Po ketverių metų pertraukos antrąsyk žaidęs šio turnyro finale 28-erių metų V. Troickis, kuris ATP reitinge užima 92-ą vietą, šeštadienį lemiamoje dvikovoje vos per 64 minutes 6:2, 6:3 nugalėjo 27-erių metų 66-ą planetos raketę Michailą Kukuškiną iš Kazachstano ir po penkerių metų laimėjo antrą karjeroje ATP serijos turnyrą.

Beje, abu finalininkai į pagrindines vienetų varžybas pateko tik įveikę kvalifikacinių varžybų barjerą.

V. Troickiui be pagrindinio prizo atiteko ir 250 ATP reitingo taškų bei 80 tūkst. dolerių čekis.

Šio turnyro dvejetų varžybose trečią reitingą turėjęs indo Rohano Bopannos ir kanadiečio Danielio Nestoro duetas, finale per beveik pusantros valandos 6:4, 7:6 (7:5) įveikęs antrą turnyro porą olandą Jeaną-Julieną Rojerą bei rumuną Horią Tecau.

Turnyrą Hobarte laimėjo Didžiosios Britanijos atstovė

Australijoje pasibaigusį WTA serijos tarptautinį „Hobart International“ moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, laimėjo 22-jų metų britė Heather Watson.

49-oji planetos raketė iš Didžiosios Britanijos šeštadienį finale per pusantros valandos 6:3, 6:4 nugalėjo amerikietę Madison Brenglę, kuri į pagrindinį turnyrą pateko tik sėkmingai įveikusi kvalifikacinių varžybų barjerą.

Laimėjusiai antrą karjeroje WTA serijos turnyrą H. Watson kartu su pagrindiniu prizu atiteko 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų. Beje, H. Watson lieka vienintelė Didžiosios Britanijos atstovė kuriai nuo 1988 metų pavyko laimėti WTA serijos turnyrus.

Dvejetų varžybas laimėjo olandės Kiki Bertans ir švedės Johannos Larsson duetas, finale 7:5, 6:3 nugalėjęs rusės Vitalijos Djatčenkos ir rumunės Monicos Niculescu porą.