avarijos

140 mln. Lt kainavęs vairuotojų išsigelbėjimas tapo prakeiksmu  (150)
2014 m. spalio 22 d. 07:26
Vairuotojų galvos skausmu tapusios Jakų žiedinės sankryžos taisymui prireiks apvalių sumų, nors ši grandiozinė statyba jau kainavo 140 mln. litų. Vien naujų linijų čia perbraižymas šalies biudžetui atsieis dar 603 tūkst. litų.
Panevėžyje neapšviestoje gatvėje mirtinai sužalotas žmogus  (48)
2014 m. spalio 21 d. 21:13
Antradienio vakarą DELFI skaitytojas redakcijai pranešė apie Panevėžyje, Beržų gatvėje įvykusią avariją.
Antrokės kelionę į mokyklą nutraukė avarija  (40)
2014 m. spalio 21 d. 17:28
Antradienį ryte į mokyklą ėjusiai antros klasės moksleivei į savo klasę nebuvo lemta įžengti. Mergaitę perėjoje prie mokyklos partrenkė automobilis. Į avarijos vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir medikai, atvyko mergaitės tėvas.
Maskvoje žuvo naftos milžinės vadovas  (674)
2014 m. spalio 21 d. 07:00
Prancūzijos naftos bendrovės „Total“ vadovas Christophe'is de Margerie žuvo lėktuvo katastrofoje Maskvoje , praneša BBC .
R. Brawnas ir S. Domenicali prisijungė prie FIA Nelaimingų atsitikimų komisijos
2014 m. spalio 20 d. 22:25
Buvę F-1 komandų vadovai Rossas Brawnas ir Stefano Domenicali prisijungė prie Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) Nelaimingų atsitikimų komisijos (žiuri), kuri tirs Jules'o Bianchi avarijos priežastis Suzukos trasoje, Japonijoje.
Kelių eismo taisyklių pakeitimai palies ir keturkojų savininkus  (85)
2014 m. spalio 20 d. 19:10
Įsigaliojus naujiems kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams atsirado vienas punktas, kurį turėtų atidžiau perskaityti augintinius turintys žmonės. XXVI-jame taisyklių punkte rašoma, kad reikėtų augintinius vežti kelių transportu saugiai, apsaugant ir juos pačius, ir keleivius nuo galimų sužalojimų. Daug kam toks įrašas sukėlė klausimų, ką konkrečiau tai reiškia? Ar nuo šiol bus privaloma šunis ir kates vežti prisegtus saugos diržais? O ką apie tai mano didžiulius šunis auginantys šeimininkai?
D. Kazragytė: vaidinti vaikams yra tikras džiaugsmas  (8)
2014 m. spalio 20 d. 17:45
Lietuvių teatro ir kino aktorė Doloresa Kazragytė laiko veltui neleidžia. Ji toliau atlieka spalvingus vaidmenis spektakliuose, rašo autobiografinių esė knygas, rengia kūrybos vakarus, kurių metu pasidalija savo apmąstymais ir įspūdinga scenine patirtimi. Kaip tik prieš vieną tokį vakarą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje D. Kazragytė „Šiaulių naujienoms“ sutiko plačiau papasakoti apie aktoriaus darbą, scenos menininko kasdienybę, vizijas, svajones ir tų svajonių žlugimą.
Taisyklė, kurios nepaisymas avarijos riziką padidina iki 23 kartų  (15)
2014 m. spalio 20 d. 17:08
Lietuvos policija, bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogily"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant.
Netapk žudiku – nesinaudok mobiliuoju telefonu vairuodamas  (1)
2014 m. spalio 20 d. 16:57
Lietuvos policija , bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogily"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant. Policijos duomenimis, per praėjusius metus 24 tūkst. vairuotojų nepaisė draudimo naudotis mobiliaisiais telefonais prie vairo, todėl buvo nubausti. Šiuo metu už naudojimąsi mobiliais įrenginiais numatyta bauda nuo 100 iki 300 litų, policija svarsto galimybę už pakartotinį pažeidimą griežtinti atsakomybę.
