėjos
2015 m. gruodžio 20 d. 00:00
Likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių labiausiai nerimauja dar neturintys dovanų artimiesiems.
„Veidas“ Metų žmogumi išrinko savanorį: ekonomistas į kariuomenę pasiprašė pats  (127)
2015 m. gruodžio 18 d. 20:24
Metų žmonėmis laikraščiai ir žurnalai dažniausiai skelbia prezidentus, premjerus ar ypač sėkmingai dirbančius verslininkus. Bet šįmet „Veidas“ Metų žmogumi išrinko eilinį tikrąja to žodžio prasme – Lietuvos kariuomenės savanorį, Gedimino štabo bataliono jaunesnįjį eilinį 25-erių Raidą Griškevičių.
Išsigelbėjimas: 25 idėjos tiems, kas dar nespėjo įsigyti dovanų
2015 m. gruodžio 18 d. 14:37
Likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių labiausiai nerimauja dar neturintys dovanų artimiesiems. Mažyliams dovaną išrinkti nesunku ir paskutinę dieną – jie visada apsidžiaugs gavę iš animacinių filmukų pažįstamą herojų ar reklamose matytą žaislą. O ką dovanoti vyresniems vaikams ar suaugusiems? Atrodytų, rinktis tikrai yra iš ko, tačiau vis tiek nepavyksta greitai rasti būtent konkrečiam žmogui tinkamiausią dovaną.
Nesuskubusiems įsigyti kalėdinių dovanų – 25 idėjos
2015 m. gruodžio 18 d. 13:05
Likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių labiausiai nerimauja dar neturintys dovanų artimiesiems. Mažyliams dovaną išrinkti nesunku ir paskutinę dieną – jie visada apsidžiaugs gavę iš animacinių filmukų pažįstamą herojų ar reklamose matytą žaislą. O ką dovanoti vyresniems vaikams ar suaugusiems?