FedCup: dar vienas Lietuvos tenisininkių pralaimėjimas ir laukianti išlikimo kova

(3)
Lietuvos moterų teniso rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą Šiauliuose vykstančiame Federacijos taurės (FedCup) turnyre. Paskutinę grupių turnyro dieną lietuvės 0:3 nusileido Danijos rinktinei.
Paulina Bakaitė / Fofo: Saulius Jankauskas

Paulina Bakaitė pirmame dienos susitikime 2:6, 6:7 (2:7) pralaimėjo Emilie Francati (WTA-679). Komandų lyderių susitikime Joana Eidukonytė (WTA 714) 4:6, 1:6 nusileido Karen Barritzai (WTA-396).

Dvejetų mače J. Eidukonytė ir Gerda Zykutė 1:6 ,2:6 neprilygo K. Barritzai ir E. Francati.

Iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus Lietuvos moterų teniso rinktinė savo grupėje užėmė 4-ą vietą. Paskutinę turnyro dieną šeštadienį Lietuvos tenisininkės išlikimo kovoje susigrums su Norvegijos komanda.

Kitoje išlikimo dvikovoje žais Pietų Afrika ir Egiptas.

Dėl kelialapių į Federacijos taurės varžybų pirmą grupę žais Švedijos ir Danijos bei Liuksemburgo ir Slovėnijos rinktinės.

Kituose penktadienį vykusiuose mačuose Norvegijos rinktinė nugalėjo Slovėniją, švedės įveikė pietų afrikietes, o Egipto komanda buvo pajėgesnė už Liuksemburgą.

Lietuvos ir Pietų Afrikos rinktinių mačas Šiaulių teniso mokykloje prasidės šeštadienį 11 val.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Lietuvos moterų teniso rinktinė pasaulio reitinge nukrito į 59-ą vietą

Pasaulio moterų teniso komandų reitinge, kuris sudaromas pagal Federacijos taurės (Fed Cup) varžybų rezultatus, Lietuvos rinktinė iš 57-os vietos nukrito į 59-ą. Lietuvės turi 357,5 taško.

Lietuvos moterų teniso rinktinei nepavyko išlikti antroje Fed Cup varžybų grupėje (2)

Lietuvos moterų teniso rinktinei nepavyko išlikti Federacijų taurės (Fed Cup) teniso komandų pasaulio čempionato antroje grupėje. Šiauliuose vykusių varžybų lemiamų kovų dieną lietuvės 0:2 nusileido Norvegijos komandai.

J. Eidukonytė planetos geriausių tenisininkių sąraše pakilo keturiomis pozicijomis (2)

Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje lietuvė Joana Eidukonytė iš 714-os vietos pakilo į 710-ą. 22-ejų metų Lietuvos tenisininkė turi 26 taškus.

R. Berankis toliau smunka teniso pasaulio reitinge (7)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje traumą besigydantis lietuvis Ričardas Berankis iš 169-os vietos nukrito į 212-ą. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 245 taškus.

Monte Karle – rekordinis R. Nadalio triumfas

Rafaelis Nadalis dar kartą pateisino „Grunto Karaliaus“ vardą – 30-metis ispanas jau net 10-ą kartą karjeroje laimėjo „Monte Carlo Masters“ turnyrą.