R. Berankio vieta pasaulio teniso reitinge nepasikeitė

(1)
Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis išliko 120-ojoje vietoje. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 490 taškų.
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix

25-erių metų Laurynas Grigelis (203 tšk.) iš 265-osios vietos pakilo į 251-ąją, o 22-ejų metų Lukas Mugevičius (109 tšk.) iš 404-osios pozicijos šoktelėjo į 400-ąją.

Reitingo lyderiu išliko britas Endis Miurėjus (Andy Murray, 12 005 tšk.). Antrąją vietą užima serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič, 8915 tšk.), o trečiąją - šveicaras Stanas Vavrinka (Stan Wawrinka, 5705 tšk.).

Iš viso klasifikuota 2100 tenisininkų.

ATP reitingas (vieta ankstesniame reitinge):

1. (1) Andy Murray (Didžioji Britanija) - 12 005 tšk.

9. (7) Marin Čilič (Kroatija) - 3420

10. (8) Jo Wilfried-Tsonga (Prancūzija) - 3310...

...120. (120) Ričardas Berankis - 490...

...251. (265) Laurynas Grigelis - 203...

...400. (404) Lukas Mugevičius - 109...

...1330. (1337) Tadas Babelis - 4...

...1460. (1469) Julius Tverijonas - 2...

...1645. (1652) Aleksas Tverijonas - 1...

...1761. (1765) Tadas Tarasevičius - 1...

...1851. (1860) Robertas Vrzesinski - 1...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Kazachstane triumfavęs R. Berankis pasaulio reitinge atliko galingą šuolį

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis iš 243-iosios vietos pakilo į 188-ąją. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 290 taškų.

Reitingo lyderė A. Kerber pirmajame „French Open“ rate krito nuo rusės J. Makarovos kirčių (1)

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) moterų vienetų varžybų pirmajame rate sekmadienį pirmoji pasaulio raketė 29-erių metų vokietė Angelique Kerber 2:6, 2:6 pralaimėjo 28-erių metų rusei Jekaterinai Makarovai (40-oji pasaulio raketė).

Pergalė Kazachstane: R. Berankis įveikė vokietį ir tapo turnyro nugalėtoju (75)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente šeštadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis finale gana užtikrintai 6:3, 6:2 įveikė 25-erių metų vokietį Yannicką Hanfmanną (ATP-220) ir tapo šio turnyro nugalėtoju.

J. Tverijonas Turkijoje iškopė į dvejetų varžybų finalą

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Tennis Organization Cup“ dvejetų varžybų pusfinalyje penktadienį lietuvis Julius Tverijonas su Bolivijos atstovu Hugo Dellienu 6:4, 6:0 nugalėjo ruso Ivano Davydovo ir lenko Maciejaus Smolos duetą.

R. Berankis „French Open“ turnyro pirmame rate žais su italu P. Lorenzi (17)

Paryžiuje vyksiančio 116-o Prancūzijos atviro teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 36 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmame rate lietuvis Ričardas Berankis žais su 34-a pasaulio rakete 35-erių metų italu Paolu Lorenzi.