barzda

Kaip tinkamai naikinti spuogus skirtingose veido ir kūno vietose?  (1)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:29
Sakoma, kad nelaimės, o ir spuogai , po vieną „nevaikšto“. Jei jau koks nenaudėlis išdygo ant kaktos, žiūrėk, kitas pasirodė ant smakro, trečias – ant kaklo, dar vienas – ant nugaros...
Separatistų rokiruotės: paslaptingai dingusius keičia kiti  (247)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 20:19
Vieni Maskvoje . Kiti paslaptingo išnyko. Ukrainos pajėgoms apsupus paskutines prorusiškų separatistų tvirtoves Donecke ir Luhanske, kai kurių įsimintinų Rusijos remiamų separatistų veidų kovos lauke nebematyti.
R. Zamolskis Rusijoje buvo apsimetęs stačiatikių šventiku  (11)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 12:46
Trečiadienį Policijos departamento vadovybė oficialiai patvirtino, kad Romas Zamolskis Rusijoje sulaikytas rugpjūčio 16 d. Pasak laikinai generalinio komisaro pareigas einančio Algirdo Stončaičio, šis sulaikymas - ilgo ir kruopštaus Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) darbo ir bendradarbiavimo su Rusijos policija rezultatas.
R. Zamolskis Rusijoje buvo apsimetęs stačiatikių šventiku?  (170)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:35
Trečiadienį Policijos departamento vadovybė oficialiai patvirtino, kad Romas Zamolskis Rusijoje sulaikytas rugpjūčio 16 d.
Trakai-Ulan Batoras „Žiguliuku“: viskas, ko reikia ir nereikia tokiai kelionei  (3)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 14:15
Po šešiolikos tūkstančių kilometrų klajonių Rusijos ir Mongolijos keliais, po kone dvidešimt dienų už vairo ir dvidešimt naktų pakeleivinguose viešbučiuose, o dažnai tiesiog vidury lauko suręstose palapinėse, į Lietuvą grįžo „Safari N40 Trakai – Ulan Batoras “ ekipažas Vaidotas Marozas ir Šarūnas Paliokas.
Pigiausias pasaulio bilietas: 5 patarimai, kaip keliauti autostopu  (17)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 10:20
Nepaisant Holivudo pastangų įrodyti, kad keliavimas autostopu baigiasi mažų mažiausiai brutalia mirtimi, ši keliavimo forma išlieka populiari. Ypač populiari Europoje, kur kelių yra daug, o civilizacija apsupusi mus saugiu gaubtu.
M. Vitulskis pasipuošė barzda  (46)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 23:14
Artėjančiai tėvystei besiruošiantis operos atlikėjas Merūnas Vitulskis pirmadienio vakarą į LNK projekto „ Lietuvos balsas“ filmavimą susirinkusius žiūrovus ir kolegas nustebino pasikeitusia savo išvaizda.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Lietuvai reikia naujo tikslo  (89)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 07:00
Kai visi politiniai sprendimai dėl Lietuvos stojimo į euro zoną jau priimti ir beliko techniniai pinigų pakeitimo darbai, pats metas klausti, kokį naują ambicingą tikslą sau išsikels Lietuva.
V. Šimanskis. „Tikras lietuviškas“ izoliacijos kelias mums nebetinka  (93)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 09:21
Šiandien, kai didžiausias įžeidimas – tolerastas, o didžiausios Rytų kaimynės agresyvūs veiksmai prieš demokratiją nublanksta prieš pyktį ant moters su barzda (arba vyro su suknele, priklauso ko paklausi), nejučiomis pasikasai pakaušį ir įsižnybi ar nesapnuoji.
Permainos: dėl naujo vaidmens „Twilight“ gražuoliukas pasikeitė neatpažįstamai(VIDEO)
2014 m. liepos 29 d. 13:00
Po pirmojo „ Twilight “ filmo premjeros gerbėjos pasidalino į dvi stovyklas: vienos iš proto ėjo dėl jausmingojo vampyro Edwardo Culleno, kitos - dėl karštakraujo pusiau vilko Jacobo Blacko. Dėl skonio nesiginčijama, tačiau filmo karštuolio titulas dažniausiai atitekdavo Jacobą įkūnijusiam aktoriui Taylorui Lautneriui .
