Nesėkmes patyrė antra ir trečia ATP turnyro Floridoje raketės

Marinas Čiličius
© AFP/Scanpix

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame tarptautiniame ATP serijos „Delray Beach International Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, antradienį užfiksuotos pirmosios staigmenos.

Staigmenų autoriais vienetų varžybose antradienį tapo suomis Jarkko Nieminenas, 6:3, 3:6, 6:2 palaužęs antrą reitingą turėjusio kroato Marino Čiličiaus pasipriešinimą, ir belgas Steve'as Darcisas, 6:4, 4:6, 6:4 privertęs pasiduoti trečią pagal skirstymą serbą Viktorą Troickį.

Kiti du pirmojo ketvertuko žaidėjai iš JAV pergalingai pradėjo turnyrą - favoritas Johnas Isneris 6:4, 7:6 (17:15) įveikė tėvynainį Jesse Levine'ą, o ketvirtoji raketė Andy Roddickas 4:6, 6:4, 6:1 privertė kapituliuoti vokietį Philippą Petzschnerį.

Pergales pirmajame rate iškovojo du tenisininkai, kurie jau yra laimėję šį turnyrą: 2010-ųjų nugalėtojas latvis Ernestas Gulbis 6:4, 6:1 sutriuškino Alejandro Fallą iš Kolumbijos, o 2005 ir 2007 metais Delrei Biče triumfavęs belgas Xavieras Malisse 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

5-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Olivier Rochus (Belgija) 6:1, 6:4

6-Alex Bogomolov Jr. (Rusija) - Michael Yani (JAV) 6:3, 6:1;

7-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Austin Krajicek (JAV) 6:1, 6:4;

Marinko Matosevic (Australija) - Ivo Karlovic (Kroatija) 6:3, 6:4;

Tim Smyczek (JAV) - Juergen Melzer (Austrija) 6:4, 2:6, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) - Matthias Bachinger (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4.

Be pagrindinio rizo turnyro nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 75 780 JAV dolerių čekis.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Tenisas

M. Šarapova ir A. Cornet pateko į WTA turnyro Pekine ketvirtfinalį

2014 spalio mėn. 1 d. 19:41
Kinijos sostinėje Pekine vykstančiame WTA serijos „China Open“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 5,4 mln. JAV dolerių, trečiadienį paaiškėjo dar dvi vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyvės.

Serbas N. Djokovičius tapo pirmu teniso turnyro Kinijoje ketvirtfinalio dalyviu (2)

2014 spalio mėn. 1 d. 14:41
Kinijos sostinėje tęsiasi ATP serijos „China Open“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,5 mln. JAV dolerių. Pirmu vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviu tapo penkto nugalėtojo titulo siekiantis favoritas serbas Novakas Djokovičius, kuris šiame turnyre triumfavo 2009 - 2010 ir 2012 - 2013 metais.

Paaiškėjo pirmi du teniso turnyro Japonijos ketvirtfinalio dalyviai moterų varžybų Kinijoje aštuntfinalyje - čekė bei australė

2014 spalio mėn. 1 d. 12:00
Steve'as Johnsonas
AP/Scanpix
Japonijos sostinėje vykstančiame ATP serijos „Rakuten Japan Open Tennis Championships“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,228 mln. JAV dolerių, trečiadienį prasidėjo vienetų varžybų aštuntfinalio etapas. Į ketvirtfinalį pirmas iškopė amerikietis Steve'as Johnsonas, aštuntfinalyje 4:6, 6:3, 6:4 privertęs pasiduoti ispaną Marcelį Granollersą ir kitas JAV atstovas Jackas Sockas, 6:3, 1:6, 7:5 nugalėjęs Kazachstano tenisininką Andrejų Golubevą.

A. Paražinskaitė iškopė į teniso turnyro JAV aštuntfinalį (8)

2014 spalio mėn. 1 d. 10:50
Akvilė Paražinskaitė
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
Pergale Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyrą „The Shipyard Cup“ JAV pradėjo 17-metė Akvilė Paražinskaitė. 683-ią vietą pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užimanti Lietuvos tenisininkė vienetų varžybų šešioliktfinalyje 7:6 (9:7), 2:6, 6:0 nugalėjo 25-erių metų rusę Angeliną Gabujevą (WTA-1154), užsitikrino 196 JAV dolerių čekį ir 1 įskaitinį WTA reitingo tašką.

T. Babelio nesėkmė teniso turnyro Ispanijoje šešioliktfinalyje (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 09:40
Ispanijoje vykstančio ITF serijos „XXII Open Ciutat de Sabadell“ vyrų teniso turnyro pagrindinių vienetų varžybų šešioliktfinalyje 17-metis Tadas Babelis nesugebėjo rimčiau pasipriešinti metais vyresniam ispanui Oscarui Mesquidai Bergui (ATP-1713) - 0:6, 1:6 - ir baigė pasirodymą šiame turnyre.