balinimas

11 gero obuolių derliaus paslapčių
2015 m. rugsėjo 10 d. 12:04
Obuoliai – vieni iš skaniausių vaisių, jie sultingi, kvapnūs. Ką daryti, kad turėtumėte gausų obuolių derlių?
Dantų balinimas: pasitikrinkite savo žinias  (2)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 10:40
Dantų balinimas – viena iš geidžiamiausių grožio procedūrų. Kita vertus, visuomenėje vis dar sklando daug nepagrįstų mitų apie dantų balinimą. Neteisinga informacija žmonių neatgraso nuo noro turėti spindinčią šypseną, tačiau paskatina vengti profesionalaus dantų balinimo ir pasikliauti neefektyviomis, o kartais – net ir pavojingomis „liaudiškomis“ priemonėmis.
Stulbinanti citrinos galia: patarimai gražesnei išvaizdai
2015 m. liepos 2 d. 00:10
Citrina – nenuginčijamai vienas iš svarbiausių ingredientų kulinarijoj, tačiau taip pat gali būti ir puiki priemonė gerinant odos ar plaukų būklę.
DIETA – lygesnei odai , sveikiems dantims ir gerai nuotaikai  (23)
2015 m. balandžio 2 d. 09:20
Dietos reikalingos ne tik tam, kad sulieknėtumėte. Teisingai maitinantis, dažnai galima išspręsti daugelį kitų problemų, pavyzdžiui, sustabdyti plaukų slinkimą.
Vitos Jakutienės įkvėpta plastinėms operacijoms ryžosi jos pusseserė  (48)
2015 m. kovo 20 d. 17:05
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ toliau įgyvendina moterų norus. Šį šeštadienį 17.20 val. TV3 žiūrovams bus papasakotos dvi gražuolėmis virtusių merginų istorijos.
Liaudiški dantų balinimo būdai, kurie greičiau gali pakenkti  (15)
2015 m. kovo 1 d. 00:00
Gamtai taip jau sutvarkė, kad dantų emalio spalva yra įgimta ir šie ne visuomet atrodo taip puikiai, kaip besišypsančių veidų iš žurnalų viršelių. Tiesa, tai galima pakoreguoti. Pasak odontologų, ieškodami pigesnių variantų žmonės neretai užsiimama eksperimentais namuose. O jie dažnai nulemia dantų jautrumą ar net dar didesnes problemas.
Šios žiemos karščiausia tendencija – balta, porcelianinė oda  (10)
2015 m. sausio 29 d. 14:40
Kiekviename pasaulio krašte vyrauja saviti grožio standartai. Ryškiausią skirtumą galime matyti tarp rytų ir vakarų: Pietų Korėjoje puoselėjama balta oda , o amerikiečiai ligi šiol vaikosi kiekvieno saulės spindulio.
SPA namuose: 10 sodos panaudojimo būdų
2015 m. sausio 17 d. 00:00
Man įtartini tie „trys viename“ produktai, bet kai kalbama apie maistinę sodą, galiu garantuoti, jog ji tikrai gali stebuklus.
Įžymybių grožio triukai : lipni juosta, aliejus, šakutė... FOTO  (10)
2015 m. sausio 17 d. 00:00
Garsenybės gali sau leisti daug ką, tačiau kai kurios jų mieliau naudojasi liaudies grožio receptais. Julia Roberts, pavyzdžiui, pati gamina kosmetiką iš savo darže išaugintų gėrybių.
Č. Iškauskas. Dar vienas giesmininkas iš Kremliaus ambonos  (223)
2015 m. sausio 11 d. 06:00
Jeigu buvę „platformininkai“ tikėtų į Dievą, tai sakytume: teatleidžia jiems Viešpats, nes jie nežinojo, ką daro. Pirma, užkietėję komunistai, ko gero, netiki nei į Dievą, nei į velnią, antra, jie žinojo, ką daro. O darė jie nusikaltimą prieš Lietuvos valstybę ir tautą, už kurį reikia atsakyti.
