Vyrų vienetų varžybose sekmadienį triumfavo austras Jurgenas Melzeris, sekmadienį finale po 1 valandą ir 38 minutes trukusios dviejų setų kovos 7:5, 7:6 (7:4) įveikęs favoritu laikytą ir antrus metus iš eilės finale pralaimėjusį ketvirtą pagal skirstymą kanadietį Milošą Raoničių.

Laimėjusiam ketvirtąjį karjeroje ATP serijos turnyrą austrui kartu su pagrindiniu prizu atiteko 500 ATP reitingo taškų bei 277,9 tūkst. dolerių čekis.

Moterų vienetų varžybas po šešerių metų pertraukos laimėjo antrąją pergalę karjeroje WTA turnyruose iškovojusi 28-erių metų švedė Sofia Arvidsson. Trečią kartą šio turnyro finale žaidusi Švedijos tenisininkė dar šeštadienį lemiamoje dvikovoje per 1 valandą ir 24 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo ketvirtąją raketę Mariną Erakovič iš Naujosios Zelandijos.

2010 metais finale turėjusi pripažinti varžovės pranašumą S. Andreson šįsyk be pagrindinio prizo atiteko 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.