balinimas

Dirbtinis klimato reguliavimas: rizikinga, bet ar turime kitą išeitį?  (9)
2014 m. gruodžio 2 d. 10:23
Jei negalime pakankamai sumažinti emisijų, kaip dar galime atvėsinti planetą? Reikia nedelsiant išsiaiškinti ar geoinžinerija veikia, teigia grupė atmosferą tyrinėjančių mokslininkų.
Už operaciją – 51 tūkst. Lt  (8)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:11
Jau suėjo vieneri metai, kai į mūsų šalies teisę perkėlus tam tikras Europos Sąjungos (ES) direktyvos nuostatas mūsų kraštiečiai, apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), gali vykti laisviau gydytis svetur.
Specialisto patarimai, ką reikėtų žinoti apie rudeninį medžių balinimą  (1)
2014 m. spalio 30 d. 08:18
Rudeniui persiritus į antrą savo pusę, soduose lieka vieni paskutiniųjų darbų – paruošti vaismedžius žiemai. Kodėl reikėtų nubalinti vaismedžius, kaip tai padaryti ir kaip apsaugoti medžius nuo graužikų, pasakoja Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Želdinių ir agrotechnologijų katedros vedėjas Donatas Klimavičius .
Istorinis laikotarpis, kurio metu moterys buvo sudievintos  (17)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:01
Renesansas – kultūrinis judėjimas, prasidėjęs Florencijoje vėlyvaisiais 1400-aisiais. Vėliau Renesansas paplito visoje Europoje ir gyvavo iki pat XVI amžiaus. Būtina pabrėžti, kad per šį laikotarpį ypač pasikeitė grožio samprata, kadangi daugelis sugrįžo prie senovės Graikijos ir Romos meno ir literatūros idealų.
Patarimai moterims: kaip būti gražioms visokio amžiaus  (29)
2014 m. rugsėjo 15 d. 06:30
Etiketo taisyklės byloja, kad moters amžiaus klausti negalima. Ne veltui. Juk dažniausiai tik spalvotų žurnalų puslapiuose jos atrodo taip, kaip nori ir svajoja. Realybė, neretai ir veidrodis, atskleidžia nelabai malonią tiesą. 30–50 m. moterys nežino, kaip atrodyti jaunatviškai.
6 mažai kam žinomi vandenilio peroksido panaudojimo būdai  (3)
2014 m. rugsėjo 7 d. 00:00
Vandenilio peroksidas yra svarbiausias dalykas pirmosios pagalbos rinkinyje. Ar žinojote, kad šis naminis antiseptikas gali būti naudojamas daugeliu skirtingų atvejų?
4 būdai, kaip paprastai išsibalinti nagus
2014 m. rugpjūčio 19 d. 12:04
Nagų geltimo priežasčių begalė: ilgalaikis antibiotikų vartojimas, lakavimas skirtingomis, ypač tamsiomis spalvomis, rūkymas, grybelis ir t.t... Tam, kad nagučiai atrodytų kur kas baltesni ir sveikesni, nebūtina kosmetikos parduotuvėje išleisti pusės algos. COSMO rekomenduoja laisvu laiku balinančias priemones pasigaminti pačiai.
Apie dantų balinimą. Ar saugu? Ar efektyvu? Ką verta žinoti?  (10)
2014 m. liepos 15 d. 00:01
Rūkymas, kava, arbata, raudonas vynas, vaisių ir daržovių sultys, netobuli dantų priežiūros ir higienos įpročiai – tikri baltų dantų priešai. Ypač kai norisi šypsotis ar juoktis be jokių kompleksų dėl pageltusių dantų. Ar verta balinti dantis ir į ką reiktų atkreipti dėmesį pasiryžus šiai procedūrai?
