E. Rainio ir L. Larionovos kolekcijos nustebino ne vieną

 (9)
Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus miesto rotušę rinkosi žinomi šalies žmonės ir mados mylėtojai. Renginio metu buvo pristatomos net dviejų dizainerių kolekcijos.
© DELFI / Andrius Ufartas

Toks įvykis, kai du, skirtingi dizaineriai susivienija į kūrybinį duetą ir pakviečia svečius išvysti jų naujausias kolekcijas - nesvetimas. Jau nevienerius metus gerai žinomi dizaineriai Egidijus Rainys ir Lilija Larionova tokiu būdu tradiciškai stebina kūrybos gerbėjus.

Šį kartą jie pristatė dar niekur nematytas prêt-à-porter 2017/2018 m. rudens-žiemos drabužių kolekcijas, skirtas išskirtinai moterims. Nekartą savo išskirtinius pristatymus ištikimai rengę netradicinėje vietoje - „Menų spaustuvėje”, šiais metais duetas nusprendė gerbėjus pakviesti į rotušę.

Taipogi Manto Petruškevičiaus – „Flower Couture by Mantas Petruskevicius“ dekoras buvo specialiai sukurtas šiam madų šou. Pačių kolekcijų įvaizdžiais rūpinosi žinoma stilistė Karina Leontjeva.

L. Larionova ir E. Rainys stebino naujais modeliais ir kiek netikėtais kūrybiniais sprendimais. Štai E. Rainys stebino netikėčiausiais spalvų deriniais, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodė visai nesuderinami. Pasak dizainerio, jo kūryboje yra pakankamai spalvų, nors jis ir nevengia tamsių atspalvių. Kai kurie jo kolekcijos modeliai priminė jo paauglystės laikų disco ir aerobikos kostiumus. Pristatymo metu netruko eklektikos ir kontrastingų derinių.

L. Larionova pristatė per trisdešimt kūrinių, kurių patogumą, kokybę ir funkcionalumą, per ne vienerius kūrybos metus, jau spėjo įvertinti stilingos minimalizmo ir laisvės gerbėjos. Kolekciją įkvėpė art nouveau architektūra, gyvavusi 1895-1914 m., todėl drabužiai pasižymėjo abstrakčiomis formomis, turtingais ornamentais: gėlių motyvais, skirtingomis faktūromis ir įvairių spalvų audinių derinimu.

E. Rainio kolekcija:

L. Larionovos kolekcija:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Stiliaus naujienos

Palangos turgaus radiniai: stilingai apsirengti įmanoma, bet kainos privers išpūsti akis (7)

DELFI Stilius tęsia savo stiliaus eksperimentus ir šį kartą madingų drabužių ieškojo Palangos centre esančiame turguje.

Patogi, bet pavojinga mada: kodėl nereikėtų dažnai avėti paplūdimio šlepečių (2)

Daugelis žmonių vasarą renkasi avėti paplūdimio šlepetes, nes į jas lengva įsispirti, be to, jos leidžia pėdai kvėpuoti. Nors ir yra paprastos, bet itin atviros šlepetės gali sužaloti jūsų pėdas, praneša dailymail.co.uk.

Dizainerė D. Vapsvė apie nelengvą kelią: turėjau juodai dirbti, kad užsitarnaučiau savo vardą (18)

„Kartais žmonėms kyla klausimas, kodėl lietuvių kūryba tokia brangi? Bet tą rūbą pagaminti Lietuvoje, o ne Trečiojo pasaulio šalyse, badaujančių vaikų rankomis, kainuoja kur kas brangiau nei daugelis galėtų pagalvoti“, – sako dizainerė Diana Vapsvė, prekinių ženklų „Modi Du“ ir „Diana Vapsvė“ įkūrėja.

Stilingas K. Middleton vizitas Lenkijoje: dėmesį patraukė pristačiusi 4 skirtingus įvaizdžius (33)

Didžiosios Britanijos princas Williamas, jo žmona Kate ir jųdviejų vaikai pirmadienį atskrido į Varšuvos Chopino tarptautinį oro uostą, kur pradėjo nekantriai laukiamą vizitą Lenkijoje, kurio tikslas pabrėžti draugiškus Europos Sąjungą paliekančios Britanijos ryšius su Bendrija.

Suglumino lietuvių dizainerės kurtų ir garsioje parduotuvėje parduodamų sandalų panašumas (69)

Mados pasaulyje sukurti naujų, iki šiol nematytų dizainų yra stebėtinai sunku, tad nenuostabu, jog kartais parduotuvėje pasičiupus prekę aplanko keistas jausmas – kažkur tai jau mačiau. Šįkart DELFI Stilius elektroniniame pašte nugulė skaitytojos Monikos laiškas, kuriame teigiama, kad itališko prekės ženklo sandalai stebėtinai panašūs į lietuvių dizainerės Julios Janus kurtą avalynės modelį.