Olimpinio čempiono titulą vyrų 800 metrų bėgime apgynė pasaulio čempionas ir rekordininkas Kenijos atletas David Rudisha. Jis du ratus nubėgo per 1 minutę 42,15 sekundės ir, pagerinęs sezono rekordą, tapo pirmuoju per 52 metus, apgynusiu olimpinio čempiono titulą.

Sidabro medalis atiteko Alžyro bėgikui Taoufikui Makhloufi (1:42,61) kuris Londono tapo čempionu 1500 nuotolyje, o bronzos medaliu džiaugėsi amerikietis Claytonas Murphy's (1:42,93), paskutiniuose metruose aplenkęs prancūzą Pierre'ą-Ambroise'ą Bosse'ą.

Moterų 400 m bėgimo čempione tapo krisdama aukso medalį iškovojusi 22-jų metų Bahamų salų atstovė planetos vicečempionė Shaunae Miller. Ji nuotolį nubėgo per 49,44 sekundės ir 0,04 sekundės aplenkė sidabru tenkintis turėjusią pasaulio čempionę amerikietę Allyson Felix.

Bronza tenkinosi Shericka Jackson (49,85 sek.) iš Jamaikos.

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių lengvosios atletikos turnyre pirmadienį medalius išsidalino ir vyrų su kartimi rungties dalyviai.

Kiek netikėtai čempiono titulą bei aukso medalį su nauju olimpiniu rekordu – 6,03 m – iškovojo olimpiados šeimininkas Thiago Brazas Da Silva, sukėlęs milžinišką aistruolių džiaugsmą stadione.

Sidabro medaliu buvo priverstas tenkintis 2012 metų Londono žaidynių čempionas prancūzas Renaud'as Lavillenie'as (5,98 m), kurio bandymas įveikti 6,08 m aukštį buvo nesėkmingas.

Trečioji vieta ir bronzos apdovanojimas atiteko amerikiečiui Samui Hendricksui (5,85 m).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)