Amalie Dideriksen

10 straipsnių

Tomas Gaubys, LDSF

Pruškove (Lenkija) vykstančio 2017-2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmojo etapo moterų daugiakovės varžybose (omniume) šeštadienį Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė, treniruojama Antano Jakimavičiaus ir Solveigos Baleišytės, užėmė 10-ą vietą. 19-metė panevėžietė, kuri penkta...

Sekmadienį Belgijoje vykusiose 14-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Ronde van Vlaanderen“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) po finišo sprinto užėmė septintą vietą ir pelnė 40 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo penktos šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World ...

Sekmadienio vakarą Grenchene (Šveicarija) Europos dviračių treko čempionato bronzos medalį iškovojusi Aušrinė Trebaitė teigė, kad tiek prieš pirmenybes, tiek prieš paskutinę daugiakovės rungtį ji medalio nesitikėjo, o apie iškovotą prizinę vietą sužinojo tik po paskutinės rungties finišo.