avarijos

Veterinarė apstulbusi: šuo buvo taip sumuštas, kad nugaišo ant rankų  (66)
2015 m. sausio 28 d. 20:32
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi veterinarijos gydytoja Vaida. Jai Vilniuje beglobiais gyvūnais besirūpinančios įmonės „Grinda“ darbuotojai atvežė gydyti odos liga sergantį šunį. Tačiau gyvūnas nugaišo ant gydytojos stalo. Padarius skrodimą, paaiškėjo, kad taip atsitiko dėl labai stiprių sumušimų.
Už sunkų draugės sveikatos sutrikdymą vakarėlių liūtei gresia 6 metai kalėjimo  (176)
2015 m. sausio 28 d. 18:00
Lapkričio pabaigoje pačiame Vilniaus centre avariją girta sukėlusi šviesiaplaukė vakarėlių liūtė Agnė S. – vis dar nežinioje, mat ikiteisminio tyrimo medžiaga teismo dar nepasiekė. Eismo įvykio metu buvo sunkiai sutrikdyta automobilio keleivės sveikata – už tai gražuolei gresia netgi kalėjimas.
S. Pauliko užmušto berniuko tėvas: gavau keistą žinutę  (282)
2015 m. sausio 28 d. 17:47
Žinia apie į laisvę iš pataisos namų paleistą buvusį policininką Saulių Pauliką, kuris girtas automobiliu „BMW“ sutraiškė tris vaikus Aleksandrijos miestelyje, Skuodo rajone, vėl sukėlė sąmyšį ir privertė dar kartą prisiminti skaudžią tragediją. Tačiau žmonės nelinkę rengti protesto akcijų, o viliasi, jog visus taškus ant „i“ sudėlios likimas.
Į avariją pateko vicemero vairuojamas automobilis  (7)
2015 m. sausio 28 d. 17:02
Panašu, kad Tauragės rajono vadovus ėmė persekioti nelaimės. Prieš pusę mėnesio į nemalonią situaciją pateko rajono meras Pranas Petrošius . Dabar tokia nesėkmė ištiko vicemerą Silverijų Statkų .
Potvyniai pavojų kelia apie 5 proc. Lietuvos teritorijos  (1)
2015 m. sausio 28 d. 12:48
Potvyniai kelia pavojų apie 5 proc. Lietuvos teritorijos, parodė pirminis potvynių rizikos vertinimas. Tai daugiausia vietovės, besiribojančios su Baltijos jūra bei Kuršių mariomis.
Lemiama akimirka aktoriui P. Dimšai – bausmė, kurios nusipelnė už užmuštą dviratininką  (407)
2015 m. sausio 28 d. 10:04
Televizijos seriale „Giminės“ išgarsėjęs aktorius Petras Dimša turi būti pripažintas kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu buvo sužalotas dviratininkas Šarūnas Surblys .
Vieno namo istorija: 3 savižudybės, 3 netikėtos mirtys – kas vyksta?  (94)
2015 m. sausio 26 d. 23:43
Šeštadienį visą Lietuvą sukrėtė tragedija Utenos r. – avarijos metu žuvo 14-metė ir jos 6 metų brolis, jų mama – reanimacijoje. Kaip paaiškėjo vėliau, šeimos galva – tėtis Andrius – pasikorė vos prieš 3 mėnesius.
Policijos pastebėjimas: techniškai netvarkingas automobilis – dažna avarijos priežastis  (39)
2015 m. sausio 26 d. 18:05
Didžioji dalis eismo įvykių kelyje įvyksta dėl vairuotojų kaltės: saugaus greičio nepasirinkimas, saugos priemonių nenaudojimas, neatsižvelgimas į kelio ir meteorologines sąlygas ir pan. Kita dalis eismo įvykių įvyksta dėl techniškai netvarkingų transporto priemonių.
Nebaudžiamas „kelių gaidys“ pratrūko: pats esi kaltas, reikėjo diržą užsisegti  (192)
2015 m. sausio 26 d. 17:27
Vietoj atsiprašymo ir atgailos – įžūlūs užgauliojimai. Su tokiu cinizmu susidūrė Vilniaus rajono gyventojas, kurį per vos tragiškai nepasibaigusią avariją suluošino mažiausiai 20 kartų pareigūnams įkliuvęs neblaivus vairuotojas .
Naktinės UAZ gaudynės Šilutės gatvėmis: paaiškėjo, kodėl vairuotojas bėgo nuo policijos  (105)
2015 m. sausio 26 d. 16:35
Po naktinių UAZ gaudynių Šilutėje policijos pareigūnai atskleidė, kodėl gainiojosi vairuotoją ir kodėl jis spruko.