Konkursas „Mano šypsena“: finalistės jau pradėjo šypsenos tobulinimo procedūras už beveik 20 tūkst. Lt  (4)
2014 m. liepos 7 d. 10:25
Graži šypsena atveria visas duris, o laimingas žmogus daug šilčiau priimamas aplinkinių. Tačiau ne visiems pasisekė turėti gražią ir tvarkingą šypseną. Žmonės, norintys koreguoti savo dantukus, dalyvavo klinikos „Grožio chirurgija“ rengtame konkurse „Mano šypsena“ .
Soda grožiui - ir dantims balinti, ir inkštirams šalinti  (2)
2014 m. balandžio 24 d. 00:10
Pavasarį dairomės ne tik natūralesnių audinių, bet ir grožio priemonių. Virtuvėje rasite ne vieną produktą, kurį galėsite panaudoti grožio reikmėms. Šį kartą siūlome sužinoti, kokioms grožio procedūroms gali praversti valgomoji soda .
Balti dantys – ne privalumas, o būtinybė
2014 m. balandžio 16 d. 10:14
Sveikos ir gražios šypsenos bei tobulai baltų dantukų nori kiekviena. Tačiau toli gražu ne visos tokią paveldi iš tėvų ar turi pakankamai piniginių resursų susitvarkyti ir išsibalinti dantis.
Konkursas „Mano šypsena“. Skaitytojų istorijos I  (9)
2014 m. kovo 21 d. 17:45
Ar tu esi patenkintas savo šypsena? Galbūt yra kažkas, kas tau trukdo ja džiaugtis? Siūlome išskirtinę galimybę išspręsti turimas problemas šypsenų konkurse, kurio nugalėtojas galės džiaugtis tobula šypsena. Dalyvauk ir tu - siųsk savo istoriją ir nuotraukas iki balandžio 10 d. !
Brangi dantų pasta - nebūtinai geriausia  (5)
2014 m. kovo 12 d. 00:15
Prie dantų pastų stendo prekybos centre suglumsta ne vienas. Kaip išsirinkti pačią tinkamiausią?
Natūralūs būdai dažyti plaukus namuose  (4)
2014 m. vasario 24 d. 09:53
Brunetės, blondinės ir raudonplaukės, jums nebūtina plaukų kankinti chemikalais, kad galėtumėte didžiuotis ryškia plaukų spalva ir sveiku blizgesiu!
7 patarimai, kaip išbalinti dantis  (4)
2014 m. vasario 18 d. 09:46
Nuginkluojanti šypsena - vienas pagrindinių žavesio atributų. Kaip namuose išsibalinti dantis?
Pasidaryk pati: balinti šortai(VIDEO)  (2)
2014 m. sausio 28 d. 16:36
Roges ruošk vasarą, o šortus - žiemą. Manodrabuziai.lt blogerė Emilija pasidalino idėja, kaip greitai ir lengvai senus šortus, o gal ir senus džinsus paturbinti balinimo technika.
Ar galima pačiam savarankiškai balinti dantis?  (8)
2014 m. sausio 24 d. 17:18
Turbūt nesate sutikę žmogaus, kuris nenorėtų turėti gražios, o svarbiausia estetiškos šypsenos. Nuoširdi ir graži šypsena atspindi žmogaus emocijas, charakterį, palengvina bendravimą.
Ką reikėtų žinoti apie dantų balinimą?  (44)
2014 m. sausio 4 d. 08:00
Per porą pastarųjų dešimtmečių dantų balinimas tapo viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Pirmiausia dantų balinimas buvo skirtas sulyginti negyvų dantų spalvą su natūraliu visų dantų atspalviu, tačiau 9-ajame dešimtmetyje odontologijos naujovės dantų balinimo srityje sukėlė revoliuciją.
Pravertos durys gydytis užsienyje  (12)
2013 m. gruodžio 10 d. 07:00
Įsigaliojusios Europos Sąjungos (ES) direktyvos nuostatos Lietuvos gyventojams atvėrė duris į bet kurios ES šalies gydymo įstaigas.
