Vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritė lenkė Agnieszka Radwanska 6:3, 6:2 sutriuškino čekę Kristyną Pliskovą, antroji raketė italė Roberta Vinči 6:3, 6:3 nugalėjo rusę Kseniją Pervak, ketvirtoji pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:3, 6:2 įveikė serbę Vesną Dolonc, o penktoji pagal skirstymą čekė Klara Koukalova 6:4, 6:3 privertė pasiduoti korto šeimininkę Magdą Linettę.

Kituose pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo austrė, bulgarė, dar viena italė, ispanė bei slovakė.

6-Yvonne Meusburger (Austrija) – Magdalena Frech (Lenkija) 6:3, 6:1;

8-Cvetana Pironkova (Bulgarija) – Andrea Hlavačkova (Čekija) 4:6, 7:5, 6:1;

Francesca Schiavone (Italija) – Vera Duševina (Rusija) 6:0, 6:2;

Silvia Soler Espinosa (Ispanija) – Misaki Doi (Japonija) 6:1, 7:5;

Kristina Kucova (Slovakija) – Monica Niculescu (Rumunija) 6:1, 6:1.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu bus įteiktas 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei atiteks 280 WTA reitingo taškų.

WTA varžybose Kolumbijoje užfiksuotos pirmosios staigmenos

Kolumbijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Claro Open Colsanitas“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.

Antradienį turnyre toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato mačai, kuriuose užfiksuotos pirmosios staigmenos – 2010-aisiais gimtinėje triumfavusi kolumbietė Mariana Duque 6:3, 6:3 nugalėjo antrąjį reitingą turėjusią amerikietę Sloanę Stephens, o rumunė Irina Begu 6:3, 6:1 nepaliko vilčių ketvirtajai pagal skirstymą slovakei Annai Karolinai Schmiedlovai.

Kitos dvi antrąją dieną žaidusios pirmojo aštuntuko atstovės iškovojo pergales – penktoji raketė prancūzė Caroline Garcia 6:3, 6:4 įveikė argentinietę Florencią Molinero, o septintoji pagal reitingą praėjusių metų finalininkė argentinietė Paula Ormaechea 7:5, 6:1 nugalėjo austrę Patricią Mayr-Achleitner.

Vienetų varžybų pirmąjį ratą antradienį sėkmingai įveikė bei aštuntfinalio dalyvėmis taip pat tapo Kolumbijos, Gruzijos, Argentinos, Juodkalnijos, Šveicarijos bei Ispanijos tenisininkės.

Yuliana Lizarazo (Kolumbija) – Sachia Vickery (JAV) 7:5, 6:4;

Sofia Šapatava (Gruzija) – Dinah Pfizenmaier (Vokietija) 6:4, 2:6, 6:2;

Maria Irigoyen (Argentina) – Alla Kudryavtseva (Rusija) 6:2, 4:6, 6:3;

Danka Kovinič (Juodkalnija) – Nicole Gibbs (JAV) 4:6, 6:3, 6:0;

Romina Oprandi (Šveicarija) – Tatjana Maria (Vokietija) 7:6 (9:7), 6:1;

Lara Arruabarrena Vecino (Ispanija) – Maria Fernanda Herazo (Kolumbija) 6:1, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.