Audrius Giržadas

Pelene išvadinta L. Mondeikaitė pravirko scenoje  (22)
2014 m. gruodžio 18 d. 18:19
Nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankoje Louiso Armstrongo dainą „What A Wonderful World“ atlikusi Liepa Mondeikaitė po komisijos komentarų negalėjo sulaikyti ašarų.
„Eurovizijos“ atrankoje nuo Mios nė per žingsnį nesitraukė jos gražuolis sužadėtinis  (137)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:12
Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje filmuojama pirmojo nacionalinės „ Eurovizijos “ dalyvių atranka. Komisijai ir žiūrovams prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų.
Paaiškėjo, kurie 12 atlikėjų dalyvaus 2015 metų „Eurovizijos“ atrankoje  (77)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.
A. Valinsko partnerę „Eurovizijoje“ žiūrovai rinks iš 6 garsių pretendenčių  (65)
2014 m. lapkričio 21 d. 21:18
Kokia bus šių metų „Eurovizijos“ atranka, paaiškėjo Tarptautinės televizijos dieną. Penktadienio vakarą viename sostinės klubų vyko žiniasklaidai ir su „Eurovizija“ siejamoms muzikos asmenybėms skirtas renginys. Nacionalinės atrankos prodiuseriai ir konkurso organizatoriai supažindino su patobulintomis konkurso taisyklėmis, jo eiga, komisijos nariais ir kitomis naujovėmis.
Only Lithuanian citizens to be allowed in national Eurovision selection
2014 m. spalio 31 d. 12:20
Only citizens of Lithuania will be allowed to take part in the national Eurovision selection, the national broadcaster LRT said on Friday.
Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka pažers naujienų ir pokyčių  (14)
2014 m. spalio 31 d. 10:16
Netrukus prasidėsianti nacionalinė „ Eurovizijos “ atranka žada pasikeitimų. „Manome, kad „ Eurovizija “ neturėtų tapti panaši į krepšinį ar futbolą, kur už Lietuvą žaidžia legionieriai. Tai yra šalių dainų konkursas, todėl mūsų šaliai turi atstovauti Lietuvos pilietis “, – apie svarbiausią pokytį kalba LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas .
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Pranešė, kas pakeitė J. Radzevičių  (207)
2014 m. liepos 6 d. 19:16
Sekmadienį žaidimą „ Teleloto “ vietoje Jono Radzevičiaus vedė laidos prodiuseris Audrius Giržadas .
Kuo skiriasi „Eurovizija“ nuo „Dainų dainelės“?  (15)
2014 m. gegužės 22 d. 09:39
Aprimus didžiosioms aistroms dėl šių metų „Eurovizijos“ konkurso Danijoje, metas pasvarstyti: kodėl gi šių metų „Eurovizijoje“ mus ištiko tokia žiauri, bet neišvengiama ir teisinga lemtis? Mano manymu, nesėkmė buvo užkoduota jau pačiame naujajame nacionalinės atrankos modelyje.
Su skutimosi peiliuku „Eurovizijos“ eteryje pasirodęs ir Europai skustis pasiūlęs I. Krupavičius sulaukė kritikos  (1125)
2014 m. gegužės 11 d. 12:39
Šeštadienį tiesioginės „ Eurovizijos “ finalo transliacijos metu Lietuvos atstovas, žurnalistas ir TV vedėjas Ignas Krupavičius paskelbė balsus, kuriuos mūsų šalis skyrė dainų konkurso dalyviams. Norėdamas pašmaikštauti, jog lietuviai barzdotai Austrų atlikėjai Conchitai skyrė 10 balų, žurnalistas eteryje pasirodė su skutimosi peiliuku ir pareiškė, kad laikas skustis.
Po lietaus „Eurovizijos“ gerbėjai ir atlikėjai į areną brenda per purvą ir balas  (18)
2014 m. gegužės 7 d. 20:44
Kaip buvo skelbta anksčiau, populiariausias ir didžiausias dainų konkursas „ Eurovizija “ šiais metais vyksta naujam gyvenimui prikeltoje buvusioje laivų statykloje, pramoniniame Kopenhagos rajone.
Ant raudonojo „Eurovizijos“ kilimo – kičo ir stiliaus kova  (56)
2014 m. gegužės 4 d. 17:08
Sekmadienio vakarą, 18-tą valandą vietos laiku, į Kopenhagos rotušės aikštę pradėjo rinktis „ Eurovizijos “ žvagždės. Prasidėjo oficiali dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė atlikėjų žengė aikštėje nutiestu raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos. Iškilmėse, žinoma, dalyvavo ir Lietuvos atstovai Vilija Matačiūnaitė ir Šarūnas Kirdeikis , Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas .
