Audrius Giržadas

„Eurovizijos“ žiūrovams neįtiko komisijos vertinimai: įžvelgia nesąžiningumą  (119)
2016 m. vasario 1 d. 17:58
Šeštadienio vakarą vyko jau ketvirtoji nacionalinių atrankų į „Euroviziją“ transliacija. Jos metu dėl išlikimo konkurse varžėsi dešimt dalyvių. Vakaro pabaigoje, skirstant balus, lietuviškoji komisija nustebino dviem dalyviams skirdama po vienodą balų skaičių. Tai nepraslydo pro žiūrovų akis. Po laidos socialiniuose tinkluose užvirė diskusija, esą balai paskirstyti neskaidriai. Nacionalinių atrankų prodiuseris Audrius Giržadas DELFI papasakojo, kaip ir kodėl taip įvyko.
Kaip sveikatą stiprina garsūs Lietuvos žmonės: keisčiausi receptai  (45)
2016 m. sausio 26 d. 06:30
Eglių šakų nuoviras, karštas gėrimas su kajeno pipirais ir krūtinės tepliojimas jodu – taip imunitetą stiprina žinomi šalyje žmonės ir savo sveikatos receptais mielai dalijasi su skaitytojais.
Pagaliau atskleistos „eurovizinės“ kortos: paaiškėjo visi dalyviai ir naujos taisyklės  (44)
2015 m. gruodžio 21 d. 16:33
Pirmadienio popietę spaudos konferencijos metu paaiškėjo visi dalyviai, sieksiantys atstovauti Lietuvai kitąmet vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurse.
Kolegų prisiminimai apie G. Dauguvietytę: Galina buvo ypatinga  (22)
2015 m. spalio 8 d. 15:44
Ketvirtadienį Lietuva neteko dar vieno iškilaus žmogaus - Galinos Dauguvietytės. Lietuvos televizijos režisierė, scenaristė, aktorė mirė būdama 88-erių. Moters, kurios juokas skambėdavo garsiau už visų kitų, o išsakytos mintys beveik kaskart tapdavo tautosaka, gedi teatro kolegos, artimi bičiuliai bei draugai.
Mirė Galina Dauguvietytė  (525)
2015 m. spalio 8 d. 15:30
Ketvirtadienį Vilniuje, eidama 89-uosius metus, mirė aktorė, televizijos režisierė, scenaristė Galina Dauguvietytė
Kolegų prisiminimai apie S. Povilaitį: Tavęs jau labai trūksta  (39)
2015 m. spalio 6 d. 10:30
Antradienio rytą Lietuvą sukrėtė žinia: mirė maestro Stasys Povilaitis. Vienas garsiausių mūsų šalies atlikėjų, scenos veteranas pralaimėjo kovą su sunkia liga.
M. Adomėnas: šeimos narių šmeižtas – gėdingos rinkimų kampanijos pradžia?  (79)
2015 m. rugsėjo 11 d. 12:12
Seimo narys Mantas Adomėnas penktadienį spaudos konferencijoje reagavo į vienos televizijos pradėtą rodyti laidos anonsą, kuriame šmeižiama jo šeima.
Kultinės laidos „Kibir tele vibir“ vedėjas laidoje prabilo apie šeimos nelaimę  (19)
2015 m. rugsėjo 8 d. 13:35
Buvusios populiariausios LNK rodytos vaikų laidos „Kibir tele vibir“ vedėjas Kęstutis Stumbrys papasakos apie nelengvą gyvenimą - jo šeimą netikėtai aplankė didelė nelaimė .
Prieš 1000-ąjį „Teleloto“ žaidimą – atvira jo kūrėjų išpažintis  (18)
2015 m. birželio 3 d. 11:38
Trečiadienį jau 1000-osios sulaukusios loterijos „ Teleloto “ rengėjai žurnalistus pakvietė į spaudos pusryčius, kurių metu be užuolankų ir nutylėjimų atsakė į visus rūpimus klausimus.
A. Giržadą Vienoje pagaliau pasiekė gimtadienio dovana  (6)
2015 m. gegužės 19 d. 14:04
Jubiliejinio dainų konkurso atidarymas sekmadienį sutapo su vyriausio nacionalinės „Eurovizijos“ prodiuserio Audriaus Giržado gimtadieniu. Vienoje jis paminėjo ir savo 51-ąjį gimtadienį.
Jubiliejinės „Eurovizijos“ atidarymo vakarą A. Giržadui – maloni staigmena  (32)
2015 m. gegužės 17 d. 17:59
Sekmadienį Austrijos sostinė Viena ruošėsi iškilmingam renginiui – jubiliejiniam, 60-ajam tarptautinio „ Eurovizijos “ dainų konkurso atidarymui.
