Vienuoliktą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis A. Murray finale po pustrečios valandos trukusios trijų setų kovos 5:7, 7:6 (11:9), 6:1 palaužė 32-jų metų ispano Tommy Robredo (ATP-22) pasipriešinimą.

Tai pirmasis šiemet ir 29-asis karjeroje Škotijos tenisininko laimėtas turnyras. Be pagrindinio prizo A. Murray atiteko 106 970 dolerių čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Turnyrą Malaizijos sostinėje laimėjo japonas

Malaizijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Malaysian Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 910 520 JAV dolerių, vienetų varžybų nugalėtoju tapo favoritu laikytas 24-erių metų japonas Kei Nishikori.

Sekmadienį lemiamoje dvikovoje aštuntą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis Japonijos tenisininkas per 1 valandą ir 48 minutes 7:6 (7:4), 6:4 įveikė ketvirtą pagal skirstymą prancūzą Julieną Benneteau.

Taimėjęs jau trečią ATP serijos turnyrą šiemet bei šeštą karjeroje K. Nishikori kartu su pagrindiniu prizu gavo ir 250 ATP klasifikacijos taškų bei 165 tūkst. dolerių čekį, o trečius metus iš eilės šio turnyro finale pralaimėjęs J. Benneteau tenkinosi 150 ATP klasifikacijos taškų ir 86 910 dolerių čekiu.

Dvejetų varžybas laimėjo ketvirtį reitingą turėjęs lenko Marcino Matkowskio ir indo Leanderio Paeso duetas, finale 3:6, 7:6 (7:5), 10:5 įveikęs antrą pagal skirstymą brito Jamie'o Murray'aus ir australo Johno Peerso porą.

Beje, M. Matkowskis šio turnyro dvejetų varžybas laimėjo po penkerių metų pertraukos – 2009-aisiais jis triumfavo žaisdamas poroje su tėvynainiu Mariuszu Fyrstenbergu.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!