Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Tenisas

Teniso turnyrą Austrijoje pergalėmis pradėjo argentinietis, ispanas ir korto šeimininkas

2014 liepos mėn. 28 d. 20:08
Pirmadienį Austrijoje prasidėjo ATP serijos tarptautinis „bet-at-home Cup Kitzbühel“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426 605 eurai. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje argentinietis Maximo Gonzalezas 6:3, 4:6, 7:5 nugalėjo aštuntą raketę ispaną Pablo Carreno.

WTA klasifikacijoje L. Stančiūtė susigrąžino devyniolika pozicijų (1)

2014 liepos mėn. 28 d. 16:40
Lina Stančiūtė
R.Parafinavičiaus nuotr.
Naujame geriausių pasaulio tenisininkių WTA reitinge Lietuvos teniso lyderė 28-erių metų Lina Stančiūtė su 27 įskaitiniais taškais per savaitę iš 744-os vietos pakilo į 725-ą. Prieš savaitę L. Stančiūtės sąskaitoje buvo 25 taškai. 25 taškus tebeturinti 17-metė Akvilė Paražinskaitė iš 745-os pozicijos pakilo į 743-ią.

L. Mugevičius lengva pergale pradėjo Prezidento taurės turnyrą visi rezultatai, fotoalbumas, S. Norvaišis iškopė į pagrindinį jaunių turnyrą Baltarusijoje

2014 liepos mėn. 28 d. 15:13
Pirmadienio rytą Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startavo teniso turnyras Prezidento taurei laimėti. Pirmame pagrindinių varžybų vienetų varžybų etape etape 19-metis Lukas Mugevičius (ATP-904) nesunkiai 6:2, 6:1 nugalėjo bendraamžį estą Markusą Kernerį (be reitingo).

Po triumfo Kazachstane – R. Berankio šuolis reitinge L. Grigelis smuktelėjo žemyn (16)

2014 liepos mėn. 28 d. 10:44
Ričardas Berankis laimėjo turnyrą Kazachstane
Facebook nuotr.
Sekmadienį Kazachstano sostinėje pasibaigusiame „Challenger Tour“ serijos „President's Cup“ teniso turnyre triumfavęs pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis ATP reitinge aplenkė 24 žaidėjus.

33 cm ūgio pranašumu pasinaudojęs J. Isneris triumfavo turnyre JAV T. Robredo suklupo finale Kroatijoje (1)

2014 liepos mėn. 28 d. 10:27
JAV pasibaigusio ATP serijos „BB&T Atlanta Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų čempiono titulą apgynė favoritu laikytas 29 metų amerikietis Johnas Isneris, kuris sekmadienį finale per 71 minutę 6:3, 6:4 privertė pasiduoti vienmetį Dudį Selą iš Izraelio.