Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.
Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

A. Murray sunervino vardinis kvietimas dopingu susitepusiai M. Šarapovai (13)

Pirmosios planetos raketės Andy Murray nuomone vardiniai kvietimai į teniso turnyrus neturėtų pasiekti po dopingo diskvalifikacijos grįžtančių sportininkų. Britui nepatiko, kad rusė Marija Šarapova po 15 mėnesių suspendavimo ant savo stalo jau turi vardinius kvietimus į varžybas Štutgarte, Madride ir Romoje.

N. Djokovičius ir R. Nadalis pergalėmis pradėjo turnyrą Meksikoje

Meksikos mieste Akapulke vyksta Teniso profesionalų asociacijos (ATP) serijos vyrų turnyras „Abierto Mexicano Telcel“. Antra pasaulio raketė ir pirmu turnyre skirstytas 29-erių metų serbas Novakas Djokovičius pirmame rate įveikė 62-ą vietą planetos reitinge užimantį 27-erių metų slovaką Martiną Kližaną po dviejų setų kovos 6:3, 7:6 (7:4).

L. Grigelis Italijoje iškopė į vienetų varžybų aštuntfinalį

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „Trentino“ vienetų varžybas sėkmingai pradėjo Laurynas Grigelis.

Trečia pasaulio raketė S. Wawrinka pralaimėjo teniso turnyro Dubajuje pirmame rate

Trečia pasaulio raketė šveicaras Stanislasas Wawrinka pralaimėjo Teniso profesionalų asociacijos (ATP) vyrų teniso turnyro Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) pirmame rate. S. Wawrinka nusileido 77-ą reitingo vietoje esančiam bosniui Damirui Džumhurui 6:7, 3:6.

Lietuvos neįgaliųjų vyrų teniso komanda triumfavo turnyre Estijoje

Taline (Estija) vyko neįgaliųjų teniso turnyro „Baltic Cup 2017“ pirmas turas. Turnyre dalyvavo trijų Baltijos šalių vyrų ir moterų komandos. Šis turnyras pasižymi tuo, kad kiekvienas jo turas vyksta vis kitoje Baltijos šalyje.