Antrą kartą po savo debiuto 2005 metais turnyre dalyvaujantis ir favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis ketvirtfinalyje be vargo 6:1, 6:1 sutriuškino argentinietį Federico Delbonisą ir pusfinalyje susitiks su kitu Argentinos tenisininku Carlosu Berlocqu, kuris 6:1, 6:3 nugalėjo slovėną Blažą Rolą.

Staigmeną ketvirtfinalyje pateikė 2011-aisiais Argentinos sostinėje triumfavęs ispanas Nicolas Almagro, ketvirtfinalyje 6:3, 6:2 įrodęs savo pranašumą prieš antrą reitingą turėjusį tėvynainį Tommy Robredo, kuris čia nugalėjo 2009-aisiais.

Pusfinalyje N. Almagro susitiks su dar vienos staigmenos autoriumi 2007-ųjų šio turnyro laimėtoju argentiniečiu Juanu Monaco, kuris ketvirtfinalyje 7:6 (7:1), 6:7 (4:7), 6:4 įveikė trečią reitingą turėjusį urugvajietį Pablo Cuevasą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 91 050 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Finale Akapulke žais favoritai

Meksikoje vykstančiame ATP serijos tarptautiniame „Abierto Mexicano Telcel“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1 414 550 JAV dolerių, paaiškėjo vienetų varžybų finalininkai – lemiamoje dvikovoje žais favoritai – japonas Kei Nishikori ir ispanas Davidas Ferreras.

Favoritu laikomas japonas Kei Nishikori pusfinalyje 6:2, 3:6, 6:3 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą praėjusių metų šio turnyro finalininką Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos, o triskart (2010-2012 metais) šiame turnyre triumfavęs antras pagal reitingą ispanas Davidas Ferreras 4:6, 6:0, 6:0 nugalėjo amerikietį Ryaną Harrisoną.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP klasifikacijos taškų bei 343 tūkst. dolerių čekis.

Meksikoje favoritė nežaidė pusfinalio mačo

Meksikoje vykstančiame WTA serijos tarptautiniame „Abierto Mexicano Telcel“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų finale žais trečioji pagal skirstymą prancūzė Caroline Garcia ir penktąjį reitingą turinti šveicarė Timea Bacsinszky.

Penktadienį pusfinalyje Carolinei Garcia be kovos buvo įskaityta pergalė prieš atsisakiusią žaisti bei favorite laikyta rusę Mariją Šarapovą, o Timea Bacsinszky 6:2, 6:4 nugalėjo bulgarę Sesil Karatantčevą.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis ir 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.