NAUJA MADA: moterys sako NE kojų plaukų depiliacijai !  (5)
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Yra vienas dalykas, apie kurį dabar madinga turėti savo nuomonę – moters kojų plaukai. Už ar prieš, šalinti ar auginti ir protestuoti? Skirtingos stovyklos pešasi, moterys viena kitą kaltina nehigieniškumu arba priešingai – pasidavimu depiliacijos priemonių gamintojų triukams, įsijungia ir partnerių plaukų klausimais susirūpinę vyrai. Greit prireiks referendumo!
10 faktų apie pasimatymus, kuriuos žino tik vyresni nei 30 m. žmonės  (72)
2014 m. liepos 26 d. 22:00
Huffingtonpost.com pateikia 10 faktų apie pasimatymus, kuriuos žino vyresni nei 30 m. žmonės.
Anykščių policija prašo pagalbos vyro paieškoje  (1)
2014 m. liepos 23 d. 17:57
Anykščių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Augustino Žiaušio , gimusio 1945 m., gyvenančio Troškūnų miestelyje (Anykščių r.).
Leonardo DiCaprio pokyčiai: kur dingo tas seksualus vyrukas?  (12)
2014 m. liepos 21 d. 12:02
Ei, ar prisimeni tą seksualų vaikinuką, iš proto variusį milijonus moterų? Dabar Leonardo DiCaprio sunku atpažinti! Į uodegėlę surišti plaukai, barzda, o ir sporto klube aktorius tikriausiai senokai lankėsi.
Holivudo berniukas apsileido: L. DiCaprio užsiaugino pilvą ir barzdą  (80)
2014 m. liepos 20 d. 17:16
Amžinai jaunas ir visada gražus Leonardo DiCaprio šiuo metu, panašu, nebeįsitenka į tradicinius grožio standartus. Rudenį 40-metį švęsiantis aktorius atostogų Majamyje metu nufotografuotas visiškai pasikeitęs.
Prognozės: kas taps Šiaulių miesto meru  (43)
2014 m. liepos 20 d. 13:18
Buvę ir esami Šiaulių miesto vadovai įsitikinę, kad tiesioginiai mero rinkimai didelių permainų neatneš, nes miesto vadovui nesuteikiama daugiau galių nei iki šiol.
Botulino injekcijų atsisakęs M. Rourke tapo sunkiai atpažįstamas  (67)
2014 m. liepos 19 d. 12:38
Plastinių operacijų išdarkytas aktoriaus Mickey Rourke veidas vėl tapo sunkiai atpažįstamas. Vyras numetė daug svorio ir atsisakė botulino injekcijų. Nuslūgus patinimui, išryškėjo jo veido bruožai ir mimikos raukšlelės. Holivudo žvaigždė taip pat užsiaugino barzdą.
Senovės Egipto grožio istorija: prostitutės ir šokėjos jau tada depiliuodavo kojas bei intymias vietas  (34)
2014 m. liepos 18 d. 00:01
Žvilgsnis į grožio istoriją, drabužius, kosmetiką ir stiliaus subtilybes Senovės Egipte.
FIFA pritrenkė: geriausias čempionato žaidėjas – 5 val. įvarčio nemušantis puolėjas  (53)
2014 m. liepos 7 d. 19:12
Pasibaigus 2014 m. pasaulio futbolo čempionat o Brazilijoje ketvirtfinalio etapui Tarptautinė futbolo federacijų asociacija ( FIFA ) paskelbė atnaujintą geriausių žaidėjų sąrašą, kuriame – netikėtos permainos.
Džihadistų „kalifas“ pasirodė viešai  (32)
2014 m. liepos 6 d. 13:00
Kalifu pasiskelbęs Abu Bakras al Baghdadi surengė precedento neturintį pasirodymą Irako Mosulo mieste, kurį jo pajėgos praėjusį mėnesį padėjo užimti, ir įsakė musulmonams jam paklusti, rodo internete paskelbtas vaizdo įrašas.
Paviešintas B. Obamos pokalbis telefonu su JAV rinktinės futbolininkais  (5)
2014 m. liepos 3 d. 14:55
Barackas Obama telefonu kalbėjosi su JAV vyrų futbolo rinktinės nariais puolėju Klintu Dempsey ir vartininku Timo Howardu bei pasveikino juos su įkvepiančiu pasirodymu Brazilijoje vykstančiame Pasaulio futbolo čempionate.
