avarijos

Nuteistas aktorius P. Dimša po avarijos terorizavo medikus  (12)
2015 m. lapkričio 27 d. 14:21
Aiškėja daugiau detalių apie aktoriaus Petro Dimšos sukeltą kruviną avariją. „ Info TV “ laidoje „Diagnozė: valdžia“ parlamentaras Antanas Matulas atskleidė, kad P. Dimša po avarijos bėgiojo per medikus prašydamas jį išteisinti galinčių pažymų.
Rusijoje sudužo sraigtasparnis, kuriuo skrido 26 žmonės  (92)
2015 m. lapkričio 26 d. 09:08
Ketvirtadienį , lapkričio 26 dieną, sudužo aviakompanijos „Turuchansk“ sraigtasparnis, kuris avariniu būdu leidosi Turuchansko rajone. Juo skrido 26 žmonės. Apie avariją pranešė orlaivio keleiviai, sakė agentūrai „Interfax“ šaltinis iš gelbėjimo tarnybų.
Antausis kelininkus keiksnojantiems vairuotojams: ne kelio danga dėl visko kalta  (39)
2015 m. lapkričio 25 d. 15:11
Artėjant šaltajam žiemos laikotarpiui, vairuotojai vis dažniau susidurs su staigiai besikeičiančiomis oro ir kelio dangos sąlygomis. Sekmadienį, pradėjus kristi pirmajam sniegui, keliuose jau pasipylė avarijos. Nors įvykus eismo įvykiams, vairuotojai paprastai keiksnoja sniegą ar kaltina slidžią dangą, saugaus eismo ekspertai pabrėžia: atsakingai vairuojančiam vairuotojui – jokie orų pasikeitimai nėra baisūs.
Nėščios moters automobilį nuo kelio nustūmusi porelė spruko, netrukus paaiškėjo kodėl  (20)
2015 m. lapkričio 25 d. 14:21
Tauragės rajone antradienį neblaivi pora po avarijos spruko iš įvykio vietos. Per avariją nukentėjo nėščia moteris, važiavusi su dviem mažamečiais vaikais. Bėglių automobilį radę surado ir vairuotoją, kuri buvo kaip reikiant prisivaišinusi alkoholiniais gėrimais.
Vilniaus pakraštyje „Jaguar“ rėžėsi į medį, pranešta apie prispaustus žmones  (103)
2015 m. lapkričio 25 d. 09:02
Trečiadienį ryte, 8.39 val. bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Nemenčinės pl., neprivažiavus pusė kilometro iki parduotuvės „Maxima“, į medį atsitrenkė automobilis „ Jaguar “.
Po avarijos jaunas vyras pasakojo, kad buvo pagrobtas  (9)
2015 m. lapkričio 25 d. 08:37
Antradienio naktį į ligoninę atvykęs jaunas vyras pasakojo, kad buvo pagrobtas, tačiau pagrobėjams patekus į avariją, sugebėjo pasprukti. Eismo įvykis, apie kurį jis pasakojo, policijai iš tiesų žinomas, o po avarijos į ligoninę pateko ir du jaunuoliai.
Nufilmavo: vairuotojas nusprendė ignoruoti šviesoforą  (6)
2015 m. lapkričio 24 d. 15:21
Nors visuomenę šį rudenį viena po kitos krečia baisios avarijos, vis dar ne visi vairuotojai kreipia dėmesį į Lietuvos gatvėse ir keliuose galiojančios kelių eismo taisyklės. DELFI skaitytojas Ignas atsiuntė portalui vaizdo įrašą, kuriame nufilmavo įžūliai šviesoforo signalo nepaisantį vairuotoją.
Nufilmavo: vairuotojas nusprendė ignoruoti šviesoforą
2015 m. lapkričio 24 d. 15:21
Nors visuomenę šį rudenį viena po kitos krečia baisios avarijos, vis dar ne visi vairuotojai kreipia dėmesį į Lietuvos gatvėse ir keliuose galiojančios kelių eismo taisyklės. DELFI skaitytojas Ignas atsiuntė portalui vaizdo įrašą, kuriame nufilmavo įžūliai šviesoforo signalo nepaisantį vairuotoją.
Pašiepė bandymą pažaboti nepatyrusius vairuotojus: tai tas pats, kas atimti iš policininkų automatus  (114)
2015 m. lapkričio 23 d. 22:00
Jauni vairuotojai jau kurį laiką linksniuojami dėl rizikingų manevrų keliuose, kurie neretai baigiasi katastrofomis. Ypač garsiai apie stažo neturinčių vairuotojų keliamą pavojų keliuose imta kalbėti po avarijos Vilniaus centre , kai spalį 20-mečio vairuojamas automobilis su žeme sulygino autobusų stotelę.
