Audrius Giržadas

Projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi anksčiau nei buvo planuota  (83)
2014 m. balandžio 15 d. 18:39
LRT televizijos gyvo garso projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi greičiau nei buvo planuota. Šią informaciją naujienų portalui DELFI patvirtino konkurso prodiuseris Modestas Karnaševičius.
Paaiškėjo, kelinta „Eurovizijoje“ pasirodys V. Matačiūnaitė  (141)
2014 m. kovo 24 d. 13:53
Pirmadienį tarptautinio „ Eurovizijos “ dainų konkurso rengėjai paskelbė visų dalyvių pasirodymų eiliškumo sąrašą. Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė antrajame pusfinalyje į sceną žengs 7 numeriu.
Atskleidė, kokio biudžeto reikės sėkmingam V. Matačiūnaitės pasiruošimui į „Euroviziją“  (8)
2014 m. kovo 7 d. 14:54
Penktadienį per pietus viename sostinės prekybos centrų vyko „Eurovizijos“ nugalėtojos Vilijos Matačiūnaitės spaudos konferencija. Joje be pačios atlikėjos dalyvavo Audrius Giržadas, Martynas Tyla ir prekybos centro atstovė Birutė Kalanovaitė.
Atskleidė, kokio biudžeto reikės sėkmingam V. Matačiūnaitės pasiruošimui į „Euroviziją“  (190)
2014 m. kovo 7 d. 12:31
Penktadienį per pietus viename sostinės prekybos centrų vyko „ Eurovizijos “ nugalėtojos Vilijos Matačiūnaitės spaudos konferencija. Joje be pačios atlikėjos dalyvavo Audrius Giržadas, Martynas Tyla ir prekybos centro atstovė Birutė Kalanovaitė.
AGATA ieškomų asmenų sąraše mirga garsių aktorių, atlikėjų ir politikų pavardės  (12)
2014 m. kovo 4 d. 15:31
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA paskalbė asmenų (atlikėjų, aktorių, kino kūrėjų, rašytojų) sąrašą, kurie neatsiima jiems priklausančio atlyginimo. Tarp beveik pusantro tūkstančio ieškomų asmenų mirga ir užsienyje garsių aktorių, ir anapilin iškeliavusių kūrėjų, ir garsių šalies politikų pavardės.
„Eurovizijos“ netikėtumai: ta pati daina – ir Lietuvai, ir Moldovai  (241)
2014 m. vasario 18 d. 12:21
Šiais metais nacionalinė „Eurovizijos“ atranka kaista nuo skandalų. Dar nespėjus nurimti aistroms dėl pašalinto dalyvio Martyno Kavaliausko, konkurso rengėjams galvos skausmą sukėlė dar viena staigmena. Vienas iš konkurso dalyvių Vaidas Baumila internete pasidalino žinia, jog lietuvių simpatijas pelniusi daina „It`s All About a Boy“ buvo renkama ir Moldovoje.
Martynas Kavaliauskas išmestas iš „Eurovizijos“  (19)
2014 m. vasario 10 d. 17:14
Pasitvirtinus įtarimams dėl nesąžiningo telefoninio balsavimo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos metu, konkurso rengėjai nutarė anuliuoti nesąžiningai vienam iš penkių atlikėjų praėjusį šeštadienį skirtus balsus.
„Eurovizijos“ organizatoriai paskelbė išvadas dėl neskaidraus balsavimo: mūsų įtarimai pasitvirtino  (408)
2014 m. vasario 10 d. 17:03
„ Eurovizijos “ nacionalinę atranką palieka mažiausiai balų surinkęs M. Kavaliauskas . Pasitvirtinus įtarimams dėl nesąžiningo telefoninio balsavimo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos metu, konkurso rengėjai nutarė anuliuoti nesąžiningai vienam iš penkių atlikėjų praėjusį šeštadienį skirtus balsus, skelbiama LRT išplatintame pranešime.
