barzda

Rolandas Vilkončius apsižodžiavo su Merūnu Vitulskiu  (4)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:06
Jau šį sekmadienį LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.
R. Vilkončius „Lietuvos balse“ apsižodžiavo su M. Vitulskiu
2014 m. lapkričio 28 d. 07:25
Jau šį sekmadienį, lapkričio 30-ąją, 19.30 val. LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.
Garsi Lietuvos dainininkė pasipuošė barzda  (161)
2014 m. lapkričio 23 d. 22:55
Vėlyvą sekmadienio vakarą dainininkė Katažina Zvonkuvienė „susprogdino internetą“ pasidalindama labai netikėtomis nuotraukomis. Jose dainininkė – lyg du vandens lašai panaši į šių metų „ Eurovizijos “ nugalėtoją Conchita Wurst : nepriekaištinga figūra, banguojantys ilgi tamsūs plaukai, ryškios akys ir dar ryškesnė barzda. Tokia, kokia visą Europą šiemet ir nustebino Conchita.
Ypatingame vakarėlyje dėmesio vertos viešnios  (4)
2014 m. lapkričio 22 d. 17:02
Euforiją kurstanti muzika, autorinių šou drabužių pristatymas, tarptautinė svečių delegacija ir reginys, kuris klubinėtojų atmintyje bei lūpose bus gyvas dar ilgai. Vienas populiariausių Lietuvos didžėjų Driule XL šiemet užsimojo įgyvendinti itin ambicingą planą savo gimtadienio proga.
J. Valančiūnas – apie barzdą, norą laimėti L. Kleizai auksą ir draugystę su D. Motiejūnu  (4)
2014 m. lapkričio 20 d. 19:58
Trečius metus Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) lygoje rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas su Toronto „Raptors“ klubu veržiasi tarp pirmenybių lyderių. „Nežinau, net sunku pasakyti, ką pakeitėme. Gal tiesiog susižaidėme, kovingai nusiteikiame, todėl ir laimime. Žaidžiame agresyviai ir tos pergalės ateina“, – tiesioginėje DELFI konferencijoje ketvirtadienį teigė aukštaūgis, išvakarėse su komandos draugais patiesęs NBA lyderį Memfio „Grizzlies“ klubą.
J. Valančiūnas – apie barzdą, norą laimėti L. Kleizai auksą ir draugystę su D. Motiejūnu  (74)
2014 m. lapkričio 20 d. 17:14
Trečius metus Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) lygoje rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas su Toronto „Raptors“ klubu veržiasi tarp pirmenybių lyderių.
Ukrainietis Slavikas tituluotas stilingiausiu pasaulio benamiu  (64)
2014 m. lapkričio 20 d. 17:00
Jei esi neturtingas, dar nereiškia, kad negali būti garsus. Ukrainos fotomenininkas Yurko Dyachyshynas tarptautine žvaigžde pavertė vieną Lvovo benamį Slaviką, kurį užsienio žiniasklaida pakrikštijo stilingiausiu pasaulio benamiu.
8 gudrybės, kuriomis naudojasi mergišiai
2014 m. lapkričio 20 d. 16:54
Kiekviena mergina galėtų nedvejodama pasakyti vardą to vaikino , kurio vilionėms jos ir dar bent dešimt draugių negalėtų atsispirti. Vienas traukia raumeningi sportininkai, kitas – paslaptingi muzikantai, o trečios negali atsispirti vakarėlių liūtams.
Benamis Slavikas iš Ukrainos tapo internetine mados žvaigžde
2014 m. lapkričio 20 d. 00:08
Nereikia būti turtingu, kad būtum garsiu – nepaisant visų sunkumų, su kuriais tenka susidurti, benamiai gali tapti paklausiomis ir netgi garsiomis asmenybėmis savo apylinkėje ar mieste. Tai byloja madai neabejingo 55 metų benamio Slaviko iš Ukrainos miesto Lvovo pavyzdys.
Nustojo skustis barzdą – gimė verslas  (30)
2014 m. lapkričio 19 d. 22:29
Lapkritis – ūsų ir barzdų auginimo mėnuo. Pietų Australijoje užgimęs judėjimas „Movember“ pakvietė vyrus visą lapkričio mėnesį auginti ūsus, kad būtų atkreiptas dėmesys į vyrų sveikatos problemas. Kartu su šiuo judėjimu populiarėja ir ūsams bei barzdoms skirtų priemonių naudojimas. Tiesa, Lietuvoje šioje rinkoje norintys įsišaknyti verslininkai patiria nemažų iššūkių.
