avarijos

Girtutėlė vairuotoja Vilniaus centre sugriovė svajones: pusantrų metų neatsigauna iš komos  (181)
2015 m. kovo 3 d. 18:01
Viena akimirka sugriovė gyvenimą – Vilniuje, prie Baltojo tilto per pėsčiųjų perėją ėjusi aštuoniolikmetė Rūta iki šiol ištikta smegenų komos, nors po tragiškos avarijos jau praėjo pusantrų metų. Tuo metu jos gyvenimą pragaru pavertusi girta vairuotoja nė neištarė atsiprašymo žodžio.
Sūnaus netekusi motina P. Dimšai siūlo atgailauti, o aktorius sako, kad už grotų nesės  (10)
2015 m. kovo 3 d. 12:39
Teismui nusprendus aktorių Petrą Dimšą pripažinti kaltu dėl tragiškos avarijos, kai šis neblaivus pražudė dviratininką, žuvusiojo motina sako, kad serialo „Giminės“ žvaigždės atgaila jau yra pavėluota.
Sūnaus netekusi motina P. Dimšai siūlo atgailauti, o aktorius sako, kad už grotų nesės  (294)
2015 m. kovo 3 d. 10:57
Teismui nusprendus aktorių Petrą Dimšą pripažinti kaltu dėl tragiškos avarijos, kai šis neblaivus pražudė dviratininką, žuvusiojo motina sako, kad serialo „Giminės“ žvaigždės atgaila jau yra pavėluota.
„Saugioje“ perėjoje itin sunkiai sužalota 18-metė: mergina reanimacijoje  (193)
2015 m. kovo 3 d. 10:07
Antradienį, apie 8.15 val., Klaipėdoje, Baltijos pr., pėsčiųjų perėjoje partrenkta pėsčioji. Mergina dėl politraumos skubiai išvežta į Klaipėdos universitetinės ligoninės reanimacijos skyrių.
Atpildo valanda: aktorius P. Dimša pripažintas kaltu  (342)
2015 m. kovo 3 d. 09:34
Televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė Petras Dimša pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas, o vėliau ir miręs dviratininkas Šarūnas Surblys .
„Lietuvos ryto“ krepšininkai segasi saugos diržus, o tu?
2015 m. kovo 3 d. 09:33
Trys sekundės – tiek trunka prisisegti saugos diržą automobilyje. Tačiau nemažai vairuotojų šį įpročiu turintį tapti veiksmą pamiršta ir pasikliauja vien sėkme. Dalis jų taip ir nepasiekia kelionės tikslo.
Avarija Alytuje: vairuotoją ir jo dukrytę išgelbėjo saugos diržai  (5)
2015 m. kovo 2 d. 12:40
Išsiskleidusios oro pagalvės, nepataisomai sumaitotas automobilis ir didžiulis stresas. Taip pirmadienį prasidėjo rytas Alytuje.
Po „Audi“ smūgio į du automobilius, Tunelio gatvė – nepravažiuojama  (26)
2015 m. kovo 2 d. 12:39
Pirmadienio rytą vienoje pagrindinių Kauno gatvių automobiliai nejudėjo daugiau nei valandą. Dėl įvykusios avarijos buvo užblokuota visa Tunelio gatvė, vedanti link stoties. Spūstis tęsėsi nuo Baršausko gatvėje įsikūrusio prekybos centro „Molas“ iki pat stoties.
Aukštam pasienio pareigūnui - prastas rytas: po smūgio į taksi atsisakė tikrintis girtumą  (19)
2015 m. kovo 2 d. 09:27
Vilniuje taksi automobilį apdaužęs vairuotojas nesėkmingai bandė sprukti iš avarijos vietos, o sugautas nusprendė, kad nenori tikrintis girtumo. Įtariama, kad vairavęs vyras yra aukštas pareigas užimantis Valstybės sienos apsaugos darbuotojas (VSAT).
Susidūrus trims automobiliams, BMW atsidūrė ant šaligatvio  (32)
2015 m. kovo 1 d. 11:08
Sekmadienio rytą „ Kas vyksta Kaune “ skaitytojai pranešė apie Kalniečių gatvėje įvykusią avariją.
