Sekmadienį finale 25-erių japonas 4:6, 6:4, 6:4 įveikė po metų pertraukos vėl lemiamą šio turnyro dvikovą pralaimėjusį bei aštuntąjį reitingą turėjusį 30-metis amerikietį Johną Isnerį ir tapo pirmuoju Azijos žaidėju laimėjusiu vienetų varžybas Vašingtone.

Laimėjęs jau trečią šiemet ir dešimtą karjeroje ATP serijos turnyrą K. Nishikori be pagrindinio prizo gavo ne tik 500 ATP klasifikacijos taškų bei 343 tūkst. dolerių čekį, bet ir pakilo į aukščiausią karjeroje – ketvirtą – pajėgiausių planetos tenisininkų reitingo poziciją.

Moterų varžybose –S. Stephens triumfas

Vašingtone (JAV) baigėsi „Citi Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių.

Turnyro nugalėtoja tapo pirmąjį turnyrą karjeroje laimėjusi amerikietė Sloane Stephens. Sekmadienį vienetų varžybų finale 22-jų amerikietė 6:1, 6:2 nugalėjo rusę Anastasiją Pavliučenkovą, kuri šio turnyro finale nusileido varžovei jau antrą kartą.

2012-ais Rusijos tenisininkė turėjo pripažinti slovakės Magdelenos Rybarikovos pranašumą.

Kartu su pagrindiniu prizu S. Stephens atiteko ir 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)