barzda

Vienišės dienoraštis: nauji nuotykiai nieko gero nežada
2015 m. sausio 30 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Lietuvos barzdočiai į neigiamas reakcijas dėl įvaizdžio nekreipia dėmesio  (38)
2015 m. sausio 26 d. 14:35
Vyriška barzda iki šių dienų sulaukia įvarių vertinimų. Patys barzdočiai teigia, kad plaukai ant veido yra vyriškumo ir brandumo išraiška. Tiesa, kartais barzdos sulaukia ir neigiamos visuomenės reakcijos. Barzdas auginantys vyrai sako, kad stengiasi nekreipti į tai dėmesio. Barzdočiai buriasi į bendruomenes ir užsiima aktyvia veikla.
Pripažino: Tutanchamono kaukės barzda nulūžo ir buvo vėl priklijuota  (7)
2015 m. sausio 25 d. 16:41
Egipto muziejus Kaire pripažino, kad viena didžiausių jo vertybių – faraono Tutanchamono pomirtinė kaukė – buvo pažeista ir negrabiai suklijuota, bet tvirtino, kad jos ankstesnę didybę dar bus galima atkurti.
Valytojai Tutanchamonui nulaužė barzdą  (29)
2015 m. sausio 22 d. 21:14
Egipto muziejaus Kaire valytojai apgadino legendinę faraono Tutanchamono pomirtinę kaukę. Spėjama, kad valant visame pasaulyje žinomą meno kūrinį jis nukrito - dėl to nulūžo kaukės barzda, praneša agentūra AP.
J. Hardenas: turime labai daug talento ir norime į NBA finalą  (7)
2015 m. sausio 22 d. 18:16
Hiustono „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas šį sezoną susikoncentravęs tik ties komandos pasirodymu, o įvairūs individualūs apdovanojimai jo nedomina.
Kurios žmonos glėbyje Deivydas Zvonkus yra gražesnis?  (116)
2015 m. sausio 22 d. 15:52
Sakoma, kad įsimylėjusios moterys pražysta tarsi gėlės, tačiau akivaizdu, kad tą patį galima taikyti ir vyrams. Bėgant metams ir keičiantis žmonoms akivaizdžiai kito kompozitoriaus ir atlikėjo Deivydo Zvonkaus išvaizda.
A. Čekuolis: kodėl Kenijos moterims nerūpi, ar jų krūtys suglebusios, ar styro kaip cerkvės bokštai  (89)
2015 m. sausio 17 d. 08:25
Daugybės knygų ir TV laidų autorius Algimantas Čekuolis sako, jog gyvenime būna daug įdomesnių dalykų, nei rašytojas ar kūrėjas galėtų sugalvoti. Tad naujoji jo knyga „Iš ko šaiposi pasaulis“ yra apie tai, kas iš tikrųjų vyksta gyvenime, o ypač apie keistus ar net juokingus, bet tikroviškus dalykus: narsos šaknis, kairiarankių paslaptis, meną gyventi, gyvūnų psichologiją, meilės galią ir grimasas.
Tikrasis vyriškumas – alus ir prakaitas ar kojų depiliacija?  (343)
2015 m. sausio 17 d. 00:02
Tikrasis vyriškumas – alus ir prakaitas ar kojų depiliacija? Taip pavadinta antropologo Sauliaus Matulevičiaus paskaita sudomino tiek jaunų ir vyresnio amžiaus vyrų bei moterų, kad netilpo ne tik į sėdimas vietas, bet ir ant žemės.
Klaipėdoje dingo šunelis  (1)
2015 m. sausio 14 d. 10:05
Sausio 6 d. Vingio g., Klaipėdoje, dingo juodas terjero ir spanielio mišrūnas (tačiau dominuoja terjero genai – šunelis su ūsais ir barzda, tik nuleipusiomis ausimis).
Nuo lapkričio mėnesio dingusio vyro artimieji nepraranda vilties: padėkite surasti žmogų  (4)
2015 m. sausio 12 d. 17:45
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK KP SNTV) pareigūnai ieško Jono Kairio (gimusio 1950 m.), kuris 2014 m. lapkričio 18 d. nuo Kauno pilies autobusų sustojimo Kaune, turėjo vykti į namus sodų bendrijoje, Lapėse, Kauno rajone, tačiau į namus negrįžo.
