avarijos

Kol pareigūnai formino pažeidėją, šalia susidūrė 5 automobiliai  (13)
2014 m. spalio 25 d. 13:09
„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie įvykusią masinę penkių automobilių avariją Kaune.
Patarimai renkantis žiemines padangas
2014 m. spalio 24 d. 10:56
Garsių Kauno menininkų dukrą pražudęs studentas siunčiamas kalėti  (83)
2014 m. spalio 23 d. 17:37
Daugybę kartų dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų baustas ir jauną merginą pėsčiųjų perėjoje pražudęs studentas Ignas Volbikas savo elgesį turės apmąstyti atvirojoje kolonijoje.
Prasidėjo avaringiausias laikotarpis  (1)
2014 m. spalio 23 d. 15:05
Vairuotojai spalio-lapkričio mėnesiais turėtų būti ypatingai atidūs kelyje. Draudimo bendrovė BTA kelerių metų statistika atskleidžia, jog įprastai spalį eismo įvykių padaugėja trečdaliu, o lapkritį net dvigubai lyginant su kitais mėnesiais.
Tyrimas nustatė, vyrai ar moterys padaro daugiau avarijų  (15)
2014 m. spalio 23 d. 13:44
Kasdien prastėjantis oras, o kartu su juo ir kelių eismo sąlygos, vėl skatina diskusijas apie moterų ir vyrų vairavimo skirtumus. Išanalizavus praeitų metų duomenis, pagaliau galima paneigti visuomenėje nusistovėjusią nuostatą, jog vyrai yra patikimesni vairuotojai nei moterys.
Tragiška kario avarija: moteris žuvo, jos sūnus tapo neįgaliu  (8)
2014 m. spalio 23 d. 10:00
Panevėžio apylinkės prokuratūra baigė pernai, Visų šventųjų dieną, Žaliosios girioje įvykusios kraupios avarijos ikiteisminį tyrimą ir perdavė bylą į teismą.
Chuliganas pagrobė traukinį, sukėlė avariją ir spruko  (19)
2014 m. spalio 22 d. 20:01
Maskvos apskrities kelių policija, pasitelkusi kinologus su šunimis, ieško chuligano, sukėlusio geležinkelio avariją . Ieškomas nusikaltėlis pagrobė elektrinį traukinį, kuriuo rėžėsi į kitą traukinį , pasitaikiusį jo kelyje, skelbia newsru.com.
Faraono Tutanchamono tėvai buvo brolis ir sesuo  (34)
2014 m. spalio 22 d. 18:28
Atliktas naujas Egipto faraono palaikų tyrimas rodo, jog šis valdovas veikiausiai ne žuvo mūšyje, iškritęs iš kovos vežimo, kaip buvo manyta iki šiol, o dėl rimtų genetinių sutrikimų, susilpninusių jo kūną, naštos.
Neprasilenkė: per avariją sostinėje sužaloti du žmonės  (1)
2014 m. spalio 22 d. 18:12
Trečiadienio vakarą, apie 17.30 val. Vilniuje, Ukmergės gatvėje įvyko avarija. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad dviem žmonėms reikia medikų pagalbos.
Partrenkęs ir į namus parvežęs dvratininkę vairuotojas tikino, kad pats patyrė šoką  (5)
2014 m. spalio 22 d. 17:05
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl 2014 m. spalio 16 dieną  Joniškio rajone įvykusio eismo įvykio, kuriame  lengvasis automobilis kliudė ir sužalojo tuo pačiu keliu važiavusią 35 metų dviratininkę.
140 mln. Lt kainavęs vairuotojų išsigelbėjimas tapo prakeiksmu  (185)
2014 m. spalio 22 d. 07:26
Vairuotojų galvos skausmu tapusios Jakų žiedinės sankryžos taisymui prireiks apvalių sumų, nors ši grandiozinė statyba jau kainavo 140 mln. litų. Vien naujų linijų čia perbraižymas šalies biudžetui atsieis dar 603 tūkst. litų.
Panevėžyje neapšviestoje gatvėje mirtinai sužalotas žmogus  (58)
2014 m. spalio 21 d. 21:13
Antradienio vakarą DELFI skaitytojas redakcijai pranešė apie Panevėžyje, Beržų gatvėje įvykusią avariją.