V. Baumila ir M. Linkytė pakeitė keletą „eurovizinio“ įvaizdžio detalių  (168)
2015 m. gegužės 16 d. 10:49
Šeštadienio rytą Lietuvos atstovams tarptautiniame " Eurovizijos " dainų konkurse Monika Linkytė ir Vaidas Baumila dalyvavo antrojoje repeticijoje Vienos arenoje "Stadthalle". Jau per pirmąją repeticiją, kurios metu pirmą kartą atliko "eurovizinį" kūrinį "This Time ", Vaidas ir Monika bei pritariantieji vokalistai vilkėjo sceninius kostiumus. Antrosios repeticijos metu mūsų šalies atstovai taip pat turėjo vilkėti sceninius drabužius, tačiau šįkart jie scenoje pasirodė patobulinę įvaizdį.
A. Pogrebnojus kirto negailėdamas "eurovizininkų": jums to jautrumo dar prireiks, kai į finalą nepateksit  (220)
2015 m. gegužės 15 d. 13:48
Po to, kai Lietuvos delegacijos tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse galva Audrius Giržadas neigiamai pasisakė apie lietuvius, žeriančius ne visai pagrįstą kritiką apie Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos "eurovizinius" drabužius, A. Pogrebnojaus atsako laukti ilgai neprireikė. Žinomas dizaineris ir vėl praleido progą patylėti.
Atvykę austrai filmavo V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinį“ atviruką  (81)
2015 m. kovo 4 d. 11:41
Pasiruošimas „ Eurovizijai “ įgauna pagreitį. Trečiadienio rytą Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė nuo pat ankstyvo ryto plušėjo prieš filmavimo kameras. Specialiai dėl jų atviruko (pristatomojo keliasdešimties sekundžių klipo, kuris rodomas prieš dalyvių pasirodymą) iš Vienos atvyko austrų filmavimo komanda. Tiesa, Lietuvoje buvo nufilmuota tik viena jo dalis, kovo 12 dieną duetas vyks į Austriją filmuotis tęsinyje.
Aiškėja V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinio“ pasirodymo detalės  (188)
2015 m. kovo 3 d. 11:31
Antradienį prieš pietus Vaidas Baumila ir Monika Linkytė dalyvavo spaudos konferencijoje, kurios metu žiniasklaidos atstovams papasakojo, kaip jiems sekasi ruoštis „ Eurovizijos “ dainų konkursui. Nurimus emocijoms po nacionalinės atrankos finalo, Lietuvos atstovai jau žino kur kas daugiau apie jų laukiančius darbus.
Mios gerbėjai pasipiktinę dėl blokuojamų skambučių: keista, kad tokie konkursai vyksta nesąžiningai  (753)
2015 m. vasario 22 d. 15:12
Po šeštadienį įvykusio nacionalinės „ Eurovizijos “ finalo, kurį laimėjo Vaidas Baumila ir Monika Linkytė , Mios gerbėjai pasipiktino, kad tiesioginės transliacijos metu buvo blokuojami jų skambučiai. Apie tai užsiminė ir pati Mia .
V. Baumila ir M. Linkytė: tas bučinys buvo kvailas spontaniškas pabandymas  (173)
2015 m. vasario 21 d. 23:25
Nacionalinę „ Eurovizijos “ atranką laimėjęs duetas Monika Linkytė ir Vaidas Baumila spaudos konferencijoje prisipažino, kad ilgus metus šalies atlikėjai buvo galbūt per daug susireikšminę.
„Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaus M. Linkytės ir V. Baumilos duetas  (3116)
2015 m. vasario 21 d. 20:00
Šeštadienį tiesioginiame LRT eteryje paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, kuris šių metų gegužės mėnesį vyks Austrijos sostinėje Vienoje. Nacionalinės atrankos finale dėl nugalėtojo vardo varžėsi Mia ir į duetą susibūrę Monika Linkytė ir Vaidas Baumila . Būtent šiai porai žiūrovai ir komisija atidavė daugiausiai savo balsų.
„Eurovizinę“ dainą pristačiusi M. Linkytė liko nesuprasta, iškrito T. Juodsnukis  (370)
2015 m. sausio 24 d. 21:00
Šeštadienio vakarą didžiojoje LRT eteryje tęsiasi kova dėl teisės atstovauti Lietuvai „ Eurovizijos “ didžiajame finale Austrijoje. Laidos pradžioje paaiškėjo, kad dėl ligos ir balso problemų atranką paliko Milita Daikerytė . Jos gerbėjai šių metų atrankoje dainininkės daugiau nebeišvys. Susumavus TV žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad iš atrankų tenka pasitraukti Tadui Juodsnukiui. Pirmąją vieta po ketvirtosios laidos gali džiaugtis Mia.
