Pergale vienetų varžybas pradėjo nugalėtojo titulą ginantis bei šeštas pagal skirstymą šiemet ispanas Fernando Verdasco. Antradienį Ispanijos tenisininkui pirmajame rate buvo įskaityta pergalė 6:3, 4:3 prieš mačo dėl traumos nebaigusį italą Paolo Lorenzį.

Pergales šešioliktfinalyje iškovojo ir kiti du pajėgiausiųjų aštuntuko žaidėjai – penktąjį reitingą turintis Santiago Giraldo iš Kolumbijos 6:2, 6:2 nugalėjo brazilą Rogerio Dutrą Silvą, o septintas pagal skirstymą prancūzas Jeremy Chardy 6:4, 6:4 įveikė serbą Dušaną Lajovičių.

Kitų antradienį pasibaigusių šešioliktfinalio mačų rezultatai:

Jack Sock (JAV) – Joao Souza (Brazilija) 5:7, 6:4, 6:2;

Steve Johnson (JAV) – Donald Young (JAV) 7:5, 6:4;

Chung Hyeon (Pietų Korėja) – Facundo Argueello (Argentina) 6:3, 7:5;

Teimuraz Gabašvili (Rusija) – Tim Smyczek (JAV) 6:3, 6:3;

Janko Tipsarevič (Serbija) – Guilherme Clezar (Brazilija) 6:4, 3:6, 7:6 (9:7).

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 88,8 tūkst. dolerių čekis.

Paaiškėjo penkios moterų varžybų aštuntfinalio dalyvės

Pietų Karolinos valstijoje (JAV) tęsiasi WTA serijos „Family Circle Cup“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 731 tūkst. JAV dolerių.

Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje turnyro nugalėtojos titulą ginanti trečioji raketė vokietė Andrea Petkovič 1:6, 6:1, 6:2 nugalėjo Chanellę Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos, penktoji pagal reitingą vokietė Angelique Kerber 3:6, 6:3, 6:4 įveikė rusę Jevgeniją Rodiną, o šeštoji pagal skirstymą serbė Jelena Jankovič 6:3, 6:7 (6:8), 6:1 privertė pasiduoti vokietę Tatjaną Marią.

Aštuntfinalyje taip pat žais aštuntoji raketė prancūzė Caroline Garcia, 6:3, 4:6, 6:3 nugalėjusi amerikietę Sachią Vickery, bei čekė Lucie Hradečka, iš tolesnės kovos eliminavusi slovakę Kristiną Kucovą -7:5, 6:3.

Antradienį pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose sėkmė lydėjo rumunę, slovakę, dvi korto šeimininkes, šveicarę, dvi ispanes bei australę.

9-Samantha Stosur (Australija) – Sesil Karatantcheva (Bulgarija) 6:2, 6:4;

Andreea Mitu (Rumunija) – 10-Varvara Lepchenko (JAV) 6:2, 2:1 – amerikietės trauma;

12-Belinda Benčič (Šveicarija) – Casey Dellacqua (Australija) 6:1, 6:2;

Sara Sorribes (Ispanija) – 14-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 6:4, 3:0 – rusės trauma;

Jana Cepelova (Slovakija) – Jelena Vesnina (Rusija) 6:2, 6:7 (5:7), 7:6 (7:4);

Sloane Stephens (JAV) – Bethanie Mattek-Sands (JAV) 3:6, 6:3, 6:2;

Lara Arruabarrena Vecino (Ispanija) – Cagla Bueyuekakcay (Turkija) 6:2, 6:2;

Madison Brengle (JAV) – Edina Gallovits-Hall (Rumunija) 6:7 (2:7), 6:4, 6:2;

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojai atiteks 470 WTA klasifikacijos taškų bei 124 tūkst. JAV dolerių čekis.