K. Vyšniauskas: man liūdna dėl lietuviškos „Eurovizijos“  (685)
2015 m. sausio 11 d. 10:16
Niekada nemaniau, kad tai pasakysiu, bet: man liūdna dėl lietuviškos „Eurovizijos“. Šis šou, su visais savo euroviziškumais bent jau būdavo smagus žiūrėti. Šiemet jis tiesiog nykus.
„Saulės broliai“: natų nepripažįsta, bet groti gali viską  (2)
2015 m. sausio 11 d. 00:00
Tai, ką broliai multiinstrumentalistai Saulius (30 m.) ir Donatas (20 m.) Petreikiai išdarinėja scenoje , kad klausytojų kūnais bėgioja šiurpuliukai, žodžiais nusakyti nelengva.
Skerdynėmis įtariamų vyrų pasisakymai: rizikavau pasirodyti kaip bailys  (71)
2015 m. sausio 8 d. 12:12
Vienas iš įtariamųjų teroro akto vykdytojų kurį laiką kalėjo dėl ryšių su teroristais. Kitas įtariamasis policijos dėmesio sulaukė tiriant pabėgimą iš kalėjimo, skelbia CNN.
„Auksiniame prote” – siūlymas žaisti va bank  (3)
2015 m. sausio 7 d. 12:08
„Va bank – arba viskas, arba nieko”, – LRT intelektinio žaidimo „ Auksinis protas ” vedėjas Arūnas Valinskas kuria intrigas, provokuoja žaisti azartiškai ir rizikuoti. Pirmoje 2015-ųjį metų laidoje dalyvaus du „Auksinio proto” vedėjo Andriaus Tapino kolegos – aistringi pokerio lošėjai, tad siūlymas sužaisti va bank jiems puikiai pažįstamas.
Papasakojo apie geriausią darbą pasaulyje: kartais esu bejėgis  (24)
2015 m. sausio 6 d. 13:31
Viskas prasidėjo prieš dvidešimt metų. Buvau dvyliktokas. Kažkam į galvą šovė mintis, kad būtų labai gražu prieš Kalėdas pasveikinti būsimuosius pirmokus. Idėja šauni, tik jai realizuoti buvo skirtos gal trys dienos. Tačiau avantiūrizmo mums netrūko.
Moteris tarpukario Lietuvoje: tie grožio konkursai – tikras siaubas  (24)
2015 m. sausio 4 d. 18:59
Tarpukario Lietuvoje moterys galėjo drąsiai jaustis ieškodamos kremų nuo saulės ar pėdkelnių, bet karjeros požiūriu buvo vertinamos kaip antrarūšiai žmonės. Na, o pirmieji lietuviški grožio konkursai kėlė pasipiktinimą.
Barzdą nusiskutęs R. Žiogas tapo vos atpažįstamas: jaučiuosi nuogas, man šalta  (10)
2015 m. sausio 3 d. 19:42
TV3 projekto “ Šok su manimi “ dalyvis Remigijus Žiogas nustebino dalyvius laidoje pasirodęs pasikeitusia išvaizda. Vyras nusiskuto jau vizitine kortele tapusią vešlią barzdą ir tapo vos atpažįstamas.
8 natūralūs būdai, padėsiantys pakelti testosterono lygį
2015 m. sausio 2 d. 00:00
Lytinis hormonas testosteronas dažnai siejamas su vyriškumu .
Tai, ko nežinojote apie filmą „Vienas namuose“
2015 m. sausio 1 d. 00:00
13 filmo „Vienas namuose“ paslapčių.
Senelis Kalėda: į gyvenimą reikia žiūrėti su humoru  (26)
2014 m. gruodžio 25 d. 12:49
Arvydas Bagdonas (56) daugeliui pažįstamas kaip vyriausiasis šalies Kalėdų senelis Kalėda. Ir panašu, kad pasirinkęs tokį kelią – nesuklydo. Mitinės būtybės įkūnytą gerumą vyras neša kasdien, ne tik per didžiąsias metų šventes.
Kitokios tradicijos: Kalėdos be sniego, darbo vietoje, o laukiamiausia dovana - muilas?!
2014 m. gruodžio 24 d. 13:41
Kartais mes nešvenčiame gimtadienių, vardadienių, galbūt vyrų dienos, bet kas gali nešvęsti Kalėdų? Jos vienija ne tik mamą, tėtį, senelę ir kaimynus, bet ir visą pasaulį. Tai vienintelis metas, kai visoje žemėje puošiamos eglės ir visų rasių žmonės spinduliuoja gerumu (šie kriterijai netaikomi Grinčui).
