barzda

Tokio atviro Kalėdų senelio dar nebuvo - apie eurą, Vilniaus merą ir Rusiją  (14)
2014 m. gruodžio 22 d. 16:41
Itin įtemptoje darbotvarkėje radęs laiko į DELFI redakciją užsuko Lietuvai deleguotas Kalėdų senelis , lydimas gražiosios Snieguolės , garsiai mekenančios ožkos ir dviejų zuikučių. Tiesioginėje konferencijoje jis sutiko atsakyti į labiausiai gyventojus dominančius klausimus - apie grožį, politiką, finansus ir, žinoma, Rusiją.
Vienišės dienoraštis: problemos su mano vaginos seserimi
2014 m. gruodžio 22 d. 10:15
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Kalėdų Senelio paslaptis: Ž. Vaškytė labai bijojo, B. Nicholson išsidavė dėdė Vytas  (7)
2014 m. gruodžio 20 d. 09:39
Kalėdų naktį pas gerus vaikus ateina Kalėdų Senelis ir atneša dovanų. Jis ateina netikėtai ir nepastebėtas. Tokia pasaka tikėjo daugelis vaikų, tačiau paaugus atsirasdavo kas nors, kas išpliurpdavo, kad visa tai melas. Žurnalui MIESTE.lt pavyko išsiaiškinti, kaip atrodė įžymybių Kalėdų Seneliai, kada jie ateidavo ir kas atskleidė, kad visa tai tik pasaka!
Astrologinės prognozės: kokiems žmonėms tai reikalinga?  (13)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:55
Prieš naujuosius metus plintančių astrologinių pranašysčių fenomeną Teorinės fizikos ir Astronomijos instituto astronomė Gražina Tautvaišienė aiškina tuo, kad silpniems žmonėms tai reikalinga. Psichoterapeutas Olegas Lapinas mano, kad tikėti astrologija yra geriau, nei nedaryti jokių žingsnių dvasinio tobulėjimo linkme.
Tai, ko nedrįsote paklausti Kalėdų senelio  (1)
2014 m. gruodžio 18 d. 08:42
Į uostamiestį atvykęs Kalėdų Senelis kasmet apsigyvena Klaipėdos lėlių teatro namelyje ir visą gruodį rengia originalius susitikimus su vaikais. Jų metu Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkai pasakoja smagias istorijas ir nutikimus iš savo gyvenimo, tačiau vaikai nebūtų vaikai – jie nori sužinoti dar daugiau. Todėl Klaipėdos lėlių teatro „Facebook“ profilyje buvo suteikta galimybė vaikams klausti Kalėdų Senelio jiems rūpimų klausimų. DELFI publikuoja Kalėdų Senelio atsakymus.
JAV šešis buvusius giminaičius nužudęs karo veteranas rastas negyvas  (4)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:44
Buvęs JAV jūrų pėstininkas ir Irako karo veteranas, ieškomas dėl savo buvusios žmonos ir penkių jos giminaičių nužudymo, antradienį buvo rastas miręs nuo paties pasidarytų durtinių žaizdų miškuose netoli savo namų, pranešė prokurorai.
Irena Starošaitę vyras lepina rytiniais bučiniais ir kava į lovą  (6)
2014 m. gruodžio 17 d. 12:52
TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai šį, trečiadienio, vakarą galės įsitikinti, kad „velnių priėdęs“ žemaitis Žilvinas Žvagulis savo žmonai Irenai Starošaitei moka ne tik galvos skausmą kelti. Garsus dainininkas, jausdamas savo būtus ir nebūtus prasikaltimus, mylimą moterį lepins rytine kava, patiekiama tiesiai į lovą.
D. Varnas apie švenčių tradicijas: kas verda „dzūkišką rasalą“ ir kaip nutraukė barzdą Kalėdų seneliui  (2)
2014 m. gruodžio 16 d. 18:19
„Lietuvos balso“ favoritas Dainotas Varnas jau gyvena šventiškomis nuotaikomis. Be to, merginų numylėtinis prisipažino, jog jau porąkart teko būti Kalėdų seneliu. Apie dzūkiškus patiekalus, burtus ir Kalėdų senelio iliuziją atvirai pasakoja DELFI skaitytojams.
Iš sostinės pajudėjo Kalėdų karavanas - mokykloms vėl dalins sporto inventorių  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 15:49
Šiandien tradiciškai iš Vilniaus Rotušės aikštės išlydėtas jubiliejinis, 15-asis, Kalėdų karavanas. Nors šiemet į kelionę per Lietuvą karavanas išsiruošė su nauju partneriu – Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ( LTOK ), vieno seniausių Lietuvos labdaros projektų misija liko ta pati – padėti mažesnių miestų ir miestelių mokykloms sukurti geresnes sąlygas sportuoti vaikams.