Padarei avariją dėl besimokančiojo vairuoti klaidos? Greičiausiai liksi kaltas  (14)
2015 m. sausio 26 d. 10:12
Pamačius kelyje vairavimo mokyklos automobilį reikėtų laikytis nuo jo saugaus atstumo arba lėtais ir apgalvotais manevrais jį apvažiuoti, pataria draudikai. Pasak Europos bendrovės „ ERGO Insurance“ Lietuvoje , net 9 iš 10 incidentų, į kuriuos pakliūna besimokantys vairuotojai, nutinka dėl per staigaus stabdymo. Tačiau pagal Kelių eismo taisykles ( KET ), tokiu atveju atsakomybė tenka ne mokomojo automobilio, o iš galo važiavusiam vairuotojui.
JAV ir Indija skelbia apie didžiulį pasiekimą  (21)
2015 m. sausio 26 d. 08:45
JAV prezidentas Barackas Obama ir Indijos premjeras Narendra Modi sekmadienį paskelbė apie pasiektą proveržį derybose dėl prekybos branduoline produkcija.
Siaubinga kaktomuša Šilutės r.: įtariama, girtas UAZ vairuotojas rėžėsi į „Audi“  (259)
2015 m. sausio 26 d. 02:45
Sekmadienį vakare Šilutės rajone įvyko avarija. Senas UAZ kaktomuša rėžėsi į „Audi“, abu automobiliai visiškai sumaitoti.
Tragedijos sukrėstas kaimas: kiek baisybių per tris mėnesius teko patirti šiai šeimai  (252)
2015 m. sausio 24 d. 21:32
Velbiškio kaimas gedi baisioje autoavarijoje žuvusios 14-metės, 6 metų jos brolio ir meldžiasi už komoje esančią mamą, prisimindami, kiek baisybių per pastaruosius tris mėnesius teko patirti šiai šeimai.
Vaikų žūties vieta it užkeikta – ten jau buvo žuvę keletas žmonių  (138)
2015 m. sausio 24 d. 16:17
Mockėnų kaimo (Utenos r.), prie kurio penktadienio vakarą įvyko baisi avarija (žuvo du vaikai, jų mama komoje, sužaloti dar du žmonės), gyventoja Roma DELFI sakė, jog toje pačioje vietoje avarija buvo dar antradienį: "Vakar tik pataisė atitvarą ir vėl".
Karinis sunkvežimis, vežęs karius, susidūrė su lengvuoju automobiliu, sužaloti žmonės  (128)
2015 m. sausio 23 d. 14:32
Penktadienį, apie 11.45 val., kelyje Šakiai-Kaunas, ties Lekėčių kaimu, susidūrė karinis sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Avarijos liudininku tapęs DELFI skaitytojas pranešė, kad eismo sąlygos tuo metu buvo itin sudėtingos - kelias apsnigtas ir nevalytas.
„Škoda“ beveik neapgadinta, BMW – sumaitotas, sužaloti du jaunuoliai  (87)
2015 m. sausio 23 d. 01:25
Vėlų ketvirtadienio vakarą jau spėjusius užmigti žmones, gyvenančius Klaipėdoje, šalia Taikos pr. ir Smiltelės g. sankryžos, pažadino galingas trenksmas. Pažadinti žmonės puolė prie langų.
„Audi“ nesuvaldžiusi moteris atsidūrė griovyje ant stogo ir dar turės mokėti baudą  (35)
2015 m. sausio 22 d. 15:35
Kaišiadorių rajono ugniagesių pagalbos prireikė Pravieniškių 1 kaime. Trečiadienį apie pietus gautas pranešimas, kad griovyje yra apvirtęs automobilis.
Pakeisti penkių F-1 naujo sezono etapų starto laikai  (2)
2015 m. sausio 21 d. 13:12
Dėl Jules'io Bianchi Japonijos GP etape patirtos avarijos buvo nuspręsta pakeisti penkių 2015 metų lenktynių starto laikus. Komisija, kuri buvo sudaryta ištirti J. Bianchi incidento aplinkybes, rekomendavo, kad ateityje „ Formulės -1“ dienos metu vyksiančios lenktynės neturėtų prasidėti tokiu laiku, kai yra tikimybė, jog bus važiuojama prieblandoje.
