barzda

Vienišės dienoraštis: kaip ten sakoma – karma yra kalė, ar ne?
2015 m. kovo 31 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Iš Lietuvoje viešinčio prancūzų režisieriaus B. Nicholson sulaukė intriguojančio pasiūlymo  (6)
2015 m. kovo 29 d. 11:33
Prancūzų režisierius Franckas Ribiere išmaišė pusę pasaulio, vedinas gan ekscentriškos misijos – surasti patį geriausią jautienos kepsnį . Kulinarinę jo odisėją po 400 skirtingų vietų vainikavo 130 minučių kinematografinis šedevras, pavadinimu „Steiko (r)evoliucija“, kuriame jis ne tik žodžiais ir vaizdais bando perteikti tai, ką reikėtų ragauti, norint suprasti, tačiau ir iškelia daug šiuolaikiniam vartotojui nepatogių klausimų. Pavyzdžiui, ar tikrai galime sau leisti valgyti mėsą? Ar rūpinamės, kokiu būdu ji patenka ant mūsų stalų?
Rimas Valeikis – apie ambicijų ir seksizmo žalą  (6)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Balandžio mėnesio „Moteris“ – net 272 psl.!
Dar vienas vyrų tipas: labai savimi rūpinasi, bet nors nepanašūs į Žmones-vorus  (42)
2015 m. kovo 24 d. 23:00
Kas tie „ spornoseksualai “ – dėl saviugdos pamišę naujieji narcizai ar sveiko gyvenimo būdo šalininkai, nepripažįstantys šioje srityje jokių kompromisų, bando aiškintis psychologies.ru.
64 kv.m. butas Užupyje su įspūdinga palėpe  (57)
2015 m. kovo 23 d. 06:37
Į vidų kviečia ilgas koridorius, jo gale – šviesa su bažnyčios bokštu. Senamiestį išduoda palėpės kreivumas, dūmu kvepiančios parketo grindys , židinyje spragsinčios malkos . Nestandartiniam gyvenimui – erdvė be durų, pertvarų ir stereotipų. Šlaitų slėgimą nugali dominuojanti balta , apšviestos stygos. Viską slepia išsirangiusi blizgi juosta – erdvė lieka estetikai ir jaukiai židinio šviesai.
„Mes Bandom“ patarti:kaip išsirinkti barzdaskutę  (11)
2015 m. kovo 19 d. 10:49
Nevarbu ar vyras turi barzdą ar ne, jam bet kokiu atveju reikia naudoti arba skutimosi peiliukus arba barzdaskutę. Kad veido oda nebūtų dirginama, o ir pats prietaisas visada būtų paruoštas naudojimui reiktų išsirinti sau tinkamą. Net ir pačios brangiausios barzdaskutės gali tiesiog netikti jūsų odai, tad ją teks pakeisti, visus kitus svarbius jų aspektus apžvelgiame vaizdo siužete ir patariame į ką atkreipti dėmesį.
Požymiai, išduodantys per mažą testosterono kiekį  (60)
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Testosteronas – tai organizmo gaminamas hormonas. Nors jo randama ir moters organizme, vis dėlto dėl didesnės svarbos ir kiekio vyrų organizmui jis dažnai vadinamas vyriškumo hormonu. Vyrų organizme testosterono daugiausia pagaminama sėklidėse. Šis hormonas atsakingas ne tik už spermatozoidų gamybą, lytinį potraukį ar plaukuotumą, tačiau lemia ir žemą balso tembrą, padeda geriau koncentruoti dėmesį, gerina atmintį, stimuliuoja raumenų augimą, veikia mąstymą, kūrybingumą ir suteikia energijos.
Artėjant „KOK World GP“: nuovargis, „Už Lietuvą“ ir ant smakro užaugęs krūmas
2015 m. kovo 13 d. 10:46
Ką naujo gali pasakyti kovotojas prieš kovą? Neretai daug pažadų nežarstantys ir visų taktinių gudrybių prieš svarbią kovą neatskleidžiantys kovotojai išlieka paslaptingi. Matyt, „Sparta Gym“ kovotojai Igoris Osininas, Henrikas Vikšraitis ir Sergejus Maslobojevas prieš „KOK World GP“ turnyrą nėra išimtys.
A. Kavaliauskas: jei nusiskutu barzdą, atrodau lyg kūdikio veidu  (18)
2015 m. kovo 12 d. 17:40
Antanas Kavaliauskas „BEKO-LKL Žvaigždžių dienos“ balsavime aistruolių sprendimu rungtynes pradės starto penkete ir užims pagrindinio vidurio puolėjo poziciją. Krepšininkas neliko skolingas ir už jį balsavusiems atsilygino sėkmingu žaidimu BEKO-LKL čempionate.
