Trečia pagal reitingą lietuvio bei rumuno pora pirmadienį finale 6:4, 4:6, 13:11 nugalėjo 20-mečius latvius dvynius Janį ir Martiną Podzusus, pelnė pagrindinį prizą, 18-a ATP dvejetų reitingo taškų bei 620 JAV dolerių čekį.

Latvijos tenisininkai tenkinosi 10 įskaitinių ATP dvejetų klasifikacijos taškų ir 360 dolerių čekiu.

640-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis M.Podzusas laimėjo šio turnyro vienetų varžybas, pirmadienį finale 6:2, 6:0 sutriuškinęs šeštąjį pagal skirstymą 24-erių metų italą Eriką Crepaldį (ATP-488).

Latvijos tenisininkui atiteko 18 reitingo taškų ir 1440 dolerių čekis, o italo laimikis – 10 įskaitinių klasifikacijos taškų bei 848 dolerių čekis.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Antalijoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)