Nugalėtojo titulą ginantis bei septynis kartus šiame turnyre triumfavęs šveicaras Rogeris Federeris, vienetų varžybų šešioliktfinalyje per 2 valandas ir 11 minučių 7:6 (10:8), 3:6, 7:6 (7:5) nugalėjo 2011-aisiais šį turnyrą laimėjusį vokietį Philippą Kohlschreiberį.

Įspūdingų R. Federerio epizodų vaizdo įrašai:

Aštuntfinalyje R. Federeris susitiks arba su latviu Ernestu Gulbiu, arba su ukrainiečiu Sergejumi Stachovskiu.

Kituose pirmadienio mačuose pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo kolumbietis, kroatas bei trys korto šeimininkai.

Alejandro Falla (Kolumbija) – Lukaš Lacko (Slovakija) 6:4, 3:6, 6:1;

Borna Čorič (Kroatija) – Donald Young (JAV) 6:4, 3:6, 6:3;

Alexander Zverev (Vokietija) – Jarkko Nieminen (Suomija) 6:4, 6:4;

Dustin Brown (Vokietija) – Andreas Haider-Maurer (Austrija) 7:5, 6:2;

Florian Mayer (Vokietija) – Jan-Lennard Struff (Vokietija) 6:2, 0:6, 7:6 (7:4).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP reitingo taškų bei 381 760 eurų čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)