„Eurovizijos“ organizatoriai prakalbo apie galimą vieno dalyvio diskvalifikaciją  (525)
2014 m. vasario 9 d. 10:18
Šeštadienio vakarą „ Eurovizijos “ nacionalinę atranką per LRT televiziją stebėję žiūrovai liko nustebinti, neišvydę galutinės rezultatų lentelės, turėjusios atskleisti, kuris dalyvis surinko mažiausiai balų ir dėl to yra priverstas palikti konkursą.
Atnaujinta „Eurovizijos“ atranka: kaip iš tiesų renkamas nugalėtojas  (134)
2014 m. sausio 31 d. 08:37
Šiais metais pasikeitusios nacionalinės „ Eurovizijos “ taisyklės daugelį vis dar glumina savo painia sistema, kai atskirai renkamas atlikėjas ir daina. Įsibėgėjus atrankai daugelis žiūrovų vis dar yra susipainioję, kaip gi bus išrinktas atlikėjas, atstovausiantis Lietuvai Danijoje vyksiančiame tarptautiniame dainų konkurse, ir kokią dainą Europai jis uždainuos.
Gerų žmonių dėka maltiečiai globos daugiau vargstančių Lietuvos senelių  (14)
2014 m. sausio 8 d. 17:08
Kartu su gražiausiomis metų šventėmis baigėsi ir aštuntus metus vykstanti labdaros akcija „Maltiečių sriuba“. Jos metu vargstantiems seneliams buvo paaukota 620 953 Lt. Už šias lėšas Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) savanoriai galės ne tik pamaitinti vargingai gyvenančius senolius, bet ir aprūpinti juos reikalingais medikamentais, bei daugiau skirti taip trūkstamo dėmesio.
„Eurovizijos“ atrankų vedėjai – siurprizas daugeliui  (118)
2013 m. lapkričio 27 d. 11:09
Trečiadienio popietę LRT klube vykusioje „Eurovizijos“ organizatorių spaudos konferencijoje visuomenei buvo pristatytas visas pluoštas konkurso naujienų. Paaiškėjo, ne tik kurie žinomi šalies atlikėjai susigrums dėl teisės atstovauti Lietuvai „ Eurovizijos “ dainų konkurse, bet buvo atskleista dar viena ne mažiau svarbi artėjančio renginio detalė. Jo organizatoriai žiniasklaidai pristatė ir nacionalinių atrankų vedėjus. Jais tapo Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.
Sensacingą „Radži ieško žmonos“ šou kūrę TV prodiuseriai imasi „Eurovizijos“ atrankų  (214)
2013 m. lapkričio 8 d. 12:40
Šiemet nacionalines „Eurovizijos“ atrankas Lietuvoje ketina organizuoti žinomo televizijos prodiuserių dueto – Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus - prodiuserinė bendrovė „TymDrym“. Anksčiau kūrusi realybės šou „Radži ieško žmonos“, „Šlovė ir turtai“. Pastarasis iš LNK televizijos eterio dingo nepasiekęs finalo.
Ala Pugačiova turi antrininkę Lietuvoje  (37)
2013 m. spalio 11 d. 10:51
Žiniasklaidai aptarinėjant karščiausias pastarųjų savaičių Rusijos primadonos Alos Pugačiovos ir jos vyro Maksimo Galkino šeimos pagausėjimo naujienas, šio skandalo atgarsių nepavyko išvengti ir LRT projektui „Šok!“.
Pradedama atranka į 2014-ųjų„Euroviziją“: vėl keičiasi taisyklės  (233)
2013 m. spalio 2 d. 14:29
Jau du dešimtmečius „Eurovizijoje“ dalyvaujanti LRT keičia nacionalinės atrankos taisykles. Šiemet paraiškas dalyvauti atrankoje atskirai gali teikti ir atlikėjai, ir dainų autoriai. Atlikėjai šįkart turi įsipareigoti atlikti nebūtinai tik savo pageidaujamą, bet ir atrankos rengėjų jiems parinktą kūrinį. O paraiškas teikiantys kūrinių autoriai turės sutikti su jų dainai atlikti konkurso rengėjų parinktu atlikėju.