Antrokės kelionę į mokyklą nutraukė avarija  (39)
2014 m. spalio 21 d. 17:28
Antradienį ryte į mokyklą ėjusiai antros klasės moksleivei į savo klasę nebuvo lemta įžengti. Mergaitę perėjoje prie mokyklos partrenkė automobilis. Į avarijos vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir medikai, atvyko mergaitės tėvas.
Maskvoje žuvo naftos milžinės vadovas  (663)
2014 m. spalio 21 d. 07:00
Prancūzijos naftos bendrovės „Total“ vadovas Christophe'is de Margerie žuvo lėktuvo katastrofoje Maskvoje , praneša BBC .
R. Brawnas ir S. Domenicali prisijungė prie FIA Nelaimingų atsitikimų komisijos
2014 m. spalio 20 d. 22:25
Buvę F-1 komandų vadovai Rossas Brawnas ir Stefano Domenicali prisijungė prie Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) Nelaimingų atsitikimų komisijos (žiuri), kuri tirs Jules'o Bianchi avarijos priežastis Suzukos trasoje, Japonijoje.
Kelių eismo taisyklių pakeitimai palies ir keturkojų savininkus  (87)
2014 m. spalio 20 d. 19:10
Įsigaliojus naujiems kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams atsirado vienas punktas, kurį turėtų atidžiau perskaityti augintinius turintys žmonės. XXVI-jame taisyklių punkte rašoma, kad reikėtų augintinius vežti kelių transportu saugiai, apsaugant ir juos pačius, ir keleivius nuo galimų sužalojimų. Daug kam toks įrašas sukėlė klausimų, ką konkrečiau tai reiškia? Ar nuo šiol bus privaloma šunis ir kates vežti prisegtus saugos diržais? O ką apie tai mano didžiulius šunis auginantys šeimininkai?
D. Kazragytė: vaidinti vaikams yra tikras džiaugsmas  (8)
2014 m. spalio 20 d. 17:45
Lietuvių teatro ir kino aktorė Doloresa Kazragytė laiko veltui neleidžia. Ji toliau atlieka spalvingus vaidmenis spektakliuose, rašo autobiografinių esė knygas, rengia kūrybos vakarus, kurių metu pasidalija savo apmąstymais ir įspūdinga scenine patirtimi. Kaip tik prieš vieną tokį vakarą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje D. Kazragytė „Šiaulių naujienoms“ sutiko plačiau papasakoti apie aktoriaus darbą, scenos menininko kasdienybę, vizijas, svajones ir tų svajonių žlugimą.
Taisyklė, kurios nepaisymas avarijos riziką padidina iki 23 kartų  (16)
2014 m. spalio 20 d. 17:08
Lietuvos policija, bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogily"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant.
Netapk žudiku – nesinaudok mobiliuoju telefonu vairuodamas  (1)
2014 m. spalio 20 d. 16:57
Lietuvos policija , bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogily"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant. Policijos duomenimis, per praėjusius metus 24 tūkst. vairuotojų nepaisė draudimo naudotis mobiliaisiais telefonais prie vairo, todėl buvo nubausti. Šiuo metu už naudojimąsi mobiliais įrenginiais numatyta bauda nuo 100 iki 300 litų, policija svarsto galimybę už pakartotinį pažeidimą griežtinti atsakomybę.
Netapk žudiku – nesinaudok mobiliuoju telefonu vairuodamas (I)
2014 m. spalio 20 d. 16:52
Lietuvos policija , bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogily"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant. Policijos duomenimis, per praėjusius metus 24 tūkst. vairuotojų nepaisė draudimo naudotis mobiliaisiais telefonais prie vairo, todėl buvo nubausti. Šiuo metu už naudojimąsi mobiliais įrenginiais numatyta bauda nuo 100 iki 300 litų, policija svarsto galimybę už pakartotinį pažeidimą griežtinti atsakomybę.
