Alainas Delonas

Apleistoje fermoje rasti rūdiję automobiliai parduoti už milijonus eurų  (30)
2015 m. vasario 10 d. 14:55
Paaiškėjo, kiek verti prieš keletą mėnesių vienoje Prancūzijos fermoje rasti klasikiniai automobiliai. Apleisti ir kelis dešimtmečius rūdiję modeliai buvo parduoti „Artcurial“ aukcione Paryžiuje už 25,15 mln. eurų.
Rastas rūdijantis automobilių lobynas, vertas milijonų eurų  (48)
2014 m. gruodžio 8 d. 11:16
Prancūzijoje aptiktas neįtikėtinas klasikinių automobilių lobynas – mašinos buvo apleistos ir rūdijo pastaruosius 50 metų vienoje fermoje. Dabar šią 60-ies automobilių kolekciją ruošiamasi parduoti aukcione.
Prancūzijos širdžių ėdiko saulėlydis  (69)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 00:00
Prancūzų aktorius Alainas Delonas (78) turi rimtų sveikatos problemų – neseniai jis buvo hospitalizuotas dėl veido nervo problemų. Nors iš pažiūros tai neatrodo labai rimta, žiniasklaidos priemonės taip pat pranešė, kad aktorius turi ir nugaros problemų. Pranešama, kad ir joms išspręsti gali prireikti ir operacijos.
Pasiplaukiojimas po vieną didžiausių Italijos ežerų, kur laiką leidžia ne viena garsenybė  (4)
2014 m. rugpjūčio 9 d. 00:00
Šiaurės Italijoje , Lombardijos regione, esantis Komas – vienas didžiausių Italijos ir giliausių Europos ežerų. Žurnalistė sako, jog nedaug trūko, kad po pasiplaukiojimo juo būtų pradėjusi rašyti eiles.
Į kino ekranus grįžta A. Delonas ir R. Schneider
2014 m. sausio 31 d. 00:00
Kino klasikos filmai iki šiol jaudina ir yra aktualūs ne tik ankstesnių, bet ir šių dienų žiūrovams. Tuo įsitikinti kviečia „Skalvijos“ kino centras, sekmadienius paskyręs metų metus brandintai kino klasikai.
Mirė Prancūzijos kino komedijų legenda  (8)
2013 m. lapkričio 23 d. 15:08
Prancūzijos kino režisierius Georges'as Lautneras, bendradarbiavęs su garsiais aktoriais, tokiais kaip Jeanas Paulis Belmondo, Alainas Delonas ir Lino Ventura, mirė penktadienį po ilgos ligos, pranešė buvęs kaskadininkas Remy Julienne'as, cituodamas artimus jo draugus.
Depardieu sindromas tampa norma  (158)
2013 m. rugpjūčio 18 d. 21:29
Ir simboliška, ir komiška, kad prancūzų kino žvaigždės Gérard’o Depardieu trijų kambarių butas, kuriame jis registruotas, kad baigtų Rusijos pilietybės gavimo procedūrą, yra Mordovijos sostinės Saransko gatvėje, kuri vadinasi Demokratinė (beje, netoli yra ir Bolševikų gatvė). Saranskas – Rusijos federalinės respublikos sostinė, kurioje stalinizmo metais veikė lagerių tinklas, o dabar yra nemažai įkalinimo įstaigų, vienoje jų uždarytos grupės „ Pussy Riot “ narės už akciją „Viešpatie, išvyk V. Putiną“ Maskvos Kristaus Gelbėtojo cerkvėje.
Kanų kino festivalio atidarymą trikdė lietus ir nedraugiška kritika  (7)
2013 m. gegužės 16 d. 09:48
Filmo "Didysis Getsbis" žvaigždė Leonardo DiCaprio trečiadienį atidarė 66-ąjį Kanų kino festivalį, kurio pirmąjį vakarą įvyko šio prieštaringai vertinamo, Bazo Luhrmanno režisuoto 3-D epo europinė premjera.
Žvaigždės pasirodė Kanų festivalio išvakarėse  (1)
2013 m. gegužės 14 d. 20:55
Kanai antradienį išvyniojo raudoną kilimą kino filmų kūrėjui Stevenui Spielbergui, kuris vadovaus šių metų kino festivalio žiuri ir kuris šįvakar, 12 dienų truksiančios kino šventės Rivjeroje išvakarėse, ketina vakarieniauti su kolegomis žiuri nariais.
Žiūrimiausiems „Kino pavasario“ filmams – papildomi seansai  (1)
2013 m. kovo 22 d. 14:36
18-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „ Kino pavasaris “ jau įpusėjo ir išryškėjo pirmieji lankytojų favoritai. Jau pirmosiomis festivalio dienomis dalis filmų susilaukė išskirtinio žiūrovų dėmesio, o bilietai į šių juostų seansus buvo išpirkti akimirksniu. Džiugi žinia visiems, nespėjusiems įsigyti bilietų į šiuos filmus. Festivalis, atsižvelgęs į kino mylėtojų norus, šį savaitgalį dovanoja žiūrovams papildomus populiariausių filmų seansus.