Kodėl „Eurovizijos“ nugalėtojos Conchitos Wurst dainos negroja Lietuvos radijo stotys?  (134)
2014 m. liepos 1 d. 14:15
Šių metų „ Eurovizijos “ nugalėtojos Conchitos Wurst daina „Rise Like A Phoenix“ karaliauja Rusijos „iTunes“ populiariausių reitinge. Tačiau Lietuvos radijo stotys šios atlikėjos kūrinio negroja.
Lietuvaitis išklausė Conchitą Wurst: tėvai atlikėją palaikė ne visada  (71)
2014 m. birželio 30 d. 12:27
„Aš maniau, kad kažkas negerai su manimi. Atrodo lyg ir viskas gerai, sveikas, atrodau normalus. Tačiau jaučiau, kad kažkas ne taip“, - apie tai, kaip pajuto, jog yra homoseksualus, pasakoja didelio dėmesio sulaukęs Eurovizijos laimėtojas Tomas Neuwirth, geriau pažįstamas Conchitos Wurst pseudonimu. „Dublin Pride 2014“ renginio metu atlikėjas apsilankė Dubline, kur jo spaudos konferencijoje sudalyvavo ir DELFI skaitytojas.
Pas meškas pabėgęs ir pusę milijono medžių pasodinęs Skirmantas: vasara palapinėje man ne tragedija, o kaifas  (16)
2014 m. birželio 30 d. 08:48
Trečius metus Kanadoje medžius (net žiemą!) sodinantis ir miškų glūdumoje gyvenantis uteniškis Skirmantas Steiblys (27 m.) tikina atradęs svajonių darbą. „Tai pelninga, prasminga ir smagi veikla“, – tikina Robinzoną primenantis gamtos mylėtojas.
Gera žinia plinkantiems  (44)
2014 m. birželio 30 d. 05:30
Jeilio universiteto mokslininkai išsiaiškino, jog JAV federalinės vaistų agentūros (FDA) jau patvirtintas vaistas nuo artrito pasižymi netikėtu šalutiniu poveikiu, skelbia boston.cbslocal.com.
Dėl atakos Bengazyje kaltinamas kovotojas padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą
2014 m. birželio 29 d. 12:15
Libijos kovotojų lyderis, apkaltintas dėl kruvinos atakos prieš Amerikos misiją Bengazyje, šeštadienį trumpam pasirodęs JAV federaliniame teisme padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą.
Paslapčiomis užfiksuoti V. ir D. Beckhamai dar niekada neatrodė taip prastai  (85)
2014 m. birželio 17 d. 08:54
Ne vienas nustebo, jog futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas Brazilijoje su kitais futbolininkais nesidžiaugė Pasaulio futbolo čempionato pradžia – vyras laiką leido su šeima Londone, skelbia eprotoeu.mtiny.com.
Meilė brazilui lietuvės gyvenimą pakeitė neatpažįstamai  (125)
2014 m. birželio 14 d. 09:19
Lietuvaitė Rasa Brazilijos džiunglėse, palmių lapų pašiūrėje gyvena jau antri metai. Gimdo vaikus, ūkininkauja, augina bananus, laiko karves, o laisvalaikiu gamina bananinius, kokosinius, mangų saldainius savo saldainių fabrike, džiovina pomidorus ir juos parduoda restoranuose bei tiesiog mėgaujasi kiekviena diena.
Dzūkijos glušėko pramogos Karšuvos girioje  (8)
2014 m. birželio 13 d. 15:18
Pirmosios Viešvilės rezervato kurtinių vados veislyne išaugintas patinas Krunka (gavęs vardą dėl buvusios kreivos kojelės) buvo paleistas į gamtą 2011 m. spalio 4-ąją. Kurį laiką Krunkos globotojai žinių apie augintinį neturėjo. Didžiausias miškų paukštis gyveno normalų paukščio gyvenimą – ieškodamas maisto, ramybės, saugumo. Krunkos nuotykiai prasidėjo, kai nubudo tuoktuvių instinktas.