Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

R.Parafinavičiaus nuotr.
Aštuoniolikmečių Agnės Čepelytės ir Justinos Mikulskytės pora pateko į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro „Tennis Organisation Cup“ Turkijoje dvejetų varžybų pusfinalį.

G. Monfilsas ir J. Sousa pateko į teniso turnyro Prancūzijoje pusfinalį

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 09:31
ATP serijos vyrų „Moselle Open“ teniso turnyre Prancūzijoje, kurio prizų fondą sudaro 410,2 tūkst. eurų, penktadienį baigėsi vienetų varžybų ketvirtfinalio etapas.

J.-W. Tsonga iškrito iš ATP-250 serijos turnyro Prancūzijoje (4)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 22:19
ATP-250 serijos vyrų „Moselle Open“ teniso turnyre Mece, Prancūzijoje, kurio prizų fondą sudaro 410,2 tūkst. eurų, penktadienį prasidėjo vienetų varžybų ketvirtfinalio etapas.

L. Grigelis: tai jau penktas Deviso taurės mačas iš eilės išvykoje (5)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 15:02
Laurynas Grigelis
Organizatorių nuotr.
Kitų metų kovo mėnesį Lietuvos vyrų teniso rinktinės nariams ir vėl teks kautis varžovų teritorijoje. Ne kartą prasitarę apie norą po dvejų metų pertraukos Deviso taurės (Davis Cup) mačą žaisti savo žiūrovų akivaizdoje, lietuviai šį kartą bus priversti keliauti į kaimyninę Lenkiją. Būtent su šios šalies komanda kitų metų kovo 6 - 8 dienomis Rimvydo Mugevičiaus kariauna susirems 2015 metų Deviso taurės Europos - Afrikos zonos pirmos grupės pirmo rato susitikime.

Tęsiasi vyrų ir moterų teniso turnyrai Prancūzijoje, Pietų Korėjoje ir Kinijoje

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 12:00
ATP serijos vyrų „Moselle Open“ teniso turnyre Prancūzijoje, kurio prizų fondą sudaro 410,2 tūkst. eurų, baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas. Antra turnyro raketė korto šeimininkas Gaelis Monfilsas 7:6, 6:1 nugalėjo lenką Michalą Przysiezny, trečias pagal reitingą vokietis Philippas Kohlschreiberis 6:3, 7:5 įveikė italą Paolo Lorenzį.