Pergalių seriją vyrų vienetų varžybose pratęsė dešimtojo šių pirmenybių čempiono titulo siekiantis ispanas Rafaelis Nadalis. Tik šeštas pagal skirstymą šiemet Ispanijos tenisininkas ketvirtadienį antrajame rate 6:4, 6:3, 6:1 pranoko tėvynainį Nicolasą Almagro ir „Roland Garros“ kortuose iškovojo jau 37-tą pergalę iš eilės bei 68-tą iš 69-ių galimų.

Trečiai pasaulio raketei škotui Andy Murray prireikė keturių setų, kad įveiktų portugalą Joao Sousą (ATP-46) – 6:2, 4:6, 6:4, 6:1.

Kituose ketvirtadienį jau pasibaigusiuose antrojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales iškovojo du australai, argentinietis, ispanas bei kroatas.

7-David Ferrer (Ispanija) – Daniel Gimeno-Traver (Ispanija) 6:3, 6:2, 6:1;

9-Marin Čilič (Kroatija) – Andrea Arnaboldi (Italija) 7:6 (7:3), 6:1, 6:1;

15-Kevin Anderson (PAR) – Yen-Hsun Lu (Taivanas) 5:7, 6:4, 6:4, 6:4;

Jeremy Chardy (Prancūzija) – 16-John Isner (JAV) 6:4, 4:6, 6:3, 6:3;

17-David Goffin (Belgija) – Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:3, 4:6, 7:5, 6:2;

Borna Čorič (Kroatija) – 18-Tommy Robredo (Ispanija) 7:5, 3:6, 6:2, 4:6, 6:4;

Pablo Andujar (Ispanija) – 22-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) 6:1, 7:6 (7:5), 3:6, 3:6, 6:4;

23-Leonardo Mayer (Argentina) – Jerzy Janowicz (Lenkija) 6:4, 6:4, 6:7 (1:7), 6:1;

Thanasi Kokkinakis (Australija) – 27-Bernard Tomič (Australija) 3:6, 3:6, 6:3, 6:4, 8:6;

29-Nick Kyrgios (Australija) – Kyle Edmund (D. Britanija) australui pergalė įskaityta be kovos;

Simone Bolelli (Italija) – 31-Viktor Troicki (Serbija) 6:2, 6:4, 6:3;

Jack Sock (JAV) – Pablo Carreno Busta (Ispanija) 6:7 (2:7), 7:6 (7:4), 6:1, 7:6 (7:4);

Andrej Kuznecov (Rusija) – Jurgen Melzer (Austrija) 6:1, 5:7, 7:6 (7:0), 7:5.

Antrą pergalę moterų vienetų varžybose iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko nugalėtojos titulą siekianti susigrąžinti pajėgiausia planetos žaidėja amerikietė Serena Williams. 2002 ir 2013 metais šiame turnyre triumfavusi ir šiemet favorite laikoma amerikietė ketvirtadienį antrajame rate 5:7, 6:3, 6:3 įveikė vokietę Anną-Leną Friedsam.

Antradienį pirmoje dienos pusėje moterų varžybose užfiksuota staigmena – vokietė Julia Goerges 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo penktąją raketę Carolinę Wozniackį iš Danijos.

Anksčiau šiame turnyre triumfavusių tenisininkių dvikovoje 2010 metais Paryžiuje triumfavusi italė Francesca Schiavone 6:7 (9:11), 7:5, 10:8 palaužė 2009-ų metų „Roland Garros“ kortuose nugalėjusios rusės Svetlanos Kuznecovos pasipreišinimą.

Kituose jau pasibaigusiuose antrojo rato mačuose pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko dvi rumunės, vokietė, čekė, italė ir amerikietė.

4-Petra Kvitova (Čekija) – Silvia Soler Espinosa (Ispanija) 6:7 (4:7), 6:4, 6:2;

10-Andrea Petkovič (Vokietija) – Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 4:6, 6:4, 6:4;

Cvetana Pironkova (Bulgarija) – Denisa Allertova (Čekija) 6:3, 7:6 (7:2);

Irina Falconi (JAV) – Sesil Karatančiova (Bulgarija) 3:6, 6:1, 6:2.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.