Irena Starošaitė apsisprendė: metas pas plastikos chirurgus  (2)
2014 m. lapkričio 19 d. 14:01
Iki šiol buvę atviri ir jaukūs Irenos ir Žilvino Žvagulių apartamentai pamažėl virsta tikrais „paslapčių namais“. TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ herojai šį, trečiadienio, vakarą ims pusbalsiu kalbėtis apie šalyje žinomą plastikos chirurgą ir apie apsilankymą jo klinikoje.
I. Starošaitė apsisprendė: metas pas plastikos chirurgus  (22)
2014 m. lapkričio 19 d. 13:29
Iki šiol buvę atviri ir jaukūs Irenos ir Žilvino Žvagulių apartamentai pamažėl virsta tikrais „paslapčių namais“. TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ herojai ims pusbalsiu kalbėtis apie šalyje žinomą plastikos chirurgą ir apie apsilankymą jo klinikoje.
5 būdai, kaip savo garderobui suteikti kalėdinio įvaizdžio + KONKURSAS
2014 m. lapkričio 18 d. 15:36
Kai miestas atrodo nykus ir pilkas, jame nėra jokio žvilgesio, reikia mums, moterims, spinduliuoti savo grožiu. Kaip pagyvinti savo garderobą taip, kad jis pabrėžtų šventinę nuotaiką?
Lažybos: kuris taps Kalėdų Seneliu – A.Valinskas ar A.Tapinas?  (3)
2014 m. lapkričio 12 d. 17:25
Nusibodo „Auksinio proto” vedėjams Arūnui Valinskui ir Andriui Tapinui tuščiai ginčytis ir įrodinėti, kuris jų gudresnis ir kurio komanda daugiau kartų laimi protų mūšius, tad sumanė vyrai visos Lietuvos žiūrovų akivaizdoje susilažinti, kad azarto būtų daugiau ne tik žaidėjams.
J. Statkevičius: apie mane dar sužinos pasaulis  (25)
2014 m. lapkričio 7 d. 11:39
Ar mados guru vadinamas Juozas Statkevičius skaito knygas? Ką jose atranda ir kodėl jo įvaizdis pastaruoju metu itin stipriai aptarinėjamas? Likus vos kelioms dienoms iki naujausios kolekcijos pristatymo žinomas dizaineris dar sugeba juokauti visomis temomis, tačiau pripažįsta: „ačiū Dievui, esu vienas.“
Giria Conchitos Wurst kovą už gėjų teises  (91)
2014 m. lapkričio 4 d. 11:45
Jungtinių Tautų ( JT ) generalinis sekretorius Ban Ki-moonas pirmadienį priėmė Euroviziją laimėjusį barzdotą transvestitą Conchitą Wurst ir gyrė šio dainininko gėjaus kovą su diskriminacija ir netolerancija.
Karo žurnalistas: niekur nebuvo taip sunku, kaip Ukrainoje  (136)
2014 m. lapkričio 2 d. 12:29
9 iš 10 žurnalistikos studentų pirmaisiais savo studijų metais pasakys, kad nori tapti karo žurnalistais. 9 iš 10 savo karjerą baigs rašydami apie naująjį Žilvino Grigaičio internetinį verslą ar Giedriaus Arlauskio pasirodymą Rumunijos aukščiausiame futbolo divizione.
Nepamirštamos lietuvių atostogos: po Indiją – trise ant vieno motociklo  (83)
2014 m. lapkričio 1 d. 19:40
Indija. Ji, rodos, egzistuoja toli toli, tarsi už suvokiamų ribų. Tai lyg kita planeta, kuri su mūsų, Vakarų civilizacija, regis nesiriboja ir sąlyčio taškų neturi. Mūsų platumoje ji gyva tik nuotraukose, TV filmuose ir iš ten sugrįžtančių keistuolių pasakojimuose. Ten pabuvoję traktuojami kaip grįžę tarsi iš mėnulio. Nors iš tiesų Indija dažnai pakeičia žmones. Čia arba „užstringama“, arba ne. „Pamilsti arba nekenti“, – sako BIKER BALTICS LT herojai Jaras ir Gina, kurie šią šalį „išmaišė“ motociklu.
Su moterimis darė, ką norėjo: kai kurios buvo nepilnametės, kai kurios – jo paties dukterys  (27)
2014 m. spalio 29 d. 13:53
Izraelio teismas poligaminio kulto lyderį antradienį nuteisė 30 metų kalėti už daugelį lytinių nusikaltimų, tarp jų – žaginimą, seksualinį smurtą ir incestą, pranešė žiniasklaida.