Kaip bendrauti su japonais: lietuvės patirtis  (7)
2015 m. kovo 11 d. 13:43
Japonijos įmonės į verslo susitikimus su užsieniečiais siunčia darbuotojus, kurie yra gerai išmokyti ir laisvai šneka angliškai. Todėl klientai, pamatę taip laisvai bendraujančius atstovus, kurie puikiai reiškia mintis ir veda pokalbį, greitai pamiršta, kur yra, ir pasijunta kaip namie.
Kokioje padėtyje atsidūrė, ukrainietis suprato pačiu skausmingiausiu būdu: tikriausiai jie jau negyvi  (146)
2015 m. kovo 10 d. 16:28
Ukrainos karinių pajėgų sunkvežimių kolona dardėjo sušalusia duobėta žeme. Važiuoti greitai negalėjo net dėl kelių priežasčių – sunkvežimiai buvo pilni žmonių, o priekiniai stiklai aptaškyti storu purvo sluoksniu, pro kuriuos ankstyvo ryto šviesoje vairuotojai turėjo įsitempę stebėti kelią, rašo newsweek.com.
Nauja mada: būti lumberseksualu  (197)
2015 m. kovo 8 d. 20:12
Išsipuoselėjusio vyro mada, panašu, traukiasi, užleisdama vietą miesto „medkirčiams“.
Labai paini vienos šeimos istorija  (6)
2015 m. kovo 3 d. 00:00
Kraujo ryšys. Ar jis būtinas, kad jaustumeisi artimas? Ar iš tiesų kraujas šaukia? Visus? Beka ilgisi sūnaus, kurio neturi teisės vadinti sūnumi. Dylanas ieško sesers, kurios nėra matęs. Laura myli savo šeimą, nors nė su vienu jos nariu nėra biologiškai susijusi. Istorijos susipina, suartina ir supriešina, iškelia tokių klausimų, kurie daugumai skaitytojų nė nekiltų.
Stingo išvaizdos pokyčiai: savo kūnu uoliai rūpinęsis atlikėjas pamiršo kelią pas stilistus  (14)
2015 m. vasario 25 d. 12:51
Gordon Matthew Thomas Sumneris, arba tiesiog Stingas , šiais metais švęs savo 64 gimtadienį. Tiesa, kartą viename interviu Gordonu pavadintas žurnalistas sulaukė dainininko replikos: „Mano vaikai vadina mane Stingu, mano mama mane vadina Stingu, kas yra tas Gordonas?“
V. Baumila ir M. Linkytė Mios sveikinimų kol kas nesulaukė  (629)
2015 m. vasario 23 d. 10:33
Pirmadienio rytą pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI redakcijoje viešėjo Monika Linkytė ir Vaidas Baumila . Šeštadienį jie, nedideliu skirtumu nugalėjęs Viliją Pilibaitytę-Mią, tapo Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“. Tiesioginės konferencijos metu jie atsakinėjo į skaitytojų klausimus.
A. Kriščiūnas: neįtikėtina, bet varguolio laimė yra bene tikriausia  (16)
2015 m. vasario 22 d. 00:00
Fotografo Algimanto Kriščiūno , kasdien pildančio feisbuko puslapį „Happy 365“, potyriai plečiasi...
Danijos saugumas žinojo, kad ginkluotas užpuolikas yra „linkęs radikalizuotis“
2015 m. vasario 17 d. 17:41
Danijos žvalgybos agentūra antradienį pripažino, kad įtariamas mirtinas šaudynes Kopenhagoje surengęs užpuolikas atkreipį kalėjimo pareigūnų dėmesį kaip linkęs į radikalizaciją.
M. Petruškevičius: vyrui neužtenka tik ūkiško muilo ir pigaus kremo  (181)
2015 m. vasario 14 d. 10:00
Floristą Mantą Petruškevičių (30) kasdien supa grožis, kurio nemenką dalį sukuria jis pats. Vyras pripažįsta, kad dirbant grožio srityje ir pačiam reikia pasitempti, nors kiek tūkstančių kas mėnesį išleidžia procedūroms, nepanoro atskleisti. Išsamus garsenybės interviu – iš naujausio žurnalo MIESTE.lt numerio.
Faktai, kurių nežinojote apie S. Beaną: penktąkart vesti ketinantis aktorius painiojamas su ponu Bynu  (4)
2015 m. vasario 8 d. 09:55
Karį Boromirą „Žiedų valdovo“ trilogijoje įkūnijęs ir kultiniame seriale „Sostų karai“ Nedo Starko vaidmenį atlikęs Anglijos aktorius Seanas Beanas šiuo metu Lietuvos kino teatruose padeda grumtis su klastinga ir pavojinga ateivių dinastija filme „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“).