Lietuviai renkasi mūsų šalies medikus ir neskuba gydytis svetur  (39)
2014 m. gruodžio 26 d. 12:49
Jau daugiau kaip metai, kai mūsų kraštiečiai gali vykti laisviau gydytis už Lietuvos ribų. Vis dėlto žmonės neskuba naudotis šia naujove ir mieliau lieka gydytis Lietuvoje arba vyksta į kaimynines šalis, kur gydymo paslaugų kainos panašios. Per metus ir du mėnesius už mūsų šalies ribų gydytis buvo išvykę 53 žmonės, kurie grįžę teritorinėms ligonių kasoms (TLK) pateikė prašymus kompensuoti patirtas gydymosi išlaidas.
Dirbtinis klimato reguliavimas: rizikinga, bet ar turime kitą išeitį?  (10)
2014 m. gruodžio 2 d. 10:23
Jei negalime pakankamai sumažinti emisijų, kaip dar galime atvėsinti planetą? Reikia nedelsiant išsiaiškinti ar geoinžinerija veikia, teigia grupė atmosferą tyrinėjančių mokslininkų.
Už operaciją – 51 tūkst. Lt  (8)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:11
Jau suėjo vieneri metai, kai į mūsų šalies teisę perkėlus tam tikras Europos Sąjungos (ES) direktyvos nuostatas mūsų kraštiečiai, apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), gali vykti laisviau gydytis svetur.
Specialisto patarimai, ką reikėtų žinoti apie rudeninį medžių balinimą  (1)
2014 m. spalio 30 d. 08:18
Rudeniui persiritus į antrą savo pusę, soduose lieka vieni paskutiniųjų darbų – paruošti vaismedžius žiemai. Kodėl reikėtų nubalinti vaismedžius, kaip tai padaryti ir kaip apsaugoti medžius nuo graužikų, pasakoja Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Želdinių ir agrotechnologijų katedros vedėjas Donatas Klimavičius .
Istorinis laikotarpis, kurio metu moterys buvo sudievintos  (17)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:01
Renesansas – kultūrinis judėjimas, prasidėjęs Florencijoje vėlyvaisiais 1400-aisiais. Vėliau Renesansas paplito visoje Europoje ir gyvavo iki pat XVI amžiaus. Būtina pabrėžti, kad per šį laikotarpį ypač pasikeitė grožio samprata, kadangi daugelis sugrįžo prie senovės Graikijos ir Romos meno ir literatūros idealų.
Patarimai moterims: kaip būti gražioms visokio amžiaus  (29)
2014 m. rugsėjo 15 d. 06:30
Etiketo taisyklės byloja, kad moters amžiaus klausti negalima. Ne veltui. Juk dažniausiai tik spalvotų žurnalų puslapiuose jos atrodo taip, kaip nori ir svajoja. Realybė, neretai ir veidrodis, atskleidžia nelabai malonią tiesą. 30–50 m. moterys nežino, kaip atrodyti jaunatviškai.
6 mažai kam žinomi vandenilio peroksido panaudojimo būdai  (5)
2014 m. rugsėjo 7 d. 00:00
Vandenilio peroksidas yra svarbiausias dalykas pirmosios pagalbos rinkinyje. Ar žinojote, kad šis naminis antiseptikas gali būti naudojamas daugeliu skirtingų atvejų?
4 būdai, kaip paprastai išsibalinti nagus
2014 m. rugpjūčio 19 d. 12:04
Nagų geltimo priežasčių begalė: ilgalaikis antibiotikų vartojimas, lakavimas skirtingomis, ypač tamsiomis spalvomis, rūkymas, grybelis ir t.t... Tam, kad nagučiai atrodytų kur kas baltesni ir sveikesni, nebūtina kosmetikos parduotuvėje išleisti pusės algos. COSMO rekomenduoja laisvu laiku balinančias priemones pasigaminti pačiai.