Kalėdos po vandeniu: žuvys turi savo eglutę
2014 m. gruodžio 23 d. 13:01
Kalėdų senelis Floridos Nacionaliniame jūrų draustinyje įteikė dovanų visoms geroms undinėms ir vandeniams. Šiemet Kalėdų senelį vaidino nardymo reikmenų parduotuvės darbuotojas Spenceris Slate‘as.
Tokio atviro Kalėdų senelio dar nebuvo - apie eurą, Vilniaus merą ir Rusiją  (17)
2014 m. gruodžio 22 d. 16:41
Itin įtemptoje darbotvarkėje radęs laiko į DELFI redakciją užsuko Lietuvai deleguotas Kalėdų senelis , lydimas gražiosios Snieguolės , garsiai mekenančios ožkos ir dviejų zuikučių. Tiesioginėje konferencijoje jis sutiko atsakyti į labiausiai gyventojus dominančius klausimus - apie grožį, politiką, finansus ir, žinoma, Rusiją.
Kalėdų Senelio paslaptis: Ž. Vaškytė labai bijojo, B. Nicholson išsidavė dėdė Vytas  (7)
2014 m. gruodžio 20 d. 09:39
Kalėdų naktį pas gerus vaikus ateina Kalėdų Senelis ir atneša dovanų. Jis ateina netikėtai ir nepastebėtas. Tokia pasaka tikėjo daugelis vaikų, tačiau paaugus atsirasdavo kas nors, kas išpliurpdavo, kad visa tai melas. Žurnalui MIESTE.lt pavyko išsiaiškinti, kaip atrodė įžymybių Kalėdų Seneliai, kada jie ateidavo ir kas atskleidė, kad visa tai tik pasaka!
Prasidėjo: kaip išvengti kalėdinės karštinės?
2014 m. gruodžio 19 d. 00:01
Kalėdinė karštinė jaučiasi visur. Padaugėja žmonių prekybos centruose. Žmonės pergyvena dėl pinigų ir ima iš anksto taupyti. Veidai kažkokie susirūpinę. Ir dar, kaip tyčia, sklando kalbos apie artėjančią naują krizę. Šitame fone bet koks eilinis įvykis: elektra išnyko, mašinos su sirenomis gatvėmis važinėja - suvokiamas kaip stresas: štai, prasidėjo.
Astrologinės prognozės: kokiems žmonėms tai reikalinga?  (13)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:55
Prieš naujuosius metus plintančių astrologinių pranašysčių fenomeną Teorinės fizikos ir Astronomijos instituto astronomė Gražina Tautvaišienė aiškina tuo, kad silpniems žmonėms tai reikalinga. Psichoterapeutas Olegas Lapinas mano, kad tikėti astrologija yra geriau, nei nedaryti jokių žingsnių dvasinio tobulėjimo linkme.
Tai, ko nedrįsote paklausti Kalėdų senelio  (1)
2014 m. gruodžio 18 d. 08:42
Į uostamiestį atvykęs Kalėdų Senelis kasmet apsigyvena Klaipėdos lėlių teatro namelyje ir visą gruodį rengia originalius susitikimus su vaikais. Jų metu Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkai pasakoja smagias istorijas ir nutikimus iš savo gyvenimo, tačiau vaikai nebūtų vaikai – jie nori sužinoti dar daugiau. Todėl Klaipėdos lėlių teatro „Facebook“ profilyje buvo suteikta galimybė vaikams klausti Kalėdų Senelio jiems rūpimų klausimų. DELFI publikuoja Kalėdų Senelio atsakymus.
JAV šešis buvusius giminaičius nužudęs karo veteranas rastas negyvas  (4)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:44
Buvęs JAV jūrų pėstininkas ir Irako karo veteranas, ieškomas dėl savo buvusios žmonos ir penkių jos giminaičių nužudymo, antradienį buvo rastas miręs nuo paties pasidarytų durtinių žaizdų miškuose netoli savo namų, pranešė prokurorai.
Irena Starošaitę vyras lepina rytiniais bučiniais ir kava į lovą  (10)
2014 m. gruodžio 17 d. 12:52
TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai šį, trečiadienio, vakarą galės įsitikinti, kad „velnių priėdęs“ žemaitis Žilvinas Žvagulis savo žmonai Irenai Starošaitei moka ne tik galvos skausmą kelti. Garsus dainininkas, jausdamas savo būtus ir nebūtus prasikaltimus, mylimą moterį lepins rytine kava, patiekiama tiesiai į lovą.