Lietuvos ponios pražydo tarsi pavasarinės gėlės

 (98)
Nors lauke dar šalta, tačiau pasiilgusios spalvų Lietuvos moterys pražydo tarsi pavasarinės gėlės. Tad nieko nelaukdamos iš savo drabužinių traukia ryškius ir gėlėtus drabužius. Nieko nuostabaus, kad tamsius žiemos apdarus norisi kuo greičiau pakeisti į labiau atkreipiančius dėmesį ar džiuginančius pačią save.
Ryškiais drabužiais pasipuošusios moterys
© DELFI / Modesta Meškė

Vilniaus miesto rotušėje pristatytos Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos prêt-à-porter 2017/2018 m. rudens-žiemos drabužių kolekcijos, kur rinkosi žinomi šalies žmonės ir mados mylėtojai.

Abu dizaineriai stebino naujais modeliais ir netikėtais spalvų deriniais, kurie iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti ir nesuderinami, bet šiuo atveju džiugino visų susirinkusiųjų žvilgsnius.

Taip pat penas akims buvo ir kai kurių ponių, apsilankiusių renginyje, apranga. Gėlių motyvai ir žaismingos spalvos nugulė ant jų suknelių, akivaizdu, kad tokiu būdu damos bandė kompensuoti blogą orą ir trūkstamą šilto pavasario jausmą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Stiliaus naujienos

Stiliaus ikona praminta B. Lively kliaunasi ne ekspertais, o savo nuojauta

Jei anksčiau amerikiečių aktorė Blake Lively buvo geriausiai atpažįstama dėl pagrindinio vaidmens seriale „Liežuvautoja“ (angl. „Gossip girl“), tai pastaraisiais metais jos aktoriniai pasiekimai tarytum nuslinko į šešėlį. Aktoriaus Ryano Reynoldo sutuoktinė ir dviejų vaikų mama šiuo metu ryškiausiai žiba dėl savo išlavinto stiliaus pojūčio ir efektingų pasirodymų ant raudono kilimo.

Kėdainietis batų dizaineris padarė savo avalynę prieinamą kiekvienam (24)

Lietuvoje kuriančius ir savo gaminius pristatančius avalynės dizainerius galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Į vienetinio tiražo ir išskirtinio dizaino batus mes vis dar žiūrime atsargiai ir mieliau renkamės pigesnę didmeninių prekės ženklų avalynę.

Mados biblija tituluotame britų „Vogue“ sužibo A. Kuzmickaitės pavardė (4)

„Kai tavo kolekcija yra Vogue… jaučiuosi labai laiminga“, — brūkštelėjusi socialiniame tinke „Facebook“ drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė pasidalino nuoroda į mados biblija vadinamo žurnalo „Vogue“ internetinį puslapį. Prieš porą dienų jis įtraukė lietuvę į sąrašą mados kūrėjų, kurių kolekcijas pristato Podiumo skiltyje, rašoma pranešime spaudai.

Kaip „Cartier“ laikrodis ir J. Kennedy susiję su nutukimo problema? (3)

1960 metų gruodį Johnas Kennedy žurnalui „Sports Illustrated“ parašė straipsnį „Soft American“, kuriame išrinktasis prezidentas ragina savo šalies žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą ir skatina kolegas iš Baltųjų rūmų rodyti amerikiečiams sektiną pavyzdį, skelbia vogue.ru.

S. Mykolaitytė pristato lietuviškas rankines – jos skirtos ne pilkoms pelytėms (21)

Išskirtinės, traukiančios akį, skirtos drąsioms moterims – taip būtų galima apibūdinti rankinių prekinį ženklą „Pakaba“. Prieš metus susikūręs prekinis ženklas jau spėjo užkariauti madai neabejingų širdis. Visos klientės lyg susitarusios tvirtina – Lietuvoje gaminamos rankinės nenusileidžia pasaulinio lygio prekiniams ženklams: išsiskiria ne tik nepriekaištingu dizainu, bet ir kokybe. Tą gali patvirtinti ir modelis Solveiga Mykolaitytė, tapusi šių rankinių modeliu.