Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Tenisas

Teniso turnyrą Ispanijoje pergalėmis pradėjo ispanas, taivanietis ir slovakas amerikietis pergale pradėjo turnyrą Šveicarijoje

2014 spalio mėn. 20 d. 18:30
ATP serijos „Valencia Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 1,496 mln. eurų, pagrindines vienetų varžybas pirmadienį pradėjo korto šeimininkas bei taivanietis. Ispanas Pablo Carreno šešioliktfinalyje 63, 3:1 sutriuškino mačo dėl traumos nebaigusį tautietį Marcelą Granollersą, o Lu Yen-Hsunas iš tolesnės kovos eliminavo korto šeimininką Guillermo Garcią-Lopezą - 6:2, 6:3.

L. Stančiūtė ir A. Paražinskaitė WTA reitinge toliau žengia koja kojon

2014 spalio mėn. 20 d. 16:10
Lina Stančiūtė
R.Parafinavičiaus nuotr.
Naujame geriausių pasaulio tenisininkių WTA reitinge Lietuvos teniso lyderė 28-erių metų Lina Stančiūtė per savaitę susigrąžino tris pozicijas ir su 31 įskaitiniu tašku 656-os vietos pakilo į 653-ią.

R. Berankis jau beldžiasi į pirmo ATP reitingo 100-tuko duris už lietuvį daugiau pakilo tik B. Tomičius (24)

2014 spalio mėn. 20 d. 10:11
Pirmadienį paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge 49 taškais savo taupyklę papildęs Lietuvos rinktinės lyderis 24-erių metų Ričardas Berankis pakilo net per 13 pozicijų.

T. Berdychas antrą kartą laimėjo teniso turnyrą Stokholme

2014 spalio mėn. 20 d. 00:21
Švedijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos „If Stockholm Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybas antrą kartą per savo karjerą laimėjo favoritu laikytas 29-erių metų čekas Tomašas Berdychas.

A. Murray laimėjo teniso turnyrą Vienoje turnyre Maskvoje triumfavo kroatas M. Čiličus

2014 spalio mėn. 19 d. 20:59
Andy Murray
AP/Scanpix
Austrijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos „Erste Bank Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo antroji raketė 27-erių škotas Andy'is Murray, sekmadienį per 2 valandas ir 41 minutę trijuose setuose – 5:7, 6:2, 7:5 – finale privertęs pasiduoti favoritu laikytą 32-ejų metų ispaną Davidą Ferrerą.