Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Tenisas

L. Grigelis pusantros valandos įnirtingai priešinosi 133-ajai planetos raketei (1)

2015 sausio mėn. 31 d. 16:22
L. Grigelis
Organizatorių nuotr.
Nesėkmę ATP serijos „Open de France“ teniso turnyro Prancūzijoje kvalifikacijoje patyrė 23-jų metų Laurynas Grigelis.

„Australian Open“ čempionate šeštą kartą triumfavo S. Williams vyrų dvejetų varžybas pirmą kartą laimėjo italai (12)

2015 sausio mėn. 31 d. 12:38
Serena Williams
AP/Scanpix
Melburne vykstančio pirmojo šiais metais Didžiojo kirčio serijos turnyro - atvirųjų Australijos teniso pirmenybių, kurių prizų fondą sudaro 40 mln. Australijos dolerių - moterų vienetų varžybas laimėjo 33-jų metų amerikietė Serena Williams.

L. Mugevičius baigė savo pasirodymą teniso turnyre Tunise

2015 sausio mėn. 30 d. 17:55
Lukas Mugevičius
Tunise vykstančiame ITF „Futures“ serijos „Sportevasion ITF Future Winter Tour“ vyrų teniso turnyre penktadienį savo pasirodymą baigė trečia Lietuvos raketė 20-metis Lukas Mugevičius (ATP-670). Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje lietuvio ir liuksemburgiečio Ugo Nastasi duetas 3:6, 1:6 nepajėgė rimčiau pasipriešinti japonams Takashi Saito ir Yusuke Watanuki.

L. Grigelis apmaudžiai nepateko į ITF turnyro Prancūzijoje pusfinalį (4)

2015 sausio mėn. 30 d. 14:55
Laurynas Grigelis
Prancūzijoje vykstančiame ITF „Futures“ serijos „Future BNP Paribas Ligue des Yvelines de Tennis“ vyrų teniso turnyre apmaudžiai savo pasirodymą baigė antroji Lietuvos raketė 23-ejų metų Laurynas Grigelis (ATP-346).

Atkeršijo: N. Djokovičius palaužė S. Wawrinką ir žais „Australian Open“ finale nesuprato, kad laimėjo setą (9)

2015 sausio mėn. 30 d. 14:14
Melburne vykstančiame pirmame šiemet „Grand Slam“ turnyre „Australian Open“, kurio bendrą prizų fondą sudaro 40 mln. Australijos dolerių, penktadienį paaiškėjo ir antrasis vyrų varžybų finalo dalyvis.