Audrius Giržadas

Atvykę austrai filmavo V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinį“ atviruką  (81)
2015 m. kovo 4 d. 11:41
Pasiruošimas „ Eurovizijai “ įgauna pagreitį. Trečiadienio rytą Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė nuo pat ankstyvo ryto plušėjo prieš filmavimo kameras. Specialiai dėl jų atviruko (pristatomojo keliasdešimties sekundžių klipo, kuris rodomas prieš dalyvių pasirodymą) iš Vienos atvyko austrų filmavimo komanda. Tiesa, Lietuvoje buvo nufilmuota tik viena jo dalis, kovo 12 dieną duetas vyks į Austriją filmuotis tęsinyje.
Aiškėja V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinio“ pasirodymo detalės  (188)
2015 m. kovo 3 d. 11:31
Antradienį prieš pietus Vaidas Baumila ir Monika Linkytė dalyvavo spaudos konferencijoje, kurios metu žiniasklaidos atstovams papasakojo, kaip jiems sekasi ruoštis „ Eurovizijos “ dainų konkursui. Nurimus emocijoms po nacionalinės atrankos finalo, Lietuvos atstovai jau žino kur kas daugiau apie jų laukiančius darbus.
Mios gerbėjai pasipiktinę dėl blokuojamų skambučių: keista, kad tokie konkursai vyksta nesąžiningai  (753)
2015 m. vasario 22 d. 15:12
Po šeštadienį įvykusio nacionalinės „ Eurovizijos “ finalo, kurį laimėjo Vaidas Baumila ir Monika Linkytė , Mios gerbėjai pasipiktino, kad tiesioginės transliacijos metu buvo blokuojami jų skambučiai. Apie tai užsiminė ir pati Mia .
V. Baumila ir M. Linkytė: tas bučinys buvo kvailas spontaniškas pabandymas  (172)
2015 m. vasario 21 d. 23:25
Nacionalinę „ Eurovizijos “ atranką laimėjęs duetas Monika Linkytė ir Vaidas Baumila spaudos konferencijoje prisipažino, kad ilgus metus šalies atlikėjai buvo galbūt per daug susireikšminę.
„Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaus M. Linkytės ir V. Baumilos duetas  (3114)
2015 m. vasario 21 d. 20:00
Šeštadienį tiesioginiame LRT eteryje paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, kuris šių metų gegužės mėnesį vyks Austrijos sostinėje Vienoje. Nacionalinės atrankos finale dėl nugalėtojo vardo varžėsi Mia ir į duetą susibūrę Monika Linkytė ir Vaidas Baumila . Būtent šiai porai žiūrovai ir komisija atidavė daugiausiai savo balsų.
„Eurovizinę“ dainą pristačiusi M. Linkytė liko nesuprasta, iškrito T. Juodsnukis  (370)
2015 m. sausio 24 d. 21:00
Šeštadienio vakarą didžiojoje LRT eteryje tęsiasi kova dėl teisės atstovauti Lietuvai „ Eurovizijos “ didžiajame finale Austrijoje. Laidos pradžioje paaiškėjo, kad dėl ligos ir balso problemų atranką paliko Milita Daikerytė . Jos gerbėjai šių metų atrankoje dainininkės daugiau nebeišvys. Susumavus TV žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad iš atrankų tenka pasitraukti Tadui Juodsnukiui. Pirmąją vieta po ketvirtosios laidos gali džiaugtis Mia.
LRT apdovanojo geriausius savo darbuotojus ir projektus  (29)
2015 m. sausio 21 d. 18:34
Kaip ir kasmet po Naujųjų, LRT televizijos darbuotojams buvo teikiami tradiciniai „bitinukai“. Apdovanoti labiausiai nacionaliniam transliuotojui nusipelniusius darbuotojus LRT pradėjo prieš keturiolika metų. Iškilminga ceremonija, į kurią suplūdo ryškiausios kanalo žvaigždės, šiemet surengta Vilniaus Rotušėje .
S. Nainė „Eurovizijai“ pasipuošė pačios kurta suknele  (68)
2015 m. sausio 21 d. 15:02
Antradienio vakarą LRT studijoje buvo filmuojama jau ketvirtoji nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankos laida, kurią vedė Audrius Giržadas ir Simona Nainė . Simona nebijo eksperimentuoti su savo įvaizdžiu ir kartas nuo karto nustebina įvairiais eksperimentais. Pavyzdžiui, pastarajai laidai ji pasipuošė pačios kurta suknele, o ne kokių nors nagingųjų dizainerių kūriniu.
