FedCup: dar vienas Lietuvos tenisininkių pralaimėjimas ir laukianti išlikimo kova

(3)
Lietuvos moterų teniso rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą Šiauliuose vykstančiame Federacijos taurės (FedCup) turnyre. Paskutinę grupių turnyro dieną lietuvės 0:3 nusileido Danijos rinktinei.
Paulina Bakaitė / Fofo: Saulius Jankauskas

Paulina Bakaitė pirmame dienos susitikime 2:6, 6:7 (2:7) pralaimėjo Emilie Francati (WTA-679). Komandų lyderių susitikime Joana Eidukonytė (WTA 714) 4:6, 1:6 nusileido Karen Barritzai (WTA-396).

Dvejetų mače J. Eidukonytė ir Gerda Zykutė 1:6 ,2:6 neprilygo K. Barritzai ir E. Francati.

Iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus Lietuvos moterų teniso rinktinė savo grupėje užėmė 4-ą vietą. Paskutinę turnyro dieną šeštadienį Lietuvos tenisininkės išlikimo kovoje susigrums su Norvegijos komanda.

Kitoje išlikimo dvikovoje žais Pietų Afrika ir Egiptas.

Dėl kelialapių į Federacijos taurės varžybų pirmą grupę žais Švedijos ir Danijos bei Liuksemburgo ir Slovėnijos rinktinės.

Kituose penktadienį vykusiuose mačuose Norvegijos rinktinė nugalėjo Slovėniją, švedės įveikė pietų afrikietes, o Egipto komanda buvo pajėgesnė už Liuksemburgą.

Lietuvos ir Pietų Afrikos rinktinių mačas Šiaulių teniso mokykloje prasidės šeštadienį 11 val.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Teniso klubų lygos vyriausioji teisėja: apie formatą, etapus ir lūkesčius

Lietuvos teniso sąjungos (LTS) ir platformos TenisoNamai.lt inicijuotas „Telia teniso klubų lygos" projektas įgauna pagreitį. 16 lygos komandų burtais buvo suskirstytos į 4 grupes ir iki rugpjūčio vidurio kiekvienos grupės komandos tarpusavyje turės sužaisti po tris susitikimus, kurių baigtis ir lems klubų grupėje užimtas vietas.

Nesėkmių ruožas tęsiasi: N. Djokovičius pralaimėjo turnyro Romoje finale (2)

Tenisininkų profesionalų asociacijos (ATP) vyrų turnyro, vykusio Italijos sostinėje Romoje, vienetų finale antra pasaulio raketė 30-metis serbas Novakas Djokovičius kiek netikėtai pralaimėjo Vokietijai atstovaujančiam ir dešimtą vietą planetos reitinge užimančiam dešimčia metų jaunesniam rusui Aleksandrui Zverevui 4:6, 3:6.

J. Eidukonytė planetos geriausių tenisininkų sąraše užima 717-ą vietą

Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje lietuvė Joana Eidukonytė iš 709-os vietos nukrito į 717-ą. 22-ejų metų Lietuvos tenisininkė turi 26 taškus.

R. Berankis pasaulio reitinge lieka 243-ias

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis liko 243-ias. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 210 taškų.

Paaiškėjo pirmasis R. Berankio varžovas turnyre Kazachstane (6)

Kitą savaitę Kazachstane vyksiančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro pirmajame rate lietuvis Ričardas Berankis susitiks su 24-erių metų rusu Aleksejumi Vatutinu (273-ioji pasaulio raketė).