„Kino pavasaris“ - apie moteris: stiprias, išnaudojamas, niekinamas
2013 m. kovo 10 d. 23:00
Artėja laukiamiausia kino mėgėjų šventė – Vilniaus tarptautinis kino festivalis „ Kino pavasaris “. Jūsų dėmesio kovo 14–28 d. labiausiai nusipelniusias juostas apžvelgia festivalio programos sudarytoja kino kritikė Santa Lingevičiūtė.
Kokius filmus „Kino pavasaris“ rekomenduoja pamatyti moterims?
2013 m. kovo 8 d. 10:22
Kovo 14 – 28 dienomis vykstantis 18-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „ Kino pavasaris “ Moters dienos proga pateikia rekomendacijas, kokius filmus privalo pamatyti moterys. Taigi mielosios, savo kalendoriuje pasižymėkite šiuo pavadinimus:
Kino pavasaris 2013: 230 filmų ir didžiųjų ekranų žvaigždės
2013 m. vasario 28 d. 11:16
Pavasaris turbūt nebeįsivaizduojamas be pagrindinio pavasario šauklio - „Kino pavasario“. Šiais metais pilnametystės sulaukęs festivalis žiūrovams, kaip ir kasmet, parengė išskirtinę programą, kurios metu bus parodyta 230 filmų.
„Kino pavasaris“ - 230 filmų, dešimtys garsių svečių ir daug staigmenų žiūrovams
2013 m. vasario 27 d. 10:35
Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ pirmojoje spaudos konferencijoje šiandien pristatė dvi savaites trunkančią, didžiausią kino šventę šalyje. Kovo 14-28 dienomis vyksiantis festivalis žiūrovams parengė net 230 filmų programą, kurioje kino mylėtojai ras žymiausių užsienio kūrėjų naujausius darbus, įspūdingiausius metų debiutus bei įsimintiniausias lietuviško kino naujienas. 18-asis „Kino pavasaris“ išsiskirs stipriu kino industrijos renginiu ir gausa čia atvykstančių garsių aktorių bei režisierių.
Aktoriui A.Delonui atlikta širdies ritmo atstatymo operacija  (55)
2012 m. balandžio 4 d. 17:38
Vienam geriausiai žinomų prancūzų kino veteranų Alainui Delonui trečiadienį Paryžiuje buvo atlikta trumpa širdies ritmo atstatymo operacija, praneša dienraštis "Le Parisien", cituodamas 76-erių metų aktorių.
Alainas Delonas ukrainiečių televizijos vedėjai grybštelėjo už krūties  (18)
2011 m. kovo 1 d. 12:25
Garsiajam moterų širdžių ėdikui Alainui Delonui amžius flirtuoti netrukdo. Tuo galėjo įsitikinti ukrainiečių televizijos vedėja Snežana Jegorova.
Pirmieji garsenybių darbai  (1)
2010 m. rugsėjo 6 d. 00:00
Jennifer Lopez, Bradas Pittas, Uma Thurman ir Beyonce – sunku patikėti, tačiau kažkada jiems stigo pinigų ir jie sutikdavo dirbti bet kokį darbą, kad tik būtų mokamas atlyginimas. Padavėjai, durininkai, valytojai ir netgi karstų poliruotojai – šiandien garsenybės retai prisimena savo buvusias profesijas, vis dėlto vargu ar tokią neįtikėtiną patirtį jiems pavyks pamiršti.
Mirė prancūzų dizaineris T.Lapidus  (12)
2008 m. gruodžio 30 d. 13:55
Prancūzų dizaineris Tedas Lapidus, kurio karjera savo zenitą buvo pasiekusi 7-ajame ir 8-ajame dešimtmečiuose, su "unisex" ir safario stiliumi, pirmadienį Kanų ligoninėje mirė, pranešė jo šeima. Jam buvo 79 metai.
Romy Schneider: paslaptinga fatališkos moters žūtis  (33)
2008 m. gegužės 7 d. 11:47
1982-ųjų gegužės 29 dieną savo namuose rasta mirusi Romy Schneider. Nebematančios jos akys buvo nukreiptos į sūnaus Davido portretą. Iš karto pasklido gandas, kad garsi aktorė, kurią animacijos genijus Waltas Disney‘us vadino gražiausia mergina visame pasaulyje, nusižudė. Tačiau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad Romy mirė plyšus širdžiai.
„Asteriksas olimpinėse žaidynėse“ - jau ir Vilniuje  (10)
2008 m. kovo 3 d. 10:15
Vasario pradžioje Lietuvos kino ekranuose pasirodžiusi fantastinė kino komedija “Asteriksas olimpinėse žaidynėse“ („Astérix aux jeux olympiques “, rež. Frederic Forestier, Thomas Langmann) pagaliau pasirodė ir Vilniuje. Stipruolių galų Asterikso ir Obelikso nuotykių mėgėjams nebereikės važiuoti į kitus miestus, dabar naująją jų istoriją galės išvysti „Skalvijos“ kino centro žiūrovai.
