Blogas oras – ne kliūtis: vilniečių apranga lietingą dieną nustebinofotoreportažas iš Vilniaus gatvių

 (12)
Nors jau atėjo pavasaris, tačiau permainingi mūsų šalies orai dar neleidžia džiaugtis saulėtomis ir šiltomis dienomis. DELFI Stilius nusprendė pasižvalgyti, kaip lietuvaičiai rengiasi lietingomis dienomis.
© DELFI / Orestas Gurevičius

Nors savaitgalį orai mūsų nelepino, o vos išėjus iš namų, turėjome slėptis po skėčiais, visgi sostinės gatvėse sutikome žmonių, kurie ne itin maloniomis sąlygomis rinkosi dėvėti ne tik komfortabilią ir jaukią aprangą.

Nevisi iš jų slėpėsi po skėčiais. Vieni jų galvas dengė šalikais, kiti - žaviomis skrybėlaitėmis, o likusieji nepabūgę lietaus, nusprendė nuo jo nesislėpti.

Kalbant apie praeivių aprangą, džiugina tai, kad atėjus šiltajam metų sezonui, gatvėse padaugėjo ryškesnių spalvų rūbų: nuo geltonų ar raudonų paltukų iki nuotaikingų aksesuarų, pavyzdžiui, lietsargių ar sportinės avalynės.

Žinoma, išlieka ir tų, kurie lietingą dieną nenori išsiskirti iš minios ir mieliau renkasi tamsių spalvų aprangą.

Visgi pasakymas, kad nėra blogo oro, tik bloga apranga, ne veltui egzistuoja. Juk stilingai ir gražiai atrodyti įmanoma ne tik esant puikiam orui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Stiliaus naujienos

A. Vasiljevas iš Prancūzijos į Lietuvą atvežė unikalią parodą: veskite ten savo vaikus įėjimas nemokamas

Antradienį Prancūzų institute pristatyta paroda „Babar visame gražume“, kuri skirta ne tik vaikams, bet ir tiems, kurie domisi mada. Parodą rengia Prancūzų institutas Lietuvoje ir Aleksandro Vasiljevo fondas.

„Pop Ladies“ dainininkė A. Adamovič pasiryžo išvaizdos pokyčiams (6)

„Pop Ladies“ dainininkė Anžela Adamovič atsidavė į stilistės Gerdos Valančiūnaitės rankas ir leido keisti jos plaukų spalvą ir stilių. Stiliaus pokyčiams Anžela pasirinko „Schwartzkopf“ plaukų dažus „Color Expert“ su visiškai nauja „Omegaplex“ technologija, kuri tausoja ir saugo plaukus.

Kolekciją nuotakoms Londone pristačiusi lietuvė: didžiąją dieną išlikite savimi (5)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę.

Dizainerės K. Kruopienytės kolekcijos modeliu tapo automobilis

Nors daugelis lietuvių mieliau renkasi neutralias automobilių spalvas, žinoma mados kūrėja K. Kruopienytė pristatė šį tą maištingo ir unikalaus – drąsių spalvų derinio suknelę iš naujausios kolekcijos dizainerė perkėlė ant automobilio.

Dizainerė Julija Janus kviečia į nepatogią diskusiją apie grožį (3)

Dizainerė Julija Janus tęsia nepatogią diskusiją apie tolerancijos ribas madoje ir kasdieniame gyvenime. Šį kartą ji pasitelkė meno kalbą – kartu su stiklo menininke iš Lenkijos Agnieszka Bar gegužės 1-4 dienomis dizainerė kviečia Vilniaus dizaino savaitės lankytojus į jungtinės parodos „Mes“ atidarymą. Tą pačią savaitę parodą pamatys Klaipėdos gyventojai, vėliau ji keliaus į Lenkijos bei Latvijos sostines.