Jei 2012 metais Londone čempionių titulus iškovojusios amerikietės į žaidynių finalą pateko ketvirtą kartą, tai 2004 metų čempionės italės jame žais antrą sykį.

Bronzos medaliai atiteko Rusijos ekipai, kuri po baudinių serijos 19:18 (3:3, 4:3, 1:3, 4:3, 7:6) privertė pasiduoti Vengrijos komandą.

Penktoji vieta atiteko Ispanijos rinktinei, 12:10 (4:5, 3:2, 3:1, 2:2) įveikusiai Australijos vandensvydininkes, o septinta pozicija tenkinosi Kinijos ekipa, 10:5 (2:2, 2:0, 2:0, 4:3) nugalėjusi olimpiados šeimininkę Brazilijos komandą.

Moterų žolės riedulyje triumfavo olandės

Rio žaidynių moterų žolės riedulio turnyrą laimėjo Didžiosios Britanijos rinktinė finale po baudinių serijos 2:0 (3:3) įveikusi Olandijos komandą.

Bronzos medaliai atiteko Vokietijos ekipai, kuri rungtynėse dėl trečios vietos 2:1 nugalėjo Naująją Zelandiją.

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse penktadienį buvo išdalinti du medalių komplektai taekvondo varžybose.

Vyrų svorio kategorijoje iki 80 kg pirmąjį olimpiados auksą savo šaliai iškovojo Dramblio Kaulo Kranto atstovas Cheickas Sallahas Cisse'as, finale 8:6 privertęs pasiduoti britą Lutalo Muhammadą.

Bronzos medalius šioje svorio kategorijoje iškovojo tunisietis Oussama Oueslati bei turkas Miladas Beigi Harchgani.

Moterų svorio kategorijoje iki 67 kg triumfavo Pietų Korėjos sportininkė Oh Hyeri, finale 13:12 nugalėjusi prancūzę Haby Niarę, o bronza atiteko Ruth Gbagbi iš Dramblio Kualo Kranto ir Turkijos sportininkei Nur Tatar.

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse penktadienį išdalinti du medalių komplektai vyrų laisvųjų imtynių turnyre.

Aukso medalio savininku svorio kategorijoje iki 57 kg tapo gruzinas Vladimiras Chinčegašvilis, finale 4:3 įveikęs japoną Rei Higuchį.

Bronza tenkinosi azerbaidžanietis Haji Alijevas, 5:4 nugalėjęs bulgarą Vladimirą Dubovą, bei iranietis Hassanas Rahimi, 9:0 sutriuškinęs kubietį Yowlysą Bonne'ą.

Olmpiniu čempionu svorio kategorijoje iki 74 kg tapo Irano imtynininkas Hassanas Yazdani, sidabrą pelnė rusas Aniuaras Gedujevas, o bronza tenkinosi azerbaidžanietis Jabrayilas Hasanov ir turkas Soneras Demirtas.

Penktadienį Rio de Žaneiro olimpiados vyrų rankinio turnyre sužaisti pusfinalio mačai, po kurių paaiškėjo, kad finale olimpinė čempionė Prancūzijos rinktinė žais su Danijos ekipa, o dėl bronzos kovos Vokietijos ir Lenkijos komandos.

Pusfinalyje prancūzai 29:28 (16:13) nugalėjo vokiečius, o danai po pratęsimo 29:28 (16:15, 25:25; 4:3) įveikė lenkus.

Rio de Žaneiro olimpiados vyrų tinklinio turnyre penktadienį sužaisti pusfinalio mačai, po kurių paaiškėjo, kad sekmadienį dėl aukso medalių kovos Italijos ir Brazilijos rinktinės, o bronzos medalių likimas spręsis mače tarp JAV bei Rusijos komandų.

Italai pusfinalyje po permainingos kovos 3:2 (30:28, 26:28, 9:25, 25:22, 15:9) palaužė amerikiečius, o brazilai 3:0 (25:21, 25:20, 25:17) nugalėjo rusus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)