Vienetų varžybų nugalėtoja po šešerių metų pertraukos tapo 26-erių metų Caroline Wozniacki iš Danijos.

Ji sekmadienį finale po 1 valandą ir 48 minutes trukusios kovos 7:5, 6:3 nugalėjo japonę Naomi Osaką ir nutraukė daugiau nei pusantrų metų trukusią nesėkmių seriją bei laimėjo jau 24-ąjį WTA serijos turnyrą karjeroje.

Kartu su pagrindiniu prizu Carolinei Wozniacki atiteko 470 WTA klasifikacijos taškų bei 193 850 dolerių čekis.

Antrą karjeros finalą žaidusi ir pralaimėjusi 18-metė Naomi Osaka tapo tik antrąja Japonijos tenisininke, patekusia į šio turnyro finalą.

Vienintelį kartą turnyro Tokijuje finale šeimininkė žaidė ir pergalę iškovojo 1995-aisiais, kai šį turnyrą laimėjo Kimiko Date Krumm.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)