A. Murray, S. Wawrinka ir R. Nadalis pergalėmis pradėjo teniso turnyrą Monake

(3)
Trečia pasaulio ir „Monte-Carlo Rolex Masters“ vyrų teniso pirmenybių Monake raketė šveicaras Stanas Wawrinka sėkmingai pradėjo šį turnyrą. S. Wawrinka po pusantros valandos trukusios kovos įveikė čeką Janą Vesely rezultatu 6:2, 4:6, 6:2.
Stanislasas Wawrinka
© AFP / Scanpix

Kitame varžybų etape Šveicarijos tenisininkas žais su 16-u pagal skirstymą urugvajiečiu Pablo Cuevasu.

Kitame susitikime pergalę iškovojo 9-as pagal pajėgumą Monake čekas Tomašas Berdychas, nugalėjęs vokietį Tommy Haasą 3:6, 6:1, 6:4.

Ispanas Pablo Carreno-Busta laimėjo prieš Kareną Chačanovą iš Rusijos 6:4, 6:4.

Kituose mačuose austras Dominicas Thiemas 6:3, 6:2 eliminavo olandą Robiną Haasę, o 20-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Vokietijai atstovaujantis Aleksandras Zverevas 6:0, 6:4 nugalėjo ispaną Feliciano Lopezą.

Pajėgiausias planetos tenisininkas škotas Andy Murray įveikė Gilles'į Mullerą iš Liuksemburgo po dviejų setų kovos 7:5, 7:5.

Kiti rezultatai:

Alberto Ramos (Ispanija) – Carlos Berlocq (Argentina) – 6:2, 6:1;

Marin Čilič (Kroatija) – Jeremy Chardy (Prancūzija) – 6:3, 6:0;

Lucas Pouille (Prancūzija) – Paolo Lorenzi (Italija) – 6:2, 6:4;

Rafael Nadal (Ispanija) – Kyle Edmund (D. Britanija) – 6:0, 5:7, 6:3;

Jan-Lennard Struff (Vokietija) – Grigor Dimitrov (Bulgarija) – 4:6, 6:3, 6:2;

Diego Schwartzman (Argentina) – Roberto Bautista-Agut (Ispanija) – 6:3, 7:6 (7:3).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Lietuvos moterų teniso rinktinė pasaulio reitinge nukrito į 59-ą vietą

Pasaulio moterų teniso komandų reitinge, kuris sudaromas pagal Federacijos taurės (Fed Cup) varžybų rezultatus, Lietuvos rinktinė iš 57-os vietos nukrito į 59-ą. Lietuvės turi 357,5 taško.

Lietuvos moterų teniso rinktinei nepavyko išlikti antroje Fed Cup varžybų grupėje (1)

Lietuvos moterų teniso rinktinei nepavyko išlikti Federacijų taurės (Fed Cup) teniso komandų pasaulio čempionato antroje grupėje. Šiauliuose vykusių varžybų lemiamų kovų dieną lietuvės 0:2 nusileido Norvegijos komandai.

J. Eidukonytė planetos geriausių tenisininkių sąraše pakilo keturiomis pozicijomis (2)

Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje lietuvė Joana Eidukonytė iš 714-os vietos pakilo į 710-ą. 22-ejų metų Lietuvos tenisininkė turi 26 taškus.

R. Berankis toliau smunka teniso pasaulio reitinge (6)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje traumą besigydantis lietuvis Ričardas Berankis iš 169-os vietos nukrito į 212-ą. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 245 taškus.

Monte Karle – rekordinis R. Nadalio triumfas

Rafaelis Nadalis dar kartą pateisino „Grunto Karaliaus“ vardą – 30-metis ispanas jau net 10-ą kartą karjeroje laimėjo „Monte Carlo Masters“ turnyrą.