Netapk žudiku – nesinaudok mobiliuoju telefonu vairuodamas (I)
2014 m. spalio 20 d. 16:52
Lietuvos policija , bendradarbiaudama su LRT ir reklamos agentūra „Adell Taivas Ogily"sukūrė socialinę reklamą „Netapk žudiku", skirtą sumažinti mobiliųjų įrenginių naudojimą vairuojant. Policijos duomenimis, per praėjusius metus 24 tūkst. vairuotojų nepaisė draudimo naudotis mobiliaisiais telefonais prie vairo, todėl buvo nubausti. Šiuo metu už naudojimąsi mobiliais įrenginiais numatyta bauda nuo 100 iki 300 litų, policija svarsto galimybę už pakartotinį pažeidimą griežtinti atsakomybę.
Nufilmuota: greitoji pagalba taranavo kitą automobilį ir sužeidė du pėsčiuosius  (3)
2014 m. spalio 20 d. 15:16
Kinijos Anhui provincijoje važiuodamas per raudoną šviesą greitosios pagalbos automobilis įsirėžė į automobilį, kuris partrenkė du pėsčiuosius.
O. Pikul-Jasaitienė pataria, kaip ištekėti už sportininko  (82)
2014 m. spalio 20 d. 12:59
Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų... sportininkas?
Palijo: pasipylė avarijos, T. Narbuto gatvėje sužaloti žmonės  (9)
2014 m. spalio 20 d. 08:34
Pirmadienį nuo ankstaus ryto Vilniaus policijos pareigūnai sulaukė pranešimų, kad įvyko kelios avarijos, per kurias sužaloti pėstieji. Vėl minima T. Narbuto gatvė.
R. Kubica: F. Alonso yra geresnis už S. Vettelį  (1)
2014 m. spalio 19 d. 20:38
Prieš keletą metų Fernando Alonso įvardindamas geriausią „Formulės-1“ pilotą negalvodamas minėdavo Robertą Kubicą. 2011 m. pradžioje dėl rimtų traumų, gautų avarijos metu ralio trasoje, talentingas lenkas buvo privestas atsisveikinti su „Formule-1“ ir po ilgo reabilitacijos periodo nuėjo į ralio varžybas, tačiau iki šiol su F. Alonso palaiko labai gerus asmeninius santykius.
Priežastys, kodėl lenktyniniai automobiliai yra saugesni už įprastus
2014 m. spalio 18 d. 09:07
Sakoma, kad automobilių sportas yra saugesnis už krepšinį. Nors greičiai trasose atrodo pavojingi, o avarijos – dažnas reiškinys, iš metalo laužu virtusių automobilių išlipę lenktynininkai dažniausiai atsiperka supurvintais kombinezonais.
Priežastys, kodėl lenktyniniai automobiliai yra saugesni už įprastus  (13)
2014 m. spalio 18 d. 09:07
Sakoma, kad automobilių sportas yra saugesnis už krepšinį. Nors greičiai trasose atrodo pavojingi, o avarijos – dažnas reiškinys, iš metalo laužu virtusių automobilių išlipę lenktynininkai dažniausiai atsiperka supurvintais kombinezonais.
Likimas siunčia išbandymus: po kaltinimų perėjoje partrenkus vaiką – baisi žinia  (61)
2014 m. spalio 17 d. 12:16
Iš pradžių – kaltinimai dėl pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenkto ir palikto vaiko, o po to – žinia apie labai sunkią ir neįveikiamą ligą. Su tokia realybe susidūrė 69 metų vilnietis.
Pigiausias būdas keliauti iš miesto į miestą siutina verslininkus: tai nelegalu!  (218)
2014 m. spalio 16 d. 22:48
Socialiniuose tinkluose knibždėte knibžda skelbimų su pasiūlymais pavežėti. Važiuojantys iš vieno miesto į kitą, renka keleivius, susiutaria dėl abiems pusėms priimtinų kainų ir sėkmingai keliauja pigiau nei bet kokiu kitu tarpmiestiniu transportu. Tie, kurie veža, sako, kad „varinėti“ tuščią automobilį nėra prasmės, o „susimetus“ degalams išlošia visi. Besinaudojantys šia paslauga vardija jos privalumus, o štai iš keleivių vežimo uždirbantys verslininkai – taksi įmonės, autobusai ir traukiniai – grūmoja: tokia pavežėjimo paslauga dažnai prisidengia nelegalūs vežėjai, o tai yra ne tik nesąžininga, bet ir nelegalu? Ar tikrai? Tai aiškinosi GRYNAS.lt žurnalistai.