Žiema labiau vargina dyzelinių automobilių vairuotojus  (11)
2015 m. sausio 21 d. 13:11
Ne gyvybės draudimo bendrovė BTA pirmąją žiemos dalį fiksavo 147 techninės pagalbos iškvietimo atvejus. Tai bene penktadalis tokių iškvietimų per visus 2014 metus. Daugiausiai pagalbos kreipėsi dėl išsikrovusio akumuliatoriaus bei nebetinkamo eksploatuoti automobilio po avarijos.
Magistralėje „Maximos“ krovinį išbarstęs vairuotojas: už dyką dirbsiu iki grabo lentos  (404)
2015 m. sausio 21 d. 12:54
Kaip ir buvo prognozuota, naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvą vėl aplankė sniegas. Žiemai staiga vėl parodžius nagučius, Vakarų Lietuvoje ne visi vairuotojai spėjo įvertinti eismo sąlygas.
B. Vanagas eis į aukštesnę lygą: iki šiol buvo tik vaikų žaidimai  (22)
2015 m. sausio 20 d. 18:06
Nurudintas Pietų Amerikos saulės, sutvarstyta ranka ir dar platesniais užmojais – antradienį iš Dakaro ralio grįžo Benediktas Vanagas su visa savo komanda. Aukščiausią vietą tarp visų automobilių maratone kada nors startavusių lietuvių užėmęs lenktynininkas pasakojo patyręs, kaip smarkiai pasikeičia ralis varžantis su geriausiais. „Tai – visai kitas žaidimas“, – tikino B. Vanagas.
B. Vanagas eis į aukštesnę lygą: iki šiol buvo tik vaikų žaidimai  (150)
2015 m. sausio 20 d. 15:31
Nurudintas Pietų Amerikos saulės, sutvarstyta ranka ir dar platesniais užmojais – antradienį iš Dakaro ralio grįžo Benediktas Vanagas su visa savo komanda. Aukščiausią vietą tarp visų automobilių maratone kada nors startavusių lietuvių užėmęs lenktynininkas pasakojo patyręs, kaip smarkiai pasikeičia ralis varžantis su geriausiais. „Tai – visai kitas žaidimas“, – tikino B. Vanagas.
A. Šumskas: aviakompanijos suvokia – brangiausiai kainuoja katastrofa  (1)
2015 m. sausio 20 d. 14:01
Pigių skrydžių oro linijos saugumu nenusileidžia brangius skrydžius pardavinėjančioms bendrovėms, pastebi ekspertai. Tarp 10 saugiausių aviakompanijų galima rasti ne vieną pigių skrydžių aviakompaniją. Civilinės aviacijos administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Šumskas tvirtina, kad šios kompanijos taupo ne saugumo sąskaita.
Avarija nesaugioje Vilniaus pėsčiųjų perėjoje sugriovė dviejų šeimų gyvenimą  (194)
2015 m. sausio 20 d. 11:29
Vilniaus T. Narbuto pėsčiųjų perėjoje bendraamžę partrenkusi ir mirtinai sužalojusi devyniolikmetė Ieva Kazlaitė atsiprašė žuvusiosios šeimos.
Keliaujate slidinėti automobiliu? Pasiruoškite netikėtumams!  (2)
2015 m. sausio 20 d. 11:17
Nepaisant to, kad keliauti lėktuvu yra greičiau, autobusu – lengviau, dalis žmonių renkasi keliones nuosavu automobiliu. Ir ne be reikalo – keliavimas automobiliu taip pat turi ne vieną teigiamą aspektą – daugiau pamatoma, daugiau patiriama nuotykių, galima sustoti kur tik norisi, apsidairyti, pasigrožėti gamtovaizdžiais.
Po avarijos moteris paliko automobilį ir su vaiku parbėgo į namus  (36)
2015 m. sausio 20 d. 11:09
Antradienį ryte Vilniaus rajone, Migūnų kaime į avariją patekusi moteris pasielgę gana keistai. Palikusi automobilį „ Toyota “, nešina vaiku, parbėgo į namus. Tik tuomet pranešė medikams kas įvyko.
„SpaceX“ paskelbė raketos „Falcon 9“ avarijos detales  (8)
2015 m. sausio 19 d. 14:47
Savaitgalį bendrovės „ SpaceX “ įkūrėjas ir vadovas Elonas Muskas su visuomene pasidalino kai kuriomis, sausio 10 dieną įvykusio raketos-nešėjos „Falcon 9R“ pirmosios pakopos nesėkmingo nusileidimo detalėmis. Raketos pakopą buvo mėginama nutupdyti į specialų Atlanto vandenyne plaukiojančią aikštelę.