Olimpinės čempionės titulą apgynė 29-erių metų vokietė Maria Hoefl-Riesch, kuri laimėjo slalomo rungtį (50,90 sek.) ir panaikino po greitojo nusileidimo turėtą didesnį nei 1 sekundės deficitą. Bendras jos abiejų rungčių laikas – 2:34,62 min.

Sidabro medalį iškovojo Austrijos atstovė Nicole Hosp, kuri greitajame nusileidime buvo tik aštunta, o slalome – ketvirta, tačiau sudėjus viską jos bendrai parodytas laikas (2:35,02 min.) buvo antras geriausias tarp visų dalyvių.

Bronza tenkinosi pirmos rungties nugalėtoja, 2010 metų Vankuverio olimpiados vicečempionė amerikietė Julia Mancuso (2:35,15 min.), kuri slalome liko tik 13-ta.

Per plauką nuo apdovanojimų pakylos buvo slovėnė Tina Maze (2:35,25 min.), finišavusi ketvirta.

Iš viso dvikovėje kovojo 39 sportininkės.

Galutinis dvikovės varžybų geriausiųjų aštuonetas:

Charlesas Hamelinas

Sočio olimpiados greitojo čiuožimo trumpuoju taku aukso medalį 1500 nuotolyje iškovojo 29-erių metų kanadietis Charlesas Hamelinas.

Prieš ketverius metus Vankuveryje vykusioje žiemos olimpiadoje 500 m sprinte ir 5000 m estafetėje auksą iškovojęs Ch.Hamelinas pirmadienį 1500 m distancijos finale sugaišo 2 minutes 14,985 sekundės ir 0,07 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį bei pirmą kartą ant olimpinės prizininkų pakylos užlipusį kiną Tianyu Haną.

Bronzos medalis atiteko Rusijos atstovui Viktorui Anui (2:15,062), kuris šios rungties olimpiniu čempionu tapo 2006-aisiais Turine, tiesa, tada atstovaudamas Pietų Korėjai.

1. Charles Hamelin (Kanada) 2 min. 14,985 sek.
2. Tianyu Han (Kinija) 2:15,055
3. Viktor An (Rusija) 2:15,062
4. J.R.Celski (JAV) 2:15,624
5. Dequan Chen (Kinija) 2:15,626
6. Han-Bin Lee (Pietų Korėja) 2:16,466