Konkursas: įgarsink filmo „Asteriksas olimpinėse žaidynėse“ frazę!  (25)
2008 m. sausio 9 d. 16:09
Ar kada nors norėjai įgarsinti filmą? Žavėjaisi katinu Garfildu, įgarsintu murkiančio Vytauto Šapranausko? Juokeisi iš „kietuolio“ viščiuko Džo filme „Ant bangos“, kuris cypsėjo Dainiaus Kazlausko balsu? O gal išgirdęs, kaip lietuviškai prakalbo komedijos „Kietakiaušiai“ trijulė, pagalvojai, kad ir tu taip moki?
A.Delonas parduoda savo meno kolekciją  (32)
2007 m. spalio 4 d. 18:00
Prancūzų kino žvaigždė Alainas Delonas parduoda savo meno kolekciją, praneša agentūra AFP. 71 metų aktorius laikraščiui "Le Monde" papasakojo apie savo aistrą paveikslams. Pirmuosius kūrinius jis įsigijo septintajame dešimtmetyje.
Turtuoliai nori turėti savo salą  (50)
2007 m. rugsėjo 8 d. 14:06
Turtingiausi pasaulio žmonės negaili milijonų ir perka negyvenamas salas, kad nors kelis kartus per metus galėtų pasijusti kaip Danielio Defoe romano herojus Robinzonas Kruzas. Pasaulyje priskaičiuojama bemaž keliolika tūkstančių negyvenamų salų. Jau kelis dešimtmečius atokiau nuo pašalinių akių esantys žemės lopinėliai yra pagrindiniai milijonierių ir dėmesio persisotinusių įžymybių taikiniai.
Stop kadras: 2007-05-23 (nuotraukų albumas)  (39)
2007 m. gegužės 24 d. 00:01
Praėjusį trečiadienį prasidėjo jubiliejinis – 60-asis, ir vėl intriguojantis Kanų kino festivalis. Festivalyje lankosi tokios žvaigždės kaip George‘as Clooney ir Bradas Pittas, Martinas Scorsese, Sharon Stone, Bono, žymūs dainininkai, aktoriai bei modeliai.
Prasideda 60-asis Kanų filmų festivalis  (2)
2007 m. gegužės 16 d. 09:59
„Skelbiu pirmąjį žemės ūkio festivalį atidarytą“: tokiu istorijos pamiršto Prancūzijos valdžios atstovo riktu 1946 m. rudenį buvo atidarytas pirmasis kino festivalis Kanuose. Trečiadienį prasideda jubiliejinis – 60-asis, ir vėl intriguojantis.
Naujoje Asterikso dalyje vaidins sporto žvaigždės  (6)
2007 m. sausio 22 d. 13:15
Prancūzijos tenisininkė Amelie Mauresmo pasirodys nuotykių filme "Asteriksas olimpinėse žaidynėse". "Vaidinsiu Amelix, - teigė A. Mauresmo. - Įdomu, kaip man pavyks". Scenos su tenisininke bus filmuojamos Ispanijoje.
Aukščiau - tik žvaigždės  (35)
2005 m. gruodžio 21 d. 13:03
Dauguma moterų siekia karjeros. Vienoms pavyksta įveikti stačią viršukalnę, kitoms, deja, ne. Tačiau net ir padariusios svaiginančią karjerą, vienos moterys šildosi šlovės spinduliuose, o kitos lieka šešėlyje. Kaip palenkti į savo pusę Fortūną ir ar įmanoma prisivilioti sėkmę?
A.Delonas pažymi savo 70-metį  (31)
2005 m. lapkričio 8 d. 12:57
Legendinis prancūzų aktorius Alainas Delonas antradienį pažymi savo 70-metį. Nors, sprendžiant iš daugelio televizijos reportažų ir laikraščių publikacijų, pasaulio kino žvaigždės nuotaika ne visai atitinka šį jubiliejų. Neseniai interviu savaitraščiui "Paris-Match" jis nuoširdžiai prisipažino vis dažniau galvojąs apie savižudybę.
Algis Ramanauskas įsigijo „kietą“ „Citroen“  (118)
2005 m. kovo 17 d. 13:09
Ilgai ieškota. Seniai laukta. Juoda. Spindinti chromo detalėmis. Pailginta. Laužytų, tik žinovams suprantamų ir patrauklių formų. Vardu Mireille Mathieu. Ši mašina stilinga ir bene vienintelė tokia Lietuvoje – limuzino klasės 1982-ųjų „Citroen CX Limusine“. Ir niekas nenustebs išgirdęs, kad ją tik ką įsigijo laidų vedėjas ir kūrėjas Algis Ramanauskas-Greitai, daugeliui žinomas kaip „Citroen“ mėgėjas.