Netikėti „50 pilkų atspalvių“ faktai: scenos bei kūno vietos, kurių neišvysime, aktorių dietos ir rekordai  (41)
2015 m. vasario 7 d. 10:19
Kino kūrėjai pasistengė, kad šios Šv. Valentino dienos daugelis lauktų kur kas labiau nei praėjusios. Jau visai netrukus didžiuosiuose ekranuose pasirodys pasaulį užkariavusios "50 pilkų atspalvių" trilogijos ekranizacija, kurioje pagrindinius vaidmenis atliks Dakota Johnson ir Jamie Dornanas . DELFI savo skaitytojams pateikia įdomiausius intriguojančius faktus, kuriuos žinant filmą žiūrėti bus dar įdomiau. Kviečiame į filmo užkulisius!
R. Samuolytė, G. Ivanauskas ir G. Savickas perleidžia Romeo ir Džuljetos vaidmenis jaunesniems
2015 m. vasario 4 d. 00:00
„Žinoma, liūdna išeiti, bet tai reikia padaryti, nes jau mano plaukai pražilo, barzda užaugo ir greĩčiai jau nebe tie. Užlipti tai dar užlipti į balkoną, bet nulipti jau darosi sunku,„ – juokauja aktorius, tačiau kartu ir pripažįsta, kad laikas su „Istabiąja ir graudžiąja Romeo ir Džiuljetos istorija“ jam daug ką reiškia.
R. Samuolytė, G. Ivanauskas ir G. Savickas perleidžia savo vaidmenis jaunesniems
2015 m. vasario 3 d. 12:24
„Tik dabar supratau, kad bijau aukščio“, – žiūrėdama į įspūdingas, Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas, kritikų išgirtas Jūratės Paulėkaitės dekoracijas prisipažino jaunoji aktorė Agnieška Ravdo. Ji – naujoji Oskaro Koršunovo spektaklio „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ Džuljeta.
Lietuvos barzdočiai į neigiamas reakcijas dėl įvaizdžio nekreipia dėmesio  (38)
2015 m. sausio 26 d. 14:35
Vyriška barzda iki šių dienų sulaukia įvarių vertinimų. Patys barzdočiai teigia, kad plaukai ant veido yra vyriškumo ir brandumo išraiška. Tiesa, kartais barzdos sulaukia ir neigiamos visuomenės reakcijos. Barzdas auginantys vyrai sako, kad stengiasi nekreipti į tai dėmesio. Barzdočiai buriasi į bendruomenes ir užsiima aktyvia veikla.
Pripažino: Tutanchamono kaukės barzda nulūžo ir buvo vėl priklijuota  (7)
2015 m. sausio 25 d. 16:41
Egipto muziejus Kaire pripažino, kad viena didžiausių jo vertybių – faraono Tutanchamono pomirtinė kaukė – buvo pažeista ir negrabiai suklijuota, bet tvirtino, kad jos ankstesnę didybę dar bus galima atkurti.
Valytojai Tutanchamonui nulaužė barzdą  (29)
2015 m. sausio 22 d. 21:14
Egipto muziejaus Kaire valytojai apgadino legendinę faraono Tutanchamono pomirtinę kaukę. Spėjama, kad valant visame pasaulyje žinomą meno kūrinį jis nukrito - dėl to nulūžo kaukės barzda, praneša agentūra AP.
J. Hardenas: turime labai daug talento ir norime į NBA finalą  (7)
2015 m. sausio 22 d. 18:16
Hiustono „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas šį sezoną susikoncentravęs tik ties komandos pasirodymu, o įvairūs individualūs apdovanojimai jo nedomina.
Kurios žmonos glėbyje Deivydas Zvonkus yra gražesnis?  (132)
2015 m. sausio 22 d. 15:52
Sakoma, kad įsimylėjusios moterys pražysta tarsi gėlės, tačiau akivaizdu, kad tą patį galima taikyti ir vyrams. Bėgant metams ir keičiantis žmonoms akivaizdžiai kito kompozitoriaus ir atlikėjo Deivydo Zvonkaus išvaizda.
A. Čekuolis: kodėl Kenijos moterims nerūpi, ar jų krūtys suglebusios, ar styro kaip cerkvės bokštai  (89)
2015 m. sausio 17 d. 08:25
Daugybės knygų ir TV laidų autorius Algimantas Čekuolis sako, jog gyvenime būna daug įdomesnių dalykų, nei rašytojas ar kūrėjas galėtų sugalvoti. Tad naujoji jo knyga „Iš ko šaiposi pasaulis“ yra apie tai, kas iš tikrųjų vyksta gyvenime, o ypač apie keistus ar net juokingus, bet tikroviškus dalykus: narsos šaknis, kairiarankių paslaptis, meną gyventi, gyvūnų psichologiją, meilės galią ir grimasas.