Projektą „Dvi žvaigždės“ laimėję R. Kirilkinas ir Anžela suvaidino pergalės džiaugsmą iš anksto  (79)
2014 m. gegužės 3 d. 21:00
Šį šeštadienį LRT eteryje įvyko konkurso „Dvi žvaigždės“ finalas. Finišo tiesiąją anksčiau nei planuota pasiekusiame projekte dėl nugalėtojo vardo kovojo šešios poros.
Į „Eurovizijos“ salą besirenkančius konkurso gerbėjus apstulbino Černobylio vaizdai  (74)
2014 m. balandžio 29 d. 14:33
2014-ųjų „ Euroviziją “ rengiantys danai aukščiau bambos (kaip tai darė Rusija 2009-aisiais ar Azerbaidžanas 2012-aisiais) iššokti neketina. Jokių įspūdingų arenų jie nestatė ar dirbtinių salų jūroje nesupylė. Kaip buvo skelbta anksčiau, populiariausias ir didžiausias dainų konkursas šiais metais vyks naujam gyvenimui prikeltoje buvusioje laivų statykloje.
Lietuvos delegacija į „Euroviziją“ išskrido nusiteikusi pakiliai: nuotaikos pačios geriausios  (46)
2014 m. balandžio 28 d. 05:31
Ankstyvą pirmadienio rytą iš Vilniaus oro uosto į Kopenhagą per Frankfurtą išskrido nedidelė Lietuvos „ Eurovizijos “ delegacija: V. Matačiūnaitė, Š, Kirdeikis bei trys pritariančiosios vokalistės: Lina , Eglė ir Algė. Kaip ir kasmet, Lietuvos reikalais dainų konkurse rūpinasi delegacijos vadovas Audrius Giržadas . Kiti delegacijos nariai prie jau Kopenhagoje viešinčių prisijungs kitą savaitę.
Projekte „Dvi žvaigždės“ ir toliau nepralenkiama R. Kirilkino ir Anželos pora  (45)
2014 m. balandžio 26 d. 23:35
Šeštadienį LRT televizijos žiūrovus prikaustė gyvo garso projekto „Dvi žvaigždės“ laida. Jos nugalėtojais tapo projekto lyderiais laikoma Ruslano Kirilkino ir Anželos pora.
Projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi anksčiau nei buvo planuota  (83)
2014 m. balandžio 15 d. 18:39
LRT televizijos gyvo garso projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi greičiau nei buvo planuota. Šią informaciją naujienų portalui DELFI patvirtino konkurso prodiuseris Modestas Karnaševičius.
Paaiškėjo, kelinta „Eurovizijoje“ pasirodys V. Matačiūnaitė  (142)
2014 m. kovo 24 d. 13:53
Pirmadienį tarptautinio „ Eurovizijos “ dainų konkurso rengėjai paskelbė visų dalyvių pasirodymų eiliškumo sąrašą. Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė antrajame pusfinalyje į sceną žengs 7 numeriu.
Atskleidė, kokio biudžeto reikės sėkmingam V. Matačiūnaitės pasiruošimui į „Euroviziją“  (10)
2014 m. kovo 7 d. 14:54
Penktadienį per pietus viename sostinės prekybos centrų vyko „Eurovizijos“ nugalėtojos Vilijos Matačiūnaitės spaudos konferencija. Joje be pačios atlikėjos dalyvavo Audrius Giržadas, Martynas Tyla ir prekybos centro atstovė Birutė Kalanovaitė.
Atskleidė, kokio biudžeto reikės sėkmingam V. Matačiūnaitės pasiruošimui į „Euroviziją“  (190)
2014 m. kovo 7 d. 12:31
Penktadienį per pietus viename sostinės prekybos centrų vyko „ Eurovizijos “ nugalėtojos Vilijos Matačiūnaitės spaudos konferencija. Joje be pačios atlikėjos dalyvavo Audrius Giržadas, Martynas Tyla ir prekybos centro atstovė Birutė Kalanovaitė.
AGATA ieškomų asmenų sąraše mirga garsių aktorių, atlikėjų ir politikų pavardės  (12)
2014 m. kovo 4 d. 15:31
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA paskalbė asmenų (atlikėjų, aktorių, kino kūrėjų, rašytojų) sąrašą, kurie neatsiima jiems priklausančio atlyginimo. Tarp beveik pusantro tūkstančio ieškomų asmenų mirga ir užsienyje garsių aktorių, ir anapilin iškeliavusių kūrėjų, ir garsių šalies politikų pavardės.