Nuomonė. Trys pavojingų atliekų bėdos
2015 m. lapkričio 23 d. 17:08
Viešojoje erdvėje vėl suaktyvėjo (ir tai džiugu) diskusijos apie atliekų tvarkymo sritį bei joje glūdinčias problemas. Prisijungiu prie šių diskusijų, nes matau būtinybę ir poreikį konkretizuoti tris veiklos barus, kur pastaraisiais metais kyla daug klausimų, tačiau sprendimų vis dar tik ieškoma.
Naujasis „Teslos“ elektromobilis debiutuos pavasarį  (8)
2015 m. lapkričio 23 d. 11:10
Amerikiečių kompanija „ Tesla “ paskelbė, kad pavasarį vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje parodys naują mažiausią savo modelį – „Tesla Model 3“. Automobilis varžysis su kompaktinės klasės premium modeliais. Nors techninės detalės kruopščiai slepiamos, manoma, kad elektromobilis konkuruos su prabangesnėmis „ BMW 3“ versijomis.
Vilniuje susidūrė taksi ir „VW Passat“, trims prireikė medikų pagalbos  (9)
2015 m. lapkričio 23 d. 08:23
Vilniuje pirmadienį ryte 7.51 val. bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Radvilų ir Žygimantų gatvių sankirtoje susidūrė „ VW Passat “ ir taksi automobilis.
Pilotas: nėra priežasties skrendant išjungti telefoną  (43)
2015 m. lapkričio 22 d. 10:00
Nėra pagrįstų įrodymų, kad įjungtas telefonas skrydžio metu gali paveikti lėktuvą, sako pilotas Donatas Latvėnas.
Kraupi avarija „Via Baltica“ kelyje: žuvo du žmonės  (369)
2015 m. lapkričio 21 d. 18:27
Kelyje Kaunas – Marijampolė susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Vairuotojas žuvo, o keleivė sunkios būklės. Dėl avarijos uždarytas eismas.
Lietuvos kelių ereliai: kai garsenybės sėda už vairo gerokai įkaušę  (85)
2015 m. lapkričio 21 d. 14:14
Išgėrė kelis bokalus ir nusprendė, jog vis dar gali sėsti už vairo. Girdėta situacija? Šitaip į pareigūnų glėbį „su kvapeliu“ yra įpuolęs ne vienas žinomas žmogus.
Avarija Kaune: klaidinančioje sankryžoje vėl nelaimė  (35)
2015 m. lapkričio 21 d. 14:00
Prieš pirmą valandą Kaune , Šilainių rajone įvyko avarija. Jos metu vienai keleivei prireikė medikų pagalbos, ji išvežta į ligoninę.
Avarija Kaune: dviejų prabangių automobilių lenktynės baigėsi liūdnai  (190)
2015 m. lapkričio 21 d. 09:38
Paryčiais du automobiliai „ BMW “ ir „ Audi “ prisilakstė naujai suremontuotame Raudondvario plente. Lenktynes sustabdė reklaminis stendas.
Po smūgio į stulpą automobilis virto fakelu  (23)
2015 m. lapkričio 20 d. 23:17
Kaune, Aleksote įvyko eismo įvykis, kurio metu automobilis rėžėsi į stulpą ir užsidegė. Laimei, žmonės nenukentėjo. Dėl avarijos laikinai buvo užtvertas eismas Pabrėžos gatvėje, Kauno VDU botanikos sodo pašonėje. Pravažiuoti leista tik visuomeniniam transportui. Stulpui nuo smūgio pavirtus į šalį, nutrūko elektros laidai ir visoje gatvėje dingo apšvietimas.
Tragišką avariją sukėlęs buvęs pareigūnas siunčiamas už grotų  (26)
2015 m. lapkričio 20 d. 14:22
Kauno apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvęs policijos pareigūnas Raimondas Vanagas kaltinamas sukėlęs avariją, kurios metu žuvo jo bičiulis. 32-etis kaunietis savo kaltės nepripažino, tačiau teismas nusprendė, kad R. Vanagas kaltas.
Per susidūrimą su briedžiu sužaloti sutuoktiniai, vyro būklė labai sunki  (16)
2015 m. lapkričio 19 d. 10:00
Trečiadienio vakarą, apie 18 val., kelyje Panevėžys-Vilnius, ties Ežeraičių kaimu, netoli Vilniaus, automobilis BMW partrenkė į kelią išbėgusį briedį. Didelis gyvūnas sudaužė priekinį stiklą, sumaitojo stogą, po to automobilis dar atsitrenkė į atitvarus.
