Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Tenisas

ATP reitinge – trijų lietuvių nuosmukis L. Stančiūtė pakilo

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:58
Pirmadienį paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge Lietuvos rinktinės lyderis 24-erių metų Ričardas Berankis su 605 taškais liko 86-as.

L. Stančiūtė geriausių pasaulio tenisininkių reitinge susigrąžino dar dvi pozicijas (2)

2014 gruodžio mėn. 15 d. 16:10
Lina Stančiūtė
R.Parafinavičiaus nuotr.
Naujoje geriausių pasaulio tenisininkių WTA klasifikacijoje pajėgiausia šalies žaidėja 28-erių metų Lina Stančiūtė su 36 taškais susigrąžino dar dvi pozicijas ir pakilo iš 598-os vietos į 596-ą. Lietuvos tenisininkės įskaitinių taškų suma per savaitę nepakito.

L. Mugevičius su rumunu laimėjo ITF turnyrą Turkijoje (2)

2014 gruodžio mėn. 15 d. 15:16
Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „GD Tennis Men's Futures“ teniso turnyro Turkijoje dvejetų varžybų nugalėtojais tapo 20-metis Lukas Mugevičius poroje su 18-mečiu rumunu Bogdanu Ionutu Apostolu.

Kalėdiniam mišrių dvejetų turnyrui – jau dešimt metų (4)

2014 gruodžio mėn. 15 d. 14:28
Rolandas Jarutis
Organizatorių nuotr.
Savaitgalį Vilniaus SEB arenoje vyko tradicinis „Teniso pasaulio“ organizuojamas Kalėdinis mišriųjų dvejetų teniso turnyras, iš kitų išsiskiriantis dalyvių gausa ir pakilia šventine nuotaika. Šiais metais turnyras vyko jau dešimtą kartą, o jame dalyvavo rekordinis skaičius porų – trijose skirtingo pajėgumo grupėse susirungė net 87 poros.

ATP reitinge L. Mugevičius pakilo, L. Grigelis nukrito (2)

2014 gruodžio mėn. 15 d. 10:54
Pirmadienį paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge, kaip ir galima buvo nuspėti, Lietuvos rinktinės lyderis 24-erių metų Ričardas Berankis su 605 taškais liko 86-as, nes pirmo šimtuko žaidėjai šiuo metu nedalyvauja jokiuose reitinginiuose turnyruose.