Sritis, kur Rusija žemiau kristi negali  (60)
2015 m. vasario 28 d. 16:30
Rusijos federacijos Gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos ministerija 2014 m. pabaigoje paskelbė, kad ekologinės sąlygos šalyje per paskutinius metus pagerėjo. Lyginant situaciją su buvusia prieš dešimtmetį – dar akivaizdesnis visų rodiklių pagerėjimas. Tai oficialios institucijos informacija, kurią netruko sukritikuoti nevyriausybinės organizacijos – esą situacija 2014 m. gerėjo tik kelis mėnesius, o tas gerėjimas iš esmės buvo tik dėl rugpjūtį prasidėjusios Rusijos ekonominės krizės. GRYNAS.lt aiškinasi, kokia apskritai Rusijos aplinkosauginė padėtis.
F. Alonso pasiruošęs vėl sėsti už vairo  (1)
2015 m. vasario 28 d. 00:31
„ McLaren “ pilotas Fernando Alonso pareiškė, kad po praėjusią savaitę įvykusios avarijos ir trijų parų praleistų ligoninėje jis yra pasiruošęs vėl sėsti už automobilio vairo. Sportininkas praėjusį sekmadienį Barselonos trasoje vykusių bandymų metu trenkėsi į apsauginę sieną ir trumpam buvo praradęs sąmonę. Dėl to lenktynininkas buvo nugabentas į ligoninę, kur praleido tris paras.
Į teismą atvestas moterį užmušęs ir sprukęs vairuotojas nepakėlė akių  (73)
2015 m. vasario 27 d. 13:08
Antradienį garbaus amžiaus moterį Vilniuje mirtinai sužalojęs ir iš avarijos vietos pabėgęs policijoje pasirodė po poros dienų. Nors vyras ketvirtadienį prisipažino esantis kaltininkas , teisėsauga jo į namus neišleido, o penktadienį jam teko kulniuoti į teismą, kur prašoma jį suimti, mat vyro pasakojimas teisėsaugai kelia abejonių.
Automobilis nulėkė nuo kelio: 5 dažniausios situacijos  (2)
2015 m. vasario 27 d. 10:14
Prispausti keleiviai, skaudžios netektys ir niekam nebereikalingas metalo laužas – tai visiems atpažįstami šiurpinantys avarijų vaizdiniai, kai automobilis nulekia nuo kelio. Kasmet šimtus tokių eismo įvykių fiksuojantys draudikai įspėja, kad šias avarijas nebūtinai lemia prastos eismo sąlygos.
S. Paulauskas. Rusiją įveiksime vėjo malūnais  (44)
2015 m. vasario 26 d. 21:54
Įsisiūbuojantis ES ir Rusijos konfliktas turi esminę – technologijų pažangos dedamąją.
Kone po dviejų parų į policiją atėjęs vyras tikino, kad per avariją užmušė moterį  (68)
2015 m. vasario 26 d. 15:10
Praėjus kone dviem paroms po tragiškos avarijos, į policiją su advokatu prisistatęs vyras patikino, kad kaltininkas - jis.
Užmušęs motorolerio vairuotoją vėl panoro vairuoti: tai apsunkina mano gyvenimą  (24)
2015 m. vasario 26 d. 12:22
Ne kartą už Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus baustas ir tragiškoje avarijoje prie Eišiškių miestelio (Šalčininkų r.) jauną motorolerio vairuotoją pražudęs vyras mano, kad jam nepagrįstai buvo uždrausta vairuoti.
Avarija kelyje „Via Baltica“: po smūgio į automobilį sunkvežimis nulėkė nuo kelio  (6)
2015 m. vasario 26 d. 08:39
Kelyje „Via Baltica“, Kėdainių r. sav., ties Truskavos miesteliu, per avariją buvo prispaustas sunkvežimio vairuotojas. Vyrą išvadavo ugniagesiai.
„Volkswagen“ pademonstravo naująjį „Touran“  (11)
2015 m. vasario 25 d. 18:02
Volfsburge ( Vokietija ) „Volkswagen“ bendrovei priklausančiame kultūros ir pramogų komplekse „Autostadt” visuomenei pirmą kartą pademonstruotas iš pagrindų pakeistas „Touran“ vienatūris.
Kaip „Lietuvos ryto“ krepšininkai vertina išgėrusius vairuotojus kelyje?
2015 m. vasario 25 d. 13:40
Kasmet dėl neblaivių vairuotojų kaltės kelyje įvyksta skaudžių eismo nelaimių, kurių metu sužeidžiami arba žūsta eismo dalyviai. Nuo alkoholio apsvaigę vairuotojai negali objektyviai įvertinti savo galimybių, o sulėtėjusi reakcija avarijos tikimybę gali padidinti net iki 5 kartų. Mėgstantys išlenkti taurelę taip pat turėtų žinoti, kad 2 bokalus alaus, taurę sauso vyno arba 50 g degtinės organizmas perdirbs tik maždaug per tris valandas, todėl užsisėdėjus bare vairavimo verčiau atsisakyti.
