avarijos

J. Bianchi tėvas: Jules sveiksta lėčiau
2015 m. gegužės 22 d. 19:16
Jau praėjo beveik aštuoni mėnesiai nuo avarijos Japonijos GP metu ir kai Jules Bianchi yra ligoninėje. Lenktynininko tėvas teigia, kad jo sūnus kovoja dėl savo gyvybės, tačiau pripažįsta, jog pradėjo galvoti apie blogiausią scenarijų.
R. Sinkevičius: „An-2“ apžiūra gali trukti 12 parų  (35)
2015 m. gegužės 22 d. 14:37
Nusprendus iš Baltijos jūros dugno ištraukti katastrofą patyrusį orlaivį „An-2“, vien orlaivio apžiūra gali užtrukti 12 parų, sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius .
„SpaceX“ krovininė kapsulė grįžta į Žemę  (3)
2015 m. gegužės 21 d. 22:28
JAV bendrovės „ SpaceX “ nepilotuojama krovininė kapsulė „Dragon“ ketvirtadienį atsiskyrė nuo Tarptautinės kosminės stoties ( TKS ) ir pradėjo savo kelionę į Žemę, kur turėtų nukristi Ramiajame vandenyne prie Kalifornijos krantų, pranešė JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracija ( NASA ).
Pardavinėjo BMW: pirkėjas apdaužė automobilį ir pabėgo  (86)
2015 m. gegužės 21 d. 21:21
Ketvirtadienį, apie 16 val., Klaipėdoje, Taikos ir Baltijos prospektų žiedinės sankryžoje BMW nesuvaldęs jaunuolis galiniais ratais trenkėsi į skiriamosios juostos bortelį taip, kad šie lūžo. Atrodo, paprasta avarija, tačiau paaiškėjo, kad BMW savininkui avarija labai skausminga.
Perėjoje močiutę ir jos anūkę užmušęs autobuso vairuotojas taip ir neišdrįso atsiprašyti  (117)
2015 m. gegužės 21 d. 14:25
Pėsčiųjų perėjoje 70 metų moterį ir jos 8 metukų anūkę mirtinai sužalojęs autobuso vairuotojas Ilja Bialikas prisipažįsta pažeidęs Kelių eismo taisykles (KET), dėl ko įvyko baisi nelaimė. Tačiau atsiprašyti nukentėjusiųjų jis taip ir neišdrįso.
Teisėjai šaukiasi pagalbos: mūsų likimą sprendžia nuodėmingos puotos dalyvė  (66)
2015 m. gegužės 21 d. 11:31
Ar gali teisėjus vertinti ir jų karjeros klausimus spręsti teisėja , kuri kartu su kolegomis nemokamai linksminosi Kaišiadorių verslininko Algimanto Radvilos restorane? Į DELFI kreipęsi teisėjai mano, kad Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos narė, Lietuvos apeliacinio teismo teisėja Dalia Kačinskienė vos tik kilus skandalui turėjo pasitraukti iš šių pareigų.
Automobilių vairuotojai motociklininkus gąsdina atidarinėdami dureles  (31)
2015 m. gegužės 21 d. 10:37
Artėjant vasaros sezonui paaštrėjo „karas kelyje“ tarp motociklininkų ir automobilių vairuotojų. Eismo dalyviai dažnai pamiršta, kad kelyje yra ne vieni, viršija greitį, nepasižiūri į veidrodėlius, dėl ko ir įvyksta avarijos, teigia draudimo bendrovės BTA ekspertai.
Girta, bet skriejo lyg viesulas – pasiūlė pasigailėti kaip J.Radzevičiaus  (134)
2015 m. gegužės 20 d. 22:57
Ar visiškai girta Vilniaus centre pėsčiųjų perėjoje abiturientę partrenkusi ir labai sunkiai sužalojusi, bet iš įvykio vietos pasprukusi vairuotoja gali būti verta atleidimo, kai savo aukos gydymui iki šiol neskyrė nė cento, o atgailos žodžius tarė skaitydama iš advokato surašyto popieriaus lapo?
Kaune perėja ėjusį žmogų vairuotojas pastebėjo per vėlai  (34)
2015 m. gegužės 20 d. 21:28
„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai atsiuntė nuotraukų iš eismo nelaimės, kurios metu pėsčiųjų perėjoje partrenktas vyriškis.
