Monrealyje – P. Kvitovos ir E. Svitolinos pergalės

Pirmadienį Monrealyje Kanadoje, prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyrasRogers Cup“, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių.
© Vida Press

Vienetų varžybų pirmąjį ratą sėkmingai įveikė britė, amerikietė, dvi čekės bei australės, italė, ukrainietė ir kroatė.

12-Petra Kvitova (Čekija) – Magda Linette (Lenkija) 6:1, 6:2;

17-Elina Svitolina (Ukraina) – Jennifer Brady (JAV) 6:2, 6:4;

Naomi Broady (D. Britanija) – Monica Puig (Puerto Rikas) 3:6, 6:4, 6:2;

Madison Brengle (JAV) – Jekaterina Makarova (Rusija) 6:4, 1:6, 6:4;

Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) – Caroline Garcia (Prancūzija) 2:6, 6:3, 6:3;

Daria Gavrilova (Australija) – Annika Beck (Vokietija) 6:4, 6:3;

Camila Giorgi (Italija) – Sloane Stephens (JAV) 7:6 (7:2), 7:6 (7:4);

Samantha Stosur (Australija) – Heather Watson (D. Britanija) 7:5, 6:3;

Mirjana Lučič-Baroni (Kroatija) – Nao Hibino (Japonija) 6:2, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA klasifikacijos taškų bei 497 700 dolerių čekis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

R. Berankis per 53 min. iškovojo kelialapį į teniso turnyro Šymkente pusfinalį (3)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente trečiame rate ketvirtadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis aštuntfinalio susitikime žaidė su 21-erių metų belgu Clement'u Geensu (ATP-299). ir įveikė priešininką vos per 53 min. rezultatu 6:1, 6:2.

R. Berankis iškopė į teniso turnyro Kazachstane ketvirtfinalį (17)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente antrame rate trečiadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis aštutfinalio susitikime žaidė su 20-mečiu Romanu Chassanovu iš Kazachstano (ATP-1099) ir nugalėjo varžovą 6:2, 7:6 (7:3).

Tenisininkui L. Mugevičiui Vilniuje atlikta rankos operacija (3)

Praėjusią savaitę Vilniuje tenisininkui Lukui Mugevičiui buvo atlikta dešinės rankos riešo operacija. Kol kas nėra aišku, kiek laiko tiksliai truks sportininko reabilitacija.

R. Berankis pergale pradėjo teniso turnyrą Kazachstane, L. Grigelis pasitraukė po pirmo rato (34)

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis antradienį pradėjo kovas teniso turnyre Kazachstano mieste Šymkente. Vienetų pirmo rato arba šešioliktfinalio susitikime mūsiškis, pasaulio reitinge užimantis 243-ią vietą ir Šymkente skirstytas penktu, žaidė su 24-erių metų rusu Aleksejumi Vatutinu (ATP-264) ir įveikė varžovą po trijų setų kovos 2:6, 6:3, 6:1.

Teniso klubų lygos vyriausioji teisėja: apie formatą, etapus ir lūkesčius

Lietuvos teniso sąjungos (LTS) ir platformos TenisoNamai.lt inicijuotas „Telia teniso klubų lygos" projektas įgauna pagreitį. 16 lygos komandų burtais buvo suskirstytos į 4 grupes ir iki rugpjūčio vidurio kiekvienos grupės komandos tarpusavyje turės sužaisti po tris susitikimus, kurių baigtis ir lems klubų grupėje užimtas vietas.