Mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kuriuos į priekį išvedė Davidas Goffinas, po 2 valandas ir 47 minutes trukusios penkių setų 3:6, 1:6, 6:2, 6:1, 6:0 kovos palaužęs Kyle'o Edmundo pasipriešinimą.

Mačo rezultatą išlygino Andy Murray, po 21 valandas ir 24 minutes trukusios dvikovos 6:3, 6:2, 7:5 nugalėjęs Rubeną Bemelmansą.

Šeštadienį vyksiančiame dvejetų susitikime Belgijai atstovaus Steve'as Darcisas ir Kimmeris Coppejansas, o svečių garbę gins Andy ir Jamie Murray.

Devynis kartus Deviso taurę laimėję Didžiosios Britanijos tenisininkai finale žaidžia pirmą kartą nuo 1978 metų, o paskutinį kartą pergale džiaugėsi net prieš 79-erius metus – 1936-aisiais.

Belgijos komanda šio turnyro finale žaidžia antrą kartą, o pirmasis bandymas prieš 111 metų buvo nesėkmingas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)