Apie dantų balinimą. Ar saugu? Ar efektyvu? Ką verta žinoti?  (10)
2014 m. liepos 15 d. 00:01
Rūkymas, kava, arbata, raudonas vynas, vaisių ir daržovių sultys, netobuli dantų priežiūros ir higienos įpročiai – tikri baltų dantų priešai. Ypač kai norisi šypsotis ar juoktis be jokių kompleksų dėl pageltusių dantų. Ar verta balinti dantis ir į ką reiktų atkreipti dėmesį pasiryžus šiai procedūrai?
Konkursas „Mano šypsena“: finalistės jau pradėjo šypsenos tobulinimo procedūras už beveik 20 tūkst. Lt  (4)
2014 m. liepos 7 d. 10:25
Graži šypsena atveria visas duris, o laimingas žmogus daug šilčiau priimamas aplinkinių. Tačiau ne visiems pasisekė turėti gražią ir tvarkingą šypseną. Žmonės, norintys koreguoti savo dantukus, dalyvavo klinikos „Grožio chirurgija“ rengtame konkurse „Mano šypsena“ .
Soda grožiui - ir dantims balinti, ir inkštirams šalinti  (2)
2014 m. balandžio 24 d. 00:10
Pavasarį dairomės ne tik natūralesnių audinių, bet ir grožio priemonių. Virtuvėje rasite ne vieną produktą, kurį galėsite panaudoti grožio reikmėms. Šį kartą siūlome sužinoti, kokioms grožio procedūroms gali praversti valgomoji soda .
Balti dantys – ne privalumas, o būtinybė
2014 m. balandžio 16 d. 10:14
Sveikos ir gražios šypsenos bei tobulai baltų dantukų nori kiekviena. Tačiau toli gražu ne visos tokią paveldi iš tėvų ar turi pakankamai piniginių resursų susitvarkyti ir išsibalinti dantis.
Konkursas „Mano šypsena“. Skaitytojų istorijos I  (9)
2014 m. kovo 21 d. 17:45
Ar tu esi patenkintas savo šypsena? Galbūt yra kažkas, kas tau trukdo ja džiaugtis? Siūlome išskirtinę galimybę išspręsti turimas problemas šypsenų konkurse, kurio nugalėtojas galės džiaugtis tobula šypsena. Dalyvauk ir tu - siųsk savo istoriją ir nuotraukas iki balandžio 10 d. !
Brangi dantų pasta - nebūtinai geriausia  (5)
2014 m. kovo 12 d. 00:15
Prie dantų pastų stendo prekybos centre suglumsta ne vienas. Kaip išsirinkti pačią tinkamiausią?
Natūralūs būdai dažyti plaukus namuose  (4)
2014 m. vasario 24 d. 09:53
Brunetės, blondinės ir raudonplaukės, jums nebūtina plaukų kankinti chemikalais, kad galėtumėte didžiuotis ryškia plaukų spalva ir sveiku blizgesiu!
Pasidaryk pati: balinti šortai(VIDEO)  (2)
2014 m. sausio 28 d. 16:36
Roges ruošk vasarą, o šortus - žiemą. Manodrabuziai.lt blogerė Emilija pasidalino idėja, kaip greitai ir lengvai senus šortus, o gal ir senus džinsus paturbinti balinimo technika.
Ar galima pačiam savarankiškai balinti dantis?  (8)
2014 m. sausio 24 d. 17:18
Turbūt nesate sutikę žmogaus, kuris nenorėtų turėti gražios, o svarbiausia estetiškos šypsenos. Nuoširdi ir graži šypsena atspindi žmogaus emocijas, charakterį, palengvina bendravimą.
Ką reikėtų žinoti apie dantų balinimą?  (44)
2014 m. sausio 4 d. 08:00
Per porą pastarųjų dešimtmečių dantų balinimas tapo viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Pirmiausia dantų balinimas buvo skirtas sulyginti negyvų dantų spalvą su natūraliu visų dantų atspalviu, tačiau 9-ajame dešimtmetyje odontologijos naujovės dantų balinimo srityje sukėlė revoliuciją.