Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.
Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Tenisas

Turnyre Taivane triumfavo V. Williams

Taivane pasibaigusio WTA serijos debiutinio „Taiwan Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo 35-erių metų favorite laikyta amerikietė Venus Williams, sekmadienį finale 6:4, 6:2 nugalėjusi antrąją raketę 24-erių metų japonę Misaki Doi.

R. Berankį nugalėjęs T. Fritzas: pradžioje jis vertė mane žaisti siaubingai (13)

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 25-erių metų Ričardas Berankis ATP „World Tour 250“ serijos tarptautinio „Memphis Open“ turnyro pusfinalyje neatsilaikė prieš jaunesnį varžovą 18-metį Taylorą Fritzą.

Sensacija Buenos Airėse: R. Nadalis krito pusfinalyje (1)

Argentinos sostinėje besibaigiančio ATP serijos „Argentina Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 250 ATP klasifikacijos taškų bei 93 120 JAV dolerių čekio kovos penktoji raketė austras Dominicas Thiemas bei ispanas Nicolas Almagro.

Pusfinalio mūšis Memfyje: R. Berankis neatsilaikė prieš jaunesnį varžovą (247)

Favoritės iškopė į Sankt Peterburgo turnyro finalą (1)

Rusijoje vykstančiame WTA serijos „St. Petersburg Ladies Trophy 2016“ moterų teniso turnyre dėl pagrindinio prizo, 470 WTA klasifikacijos taškų bei 128 450 JAV dolerių čekio kovos favorite laikoma šveicarė Belinda Benčič ir antroji raketė italė Roberta Vinči.