Nufilmuota: greitoji pagalba taranavo kitą automobilį ir sužeidė du pėsčiuosius  (3)
2014 m. spalio 20 d. 15:16
Kinijos Anhui provincijoje važiuodamas per raudoną šviesą greitosios pagalbos automobilis įsirėžė į automobilį, kuris partrenkė du pėsčiuosius.
O. Pikul-Jasaitienė pataria, kaip ištekėti už sportininko  (78)
2014 m. spalio 20 d. 12:59
Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų... sportininkas?
Palijo: pasipylė avarijos, T. Narbuto gatvėje sužaloti žmonės  (9)
2014 m. spalio 20 d. 08:34
Pirmadienį nuo ankstaus ryto Vilniaus policijos pareigūnai sulaukė pranešimų, kad įvyko kelios avarijos, per kurias sužaloti pėstieji. Vėl minima T. Narbuto gatvė.
R. Kubica: F. Alonso yra geresnis už S. Vettelį  (2)
2014 m. spalio 19 d. 20:38
Prieš keletą metų Fernando Alonso įvardindamas geriausią „Formulės-1“ pilotą negalvodamas minėdavo Robertą Kubicą. 2011 m. pradžioje dėl rimtų traumų, gautų avarijos metu ralio trasoje, talentingas lenkas buvo privestas atsisveikinti su „Formule-1“ ir po ilgo reabilitacijos periodo nuėjo į ralio varžybas, tačiau iki šiol su F. Alonso palaiko labai gerus asmeninius santykius.
Priežastys, kodėl lenktyniniai automobiliai yra saugesni už įprastus  (13)
2014 m. spalio 18 d. 09:07
Sakoma, kad automobilių sportas yra saugesnis už krepšinį. Nors greičiai trasose atrodo pavojingi, o avarijos – dažnas reiškinys, iš metalo laužu virtusių automobilių išlipę lenktynininkai dažniausiai atsiperka supurvintais kombinezonais.
Priežastys, kodėl lenktyniniai automobiliai yra saugesni už įprastus
2014 m. spalio 18 d. 09:07
Sakoma, kad automobilių sportas yra saugesnis už krepšinį. Nors greičiai trasose atrodo pavojingi, o avarijos – dažnas reiškinys, iš metalo laužu virtusių automobilių išlipę lenktynininkai dažniausiai atsiperka supurvintais kombinezonais.
Likimas siunčia išbandymus: po kaltinimų perėjoje partrenkus vaiką – baisi žinia  (61)
2014 m. spalio 17 d. 12:16
Iš pradžių – kaltinimai dėl pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenkto ir palikto vaiko, o po to – žinia apie labai sunkią ir neįveikiamą ligą. Su tokia realybe susidūrė 69 metų vilnietis.
Pigiausias būdas keliauti iš miesto į miestą siutina verslininkus: tai nelegalu!  (219)
2014 m. spalio 16 d. 22:48
Socialiniuose tinkluose knibždėte knibžda skelbimų su pasiūlymais pavežėti. Važiuojantys iš vieno miesto į kitą, renka keleivius, susiutaria dėl abiems pusėms priimtinų kainų ir sėkmingai keliauja pigiau nei bet kokiu kitu tarpmiestiniu transportu. Tie, kurie veža, sako, kad „varinėti“ tuščią automobilį nėra prasmės, o „susimetus“ degalams išlošia visi. Besinaudojantys šia paslauga vardija jos privalumus, o štai iš keleivių vežimo uždirbantys verslininkai – taksi įmonės, autobusai ir traukiniai – grūmoja: tokia pavežėjimo paslauga dažnai prisidengia nelegalūs vežėjai, o tai yra ne tik nesąžininga, bet ir nelegalu? Ar tikrai? Tai aiškinosi GRYNAS.lt žurnalistai.
Vaida Židonytė: implantus dėjausi ne dėl krūtinės dydžio  (11)
2014 m. spalio 16 d. 12:18
Manekenei Vaidai Židonytei atlikta krūtų implantų pakeitimo operacija. Jai pakeisti abiejų krūtų implantai, vienas kurių prieš beveik trejus metus Vaidai patekus į eismo įvykį Milane įplyšo. Operacija atlikta sėkmingai, V. Židonytė tvirtina besijaučianti puikiai.