Girto vairuotojo nuotykiai: apsipyko su žmona, nulėkė nuo kelio, o pagalbininką išvadino reketininku  (17)
2015 m. gegužės 20 d. 20:38
Trečiadienį, apie 17 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Rimkuose, nuo kelio į krūmus nuvažiavo automobilis „ Opel Astra “, o aplink avariją patyrusį automobilį vaikšto rusakalbis vyriškis ir šypsosi. „Opel“ vairuotojas pravažiuojančiųjų prašė pagalbos, kad ištrauktų.
Dėl lėktuvo gelbėjimo operacijos pasiaiškinti kviečiamas ir A. Butkevičius  (141)
2015 m. gegužės 20 d. 13:05
Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nuomone, ne tik krašto apsaugos ministras Juozas Olekas , bet ir premjeras Algirdas Butkevičius turi prisiimti atsakomybę dėl, jų vertinimu, katastrofiškai vykdytos lėktuvo gelbėjimo operacijos.
Tragiška avarija, pakeitusi aukšto pareigūno gyvenimą: girtas vairuotojas – nekaltas  (101)
2015 m. gegužės 19 d. 21:46
Kraupi avarija aukštyn kojomis apvertė dviejų šeimų gyvenimus – neblaivus prie vairo sėdęs vairuotojas pripažintas nekaltu, tuo metu dėl keisto šio vairuotojo manevravimo į priešingą eismo juostą išvažiavęs ir savo šeimą bandęs apsaugoti aukštas pareigas užimantis pareigūnas buvo nuteistas.
Avarijoje prie Šniūraičių nukentėjęs karys: jaučiuosi gimęs antrąkart  (24)
2015 m. gegužės 19 d. 19:35
Pirmadienio naktį bendruoju pagalbos centro telefonu gautas pranešimas, kad kelyje Šiauliai-Radviliškis, netoli Šniūraičių, įvyko avarija, kurioje nukentėjo devyni žmonės. Po avarijos ligoninėje atsidūręs vienas iš sužalotų karių sako, kad jaučiasi gimęs antrąkart.
Lėktuvo gelbėjimo operacija: klaidos, kurių nebepataisysi  (295)
2015 m. gegužės 19 d. 14:30
Dvidešimt metų sportiniais orlaiviais skraidantis aviatorius Vidas Kaupelis kalbėdamas apie lėktuvo AN-2 ir jo pilotų dingimą įvardijo klaidas, kurias jau sunku atitaisyti. Anot jo, geriausia, ką galėtume padaryti šioje situacijoje, – pasimokyti iš jų ir niekada taip nebesielgti.
Už dingusio lėktuvo paiešką atsakingoms institucijoms – D. Grybauskaitės kritika  (226)
2015 m. gegužės 19 d. 12:29
Virš Baltijos jūros dingusių pilotų paieškos operacija parodė už žmonių gelbėjimą atsakingų institucijų koordinavimo stoką, antradienį pareiškė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Girtas padarė avariją, o paskui grasino susideginti prie Seimo  (26)
2015 m. gegužės 19 d. 08:53
Gegužės 18-osios vakarą, 21.20 val. Vilniaus policija gavo pranešimą, kad 22 val. Vilniuje, prie Seimo, bandys susideginti žmogus.
Masinės avarijos liudininkas: tokio vaizdo dar nesu matęs  (67)
2015 m. gegužės 18 d. 17:40
Pirmadienį vakare Vilniuje žmonės tapo penkių automobilių avarijos liudininkais. DELFI skaitytojas sakė, kad tokio vaizdo, kai masinė avarija įvyksta prieš pat akis, jam dar neteko matyti.
Rusijoje svarstomos „Proton-M“ avarijos versijos: nuo subyrėjusio guolio iki diversantų  (41)
2015 m. gegužės 18 d. 16:40
Kol specialiai sušaukta komisija aiškinasi, kokios buvo gegužės 16 dieną meksikietiško palydovo į orbitą iškelti nesugebėjusios raketos „ Proton-M “ avarijos priežastys, įvairūs žiniasklaidos kanalai, turintys gerai informuotų šaltinių, skelbia pirmąsias preliminarias eilinės rusiškos kosmoso bėdos priežastis, rašo newsru.com.
Šalia Rasų kapinių per avariją nukentėjo vyras ir 2 metų mergytė  (3)
2015 m. gegužės 18 d. 16:38
Vilniuje pirmadienio popietę medikai ir policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad per avariją nukentėjo vyras ir vos dvejų metukų automobilio keleivė.