Kaip padidinti vyriškumą: 8 natūralūs būdai, padėsiantys pakelti testosterono lygį  (8)
2014 m. spalio 29 d. 00:01
Lytinis hormonas testosteronas dažnai siejamas su vyriškumu. Padidėjęs testosterono kiekis paauglystės metu iš esmės nulemia berniuko tapimą vyru – dėl jo poveikio padidėja raumenų masė, formuojasi vyriško tipo figūra (platėja pečiai), didėja varpa, pradeda augti barzda, žemėja balsas.
Barzdočiai ir ūsočiai varžėsi konkurse Portlande
2014 m. spalio 27 d. 15:20
Oregono valstijoje, Portlande vyrai susirinko į Barzdočių ir ūsočių čempionatą. Jo nugalėtoju tapo Madisonas Rowley, o dar 17 dalyvių išvyko namo su apdovanojimais kategorijose „Angliški ūsai “, „Natūrai smaili barzdelė“ ir kitais.
Su J. Deppu lyginamas grupės „Andrew Flame“ lyderis A. Grybauskas pakeitė savo įvaizdį  (13)
2014 m. spalio 22 d. 15:05
Grupės „Andrew Flame“ lyderis Andrius Grybauskas savo gerbėjams prisistatė su nauju įvaizdžiu.
Žmogus, kuris V. Putinui gali pridaryti labai rimtų bėdų  (141)
2014 m. spalio 22 d. 09:20
Atrodo, kad žaliame Pankiso tarpeklyje įsikūrusiame snūduriuojančiame Gruzijos kaimelyje laikas sustojęs. Nedidelis pilkas namelis visiškai nepasikeitęs nuo to laiko, kai čia gyveno vieno iš svarbiausių „Islamo valstybės“ ( ISIS ), šiuo metu tapusios JAV rūstybės taikiniu Sirijoje ir Irake, vadeivos šeima.
Nuo kada tėvai gali pastebėti, kad vaikas yra homoseksualus? Interviu su gyd.psichiatru  (11)
2014 m. spalio 21 d. 06:05
Lytis yra ryškiausias ir dažniausias požymis skirstant žmones. Drabužiai, žaislai, žaidimai ir net spalvos skirstomi į „berniukų" ir „mergaičių". Tačiau kartais nutinka, kad lytys susimaišo: berniukas nori būti mergaite. Kodėl?
Kodėl maratono nugalėtojas augina rožinę barzdą?
2014 m. spalio 15 d. 16:21
Įpusėjus kovos su krūties vėžio mėnesiui, Vilniaus maratono nugalėtojas Remigijus Kančys auginasi barzdą ir planuoja ją nusidažyti rožine spalva. Tokią krūties vėžiu sergančių moterų palaikymo akciją jis sugalvojo įgyvendinti spalio 26 dieną Kaune vyksiančio „Pink Run su BENU“ paramos bėgimo proga.
Ar barzda visada reiškia vyriškumą?  (102)
2014 m. spalio 15 d. 00:01
„Jei turi barzdą – nesi berniukas. Jei barzdos neturi – nesi vyras“, - konstatuoja viena iš Šekspyro komedijos veikėjų. Ar tas pats galioja ir šiandien? Apie ypatingą barzdos vietą šiuolaikinio vyro gyvenime diskutuoja subrendusių vyrų judėjimas N40.
Magija: ką turėtum žinoti apie užkalbėjimus ir užkeikimus  (7)
2014 m. spalio 11 d. 00:00
Geroji Pelenės krikštamotė tik suburbėjo kažką po nosimi – ir moliūgas virto karieta. Magiškais žodžiais žongliruoja ne tik pasakų fėjos – ir raganos, šamanai, kitokie burtininkai, net bobutės daugiabučiuose. O jei žodžių pritrūksta, tikslo siekiama žvilgsniu.
„Tobulas gražuolis“ turi populiariausių garsenybių bruožus, tačiau išvaizda šokiruoja(FOTO)  (7)
2014 m. spalio 9 d. 13:58
Kaip atrodo tobulo grožio vaikinas ? Mes tau padėsime įsivaizduoti: Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos metu paaiškėjo, kurioms garsenybėms priklauso dažniausiai giriami veido bruožai. Tačiau ar tikrai sudėjus šiuos bruožus gautume žadą atimantį gražuolį?
R. Karpis: mama nulėmė mano ateitį  (6)
2014 m. spalio 7 d. 00:00
Jaunasis tėvelis Vampyras, karvė su puantais, humoro šarvas ir geri ketinimai surimtėti - visa tai apie tenorą Rafailą Karpį.