Valdovų rūmuose LRT iškilmingai atvėrė duris į 88-ąjį sezoną  (69)
2013 m. rugpjūčio 27 d. 18:19
Likus keletui dienų iki kalendorinio rudens, Valdovų rūmuose, Vilniuje susirinkusiems garbiems kviestiniams svečiams – valstybės vadovams, garsiems kultūros žmonėms, politikams ir verslininkams, pramogų verslo atstovams - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija pristatė naująjį sezoną, kuriame eterio žvaigždės suspindės ryškiausiomis spalvomis. Tarp jų - ir Jurgita Jurkutė - LRT naujokė, ir minėtos televizijos eterio senbuviai.
Po savaitės užsiveria durys norintiems patekti į LRT šokių projektą „Šok!“  (26)
2013 m. rugpjūčio 23 d. 16:26
Jau visai netrukus startuosiantis naujasis LRT sezonas pristatys didžiausią naujieną – pritrenkiantį šokių projektą „Šok!“ O visai prieš jį bus sustabdytos norinčiųjų dalyvauti naujajame projekte atrankos. Liko visai nedaug! Visų stilių bei visų amžiaus kategorijų šokėjai pretenduoti dalyvauti šokių projekte gali iki rugpjūčio 30 d., pildydami anketą portale www.lrt.lt/sok.
E. Lubys Lietuvos muzikinių vaizdo klipų apdovanojimuose: džiaugiuosi, kad laimėjo ne silikoninės mergaitės  (7)
2013 m. gegužės 29 d. 14:25
Trečiadienį paaiškėjo pirmojo lietuviškų muzikinių vaizdo klipų „KlipVid“ konkurso nugalėtojai. Apdovanojimų šventėje, kuri vyko LRT klube, buvo paskelbta, kurioms grupėms atiteko pagrindiniai prizai, kurių vertė - 10 tūkst. litų.
LRT televizijos sezoną uždarė surengdama tarmių varžytuves  (5)
2013 m. gegužės 23 d. 19:11
Ketvirtadienio vakarą LRT televizijos žvaigždės rinkosi į televizijos sezono uždarymo šventę. Studijos kiemelyje vykusios šventės metu laidų vedėjai, žurnalistai ne tik vaišinosi tradiciniais lietuviškais valgiais, bet ir sudalyvavo tarmių varžytuvėse.
Už A. Pojavį „Eurovizijoje“ balsavę užsienio lietuviai: iš trylikos skambučių užskaityti buvo tik trys  (408)
2013 m. gegužės 21 d. 18:58
DELFI jau rašė apie tai, kaip tarptautinio dainų konkurso „ Eurovizijos “ finale už Lietuvos atstovą Andrių Pojavį balsavę užsienyje gyvenantys lietuviai susidūrė su problema – jiems nepavyko nusiųsti savo balso. Kaip DELFI pasakojo Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje ir Airijoje gyvenantys tautiečiai, jie abejoja, ar jų balsai buvo užskaityti, nes žinutės apie balsavimo patvirtinimą atėjo tik sekančią dieną.
Besibaigiant "eurovizinei" kelionei - staigmena Lietuvos delegacijos vadovui A. Giržadui
2013 m. gegužės 18 d. 13:22
Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas penktadienį mini savo 49-ąjį gimtadienį. A. Giržadui ši diena buvo įtempta, mat Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis penktadienį nuo pietų iki vėlaus vakaro repetavo Malmės arenoje savo pasirodymą finalui, vyksiančiam jau šį šeštadienį.
Besibaigiant "eurovizinei" kelionei - staigmena Lietuvos delegacijos vadovui A. Giržadui  (27)
2013 m. gegužės 17 d. 23:14
Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas penktadienį mini savo 49-ąjį gimtadienį. A. Giržadui ši diena buvo įtempta, mat Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis penktadienį nuo pietų iki vėlaus vakaro repetavo Malmės arenoje savo pasirodymą finalui, vyksiančiam jau šį šeštadienį.
