Vilniuje atidaryta didžiausia Latvijos mados momentinė parduotuvė

 (1)
Ketvirtadienio vakarą atidaryta Latvijos mados ir dizaino momentinė parduotuvė, kuri vyks iki gegužės 7 d. lietuviško dizaino namuose locals.lt. Ji kaip niekad gausi – čia savo kūrybą pristato 20 pačių stipriausių Latvijos dizaino vardų, tarp kurių Baiba Ladiga, Keta Gutmane, „Amoralle“, „Yayoi“, Dace Bahmann, „Talented“, „One Wolf“ ir kiti.
© Organizatorių nuotr.

Kaimyninės šalies dizainas sudomino ir žinomus vilniečius, Latvijos dizainerių pop-up atidaryme apsilankė Žilvinas Grigaitis, Jolanta Talaikytė, Giedrius Paulauskas, Kristina Kruopenytė, Eduardas Fedotovas, Rūta Mackevičiūtė, Thom Bara, Kristina Lisauskė, Edita Vygelytė, Giedrė Apanavičienė.

Kaip rašoma pranešime, Latvijos mados ir dizaino pop-up (liet. momentinė) parduotuvė įsikūrė Locals.lt – lietuviško dizaino namuose, po savo stogu vienijančiuose geriausius Lietuvos dizainerius ir lietuviškus prekinius ženklus.

Organizatoriai - Latvijos investicijų ir plėtros agentūra bei Locals.lt - džiaugiasi sėkmingu projekto startu ir vilniečiams suteikta neeiline galimybe iš arčiau susipažinti su kaimyninės šalies konceptualiais dizaineriais ir prekių ženklais bei įsigyti jų gaminių.

Jau ne pirmą kartą Lietuvoje viešinti Keta Gutmanė pasidžiaugė, kad nors Latvijos dizainerių bendruomenei trūksta aktyvumo bendraujant ir bendradarbiaujant Latvijoje, tokie renginiai – puiki proga susipažinti tiek su Latvijos kolegų, tiek ir kaimyninių šalių dizainerių kūryba.

Naujausias rūbų kolekcijas, papuošalus, rankines pristatantys dizaineriai specialiai šiam atidarymo vakarui atvyko į Vilnių, tad atidarymo svečiai turėjo neeilinę galimybę pabendrauti ir padiskutuoti su Latvijos dizaineriais, tiek puikiai žinomais, tiek ir naujai atrastais.

Viena ryškiausių Latvijos mados ir dizaino dalyvių Baiba Ladiga, kūrusi mados iliustracijas tokiems mados grandams, kaip „Vogue“ (Kinija), Šanchajaus mados savaitė, „Takashimaya“ universalinė parduotuvė (Kinija), „Pastaiga", „Euroskor" ir kt., o balandžio 26 d. locals.lt skaitys paskaitą „Mados Iliustratoriai, stiliai ir galimybės" ir ves kūrybines dirbtuves „Mados iliustracija - portretas, naudojant skirtingas priemones".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Stiliaus naujienos

„Lietuvos draudimo“ darbuotojų aprangos stilius: penktadieniais sau leidžia daugiau (23)

Kaip jau tapo įprasta, savaitės pabaigoje DELFI Stilius svečiuojasi įvairių bendrovių biuruose, kur darbuotojai mielai pozuoja priešais fotoobjektyvą ir demonstruoja tai, ką mėgsta rengtis. Šį kartą paskutinę savaitės darbo dieną apsilankėme vienoje didžiausių draudimo bendrovių „Lietuvos draudimas“, įsikūrusioje pačiame Vilniaus centre.

Filologijos studentės mokslų baigimo šventėje demonstravo moteriškumą (73)

Penktadienio rytą sostinės Šv. Jonų bažnyčioje Filologijos fakulteto absolventams buvo iškilmingai įteikti aukštojo mokslo baigimo diplomai.

Grožio eksperimentas: palygino pigią ir brangią kosmetiką – rezultatas nustebino (71)

DELFI Stilius tęsia grožio eksperimentus ir šį kartą aiškinosi, ar pigi kosmetika gali pranokti brangią, prabangių prekinių ženklų kosmetiką. Rezultatas išties nustebins.

Šešerių stiliaus ikona savo įvaizdžiais priblokš net visko mačiusius (23)

Ji turi daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų „Instagram“, buvo pristatyta „Vogue“, fotografavosi su reperiu Tyga ir dalyvavo „Chanel“ stiliaus sesijose Tokijuje. Ir jai vos šešeri!

Raseinių gatvės mada: čia taisykles diktuoja jaunimas (40)

Šį kartą DELFI Stilius patraukė vakarų Lietuvos link ir stileivų ieškojo Raseinių mieste. Nors šio miestelio gatvėmis vargiai išvysi kulniuojant daugybę žmonių, tačiau atrasti stilingų praeivių čia tikrai galima.