U. Boltas finišavo per 19,78 sekundės ir užfiksavo geriausią savo sezono rezultatą.

Antras liniją kirto kanadietis Andre De Grasse (20,02 sek.), trečias – prancūzas Christophe'as Lemaitre'as (20,12 sek.).

Ketvirtoje pozicijoje tik po fotofinišo – britas Adamas Gemili (20,12 sel.), penktoje – olandas Churandy Martina (20,13 sek.).

Finale nedalyvavo bene pagrindiniu jamaikiečio konkurentu prieš žaidynes laikytas 34-erių metų amerikietis Justinas Gatlinas, kuris sensacingai neįveikė pusfinalio barjero ir jame liko tik devintas.

U. Boltas prieš kelias dienas Rio laimėjo ir vyrų 100 m bėgimą, kuriame finišavo per 9,81 sekundės. Sidabras joje atiteko J. Gatlinui (9,89 sek.)

Primename, kad U. Boltas yra tiek Pekino, tiek Londono 100 bei 200 m bėgimo rungčių olimpinis čempionas.

Jis kartu su Jamaikos sprinterių komanda Rio dar dalyvaus vyrų 4 po 100 m bėgimo estafetėje.

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybose ketvirtadienį išdalinti dar keturi apdovanojimų komplektai.