Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Tenisas

L. Grigelis be vargo pateko į turnyro Didžiojoje Britanijoje pusfinalį

2014 spalio mėn. 30 d. 15:52
Trečią pergalę ITF serijos „Aegon GB Pro-Series Loughborough“ vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje vienetų varžybose iškovojo ir tarp keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų pateko 23-jų metų Laurynas Grigelis.

Slovakės, vokietės ir ispanės pergalės WTA serijos teniso turnyre Sofijoje

2014 spalio mėn. 30 d. 14:33
Dominika Cibulkova
AP/Scanpix
Bulgarijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis aštuonių dalyvių „Garanti Koza“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 750 tūkst. JAV dolerių. Antrą pergalę keturių žaidėjų „Sredec“ grupėje iškovojo ir vienvalde lydere tapo antra raketė slovakė Dominika Cibulkova, 7:5, 6:4 nugalėjusi pirmą nesėkmę patyrusią penktą pagal reitingą ispanę Carlą Suarez Navarro.

L. Mugevičius – teniso turnyro Turkijoje vienetų ketvirtfinalyje pralaimėjo dvejetų mačą (2)

2014 spalio mėn. 30 d. 13:30
Sėkmingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyre Turkijoje rungtyniauja 773-ią vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis 19-metis Lukas Mugevičius. Vienetų varžybų aštuntfinalyje Lietuvos tenisininkas 6:1, 6:2 sutriuškino 20-metį serbą Marko Tepavačą (ATP-466), užsitikrino 2 ATP reitingo taškus ir 245 JAV dolerių čekį.

Favoritų pergalės teniso turnyre Prancūzijos sostinėje

2014 spalio mėn. 30 d. 12:00
Roger Federeris
AP/Scanpix
Prancūzijos sostinėje vykstančiame ATP serijos „BNP Paribas Masters“ serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,884 mln. eurų, baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas. 2011 metų šio turnyro nugalėtojas ir antras pagal reitingą šveicaras Roger Federeris 7:6 (7:5), 6:7 (5:7), 6:4 nugalėjo korto šeimininką Jeremy Chardy.

Antra L. Grigelio pergalė teniso turnyre Didžiojoje Britanijoje (6)

2014 spalio mėn. 29 d. 21:44
Antrą pergalę ITF serijos „Aegon GB Pro-Series Loughborough“ vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje vienetų varžybose iškovojo 23-ejų metų Laurynas Grigelis. 271-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir turnyro favoritu laikomas Lietuvos tenisininkas trečiadienį aštuntfinalyje dviejuose setuose - 6:3, 6:2 - nugalėjo 23-ejų australą Danielį Ferrettį (ATP-2017), užsitikrino 3 ATP reitingo taškus ir 438 JAV dolerių čekį.