LRT apdovanojo geriausius savo darbuotojus ir projektus  (29)
2015 m. sausio 21 d. 18:34
Kaip ir kasmet po Naujųjų, LRT televizijos darbuotojams buvo teikiami tradiciniai „bitinukai“. Apdovanoti labiausiai nacionaliniam transliuotojui nusipelniusius darbuotojus LRT pradėjo prieš keturiolika metų. Iškilminga ceremonija, į kurią suplūdo ryškiausios kanalo žvaigždės, šiemet surengta Vilniaus Rotušėje .
S. Nainė „Eurovizijai“ pasipuošė pačios kurta suknele  (68)
2015 m. sausio 21 d. 15:02
Antradienio vakarą LRT studijoje buvo filmuojama jau ketvirtoji nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankos laida, kurią vedė Audrius Giržadas ir Simona Nainė . Simona nebijo eksperimentuoti su savo įvaizdžiu ir kartas nuo karto nustebina įvairiais eksperimentais. Pavyzdžiui, pastarajai laidai ji pasipuošė pačios kurta suknele, o ne kokių nors nagingųjų dizainerių kūriniu.
M. Daikerytė buvo priversta pasitraukti iš „Eurovizijos“ atrankų  (86)
2015 m. sausio 20 d. 19:21
Antradienio vakarą LRT didžiojoje studijoje vyko jau ketvirtos nacionalinės „ Eurovizijos “ laidos filmavimas. Dėl galimybės vykti į didįjį dainų konkurso finalą Vienoje liko varžytis 8 atlikėjai: Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Jurgis Bruzga, Tadas Juodsnukis . Dėl netikėtai užklupusios ligos iš atrankų pasitraukė jauniausia dalyvė Milita Daikerytė.
Piktinasi „Eurovizijos“ balsavimo tvarka: balsai perkami jau ne vienerius metus  (204)
2015 m. sausio 19 d. 16:15
Naujienų portalo DELFI redakciją pasiekė kiek pasipiktinusio skaitytojo laiškas. Viename prekybos centrų dirbantis vaikinas papasakojo, kokiais kiekiais „ Eurovizijos “ žiūrovai (o gal dainininkų artimieji?) iš lentynų šluoja SIM korteles. Anot jo, tokia dabartinė balsavimo telefonu sistema yra neefektyvi, nes į konkurso didįjį finalą išvyksta to neverti atlikėjai.
Iš „Eurovizijos“ iškrito „Rolikai“, per plauką konkurse liko N. Šiaudikytė  (271)
2015 m. sausio 10 d. 21:00
Šiais metais dėl teisės atstovauti Lietuvai kovoja Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Reda Striškaitė, Milita Daikerytė , Jurgis Brūzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir „Rollikai“. Viena m dalyviui šįvakar teko palikti konkursą.
Pirmoje „Eurovizijos” laidoje triumfavo T. Juodsnukis, Miai pasisekė prasčiau  (432)
2015 m. sausio 3 d. 20:35
Praėjusių metų gruodžio 18-ą Didžiojoje LRT studijoje nufilmuota pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida TV žiūrovus pasiekė pirmą 2015 metų šeštadienio vakarą. Komisijai ir žiūrovams su lietuviškomis dainomis prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų. Susumavus TV žiūrovų, užsienio ekspertų ir lietuvių komisijos balsus, paaiškėjo, kad pirmoje vietoje atsidūrė Tadas Juodsnukis, paskutinioji - Wilma La.
Į „Eurovizijos” nacionalinę atranką pateiktas rekordinis skaičius autorinių dainų paraiškų  (2)
2014 m. gruodžio 30 d. 15:09
Jau sausio 3 d. – pirmasis „ Eurovizijos “ nacionalinės atrankos koncertas. Šiemet renginio organizatorius nustebino dainų autoriai lietuviai. Nors kartu su autorių paraiškomis į „Eurovizijos” nacionalinę atranką buvo atsiųstos net 168 dainos, vos dešimties iš jų autoriai – lietuviai.
Pelene išvadinta L. Mondeikaitė pravirko scenoje  (22)
2014 m. gruodžio 18 d. 18:19
Nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankoje Louiso Armstrongo dainą „What A Wonderful World“ atlikusi Liepa Mondeikaitė po komisijos komentarų negalėjo sulaikyti ašarų.
„Eurovizijos“ atrankoje nuo Mios nė per žingsnį nesitraukė jos gražuolis sužadėtinis  (141)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:12
Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje filmuojama pirmojo nacionalinės „ Eurovizijos “ dalyvių atranka. Komisijai ir žiūrovams prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų.
Paaiškėjo, kurie 12 atlikėjų dalyvaus 2015 metų „Eurovizijos“ atrankoje  (88)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.