Mašinas apdaužęs BMW „nuskynė“ berželį“ ir apsivertė ant stogo  (25)
2015 m. gegužės 18 d. 16:29
Tik prasidėjus gegužės 18-ajai, apie 1 val. Alytuje , Vilties gatvėje, nuo kelio nulėkė neblaivaus alytiškio vairuojamas BMW .
Kaune automobiliai slidinėja kaip žiemą: 2 žmonės ligoninėje  (28)
2015 m. gegužės 18 d. 14:50
Kaune itin judrioje Tunelio gatvėje mergina nesuvaldė automobilio, peršoko skiriamąją juostą ir rėžėsi į du automobilius.
Baudų vairuotojams dviprasmybės: pagal vieną kodeksą – girtas, pagal kitą – blaivus  (56)
2015 m. gegužės 18 d. 10:20
Ne paslaptis, kad žmonės neretai būna nepatenkinti neblaivių vairuotojų sukeliamas skaudžias avarijas tiriančių teisėtvarkos pareigūnų darbu, kaip ir vėliau teismų skiriamomis bausmėmis. Tačiau patys teisėtvarkininkai sako dirbantys pagal tokius teisės aktus, kokie surašyti juodu ant balto, ir esą prieš piktinantis pareigūnų darbu ar sprendimais, reikėtų pasižiūrėti – ar tinkamai parengta teisinė bazė. Deja, ne, sako jie.
Girtas „Seat“ vairuotojas rėžėsi į portugalo karinę pėstininkų kovinę mašiną  (46)
2015 m. gegužės 18 d. 09:35
„Via Balticos“ kelyje sekmadienį girtas vairuotojas nesugebėjo ramiai pravažiuoti pro Portugalijos kario vairuojamą kovinę mašiną, nors ji važiavo tiesiai ir dar kolonoje.
Daugiau nei 30 šalių aplankiusi Silvija: nemanau, kad tai yra daug  (12)
2015 m. gegužės 18 d. 09:01
Aplankyti kuo daugiau šalių – turbūt tokia yra kiekvieno keliauti mėgstančio žmogaus svajonė. Lietuvaitė Silvija šią savo svajonę pildo jau ne pirmus metus. Mergina yra aplankiusi jau daugiau nei 30 valstybių ir sako, kad tai – jai visai nedidelis skaičius.
Rusijai pavyko pakoreguoti TKS orbitą po nesėkmingo pirmojo bandymo  (11)
2015 m. gegužės 18 d. 08:06
Rusijos kosmoso agentūra pirmadienį pranešė sugebėjusi iš naujo paleisti krovininės kapsulės „ Progress “ variklius ir pakoreguoti Tarptautinės kosminės stoties ( TKS ), su kuria ji yra susijungusi, orbitą po nesėkmingo pirmojo bandymo.
Radviliškio r. kariškių sunkvežimį apvertė girtas vairuotojas, į ligoninę išvežti devyni žmonės  (231)
2015 m. gegužės 18 d. 07:50
Pirmadienį apie 4.00 val. naktį Radviliškio rajone susidūrė kariškius vežęs automobilis „ Mercedes Unimog “ ir lengvasis automobilis „ Opel Vectra “. Pirminiais duomenimis, nukentėjo aštuoni kariniu automobiliu važiavę savanoriai. Sužalotas ir avarijos kaltininkas.
D. Medvedevo nurodymas dėl Rusijos raketos avarijos  (28)
2015 m. gegužės 17 d. 10:38
Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas įsakė sukurti specialią komisiją,turėsiančią nustatyti, kas yra kaltas dėl vakarykštės nešančiosios raketos „ Proton-M “ avarijos, pranešė premjero atstovė spaudai Natalija Timakova.
Lenktynės Kačerginėje vainikuotos „Super Lap“ finalu  (2)
2015 m. gegužės 17 d. 10:33
Tradiciškai „Autoplius Fast Lap“ „Wolf Race“ pozicinėse lenktynėse veiksmo būna į valias. Šeštadienio lenktynių diena nebuvo išimtis. Visos keturios viena po kitos vykusios „Wolf Race“ lenktynės buvo įtemptos, konkurencingos ir kartais – netgi negailestingos dalyviams. Po „Wolf Race“ į trasą grįžo „Time Attack“ dalyviai.
Girtas remontininkas naktį sudaužė kliento automobilį ir neteko sąmonės  (80)
2015 m. gegužės 16 d. 14:15
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 3.40 val., Klaipėdoje, S. Daukanto ir Trilapio gatvių sankryžoje įvykus avarijai, prireikė medikų pagalbos, nes avariją sukėlęs vairuotojas neteko sąmonės. Keleivis pabėgo.