„Eurovizijos“ netikėtumai: ta pati daina – ir Lietuvai, ir Moldovai  (241)
2014 m. vasario 18 d. 12:21
Šiais metais nacionalinė „Eurovizijos“ atranka kaista nuo skandalų. Dar nespėjus nurimti aistroms dėl pašalinto dalyvio Martyno Kavaliausko, konkurso rengėjams galvos skausmą sukėlė dar viena staigmena. Vienas iš konkurso dalyvių Vaidas Baumila internete pasidalino žinia, jog lietuvių simpatijas pelniusi daina „It`s All About a Boy“ buvo renkama ir Moldovoje.
Martynas Kavaliauskas išmestas iš „Eurovizijos“  (21)
2014 m. vasario 10 d. 17:14
Pasitvirtinus įtarimams dėl nesąžiningo telefoninio balsavimo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos metu, konkurso rengėjai nutarė anuliuoti nesąžiningai vienam iš penkių atlikėjų praėjusį šeštadienį skirtus balsus.
„Eurovizijos“ organizatoriai paskelbė išvadas dėl neskaidraus balsavimo: mūsų įtarimai pasitvirtino  (408)
2014 m. vasario 10 d. 17:03
„ Eurovizijos “ nacionalinę atranką palieka mažiausiai balų surinkęs M. Kavaliauskas . Pasitvirtinus įtarimams dėl nesąžiningo telefoninio balsavimo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos metu, konkurso rengėjai nutarė anuliuoti nesąžiningai vienam iš penkių atlikėjų praėjusį šeštadienį skirtus balsus, skelbiama LRT išplatintame pranešime.
„Eurovizijos“ organizatoriai prakalbo apie galimą vieno dalyvio diskvalifikaciją  (526)
2014 m. vasario 9 d. 10:18
Šeštadienio vakarą „ Eurovizijos “ nacionalinę atranką per LRT televiziją stebėję žiūrovai liko nustebinti, neišvydę galutinės rezultatų lentelės, turėjusios atskleisti, kuris dalyvis surinko mažiausiai balų ir dėl to yra priverstas palikti konkursą.
Atnaujinta „Eurovizijos“ atranka: kaip iš tiesų renkamas nugalėtojas  (134)
2014 m. sausio 31 d. 08:37
Šiais metais pasikeitusios nacionalinės „ Eurovizijos “ taisyklės daugelį vis dar glumina savo painia sistema, kai atskirai renkamas atlikėjas ir daina. Įsibėgėjus atrankai daugelis žiūrovų vis dar yra susipainioję, kaip gi bus išrinktas atlikėjas, atstovausiantis Lietuvai Danijoje vyksiančiame tarptautiniame dainų konkurse, ir kokią dainą Europai jis uždainuos.
Gerų žmonių dėka maltiečiai globos daugiau vargstančių Lietuvos senelių  (14)
2014 m. sausio 8 d. 17:08
Kartu su gražiausiomis metų šventėmis baigėsi ir aštuntus metus vykstanti labdaros akcija „Maltiečių sriuba“. Jos metu vargstantiems seneliams buvo paaukota 620 953 Lt. Už šias lėšas Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) savanoriai galės ne tik pamaitinti vargingai gyvenančius senolius, bet ir aprūpinti juos reikalingais medikamentais, bei daugiau skirti taip trūkstamo dėmesio.
„Eurovizijos“ atrankų vedėjai – siurprizas daugeliui  (118)
2013 m. lapkričio 27 d. 11:09
Trečiadienio popietę LRT klube vykusioje „Eurovizijos“ organizatorių spaudos konferencijoje visuomenei buvo pristatytas visas pluoštas konkurso naujienų. Paaiškėjo, ne tik kurie žinomi šalies atlikėjai susigrums dėl teisės atstovauti Lietuvai „ Eurovizijos “ dainų konkurse, bet buvo atskleista dar viena ne mažiau svarbi artėjančio renginio detalė. Jo organizatoriai žiniasklaidai pristatė ir nacionalinių atrankų vedėjus. Jais tapo Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.
Sensacingą „Radži ieško žmonos“ šou kūrę TV prodiuseriai imasi „Eurovizijos“ atrankų  (215)
2013 m. lapkričio 8 d. 12:40
Šiemet nacionalines „Eurovizijos“ atrankas Lietuvoje ketina organizuoti žinomo televizijos prodiuserių dueto – Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus - prodiuserinė bendrovė „TymDrym“. Anksčiau kūrusi realybės šou „Radži ieško žmonos“, „Šlovė ir turtai“. Pastarasis iš LNK televizijos eterio dingo nepasiekęs finalo.