Penki geriausi antidepresantai

 (102)
Šiais laikais daugeliui žmonių prireikia antidepresantų. Pasirodo, yra natūralių maisto produktų ir kitokių ne cheminių būdų pataisyti nuotaikai, rašo DELFI.ee.
© Shutterstock nuotr.

Penki geriausi antidepresantai:

1.Juodasis šokoladas

Puikus antidepresantas – skanus, tiesa, gana kaloringas. Šokolade labai daug teobromino ir feniletilamino, kurie ir yra antidepresantai. Kakavos pupelėse yra ir magnio, kuris stiprina nervų sistemą. Šis skanėstas pataisys nuotaiką. Daugeliui mėgstamas antidepresantas yra būtent šokoladas.

2.Sportas

Ne paslaptis, kad fizinė veikla – puikus antidepresantas. Jūs tik pagalvokite, kaip pataisys nuotaiką sportas, paskanavus šokolado. Na ir nereikės baimintis sustorėti.

3.Kava

Kai kuriems žmonėms geriausias antidepresantas yra kava. Galbūt nuo šio kvapnaus gėrimo ir reikėjo pradėti geriausių antidepresantų sąrašą.

Britų mokslininkai seniai nustatė, kad nuolat geriant kavą beveik nelieka rizikos susirgti depresija.

4.Seksas

O amerikiečių mokslininkai įsitikinę, kad geriausias antidepresantas merginoms – seksas. Šiaip ar taip, seksas pašalina psichologinę įtampą. Jei seniai esate kuo nors arba savimi nepatenkinta, gali būti, kad jums tiesiog trūksta sekso.

5.Bananai

Šiuo saldžiuose vaisiuose yra daug alkaloido harmano, kuris ne tik saugo nuo depresijos, bet ir sukelia euforiją. Gal nuo šiol bananai taps mėgstamiausiu jūsų antidepresantu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Sveikatos naujienos

Lietuva Vokietijos pėdomis pasekti neketina: mums nereikia dar vienos problemos (472)

Vokietijos parlamentas ketvirtadienį, svarstydamas įstatymų projektą, nubalsavo leisti naudoti kanapes ir jų preparatus medicinos tikslais. Šis klausimas jau ilgą laiką kėlė karštas diskusijas šalyje, informuoja leidinys „The Guardian“.

Dėl baisaus kosulio į ligoninę nuvežtas vaikas šiandien – traumuojančios ligos spąstuose (12)

Manoma, kad Jungtinėje Karalystėje GATA2 geno mutaciją turi vos keli žmonės. Aštuonerių metų berniukas tapo pirmuoju šalyje, kuriam diagnozuota ši reta liga. Jis desperatiškai bando surinkti pinigus operacijai, kuri galėtų išgelbėti jo gyvybę, rašo independent.co.uk.

Britų stomatologai žada gydysiantis dantis be plombų (17)

King‘s koledžo Londone specialistai sumanė ir įgyvendino naują dantų gydymo metodą, išvaduosiantį pacientus nuo nemalonių pojūčių. Anot mokslininkų, jų sumanymas leis visiems laikams atsisakyti dantų plombų. Preparatas „Tideglusib“, kuris pirmiausia buvo skiriamas žmonėms, sergantiems Alzheimerio liga, stimuliuoja danties pulpos kamienines ląsteles, tad dantis galiausi atsiaugina pažeistą audinį. Tai leidžia nedidelius danties pažeidimus sugydyti nededant plombų.

Ilgaamžiškumo šaltinis – ypatingo skonio (21)

Naujas tyrimas, skelbiamas leidinyje „PLOS One“, patvirtina 2015 metais Kinijoje atlikto aštraus maisto tyrimo rezultatus, skelbia nytimes.com.

Lietuvos periferijoje – ne visiems patinkantys pokyčiai (107)

Smilgiečiai susirūpino, kad jų miestelį palieka civilizacija. Nuo gruodžio ambulatorijoje šeimos gydytoja dirba trumpiau, odontologo vizitai taip pat tapo retesni. Kodėl nyksta kaimo medicinos įstaigos?