Sekmadienį finale pirmą reitingą turėjęs D. Ferreras per beveik dvi valandas trukusį trijų setų mačą 4:6, 6:3, 6:2 įveikė praėjusiais metais čia triumfavusį bei antrąjį pagal skirstymą tėvynainį Nicolasą Almagro. Tai buvo jau devintoji iš eilės D. Ferrero pergalė tarpusavio dvikovose.

Pirmąsyk 2010-aisiais Buenos Airių turnyro finale žaidęs D. Ferreras laimėjo jau antrąjį turnyrą šiais metais ir tryliktąjį karjeroje. Be pagrindinio prizo jam atiteko ir 82 900 dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų finale ispanai Davidas Marrero ir Fernando Verdasco 6:4, 6:4 nugalėjo antrąjį reitingą turėjusį slovako Michalo Mertinako ir brazilo Andre Sa duetą.