Conchita Wurst nebus „piktas senas transvestitas“  (17)
2014 m. gruodžio 15 d. 15:51
Po itin intensyvių metų, per kuriuos Conchita Wurst laimėjo „ Eurovizijos “ konkursą ir pasirodė Europos Parlamente bei Jungtinėse Tautose ( JT ), „barzdotoji moteris“ susirengė į įrašų studiją, tačiau neatmeta galimybės ateityje padėti į šalį savo aukštakulnius.
Į Lietuvą atslenka keista mada: tam reikia drąsos  (95)
2014 m. gruodžio 15 d. 13:55
Kai manai, kad jau matei viską, hipsteriai sugeba tave nustebinti dar kartą. Kol vieni šventėms puošia žaliaskares, kiti spalvotus burbuliukus kabina ant savo barzdų. Paklausa tokia didelė, kad apsilankius specialiai barzdų dekorui skirtų papuošimų parduotuvėje  „ Beard baubles “  pasitinka užrašas - viskas parduota.
Barzdos stilius pagal veido formą  (6)
2014 m. gruodžio 15 d. 06:17
Daugelis dideliuose miestuose gyvenančių vyrų neturi laiko kiekvieną rytą kruopščiai skustis barzdos. O apžėlę vyrukai ne visada antrajai pusei suteikia laimės, nes atrodo „netvarkingai“. Tačiau šią bėdą išspręsti – nesunku, mat pasirinkus tinkamą barzdos skutimo būdą, galima jai leisti vešėti ir tuo pat metu atrodyti tvarkingai bei stilingai
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Europos Parlamente skaityti „Tris muškietininkus“ patogiau negu kalėjime  (30)
2014 m. gruodžio 15 d. 06:00
Nedidelio miestelio Kalėdų eglės įžiebimo šventėn atvesti vaikučiai vietinio kultūrnamio sargo, pasipuošusio pelėsiais atsiduodančiais raudonais kailiniais ir nugeltusia barzda, kabančia ant ištampytos gumos, paklausti, ko jie visi nekantriai laukia, beveik darniu choru atsakė: „ Euro “. Nes kalėdinių giesmių melodijos statybinių medžiagų ir priemonių nuo šlapimo nelaikymo reklamose šį gruodį negali varžytis su tuo nuoširdžiai apsimestiniu rūpesčiu, kad paprastam žmogui euro įvedimas nesukeltų jokio diskomforto.
Išrinktas Lietuvos „Metų automobilis 2015“  (208)
2014 m. gruodžio 13 d. 20:20
Šeštadienį vakare išrinktas Lietuvos „ Metų automobilis 2015 “. Šįkart finale varžėsi pats brangiausias konkursų istorijoje automobilių septynetukas, o kaip ir buvo galima tikėtis, kova dėl nugalėtojo karūnos buvo kaip niekada įnirtinga.
„Metų automobilio 2015“ apdovanojimuose – pasaulio rekordai ir būrys žvaigždžių!  (4)
2014 m. gruodžio 12 d. 11:16
Šeštadienį 18.30 val. LRT televizijos žiūrovų laukia įspūdingas reginys – dviejų valandų tiesioginis šou, kurio metu paaiškės, kokiems automobiliams lietuviai jaučia didžiausias simpatijas!
Lietuvos įžymybės apie žiemos šventes ir jų tradicijas  (21)
2014 m. gruodžio 11 d. 14:27
Tarpupirščiuose ištirpęs šokoladinis Senis Šaltis ir mandarino žievelėm pakvipę namai. Kieme išdidžiai stovintis ir nepaliaujantis praeiviams šypsotis storulis, tėčio šaliu apvyniotas Senis Besmegenis…
Paskutinis įkaitu laikytas prancūzas grįžo į tėvynę po trejų metų nelaisvės
2014 m. gruodžio 10 d. 12:53
Paskutinis įkaitu laikytas Prancūzijos pilietis Serge'as Lazarevicius trečiadienį grįžo namo po to, kai pakliuvo į islamistų kovotojų rankas, o jį pasitiko šeima ir prezidentas Francois Hollande'as .
Ką vyrai galvoja kunilingo metu  (19)
2014 m. gruodžio 9 d. 12:34
Nori sužinoti, ką eilinis vyras galvoja kunilingo metu? Štai vieno jų mintys.
Kaip Kalėdų laukia Švedijoje: mugės, gardėsiai ir šv. Liucijos diena  (2)
2014 m. gruodžio 8 d. 12:29
Kalėdų laukimo laikotarpis Švedijoje jaukus ir ypatingas. Trumpas ir tamsias dienas prašviesina begalės lempučių, nesuskaičiuojami Kalėdiniai turgeliai, ir gatvėse skambanti gyvai atliekama muzika.
