ATP reitinge 346-ą vietą užimantis 23-jų metų L. Grigelis finale 6:4, 6:3 įveikė 19-metį argentinietį Mariano Kestelboimą (ATP-892).

Finalo dvikova prasidėjo dar šeštadienį, tačiau ją teko perkelti į sekmadienį dėl liūties. Tuomet ketvirtas pagal reitingą turnyre Laurynas pirmavo 6:4, 1:2.

L. Grigeliui atiteko pagrindinis prizas, 27 ATP reitingo taškai ir 2160 dolerių čekis.

Turnyro Rumunijoje dvejetų varžybose lietuvis nugalėjo kartu su italu Claudio Fortuna. Ketvirta pagal skirstymą turnyre lietuvio ir italo pora penktadienį finale 6:2, 6:1 sutriuškino baltarusio Maksimo Dubarenkos ir ukrainiečio Vladislavo Manafovo duetą.

Čia nugalėtojai iškovojo pagrindinį prizą, pelnė po 27 įskaitinių ATP dvejetų reitingo taškus ir 930 JAV dolerių čekį.

ITF serijos „Romania F7 Futures“ vyrų teniso turnyro Rumunijoje prizų fondą sudarė 15 tūkst. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)