Korėjietiški patiekalai – geriausias pasirinkimas norintiems sulieknėti?

 (30)
Norintiems sulieknėti patartina įtraukti į racioną korėjietiškų patiekalų, pataria australų dietologai. Jų teigimu, kuo dažniau žmogus valgo korėjietiškų patiekalų, tuo labiau mažėja svoris, informuoja „Medical News“.
Lazdelės
© Shutterstock nuotr.

Specialistai padarė tokias išvadas kelias savaites stebėję 60 savanorių grupę, kurių kūno masės indeksas buvo 31,1. Tiek vakarietiška dieta, tiek korėjietiška davė panašius rezultatus (atitinkamai 4,3 proc. ir 4,2 proc.). Bet žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą korėjietiška dieta naudingesnė.

Tiesa, ne visi mėgsta korėjietiškos virtuvės patiekalus. Daugelis savanorių džiaugėsi, kai kasdien nebereikėjo valgyti korėjietiškų patiekalų.

O tolesni tyrimai parodė – reguliariai suvalgant bent po vieną korėjietišką patiekalą 3 – 6,5 mėnesio, svoris akivaizdžiai sumažėjo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Sveikatos naujienos

Liga, kankinusi ir Marilyn Monroe: skausmas, nuo kurio net alpstama (32)

„The Guardian“ atskleidžia slaptus mastus ir neįtikėtiną aplaidumą gydant ligą, nuo kurios visame pasaulyje kenčia 176 mln. moterų, pasmerktų nuolatiniam skausmui, silpnumui ir kartais nevaisingumui.

Kritinis atvejis priimamajame: ėmėsi neregėtų naujovių (34)

Santariškių priimamajame padėjėju dirbantis Tomas Jablonskas DELFI pademonstravo, kaip per kelias sekundes į laboratoriją galima pristatyti skubių tyrimų medžiagą.

Kas svarbiausia prie pusryčių stalo: iš šių žmonių verta pasimokyti (23)

Sakoma, kad pusryčiai – svarbiausias dienos maistas. Kiti teigia, kad tiek pat svarbūs ir kiti dienos patiekalai. Kaip gi yra iš tikrųjų, ir ką reikėtų valgyti pusryčiams, kad visą dieną būtume energingi bei sveiki, atsakymą rasite šiame straipsnyje. Savo rytinės mitybos įpročiais paprašėme pasidalinti sveikuolių bei sportuojančių žmonių, kurie tikrai apgalvojo, ką gi reikia valgyti pusryčiams.

Klaipėdietį pakirto liga, sunkesnė už vėžį: pakenkti galėjo asbesto dulkės (66)

Klaipėdietis Ričardas Kuiteklis jau trylika mėnesių gyvena ne tik su dovanota širdimi, bet ir dovanotais plaučiais. Jis – vienas iš penkių šalies žmonių, kuriems gyvybę išgelbėjo tokia operacija. Naujų organų vyrui prireikė dėl paslaptingos sunkios ligos, vadinamos idiopatine plaučių fibroze.

Santariškėse – ilgai lauktos permainos (65)

Santariškių klinikose – ilgai lauktos permainos ir naujovės, apie kurias pacientai galėjo tik pasvajoti.