Pasitikite Kalėdas stilingi: trys šventiniai vyro įvaizdžiai
2014 m. gruodžio 4 d. 10:51
Stiliaus klausimai tapo labai svarbūs ne tik moterims, bet ir vyrams. Tačiau daugelis vyrų vis dar mano, kad tas pats kostiumas, kurį dėvi kasdien, tik su kitais marškiniais – puiki apranga darbo vakarėliui ar draugų organizuojamoms šventėms. Mieli vyrai, šias šventes pasitikite stilingi: pasirūpinkite savo plaukais, barzda, apranga, skaniai kvepėkite.
Profesija pagal iškvietimą: per mėnesį uždirbu pusmečio atlyginimą  (18)
2014 m. gruodžio 4 d. 09:11
Paskambinus vienu internete rastu numeriu atsiliepia vyriškis, kurio giliai sodrus balsas iškart nukelia į vaikystę. „ Kalėdų senelis klauso. Ne, visos vietos jau užpildytos“, - praneša jis. Gintaras Vidmantas profesionaliu Kalėdų seneliu dirba jau devynerius metus.
Pralaimėjęs lažybas A. Valinskas Kalėdų dovanas veš į Kuršėnus  (1)
2014 m. gruodžio 3 d. 18:32
Praėjusį trečiadienį LRT „Auksiniame prote” sprendėsi vieno iš dviejų potencialių Kalėdų Senelių likimas. Prieš kelias savaites susilažinę intelektinio žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas azartiškai palaikė savo komandų žaidėjus, mat pralaimėjęs žaidimą vienas jų iškart buvo pakrikštytas Kalėdų Seneliu. O vilktis gražųjį raudoną apsiaustą ir kepurę, aiginti baltą barzdą, ruošti maišą dovanų bei eiklias roges ir važiuoti pas vaikus teks A.Valinskui, kuriam persikūnyti, kai žinia, jokia naujiena.
LTOK: Kalėdų karavanas rengiasi kelionei
2014 m. gruodžio 2 d. 18:33
Jubiliejinis Kalėdų karavanas savo 15-ai kelionei per Lietuvą ruošiasi su nauju partneriu - Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ( LTOK ). Palaikydami labdaros misiją padėti mokykloms sukurti geresnes sąlygas vaikams sportuoti, prie projekto šiemet prisidės ir šalies olimpinės rinktinės nariai.
13 juokingų kūdikių nuotraukų, kuriems nepatinka Kalėdų senelis
2014 m. gruodžio 2 d. 15:49
Manote, kad jūsų vaikui pirmoji pažintis su Kalėdų seneliu bus labai smagi ir labai maloni? Klystate, nes kai kuriuos vaikus šis didelis, stambus senukas su atsikišusiu pilvu ir netikra barzda labai baimina.
Palangoje įžiebta išskirtinė Kalėdų eglutė  (43)
2014 m. gruodžio 1 d. 10:41
Šeštadienį Palanga nušvito ryškiomis kalėdinėmis spalvomis – skambant linksmosios grupės „Tele Bim Bam“ dainoms, didžiausias šalies kurortas įžiebė miesto eglę. Kaip ir kasmet, žaliaskarė palangiškius ir svečius nustebino savo išskirtine išvaizda – šiemet tai bus didžiausias šalyje Kalėdų senis.
Švęsti į Palangą kviečia didžiausias šalyje Kalėdų senis
2014 m. lapkričio 30 d. 12:00
Šeštadienio vakarą Palanga muzikaliai ir džiaugsmingai įžiebė miesto eglę, kaip ir kasmet, palangiškius ir svečius nustebinusią savo išskirtine išvaizda – didžiausiu Kalėdų seniu Lietuvoje.
Kavinė, kurią budriai sekė KGB  (164)
2014 m. lapkričio 29 d. 08:00
„Jei man pačiam reikėtų vienu sakiniu pasakyti, kuo man „ Neringa “ ypatinga ir už ką aš jai jaučiu daug gilių sentimentų, nedvejodamas apibūdinčiau ją kaip istorinę baimės įveikimo salą vandenyne, kurio horizonte matėsi tik nelaisvė, melas ir baimė“ – knygos „Neringos“ kavinė: sugrįžimas į legendą“ pratarmėje rašo filosofas Leonidas Donskis .
Rolandas Vilkončius apsižodžiavo su Merūnu Vitulskiu  (4)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:06
Jau šį sekmadienį LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.
R. Vilkončius „Lietuvos balse“ apsižodžiavo su M. Vitulskiu
2014 m. lapkričio 28 d. 07:25
Jau šį sekmadienį, lapkričio 30-ąją, 19.30 val. LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.