R. Berankis Didžiojoje Britanijoje neįveikė paskutinio atrankos barjero

(14)
Didžiojoje Britanijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Aegon Ilkley Trophy“ atrankos varžybų trečiame rate pirmadienį lietuvis Ričardas Berankis 2:6, 3:6 pralaimėjo 29-erių metų australui Matthew Ebdenui (271-oji pasaulio raketė).
Ričardas Berankis
© DELFI / Domantas Pipas

Mačas truko 54 min.

26-erių metų Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge yra 191-as, atliko du neatremiamus padavimus, o jo varžovas - dešimt.

Turnyro prizų fondą sudaro 127 tūkst. eurų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

R. Federeris iškopė į teniso turnyro Halėje ketvirtfinalį

Šveicarijos tenisininkas Roger Federeris iškopė į Teniso profesionalų asociacijos (ATP) serijos turnyro Vokietijos mieste Halėje ketvirtfinalį. Pirma varžybų ir penkta pasaulio raketė antrame rate įveikė 29-erių metų Vokietijos atstovą Michailą Zverevą, kuris planetos reitinge yra 29-as, rezultatu 7:6 (7:4), 6:4.

19-metis italas užtvėrė L. Grigeliui kelią į „Challenger“ turnyro ketvirtfinalį nepateko ir į dvejetų finalą (2)

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Internazionali di tennis dell'Umbria“ vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuvis Laurynas Grigelis 5:7, 3:6 pralaimėjo 19-mečiui italui Liamui Caruanai (767-oji pasaulio raketė).

B. Beckeris pripažintas bankrutavusiu (4)

Buvusi pirma pasaulio teniso raketė 49-erių metų vokietis Borisas Beckeris pripažintas bankrutavusiu. Taip nusprendė Didžiosios Britanijos teismas Londone.

L. Grigelis Italijoje žengė į dvejetų varžybų pusfinalį (2)

Lietuvis Laurynas Grigelis su italu Stefano Travaglia pateko į Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Internazionali di tennis dell'Umbria“ dvejetų varžybų pusfinalį.

„Roland Garros“ čempionei J. Ostapenko Latvija skyrė valstybinę premiją (14)

Latvijos tenisininkei 20-metei Jelenai Ostapenko, kuri nugalėjo Prancūzijos atvirame čempionate, bus skirta valstybinė piniginė premija. Taip nusprendė Latvijos vyriausybė. Tenisininkės premijos dydis – 28 tūkst. 458 eurai.