M. Tyla apie A. Pojavio pasirodymą "Eurovizijos" finale: antras numeris nieko gero nežada  (163)
2013 m. gegužės 17 d. 11:59
Na, gal ir norėtųsi būti toliau nuo pradžios, kita vertus, greičiau padarytas darbas – rami galva“, – LRT.lt komentavo Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas paklaustas, kaip vertina faktą, kad Lietuvos atstovas šeštadienio finale pasirodys antras. „Antras numeris nėra pats geriausias“, – A. Giržadui antrina muzikos prodiuseris Martynas Tyla.
Į „Eurovizijos“ finalą patekęs A. Pojavis juo netikėjusiems lietuviams: aš vis tiek visus jus labai myliu  (2110)
2013 m. gegužės 14 d. 21:52
Antradienio vakarą iškilmingai pradėta pirmojo tarptautinio " Eurovizijos " dainų konkurso pusfinalio transliacija iš Malmės arenos. Ant scenos savo šalies garbę čia gynė 16 atlikėjų ir grupių. Dešimt laimingųjų iš jų pateko į finalą. Tarp finalistų šiais metais - ir Lietuva . Finale taip pat išvysime Moldovą, Estiją, Baltarusiją, Airiją, Daniją, Rusiją, Belgiją, Ukrainą ir Nyderlandus.
A. Pojavį po pasirodymo „Eurovizijos“ pusfinalyje pirmoji pasveikino žmona su dukrele  (177)
2013 m. gegužės 14 d. 16:31
Antradienis – svarbiausia diena Lietuvos atstovui tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse Andriui Pojaviui. Šis vakaras galėjo tapti jo „Eurovizijos“ kelionės pabaiga. Tačiau jis buvo sėkmingas ir padovanojo bilietą į didįjį finalą. Būtent to ir tikėjosi pats Andrius , ir jo pritariantieji vokalistai.
„Eurovizijos" atidarymo iškilmių Malmėje akimirkos
2013 m. gegužės 13 d. 16:25
Sekmadienio vakarą Malmės operoje - iškilmės. Čia vyko šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė Europos žvaigždžių žygiavo 70-ies metrų ilgio raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos. Iškilmėse dalyvavo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis, Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" vadovas Audrius Giržadas. "Tai, ką čia teko patirti, sunku nupasakoti žodžiais", - DELFI pražygiavęs kilimu kalbėjo A. Pojavis. 70 metrų raudonuoju kilimu žengė visos 39 delegacijos su savo šalims atstovaujančiais atlikėjais. Kiekvienas iš jų gali tapti šių metų konkurso nugalėtoju ir konkurso laurus išsivežti į savo šalį.
„Eurovizijos" atidarymo iškilmėse Europos žvaigždės demonstravo kičą ir stiliaus pojūtį  (66)
2013 m. gegužės 12 d. 19:32
Sekmadienio vakarą Malmės operoje - iškilmės. Čia vyko šių metų tarptautinio " Eurovizijos " dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė Europos žvaigždžių žygiavo 70-ies metrų ilgio raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos.  Iškilmėse dalyvavo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis , Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" vadovas Audrius Giržadas. "Tai, ką čia teko patirti, sunku nupasakoti žodžiais", - DELFI pražygiavęs kilimu kalbėjo A. Pojavis.
A. Pojaviui - pirmieji išbandymai Malmėje, A. Giržadui - pažintis su "Eurovizijos" vedėja P. Mede  (106)
2013 m. gegužės 7 d. 17:24
Antradienis - pirmoji įtempta diena Lietuvos atstovui tarptautiniame " Eurovizijos " dainų konkurse Andriui Pojaviui ir visai delegacijai. Mat šiandien jau vyko pirmoji repeticija Malmės arenos scenoje, buvo daromas garso patikrinimas studijoje, pasirodymo įrašo peržiūra ir grimo konsultacija.
Sekmadienio popietę A. Pojavis išskrido į „Eurovizijos“ dainų konkursą  (28)
2013 m. gegužės 5 d. 15:02
Sekmadienio popietę Lietuvai "Eurovizijos" dainų konkurse atstovaujantis Andrius Pojavis išvyko į Švediją. Kartu su A. Pojaviu į konkursą išskrido ir visa Lietuvos delegacija, kuriai vadovauja Audrius Giržadas.