Kaip elgtis, kai po avarijos spaudžia prisiimti kaltę  (9)
2015 m. lapkričio 18 d. 13:24
Bet koks eismo įvykis , net ir smulkus, nėra pati maloniausia patirtis, tačiau dar nemalonesne ji tampa tuomet, kai eismo įvykio dalyviams nepavyksta susitarti – ginčas kaista, o kaltės prisiimti niekas nenori. Tokiais atvejais psichologiškai stipresni vairuotojai stengiasi daryti spaudimą, liepia prisiimti kaltę .
Gyvybę išgelbėjusi meilės istorija sužavėjo Lietuvą (FOTO)
2015 m. lapkričio 18 d. 11:12
Studentas Grigas Lajauskas (21) nuo šiol turės du gimtadienius. Antrąjį jis švęs birželio 5-ąją, kai šią vasarą važiuodamas motociklu pakliuvo į siaubingą avariją. Po jos vis dar sveiksta. Vaikinas susidūrė su netikėtai iš šalutinio kelio išsukusiu autobusu, o į nelaimės vietą atskubėję medikai prognozavo blogiausia.
Klaipėdoje per avariją automobilis įkrito į sankryžos duobę  (69)
2015 m. lapkričio 17 d. 18:08
Antradienį 17.47 val. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Baltijos ir Taikos pr. žiedinėje sankryžoje įvyko eismo įvykis, kurio metu lengvasis automobilis įkrito į sankryžos duobę.
Vilniuje į medį įsirėžęs BMW vairuotojas: pavydėkite, jūs tiek niekada neuždirbsit  (721)
2015 m. lapkričio 17 d. 15:39
Antradienį, 15.21 val., Vilniuje, O. Milašiaus gatvėje, automobilis BMW atsitrenkė į medį. Nukentėjo 27 metų vyras, greitoji pagalba jį išvežė į ligoninę.
Žinomas šokių treneris kaltinamas sukėlęs tragišką avariją  (54)
2015 m. lapkričio 17 d. 10:01
Kauno apylinkės teismui per daugiau nei pusantrų metų nepavyko išnagrinėti baudžiamosios bylos, kurioje 32 metų Andrius Brikmanis kaltinamas pažeidęs Kelių eismo taisykles (KET), dėl ko žuvo žmogus. Antradienį buvusiam pramoginių šokių šokėjui, o dabar treneriui turėjo būti skelbiamas nuosprendis, bet teismas nusprendė atnaujinti įrodymų tyrimą.
Vilnius strigo spūstyse  (90)
2015 m. lapkričio 17 d. 09:31
Antradienio rytą Vilniuje susidarė spūstys, automobilių eilės driekėsi pagrindinėse šalies gatvėse.
Avarija Kaišiadorių rajone: po smūgio iš automobilio pasipylė dūmai, prispaustas žmogus  (11)
2015 m. lapkričio 16 d. 15:37
Pirmadienį apie 15 val. Kaišiadorių rajone, ant Žiežmarių viaduko, susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Pranešta, kad po avarijos iš lengvojo automobilio ėmė veržtis dūmai , o jo viduje - prispaustas žmogus.
Dėl važiavimo vasarinėmis padangomis – tūkstančius eurų siekiantys nuostoliai  (19)
2015 m. lapkričio 16 d. 10:46
Šalies vairuotojai nuo praėjusios savaitės privalo važinėti žieminėmis padangomis, tačiau pasiruošti šaltajam sezonui suskubo toli gražu ne visi. Nors laiku nepasikeitusiems padangų gresia nuo 28 iki 43 eurų nuobauda, tūkstantines žalas eismo įvykiuose skaičiuojantys draudikai tvirtina, kad vairuotojai turėtų saugotis ne baudas skiriančių policijos pareigūnų, o Lietuvos kelius pamažu užvaldančių prastesnių, žiemą primenančių eismo sąlygų.
Per tragišką avariją kelyje „Via Baltica“ žuvo sportininkas  (39)
2015 m. lapkričio 16 d. 09:01
Avarijoje kelyje „ Via Baltica “, kur susidūrė 6 automobiliai, žuvo Lietuvos motociklų sporto bendruomenės narys, Alytaus sporto klubo „Devyniukė“ narys Tomas Kološevskis . Tokia žinia Lietuvos motociklų sporto federaciją ir Motosporto bendruomenę pasiekė pasiekė dar penktadienį.