Senąsias žiedines sankryžas pavadino liguistos fantazijos liekanomis  (54)
2015 m. vasario 25 d. 11:49
„ Lietuvos draudimo “ duomenys rodo, kad lietuviai vis dar neišmoko tinkamai važiuoti žiedinėse sankryžose : jose nutinkančių eismo įvykių skaičius auga. 2013 metais avarijos žiedinėse sankryžose sudarė 3 proc. nuo visų autoįvykių , praėjusiais metais – jau 4 procentus. Be to, vidutinė žala žiedinėje sankryžoje yra net 30 proc. didesnė nei vidutinė žala autoavarijos metu.
Vilniuje mirtinai partrenkta moteris, kaltininkas pabėgo  (207)
2015 m. vasario 24 d. 20:17
Antradienio vakarą, apie 20.05 val., Vilniaus policijai praeiviai pranešė, kad Taikos gatvėje, pėsčiųjų perėjoje , automobilis partrenkė moterį ir pabėgo iš įvykio vietos.
JAV traukinys nuriedėjo nuo bėgių, dešimtys sužeistų  (2)
2015 m. vasario 24 d. 18:49
Kalifornijoje į Los Andželą važiavęs priemiestinis traukinys antradienį įsirėžė į pikapą, kuris buvo paliktas vairuotojo, kai įstrigo ant bėgių.
Girtas vairuotojas tvirtino neatsimenantis, kaip atsidūrė avarijos vietoje  (3)
2015 m. vasario 24 d. 14:58
Antradienio rytą į darbą skubantys klaipėdiečiai įstrigo transporto spūstyje, susidariusioje dėl avarijos, kurią sukėlė neblaivus vairuotojas.
Krušos siautėjimas Teksase: sutrikęs eismas ir atšaukti lėktuvų skrydžiai
2015 m. vasario 24 d. 14:06
Kai kurias Teksaso dalis pirmadienį užgriuvo kruša , nutraukdama elektros tiekimą tūkstančiams namų, sukeldama šimtus autoavarijų ir priversdama atšaukti daugiau kaip 1500 lėktuvų skrydžių.
Keturios problemos, kurias turi išspręsti autonomiškų automobilių kūrėjai  (4)
2015 m. vasario 24 d. 13:30
Jau grei­tai au­to­mo­bi­liai be vai­ruo­to­jų su­kio­sis mie­stuo­se, lauk­da­mi, kol ga­lės mus pa­vė­žė­ti. Juo­se nebus vairo ar stab­džių; įsė­dę ga­lė­si­te nu­snū­sti ar pa­žiū­rė­ti fil­mą. Ši vi­suo­me­ni­nio trans­por­to prie­mo­nė su­ma­žins spūs­tis ir šilt­na­mio efek­tą su­ke­lian­čių du­jų emi­si­jas. Ka­dan­gi pirk­ti au­­to­­mo­bi­lio ne­berei­kės, trans­por­tas at­pigs visiems.
Palygino vairuotojus: Vilniuje – greiti ir įsiutę, kitur – nemandagūs  (65)
2015 m. vasario 24 d. 09:46
Dėl eismo nelaimių valstybė kasmet patiria daugiau kaip 1 milijardą litų arba maždaug 360 milijonų eurų nuostolių. Daugiausia avarijų įvyksta miestuose. Apklausa parodė, kad miestuose vairuotojai pykčio patiria 10 kartų dažniau nei užmiestyje. Ar tikrai miestuose važinėja tik greiti ir įsiutę? Kuo skiriasi didmiesčių ir mažesnių miestų ir miestelių vairavimo kultūra?
„VW Passat“ vertėsi ir tėškėsi į medį, vairuotoją teko ištraukti ugniagesiams  (8)
2015 m. vasario 24 d. 08:52
Kompanijos pasivažinėjimas Švenčionių rajone, Adutiškio miestelyje baigėsi smūgiu į medį.
Japonija: sulaikyti radioaktyvias šiukšles prie gyvenamojo namo išvertę darbuotojai  (2)
2015 m. vasario 24 d. 08:46
Japonijos policija Fukušimos prefektūroje, nukentėjusioje nuo avarijos to paties pavadinimo atominėje elektrinėje 2011 metais, sulaikė du dezaktyvavimo darbų dalyvius už tai, kad sklype prie gyvenamojo namo buvo išversta radioaktyvių šiukšlių.