Vaida Židonytė: implantus dėjausi ne dėl krūtinės dydžio  (11)
2014 m. spalio 16 d. 12:18
Manekenei Vaidai Židonytei atlikta krūtų implantų pakeitimo operacija. Jai pakeisti abiejų krūtų implantai, vienas kurių prieš beveik trejus metus Vaidai patekus į eismo įvykį Milane įplyšo. Operacija atlikta sėkmingai, V. Židonytė tvirtina besijaučianti puikiai.
Žiauri pamoka, kaip negalima išvažinėti iš greitkelio  (70)
2014 m. spalio 16 d. 11:55
Internete pasirodė kraupios avarijos vaizdo įrašas. Jame užfiksuota situacija, kuri kitiems vairuotojams gali būti pamoka, kaip negalima išvažinėti iš greitkelio.
V. Židonytei pakeistas šiurpioje avarijoje plyšęs krūties implantas  (139)
2014 m. spalio 16 d. 11:48
Plastinės chirurgijos profesorius Kęstutis Vitkus atliko krūtų implantų pakeitimo operaciją manekenei Vaidai Židonytei. Jai specialistas pakeitė abiejų krūtų implantus, vienas kurių prieš beveik trejus metus Vaidai patekus į eismo įvykį Milane įplyšo. Operacija atlikta sėkmingai, V. Židonytė tvirtina besijaučianti puikiai.
Iš avarijos vietos pabėgusio jaunuolio „Audi“ ugniagesiams teko supjaustyti  (27)
2014 m. spalio 16 d. 09:47
Ketvirtadienį, 9.27 val., bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Mažeikių r ., Tirkšlių sen., Daubarių kaime, Tvenkinio g., prie tvenkinio, apsivertė automobilis, yra prispaustas žmogus .
Po susidūrimo su BMW nuvažiavusį girtą „Mitsubishi“ vairuotoją pasivijo patruliai  (29)
2014 m. spalio 15 d. 16:10
Trečiadienį Vilniuje, Pamėkalnio gatvėje, įtariama, girta kompanija su „ Mitsubishi Colt “ trinktelėjo į prabangų BMW ir spruko. Avarijos liudytoja tapusi DELFI skaitytoja Rūta sakė, kad nustėro, kai pamatė, kaip elgėsi „Mitsubishi“ automobiliu važiavę jaunuoliai.
Antradienį Vilniuje žuvusi 19-metė – studentė iš Pasvalio  (508)
2014 m. spalio 15 d. 14:27
Artimiausiu metu bus pareikštas įtarimas antradienį Vilniuje, T. Narbuto g. , įvykusios tragiškos avarijos, kurios metu, žuvo 19 metų mergina, kaltininkei.
Avarija Kaune: vyro gyvybė užgeso ant medikų rankų  (8)
2014 m. spalio 15 d. 11:05
Trečiadienį bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad apie 10.47 val., Kaune, Chemijos g. 29, susidūrė lengvasis automobilis ir vilkikas. Pranešta, kad nukentėjo žmogus.
J. Kairys: jeigu sakyčiau, kad neturiu baimių, būčiau nenormalus  (4)
2014 m. spalio 15 d. 10:49
Prieš kelias savaites legendinis lakūnas Jurgis Kairys privertė sunerimti visą Lietuvą – jo lėktuvas sudužo Egėjo jūroje, o pats pilotas beveik tris valandas plūduriavo vandenyje, kol gelbėtojai jį rado.
Neblaivus taksistas sudaužė tris automobilius, jo keleivis atsidūrė ligoninėje  (20)
2014 m. spalio 14 d. 20:55
Antradienį, apie 19.15 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Jūrininkų ir Laukininkų gatvių sankryžoje per avariją sužaloti trys žmonės.
J. Bianchi tėvas: kiekvieną kartą suskambus telefonui bijau, kad mums praneš apie Juleso mirtį
2014 m. spalio 14 d. 16:32
25-erių metų „Formulės 1“ lenktynininkas prancūzas Julesas Bianchi toliau kovoja dėl savo gyvybės po siaubingos avarijos Suzukos trasoje, Japonijoje.
Paskubėjo: „Opel“, po smūgio į „Mercedes“, sulindo į stotelę  (15)
2014 m. spalio 14 d. 14:31
Bendruoju pagalbos telefonu apie avariją Prienų rajone, įvykusią spalio 13 d. pranešęs žmogus prašė kviesti medikus ir ugniagesius . Vaizdas po avarijos, įvykusios Veiveriuose, buvo kraupokas.