Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.
Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Tenisas

Moterims pavyko baigti Prancūzijos teniso pirmenybių pirmą ratą vyrai nebaigė vieno mačo

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirame Prancūzijos teniso čempionate, kurio prizų fondą sudaro 32 mln. eurų, antradienio vakarą moterims pavyko baigti vienetų varžybų pirmą ratą.

Čempionės titulą ginanti amerikietė – atvirojo Prancūzijos teniso čempionato antrajame rate

Prancūzijos sostinėje tęsiasi antrasis šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras – atvirosios Prancūzijos pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 32 mln. eurų.

Latvis E. Gulbis Prancūzijoje įtikinamai įveikė E. Seppi (5)

Geriausias Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis pirmajame atvirojo Prancūzijos teniso čempionato rate įtikinamai nugalėjo aukštesnę vietą pasauliniame reitinge užimantį italą Andreasą Seppi.

L. Grigelis iškopė į Italijoje vykstančio turnyro aštuntfinalį

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro „F12 Futures“ vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji turnyro raketė 24-erių metų Laurynas Grigelis (ATP–358) antradienį per 1 valandą ir 28 minutes dvejuose setuose – 6:2, 6:4 – nugalėjo bendraamžį juodkalnietį Ljubomirą Čelebičių (ATP-617).

„Roland Garros“ starte prancūzų veteranas R. Berankiui nepaliko jokių šansų (130)

Prancūzijos sostinėje vykstančiame antrame šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyre – atvirame Prancūzijos čempionate, kurio bendrą prizų fondą sudaro 32 mln. eurų, antradienį labai nesėkmingai startavo ir iš varžybų pasitraukė vienintelis Lietuvos atstovas Ričardas Berankis.