5 dalykai, kurių mylimasis niekada neturėtų sužinoti  (19)
2013 m. gruodžio 7 d. 00:00
Visuomet sakoma, kad su savo antrosiomis pusėmis turite būti nuoširdžios, tačiau yra keli dalykai, apie kuriuos prisipažinti nederėtų. Pagalvok du kartus, prieš ką nors sakydama, o kad būtų dar paprasčiau, mes parengėme penkių dalykų sąrašą, kurių tavo vaikinas tikrai neturėtų žinoti.
Mažos grožio gudrybės, kurias turi žinoti kiekviena mergina  (6)
2013 m. spalio 16 d. 16:06
Parink tinkančius drabužius, šukuoseną, makiažą, ir net pilka pelytė taps tikra gražuole! Tereikia atrasti, kas tinka būtent tau. Todėl COSMO dalinasi keliomis gudrybėmis, kurios padės paslėpti savo trūkumus ir išryškinti privalumus.
Citrinos lašas: kaip pabalinti pigmentines dėmes ir iššveisti virdulį  (3)
2013 m. rugsėjo 30 d. 18:05
Kai gyvenimas paridena tau citriną, pasigamink limonado. Jei žiūrėsi į viską optimistiškai ir taupiai, sugebėsi panaudoti ne tik sultis, bet ir žievelę. Namai blizgės ir kvepės!
Populiariausios garsenybių grožio procedūros
2013 m. rugpjūčio 15 d. 13:00
Kad išliktų patrauklios ir geidžiamos, pramogų pasaulio žvaigždės dosniai atseikėja grožio meistrams. Plaukų, odos priežiūra, geidulingos formos ir akinančios šypsenos – kokias grožio procedūras garsenybės renkasi dažniausiai?
7 grožio procedūros, kurios kenkia sveikatai  (6)
2013 m. liepos 30 d. 17:54
Net jei grožis reikalauja aukų, ta auka neturėtų tapti sveikata bei sumažėjusi jūsų amžiaus trukmė.
6 idėjos, kaip dekoruoti pabodusius drabužius  (2)
2013 m. liepos 19 d. 14:21
Jei spintoje radai keletą „atgyvenusių“ drabužių , kuriuos išmesti gaila, tačiau vilkėti jų taip pat nebesinori, tuomet metas atlikti „gelbėjimo operaciją“ – dekoravimą . Iš tiesų, puošybos elementais prikelti drabužį antram gyvenimui galima greitai ir nesudėtingai. Štai kelios idėjos drabužių dekoravimui.
Pageltusių , silpnų nagų balinimas namuose  (1)
2013 m. liepos 18 d. 16:37
Dažnai lakuojant nagus ryškiomis spalvomis, netinkamai maitinantis, pageltonuoja tiek rankų, tiek kojų nagai .
Koks depiliacijos būdas geriausias?  (40)
2013 m. liepos 14 d. 09:00
Lygi ir švelni oda buvo ir yra tobulo grožio standartas, todėl nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra įprasta šiuolaikinės moters kasdienybė. Siekiant geriausio rezultato ir ieškant tinkamiausios technikos, pravartu žinoti galimus plaukelių šalinimo metodus.
Rūkanti ir kavą gerianti klientė liko nebalintais dantimis  (111)
2013 m. balandžio 20 d. 16:16
Dantų balinimas – ne kiekvienam prieinama paslauga. Ir tai – ne visuomet dėl to, jog šią procedūrą dėl lėšų stokos sau leisti gali ne visi. Į DELFI kreipusis skaitytoja papasakojo, jog jos mėgiamoje klinikoje odontologė atsisakė balinti dantis dėl to, kad klientė vartoja kavą ir vyną bei rūko. Tuo metu klinikos atstovai teigia, kad dantys skaitytojai galėjo būti nebalinami ir dėl kitų priežasčių.
Kaip išsibalinti dantis namų sąlygomis?  (3)
2013 m. kovo 25 d. 11:36
Turėti sniego baltumo šypseną nori kiekviena moteris, tačiau visos puikiai žinome, kad vizitas pas odontologą – nepigus malonumas. Tačiau dantų balinimą galima atlikti ir namų salygomis, išbandant liaudies medicinos būdus .