Lietuvos ponios pražydo tarsi pavasarinės gėlės

 (96)
Nors lauke dar šalta, tačiau pasiilgusios spalvų Lietuvos moterys pražydo tarsi pavasarinės gėlės. Tad nieko nelaukdamos iš savo drabužinių traukia ryškius ir gėlėtus drabužius. Nieko nuostabaus, kad tamsius žiemos apdarus norisi kuo greičiau pakeisti į labiau atkreipiančius dėmesį ar džiuginančius pačią save.
Ryškiais drabužiais pasipuošusios moterys
© DELFI / Modesta Meškė

Vilniaus miesto rotušėje pristatytos Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos prêt-à-porter 2017/2018 m. rudens-žiemos drabužių kolekcijos, kur rinkosi žinomi šalies žmonės ir mados mylėtojai.

Abu dizaineriai stebino naujais modeliais ir netikėtais spalvų deriniais, kurie iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti ir nesuderinami, bet šiuo atveju džiugino visų susirinkusiųjų žvilgsnius.

Taip pat penas akims buvo ir kai kurių ponių, apsilankiusių renginyje, apranga. Gėlių motyvai ir žaismingos spalvos nugulė ant jų suknelių, akivaizdu, kad tokiu būdu damos bandė kompensuoti blogą orą ir trūkstamą šilto pavasario jausmą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Stiliaus naujienos

Dizainerė Julija Janus kviečia į nepatogią diskusiją apie grožį (1)

Dizainerė Julija Janus tęsia nepatogią diskusiją apie tolerancijos ribas madoje ir kasdieniame gyvenime. Šį kartą ji pasitelkė meno kalbą – kartu su stiklo menininke iš Lenkijos Agnieszka Bar gegužės 1-4 dienomis dizainerė kviečia Vilniaus dizaino savaitės lankytojus į jungtinės parodos „Mes“ atidarymą. Tą pačią savaitę parodą pamatys Klaipėdos gyventojai, vėliau ji keliaus į Lenkijos bei Latvijos sostines.

Kaune - lietuviškos mados savaitė

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Išskirtinėje sostinės vietoje Sandra Yushka pristatė naujausią kolekciją

Vokiečių gatvėje įsikūrusioje belgiškoje šokoladinėje „Therobromine chocolatier” susirinko gausus būrys stilingų miesto gyventojų, mados blogerių ir žinomų Lietuvos moterų, kurie gurkšnojodami išskirtinius „Magazin Lt”gėrimus, įvertino naujausias šio sezono mados tendencijas.

Stiliaus šokas logistikos centre: tokios ekstravagancijos išvysti nesitikėjome (28)

Fotoreportažų ciklas „Penktadienio aprangos kodas“ ieško vis įdomesnių vietų ir darboviečių, kur būtų galima nuvykti ir pasižiūrėti, kaip ten žmonės atrodo paskutinę darbo savaitės dieną.

J. Jurkutei-Širvaitei – 32-eji: kaip keitėsi vienos elegantiškiausių moterų stilius? (18)

Aktorės, renginių ir laidų vedėjos Jurgitos Jurkutės-Širvaitės pristatyti nereikia. Vieni ją žino, kaip talentingą teatro aktorę, kiti - kaip laidų vedėją ar grožio konkurso nugalėtoją.