M. Daikerytė buvo priversta pasitraukti iš „Eurovizijos“ atrankų  (86)
2015 m. sausio 20 d. 19:21
Antradienio vakarą LRT didžiojoje studijoje vyko jau ketvirtos nacionalinės „ Eurovizijos “ laidos filmavimas. Dėl galimybės vykti į didįjį dainų konkurso finalą Vienoje liko varžytis 8 atlikėjai: Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Jurgis Bruzga, Tadas Juodsnukis . Dėl netikėtai užklupusios ligos iš atrankų pasitraukė jauniausia dalyvė Milita Daikerytė.
Piktinasi „Eurovizijos“ balsavimo tvarka: balsai perkami jau ne vienerius metus  (204)
2015 m. sausio 19 d. 16:15
Naujienų portalo DELFI redakciją pasiekė kiek pasipiktinusio skaitytojo laiškas. Viename prekybos centrų dirbantis vaikinas papasakojo, kokiais kiekiais „ Eurovizijos “ žiūrovai (o gal dainininkų artimieji?) iš lentynų šluoja SIM korteles. Anot jo, tokia dabartinė balsavimo telefonu sistema yra neefektyvi, nes į konkurso didįjį finalą išvyksta to neverti atlikėjai.
Iš „Eurovizijos“ iškrito „Rolikai“, per plauką konkurse liko N. Šiaudikytė  (271)
2015 m. sausio 10 d. 21:00
Šiais metais dėl teisės atstovauti Lietuvai kovoja Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Reda Striškaitė, Milita Daikerytė , Jurgis Brūzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir „Rollikai“. Viena m dalyviui šįvakar teko palikti konkursą.
Pirmoje „Eurovizijos” laidoje triumfavo T. Juodsnukis, Miai pasisekė prasčiau  (432)
2015 m. sausio 3 d. 20:35
Praėjusių metų gruodžio 18-ą Didžiojoje LRT studijoje nufilmuota pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida TV žiūrovus pasiekė pirmą 2015 metų šeštadienio vakarą. Komisijai ir žiūrovams su lietuviškomis dainomis prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų. Susumavus TV žiūrovų, užsienio ekspertų ir lietuvių komisijos balsus, paaiškėjo, kad pirmoje vietoje atsidūrė Tadas Juodsnukis, paskutinioji - Wilma La.
Į „Eurovizijos” nacionalinę atranką pateiktas rekordinis skaičius autorinių dainų paraiškų  (2)
2014 m. gruodžio 30 d. 15:09
Jau sausio 3 d. – pirmasis „ Eurovizijos “ nacionalinės atrankos koncertas. Šiemet renginio organizatorius nustebino dainų autoriai lietuviai. Nors kartu su autorių paraiškomis į „Eurovizijos” nacionalinę atranką buvo atsiųstos net 168 dainos, vos dešimties iš jų autoriai – lietuviai.
Pelene išvadinta L. Mondeikaitė pravirko scenoje  (22)
2014 m. gruodžio 18 d. 18:19
Nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankoje Louiso Armstrongo dainą „What A Wonderful World“ atlikusi Liepa Mondeikaitė po komisijos komentarų negalėjo sulaikyti ašarų.
„Eurovizijos“ atrankoje nuo Mios nė per žingsnį nesitraukė jos gražuolis sužadėtinis  (140)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:12
Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje filmuojama pirmojo nacionalinės „ Eurovizijos “ dalyvių atranka. Komisijai ir žiūrovams prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų.
Paaiškėjo, kurie 12 atlikėjų dalyvaus 2015 metų „Eurovizijos“ atrankoje  (87)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.
A. Valinsko partnerę „Eurovizijoje“ žiūrovai rinks iš 6 garsių pretendenčių  (65)
2014 m. lapkričio 21 d. 21:18
Kokia bus šių metų „Eurovizijos“ atranka, paaiškėjo Tarptautinės televizijos dieną. Penktadienio vakarą viename sostinės klubų vyko žiniasklaidai ir su „Eurovizija“ siejamoms muzikos asmenybėms skirtas renginys. Nacionalinės atrankos prodiuseriai ir konkurso organizatoriai supažindino su patobulintomis konkurso taisyklėmis, jo eiga, komisijos nariais ir kitomis naujovėmis.
Only Lithuanian citizens to be allowed in national Eurovision selection
2014 m. spalio 31 d. 12:20
Only citizens of Lithuania will be allowed to take part in the national Eurovision selection, the national broadcaster LRT said on Friday.
Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka pažers naujienų ir pokyčių  (14)
2014 m. spalio 31 d. 10:16
Netrukus prasidėsianti nacionalinė „ Eurovizijos “ atranka žada pasikeitimų. „Manome, kad „ Eurovizija “ neturėtų tapti panaši į krepšinį ar futbolą, kur už Lietuvą žaidžia legionieriai. Tai yra šalių dainų konkursas, todėl mūsų šaliai turi atstovauti Lietuvos pilietis “, – apie svarbiausią pokytį kalba LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas .
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Pranešė, kas pakeitė J. Radzevičių  (207)
2014 m. liepos 6 d. 19:16
Sekmadienį žaidimą „ Teleloto “ vietoje Jono Radzevičiaus vedė laidos prodiuseris Audrius Giržadas .
Kuo skiriasi „Eurovizija“ nuo „Dainų dainelės“?  (15)
2014 m. gegužės 22 d. 09:39
Aprimus didžiosioms aistroms dėl šių metų „Eurovizijos“ konkurso Danijoje, metas pasvarstyti: kodėl gi šių metų „Eurovizijoje“ mus ištiko tokia žiauri, bet neišvengiama ir teisinga lemtis? Mano manymu, nesėkmė buvo užkoduota jau pačiame naujajame nacionalinės atrankos modelyje.
Su skutimosi peiliuku „Eurovizijos“ eteryje pasirodęs ir Europai skustis pasiūlęs I. Krupavičius sulaukė kritikos  (1125)
2014 m. gegužės 11 d. 12:39
Šeštadienį tiesioginės „ Eurovizijos “ finalo transliacijos metu Lietuvos atstovas, žurnalistas ir TV vedėjas Ignas Krupavičius paskelbė balsus, kuriuos mūsų šalis skyrė dainų konkurso dalyviams. Norėdamas pašmaikštauti, jog lietuviai barzdotai Austrų atlikėjai Conchitai skyrė 10 balų, žurnalistas eteryje pasirodė su skutimosi peiliuku ir pareiškė, kad laikas skustis.
Po lietaus „Eurovizijos“ gerbėjai ir atlikėjai į areną brenda per purvą ir balas  (18)
2014 m. gegužės 7 d. 20:44
Kaip buvo skelbta anksčiau, populiariausias ir didžiausias dainų konkursas „ Eurovizija “ šiais metais vyksta naujam gyvenimui prikeltoje buvusioje laivų statykloje, pramoniniame Kopenhagos rajone.
Ant raudonojo „Eurovizijos“ kilimo – kičo ir stiliaus kova  (56)
2014 m. gegužės 4 d. 17:08
Sekmadienio vakarą, 18-tą valandą vietos laiku, į Kopenhagos rotušės aikštę pradėjo rinktis „ Eurovizijos “ žvagždės. Prasidėjo oficiali dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė atlikėjų žengė aikštėje nutiestu raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos. Iškilmėse, žinoma, dalyvavo ir Lietuvos atstovai Vilija Matačiūnaitė ir Šarūnas Kirdeikis , Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas .
Projektą „Dvi žvaigždės“ laimėję R. Kirilkinas ir Anžela suvaidino pergalės džiaugsmą iš anksto  (79)
2014 m. gegužės 3 d. 21:00
Šį šeštadienį LRT eteryje įvyko konkurso „Dvi žvaigždės“ finalas. Finišo tiesiąją anksčiau nei planuota pasiekusiame projekte dėl nugalėtojo vardo kovojo šešios poros.
Į „Eurovizijos“ salą besirenkančius konkurso gerbėjus apstulbino Černobylio vaizdai  (74)
2014 m. balandžio 29 d. 14:33
2014-ųjų „ Euroviziją “ rengiantys danai aukščiau bambos (kaip tai darė Rusija 2009-aisiais ar Azerbaidžanas 2012-aisiais) iššokti neketina. Jokių įspūdingų arenų jie nestatė ar dirbtinių salų jūroje nesupylė. Kaip buvo skelbta anksčiau, populiariausias ir didžiausias dainų konkursas šiais metais vyks naujam gyvenimui prikeltoje buvusioje laivų statykloje.
Lietuvos delegacija į „Euroviziją“ išskrido nusiteikusi pakiliai: nuotaikos pačios geriausios  (46)
2014 m. balandžio 28 d. 05:31
Ankstyvą pirmadienio rytą iš Vilniaus oro uosto į Kopenhagą per Frankfurtą išskrido nedidelė Lietuvos „ Eurovizijos “ delegacija: V. Matačiūnaitė, Š, Kirdeikis bei trys pritariančiosios vokalistės: Lina , Eglė ir Algė. Kaip ir kasmet, Lietuvos reikalais dainų konkurse rūpinasi delegacijos vadovas Audrius Giržadas . Kiti delegacijos nariai prie jau Kopenhagoje viešinčių prisijungs kitą savaitę.
Projekte „Dvi žvaigždės“ ir toliau nepralenkiama R. Kirilkino ir Anželos pora  (45)
2014 m. balandžio 26 d. 23:35
Šeštadienį LRT televizijos žiūrovus prikaustė gyvo garso projekto „Dvi žvaigždės“ laida. Jos nugalėtojais tapo projekto lyderiais laikoma Ruslano Kirilkino ir Anželos pora.